Jammer hoorquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 20:45 schreef Maanvis het volgende:
een eiAu.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.La derecha oprime, la izquierda libera
quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 21:47 schreef ClapClapYourHands het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)/geertje_pesten.html_!
Oompa Loompa is het gewordenquote:Op dinsdag 28 augustus 2012 22:09 schreef VeerEli het volgende:
[..]Wat ziet Geertje eruit btw... Dat hij zich niet dood schaamt!
LOLquote:
in kleingeld betalen aubquote:
als je zolang er hebt gestaan: gewoon kaartje weggooien en voor (wat is het ¤12,50 boete) een nieuwe halenquote:
Kan dat ?quote:Op woensdag 29 augustus 2012 15:56 schreef Gehenna het volgende:
[..]
als je zolang er hebt gestaan: gewoon kaartje weggooien en voor (wat is het ¤12,50 boete) een nieuwe halen
door het eerste tekstballonnetjemet die puntjes, raakte ik in de war, en zag ik het witte ballontje eerder, dus de grap was verknalt.quote:
herkenbaar, maar deze vond ik trouwens wel erg sterkquote:Op woensdag 29 augustus 2012 17:25 schreef Mirel het volgende:
Iedere keer als ik kakhiel zie heb ik zin om Jeroom strips te checken om te zien hoe het wél moet.
Het is Dr Pepper. Zonder punt dus.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 22:14 schreef Gehenna het volgende:
[ afbeelding ]
godver, bij het derde plaatje spoot de Dr. Pepper uit mijn neus, geen aanrader, drinken en door Heinz- strips bladeren
geen puntquote:Op donderdag 30 augustus 2012 11:07 schreef Dimens het volgende:
[..]
Het is Dr Pepper. Zonder punt dus.
ik moest direct aan deze denken:quote:
Devin Graham heeft veel leukequote:
Geweldig. Bestandsnaam is ook smemo, dus gemaakt op Samsung tablet/telefoon.quote:Op donderdag 30 augustus 2012 21:49 schreef Sapstengel het volgende:
Samsung
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:
Hier kan je zelf nog muziek makenquote:
quote:
"Voor dit forum is privetoegang vereist."quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 10:32 schreef Dimens het volgende:
[..]
DEZE mensen nemen het wel heel letterlijk.
KPDquote:Op vrijdag 31 augustus 2012 10:33 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
"Voor dit forum is privetoegang vereist."
wtfquote:Op vrijdag 31 augustus 2012 10:32 schreef Dimens het volgende:
[..]
DEZE mensen nemen het wel heel letterlijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |