SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 2 (met Dirk-Jan, Gerrit, Hans, Jochum en Martijn)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 3 (met Frans, Gerard, Henk, Jan en Agnes)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 4 (met Hans, Jos, Peter, Wietse en Wim)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 5 (met Annemarie, Frank, Gijsbert, Marcel en Richard)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 6
Boer zoekt vrouw # 83 - Tulpjes plukken
Boer zoekt vrouw # 84 - Ik zie dubbel!
Boer zoekt vrouw # 85 - Ik zie dubbel!
_________________________________________________________________
Officiële Boer zoekt vrouw-site: http://www.boerzoektvrouw.kro.nl/
De FOK! reeks: Topicreeks: Boer Zoekt VrouwAl die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.![]()
Ook het filmpje gezien,ze is ook nog eens heel spontaan met een mooi figuurquote:Op dinsdag 4 september 2012 18:06 schreef Mani89 het volgende:
Ik hoop dat die broers die blonde mogen delen.
http://boerzoektvrouw.kro(...)eddate_op_de_trekker
ik snap het ook nietquote:Op dinsdag 4 september 2012 17:53 schreef bloodymary1 het volgende:
Maar zij zal wel gek zijn als ze hem neemt.anders kan ze nog altijd voor die andere joducus gaan
![]()
Ja, inderdaad! Zij ziet er leuk uit.quote:Op dinsdag 4 september 2012 18:06 schreef Mani89 het volgende:
Ik hoop dat die broers die blonde mogen delen.
http://boerzoektvrouw.kro(...)eddate_op_de_trekkerMusic is our universal language![]()
Die vrouwen van de tweeling. Ze lijken ook allemaal wel 50.
En dan Ineke. Die lijkt stukken jonger.
Maar uiteindelijk zijn ze waarsch allemaal even oud
De zwemmer zwemt, hij zwemt in zee![]()
Waarschijnlijk wel ja, want ik zag op de close-up dat ze toch minder jong/mooi/elegant is dan het lijkt door goeie houding, outfit, straling. En ze zal zelf wel geweten hebben dat ze naar eentje van een boerenduo geschreven heeft.![]()
Hij is gewoon opgenomen in de reeks hoor? Ik had hem in m'n AT zonder dat ik in deze gepost hebquote:Op dinsdag 4 september 2012 22:19 schreef Haaibaaike het volgende:
Erik waarom heb je geen reeks van gemaakt ..ik zag hem niet in mijn AT
Well, desire contradicts fear. These days most people have replaced almost all their emotions with fear.
When everyone has dreams but only a few realize them, then... it makes cowards of the rest of us.![]()
Bij mij niet toevallig kwam ik bij tv/radio en toen zag ik deze topique van BZVquote:Op dinsdag 4 september 2012 22:40 schreef Abby79 het volgende:
Hij is gewoon opgenomen in de reeks hoor? Ik had hem in m'n AT zonder dat ik in deze gepost heb![]()
Bovenin een banner "boer boer boxershorts"Geen idee hoe of wat. Maar staat wel mooi boven het BZV-topic.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.![]()
Naar mijn weten is het gewoon het volgende deel in de reeks. Misschien een foutje in het systeem dat je 'n niet zag.quote:Op dinsdag 4 september 2012 22:19 schreef Haaibaaike het volgende:
Erik waarom heb je geen reeks van gemaakt ..ik zag hem niet in mijn ATAl die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.![]()
Is al opgelost... Ik zag de reeks later pasquote:Op woensdag 5 september 2012 09:25 schreef Tha_Erik het volgende:
Naar mijn weten is het gewoon het volgende deel in de reeks. Misschien een foutje in het systeem dat je 'n niet zag.![]()
![]()
Vanavond weer![]()
![]()
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.![]()
Bij mij wel.quote:Op dinsdag 4 september 2012 22:19 schreef Haaibaaike het volgende:
Erik waarom heb je geen reeks van gemaakt ..ik zag hem niet in mijn AT
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.![]()
Krijgen we vandaag eigenlijk al die 'dates' op locaaasssie?Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.![]()
Volgens mij alleen op en om de boerderie, en als ik het me goed herinner zag je in de preview dat ze Henk in 't VW busje hebben gezet. En dan aan het eind delen ze de blommekes uit aan de 5 gekozenen.![]()
Ze is wel tof. "Ga maar even aan de kant, dan ga ik rijden"quote:Op dinsdag 4 september 2012 18:06 schreef Mani89 het volgende:
Ik hoop dat die broers die blonde mogen delen.
http://boerzoektvrouw.kro(...)eddate_op_de_trekker![]()
![]()
Maar waarom had de ene broer nou maar drie brieven ofzo en de ander twaalf? Was die echt zoveel leuker?*Kleine muisjes hebben kleine wensjes; beschuitjes met gestampte mensjes*![]()
Ah, ik had al het idee dat het dan te snel zou gaan, maar kon niet bedenken wat.quote:Op zondag 9 september 2012 11:25 schreef Cee het volgende:
Volgens mij alleen op en om de boerderie, en als ik het me goed herinner zag je in de preview dat ze Henk in 't VW busje hebben gezet. En dan aan het eind delen ze de blommekes uit aan de 5 gekozenen.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.![]()
Vandaag speeddatesen dan zal het inderdaad wel vijf kiezen zijn. Volgende week die dagdates op locatie en daarna logeren op de boerderie!
*Kleine muisjes hebben kleine wensjes; beschuitjes met gestampte mensjes*![]()
Die speeddates zijn toch op een kasteel? Want ze zijn dan allemaal bijelkaar.know'm sayin?
×
word? word.![]()
Ik voorspel rare momenten bij Aad.
Op maandag 5 september 2016 23:16 schreef -Deluzion- het volgende:
En ik antwoord liever niet op Fascination. aka Alex Vause.![]()
Ik ben ook benieuwd naar Henk zn chicks.And I am a weapon of massive consumption
And it's not my fault it's how I'm programmed to function
Forum Opties Forumhop: Hop naar: