quote:Uit(17): Vertonghen, Anita, Janssen, Aissati, Lodeiro, Bulykin, Özbiliz, Ooijer, Verhoeven, Cvitanich, El Hamdaoui, Castillion, Sneijder, Bizot, Jozefzoon en Silva en van der Wiel.
In(9): Sana, Moisander, Poulsen, Schřne, Boccara, Hoesen, Babel, Andersen en Meleg*
Doorgestroomd uit jeugdopleiding(6): Denswil, Veltman, Fischer, Dijks, Klaassen en van der Hart.
In: ¤26.655.000
Uit: ¤6.500.000
* = per 1 januari 2013.
quote:
Okee. Mark is slim genoeg om zijn 5e geel nog een potje uit te stellen. Dat is die ervaring he..quote:
Dat is ook wel een beetje het idee ja, maar ook met hoe het vandaag stond had je moeten winnen. Natuurlijk heb je pech, maar er maakten teveel spelers, ook de "oudgedienden" teveel achterlijke fouten.quote:Op zondag 2 september 2012 20:58 schreef j0rdiiii het volgende:
Het is jammer maar goed deze wedstrijden zullen er nog wel tussen zitten. Er zijn wel gewoon even 17 man weg gegaan. Zoals Overmars en de Boer al hebben aangegeven zijn de aankopen ook allemaal gericht op de lange termijn. Op de lange termijn gaat dit beleid Ajax gewoon succes opleveren, daar ben ik van overtuigd.
Wauwquote:Op zondag 2 september 2012 21:00 schreef Rubberen_Robin het volgende:
Ajax Tv zet reclames van mensen zonder benen voor filmpjes van mensen met geweldige benen.![]()
Jari is de held van mijn vader. Voor de tragiek die altijd van hem af droop maakt het apart om naar te kijken. Als hij scoorde leek hij dat met tegenzin te doen. "O, shit. Nu moet ik weer juichen en ik weet niet zo goed hoe..."
Het was alsof hij een loden last op zijn schouder torste, maar zijn voeteén leken daar geen moment onder te lijden. Die speelden hun eigen spel. Los van de onmogelijke motoriek van het glazen lichaam.
Elke bal in de kruising. Volledige controle. Geen rapconcerten of kredietkaarten, hooguit extra vette vis en een Mart Smeets-trui. Die tijd komt niet meer terug, maar het minste wat we kunnen doen is Jari vragen of hij misschien terug wil komen.
Hij hoeft niet veel te zeggen. Er zijn is voldoende.
Nogmaals hoe kom je daarbij? Wellicht zit er wel helemaal naast maar bij een terugspeelbal op een keeper is hands toch gewoon hands?. Wat in dit opzicht dus een rode kaart voor Vermeer had ingehouden?quote:Op zondag 2 september 2012 20:52 schreef HeatWave het volgende:
zie de fout van vermeer dus weer, nu hij kon de bal makkelijk wegstompen in de 16.
Dank je. Wie is jouw held / of die van je vader / of moeder?quote:
Je mag een terugspeelbal alleen niet pakken, wel gewoon stompen in de 16 toch, of hebben ze dat dit seizoen aangepast?quote:Op zondag 2 september 2012 21:12 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Nogmaals hoe kom je daarbij? Wellicht zit er wel helemaal naast maar bij een terugspeelbal op een keeper is hands toch gewoon hands?. Wat in dit opzicht dus een rode kaart voor Vermeer had ingehouden?
Geen sportliefhebbers beide, wel Ajacied meer muziekfreaks; kom je al gauw bij The Beatles uit.quote:Op zondag 2 september 2012 21:15 schreef Rubberen_Robin het volgende:
[..]
Dank je. Wie is jouw held / of die van je vader / of moeder?
Terugspeelbal mag je niet met je handen aanraken zover ik weet.quote:Op zondag 2 september 2012 21:19 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Je mag een terugspeelbal alleen niet pakken, wel gewoon stompen in de 16 toch, of hebben ze dat dit seizoen aangepast?
Gewoon niet met je handen aanraken, regel is nooit anders geweest.quote:Op zondag 2 september 2012 21:19 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Je mag een terugspeelbal alleen niet pakken, wel gewoon stompen in de 16 toch, of hebben ze dat dit seizoen aangepast?
Alleen met je voeten volgens mijquote:Op zondag 2 september 2012 21:19 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Je mag een terugspeelbal alleen niet pakken, wel gewoon stompen in de 16 toch, of hebben ze dat dit seizoen aangepast?
Beatles zijn het Ajax van muziek, schijnt...quote:Op zondag 2 september 2012 21:20 schreef tammepiet het volgende:
[..]
Geen sportliefhebbers beide, wel Ajacied meer muziekfreaks; kom je al gauw bij The Beatles uit.
Ik heb op die manier een keer een indirecte vrije trap tegen gehad binnen de 16.quote:Op zondag 2 september 2012 21:29 schreef HeatWave het volgende:
Dus als je medespeler een teruspeelbal doet en die dreigt erin te gaan moet je hem laten gaan?
Ik kan het nergens echt vinden met google eigenlijk...
OK, nou ja, dan heeft men gelijk, vind het raar, maar goedquote:Op zondag 2 september 2012 21:31 schreef da_unfuckwithable het volgende:
[..]
Ik heb op die manier een keer een indirecte vrije trap tegen gehad binnen de 16.
Bewuste terugspeelbal mag je niet met je handen aanraken, dus ook niet oppakken of wegstompen. Daarom kopt hij ook, hij heeft geen keus.quote:Op zondag 2 september 2012 21:29 schreef HeatWave het volgende:
Dus als je medespeler een teruspeelbal doet en die dreigt erin te gaan moet je hem laten gaan?
Ik kan het nergens echt vinden met google eigenlijk...
Ja of je hoofd maar die methode is niet altijd succesvol...quote:Op zondag 2 september 2012 21:29 schreef HeatWave het volgende:
Dus als je medespeler een teruspeelbal doet en die dreigt erin te gaan moet je hem laten gaan?
Ik kan het nergens echt vinden met google eigenlijk...
Nee, da zagen we, maar dan kon hij er idd niet zo heel veel aan doen.quote:Op zondag 2 september 2012 21:33 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ja of je hoofd maar die methode is niet altijd succesvol...
Staat eigenlijk rood voor ja, zelfde als wanneer een speler de bal wegslaat met zijn hand.quote:Op zondag 2 september 2012 21:32 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Bewuste terugspeelbal mag je niet met je handen aanraken, dus ook niet oppakken of wegstompen. Daarom kopt hij ook, hij heeft geen keus.
Indirecte vrije trap komt er dan en ik denk eigenlijk ook rood. Dat laatste weet ik alleen niet zeker.
Groot interview met de Boer, uit de Volkskrant.quote:Frank de Boer: 'Nu ben ik weer van iedereen'
Frank de Boer (42) is al twee keer kampioen als trainer, in anderhalf seizoen bij Ajax. Met zuinigheid zet Ajax weer een stap. 'Het gaat erom dat je jeugd perspectief biedt.'
Zijn twitterbericht van donderdag was een ingeving. Na de bizarre loting voor de Champions League, die Ajax bij de kampioenen van Spanje (Real Madrid), Engeland (Manchester City) en Duitsland (Borussia Dortmund) indeelde, typte Frank de Boer: 'Wanneer is de finale?'
'Ik wilde iets schrijven', zegt hij een dag later. Een mens zou cynisch worden van de moeilijkst denkbare groep. De Boer, gebruind, licht grijzend, lacht zijn gulle lach in de kantine van trainingscomplex De Toekomst. 'Wat kunnen we eraan doen?'
Hij denkt aan vorig seizoen, toen de vlammen van de revolutie van Johan Cruijff uit het dak sloegen. 'Er was een bestuurscrisis. Moet ik dan in paniek raken? Nee, ik moet mijn ding doen.'
Jullie zijn eigenlijk wel klaar met die revolutie van Cruijff.
'Ja. De scouting wordt steeds beter. Met de medische staf gaat het goed. Marc is goed bezig.'
Marc Overmars is de directeur voetbalzaken, met wie De Boer bij Ajax speelde in de grote tijd, halverwege de jaren negentig. Overmars is oud-voetballer, zakenman en, naar het schijnt, zuinig op de centjes. De Boer: 'Nee, hij is niet zo zuinig. Hij wil best geld uitgeven, maar hij heeft een oog voor koopjes, voor spelers met rendement.
'Hij is twee jaar jonger dan ik. Wij hebben altijd een fantastische verhouding gehad. Ik was een beetje een goede, oudere broer voor hem. Ik kon hem helemaal verrot schelden, dat vond hij niet erg. Hij kroop nooit in zijn schulp. Hij is alleen zakelijker ingesteld. Dat zat al in zijn familie. Mijn familie was helemaal niet zakelijk. Mijn vader was stukadoor.'
Hoe komen jullie aan Danny Hoesen, die vorig seizoen bij Fortuna Sittard speelde?
'Marc gaf me een dvd'tje. Hij was me al opgevallen tijdens samenvattingen van de Jupiler League. Ik dacht dat hij Engelsman was. Danny Hoesen klinkt Engels. Gehuurd van Fulham. Ik wist precies over wie het ging, maar ik wist niet dat hij als jonge Nederlander naar Fulham was gegaan. Hij viel mij op. Zijn stijl van spelen, de goede techniek, rechtop lopen, makkelijk goals maken, snel. Ik dacht bij dat dvd'tje: die beelden zijn natuurlijk hoogtepunten, maar dan nog.
'Ik zag ook de hoogtepunten van Tobias Sana en dacht: zo, hij straalt kwaliteit uit. Zo'n bal als hij vorige week gaf aan Serero, gaf hij in Zweden ook al. Hij is rechtsbuiten, maar op het middenveld geeft hij ook een steekbal. Hij is zo'n 'tropische' verrassing. Dat is leuker dan iemand halen van zes miljoen die alleen kan tegenvallen.'
Jij wilde Theo Janssen. Die is na een seizoen verdwenen. Voel je je daarover schuldig?
'Ik had gehoopt dat het beter was verlopen. Zijn laatste half jaar was goed, hij heeft een aandeel gehad in het kampioenschap. Maar met Eriksen, Siem de Jong, Serero en Schöne voor dezelfde posities, kon ik hem niet garanderen dat hij alle wedstrijden zou spelen. En hij heeft de keuze gemaakt, niet ik. Theo wilde er niet voor vechten. Als hij onomstreden was, was het makkelijk geweest. Maar dat was hij niet. Als iemand niet honderd procent zijn best doet op de trainingen, en op zijn leeftijd moet hij het voorbeeld zijn, kan ik dat niet accepteren. Dan is het over en sluiten.'
Is Ajax weer een voorbeeldclub? Vorig seizoen speelden zich gevechten af in de rechtbank en kon menigeen een dolk in de rug verwachten. Nu is Ajax zuinig en valt er weinig te zeuren.
'Voorbeeldclub? AZ doet het ook heel goed sinds het echec met de hoofdsponsor. Feyenoord doet het goed, misschien ook noodgedwongen. Opleiden levert veel positiefs op. Het is misschien de beste weg.'
Wil jij niet eens een grote zak met geld op je bureau hebben om te kunnen winkelen?
'Die hebben we niet. We hebben misschien gedacht dat we een Champions Leaguejas droegen, maar we dragen een Europa Leaguejas. Als je te grote bedragen neertelt, is het een hels karwei om die bedragen terug te verdienen.'
Je bent nooit jaloers op collega's als Mancini of Mourinho?
'Nee hoor. Het leuke van trainen is dat het team sprongen maakt, dat een individu stappen maakt en van een bleu jongetje bij het eerste een volwassen speler wordt. Mitchell Dijks bijvoorbeeld, uit Jong Ajax, heeft het geluk dat hij mag meetrainen. Hij maakt stappen. Hij lijkt imposant, maar die uitstraling kan hij veel meer gebruiken. Met een gearriveerde speler hoef je niets meer te doen. Ja, in het gareel houden. Hij is vaak een verlengstuk van de trainer.'
Ben je een ander mens na twee kampioenschappen?
'Nee, maar dat is mijn kracht. Of nou ja, kracht. Ik sta nog steeds op de camping in Garderen, ik doe nog steeds dingen die ik altijd deed. Wat wel is veranderd: ik was een beetje uit beeld geraakt bij het grote publiek. Glasgow Rangers, Galatasaray, Qatar, daarna hier bij Ajax als jeugdtrainer: de jongste jeugd kende me niet meer. Sinds ik hoofdtrainer ben, ben ik weer van iedereen, zeg maar. Nu staan juist die jongetjes weer voor de deur. Voor die tijd vroegen hun moeders weleens aan hun kinderen: waarom ken je hem niet?'
De club stond anderhalf jaar in brand en jij deed of het je helemaal niet raakte.
'Rust is het beste voor allemaal. Jan Olde Riekerink (voormalig hoofd opleidingen, red.) vertelde eens over de stewardess. Als zij in paniek raakt, weet iedereen: dit gaat mis. Dan denken mensen dat hun tijd is gekomen. Iedereen kijkt naar haar. Als zij rust uitstraalt tijdens turbulentie, denken ze: gelukkig, er is niets aan de hand.'
Had je het niet moeilijk dan?
'Nee. Ik heb alleen veel nagedacht over al die blessures. De trainingsintensiteit is aangepast, maar ook daarover hoef je niet in paniek te raken.'
Mag al vrij lang niet meer hoor. Mag een terugspeelbal gewoon niet met je handen aanraken. Al sinds ik begon met voetballen en keepen (16 jaar geleden) niet meer volgens mij.quote:Op zondag 2 september 2012 21:19 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Je mag een terugspeelbal alleen niet pakken, wel gewoon stompen in de 16 toch, of hebben ze dat dit seizoen aangepast?
My bad, ik dacht alleen niet vastpakken, maar we waren er al uitquote:Op zondag 2 september 2012 21:55 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Mag al vrij lang niet meer hoor. Mag een terugspeelbal gewoon niet met je handen aanraken. Al sinds ik begon met voetballen en keepen (16 jaar geleden) niet meer volgens mij.
Ja ik zag het, maar ik reageer altijd voordat ik leesquote:Op zondag 2 september 2012 21:56 schreef HeatWave het volgende:
[..]
My bad, ik dacht alleen niet vastpakken, maar we waren er al uit
"Die Hard. Superleuk. Hoesen ken ik niet."quote:Hoe komen jullie aan Danny Hoesen, die vorig seizoen bij Fortuna Sittard speelde?
"Marc gaf me een dvd'tje... "
Derk wil ik echt niet afschrijven nog, hij speelde pas zijn eerste keer in de basis, gaf een prachtige voorzet op snelheid waar indirect de 0-1 uit kwam, hij was toen hij fit was echt wel goed bezig.quote:Op zondag 2 september 2012 22:11 schreef S0nic het volgende:
Babel hadden we goed kunnen gebruiken vandaag ipv Derk. Verwacht ook dat hij Derk snel uit de basis speelt of denken jullie dat hij spits zal spelen?
Waarom denk je dat?quote:Op zondag 2 september 2012 22:13 schreef Rubberen_Robin het volgende:
Babel in de spits tegen RKC en VVV, gewoon uittesten. Ik denk dat hij het kan.
Mijn pa heeft het altijd over zijn heupschot, en dat hij dat moest afleren, dat hij daar vaak mee scoorde. Dat weet ik nog wel. Superhard schot, zag er raar uit. Een trainer zei dat hij anders moest schieten, hij ging bij Liverpool linksbuiten spelen, echt aan de zijlijn, en veel teveel nadenken. Niks lukte meer.quote:
Heeft iedereen last van. 15 september beginnen met voetballen én transfermarkt sluiten zou handig zijn, maar dan kom je in de knoop met het wedstrijdprogramma. En de berg komt niet naar Mohammet. Die Russen handelen desnoods het hele jaar door. En China straks (en nu al met Drogbah en anderen) niet te vergeten.quote:Op zondag 2 september 2012 22:33 schreef HeatWave het volgende:
trouwens, het is en blijft toch belachelijk dat de competitie allang bezig is voor het sluiten van de transfermarkt, we hebben nu 2-3 spelers die niet spelen terwijl we ze wel konden gebruiken....
Gewoon de markt dicht voor het begin van het voetbal, zo moeilijk is dat toch niet?quote:Op zondag 2 september 2012 22:36 schreef Rubberen_Robin het volgende:
[..]
Heeft iedereen last van. 15 september beginnen met voetballen én transfermarkt sluiten zou handig zijn, maar dan kom je in de knoop met het wedstrijdprogramma. En de berg komt niet naar Mohammet. Die Russen handelen desnoods het hele jaar door. En China straks (en nu al met Drogbah en anderen) niet te vergeten.
Lobby jij even worldwide? Je moet gewoon realistisch zijn. Elke Nederlandse club is elk halfjaar zijn spelers kwijt. Accepteer dat en stem je beleid erop af. Je moet gewoon werken met wat je weet.quote:Op zondag 2 september 2012 22:37 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Gewoon de markt dicht voor het begin van het voetbal, zo moeilijk is dat toch niet?
Dat worden veel bezoekjes aan kleedkamers van scheidsrechters...quote:Op zondag 2 september 2012 22:51 schreef HeatWave het volgende:
5,7,9,11 gele kaarten en geschorst, die bommel gaat de helft missen.
Nauwelijks gezien aan de bal, net als moisander bijv.quote:Op zondag 2 september 2012 23:30 schreef Smoofie het volgende:
Siem was goed in de spits man.
Zoals serero speelt, zo moet siem spelen op die positie.
Lijkt me voorlopig nog te licht ja, maar goed, dat is bij Ajax nooit een probleem blijkbaar voor een basisplaatsquote:Op zondag 2 september 2012 23:36 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Wat vinden jullie van Serero die komt toch gewoon zwaar te kort. Verspeeld non stop de bal. Leuk dat hij er twee scored vandaag maar die rode kaart ook
Ik zie het hem ook gewoon niet redden. Als er met vlaggetjes wordt gezwaait in het stadion ben ik bang dat hij weg vliegt. Zit ook totaal geen idee in zijn spel lijkt het.quote:Op zondag 2 september 2012 23:37 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Lijkt me voorlopig nog te licht ja, maar goed, dat is bij Ajax nooit een probleem blijkbaar voor een basisplaats.
mwah, is me wat te vroeg, hij is nog jong, heeft wel techniek, moet nog wel inzicht krijgen idd.quote:Op zondag 2 september 2012 23:39 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ik zie het hem ook gewoon niet redden. Als er met vlaggetjes wordt gezwaait in het stadion ben ik bang dat hij weg vliegt. Zit ook totaal geen idee in zijn spel lijkt het.
Is dan ook een echte DM en Schone echt niet.quote:Op maandag 3 september 2012 00:07 schreef stoeltafel het volgende:
Prima. Heel wat meer pit dan Schone
Wat? Hij verspeelde zovaak de bal dat het sneu werd. Ook op zulke domme manieren. Speelde aanvallend redelijk maar de rest was een dikke dikke onvoldoendequote:Op maandag 3 september 2012 00:53 schreef j0rdiiii het volgende:
Tot de rooie kaart was Serero gewoon MotM, geweldig gespeeld. 2 goals en helaas nog 2 goeie kansen gemist maar verder echt prima.Helaas probeert hij in te grijpen terwijl dat helemaal niet nodig is op die plek.
Wat een dynamiek en diepgang.![]()
Alles op zn tijd he.quote:Op maandag 3 september 2012 01:14 schreef bjanaan het volgende:
Hoop dat FdB snel Andersen naar het eerste haalt. Eerst kijken hoe die 't bij JA doet natuurlijk.
Sluit na de interlands gewoon aan bij de A selectie.quote:Op maandag 3 september 2012 01:14 schreef bjanaan het volgende:
Hoop dat FdB snel Andersen naar het eerste haalt. Eerst kijken hoe die 't bij JA doet natuurlijk.
Excuses dat bedoelde ikquote:Op maandag 3 september 2012 01:27 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Sluit na de interlands gewoon aan bij de A selectie.
Ik ben bang van niet. Wedstrijden zoals gisteren tegen Heerenveen heb je elke seizoen wel een paar keer. Onterechte penalty, blunder van Vermeer, die tweede tegengoal die voorkomt uit verwarring vanwege een tweede bal in het veld, rode kaart etc.quote:Op zondag 2 september 2012 20:54 schreef Artillerieschaap het volgende:
Twente en PSV gaan zóveel puntjes verspelen na EL wedstrijden
Gewoon 17x winnen na winterstopquote:Op maandag 3 september 2012 02:31 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ik ben bang van niet. Wedstrijden zoals gisteren tegen Heerenveen heb je elke seizoen wel een paar keer. Onterechte penalty, blunder van Vermeer, die tweede tegengoal die voorkomt uit verwarring vanwege een tweede bal in het veld, rode kaart etc.
Punt is dat PSV en Twente in dat soort wedstrijden vaak nog wel de overwinning naar zich toe kunnen trekken ver in blessuretijd en Ajax kan dat niet. Het heeft niets te maken met geluk of pech, het is gewoon een kwaliteit die PSV en Twente hebben en ze eerder kampioen maakte.
Ajax zal dus wedstrijden sneller moeten beslissen en veel meer op resultaat moeten gaan spelen, anders is het kampioenschap ver weg.
blunder van vermeerquote:Op maandag 3 september 2012 02:31 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ik ben bang van niet. Wedstrijden zoals gisteren tegen Heerenveen heb je elke seizoen wel een paar keer. Onterechte penalty, blunder van Vermeer, die tweede tegengoal die voorkomt uit verwarring vanwege een tweede bal in het veld, rode kaart etc.
Punt is dat PSV en Twente in dat soort wedstrijden vaak nog wel de overwinning naar zich toe kunnen trekken ver in blessuretijd en Ajax kan dat niet. Het heeft niets te maken met geluk of pech, het is gewoon een kwaliteit die PSV en Twente hebben en ze eerder kampioen maakte.
Ajax zal dus wedstrijden sneller moeten beslissen en veel meer op resultaat moeten gaan spelen, anders is het kampioenschap ver weg.
Jazeker, waarom kopt hij? Waarom stompt het die bal niet gewoon over de zijlaan? Vangen mag niet, wegslaan wel. Elke andere oplossing was beter dan wat Vermeer deed. In situaties als deze waarin je snel moet beslissen, maakt Vermeer altijd de verkeerde keuzes.quote:
Hij mag die bal niet met de handen aanraken, anders rood + indirecte vrije trap (scoringskans ontnomen) en dan had je dus al eerder met tien man gestaan. De grootste fout figt gewoon bij van Rhijn, neem aan dat hij zijn lesje er wel van geleerd heeft. Hoe had je die bal anders aan moeten nemen, die bal stuitert net te ver voor hem, maar ook net te ver omhoog om naar achter te kunnen lopen en hem normaal aan te nemen. En dan zie je ook nog een spits aankomen rennen, die er wel een kans in ziet..quote:Op maandag 3 september 2012 06:41 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Jazeker, waarom kopt hij? Waarom stompt het die bal niet gewoon over de zijlaan? Vangen mag niet, wegslaan wel. Elke andere oplossing was beter dan wat Vermeer deed. In situaties als deze waarin je snel moet beslissen, maakt Vermeer altijd de verkeerde keuzes.
Natuurlijk moet de speler die de bal zo achterlijk terug speelde dat ook weten en hem niet in die positie brengen, dus die gaat ook niet vrijuit nee.
quote:Op maandag 3 september 2012 06:41 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Jazeker, waarom kopt hij? Waarom stompt het die bal niet gewoon over de zijlaan? Vangen mag niet, wegslaan wel. Elke andere oplossing was beter dan wat Vermeer deed. In situaties als deze waarin je snel moet beslissen, maakt Vermeer altijd de verkeerde keuzes.
Natuurlijk moet de speler die de bal zo achterlijk terug speelde dat ook weten en hem niet in die positie brengen, dus die gaat ook niet vrijuit nee.
Nicequote:Op maandag 3 september 2012 06:41 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Jazeker, waarom kopt hij? Waarom stompt het die bal niet gewoon over de zijlaan? Vangen mag niet, wegslaan wel. Elke andere oplossing was beter dan wat Vermeer deed. In situaties als deze waarin je snel moet beslissen, maakt Vermeer altijd de verkeerde keuzes.
Natuurlijk moet de speler die de bal zo achterlijk terug speelde dat ook weten en hem niet in die positie brengen, dus die gaat ook niet vrijuit nee.
Dit. Wie rost er nou zo'n bal vanaf de helft van de tegenstander naar z'n keeper. Al helemaal als hij weet dat Vermeer moeite heeft om voetballend mee te doen. Valt het trouwens ook anderen op dat de bal bij terugspeelballen heel vaak van z'n voeten stuitert? Z'n aanname is zo beroerdquote:Op maandag 3 september 2012 08:12 schreef Bonkers. het volgende:
In ieder ander land zou je meteen worden gewisseld na zo'n terugspeelbal, je kan er als keeper helemaal niets mee behalve hopen dat het goed afloopt ( en dat deed het niet)
op zich is dat apart voor een nederlandse keeper. over het algemeen worden complimenten aan nederlandse keepers uitgedeeld voor het meevoetballen.quote:Op maandag 3 september 2012 08:14 schreef da_unfuckwithable het volgende:
[..]
Dit. Wie rost er nou zo'n bal vanaf de helft van de tegenstander naar z'n keeper. Al helemaal als hij weet dat Vermeer moeite heeft om voetballend mee te doen. Valt het trouwens ook anderen op dat de bal bij terugspeelballen heel vaak van z'n voeten stuitert? Z'n aanname is zo beroerd
En dat gaat gewoon zo verder? 13, 15 ,17?quote:Op zondag 2 september 2012 22:51 schreef HeatWave het volgende:
5,7,9,11 gele kaarten en geschorst, die bommel gaat de helft missen.
Of gewoon deze oplossing:quote:Op maandag 3 september 2012 07:50 schreef Omega het volgende:
Natuurlijk had Vermeer achteraf gezien iets anders moeten doen, na de zijlijn koppen of laten gaan en hopen dat de bal naast zou gaan of nog proberen weg te schieten. Maar beide opties zijn gewoon zeer lastig. De bal kwam met grote snelheid en een lastige stuit op hem af. Blunder zat dus bij van Rhijn. En of je nu 20 bent of 34, zo een bal moet je gewoon niet geven, en dat weet hijzelf ook wel.
quote:Cruijff: 'Loting Champions League Ajax vooral positief'
03/09/2012 08:24
De loting van de Champions League leverde Ajax een ongekend zware poule op. Johan Cruijff bekijkt het van de positieve kant.
Ajax werd donderdag gekoppeld aan Real Madrid, Manchester City en Borussia Dortmund. De kansen op een vervolg in de Champions League zijn daarmee klein. Maar Cruijff, die in Londen tijdens de Paralympics de loting hoorde, wil de speling van het lot niet negatief beoordelen.
'Ik moet eerlijk toegeven dat ik het vooral positief zie', aldus Cruijff in De Telegraaf. 'De jonge ploeg doet in zes wedstrijden enorm veel ervaring op en heeft bovendien niets te verliezen. Ik zou zeggen, pak de voordelen die je pakken kunt.'
Natuurlijk een zaad terugspeelbal maar je kan Vermeer echt wel schuld geven hoor, een beetje zelfkennis van hem is toch niet teveel gevraagd, hij zoekt iedere keer de voetballende oplossing terwijl hij nu toch wel zou moeten weten dat dat niet zijn sterkste punt is.quote:Op maandag 3 september 2012 08:19 schreef TheClown1 het volgende:
[..]
op zich is dat apart voor een nederlandse keeper. over het algemeen worden complimenten aan nederlandse keepers uitgedeeld voor het meevoetballen.
dit was echt een grote beginnersfout van Ricardo. Hij zal er van leren, neem ik aan. Je kunt vermeer ook niet de schuld geven voor zo'n bal. Het was gewoonweg pech.
Sja, die is leuk begonnen tegen prutsclubs, maar het is nog echt een knulletje, die kan ik nog echt niet afrekenen nu. Sowieso krijgen alle nieuwe talenten een dipje.quote:Op maandag 3 september 2012 10:21 schreef tammepiet het volgende:
Waarom lees ik nergens de naam 'Sana' terug? Stelde uiterst teleur en dat uitgetekend tegen zo'n zwakke defensie.
Dat is wel de laatste waar ik me nu zorgen om zou maken. Ben al blij dat hij de eerste drie wedstrijd zo leuk speelde.quote:Op maandag 3 september 2012 10:21 schreef tammepiet het volgende:
Waarom lees ik nergens de naam 'Sana' terug? Stelde uiterst teleur en dat uitgerekend tegen zo'n zwakke defensie.
Ik blijf het een vreemd verhaal vinden dat we een keeper als Cillessen op de bank hebben. Vermeer gaat nooit binnen twee jaar weg. Want Ajax is al zijn plafond als je het mij vraagt.quote:Op maandag 3 september 2012 10:38 schreef HeatWave het volgende:
Nou, ik was ook best pissig eerst op vermeer, maar hij kon echt niets anders doen dan koppen helaas en dat mislukte. Die bal was zo kut, achteraf gezien kon hij er niet zoveel aan doen.
Ja, wat waterreus zei, misschien, de bal achter laten lopen, maar je moet zo snel handelen, hij koos dit.
Verder was hij op sommige momenten erg sterk, katachtig, maar ook soms omdat hij weer eens niet klemde.
Al met al denk ik een 5,5.....
Sja, ik kan het niet bevestigen ofzo, maar Cillessen schijnt ook niet al te zeker te keepen nog steeds.quote:Op maandag 3 september 2012 10:42 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Ik blijf het een vreemd verhaal vinden dat we een keeper als Cillessen op de bank hebben. Vermeer gaat nooit binnen twee jaar weg. Want Ajax is al zijn plafond als je het mij vraagt.
Op deze manier gaat Cillessen niet eens een kans krijgen.
Ja, maar dan is het straks dus gewoon einde Cillessen? Die gaat zo niet tevreden blijven, dus die wil weg.quote:Op maandag 3 september 2012 10:43 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Sja, ik kan het niet bevestigen ofzo, maar Cillessen schijnt ook niet al te zeker te keepen nog steeds.
EN hoe beroerd vermeer ook is met hoge ballen en meevoetballen, hij is wel echt een geweldige lijnkeeper, en als Jasper dat ook niet is, dan snap ik het wel.
Ik neem aan dat Cillessen weer in de beker keept?
Sja, als hij dus niet beter is dan vermeer idd is het een miskoop.quote:Op maandag 3 september 2012 10:45 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Ja, maar dan is het straks dus gewoon einde Cillessen? Die gaat zo niet tevreden blijven, dus die wil weg.
Redelijk miskoop mag je het dan noemen toch?
12,13,14 etc dacht ik zelfsquote:Op maandag 3 september 2012 08:29 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
En dat gaat gewoon zo verder? 13, 15 ,17?Dan heeft die Bommel best een probleen
Zijn timing was belabberd, en hij had hem naar de zijkant kunnen koppen ipv recht in de voeten van de spits...quote:Op maandag 3 september 2012 10:38 schreef HeatWave het volgende:
Nou, ik was ook best pissig eerst op vermeer, maar hij kon echt niets anders doen dan koppen helaas en dat mislukte. Die bal was zo kut, achteraf gezien kon hij er niet zoveel aan doen.
Ja, wat waterreus zei, misschien, de bal achter laten lopen, maar je moet zo snel handelen, hij koos dit.
Verder was hij op sommige momenten erg sterk, katachtig, maar ook soms omdat hij weer eens niet klemde.
Al met al denk ik een 5,5.....
Ja, klopt, maar in zo'n situatie gebracht worden is nooit fijn. Natuurlijk had het veel beter gemoeten.quote:Op maandag 3 september 2012 11:19 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
Zijn timing was belabberd, en hij had hem naar de zijkant kunnen koppen ipv recht in de voeten van de spits...
Serieus?quote:Op maandag 3 september 2012 10:46 schreef Afhaalchinees het volgende:
[..]
12,13,14 etc dacht ik zelfs
Het verhaal met Jasper verbaast mij ook enorm. Vermeer is alles behalve een zekere keeper, en keer opkeer krijgt hij toch de kans. Zonde van zo n talent...quote:Op maandag 3 september 2012 11:21 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, klopt, maar in zo'n situatie gebracht worden is nooit fijn. Natuurlijk had het veel beter gemoeten.
Dan denk ik toch echt dat Jasper het niet zo goed doet, FdB is wel mild met mensen eruit halen, maar op een gegeven moment houdt het ook bij hem op.quote:Op maandag 3 september 2012 11:24 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
Het verhaal met Jasper verbaast mij ook enorm. Vermeer is alles behalve een zekere keeper, en keer opkeer krijgt hij toch de kans. Zonde van zo n talent...
Na de 7 toch elke gele kaart?quote:Op zondag 2 september 2012 22:51 schreef HeatWave het volgende:
5,7,9,11 gele kaarten en geschorst, die bommel gaat de helft missen.
Dit hoorde ik gisterenbij Studio Voetbal, pin me er niet op vastquote:Op maandag 3 september 2012 11:39 schreef Krediax het volgende:
[..]
Na de 7 toch elke gele kaart?
dus 5,7,8,9,10 etc.
Volgens mij 5, 7, 9, 10, 11 enz.quote:Op maandag 3 september 2012 11:39 schreef Krediax het volgende:
[..]
Na de 7 toch elke gele kaart?
dus 5,7,8,9,10 etc.
De bal stuitert net voor hem met effect naar links. Daardoor wordt het moeilijker, maar als die bal wel normaal had gestuiterd had die waarschijnlijk ook iets soortgelijks gedaanquote:Op maandag 3 september 2012 11:28 schreef Mangoworks2002 het volgende:
als hij hier gewoon een paar stappen naar achteren doet, kan hij hem toch gewoon aannemen? of naar de zijkant koppen? Of misschien zelfs wel gewoon de bal laten lopen. Hij wil het voetballend oplossen en maakt daarbij gewoon weer een verkeerde keuze...
[ afbeelding ]
Zulke wedstrijden is de Arena afgeladen dus op de gok in een vak 2 vrije stoelen naast elkaar vinden gaat niet lukken.quote:Op maandag 3 september 2012 12:58 schreef fokking.fokker het volgende:
Ik kan misschien aan een passe-partout komen van een SSC die zelf niet gaat. Mijn broer probeert ook aan een passe-partout of anders losse kaarten te komen. Nu kom ik zelf zelden of nooit in de ArenA, weet iemand of we "gewoon" bij elkaar kunnen gaan zitten of wordt er streng op zitplaats gecontroleerd?
Eriksen-Poulsen-Schone? Volledig Deens middenveld.twitter:ajaxlife twitterde op maandag 03-09-2012 om 13:03:19KNVB doet Serero na directe rode kaart #heeaja voorstel van twee duels schorsing, waarvan een voorwaardelijk. reageer retweet
Ik vond Boccara niet slecht invallen, Schone valt me tot nu toe tegen qua handelingssnelheid, ik neem aan dat Sigthorsson weer fit is (tenminste als hij niet opgeroepen is voor interland voetbal)quote:Op maandag 3 september 2012 13:06 schreef Gramulanion het volgende:
Eriksen-Poulsen-Schone? Volledig Deens middenveld.twitter:ajaxlife twitterde op maandag 03-09-2012 om 13:03:19KNVB doet Serero na directe rode kaart #heeaja voorstel van twee duels schorsing, waarvan een voorwaardelijk. reageer retweet
Hoeveel goede wedstrijden heeft Boilesen al gespeeld?quote:Op maandag 3 september 2012 14:03 schreef tammepiet het volgende:
[ afbeelding ]
Helden. Op de weg terug, vandaag voor het eerst met de bal.
1 wedstrijd en hij is weer kapotquote:Op maandag 3 september 2012 14:03 schreef tammepiet het volgende:
[ afbeelding ]
Helden. Op de weg terug, vandaag voor het eerst met de bal.
Gewoon naast elkaar gaan zitten, en als iemand klaagt dat je op zijn plek zit sla je hem op zijn bek.quote:Op maandag 3 september 2012 12:58 schreef fokking.fokker het volgende:
Ik kan misschien aan een passe-partout komen van een SSC die zelf niet gaat. Mijn broer probeert ook aan een passe-partout of anders losse kaarten te komen. Nu kom ik zelf zelden of nooit in de ArenA, weet iemand of we "gewoon" bij elkaar kunnen gaan zitten of wordt er streng op zitplaats gecontroleerd?
10 wedstrijden en invalbeurten in de Eredivisie maar wel al 8 interlands op z'n naamquote:Op maandag 3 september 2012 14:19 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Hoeveel goede wedstrijden heeft Boilesen al gespeeld?
Hopelijk vallen de schorsingen zo dat hij iig de duels met Ajax mist. Ik wil die kutkop zo weinig mogelijk zien dit jaar.quote:Op maandag 3 september 2012 11:39 schreef Krediax het volgende:
[..]
Na de 7 toch elke gele kaart?
dus 5,7,8,9,10 etc.
Is al vaker voorgekomen, toen denk door een EK/WK wardoor ze de competitie moesten inkorten en waardoor we voor de winterstop al over de helft waren.quote:Op maandag 3 september 2012 15:10 schreef fokking.fokker het volgende:
Thanks voor de info.
Weet verder iemand waarom we voor de winterstop 2 keer tegen FC Utrecht moeten? Ik was in de veronderstelling (die ik verder nergens op heb gebaseerd) dat je alle ploegen 1 keer voor de winterstop en 1 keer na de winterstop treft, maar we moeten tegen FC Utrecht in ronde 8 en 18 dacht ik.
Edit:
http://eredivisielive.nl/(...)e/fase/97873/ronde/8
http://eredivisielive.nl/(...)/fase/97873/ronde/18
'me ontwikkeling'quote:Op maandag 3 september 2012 01:24 schreef bjanaan het volgende:
Babel kan niet wachten op rentree bij Ajax
Door: Jurrian Beeuwkes - Bron: Eredivisie Live
Ryan Babel was zondag aandachtig toeschouwer bij sc Heerenveen - Ajax (2-2). De aanvaller keert terug bij Ajax en hoopt in Amsterdam zijn carričre nieuw leven in te blazen. "Ik heb het met mijn zaakwaarnemer geannalyseerd en daaruit bleek dat het goed is voor me ontwikkeling om deze stap te maken. Ik ben blij dat Ajax me een kans geeft."
"Het belangrijkste is dat ik weer kan gaan voetballen", zegt Babel tegenover Eredivisie Live. "Maar ik ken de filosofie van Ajax dus zou ik niet lang nodig moeten hebben om me aan te passen." Maandag wordt de oud-Ajacied gekeurd en zal dan een 1-jarig contract ondertekenen. "Ik kan niet wachten, ik heb er veel zin in."
Ach, ik zag "kleding sponsor" "voetbal kennis" en over "rijks museum" maar te zwijgen. Het boeit echt niemand meerquote:
Ahjoh, noem het verloedering van de taal, noem het ontwikkeling.quote:Op maandag 3 september 2012 15:29 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ach, ik zag "kleding sponsor" "voetbal kennis" en over "rijks museum" maar te zwijgen. Het boeit echt niemand meer
Het is niet echt veel nee.quote:Op maandag 3 september 2012 16:32 schreef HeatWave het volgende:
1 duel voor Serero, netjes. Zal wel weer KNJB zijn.
twitter:RyanBabel twitterde op maandag 03-09-2012 om 16:37:01Up Since 7 Am Doing The Medical, I'm Finally Done With Everything So Its Official !!! #AFCA reageer retweet
Dat Is Mooi Voor Je Babel Maar We Zijn Hier Niet In Amerika!quote:Op maandag 3 september 2012 16:36 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
Het is niet echt veel nee.twitter:RyanBabel twitterde op maandag 03-09-2012 om 16:37:01Up Since 7 Am Doing The Medical, I'm Finally Done With Everything So Its Official !!! #AFCA reageer retweet
Omdat ie heel veel volgers uit Duitsland en Engeland heeftquote:Op maandag 3 september 2012 16:39 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dat Is Mooi Voor Je Babel Maar We Zijn Hier Niet In Amerika!.
waarom doen mensen dat?
Ik vind dat niet zo vreemd, hij heeft nog veel volgers uit Engeland en je begrijpt het toch, zoals de meesten in NLquote:Op maandag 3 september 2012 16:39 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dat Is Mooi Voor Je Babel Maar We Zijn Hier Niet In Amerika!.
waarom doen mensen dat?
Niet echt lastig te begrijpen nee. Al verklaard het zijn hoofdletter fetisj nog steeds niet.quote:Op maandag 3 september 2012 16:45 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Omdat ie heel veel volgers uit Duitsland en Engeland heeft
Daar doelde ik uiteraard ook op niet op het engels.quote:Op maandag 3 september 2012 16:49 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Niet echt lastig te begrijpen nee. Al verklaard het zijn hoofdletter fetisj nog steeds niet.
Maar Dan Zien Mensen Dat Je Het Echt Meent Wat Je Zegt.quote:Op maandag 3 september 2012 16:52 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Daar doelde ik uiteraard ook op niet op het engels.
Belangrijkste is dat hij blij is, nu kijken wat voor niveau hij gaat halen, hij zou een aanwinst moeten zijnquote:Op maandag 3 september 2012 16:54 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Maar Dan Zien Mensen Dat Je Het Echt Meent Wat Je Zegt.
Nog best lastig typen zo moet ik je zeggen!
LaAt HeM BreEzAh ZiJn JaHquote:Op maandag 3 september 2012 16:52 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Daar doelde ik uiteraard ook op niet op het engels.
Dat wel ja.quote:Op maandag 3 september 2012 16:50 schreef Reemi het volgende:
Vind het toch mooi dat Babel echt heel blij lijkt te zijn met zijn terugkeer.Ook leuk dat hij weer nummer 49 heeft.
twitter:RyanBabel twitterde op maandag 03-09-2012 om 16:39:58Thank You All For All The Support Messages, & I Hope I Can Give It All Back... reageer retweet
Zo'n hoog nummer komt een beetje over alsof hij een 3de rangs jeugdspeler is.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hele opstelling?quote:Op maandag 3 september 2012 17:52 schreef Wessiej het volgende:
Hoesen zal over een half uur starten...
quote:Op maandag 3 september 2012 17:45 schreef Mandéra het volgende:
[..]
Zo'n hoog nummer komt een beetje over alsof hij een 3de rangs jeugdspeler is.
Dat is zn originele nummer bij Ajax. Mooie referentie dusSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
So confused when you're lost in the groove
Dan halen ze Hoesen voor de spits en vervolgens stellen ze hem linksbuiten op en laten Fischer op de bank(?). Vreemd maar goed.quote:Op maandag 3 september 2012 17:53 schreef Wessiej het volgende:
Van der Hart; Ligeon, Veltman, Denswil, Koppers; Sporkslede, Rits, Boccara; De Sa, Hoesen, Van Kessel.
Jammer dat we geen Jong Ajax meer in de Beker hebben. Dit team zou het best leuk kunnen doen.quote:Op maandag 3 september 2012 17:53 schreef Wessiej het volgende:
Van der Hart; Ligeon, Veltman, Denswil, Koppers; Sporkslede, Rits, Boccara; De Sa, Hoesen, Van Kessel.
Goeie actie ja.quote:Op maandag 3 september 2012 19:17 schreef j0rdiiii het volgende:
Boccara.![]()
Fel erop, bal afgepakt en gelijk op van Kessel.
Eerste wedstrijd van Hoesen... liet de eerste helft wel goeie dingen zien hoor.quote:Op maandag 3 september 2012 19:43 schreef tammepiet het volgende:
+ Ligeon, Boccara, Kessel
- Rits, Hoesen
quote:Op maandag 3 september 2012 20:25 schreef stoeltafel het volgende:
Alles beter dan Boerighter. Tering wat vind ik dat toch een matige speler. Past toch totaal niet bij Ajax. Gisteren weer alles verkeerd gedaan. Babel kan toch ook op links?
Ja.quote:Op maandag 3 september 2012 20:25 schreef stoeltafel het volgende:
Alles beter dan Boerighter. Tering wat vind ik dat toch een matige speler. Past toch totaal niet bij Ajax. Gisteren weer alles verkeerd gedaan. Babel kan toch ook op links?
Eens, ik denk ook dat die gewoon basis gaat.quote:Op maandag 3 september 2012 20:25 schreef stoeltafel het volgende:
Alles beter dan Boerighter. Tering wat vind ik dat toch een matige speler. Past toch totaal niet bij Ajax. Gisteren weer alles verkeerd gedaan. Babel kan toch ook op links?
Boerrigter mist wel wedstrijd ritme maar voegt echt wel wat toe aan de selectie. Vorig jaar ronde hij zo'n 1 op 1 kans met de keeper simpel af en nu loopt het even wat stroever.quote:Op maandag 3 september 2012 20:25 schreef stoeltafel het volgende:
Alles beter dan Boerighter. Tering wat vind ik dat toch een matige speler. Past toch totaal niet bij Ajax. Gisteren weer alles verkeerd gedaan. Babel kan toch ook op links?
Hij heeft 1 actie gemaakt de eerste helft. Mooie buitenspeler ben je danquote:Op maandag 3 september 2012 20:32 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Boerrigter mist wel wedstrijd ritme maar voegt echt wel wat toe aan de selectie. Vorig jaar ronde hij zo'n 1 op 1 kans met de keeper simpel af en nu loopt het even wat stroever.
Je weet dat hij een half jaar geblesseerd is geweest?quote:Op maandag 3 september 2012 20:25 schreef stoeltafel het volgende:
Alles beter dan Boerighter. Tering wat vind ik dat toch een matige speler. Past toch totaal niet bij Ajax. Gisteren weer alles verkeerd gedaan. Babel kan toch ook op links?
Vorig seizoen leek het prima, alleen was hij zelf erg inconsistent. Hij is al behoorlijk op leeftijd en weet niet of er nog veel progressie in zit. Ik denk qua talent Babel beter is, tis even de vraag of De Boer het er volledig uit kan halen. Dan heb ik vele malen liever Babel en kan Boerighter op de bank.quote:Op maandag 3 september 2012 20:32 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Boerrigter mist wel wedstrijd ritme maar voegt echt wel wat toe aan de selectie. Vorig jaar ronde hij zo'n 1 op 1 kans met de keeper simpel af en nu loopt het even wat stroever.
Stelletje torenhanen hier. Overigens is Babel wel de talentvollere van de twee denk ik ook. Maar om nu te doen alsof Boerrigter een lutser is...quote:Op maandag 3 september 2012 20:41 schreef Tyron het volgende:
Iedereen die Boerrigter nu matig vindt en hem vorig seizoen een typische ajax linksbuiten noemde
Werd dat vorig jaar gezegd dan? Vorig jaar was die ook niet super. Je kan toch niet zeggen dat hij technisch is?quote:Op maandag 3 september 2012 20:41 schreef Tyron het volgende:
Iedereen die Boerrigter nu matig vindt en hem vorig seizoen een typische ajax linksbuiten noemde
Tja als je Serero, Eriksen, de Jong en Sana daar voorin hebt rondlopen dan zie je heel snel dat Boerrigter eigenlijk heel matig is. Ik zie liever Babel of Sana daar.quote:Op maandag 3 september 2012 21:02 schreef stoeltafel het volgende:
[..]
Werd dat vorig jaar gezegd dan? Vorig jaar was die ook niet super. Je kan toch niet zeggen dat hij technisch is?
Die twee zijn ongeveer even oud. Ik ben ook voor het halen van Babel maar die heeft ook niet echt veel laten zien de laatste jaren dus dat is gewoon bullshit allemaal.quote:Op maandag 3 september 2012 20:39 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Vorig seizoen leek het prima, alleen was hij zelf erg inconsistent. Hij is al behoorlijk op leeftijd en weet niet of er nog veel progressie in zit. Ik denk qua talent Babel beter is, tis even de vraag of De Boer het er volledig uit kan halen. Dan heb ik vele malen liever Babel en kan Boerighter op de bank.
Eens! Vorig jaar zat je natuurlijk ook met buitenspelers zoals Ebe, Ozbiliz, Sulej .. dan valt zo'n Boerrigter sneller op (ten positieve). Nu met meer talent vollere spelers, zoals Sana en Babel zal het snel exit voor hem zijn denk ik. Maar zeker een goede invaller!quote:Op maandag 3 september 2012 21:08 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Tja als je Serero, Eriksen, de Jong en Sana daar voorin hebt rondlopen dan zie je heel snel dat Boerrigter eigenlijk heel matig is. Ik zie liever Babel of Sana daar.
Je hoeft ook niet zo heel veel te laten zien, het plaatje moet net goed vallen. Zie Sana afgelopen jaren en nu in eens zijn begin bij Ajax bijv.quote:Op maandag 3 september 2012 21:12 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Die twee zijn ongeveer even oud. Ik ben ook voor het halen van Babel maar die heeft ook niet echt veel laten zien de laatste jaren dus dat is gewoon bullshit allemaal.
Sana speelt twee keer goed tegen belabberde teams en Babel heeft amper gespeeld.quote:Op maandag 3 september 2012 21:13 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Eens! Vorig jaar zat je natuurlijk ook met buitenspelers zoals Ebe, Ozbiliz, Sulej .. dan valt zo'n Boerrigter sneller op (ten positieve). Nu met meer talent vollere spelers, zoals Sana en Babel zal het snel exit voor hem zijn denk ik. Maar zeker een goede invaller!
Dat is wel het grote verschil inderdaad, vorig seizoen was zijn enige concurrent Ebecilio. Niet meer dan logisch dat iedereen dan verlangt naar Boerrigter.quote:Op maandag 3 september 2012 21:13 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Eens! Vorig jaar zat je natuurlijk ook met buitenspelers zoals Ebe, Ozbiliz, Sulej .. dan valt zo'n Boerrigter sneller op (ten positieve). Nu met meer talent vollere spelers, zoals Sana en Babel zal het snel exit voor hem zijn denk ik. Maar zeker een goede invaller!
Rechts is even wennen voor Sana he. Heeft daar al meer dan 2 jaar niet gespeeld.quote:Op maandag 3 september 2012 21:16 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Sana speelt twee keer goed tegen belabberde teams en Babel heeft amper gespeeld.
Maar goed laten we nu maar een andere speler afkatten waan van de dag weer
Er was vorig jaar een tijd dat het enige gevaar van Boerrigter kwam terwijl de rest van het team belabberd speelde. Ook heeft hij vorig jaar voor zijn blessure 7 keer gescoord en een aantal assists gegeven.quote:Op maandag 3 september 2012 21:17 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Dat is wel het grote verschil inderdaad, vorig seizoen was zijn enige concurrent Ebecilio. Niet meer dan logisch dat iedereen dan verlangt naar Boerrigter.
Omdat we toen vol op de counter speelde. Overigens waren bijna al die goals toen hij in de spits liep voor de voeten van sigthorsson/siem.quote:Op maandag 3 september 2012 21:21 schreef Tyron het volgende:
[..]
Er was vorig jaar een tijd dat het enige gevaar van Boerrigter kwam terwijl de rest van het team belabberd speelde. Ook heeft hij vorig jaar voor zijn blessure 7 keer gescoord en een aantal assists gegeven.
We speelde vol op de counter?quote:Op maandag 3 september 2012 21:23 schreef gniffie het volgende:
[..]
Omdat we toen vol op de counter speelde. Overigens waren bijna al die goals toen hij in de spits liep voor de voeten van sigthorsson/siem.
Natuurlijk hij doet het nu al boven verwachting maar nu loopt er weer iemand te blaten dat Derk er niets van kan. Kom op zeg dit is een van zijn eerste wedstrijden vorig jaar speelde hij gewoon goed.quote:Op maandag 3 september 2012 21:19 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Rechts is even wennen voor Sana he. Heeft daar al meer dan 2 jaar niet gespeeld.
Tja, als je Serero gisteren matig vond en Boerrigter goed vond spelen dan weet ik niet wat je ziet of wat voor voetbal je graag ziet.quote:Op maandag 3 september 2012 21:24 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Natuurlijk hij doet het nu al boven verwachting maar nu loopt er weer iemand te blaten dat Derk er niets van kan. Kom op zeg dit is een van zijn eerste wedstrijden vorig jaar speelde hij gewoon goed.
Hij heeft nog geen ritme dat zie je aan alles maar ook dat komt weer. Natuurlijk is het geen technicus zoals Ronaldo maar zijn voorzetten zijn wel heel vaak scherp.quote:Op maandag 3 september 2012 21:29 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Tja, als je Serero gisteren matig vond en Boerrigter goed vond spelen dan weet ik niet wat je ziet of wat voor voetbal je graag ziet.
-
Ik las het verkeerd zie ik nu, nja ik vond Boerrigter iig heel matig gisteren. De afgelopen weken in Jong Ajax ook.
Een Tadic, Mertens etc. zijn helaas stukken beter.quote:Op maandag 3 september 2012 21:43 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Hij heeft nog geen ritme dat zie je aan alles maar ook dat komt weer. Natuurlijk is het geen technicus zoals Ronaldo maar zijn voorzetten zijn wel heel vaak scherp.
Daar ben ik het dan wel weer mee eens, ik zie in Serero niet veel meer talent dan Boerrigter. Ik blijf er wel bij dat potentie van Babel en Sana hoger liggen.quote:Serero speelde belabberd. Aanvallend redelijk goed maar kijk eens kritisch naar hoeveel steken hij laat vallen en dan heb ik het nog niet gehad over die rode kaart
Hoe kom je daarbij van Babel?quote:Op maandag 3 september 2012 21:53 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Een Tadic, Mertens etc. zijn helaas stukken beter.
[..]
Daar ben ik het dan wel weer mee eens, ik zie in Serero niet veel meer talent dan Boerrigter. Ik blijf er wel bij dat potentie van Babel en Sana hoger liggen.
En Boerrigter heeft bij RKC wel veel gepresteerd? Ik kan niet ontkennen dat Babel een slecht shit jaar heeft gehad, maar ik blijf me houden aan het voorbeeld van El Ahmadiquote:Op maandag 3 september 2012 21:53 schreef Tyron het volgende:
[..]
Hoe kom je daarbij van Babel?Heeft bij fucking Hoffenheim niks gepresteerd.
Uh ja? Had een prima seizoen gedraaid en deed het voor zijn blessure bij Ajax ook gewoon goed.quote:Op maandag 3 september 2012 21:57 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
En Boerrigter heeft bij RKC wel veel gepresteerd?
Wat loop je nu te zeiken op Boerrigter man? Eén wedstrijd matig en iedereen schrijft hem direct af. Prima speler echt, komt er echt wel weer als hij weer in vorm raakt. Snel, sterk, goede voorzet en scoren vermogen.quote:Op maandag 3 september 2012 21:53 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Een Tadic, Mertens etc. zijn helaas stukken beter.
[..]
Daar ben ik het dan wel weer mee eens, ik zie in Serero niet veel meer talent dan Boerrigter. Ik blijf er wel bij dat potentie van Babel en Sana hoger liggen.
quote:Op maandag 3 september 2012 22:18 schreef tammepiet het volgende:
Eriksens nieuwe cimi heeft een mooi koppie.
Vorig jaar met Janssen als controleur werden we bijna alleen maar gevaarlijk in de counter. Daardoor floreerde Boerrigter. En praat even normaalquote:Op maandag 3 september 2012 21:23 schreef Tyron het volgende:
[..]
We speelde vol op de counter?Wat lul jij nou?
Is van ANP ofzo. Wel zo fair om hem weer weg te halen nu.quote:Op maandag 3 september 2012 22:26 schreef Tyron het volgende:
[..]
Zij ziet er wel ouder uit als hem vind ik, niet dat het wat boeit.
Hoe kom je aan deze foton?
quote:Op maandag 3 september 2012 23:39 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Mickey gaat misschien nog naar Rusland en meestal zit mijn bron wel redelijk bij de waarheid.
quote:Op maandag 3 september 2012 23:52 schreef j0rdiiii het volgende:
6 september in Rusland, ben benieuwd. Ik hoop dat hij weggaat. Dan ben je in 1 zomer van zowat alle grootverdieners af.
Nogmaals neem het met een korreltje zout. Maar deze kerel vertelde mij ook dat Hoessen en Babel kwamen maar heb het toen niet gepost omdat ik eerst wou checken of het waar was. Zijn al genoeg mensen die random shit de wereld in helpenquote:Op maandag 3 september 2012 23:52 schreef j0rdiiii het volgende:
6 september in Rusland, ben benieuwd. Ik hoop dat hij weggaat. Dan ben je in 1 zomer van zowat alle grootverdieners af.
quote:Op maandag 3 september 2012 21:23 schreef gniffie het volgende:
[..]
Omdat we toen vol op de counter speelde. Overigens waren bijna al die goals toen hij in de spits liep voor de voeten van sigthorsson/siem.
Lijkt me eerder een probleem met verificatie ofzo. Hij had 250.000 followers, all about the money.quote:Op dinsdag 4 september 2012 10:01 schreef TIM-846 het volgende:
Staat in Crack zijn nieuwe contract dat hij niet meer mag Twitteren?
https://twitter.com/Gvanderwiel
twitter:AjaciedenEU twitterde op dinsdag 04-09-2012 om 10:20:41Gregory van der Wiel definitief gestopt met Twitter. Succes bij #PSG Greg! (via @gregkurtleyvdw) http://t.co/pCpTBKiX reageer retweet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 40% gewijzigd door tammepiet op 04-09-2012 10:38:56 ]
quote:Op dinsdag 4 september 2012 10:21 schreef tammepiet het volgende:
Ik heb het even uitgezocht, definitief geen Twittery van der Wiel meer
Ach, twittery stopt, wij krijgen gangster babel ervoor terug die ook zijn vingers misbruikt voor twitter.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Tevens was Twitter een van zijn dingen samen met Nike waarmee hij aan een imago werkte,...zo de vullesbak inquote:Op dinsdag 4 september 2012 10:28 schreef Jivis het volgende:
Zou nog best kunnen, dat dat vanuit de club is bepaalt. 250.000 followers is inderdaad geen kattenpis.
PSG heeft Nike als sponsor dus dat zal wel besproken zijn. Focus zal misschien meer gaan liggen op zijn persoonlijke website http://www.gregoryvanderwiel.com/home.aspxquote:Op dinsdag 4 september 2012 10:38 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Tevens was Twitter een van zijn dingen samen met Nike waarmee hij aan een imago werkte,...zo de vullesbak in
Dat is geen goed nieuws, vind nog maar eens een sponsor die in deze economische tijden minimaal hetzelfde wil betalenquote:
Ik denk dat dit geen enkel probleem is voor Ajax.quote:Op dinsdag 4 september 2012 11:28 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat is geen goed nieuws, vind nog maar eens een sponsor die in deze economische tijden minimaal hetzelfde wil betalen
het nieuws is, dat ze een jaar eerder stoppen.quote:Op dinsdag 4 september 2012 11:28 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat is geen goed nieuws, vind nog maar eens een sponsor die in deze economische tijden minimaal hetzelfde wil betalen
OK, is dat hun beslissing of gezamenlijk overleg?quote:Op dinsdag 4 september 2012 11:33 schreef badboynova het volgende:
[..]
het nieuws is, dat ze een jaar eerder stoppen.
quote:Op dinsdag 4 september 2012 11:55 schreef Tarado het volgende:
[..]
OK, is dat hun beslissing of gezamenlijk overleg?
quote:Hoofdsponsor Aegon staat nog tot 2014 onder contract bij Ajax in plaats van 2015. Dat blijkt uit een geactualiseerde en uitgebreide versie van 'De coup van Cruijff' van Menno de Galan, dat deze week verschijnt, zo meldt Het Parool.
Net als eerder in 2012 gemeld staat er in het boek dat Aegon eind 2011 van Ajax af wilde. Toen Johan Cruijff en de zijnen vorig jaar naar de rechter stapten, was de maat vol voor Aegon. In het persbericht dat werd gemaakt stond dat het contract van de hoofdsponsor op 30 juni 2013 ten einde zou zijn, twee jaar eerder dan afgesproken.
De Ajax-directie hamerde er echter op dat dit juridisch gezien niet mocht, omdat in het contract stond dat na een tussentijdse negatieve evaluatie in 2011 het contract in 2013 verbroken mocht worden. Echter, die negatieve evaluatie was er nooit geweest in 2011.
Ook stond er in het contract dat als er in korte tijd te veel mensen uit de RvC of directie zouden vertrekken het contract opgezegd mag worden. Dat gebeurde in 2012, waardoor Ajax besloot om in overleg met Aegon de looptijd terug te brengen tot zes jaar in plaats van zeven jaar. Dit betekent dat Ajax na de zomer van 2014 zonder hoofdsponsor zit.
Dank je, nu is het Parool niet super betrouwbaar meer als het om Ajax gaat maar wel zonde als het zo is.quote:
Uiteraard vind ik dat ook mooier maar denk dat het niet haalbaar meer isquote:Op dinsdag 4 september 2012 12:24 schreef NikeyAjax het volgende:
Gewoon terug naar 1982 zonder sponser op het shirt.
Hoeveel betaald Aegon eigenlijk? Als dat niet substantieel is, dan zou je wel kunnen kijken of dat een mogelijkheid is.quote:Op dinsdag 4 september 2012 12:26 schreef Tarado het volgende:
[..]
Uiteraard vind ik dat ook mooier maar denk dat het niet haalbaar meer is
Ik dacht 10 miljoen per jaar dus dat is best substantieel, Adidas betaalt ook een fors bedrag dus het is een groot aandeel van de inkomstenquote:Op dinsdag 4 september 2012 12:29 schreef NikeyAjax het volgende:
[..]
Hoeveel betaald Aegon eigenlijk? Als dat niet substantieel is, dan zou je wel kunnen kijken of dat een mogelijkheid is.
Goede Ajax beschermhoes heeft Boerigter voor zijn iPhone.
maximum per jaar van 12 mil.quote:Op dinsdag 4 september 2012 12:29 schreef NikeyAjax het volgende:
[..]
Hoeveel betaald Aegon eigenlijk? Als dat niet substantieel is, dan zou je wel kunnen kijken of dat een mogelijkheid is.
Goede Ajax beschermhoes heeft Boerigter voor zijn iPhone.
Waarom moet ik bij deze foto gelijk aan een bepaald liedje denken die jan ooit heeft gezongenquote:
Eredivisielive vanavond. Hele gala wordt daar uitgezondenquote:Op dinsdag 4 september 2012 12:31 schreef Tyron het volgende:
Zijn er geen beelden van de uitreiking van de goude schoen etc?
Aegon had laatst berekend dat de waarde van hoofd- / shirtsponsor van Ajax...quote:Op dinsdag 4 september 2012 12:48 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Aegon had laatst berekende dat de waarde van hoofd- / shirtsponsor van Ajax zijn zo rond de 7 miljoen ligt. Met de nieuwe tijden ga je er tov de huidige situatie dus sowieso wel een paar miljoen op achteruit schat ik in, maar het blijft uiteraard een onmisbaar bedrag.
Die gaan dat niet doen maar een Emirates zie ik het nog wel doenquote:Op dinsdag 4 september 2012 12:53 schreef xSoDx het volgende:
[..]
Aegon had laatst berekend dat de waarde van hoofd- / shirtsponsor van Ajax...
ja.. Wij van WcEend adviseren WcEend..
Heineken, kom er maar in!
Schaarwijnlijk..quote:
Dat is toch totaal anders? Wat voor belang heeft aegon erbij naar buiten te brengen dat ze een slechte deal met Ajax hebben? Dat ze willen stoppen met sponsoren is toch allang duidelijk, dus het zal iig niet zijn om de prijs omlaag te brengen. Daarnaast zitten ze uiteraard vast aan het contract.quote:Op dinsdag 4 september 2012 12:53 schreef xSoDx het volgende:
[..]
Aegon had laatst berekend dat de waarde van hoofd- / shirtsponsor van Ajax...
ja.. Wij van WcEend adviseren WcEend..
Heineken, kom er maar in!
Ze willen van Ajax af, ze willen minder kwijt zijn, dus gaan ze naar hun eigen straatje praten, op zich niet zo heel vreemd natuurlijk..quote:Op dinsdag 4 september 2012 12:59 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Dat is toch totaal anders? Wat voor belang heeft aegon erbij naar buiten te brengen dat ze een slechte deal met Ajax hebben? Dat ze willen stoppen met sponsoren is toch allang duidelijk, dus het zal iig niet zijn om de prijs omlaag te brengen. Daarnaast zitten ze uiteraard vast aan het contract.
Sterker nog, if any, dan heeft aegon er meer belang bij de waarde van het product ajax te overschatten dan te onderschatten. (Naar buiten toe heb ik het dan over.)
Serieus?quote:
Dan zit ik opeens wel vet onder het modale inkomenquote:Op dinsdag 4 september 2012 13:27 schreef tammepiet het volgende:
Lukoki werd gisteren gevraagd naar het modale inkomen van de NL-er.Hij antwoorde doodleuk met 'een ton'.
Frank vond het belangrijk voor het proces dat teamgenoten etc. die niet voor Jong Ajax of nationale selecties geselecteerd waren ook aanwezig waren.
I know, maar Jupiler is Ajax onwaardig.. En Heineken = Amsterdams..quote:Op dinsdag 4 september 2012 13:24 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Serieus?
Jupiler is net sponsor van Ajax geworden.
Bedrijven bouwen decennia lang een naam op. Die denken wel 100x na voordat ze hun naam aan een voetbalclub of organisatie verbinden. Ik zie voor een bedrijf als Heineken hier de meerwaarde niet van in. Maar het zou wel een fantastische combi zijnquote:Op dinsdag 4 september 2012 13:33 schreef Tarado het volgende:
[..]
Voor Aegon is 10 miljoen per jaar ook een schijntje dus daar kan het niet aan liggen
Jupiler is wel lekkerderquote:Op dinsdag 4 september 2012 13:35 schreef xSoDx het volgende:
[..]
I know, maar Jupiler is Ajax onwaardig.. En Heineken = Amsterdams..
Nou er zit wel een groot verschil tussen Belgisch en Nederlands bier. Verschillende soorten nederlands bier haal ik er niet allemaal uit maar jupiler pak ik altijd eruit.quote:Op dinsdag 4 september 2012 13:37 schreef Tarado het volgende:
[..]
Knap als je blind het verschil proeft
Alleen hoe moet Heineken op het shirt passen?quote:Op dinsdag 4 september 2012 13:35 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Bedrijven bouwen decennia lang een naam op. Die denken wel 100x na voordat ze hun naam aan een voetbalclub of organisatie verbinden. Ik zie voor een bedrijf als Heineken hier de meerwaarde niet van in. Maar het zou wel een fantastische combi zijn
Verticaal, net als ABN - AMROquote:Op dinsdag 4 september 2012 13:53 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Alleen hoe moet Heineken op het shirt passen?Als dit zeker is dan is het belangrijk om nu al te zoeken naar een goede sponsor. Heb je er 1 gevonden dan kan je altijd eerder stoppen met Aegon ( gebeurde met ABN ook )
Jupiler uit de fles is te doen ja, maar Jupiler tap is mijn pis nadat ik in de Arena Grolsch heb gedronken.quote:
Shell is het grootste bedrijf ter wereldquote:Op dinsdag 4 september 2012 13:33 schreef Tarado het volgende:
[..]
Voor Aegon is 10 miljoen per jaar ook een schijntje dus daar kan het niet aan liggen
Nee, stel je voorquote:Op dinsdag 4 september 2012 14:00 schreef 16meter het volgende:
shirtsponsor van een biermerk mag niet eens, toch?
geen idee. Waarom zou het niet mogen? In stadions zie je het ook de hele tijd, liverpool had het vroeger en Kopenhagen nu.quote:Op dinsdag 4 september 2012 14:00 schreef 16meter het volgende:
shirtsponsor van een biermerk mag niet eens, toch?
quote:Bavaria
Door een aantal supporters wordt Bavaria als mogelijke kandidaat genoemd. Dat bedrijf mag echter geen shirtsponsor zijn. In Nederland heeft de Voedsel- en Waren Autoriteit verboden dat biermerken mogen sponsoren op shirts.
Zelfde reden als er geen gok kantoren op mogen toch?quote:
Door een aantal supportersquote:
Dat moeten ze echt veranderen, gokkantoren kan zoveel meer opleveren als reclame.quote:Op dinsdag 4 september 2012 14:06 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
Zelfde reden als er geen gok kantoren op mogen toch?
JPMorgan Chase is het niet met je eensquote:Op dinsdag 4 september 2012 13:58 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Shell is het grootste bedrijf ter wereld![]()
1 Royal Dutch Shell 484,489 30,918
31 miljrad winstDat is bijna de omzet van Aegon in winst
Wat zeggen zij dan?quote:Op dinsdag 4 september 2012 14:07 schreef xSoDx het volgende:
[..]
JPMorgan Chase is het niet met je eens
Dat ze rijker zijnquote:
4e in winst? Want qua omzet is shell toch echt de grootste. 484 miljard in omzet is meer dan veel landenquote:Op dinsdag 4 september 2012 14:10 schreef xSoDx het volgende:
[..]
Dat ze rijker zijn
Scheelt niet zo heel veel hoor.. Shell staat 4de btw ( wel het 1ste NLse bedrijf)
Uiteraard, blijft altijd baas boven baas maar ik vind het wel logisch dat ze in de autosport zitten, ik had het al eerder gemeld maar ik denk dat Emirates ook een gegadigde zou kunnen zijn nu ze met grotere vliegtuigen op Amsterdam zijn gaan vliegenquote:Op dinsdag 4 september 2012 13:58 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Shell is het grootste bedrijf ter wereld![]()
1 Royal Dutch Shell 484,489 30,918
31 miljrad winstDat is bijna de omzet van Aegon in winst
Kan ja, ook omdat ze de laatste tijd ook adverteren in de eredivisiequote:Op dinsdag 4 september 2012 14:13 schreef Tarado het volgende:
[..]
Uiteraard, blijft altijd baas boven baas maar ik vind het wel logisch dat ze in de autosport zitten, ik had het al eerder gemeld maar ik denk dat Emirates ook een gegadigde zou kunnen zijn nu ze met grotere vliegtuigen op Amsterdam zijn gaan vliegen
Dankje. Dat lukt me wel. Met Grolsch erbij is het nog makkelijker. Maar tussen sommige bieren is het verschil inderdaad nihil.quote:Op dinsdag 4 september 2012 13:37 schreef Tarado het volgende:
[..]
Knap als je blind het verschil proeft
Omzet is niet alles natuurlijkquote:Op dinsdag 4 september 2012 14:10 schreef Smoofie het volgende:
[..]
4e in winst? Want qua omzet is shell toch echt de grootste. 484 miljard in omzet is meer dan veel landen
Ze sponsoren nu feyenoord, drink het nog steeds. Pin ook gewoon bij alle banken, dat soort dingen zijn zo zieligquote:Op dinsdag 4 september 2012 14:20 schreef PeeJie_ het volgende:
Heineken of elk ander biermerk wilt niet zo vast aan een club willen zitten lijkt me. Als er ineens Amstel op de shirts van PSV zou prijken, dan zou ik dat voor de rest van me leven niet meer drinken
Gelukkig drinken ze geen Heineken daar.quote:Op dinsdag 4 september 2012 14:20 schreef PeeJie_ het volgende:
Heineken of elk ander biermerk wilt niet zo vast aan een club willen zitten lijkt me. Als er ineens Amstel op de shirts van PSV zou prijken, dan zou ik dat voor de rest van me leven niet meer drinken
Voor 20 miljoen zetten ze er een kut op for all I carequote:Op dinsdag 4 september 2012 14:22 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Gelukkig drinken ze geen Heineken daar.
Shell is een goede inderdaad, alleen dat logo op het shirt
Ook maar meteen in geel/rode shirts spelen?quote:Op dinsdag 4 september 2012 14:23 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Voor 20 miljoen zetten ze er een kut op for all I care.
Nee, das pas bij 50 miljoenquote:Op dinsdag 4 september 2012 14:23 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Ook maar meteen in geel/rode shirts spelen?
Welk merk TV heb je?quote:Op dinsdag 4 september 2012 14:21 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ze sponsoren nu feyenoord, drink het nog steeds. Pin ook gewoon bij alle banken, dat soort dingen zijn zo zielig.
Klopt, maar moet wel rekening mee gehouden wordenquote:Op dinsdag 4 september 2012 14:21 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ze sponsoren nu feyenoord, drink het nog steeds. Pin ook gewoon bij alle banken, dat soort dingen zijn zo zielig.
Samsung, maar geen Philips komt omdat die rotzooi makenquote:
Marktwaarde zegt niets, Apple is overrated, beurswaarde zegt niets over het bedrijf zelf. Assets ook niet. Elke bank heeft meer "assets" dan shell. Ing ook.quote:Op dinsdag 4 september 2012 14:18 schreef xSoDx het volgende:
[..]
Omzet is niet alles natuurlijk
Zo heeft JPMorgan $2,265.8 miljard aan assets.. General Electric 717,2 miljard.. (waar het voor shell "slechts" 340,5 miljard is..)
Maakt Exxon Mobil meer winst (10,2 miljard meer zelfs)
En zo heeft Exxon ook een hogere markt waarde (407,4 miljard) ten opzicht van Shell (227,6 miljard)
Exxon heeft zelf een omzet van 433,5 miljard..
edit; En Apple heeft de hoogste marktwaarde
Chevrolet?quote:Op dinsdag 4 september 2012 14:27 schreef Enchanter het volgende:
Gewoon weer TDK als sponsor.
Of Chevrolet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Doe dan FIAT ofzo, ik wil gewoon een sponsor met een mooi en simpel logo ( tekst ) die genoeg betaald ( Sony, Fiat, TDK, enz. )
Wel Philips gloeilampen in huis?quote:Op dinsdag 4 september 2012 14:26 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Samsung, maar geen Philips komt omdat die rotzooi maken.
quote:Op dinsdag 4 september 2012 14:30 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Chevrolet?Zelfs Jan gaat daar van huilen.
[ afbeelding ]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Doe dan FIAT ofzo, ik wil gewoon een sponsor met een mooi en simpel logo ( tekst ) die genoeg betaald.
Is toch mooi?
En ja ik rij zelf ook Chevrolet
Ik ben inmiddels overleden
Ook niet, alles Pharox LEDquote:
Buiten het medische gedeelte om kan je lang wachten danquote:Op dinsdag 4 september 2012 14:34 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ook niet, alles Pharox LED.
Maar zou best iets van Philips kopen hoor, als het goed is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |