Andere uitzendingen en deze in de toekomst dan?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:36 schreef Reya het volgende:
[..]
Die aflevering is nog niet uitgezonden.
Dat is wel waar ik heb gisteravond om 22:00u online terug gekeken!quote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:39 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Andere uitzendingen en deze in de toekomst dan?
Ah, relax. Thanks! Kijk ook altijd in de avond de uitzending van de dag terugquote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:43 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Dat is wel waar ik heb gisteravond om 22:00u online terug gekeken! Je kan ook terug kijken op www. Deslimstemensterwereld.nl
lachen manquote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:47 schreef Specularium het volgende:
Ik kijk helemaal niet maar hang alleen in deze topicje.
De nieuwe Belgische serie gaat op VIER uitgezonden worden, niet op Een.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:45 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Ah, relax. Thanks! Kijk ook altijd in de avond de uitzending van de dag terug.
NL gemist: http://deslimstemens.ncrv.nl/uitzendinggemist/gemist
BE gemist: http://www.een.be/programmas/de-slimste-mens-ter-wereld
Misschien handig voor in de OP?
Dus de aflevering met Boskamp en Mulder kan ik niet online terugzien of wel?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:52 schreef Arth_NL het volgende:
[..]
De nieuwe Belgische serie gaat op VIER uitgezonden worden, niet op Een.
Nee heb hem niet geïnstalleerd op iPhone.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 18:56 schreef henkde_j het volgende:
Iemand de app al geprobeerd? Te makkelijk
Ik vond het downloaden al te moeilijk, maar dat kan ook komen omdat hij er niet voor android is.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 18:56 schreef henkde_j het volgende:
Iemand de app al geprobeerd? Te makkelijk
Hij heeft keelkanker gehadquote:Op donderdag 23 augustus 2012 21:01 schreef henkde_j het volgende:
Zit dat hoofd van Mario wel recht op z'n nek?
Ah okquote:Op donderdag 23 augustus 2012 21:03 schreef FredVleespet het volgende:
[..]
Hij heeft keelkanker gehad
waar niet?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 21:10 schreef padlarf het volgende:
[..]
Echter nooit een nummer 1 hit geweest
Mark is een olympiër, die verliest niet expres.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 21:09 schreef Kansenjongere het volgende:
Benieuwd of Mark beseft dat hij er verstandig aan doet om morgen te verliezen en of hij hiervoor gaat kiezen.
Waarom zou dat verstandig zijn dan?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 21:09 schreef Kansenjongere het volgende:
Benieuwd of Mark beseft dat hij er verstandig aan doet om morgen te verliezen en of hij hiervoor gaat kiezen.
Dan zit hij rechtstreeks in de laatste dag. Anders moet hij nog veel dagen doorkomenquote:Op donderdag 23 augustus 2012 21:12 schreef Pietepietje het volgende:
[..]
Waarom zou dat verstandig zijn dan?
Hij staat morgen op 8 deelnames, 6 keer de slimste. Daarmee komt hij vrijdag terug als hij verliest. Gaat hij morgen door, dan stroomt hij als reguliere kandidaat de finale in en komt hij op maandag terug. De weg naar de definitieve titel is natuurlijk korter wanneer je op vrijdag terug komt.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 21:12 schreef Pietepietje het volgende:
[..]
Waarom zou dat verstandig zijn dan?
Sibon ook, maar dat weerhield hem niet van het meedoen aan de wanprestatie tegen Feyenoord vorig seizoen.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 21:11 schreef padlarf het volgende:
[..]
Mark is een olympiër, die verliest niet expres.
Tang op een varkenquote:Op donderdag 23 augustus 2012 21:14 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Sibon ook, maar dat weerhield hem niet van het meedoen aan de wanprestatie tegen Feyenoord vorig seizoen.
Die kerel speelt met 10 anderen, hij kan er niet voor kiezen om te verliezen. Dus hele vreemde vergelijking maak je.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 21:15 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Olympiër en expres verliezen, dus zeker geen tang en varken.
Mwa, andere voorbeelden dan van de meest recente spelen in Londen:quote:Op donderdag 23 augustus 2012 21:16 schreef padlarf het volgende:
[..]
Die kerel speelt met 10 anderen, hij kan er niet voor kiezen om te verliezen. Dus hele vreemde vergelijking maak je.
Elk tegenvoorbeeld wat je noemt en gaat noemen: dat waren dan blijkbaar geen echte olympiërs. Opgelost, slotjuh!quote:Op donderdag 23 augustus 2012 21:19 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Mwa, andere voorbeelden dan van de meest recente spelen in Londen:
Die vier badmintondubbels bij wie het mislukte omdat ze naar huis gestuurd werden en de Spaanse basketbalploeg bij wie het wel lukte en zilver opleverde.
En zei Rob Oudkerk niet al dat rode hond een virus was? In dat geval is het ook nogal krom om dat dan toch als antwoord te verwachten.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 21:25 schreef golfer het volgende:
Weer typisch dat de zanger van dat liedje over Den Uyl en de oliecrisis, Boer Koekkoek, niet werd goedgekeurd.
Klopt, dat is krom, maar misschien ook omdat we dat juist zo gewend zijn van twee voor Twaalf.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 21:25 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
En zei Rob Oudkerk niet al dat rode hond een virus was? In dat geval is het ook nogal krom om dat dan toch als antwoord te verwachten.
Klopt. Griekse god was inderdaad eveneens foutief, maar niet zo ongelukkig als dat andere.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 22:25 schreef MaximusTG het volgende:
Mag ik dan zeggen dat Ajax (of eigenlijk de twee Ajaxen) Griekse helden waren, en geen Griekse goden. Ja, dat mag ik zeggen.
Ik vind het nogal ongelukkig dat het je überhaupt opvalt.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 22:14 schreef Mexicanobakker het volgende:
Mag ik trouwens zeggen dat gisteren bij het puzzeltje de keuze om Ajax en Hamas in één puzzeltje te plaatsen lichtelijk ongelukkig was? Ja, dat mag ik zeggen.
Hij is anders toch behoorlijk makkelijk.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 22:31 schreef padlarf het volgende:
[..]
Ik vind het nogal ongelukkig dat het je überhaupt opvalt.
De meeste mensen associëren Hamas en Ajax niet met elkaar. En zelfs als dat wel zo is, dan laat je je toch niet tegenhouden enkel en alleen omdat sommige zwakzinnige 'voetbalfans' wel eens een rijmje met Hamas erin scanderen tegen Ajax.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 22:38 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Hij is anders toch behoorlijk makkelijk.
Tja, ze impliceren er wel iets mee. En ik vind dat niet horen. Het is een wat ongelukkige blunder m. i.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 22:39 schreef padlarf het volgende:
[..]
De meeste mensen associëren Hamas en Ajax niet met elkaar. En zelfs als dat wel zo is, dan laat je je toch niet tegenhouden enkel en alleen omdat sommige zwakzinnige 'voetbalfans' wel eens een rijmje met Hamas erin scanderen tegen Ajax.
Ik was net te laat met mn edit zie ik. Het was inderdaad beter geweest als ze het niet zo hadden gedaan.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 22:46 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Tja, ze impliceren er wel iets mee. En ik vind dat niet horen.
quote:Op donderdag 23 augustus 2012 08:25 schreef Arth_NL het volgende:
De twee winnaars van vrijdag gaan naar de maandag van de finaleweek samen met de persoon die vijfde staat in het "algemeen klassement". De twee winnaars van maandag gaan dan weer naar de dinsdag met diegene die vierde staat, etc.
De kandidaten voor de nieuwe Belgische serie zijn trouwens ook bekend: http://focus.knack.be/ent(...)le-4000165435961.htm
Dat laatste, vandaar mijn eerdere reactie:quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 00:46 schreef Mexicanobakker het volgende:
Stel, Mark wint vanavond en Arjen wordt tweede, wie komen er dan maandag zitten? Want verder doen Anne-Marie, Pepijn, Sofie, Jan en Kluun dan mee. Zouden ze dan maandag Kluun, Arjen en Sofie(/Pepijn) mee laten doen of Kluun, Arjen en Mark? Want anders is het voor Mark verstandig om tactisch te verliezen.
quote:Op donderdag 23 augustus 2012 21:09 schreef Kansenjongere het volgende:
Benieuwd of Mark beseft dat hij er verstandig aan doet om morgen te verliezen en of hij hiervoor gaat kiezen.
Wie stroomden er daar dan op maandag in, de nummer 5 en 6?quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 08:26 schreef Arth_NL het volgende:
Als Mark vandaag wint komt hij toch gewoon volgende week vrijdag terug omdat hij de beste is in het klassement? Dat gebeurde ook met Bert Kruismans in de Allerslimste mens, hij won de laatste normale show van vrijdag en moest de maandag van de finaleweek overslaan omdat hij derde in het klassement stond.
Ik ben benieuwd of je gelijk hebt, dat zou wel de meest eerlijke oplossing zijn (en dus niet zoals ik verwachtte dat de winnaar altijd zou blijven zitten, ook als het Mark is).quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 19:58 schreef Arth_NL het volgende:
Volgens mij is de lijst als volgt?
Jan Rot - 8 deelnames/5 winsten
Anne-Marie Jung - 8/3
Mark Huizingha - 7/5
Pepijn Lanen - 5/3
Sofie van den Enk - 5/2
Arjen Lubach - 4/2
Kluun - 3/2
Cécile Narinx - 3/0
Dus als Arjen & Mark winnen, gaan maandag Kluun, Sofie en Arjen/Pepijn spelen, komt dinsdag Pepijn/Arjen erbij, woensdag Anne-Marie, donderdag Jan/Mark en vrijdag Jan/Mark.
Maar ik weet niet zeker of die lijst wel klopt.
Dat is tactiek, dan hoeft 'ie pas later in de finaleweek terug te komen.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 20:55 schreef OliviaV het volgende:
Jeetje wat is er met Mark aan de hand? Die weet opeens niets terwijl 'ie heel de week goed ging!
Hij is geniaal genoeg om hier maar eens te verliezenquote:Op vrijdag 24 augustus 2012 20:55 schreef OliviaV het volgende:
Jeetje wat is er met Mark aan de hand? Die weet opeens niets terwijl 'ie heel de week goed ging!
Had je toch gelijkquote:Op donderdag 23 augustus 2012 21:09 schreef Kansenjongere het volgende:
Benieuwd of Mark beseft dat hij er verstandig aan doet om morgen te verliezen en of hij hiervoor gaat kiezen.
Voor het eerst dat een kandidaat leuker was dan Maarten van Rossem.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 21:05 schreef padlarf het volgende:
Overigens, die blauwe trui opmerking van Arjan
Ja was leukquote:Op vrijdag 24 augustus 2012 21:05 schreef padlarf het volgende:
Overigens, die blauwe trui opmerking van Arjan
Vond ik ook vaag idd. Grease en Pulp Fiction leken me no-brainers.quote:
Maar wel Olivia Newton-John.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 21:34 schreef Arcee het volgende:
[..]
Vond ik ook vaag idd. Grease en Pulp Fiction leken me no-brainers.
Ja, even gemist. Wat is het nut daar van?quote:
Hij zit sowieso als beste speler van de voorrondes als laatste deelnemer in de finale. Dus op de laatste finaledag.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 22:07 schreef Arcee het volgende:
Ja, even gemist. Wat is het nut daar van?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |