Okay, ik zou jullie willen vragen om een verjaardagskaart naar mijn moeder te sturen die volgende week dinsdag jarig is

De situatie. In 2011 werd er bij mij voor de tweede keer kanker geconstateerd. Dit keer van het ongeneeslijke soort, het is inmiddels naar een heleboel plekken uitgezaaid (meer info in het Mamapoli topic in lif). Mijn ouders zijn er vanaf dag 1 weer helemaal bijgeweest om mij en meneer Fratz te helpen met.. Tja met alles eigenlijk. Mijn ouders komen elke dag (behalve het weekend) om mij gezelschap te houden, schoon te maken, boodschappen te doen, medicijnen op te halen, mij naar het ziekenhuis brengen, de was doen, enz.
Mijn vader gaat niet altijd mee, mijn moeder wel. Ze cijfert zich eigenlijk gewoon weg. Ze wonen niet in dezelfde woonplaats als ik, ze moet dus ook nog elke dag een uur reizen om hier te komen.
Ik ben superblij met hun hulp (ook al heeft het me in het begin wel wat moeite gekost, je moet toch enorm veel privacy inleveren en wennen aan andere werkwijzes enzo) helemaal omdat ik anders zeker de thuiszorg zou moeten inschakelen (heb maanden enkel en alleen in bed gelegen). Daarnaast past mijn moeder ook nog op en is ze vrijwilliger op de tennisbaan. Altijd maar in de weer voor anderen dus. Ze is echt mijn held!
En nou is ze volgende week jarig

Ik zou het zo leuk vinden als ze wat extra verjaardagskaartjes zou krijgen, gewoon om haar een hart onder de riem te steken!
Mocht je haar een extra kaartje gunnen stuur me dan even een berichtje dan geef ik je het adres!

Alvast heel erg bedankt!
Fratz