SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een heer met stijl
Om dit even te quoten:quote:Op zondag 26 augustus 2012 17:39 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Een ander voorbeeldje is te vinden op een oude versie van het wikipedia artikel over Ludo Sanders (alleen die 2 alinea's over Ludo en Frits):
http://nl.wikipedia.org/w(...)t.2FFrits_van_Houten
Waar halen mensen het vandaag vraag ik me af
quote:Aankomst/Frits van Houten
Het personage Ludo Sanders wordt in 1995 geïntroduceerd als belastingman op het bedrijf van de eerste grote centrale bad guy van de soap, de illustere Frits van Houten (Casper van Bohemen). Hij komt de boekhouding controleren waarop hij direct een aanvaarding heeft met de slinkse eigenaar. ""Ludo Sanders"? TSSS" reageert de machtige Frits die Ludo inmiddels zo snel mogelijk weer de deur uit wil werken.
Aanvaarding ook echt in plaats van aanvaringquote:Op zondag 26 augustus 2012 17:56 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Om dit even te quoten:
[..]_________!
Daar is niks mis mee en dat bedoel ik ook eigenlijk niet, het gaat er nu om dat er dingen worden verzonnen omtrent Frits (en Ludo) die niet waar zijn.quote:Op zondag 26 augustus 2012 17:57 schreef Frey het volgende:
Er was een paar jaar geleden ook een soort strijd op internet tussen kamp Frits en kamp Ludo.
TSSS, 'machtige' Frits, 'de eerste grote centrale badguy' (Wat was Martine dan?quote:Op zondag 26 augustus 2012 17:57 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Aanvaarding ook echt in plaats van aanvaring
quote:Op zondag 26 augustus 2012 17:18 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Ik ben het totaal met je oneens over Silvia, ik kan me nauwelijks voorstellen dat je je zo erg aan haar ergert? Ik vond haar ook als ze moeilijk deed eerder komisch dan irritant. Maargoed smaken verschillen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Wat betreft die Arnie lijn,SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 3% gewijzigd door PeterKelder op 26-08-2012 18:09:53 (Kijkplezier voor anderen niet bederven :P) ]![]()
Ik weet wel dat Mike Tuinstra rond seizoen 19 vaak begon over het feit dat de hele verhaallijn rondom Frits en Hans nog wel een keer kon worden veranderd, zodat Frits weer in ere hersteld was en zodoende de grote Van Houten vs. Sanders-strijd kon aangaan met Ludoquote:Op zondag 26 augustus 2012 17:57 schreef Frey het volgende:
Er was een paar jaar geleden ook een soort strijd op internet tussen kamp Frits en kamp Ludo.![]()
![]()
Probleem is dan wel dat ik zo partijdig ben als maar kan.quote:Op zondag 26 augustus 2012 18:12 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Ik weet wel dat Mike Tuinstra rond seizoen 19 vaak begon over het feit dat de hele verhaallijn rondom Frits en Hans nog wel een keer kon worden veranderd, zodat Frits weer in ere hersteld was en zodoende de grote Van Houten vs. Sanders-strijd kon aangaan met Ludo
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.![]()
Waar is onze grote vriend eigenlijk? Hij zal toch ook wel naar de box aan het kijken zijn.quote:
En Hogendoorn ook.
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op zondag 26 augustus 2012 18:15 schreef PeterKelder het volgende:
Geweldige scène weer.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.![]()
Mike hebben we idd al een tijd niet meer gezien, uit mijn hoofd voor het laatst toen VanHoutenRules werd verwijderd door YouTubequote:Op zondag 26 augustus 2012 18:14 schreef Frey het volgende:
[..]
Waar is onze grote vriend eigenlijk? Hij zal toch ook wel naar de box aan het kijken zijn.
En Hogendoorn ook.![]()
![]()
quote:Op zondag 26 augustus 2012 18:07 schreef PeterKelder het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]quote:[spoiler]Ik blijf het toch jammer vinden, Arnie wordt nu echt gewoon een lulletje rozenwaterLinda hoeft maar één keer met haar ogen te knipperen en de twee liggen al te rollebollen. Alsof het hele karakter van Arnie 180 graden is omgedraaid
[/spoiler]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een heer met stijl![]()
Ook weer zo'n sterk punt van de jaren 90: de geweldige chemie tussen de jongeren.quote:Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.![]()
Een strijd vind ik niet erg. Toen er hier ooit een strijd was tussen Martine aanhangers en Ludo aanhangers stond ik ook aan Ludo's kant. Maar als iemand ineens stelt dat 'de machtige Martine door streng met haar ogen te knipperen Ludo Sanders in zijn broek liet piezen' dan erger ik me puur en alleen daar aan. Voor de rest mag je voor Martine zijn, maar hou het bij de feiten.quote:Op zondag 26 augustus 2012 18:12 schreef Frey het volgende:
[..]
Probleem is dan wel dat ik zo partijdig ben als maar kan.
Een heer met stijl![]()
quote:Op zondag 26 augustus 2012 18:16 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]Zoals je al eerder aangaf, smaken verschillenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar echt sympathie voor Sylvia hebben kan ik niet in deze verhaallijn
quote:[..]
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Hier vond ik de jongerengroep ook wel "kloppen" om eerlijk te zijn. En die chemie was echt geweldig inderdaadquote:Op zondag 26 augustus 2012 18:20 schreef Frey het volgende:
[..]
Ook weer zo'n sterk punt van de jaren 90: de geweldige chemie tussen de jongeren.![]()
![]()
Na Kims exit en de komst van Charlie was die chemie weg en alles een stuk meer ieder voor zich.quote:Op zondag 26 augustus 2012 18:23 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Hier vond ik de jongerengroep ook wel "kloppen" om eerlijk te zijn. En die chemie was echt geweldig inderdaadEen heer met stijl![]()
Ik ga iets gevaarlijks roepen:
Was het erg geweest als de reeks in 2000-2001 was afgesloten? Want als ik zo de posts lees begin ik alleen maar meer en meer te bedenken dat de échte saga gewoon van 1993-1999 liep, waar ik bij 1999 al redelijk uitloop.Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
Trouwens, hebben jullie dit ooit op Wikipedia gelezen?quote:Guus Tuinman is een fictief personage uit de Nederlandse soapserie Goede tijden, slechte tijden. De rol werd in seizoen vijftien en zestien gespeeld door acteur Alexander van Heteren. De verhaallijn omtrent het personage Guus Tuinman werd door de kijkers beschouwd als één van de slechtste verhaallijnen in de geschiedenis van de soap. Hoofdschrijver Kennard Bos erkende dit.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
Er waren daarna nog genoeg onvergetelijke momenten die ik graag weer terug wil zien. Maar zo goed als de jaren 90 is het nooit meer geworden.quote:Op zondag 26 augustus 2012 18:26 schreef ArnieAlberts het volgende:
Ik ga iets gevaarlijks roepen:
Was het erg geweest als de reeks in 2000-2001 was afgesloten? Want als ik zo de posts lees begin ik alleen maar meer en meer te bedenken dat de échte saga gewoon van 1993-1999 liep, waar ik bij 1999 al redelijk uitloop.
Op dit moment zou ik het zeker niet erg vinden als de serie zou stoppen.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.![]()
Je verloor in een jaar tijd Kim, Che, Julian, Jessica en Arthur. En verder ook nog eens Wil de Smet, Dian, Daniël, Bronkhorst en even later Suzanne. Tel daar ook nog eens de veranderingen van bepaalde personages en decors bij op en je weet het wel.quote:Op zondag 26 augustus 2012 18:25 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Na Kims exit en de komst van Charlie was die chemie weg en alles een stuk meer ieder voor zich.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.![]()
Ook daar dacht ik over na, de comeback van Martine Hafkamp, langer genieten van de hilarische Harmsen, de streken van Benjamin en Robin, de trouwerij van Rik en Anita (en het drama met de ontvoering van Job/de drugs), Sophia's actie op de trouwerij van Janine en Ludo...quote:Op zondag 26 augustus 2012 18:29 schreef Frey het volgende:
[..]
Er waren daarna nog genoeg onvergetelijke momenten die ik graag weer terug wil zien. Maar zo goed als de jaren 90 is het nooit meer geworden.
Op dit moment zou ik het zeker niet erg vinden als de serie zou stoppen.
Okee, dan verander ik de stelling in iets wat ik tegen Frey een paar dagen geleden zei: Wat als de serie was afgelopen met de comeback van Ludo uit 2006/2007?Op dat moment ging de kwaliteit écht niet meer omhoog. Die comeback was briljant, misschien de allerallerlaatste stuiptrekking van de serie. Jumping the shark op een boot.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
Moeilijk te zeggen.quote:Op zondag 26 augustus 2012 18:32 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Ook daar dacht ik over na, de comeback van Martine Hafkamp, de hilarische Harmsen, de trouwerij van Rik en Anita (en het drama met de drugs), Sophia's actie op de trouwerij van Janine en Ludo...
Okee, dan verander ik de stelling in iets wat ik tegen Frey een paar dagen geleden zei: Wat als de serie was afgelopen met de comeback van Ludo?
Daarna zijn er ook nog geweldige momenten, maar die zijn schaars. Eigenlijk was het hoogtepunt van de laatste jaren vooral de muziek van Ronald Schilperoort voor mij.
Laat ik het zo zeggen: ik zie sommige dingen gewoon los van de rest. Alsof het helemaal niet gebeurd is, of dat het uit een andere serie komt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.![]()
Wat mij betreft waren er 3 momenten dat ze hadden mogen stoppen.quote:Op zondag 26 augustus 2012 18:29 schreef Frey het volgende:
[..]
Er waren daarna nog genoeg onvergetelijke momenten die ik graag weer terug wil zien. Maar zo goed als de jaren 90 is het nooit meer geworden.
Op dit moment zou ik het zeker niet erg vinden als de serie zou stoppen.
Moment 1: Begin seizoen 10 voor de grote verandering.
Moment 2: Na de schilderijenroof, voor de cliff waarbij Martine in beeld kwam en waar Charlie werd aangereden (geen Lieke van Lexmond).
Moment 3: Nadat Ludo Martine op een boot achter laat. Dit omdat die strijd tussen Ludo en Martine de laatste waardige Ludo Sanders lijn is in mijn ogen. Hierna ging de soap echt over the top: je kreeg die verwisseling tussen Arnie en Dennis, het einde van A&A, Sanders incorporated (en daarmee eigenlijk het einde van zakenleven want veel boeiends gebeurde er toen niet meer). Linda's zwakke comeback. Hans van Houten die ten tonele verscheen. Nadat de soap over the top ging eindigend met die scene op de boot, vond de algemene verlamming en vertrutting plaats waar ze steeds dieper in terecht kwamen en waar ze nooit meer uitkwamen.
[Edit] Het einde van A&A staat voor mij dus ook voor het definitieve einde van Robert en Jef.Een heer met stijl![]()
Kijk, ook dat moment zag ik heel lang als een briljant moment om de serie te beëindigen. De climax van die aflevering, waarop ineens de boot zonder Hafkamp te zien was. True.quote:Op zondag 26 augustus 2012 18:39 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Wat mij betreft waren er 3 momenten dat ze hadden mogen stoppen.
Moment 1: Begin seizoen 10 voor de grote verandering.
Moment 2: Na de schilderijenroof, voor de cliff waarbij Martine in beeld kwam en waar Charlie werd aangereden (geen Lieke van Lexmond).
Moment 3: Nadat Ludo Martine op een boot achter laat. Dit omdat die strijd tussen Ludo en Martine de laatste waardige Ludo Sanders lijn is in mijn ogen. Hierna ging de soap echt over the top: je kreeg die verwisseling tussen Arnie en Dennis, het einde van A&A, Sanders incorporated (en daarmee eigenlijk het einde van zakenleven want veel boeiends gebeurde er toen niet meer). Linda's zwakke comeback. Hans van Houten die ten tonele verscheen. Nadat de soap over the top ging eindigend met die scene op de boot, vond de algemene verlamming en vertrutting plaats waar ze steeds dieper in terecht kwamen en waar ze nooit meer uitkwamen.
[Edit] Het einde van A&A staat voor mij dus ook voor het definitieve einde van Robert en Jef.Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
En uiteindelijk ook echt het einde van het personage Robert. Wie kwam toen in hemelsnaam op het idee om de gebroeders Alberts uit elkaar te halen?quote:Op zondag 26 augustus 2012 18:39 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[Edit] Het einde van A&A staat voor mij dus ook voor het definitieve einde van Robert en Jef.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.![]()
Mij staat nog een cliff bij van een aflevering bij uit 2003-2004 waarin Robert en Jef in de Rozenboom elkaar zwaar dronken in de haren vlogen en uiteindelijk allebei met een knal op de grond donderden, of zoiets?quote:Op zondag 26 augustus 2012 18:46 schreef Frey het volgende:
[..]
En uiteindelijk ook echt het einde van het personage Robert. Wie kwam toen in hemelsnaam op het idee om de gebroeders Alberts uit elkaar te halen?
Ik voelde plaatsvervangende schaamte op dat moment. En ik was een jaar of 8.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
Vooral Robert werd vanaf seizoen 10 onherkenbaar. Jef bleef toch wel redelijk zichzelf tot hij achter de bar ging staan in seizoen 16.quote:Op zondag 26 augustus 2012 18:47 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Mij staat nog een cliff bij van een aflevering bij uit 2003-2004 waarin Robert en Jef in de Rozenboom elkaar zwaar dronken in de haren vlogen en uiteindelijk allebei met een knal op de grond donderden, of zoiets?
Ik voelde plaatsvervangende schaamte op dat moment. En ik was een jaar of 8.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.![]()
Mwah, ik zou dat eerder als de sub-cliff zien. Ik ben geen echte voorstander van een "eind goed, al goed"-einde, maar als het toen was gestopt, had ik liever een laatste scène gehad met Arnie die weer bij Robert en Laura op de stoep staatquote:Op zondag 26 augustus 2012 18:46 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Kijk, ook dat moment zag ik heel lang als een briljant moment om de serie te beëindigen. De climax van die aflevering, waarop ineens de boot zonder Hafkamp te zien was. True.![]()
![]()
Volgens een uitgelekt verslag van een vergadering uit die tijd blijkt deze man er verantwoordelijk voor te zijn.quote:Op zondag 26 augustus 2012 18:46 schreef Frey het volgende:
[..]
En uiteindelijk ook echt het einde van het personage Robert. Wie kwam toen in hemelsnaam op het idee om de gebroeders Alberts uit elkaar te halen?
Of was het nou deze man? Nouja, in ieder geval was de verantwoordelijke een enorme prutser.![]()
En Ludo en Janine nog een keer met een tango bij de dode zee.quote:Op zondag 26 augustus 2012 18:51 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Mwah, ik zou dat eerder als de sub-cliff zien. Ik ben geen echte voorstander van een "eind goed, al goed"-einde, maar als het toen was gestopt, had ik liever een laatste scène gehad met Arnie die weer bij Robert en Laura op de stoep staat
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.![]()
Tja...quote:Sabine Uitslag krijgt uitslag van GTST
CDA-politica Sabine Uitslag, nu te zien in Strictly Come Dancing, vindt Goede Tijden Slechte Tijden verspilling van tijd. Dat vertelt ze aan Mikro Gids. Uitslag heeft wel belangrijkere dingen te doen. “Ik kan mij voorstellen dat er mensen zijn die er helemaal in opgaan, hoor, maar ik ben absoluut geen Goede Tijden Slechte Tijden-kijker. Ik kijk daar nooit naar. Die series hebben ook geen kop of staart, het gaat maar door. Dan steek ik mijn tijd liever in het echte leven“, vertelt de blonde dame.Daarom is het ook een soap, domme mutsquote:Die series hebben ook geen kop of staart, het gaat maar door.![]()
[ Bericht 17% gewijzigd door PeterKelder op 26-08-2012 19:02:26 ]![]()
Heey, ik was die tweede alinea nog aan het lezen!quote:Op zondag 26 augustus 2012 18:56 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Tja...
[..]
Daarom is het ook een soap, domme muts![]()
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
Ik ook.quote:Op zondag 26 augustus 2012 18:57 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Heey, ik was die tweede alinea nog aan het lezen!![]()
![]()
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.![]()
quote:Op zondag 26 augustus 2012 18:57 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Heey, ik was die tweede alinea nog aan het lezen!Allemaal geneuzel wat er niets mee te maken heeft imo. Maar ik verander het wel even hoorquote:![]()
![]()
...Ooh ik zie het.quote:Op zondag 26 augustus 2012 18:59 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
[..]
Allemaal geneuzel wat er niets mee te maken heeft imo. Maar ik verander het wel even hoor
Haal maar weer weg.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
Wel een schokkend bericht natuurlijk. Zal wel in het journaal zitten.quote:Op zondag 26 augustus 2012 19:01 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
...Ooh ik zie het.
Haal maar weer weg.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.![]()
Het journaal op Middendam TV wel te verstaanquote:Op zondag 26 augustus 2012 19:02 schreef Frey het volgende:
[..]
Wel een schokkend bericht natuurlijk. Zal wel in het journaal zitten.![]()
![]()
Dan schakelen we nu over naar onze reporter ter plaatse. Goede avond Rohan, wat gebeurt er nu?quote:Op zondag 26 augustus 2012 19:02 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Het journaal op Middendam TV wel te verstaan
"Goede avond. Of was het middag? In ieder geval sta ik hier op de plaats van het misdrijf. Het huis van mevrouw Uitslag wordt op dit moment doorzocht, maar er is nog niets gevonden wat mogelijk tot deze vreselijke uitspraken geleid kan hebben."Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.![]()
quote:Op zondag 26 augustus 2012 19:09 schreef Frey het volgende:
[..]
Dan schakelen we nu over naar onze reporter ter plaatse. Goede avond Rohan, wat gebeurt er nu?
[ afbeelding ]
"Goede avond. Of was het middag? In ieder geval sta ik hier op de plaats van het misdrijf. Het huis van mevrouw Uitslag wordt op dit moment doorzocht, maar er is nog niets gevonden wat mogelijk tot deze vreselijke uitspraken geleid kan hebben."![]()
![]()
![]()
![]()
Mijn voorkeur gaat uit naar moment 2. Want daarna waren alleen de scenes tussen Ludo en Martine spannend vond ik en hierna kwam die afgrijselijke Lieke van Lexmond erin die voor een stuk meer egoïsme (vooral onder de jongeren) zorgde.quote:Op zondag 26 augustus 2012 18:46 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Kijk, ook dat moment zag ik heel lang als een briljant moment om de serie te beëindigen. De climax van die aflevering, waarop ineens de boot zonder Hafkamp te zien was. True.![]()
Ook Barbara werd een stuk irritanter toen Lieke erin kwam vond ik.Een heer met stijl![]()
Janine lekker knus achter Bowienquote:Op zondag 26 augustus 2012 19:14 schreef Frey het volgende:
[ afbeelding ]
Janine en haar vriendinnen.
Een heer met stijl
Forum Opties Forumhop: Hop naar: