SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Xbox 360 Gamertags(tussen haakjes FOK!Forum nick)PS3 Gamertags(tussen haakjes FOK!Forum nick)quote:dedafmonteur (StijnDa)
Guidoble (psychedelicate)
Santello (Santelllo)
tonymacerony (Johnbon)
DutchStoner (Tobi-wan)
Saint Pierre NL (jpg97)
Harregarre(SuperHarregarre)
cr00kk (n0ir)
DANNYDEKO (DannyDeko)
IwanovichIzBack ( BDIL)
v iSKiiLLz x (Kenarion)
x ZatoX x (DarkSonic2)
bnoankaas (laucas)
superhero 7000 (Walxie)
Barbathor (Thorb)
Unique BrawlZ (Geluidssysteem)Toefjes' toernooi:quote:OmniRocket (OmniRocket)
hermanpyro (brainbird)
DutchSith (DutchSL)
Mash-nl (mash_)
bnoankaas (laucas)
ownernickk (Nickskuh)
Duuc-nl (Duuc-nl)
psvunited (zerokil)
Klaas_Toefjes (Toefjes)
Dopekoe (Dopekoe)
Rhahyrion (Fuszy)
Koenoosterbroek (el-blanchito)
Richievdm (GeeftJeEnergie)
MaartenFM (MaartenFM)
dion_v_k (dion_v_k)
JoodNL (JoodNL)
NL__Headsh0t (EVH001)
Mr_Don123 (RavioliPunch)Prijzengeld:quote:Op maandag 6 augustus 2012 23:51 schreef Toefjes het volgende:
Kwartfinales:
Wieisboos - Toefjes 2-5, 2-1
Reemi - Poker4lifee
Gurbuh - Gekkegerrit Gekkegerrit wins.
GJE - Omnirocket 1-3, 0-3, OmniRocket wins
Wedstrijden uit en thuis, volgens Europese regels.
Probeer de wedstrijden voor donderdagavond af te werken om het tempo in het toernooi te houden, mocht dit echt niet lukken, laat het dan even weten. Verliezers in deze ronde ontvangen 3K.
Eerste ronde uitschakeling: 1K
Kwartfinale uitschakeling: 3K
Halve finale uitschakeling: 7.5K
Finalist: 11K
Winnaar: 21K
Hier schreef Toefjes het volgende:
Superieur, maar wel met je eigen stijl _O_
Goede speler, als hij net zoals bij Dortmund speelt. En een ex-Feyenoorder natuurlijk.quote:
Versterking aan de RW in de serie A zou zeer welkom zijn. Elia als LM in 3-5-2 deed het uitzonderlijk goed.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 12:49 schreef Rijst het volgende:
Inter wil Afellay halenGoede LW in de serie A voor volgend jaar
quote:Op donderdag 23 augustus 2012 12:50 schreef Tim86 het volgende:
Bij ieder team dat ik bedenk rond IF Chevalier denk ik even later: Allemaal leuk en aardig, maar hier ga ik toch niet of nauwelijks mee spelen omdat mijn andere silver teams veel beter/toffer zijn
Natuurlijk, maar het is wel echt een leuke speler en originaliteit is toch altijd wel leuk. Heb ook nog naar een hybrid met N'Gog gekeken, maar die Franse CAM's zijn toch vrij brak allemaal. Chevalier zelf op CAM kan wel, maar dan zit ik weer met al die standaard Eredivisie spelers erachter.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 12:52 schreef detennismaster het volgende:
[..]Zo goed zijn zijn stats nou ook weer niet. Genoeg andere betere silvers.
Lavezzi is op ieder punt beter, die ga ik wel missen in de Serie A. Heb hem de laatste 3 jaar steeds gehad. Eerst als spits in 10, toen als wide CAM in 11 en als LW en LM in 12. Gaat toch weer een Ligue 1 team worden met hem dan om de traditie voort te zettenquote:Op donderdag 23 augustus 2012 12:51 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Versterking aan de RW in de serie A zou zeer welkom zijn. Elia als LM in 3-5-2 deed het uitzonderlijk goed.
Prop menez en Ibra erbij en je hebt al weer wat leuksquote:Op donderdag 23 augustus 2012 12:58 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Lavezzi is op ieder punt beter, die ga ik wel missen in de Serie A. Heb hem de laatste 3 jaar steeds gehad. Eerst als spits in 10, toen als wide CAM in 11 en als LW en LM in 12. Gaat toch weer een Ligue 1 team worden met hem dan om de traditie voort te zetten
Ja, echt jammer dat er gewoon geen goede Franse middenvelders zijn.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 12:56 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Natuurlijk, maar het is wel echt een leuke speler en originaliteit is toch altijd wel leuk. Heb ook nog naar een hybrid met N'Gog gekeken, maar die Franse CAM's zijn toch vrij brak allemaal. Chevalier zelf op CAM kan wel, maar dan zit ik weer met al die standaard Eredivisie spelers erachter.
Kan zijn, maar niet op het aspect van workrates. En in 3-5-2 valt of staat het succes bij mij met de workrates van de LM en RM. Elia staat er als je aan moet vallen, maar bij balverlies staat hij er ook gewoonquote:Op donderdag 23 augustus 2012 12:58 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Lavezzi is op ieder punt beter, die ga ik wel missen in de Serie A. Heb hem de laatste 3 jaar steeds gehad. Eerst als spits in 10, toen als wide CAM in 11 en als LW en LM in 12. Gaat toch weer een Ligue 1 team worden met hem dan om de traditie voort te zetten
Bij mij ligt het in 352 vooral aan mn CDMs. Als die willen voetballen en lekker fel zijn dan speelt het hele teamquote:Op donderdag 23 augustus 2012 13:00 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Kan zijn, maar niet op het aspect van workrates. En in 3-5-2 valt of staat het succes bij mij met de workrates van de LM en RM. Elia staat er als je aan moet vallen, maar bij balverlies staat hij er ook gewoon
quote:Op donderdag 23 augustus 2012 12:56 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Natuurlijk, maar het is wel echt een leuke speler en originaliteit is toch altijd wel leuk. Heb ook nog naar een hybrid met N'Gog gekeken, maar die Franse CAM's zijn toch vrij brak allemaal. Chevalier zelf op CAM kan wel, maar dan zit ik weer met al die standaard Eredivisie spelers erachter.
Tofquote:Op donderdag 23 augustus 2012 13:08 schreef detennismaster het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
?
Of zo:
[ afbeelding ]
Adrien Silva 7 chem (eerste). Wel zondequote:Op donderdag 23 augustus 2012 13:08 schreef detennismaster het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
?
Of zo:
[ afbeelding ]
quote:
idd, kutzooi.quote:
Als hardste roepen dat ze van de langstudeerboete afwillen en er helemaal niets voor doen en met het vingertje naar andere wijzen.quote:
Jaquote:Op donderdag 23 augustus 2012 13:42 schreef Tim86 het volgende:
Bij die 2e heeft Da Costa 7 chem zie ik nu pas
True, maar tochquote:Op donderdag 23 augustus 2012 13:53 schreef detennismaster het volgende:
[..]
Ja![]()
Al zal je 1 iemand op 7 niet echt merken
quote:
Snap het ook niet behalve dat hetquote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:35 schreef Tim86 het volgende:
Wat is er symmetrisch aan buiten de vorm van de formatie?
Mooi team maar ik zou de Brazilianen en Schotten omdraaien omdat je dan betere backs kan gebruiken.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:34 schreef Vijf_voor het volgende:
Symmetrisch kunstwerk![]()
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 23 augustus 2012 10:32 schreef DannyDeko het volgende:
Wie maakt m af?
http://futhead.com/12/squad/1959499
Bannan krijgt geen 9chem danquote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:38 schreef detennismaster het volgende:
[..]
Mooi team maar ik zou de Brazilianen en Schotten omdraaien omdat je dan betere backs kan gebruiken.
IF Teddy + Nemethquote:
Krijgt de CAM geen 9quote:
3 links van bastos, 2x 1,5 van Brazilianen = 6 links = 9 chemquote:
Oh, dan kan elk willekeurig spitsenduo:quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:42 schreef Tim86 het volgende:
[..]
3 links van bastos, 2x 1,5 van Brazilianen = 6 links = 9 chem
kloptquote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:43 schreef detennismaster het volgende:
[..]
Oh, dan kan elk willekeurig spitsenduo:
Kabir Casta
Cisse Henry
enz
Ja of coursequote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:43 schreef Tim86 het volgende:
[..]
klopt
Cisse - Henry moet wel Arsenal Henry zijn
klikquote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:47 schreef Euroteller het volgende:
@Tim
Hoe maak je een GIF afbeelding naar 60x60?
Die mogen niet samen in combo natuurlijkquote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:52 schreef detennismaster het volgende:
[..]
Ja of course
[ afbeelding ]
2,89 @ 10 euro.
Oh ik zie het.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:59 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Die mogen niet samen in combo natuurlijk
En waarom nu ineens 10 euro staken ipv het plan met 1 euro?
oh dan is het wel de moeite waard ja. Combo's op dezelfde wedstrijd kan dus niet. Anders kan je over 0.5, over 1.5, over 2.5, over 3.5 etc combineren. Of bijv. PSV to win, PSV -1 etcquote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:00 schreef detennismaster het volgende:
[..]
Oh ik zie het.![]()
Ja, ik zag dat er zo'n actie was dat je eenmalig je geld terug kon krijgen als je verloor als je een bet van 10 euro plaatste via de mobiele site.
Ergens tussen 3 kwartier en 20 minuten voor de wedstrijd. Tegenwoordig via twitter gaat het wel vrij snel.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:02 schreef Euroteller het volgende:
Wanneer worden de opstellingen bekend voor de wedstrijden van vanavond?
En welk twitter account moet ik dan checken?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:03 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Ergens tussen 3 kwartier en 20 minuten voor de wedstrijd. Tegenwoordig via twitter gaat het wel vrij snel.
Van de club waar je de opstellingen van wilt weten.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:03 schreef Euroteller het volgende:
[..]
En welk twitter account moet ik dan checken?
quote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:03 schreef detennismaster het volgende:
[..]
Van de club waar je de opstellingen van wilt weten.
Oke dankje.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:03 schreef detennismaster het volgende:
[..]
Van de club waar je de opstellingen van wilt weten.
Neem anders eerst gewoon de NIF, aangezien die ook al prima stats heeft. Ik heb met beide gespeeld en vond het verschil niet heel erg goed. De NIF is prima.quote:
Ja, die kwam ik net al cheap tegen. Ben toch volgende week pas weer thuis, dus heb de tijd. Kwam er net eentje tegen en die werd voor 72k ofzo verkocht. Op udb staat hij voor 40k..dit was een flinke uitschieter.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:07 schreef detennismaster het volgende:
[..]
Neem anders eerst gewoon de NIF, aangezien die ook al prima stats heeft. Ik heb met beide gespeeld en vond het verschil niet heel erg goed. De NIF is prima.
Heb hem zelf heel lang gehad en toen waren er altijd wel een stuk of 5 op de marktquote:
quote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:09 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Ja, die kwam ik net al cheap tegen. Ben toch volgende week pas weer thuis, dus heb de tijd. Kwam er net eentje tegen en die werd voor 72k ofzo verkocht. Op udb staat hij voor 40k..dit was een flinke uitschieter.
Ja, 352 gebruik ik ook het meeste.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:17 schreef Tim86 het volgende:
Nee, lijkt me ook wel chill. Kut om tegen te spelen iig..
Ben een beetje uitgekeken op 4-3-2-1 momenteel..3-5-2 verslaafd...verdedigen is daar zo simpel dat ik nu bijna niet meer terug kan naar andere formaties
hmm, dan maar een niet te risicovolle bet plaatsen, anders kan je gewoon 10 euro op een hele hoge odd plaatsen.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:36 schreef Tim86 het volgende:
Niet geldig in gebruik met andere promoties..weet niet of het werkt als je nog met je bonus bezig bent dan
Dan zou je op AZ moeten doen of Hearts, die schat ik thuis wel hoog in tegen een matig Liverpool!quote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:39 schreef detennismaster het volgende:
[..]
hmm, dan maar een niet te risicovolle bet plaatsen, anders kan je gewoon 10 euro op een hele hoge odd plaatsen.
Tennismaster, jij had toch IF Hulk gekocht voor je op vakantie ging? Hoe beviel hij?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:39 schreef detennismaster het volgende:
[..]
hmm, dan maar een niet te risicovolle bet plaatsen, anders kan je gewoon 10 euro op een hele hoge odd plaatsen.
pascal had die gekochtquote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:40 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Tennismaster, jij had toch IF Hulk gekocht voor je op vakantie ging? Hoe beviel hij?
Matig, vond hem zijn coins niet waard.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:40 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Tennismaster, jij had toch IF Hulk gekocht voor je op vakantie ging? Hoe beviel hij?
ow, ja is ook alweer zo lang geledenquote:
Ik had hem ook in dit team:quote:
zie de edit.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:42 schreef detennismaster het volgende:
[..]
Ik had hem ook in dit team:
[ afbeelding ]
ok, ik zit te dubben over TOTY Hulk, en dan voor dit team:quote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:42 schreef detennismaster het volgende:
[..]
Ik had hem ook in dit team:
[ afbeelding ]
Dede is heel erg goed, dus ik zou het gewoon proberen.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:44 schreef Toefjes het volgende:
[..]
ok, ik zit te dubben over TOTY Hulk, en dan voor dit team:
[ afbeelding ]
Dan TOTY Dede als derde CB, TOTY Hulk op rechts, IF Robinho achter de spitsen en Di Natale doorschuiven naar de ST positie.
Geil team weer.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:44 schreef Toefjes het volgende:
[..]
ok, ik zit te dubben over TOTY Hulk, en dan voor dit team:
[ afbeelding ]
Dan TOTY Dede als derde CB, TOTY Hulk op rechts, IF Robinho achter de spitsen en Di Natale doorschuiven naar de ST positie.
Geldgebrek is een reëel scenario, zal deze optie zeker onthoudenquote:
Ja, had een Bundesliga/serie A team, maar kan niks met die Bundesliga gasten. Had al een keer eerder een bundesliga team, maar liep helaas voor geen meterquote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:46 schreef detennismaster het volgende:
[..]
Dede is heel erg goed, dus ik zou het gewoon proberen.
Je bundesliga team al weer verkocht?
Je wilt mensen kapotmakenquote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:44 schreef Toefjes het volgende:
[..]
ok, ik zit te dubben over TOTY Hulk, en dan voor dit team:
[ afbeelding ]
Dan TOTY Dede als derde CB, TOTY Hulk op rechts, IF Robinho achter de spitsen en Di Natale doorschuiven naar de ST positie.
Lol, dank je, ga toch wel weer verliezenquote:
Dat is de bedoeling. Huilende ventjes van 13, haat berichtjes, helemaal KA-POTquote:
Wie op andere CDM trouwens?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:50 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Lol, dank je, ga toch wel weer verliezen
[..]
Dat is de bedoeling. Huilende ventjes van 13, haat berichtjes, helemaal KA-POT
Ik denk Ramires of TOTY Rossi, even kijken hoeveel geld ik nog over heb... Eerst moet ik Ribery nog zien te verkopen, dan kan ik pas mijn plan afmaken.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:54 schreef RavioliPunch het volgende:
[..]
Wie op andere CDM trouwens?
Ik heb niks rondom Cavani gehoord in deze transfer periodequote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:58 schreef Rijst het volgende:
Even een teampje voor erbij maken
[ afbeelding ]
Is te duur gelukkig. Anders werd Napoli helemaal kaalgeplukt.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:59 schreef BDIL het volgende:
[..]
Ik heb niks rondom Cavani gehoord in deze transfer periode
Cavani vind ik zelf niet zo goedquote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:58 schreef Rijst het volgende:
Even een teampje voor erbij maken
[ afbeelding ]
Met het geld van Lavezzi en Cavani, kunnen ze zeker weten een stuk of 4 zieke versterkingen halenquote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:01 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Is te duur gelukkig. Anders werd Napoli helemaal kaalgeplukt.
Heeft 'ie gepost?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:03 schreef marcie216 het volgende:
Godver die foto van Pino haha. Gekke wannabe Marokkaan en dan zo'n petje en hoe hij hem draagt
Allemaal roken op die foto, nektasjes aanwezig..
Hoe heet die middenvelder achter Hulk? Misschien wil ik wel iets met die voorhoede doen (met NIF Hulk dan).quote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:42 schreef detennismaster het volgende:
[..]
Ik had hem ook in dit team:
[ afbeelding ]
Felipe Bastosquote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:04 schreef GekkeGerrit- het volgende:
[..]
Hoe heet die middenvelder achter Hulk? Misschien wil ik wel iets met die voorhoede doen (met NIF Hulk dan).
Ja haha, echt zo gangstertje zeg.quote:
Vanaf de zijkant genomen zeker?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:05 schreef marcie216 het volgende:
[..]
Ja haha, echt zo gangstertje zeg.
Nee, lees vorig topic even terug, pagina 10 dacht ik.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:05 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Vanaf de zijkant genomen zeker?
Gargano is verkocht aan Inter. Verdediging is wel iets beter nu met Gamberini erbij, maar aanval ook flink verzwakt zonder Lavezzi, al blijft zijn rendement bagger.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:03 schreef BDIL het volgende:
[..]
Met het geld van Lavezzi en Cavani, kunnen ze zeker weten een stuk of 4 zieke versterkingen halenDan hebben ze sws 70 miljoen binnen
Verdediging kan sterker en aanval, maar middenveld is prima met spelers als Inler, Hamsik, Dzemali, Behrami, Gargano en Maggio
Chelsea aan het proberen als het goed isquote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:59 schreef BDIL het volgende:
[..]
Ik heb niks rondom Cavani gehoord in deze transfer periode
Omdat diepe gesprekkenquote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:11 schreef Thorb het volgende:
[..]
Omdat?
Lekker sport dagje weer, Vuelta, Europa League en El Classico
Januari 2012 belde, Ze willen hun formatie terug.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:14 schreef Fenomeno het volgende:
Ik zie de laatste tijd super veel 3-5-2 hier langs komen, is dat het 3-4-1-2 van Fifa 12?
Ik heb amper gespeeld dit jaar joh, ben een half jaar loonslaaf geweestquote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:15 schreef Rijst het volgende:
[..]
Januari 2012 belde, Ze willen hun formatie terug.
Was 3-4-1-2 vorig jaar zo fijn? Heb er toen niet mee gespeeld. Ik vind het zelf echt heel fijn. Perfect in evenwicht als je een beetje veelzijdige flankspelers hebt en omdat het zo druk achterin centraal is lopen de meeste tegenstanders zich continu vast zonder dat je echt moeite hoeft te doen om te verdedigen. Ondanks dat alles genoeg spelers voorin en lekker ruimte voor je CDMs om te longshottenquote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:14 schreef Fenomeno het volgende:
Ik zie de laatste tijd super veel 3-5-2 hier langs komen, is dat het 3-4-1-2 van Fifa 12?
Het is patat.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:17 schreef marcie216 het volgende:
Vandaag friet eten, weer eens een bamischijf pakken, lang niet gehad.
Oke.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:17 schreef marcie216 het volgende:
Vandaag friet eten, weer eens een bamischijf pakken, lang niet gehad.
Ik zal m'n zooitje is gaan omscholen dan, was eigenlijk een beetje klaar met Fifa nadat ik m'n Aguero aan een maat verloren heb in een best of 5quote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:17 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Was 3-4-1-2 vorig jaar zo fijn? Heb er toen niet mee gespeeld. Ik vind het zelf echt heel fijn. Perfect in evenwicht als je een beetje veelzijdige flankspelers hebt en omdat het zo druk achterin centraal is lopen de meeste tegenstanders zich continu vast zonder dat je echt moeite hoeft te doen om te verdedigen. Ondanks dat alles genoeg spelers voorin en lekker ruimte voor je CDMs om te longshotten
Daniel?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:20 schreef Thorb het volgende:
De Ridder naar Heereveen, wisten jullie al zeker
Ik wistn iet dat hij nog voetbaldequote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:21 schreef Thorb het volgende:
Ki naar Swansea is ook wel tof
@Rijst ja
quote:
nee want dan lijkt het op een pat atquote:
Sereno. Loties en Ahamada heb ik al in 4-2-2-2 en Mangala was daar toch zijn basisplaats kwijt, dus nu heb ik geen spelers dubbel op de tradepile enzoquote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:33 schreef detennismaster het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Welke versie ga je doen? Die met Sereno of met Loties?
Welke artiestquote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:44 schreef marcie216 het volgende:
[..]
nee want dan lijkt het op een pat at
Hahaha hilarisch hihaho
Wat vinden jullie van het liedje "euphoria"
Voor een songfestival lied wel leuk.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:44 schreef marcie216 het volgende:
[..]
nee want dan lijkt het op een pat at
Hahaha hilarisch hihaho
Wat vinden jullie van het liedje "euphoria"
typ in youtube, Euphoriaquote:
Best wel een chill nummertje. Deze is ook vet:quote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:44 schreef marcie216 het volgende:
[..]
nee want dan lijkt het op een pat at
Hahaha hilarisch hihaho
Wat vinden jullie van het liedje "euphoria"
Hadden we toen zo'n mongolen discussie over, ik zei friet, iemand anders patat. En kwam ik met pat at en nog wat van die dingenquote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:49 schreef diedjuh het volgende:
[..]
Voor een songfestival lied wel leuk.
En wtf een pat at...?
Hij is wel beest, beter dan de NIF uiteraard, maar prijs/kwaliteit net zo matig als alle andere IF's.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:41 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
pascal had die gekocht
dat was TOTY Hulk
dat vind ik echt helemaal niksquote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:50 schreef pascal08 het volgende:
[..]
Best wel een chill nummertje. Deze is ook vet:
+quote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:50 schreef pascal08 het volgende:
[..]
Best wel een chill nummertje. Deze is ook vet:
Ook bazig, Euphoria staat er wel boven in mijn ogen.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |