Hehehehequote:Op maandag 3 september 2012 20:23 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Wij hebben er eentje die je vetpercentage "meet".
23% BF had ik volgens die weegschaal. Looks legit.
Weet niet of het wel zo slim is om al al chin-ups aan je workout toe te voegen als je maar nog net op de 35kg BP zitquote:Op maandag 3 september 2012 20:35 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Hehehehe![]()
BAM! Vorige week BP naar 30kg. Vandaag naar 35kg. Maar eigenlijk net te veel, dus die 1,25kg plates komen wel van pas. En 4 volledige chinups.
Waarom niet? Ik doe ze als laatste.quote:Op maandag 3 september 2012 20:46 schreef Tito_Makani het volgende:
[..]
Weet niet of het wel zo slim is om al al chin-ups aan je workout toe te voegen als je maar nog net op de 35kg BP zit
Vraag me meer af, hoe krijg je het al voor elkaar om er 4 te completeren? Ik haak nog steeds op 2 >.>quote:Op maandag 3 september 2012 20:46 schreef Tito_Makani het volgende:
[..]
Weet niet of het wel zo slim is om al al chin-ups aan je workout toe te voegen als je maar nog net op de 35kg BP zit
Ik weet ook niet hoe het kanquote:Op maandag 3 september 2012 20:47 schreef MrGuma het volgende:
[..]
Vraag me meer af, hoe krijg je het al voor elkaar om er 4 te completeren? Ik haak nog steeds op 2 >.>
Waarom niet dan? Het is gewoon een andere oefening die er bij hoort.quote:Op maandag 3 september 2012 20:46 schreef Tito_Makani het volgende:
[..]
Weet niet of het wel zo slim is om al al chin-ups aan je workout toe te voegen als je maar nog net op de 35kg BP zit
Heb je een link? Ik kan alleen de pull ups vinden.quote:Op maandag 3 september 2012 20:49 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Ik weet ook niet hoe het kan.
Ik volg die manier van Scooby.
quote:Op maandag 3 september 2012 20:52 schreef MrGuma het volgende:
[..]
Heb je een link? Ik kan alleen de pull ups vinden.
De een is er sterker in dan de ander. Niks raars aan.quote:Op maandag 3 september 2012 20:47 schreef MrGuma het volgende:
[..]
Vraag me meer af, hoe krijg je het al voor elkaar om er 4 te completeren? Ik haak nog steeds op 2 >.>
Dat zijn dus pullups of gebruik je dezelfde manier voor chin ups?quote:
Lichaamsgewicht speelt natuurlijk ook mee.quote:Op maandag 3 september 2012 20:53 schreef Snakey het volgende:
[..]
De een is er sterker in dan de ander. Niks raars aan.
Hij legt toch uit dat je eerst chinups moet doen voordat je pullups doet. Kijk het filmpje maar eens.quote:Op maandag 3 september 2012 20:54 schreef MrGuma het volgende:
[..]
Dat zijn dus pullups of gebruik je dezelfde manier voor chin ups?
63kg hier.quote:Op maandag 3 september 2012 20:54 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Lichaamsgewicht speelt natuurlijk ook mee.
Ook, ik krijg mezelf net 3x omhoog met m´n 97 kilo.quote:Op maandag 3 september 2012 20:54 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Lichaamsgewicht speelt natuurlijk ook mee.
Klopt zoals je zegt.quote:Op maandag 3 september 2012 20:57 schreef Sapstengel het volgende:
Die ene met wide grip met de handpalm van je af zijn toch pullups? Voor je lats.
En met close grip en palmen naar je gezicht toe chinups, waarbij je dan je biceps gebruikt.
Of is het andersom?
Hoe dan ook, de lat-versie kan ik er net 1 zonder dat plateau met contragewicht. Voor de biceps kan ik er wel 6-8 achter elkaar.
Hij is erg licht.. Dat is ook de reden dat ik mijn BW kan benchen maar mezelf niet kan optrekken.quote:Op maandag 3 september 2012 20:53 schreef Snakey het volgende:
[..]
De een is er sterker in dan de ander. Niks raars aan.
dit wordt beschreven doot de hefboomwet lijkt me? De hoek waaronder de arm kracht uitoefent op het object staat in relatie tot de arbeid die moet worden uitgeoefend.(grotere hoek=meer kracht voor gelijke massa verplaatsing)quote:Op maandag 3 september 2012 21:32 schreef Tito_Makani het volgende:
Hoe komt het eigelijk dat als je van grip wisselt dat het gewicht ineens veel zwaarder voelt? Ik gebruik bijna voor alles een narrow grip maar als ik wide probeer moet ik echt 10kg terug. Zelfde hebben mensen die van wide naar narrow gaan
Dat, en anderom van wide naar narrow is gewoon gewenning. Vrij logisch allemaal...quote:Op maandag 3 september 2012 22:16 schreef tarantism het volgende:
[..]
dit wordt beschreven doot de hefboomwet lijkt me? De hoek waaronder de arm kracht uitoefent op het object staat in relatie tot de arbeid die moet worden uitgeoefend.(grotere hoek=meer kracht voor gelijke massa verplaatsing)
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |