Iemand die deze telefoon gaat verkiezen boven de G2(s) ?quote:Op maandag 27 augustus 2012 19:24 schreef NextTVH het volgende:
Voor iedereen die in China budget Android phone gaat kopen, Aldi heeft er vanaf zaterdag ook een in de aanbieding!
¤180
Specificaties:
- simlockvrij
- Dual Sim & Dual online
- verbeterd 4.3" capacitief beeldscherm
- resolutie: 480x800
- 1 GHz processor
- 512 MB Ram
- 4 GB geheugen
- micro SD ondersteund tot 32 GB
- 5 MP camera
- 1.3 MP front camera
- android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
- WiFi b/g/n met Tethering
- bluetooth 4
- FM-radio
- afmetingen: 12.7x6.8 cm en slechts 1 cm dik
- inclusief beschermhoes en geluidsisolerende in-ear hoofdtelefoon
Nee klopt, maar misschien dat ze dan deze telefoon ook in overweging kunnen nemen in verband met garantie etc.quote:Op maandag 27 augustus 2012 19:36 schreef davedavy het volgende:
Wolfgang is geen Chinees merk hoor. Philipijns volgens mij.
Jaar geleden ook al nu is ie een beetje veroudert :Squote:Op maandag 27 augustus 2012 19:24 schreef NextTVH het volgende:
Voor iedereen die in China budget Android phone gaat kopen, Aldi heeft er vanaf zaterdag ook een in de aanbieding!
¤180
Specificaties:
- simlockvrij
- Dual Sim & Dual online
- verbeterd 4.3" capacitief beeldscherm
- resolutie: 480x800
- 1 GHz processor
- 512 MB Ram
- 4 GB geheugen
- micro SD ondersteund tot 32 GB
- 5 MP camera
- 1.3 MP front camera
- android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
- WiFi b/g/n met Tethering
- bluetooth 4
- FM-radio
- afmetingen: 12.7x6.8 cm en slechts 1 cm dik
- inclusief beschermhoes en geluidsisolerende in-ear hoofdtelefoon
Zelfde specs als de huidige G2, afgezien van de 512mb ram, toch?quote:Op maandag 27 augustus 2012 20:43 schreef SuperChips het volgende:
[..]
Jaar geleden ook al nu is ie een beetje veroudert :S
Dit is de nieuwe versie van die van vorig jaar.quote:Op maandag 27 augustus 2012 20:43 schreef SuperChips het volgende:
[..]
Jaar geleden ook al nu is ie een beetje veroudert :S
Precies dezelfde op Ebay gekocht voor 3 dollarquote:Op maandag 27 augustus 2012 23:36 schreef W00fer het volgende:
* W00fer heeft zijn USB to Ethernet adapter binnen
Werkt prima op m'n MiniX Android boxje
Goed ding voor die 6 euro. Felle led erop is iets minder, maar hij haalt de volle USB 2.0 snelheid.
http://www.dealextreme.co(...)dongle-34691?item=24
Seg.quote:
quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 02:02 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Seg.Je bent toch geen newbie meer...
![]()
Ik zou even contact opnemen met PostNL, die kunnen waarschijnlijk wat meer voor je betekenen.quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 09:15 schreef Pindasoepje het volgende:
Ik denk dat PostNL mn pakketjes steelt,
heb de afgelopen 3mnd voor mijn doen flink gechinashopt (45 pakketjes moesten er aankomen, waaronder die awei oordopjes waarvan de verkoper me heeft gechanteerd) waarvan er maar 21 zijn aangekomen.
maar het lijkt me sterk dat die verkopers ineens niks meer versturen toch? Van de 1 op de andere dag kwam er ineens niks meer binnen op mijn adres, terwijl er een paar andere pakketjes, die ik bij mijn moeder heb laten bezorgen wel zijn aangekomen.
Ik voel me dan ook lullig voor die mensen die wanneer ik ze contacteer wel direct een refund geven..
Dat heb ik uiteraard al gedaan, ze kunnen niks voor me betekenen..quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 09:18 schreef Goddelijker het volgende:
[..]
Ik zou even contact opnemen met PostNL, die kunnen waarschijnlijk wat meer voor je betekenen.
jaquote:Op dinsdag 28 augustus 2012 10:56 schreef yorkick het volgende:
Hoe zit het met de second payment bij mistertao?
Wil daar raamfolie bestellen, voor 5 dollar. Als ik dan shipping costs bereken via de calculator, kom ik op 30 dollar uit. Dat moet je dan betalen bij de second payment?
Nouja ik kon het tot dusver alleen vinden bij Mistertao. Maar daar is het dus ook niet echt voordeling door de shipping kosten. Op Ebay kan ik het ook niet echt goedkoop vinden.quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 12:00 schreef Ridocar het volgende:
Raamfolie! Ik wist niet eens dat het verkocht werd (eerlijk gezegd ben ik nog een DX-shopper (al 3 jaar))
Maar ik zie nergens afmetingen. Staat het überhaupt ergens?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |