Ik voel mij meer thuis op de Nederlandse versie van de fokquote:
Maar het zit aan de onderkant. Hoe kun je daar ooit de bovenkant mee dichttrekken?quote:Op donderdag 30 augustus 2012 19:47 schreef Frank_Drebin het volgende:
Gewoon openmaken zoals bij een gewone zak. Met dat koord kun je de bovenkant dichtrekken als de zak bijna volzit. Heb je niets aan als het nog leeg is dus.
Weet je zeker dat je hem wel goed van de rol hebt afgescheurd dan?quote:Op donderdag 30 augustus 2012 19:48 schreef U.N.K.L.E. het volgende:
[..]
Maar het zit aan de onderkant. Hoe kun je daar ooit de bovenkant mee dichttrekken?
Ja echt. Ze zijn allemaal zo.quote:Op donderdag 30 augustus 2012 19:48 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Weet je zeker dat je hem wel goed van de rol hebt afgescheurd dan?
Ik probeer jeweetz, maar ik kan ook niks zonder fatsoenlijke fotoquote:Op donderdag 30 augustus 2012 19:51 schreef Karina het volgende:
[..]
Leg het die arme jongen even uit dan
Ik snap er ook geen bal vanquote:Op donderdag 30 augustus 2012 19:52 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik probeer jeweetz, maar ik kan ook niks zonder fatsoenlijke foto
Handig, zouden ze hier in NL ook moeten verkopen.quote:Op donderdag 30 augustus 2012 19:51 schreef Jahr00n het volgende:
knip gewoon de onderkant open en lijm de bovenkant dicht zo kun je het koord gebruiken
Wat is ecto?quote:
Kan ook nog beidequote:Op donderdag 30 augustus 2012 19:55 schreef kwiwi het volgende:
Als ik google op TS z'n probleem kom ik alleen dit topic tegen
De conclusie is dus één van deze twee:
- Er is een productiefout gemaakt.
- TS is achterlijk.
quote:Op donderdag 30 augustus 2012 19:57 schreef loeki_de_leeuw het volgende:
Weet je zeker dat je een rol vuilniszakken gekocht hebt, en geen Nickelson jas?
Haha dat kan ik morgen wel even doen jaquote:Op donderdag 30 augustus 2012 19:58 schreef slangpie het volgende:
bel de leverancier om te vragen hoe de vuilniszakken werken, en neem dit gesprek op, en deel dat in dit topic?
Dat zei ik netquote:Op donderdag 30 augustus 2012 19:57 schreef BrandX het volgende:
Deze vuilniszakken kan je ook in NL kopen, heb ze ook wel eens gehad. Zit een lang plastic draadje aan. Die hoort officieel lang genoeg te zijn om dus - bij een volle vuilniszak - bovenin de boel te kunnen dichtknopen. Maar ik heb dat nooit uitgeprobeerd, maar gewoon mijn dubbele knoop gelegd zoals altijd
Eigen merk van de Carrefourquote:
Ik weet eigenlijk niet hoe dat moet, maar ik zal het proberenquote:
Haha ja. Ben benieuwd. Wil het nu wel weten.quote:Op donderdag 30 augustus 2012 19:59 schreef kwiwi het volgende:
Het meest simpele product op aarde hebben ze zo ingewikkeld weten te maken dat je moet gaan opbellen om te vragen hoe het werkt
ja sorry hoor, ik was wat kleutertjes in de DM aan het beantwoorden waarom ze niet moeten klooien in topics enzoquote:
al doe je het met de webcam en zet je het op youtubequote:Op donderdag 30 augustus 2012 19:59 schreef U.N.K.L.E. het volgende:
[..]
Ik weet eigenlijk niet hoe dat moet, maar ik zal het proberen
was best serieus toch?quote:Op donderdag 30 augustus 2012 20:00 schreef BrandX het volgende:
[..]
ja sorry hoor, ik was wat kleutertjes in de DM aan het beantwoorden waarom ze niet moeten klooien in topics enzo
Maar er staat "met aantrekkoord voor gemakkelijke sluiting".quote:Op donderdag 30 augustus 2012 20:00 schreef Koelkastman het volgende:
Gewoon een plastic touwtje waarmee je de zak dicht kunt knopen aan de bovenkant.
quote:Eenvoudig en snel te sluiten door een lint dat onderaan de zak is bevestigd!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |