moet ik zelf ff terugzien.quote:Op maandag 27 augustus 2012 12:32 schreef dustbrain het volgende:
Hé BJ, suicide je nou in dat tweede filmpje aan het begin omdat corki te lui is verder uit lane te gaan met zijn 1 hp?
Niemand?quote:Op maandag 27 augustus 2012 02:33 schreef GlenSpey het volgende:
Waar trekken jullie die totaal-stats vandaan, die waar je je totale aantal kills/deaths en win/losses kan zien? Ken ze nergens vinden...
Nein.quote:
Nee, dat wil ik daarmee niet zeggen. Ik wil daarmee zeggen dat iemand anders je op zijn ruggetje meeneemt richting de 2k elo. Nogmaals: ik wil niet zeggen dat je slecht bent ofzo, maar je snapt zelf ook wel dat als je hetzelfde aantal games solo zou doen dat je nu veel lager zou staan.quote:Op maandag 27 augustus 2012 08:40 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
en daarmee wil je dus zeggen dat support een non role is?
er ooit aangedacht dat ik zowel als mn duoq gewoon beter ben dan de spelers in de elo's die we voorbij schieten atm?
Veigar is volledig afhankelijk van zijn stun door de delay in dark matter. Hij vereist dus een lvl 3 event horizon om iemand zonder murcery goed te stunnen. Dat vind ik niet zo baas.quote:
Zonder mercurys is het een level 1 E, met is het level 3.quote:Op maandag 27 augustus 2012 20:15 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Veigar is volledig afhankelijk van zijn stun door de delay in dark matter. Hij vereist dus een lvl 3 event horizon om iemand zonder murcery goed te stunnen. Dat vind ik niet zo baas.
lolreplayquote:Op maandag 27 augustus 2012 17:38 schreef GlenSpey het volgende:
Zojuist mijn eerste penta kill gehaald![]()
Dacht er helaas alleen te laat aan om ff een screenshot te trekken
nee hoor want ik speel al veel langer met mensen als calsot samen, tegen 2k's.quote:Op maandag 27 augustus 2012 19:06 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Nee, dat wil ik daarmee niet zeggen. Ik wil daarmee zeggen dat iemand anders je op zijn ruggetje meeneemt richting de 2k elo. Nogmaals: ik wil niet zeggen dat je slecht bent ofzo, maar je snapt zelf ook wel dat als je hetzelfde aantal games solo zou doen dat je nu veel lager zou staan.
eum, als je met event horizon de vijand aan het uiteinde staat kun je nooit W > graspfire > Q > R erop gooien zonder dat iemand uit range wandelt, dat is de grootste bullshit ooit.quote:Op maandag 27 augustus 2012 20:25 schreef Speedzor het volgende:
[..]
Zonder mercurys is het een level 1 E, met is het level 3.
Als je zo overtuigd bent van je eigen kunnen, vraag hem dan even of je op zijn account solo moogt gaan. Dan pas ga je het wenen, als je er niet zelf geraakt bent (en voor zover ik zie nog helemaal niet in de buurt) is de kans enorm groot dat je er nog niet hoort.quote:Op maandag 27 augustus 2012 20:43 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
nee hoor want ik speel al veel langer met mensen als calsot samen, tegen 2k's.
Upload is een filmpje van zo'n gameplay dan. Ik wil wel weten hoe je ooit kills maakt met malphite top. Alleen zijn Q en R doen 'veel' dammage.quote:Op maandag 27 augustus 2012 20:34 schreef Jajong het volgende:
PLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEASE!
11/1 na 20 minuten met Malphite maar natuurlijk leaved er weer iemand. Sorry hoor, echt onmogelijk. Dit is echt niet te doen lolol elo hell is real
Veigar zijn E stunned voor 1.5 seconden op level 1 en zijn W heeft 1.2 seconden nodig om te landen. Dus je gaat sowieso hem raken en dat is dan nog zonder de radius van W erbij gerekend.quote:Op maandag 27 augustus 2012 20:51 schreef dustbrain het volgende:
[..]
eum, als je met event horizon de vijand aan het uiteinde staat kun je nooit W > graspfire > Q > R erop gooien zonder dat iemand uit range wandelt, dat is de grootste bullshit ooit.
ik main supports, dan heb je nu eenmaal een adc nodig, dus doe niet zo neerbuigend.quote:Op maandag 27 augustus 2012 20:51 schreef Speedzor het volgende:
[..]
Als je zo overtuigd bent van je eigen kunnen, vraag hem dan even of je op zijn account solo moogt gaan. Dan pas ga je het wenen, als je er niet zelf geraakt bent (en voor zover ik zie nog helemaal niet in de buurt) is de kans enorm groot dat je er nog niet hoort.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |