wauw dankje! ik heb dezelfde ervaring met mesmer, het feit dat je clones verdwijnen nadat 1 mob dood is maken de class ontzettend lastig. Het is gaaf om te spelen maar dat doe je gewoon vaak de das om. Het is een 1v1 duellist class en tegen groepen kan je zo weinig. Al wordt ik er wel steeds beter mee.quote:Op maandag 3 september 2012 10:42 schreef Supertolll het volgende:
[..]
Norn Guardian: Van alle professions die ik heb gekozen is dit imo wel de gemakkelijkste om mee te spelen. Focus is duidelijk op close range combat en supportive roles. Begint nogal traag maar naarmate ik meer levelde begon hij een onverwoestbare tank te worden. Ik solo gemakkelijk groepjes vijanden die enkele levels hoger zijn. Bosses die je one hit killen zijn wel gruwelijk irritant omdat je altijd close range moet zijn.
Asura Elementalist: Is vanaf het begin duidelijk al een sterke profession, maar naar de hogere levels toe wordt je wel steeds meer een glass cannon. Het nut van daggers neemt steeds meer af omdat je je dan redelijk dicht moet bevinden tegen de vijand. Het gebrek aan weapon swap dwingt je in een bepaalde vechtstijl staff is aoe ranged combat, dagger is aoe 'close' combat. Bepaalde elementen zijn redelijk nutteloos als je solo speelt. Net als GW 1 zie ik hem meer passen in een rol als damage support voor de melee professions.
Sylvari Necromancer: Duidelijke groei naar de latere levels toe. Het unlocken van je utility skills geeft je toegang tot meer minions, waarmee je gemakkelijk veteran mobs verslaat, ook champions zijn niet onmogelijk. Bovendien kan hij wel wat schade incasseren door zijn lich form. Specialiseert vooral in condition dmg en ranged combat.
Charr Ranger: Duidelijk gespecialiseerd in ranged combat. Ik persoonlijk wissel af tussen longbow (aoe) en shortbow (condition) omdat de ranger imo nogal zwak is in close combat. Bovendien kan je pet gemakkelijk alle schade absorberen en als hij bijna dood is gewoon op F4 duwen. Na de guardian, de gemakkelijkste profession om mee te spelen.
Human Mesmer: De moeilijkste om mee te spelen. Je bent een heel 'squishy' doelwit en je damage output is nogal aan de lage kant. Je hebt klonen waarmee je je overlevingskansen kan vergroten maar deze zijn meestal aan de zwakke kant en doen zo goed als geen damage, met de F1 - F2 - F3 -F4 knoppen kun je zoen ontploffen voor dmg of conditions maar dit doet naar mijn mening nogal weinig schade. De phantasmal klonen doen wel nog redelijke dmg, maar gaan ook nog altijd snel dood. Dat de klonen verdwijnen nadat je target sterft betekent ook dat hij geen goed karakter is om meerdere vijanden te bevechten. Hij heeft wel een paar handige interruption skills waarmee hij sterke aanvallen kan tegenhouden. Net zoals elementalist eerder een support role character.
Ik heb nu wel een earth trait/boon dat ik automatisch een earth shield krijg als ik onder de 50% kom en dat is best handig moet ik zeggen.quote:Op maandag 3 september 2012 11:37 schreef Scheringa het volgende:
[..]
Of dan toch in earth spelen, daar kun je flink wat bleeding conditions mee opbouwen. Dan moet je alleen zorgen dat je lang genoeg kan overleven
je hebt 4 verschillende rassen met elk een eigne personal story wat het qua verhaal / content erg leuk maakt om 4 rassen naar de het max level te spelen imo.quote:Op maandag 3 september 2012 11:55 schreef LeaderRoel het volgende:
Ik ben misschien van plan om het spel te gaan kopen, maar wil eerst een beetje wat feedback krijgen van jullie.
Ik heb 3/4 jaar SWTOR gespeeld en me er zeer mee vermaakt. Maar ik vond de afname van spelers en de afwezigheid van nieuwe content een grote teleurstelling en de rede om te gaan stoppen. Hoe is dit spel qua verhaal/gameplay/content etc.?
Hoe kan je SWTOR al 3/4 jaar spelen als het nog geen jaar oud isquote:Op maandag 3 september 2012 11:55 schreef LeaderRoel het volgende:
Ik ben misschien van plan om het spel te gaan kopen, maar wil eerst een beetje wat feedback krijgen van jullie.
Ik heb 3/4 jaar SWTOR gespeeld en me er zeer mee vermaakt. Maar ik vond de afname van spelers en de afwezigheid van nieuwe content een grote teleurstelling en de rede om te gaan stoppen. Hoe is dit spel qua verhaal/gameplay/content etc.?
Ik heb SWTOR ook gespeeld en kan het je alleen maar aanraden. Er is echte free-roaming. Je verhaal is vermakelijk en je hebt legio opties wat je gear/weapons betreft. Op het moment is er meer dan genoeg content, de holy trinity is daadwerkelijk afgeschaft (quote:Op maandag 3 september 2012 11:55 schreef LeaderRoel het volgende:
Ik ben misschien van plan om het spel te gaan kopen, maar wil eerst een beetje wat feedback krijgen van jullie.
Ik heb 3/4 jaar SWTOR gespeeld en me er zeer mee vermaakt. Maar ik vond de afname van spelers en de afwezigheid van nieuwe content een grote teleurstelling en de rede om te gaan stoppen. Hoe is dit spel qua verhaal/gameplay/content etc.?
Ik blaas ze altijd maar op als de mob bijna dood is, verder heb ik nog niet echt nuttige tactics gevonden tegen groepen. Blijft gewoon lastig, decoy is dan ook een van mijn meestgebruikte skills.quote:Op maandag 3 september 2012 11:47 schreef Frag_adder het volgende:
wauw dankje! ik heb dezelfde ervaring met mesmer, het feit dat je clones verdwijnen nadat 1 mob dood is maken de class ontzettend lastig. Het is gaaf om te spelen maar dat doe je gewoon vaak de das om. Het is een 1v1 duellist class en tegen groepen kan je zo weinig. Al wordt ik er wel steeds beter mee.
met welke wapensets speel jij?quote:Op maandag 3 september 2012 12:25 schreef Northside het volgende:
[..]
Ik blaas ze altijd maar op als de mob bijna dood is, verder heb ik nog niet echt nuttige tactics gevonden tegen groepen. Blijft gewoon lastig, decoy is dan ook een van mijn meestgebruikte skills.
Heel veel met 2 handed sword, lekker ranged. Die energy wave (of hoe het ook heet, de 5e in ieder geval) is wel handig om mobs van je af te houden. 1h sword vond ik niks, mesmers zijn niet gemaakt voor close combat.quote:Op maandag 3 september 2012 12:26 schreef Frag_adder het volgende:
met welke wapensets speel jij?
ik op het moment met scepter / pistol (soms zwaard / pistol) en 2 handed sword
ik switch vooral tussen 2 h swords en scepter / pistol, door vaak te switchen kan ik veel meer phantasms actief houden. Soms vind ik een 1h sword wel handig omda tje er net wat beter mee kan blokken/ aoe damage doen maar ik gebruik het steeds minder omdat het mn dood wordtquote:Op maandag 3 september 2012 12:29 schreef Northside het volgende:
[..]
Heel veel met 2 handed sword, lekker ranged. Die energy wave (of hoe het ook heet, de 5e in ieder geval) is wel handig om mobs van je af te houden. 1h sword vond ik niks, mesmers zijn niet gemaakt voor close combat.
Ik switch voor close combat nu naar sword/sword. Maar liever met 2h sword op afstand knallen terwijl je clones de mob bezig houden. Voordeel is dat als het dan fout gaat, je nog tijd hebt om er vandoor te gaan.quote:Op maandag 3 september 2012 13:13 schreef Frag_adder het volgende:
ik switch vooral tussen 2 h swords en scepter / pistol, door vaak te switchen kan ik veel meer phantasms actief houden. Soms vind ik een 1h sword wel handig omda tje er net wat beter mee kan blokken/ aoe damage doen maar ik gebruik het steeds minder omdat het mn dood wordt![]()
een 2h staff vind ik persoonlijk niet zo fijn
Ik vond het ook een grote teleurstelling, Roel.quote:Op maandag 3 september 2012 11:55 schreef LeaderRoel het volgende:
Ik ben misschien van plan om het spel te gaan kopen, maar wil eerst een beetje wat feedback krijgen van jullie.
Ik heb 3/4 jaar SWTOR gespeeld en me er zeer mee vermaakt. Maar ik vond de afname van spelers en de afwezigheid van nieuwe content een grote teleurstelling en de rede om te gaan stoppen. Hoe is dit spel qua verhaal/gameplay/content etc.?
Poison bitchesss. EN die minions doen zieke damage.quote:Op maandag 3 september 2012 14:38 schreef Scheringa het volgende:
Ik moet zeggen dat Necromancer me niet echt aantrok nadat ik filmpjes uit de Beta's heb gezien. maar na wat ik hier lees klinkt hij toch wel weer interessant... Wat is jullie mening over de Necromancer?
Vergeleken met verzamel quests / 3 kill quests in hetzelfde gebied van een andere MMORPG vind ik deze quests, de balans tussen die "heart collectors" de "events" en de "personal story" iets wat het spel een stuk verfrissender maakt dan menig andere MMORPG, in dat opzicht vind ik het origineel. Ik moet hier wel aan toevoegen dat ik niet weet hoe het bij SWTOR is want die heb ik nooit gespeeld.quote:Op maandag 3 september 2012 13:29 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Ik ben het met Frag_Adder oneens dat de quests origineel zijn. Tuurlijk zitten er een paar leuk bedachte quests tussen die je als minigames zou kunnen zien. Maar echt vernieuwend vind ik GW2 niet.
Ja dat heb ik inderdaad over het hoofd gezien en daar heb je gelijk in. Die "events" die vind ik dan wel weer leuk om te doen!quote:Op maandag 3 september 2012 14:47 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
Vergeleken met verzamel quests / 3 kill quests in hetzelfde gebied van een andere MMORPG vind ik deze quests, de balans tussen die "heart collectors" de "events" en de "personal story" iets wat het spel een stuk verfrissender maakt dan menig andere MMORPG, in dat opzicht vind ik het origineel. Ik moet hier wel aan toevoegen dat ik niet weet hoe het bij SWTOR is want die heb ik nooit gespeeld.
wellicht bij de instances maar dat mis ik ook. Guild wars 1 had van die gevechten waar je je hele team moest afstemmen om erdoor te komen. Maarja met de lvl 20 level cap en monsters dezelfde skills als jij was dat gemakkelijk te realiseren. Ik weet niet of dat nu nog zo is met monster skillsquote:Op maandag 3 september 2012 15:15 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Ja dat heb ik inderdaad over het hoofd gezien en daar heb je gelijk in. Die "events" die vind ik dan wel weer leuk om te doen!
Het zal trouwens ook wel komen doordat ik nog niet een hoog level ben (level 27), maar in Guild Wars 1 had ik het gevoel dat samenwerking echt heel erg van belang was. Je had dan een missie bijv. met maximaal 4 lui (instanced) waarin je de latere levels goed moest uitdenken enzulks
Dat ben ik tot nu toe nog niet tegengekomen, of gaat dat nog veranderen?
Misschien dan vanavond toch maar een Necromancer proberen...quote:Op maandag 3 september 2012 14:39 schreef Lamabal het volgende:
[..]
Poison bitchesss. EN die minions doen zieke damage.
*Charrasaurus Iron Legion Engineer meldt zich*quote:Op maandag 3 september 2012 15:53 schreef Northside het volgende:
Waar ik eigenlijk niets over weet en waar ik ook niemand over hoor... de engineer. Iemand hier die er eentje speelt? Is het wat? Kan je een Engineer een beetje solo spelen of is daar geen beginnen aan?
Ik moet zeggen dat de engineer mij nog het minst trekt. Hij doet me te veel denken aan de Shaman uit WOW en wat vond ik dat een saaie class om te spelen. Daarom heb ik hem ook niet eens geprobeerd in GW2.quote:Op maandag 3 september 2012 15:53 schreef Northside het volgende:
Waar ik eigenlijk niets over weet en waar ik ook niemand over hoor... de engineer. Iemand hier die er eentje speelt? Is het wat? Kan je een Engineer een beetje solo spelen of is daar geen beginnen aan?
bateman speelt engineer volgens mij. die is wel positief.quote:Op maandag 3 september 2012 15:53 schreef Northside het volgende:
Waar ik eigenlijk niets over weet en waar ik ook niemand over hoor... de engineer. Iemand hier die er eentje speelt? Is het wat? Kan je een Engineer een beetje solo spelen of is daar geen beginnen aan?
Shaman heeft me ook ooit geboeid, een soort mage met totems. Maar de engineer heeft veel meer dingen dan alleen turrets.quote:Op maandag 3 september 2012 16:04 schreef Scheringa het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat de engineer mij nog het minst trekt. Hij doet me te veel denken aan de Shaman uit WOW en wat vond ik dat een saaie class om te spelen. Daarom heb ik hem ook niet eens geprobeerd in GW2.
Ik heb engineer tijdens de beta geprobeerd en vond het niets. Het stomme is, in GW1 had ik twee ritualisten, die beide spiritspammers waren...quote:Op maandag 3 september 2012 16:04 schreef Scheringa het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat de engineer mij nog het minst trekt. Hij doet me te veel denken aan de Shaman uit WOW en wat vond ik dat een saaie class om te spelen. Daarom heb ik hem ook niet eens geprobeerd in GW2.
In story mode moet je wel keuzes maken. Die varieren van 'wil je je maatje redden of wil je wraak' tot aan 'welke faction wil je je op aansluiten?' (spionnen, wetenschappelijke tak of de vechters). In dungeons moet je gewoon goed afspreken wie wat doet, de trinity is er niet meer maar er zal er altijd wel één zijn die de tank gaat spelen en iemand die zijn healing ding aan zet.quote:Op maandag 3 september 2012 15:15 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Ja dat heb ik inderdaad over het hoofd gezien en daar heb je gelijk in. Die "events" die vind ik dan wel weer leuk om te doen!
Het zal trouwens ook wel komen doordat ik nog niet een hoog level ben (level 27), maar in Guild Wars 1 had ik het gevoel dat samenwerking echt heel erg van belang was. Je had dan een missie bijv. met maximaal 4 lui (instanced) waarin je de latere levels goed moest uitdenken enzulks
Dat ben ik tot nu toe nog niet tegengekomen, of gaat dat nog veranderen?
Engineer was in het begin ook niet mijn eerste keus. In de BWE's ging ik eerst voor de ranger omdat ik hunter in wow gespeeld had en ik doe graag ranged dps. Maar op level 10 verveelde ik me al, je pet vangt alles en zelf doet je wat aanvallen en klaar. (Eigenlijk precies hetzelfde als de hunter in wow maar dat terzijdequote:Op maandag 3 september 2012 16:10 schreef Sweetpea8472 het volgende:
[..]
Ik heb engineer tijdens de beta geprobeerd en vond het niets. Het stomme is, in GW1 had ik twee ritualisten, die beide spiritspammers waren...
Misschien moet ik hem ooit nog eens een kans geven... (maar voorlopig heb ik een ranger, elementalist, necromancer, guardian en thief)
quote:Op maandag 3 september 2012 16:05 schreef jogy het volgende:
[..]
bateman speelt engineer volgens mij. die is wel positief.
Grenades, flamethrower o.a.quote:Op maandag 3 september 2012 16:31 schreef jebentzelfeenfiets. het volgende:
Engineer trok me ook helemaal niets. Ik hoorde ook nog eens dat je geen weapon swap hebt, net als de Elem. Waartussen switch je als Engineer dan?
Oja, ja dat is wel cool. Je hebt uiteindelijk iets van 6 verschillende 'kits' Flamethrower, Bomb, Tool, Elixir Gun, Grenade etcquote:Op maandag 3 september 2012 16:44 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Maar ik ben nog altijd pas lvl 12 hoor, afgelopen weekend niet gespeeld.
[..]
Grenades, flamethrower o.a.
En een med-kit was ik vergeten.quote:Op maandag 3 september 2012 16:48 schreef Jajong het volgende:
[..]
Oja, ja dat is wel cool. Je hebt uiteindelijk iets van 6 verschillende 'kits' Flamethrower, Bomb, Tool, Elixir Gun, Grenade etc
Haha, ik ben er nu dus een aan het maken. Ben toch wel benieuwd.quote:Op maandag 3 september 2012 16:51 schreef jogy het volgende:
Toch maar een keer mijn charr engineer aanzwengelen.
dat gevoel heb ik dus ook met mesmerquote:Op maandag 3 september 2012 16:04 schreef Ame_thyst het volgende:
Ik vond engineer tijdens de beta echt niets aan.
Speel nu Mesmer, leuke class maar heb het idee dat ik amper dmg deal vergeleken met andere classes.
En in WvWvW haal ik ook niet veel uit
Ik heb precies hetzelfde. Heel frustrerend. Dus ik blijf maar gewoon lekker proberen. Alleen die eerste zones steeds opnieuw doen wordt snel saai, want ik heb ze nu allemaal gehad.quote:Op maandag 3 september 2012 17:37 schreef Thanatos45 het volgende:
Kernwoorden van de engineer zijn flexibiliteit en veelzijdigheid. Heeft utility, healing, CC, en kan zowel close als long range damage doen. Helaas lijdt de DPS daar wel onder. Het is een toffe class, maar verwacht niet dat je alles van de kaart nuked zoals een elementalist.
Maar goed, ik ben er ook nog lang niet uit hoor. Elementalist is leuk maar te squishy naar mijn smaak, engineer is tof maar ik mis toch de brute kracht, ranger is bij nader inzien toch mijn ding niet en ik heb nu eventjes met een warrior gespeeld maar ik ben niet echt enthousiast. Ik weet niet wat het is, er is geen enkele class waarbij ik zoiets heb van "Dat wil ik spelen!" Heel irritant. Eigenlijk wil ik gewoon m'n feral uit WoW importeren, maar ja, dat gaat niet...
Ik wil ze juist allemaal spelen.quote:Op maandag 3 september 2012 17:37 schreef Thanatos45 het volgende:
Ik weet niet wat het is, er is geen enkele class waarbij ik zoiets heb van "Dat wil ik spelen!" Heel irritant. Eigenlijk wil ik gewoon m'n feral uit WoW importeren, maar ja, dat gaat niet...
Grappig, ik werd enkele dagen geleden 2v1 geowned door een mesmer (dus 2 vs 1 mesmer)quote:Op maandag 3 september 2012 17:43 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
dat gevoel heb ik dus ook met mesmer
Far shiverpeaks waar het gros van de Fokkers op zit staat ook bovenaan in de WvsWvsW.quote:Op maandag 3 september 2012 20:16 schreef HansvanOchten het volgende:
Zojuist aangeschaft!
Weet iemand toevallig een goede site met server population gegevens? Of waar de WvsW stats staan?
Na het SWTOR debakel wil ik nml wel op een goede server starten
Is dat zo? toen ik gister voor het laatst naar WvWvW stats keek (gisternacht) stonden de Fransen boven ons maar die luis hadden 's nachts veel meer man on.quote:Op maandag 3 september 2012 20:32 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Far shiverpeaks waar het gros van de Fokkers op zit staat ook bovenaan in de WvsWvsW.
Komt omdat wij op een of andere manier telkens 2 facties aanvallen; we winnen wel nog steeds de grote battles dus ik heb er wel vertrouwen in.quote:Op maandag 3 september 2012 20:47 schreef Drakire het volgende:
Kut weet ik eindelijk welke character ik ga maken is de laatste stap van de character creation kapot.
[..]
Is dat zo? toen ik gister voor het laatst naar WvWvW stats keek (gisternacht) stonden de Fransen boven ons maar die luis hadden 's nachts veel meer man on.
Je kan op een offpeak tijdstip wel transferen als die weer op high staat. Als je dat eenmaal gedaan hebt kan je er altijd in.quote:Op maandag 3 september 2012 20:51 schreef HansvanOchten het volgende:
Bah ik kan geen home world meer selecteren op far shiverpeaks
Enige andere optie is een ruk engelse server die nog op high staat
Yes.. good luck with that.quote:Op maandag 3 september 2012 21:14 schreef AlwaysHappy het volgende:
Stormbluff Isles staat ook altijd ruim voor. Alleen vandaag eventjes niet. Goede server gekozen
jup. geen probleem. net als bij overflow servers.quote:Op maandag 3 september 2012 21:53 schreef RickoKun het volgende:
Kan je wel bij ke eigen guild ouwehoeren bij world vs world dan niggatjes?
Duurt nog wel eem voor ik daar ben, aangezien ik eerst alle starting areas wil exploren
Ben je nu een sarcastische kaukasiër of ben ik nu een gek limoentje?quote:Op maandag 3 september 2012 22:07 schreef jogy het volgende:
[..]
jup. geen probleem. net als bij overflow servers.
Spelen, nee. Ouwehoeren, ja.quote:Op maandag 3 september 2012 22:10 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Ben je nu een sarcastische kaukasiër of ben ik nu een gek limoentje?
Want laatst zat ik in overflow en kon ik t niet presteren om met iemand anders samen te spelen.
Je had het over ouwehoeren, gek limoentje. Dat kan gewoon. en in principe kan je een party starten en iedereen kan naar degene in de overflow.quote:Op maandag 3 september 2012 22:10 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Ben je nu een sarcastische kaukasiër of ben ik nu een gek limoentje?
Want laatst zat ik in overflow en kon ik t niet presteren om met iemand anders samen te spelen.
een föhn was beter geweest.quote:Op maandag 3 september 2012 22:59 schreef RickoKun het volgende:
Pfff gelukkig maar, scheelt mij weer een tosti apparaat en 70 liter water
<----quote:Op maandag 3 september 2012 23:12 schreef Tito_Makani het volgende:
Is er iemand online die kan inviten?
Kan kloppen, ik kan niet meer bij de guild bank en etc. Noem het maar op.quote:Op maandag 3 september 2012 23:17 schreef Coco98 het volgende:
1# Is er trouwens een reden om te levelen tot 80 als je voornamelijk pvp doet?
Aangezien je automatisch lvl 80 bent en pvp gear krijgt.
2# Guild creation werkt niet?
Traits en elite skills hoewel lvl 80 overdreven is. als je het over WvWvW hebt dan maakt het veel uit aangezien je daar je gear behoud.quote:Op maandag 3 september 2012 23:17 schreef Coco98 het volgende:
1# Is er trouwens een reden om te levelen tot 80 als je voornamelijk pvp doet?
Aangezien je automatisch lvl 80 bent en pvp gear krijgt.
2# Guild creation werkt niet?
en dat zijn precies de moeilijkste (b/w)quote:Op dinsdag 4 september 2012 01:09 schreef RickoKun het volgende:
Ik krijg trouwens alleen maar van die homo dye kleuren. Ik wil gewoon zwart en wit hebben.
Niet bruin, lila, lila blauw, violet, pink
Aaahhh, ze bin' dr dus wel? Vetquote:Op dinsdag 4 september 2012 01:28 schreef leeell het volgende:
[..]
en dat zijn precies de moeilijkste (b/w)
Als je kijkt met je pipetje, zie je dan ook de beschrijving er bij staan? Dus de dyes die je al hebt ge-'consumed'?quote:Op dinsdag 4 september 2012 01:35 schreef leeell het volgende:
[..]
http://wiki.guildwars2.com/wiki/Category:Rare_dyes
staan ze tussen, dus ècht zwart etc
Ja, de naam van de kleur staat er bij.quote:Op dinsdag 4 september 2012 01:40 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Als je kijkt met je pipetje, zie je dan ook de beschrijving er bij staan? Dus de dyes die je al hebt ge-'consumed'?
Zit niet meer bij mien pc-tje namelijk
Gathering tools kan je kopen bij iedere merchant. Gaan op zodra je gaat gatheren waardoor je na een tijdje weer nieuwe tools moet kopen. Iedere gather tool heeft meerdere soorten. Hoe duurder de soort hoe meer je er mee kan gatheren (met de goedkoopste pickaxe kan je bijv alleen koper minen, met duurdere ook iron etc).quote:Op dinsdag 4 september 2012 08:50 schreef Kingleon het volgende:
Kan iemand dat gathering uitleggen. Moet eerlijk zeggen dat ik me er ook niet in verdiept heb maar telkens als ik een boom zie of een mine dan zegt ie dat ik geen gatjering tools heb
die kan je kopen bij merchants. copper, iron, steel axes, pickaxes en scythes bij merchants in de steden, startgebieden en andere plaatsen.quote:Op dinsdag 4 september 2012 08:50 schreef Kingleon het volgende:
Kan iemand dat gathering uitleggen. Moet eerlijk zeggen dat ik me er ook niet in verdiept heb maar telkens als ik een boom zie of een mine dan zegt ie dat ik geen gatjering tools heb
Heel simpel. Je moet gathering tools kopen. Deze kun je krijgen bij meerdere merchants. De beginners gebieden gebruiken bronze, de 15-35 gebieden ijzer (en verder ben ik nog niet gekomen). Hoe verder je komt, hoe beter je tools moeten zijn.quote:Op dinsdag 4 september 2012 08:50 schreef Kingleon het volgende:
Kan iemand dat gathering uitleggen. Moet eerlijk zeggen dat ik me er ook niet in verdiept heb maar telkens als ik een boom zie of een mine dan zegt ie dat ik geen gatjering tools heb
dus je moet gathering tools kopen bij de merchantquote:Op dinsdag 4 september 2012 08:50 schreef Kingleon het volgende:
Kan iemand dat gathering uitleggen. Moet eerlijk zeggen dat ik me er ook niet in verdiept heb maar telkens als ik een boom zie of een mine dan zegt ie dat ik geen gatjering tools heb
klik op het radartje in je inventory en deposit collectible dan gaat het automagisch naar je crafting tab in je bank die je er gratis bij krijgt.quote:Op dinsdag 4 september 2012 09:17 schreef Kingleon het volgende:
Oke thx
1 nadeel gaan mijn bags nog sneller vol
quote:Storage
All crafting materials can be placed in your bank which is shared with all your characters. At the present time you are unable to mail a crafting item to an alt character since the system thinks you're trying to mail something to yourself. Common and Fine crafting materials and Gemstones can be sent directly to the appropriate storage pane in your bank. To do this, right click on the item in your bag and use the "Deposit Collectible" option. This can be done from anywhere you happen to be in the game (out adventuring, or not within reach of a major city).
To retrieve the materials from the bank you must go to a physical bank location, use a portable bank item, or use the bank tab(s) via a crafting station.
Mijn ervaring (heb je wel niets aan aangezien ik een bloedhekel aan PvP heb...)quote:Op dinsdag 4 september 2012 10:07 schreef ApoclysmX het volgende:
OIa mensen,
Wat zijn jullie ervaringen tot nu toe?
Stiekem ben ik namelijk best benieuwd naar deze game.
Ben voornamelijk dan ook geinteresseerd in PvP.
Ook vraag ik me af hoe het grafisch is, want als ik wat filmpjes bekijk ziet het er best matig uit?
Niet dat ik een een extreme graphicshoer ben, maar het moet toch wel een beetje acceptabel zijn voor deze tijd.
Thanks voor je reactie. ^^quote:Op dinsdag 4 september 2012 10:41 schreef Sweetpea8472 het volgende:
[..]
Mijn ervaring (heb je wel niets aan aangezien ik een bloedhekel aan PvP heb...)
Het is mijn type spel. Alles mag, niets moet. Het is gewoon 1 grote zandbak. Gewoon spelen! Heb je geen zin om links af te gaan? Dan ga je toch gewoon rechtdoor? Of zelfs achteruit! Want je kunt ook gewoon nog naar het starter gebied als je hier al lang uitgegroeid bent. En hier dan dus ook nog loot en XP krijgen!
Het enige wat je tegenhoudt is je gebrek aan levels als je alleen (dus solo!) in gebieden wilt komen waar je eigenlijk nog niet aan toe bent. Als je in een groepje bent, is het een heel stuk makkelijker (zo kon ik een lvl11 heart afronden als een lvl5, omdat ik met een vriend was die terug geleved was).
Ik vind het grafisch er goed uit zien, en ik draai alles op low of none... (6 jaar oude PC) Maar dat is iets heel persoonlijks...
PVP deed mij denken aan WoW qua reactiviteit en snelheid en dat is goed. Snelle animaties en het gaat allemaal op de microsecondes. WvWvW is wel chaotisch met een max van 650 (ongeveer) mensen op een map tegelijk. spvp heb ik niet geprobeerd maar volgens mij zit dat ook wel snor. In andere mmo's had je meteen veel geklaag over reactietijden in pvp en die zie ik hier nergens. De problemen die er zijn komen door de drukte en populariteit van het spel en bijvoorbeeld de trading post die nog niet online is. Al met al heb je wat pvp betreft wel veel lol. Ze hebben het zeker in spvp (5 tegen 5 etc) zo gemaakt dat je niet tegen gear/weapon stats vecht maar tegen het wel of niet hebben van talent.quote:Op dinsdag 4 september 2012 10:57 schreef ApoclysmX het volgende:
[..]
Thanks voor je reactie. ^^
Jaaa, probleem is dat ik er wel een handje van heb om miskopen te doen.
Vandaar dat ik dit echt goed wil overwegen.. ondanks dat het geen maandelijkse kosten heeft, wil ik tegenwoordig toch wel eerst goed nadenken voordat ik wat koop.
Er zullen vast ook wel een paar reviews verschijnen binnenkort, die moet ik dan ook maar even in de gaten houden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |