FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / [Badr Hari: altijd actueel] #16 De mening van Leon mag wel ontbreken
eskilmaandag 20 augustus 2012 @ 20:46
Wie is Badr Hari?
http://nl.wikipedia.org/wiki/Badr_Hari

Hier verder over de -vermeende- mishandelingen van Badr Hari.

quote:
'Derde mishandeling Badr Hari'

Kickbokser Badr Hari (27) zou ook in de Amsterdamse kroeg die bekend staat als 'de kleine Cooldown', in de Lange Leidsedwarsstraat, een man in elkaar hebben geslagen. Het gaat om een broer van een vrouw die een relatie met Hari had.

De man zou in december onder meer een kopstoot en klappen hebben gehad van Hari, en serieuze verwondingen hebben opgelopen in zijn gezicht. Hij heeft nog geen aangifte gedaan.

Volgens een ingewijde hebben vrienden van Hari de man met ernstige bedreigingen weerhouden van een gang naar de politie. De recherche hoopt dat ook dit vermoede slachtoffer alsnog aangifte wil doen.

Hari's advocaat Marnix van der Werf laat weten dat hij 'graag commentaar zou willen geven' op de nieuwe beschuldiging, maar 'dat niet kan' omdat justitie Hari volledige beperkingen heeft opgelegd - dat houdt in dat Hari alleen contact met zijn advocaat mag hebben en Van der Werf en justitie over de zaak moeten zwijgen. Ook het Openbaar Ministerie doet daarom slechts summiere mededelingen over zijn zaak.
quote:
OM wil Badr Hari nog 2 weken vasthouden

AMSTERDAM - Het Openbaar Ministerie (OM) wil dat kickbokser Badr Hari nog 2 weken blijft vastzitten op verdenking van betrokkenheid bij twee mishandelingen.

De onderzoeksrechter beslist vrijdag of zijn voorarrest inderdaad wordt verlengd.
Hari werd woensdagavond aangehouden, toen hij zich op het politiebureau meldde. Hari zou begin deze maand zakenman Koen Everink hebben mishandeld tijdens het dancefeest Sensation in de Amsterdam ArenA.

De tweede aangifte tegen Hari komt van mede-eigenaar Jeroen van den Berg van de Amsterdamse club Air, die vorig jaar naar eigen zeggen in zijn eigen horecagelegenheid in elkaar is getrapt door de 27-jarige vechtkampioen.
quote:
Badr Hari blijft achter slot en grendel

AMSTERDAM - Kickbokser Badr Hari blijft de komende twee weken vastzitten. Dat heeft de rechter-commissaris in Amsterdam vrijdag bepaald bij Hari's voorgeleiding, aldus een woordvoerster van de rechtbank. Justitie verdenkt Hari van twee ernstige mishandelingen en had om de verlenging van het voorarrest gevraagd.

De 27-jarige Hari werd woensdag aangehouden en vastgezet, nadat hij zich bij de politie had gemeld voor verhoor.

Er liggen twee aangiften tegen Hari. Hij zou betrokken zijn geweest bij de ernstige mishandeling van zakenman Koen Everink, tijdens dancefestijn Sensation op 9 juli in de Amsterdam ArenA. Hari was daar met zijn partner Estelle Cruijff aanwezig in een skybox, waar het geweld zich zou hebben voltrokken. Everink raakte zwaargewond. Vorig jaar zou Hari Jeroen van den Berg, mede-eigenaar van de Amsterdamse Club Air, hebben geslagen en geschopt. Van den Berg, die schade aan zijn gebit opliep, deed zijn aangifte pas na de mishandeling van Everink.

De formele verdenking tegen Hari luidt poging tot doodslag in vereniging, dan wel zware mishandeling en openlijke geweldpleging. Donderdag heeft de politie Hari verhoord.

Estelle Cruijff zal worden gevraagd een getuigenverklaring af te leggen, aldus het OM. Dat geldt ook voor anderen die tijdens Sensation in de skybox aanwezig waren en mogelijk iets van de mishandeling hebben gezien, aldus een woordvoerster van het Openbaar Ministerie.

Hari blijft in zogeheten beperkingen zitten: hij mag alleen contact hebben met zijn advocaat
quote:
Badr Hari zegt flink aangeslagen te zijn door de beschuldiging op misdaadsite Crimesite.nl dat hij verantwoordelijk zou zijn voor het mishandelen van een man tijdens Sensation White in de Amsterdam Arena. In de nabijheid van Badr Hari en zijn vriendin Estelle Gullit-Cruijff werd zaterdagnacht in een VIP-box een man ernstig toegetakeld.

media_xll_1270407.jpg

In De Telegraaf vertelt de kickbokser zijn kant van het verhaal. 'Stel en ik stonden in de deuropening nog wat naar die dansende menigte te kijken ... Estelle stond voor me, met één hand speelde ik wat met haar lange haren. Ik hóórde niet eens dat er wat gebeurde! Die muziek, die is zo hard, die hoor je bijna in heel Amsterdam. Ik kreeg er dan ook niets van mee, van die ellende, terwijl ik een dag later weer eens als de grote boosdoener wordt genoemd!'

media_l_1270408.jpg

Nadat de commotie ook doordrong bij het verliefde glamourkoppel gingen ze zo snel mogelijk weg, aldus Badr Hari. Tot zijn grote ontsteltenis las hij de volgende ochtend op internet wat een ooggetuige over de mishandeling verklaarde: 'Badr Hari stond schaapachtig te kijken, met een hopeloze blik van 'wat heb ik nu weer gedaan', tenminste zoals ik het interpreteerde dan hè. Met zijn klauw onder het bloed met een theedoek erom gewikkeld.'

De voormalig K-1 zwaargewichtkampioen baalt flink van de beschuldiging. 'De laatste twee jaar heb ik mijn best gedaan om fouten uit mijn verleden recht te zetten en meteen flitste door mijn hoofd: ik kan nu nog Badr Hari: altijd actueel #12 veel dieper opnieuw beginnen!'

Laten we het objectief en zuiver houden.
En het laatste nieuws:

quote:
Zaak tegen Badr Hari steeds sterker

Voorarrest met 90 dagen verlengd

De rechtbank heeft het voorarrest van kickbokser Badr Hari (27) met negentig dagen verlengd. De verdenking dat hij een reeks slachtoffers zwaar heeft mishandeld, wordt steeds sterker.

De rechtbank weigert 'de beperkingen' op te heffen die het Openbaar Ministerie Hari heeft opgelegd. Hij mag nog altijd geen contact hebben met de buitenwereld. Zijn advocaten Marnix van der Werf en Bénédicte Ficq noch justitie zelf mogen mededelingen doen over de inhoud van de dossiers.

Negentig dagen is de maximale termijn waarmee de raadkamer van de rechtbank de voorlopige hechtenis van een verdachte kan verlengen. In zaken waarin het bewijs nog mager is, kiezen de rechters geregeld voor een kortere verlenging van het voorarrest, bijvoorbeeld met dertig dagen.

Meerdere slachtoffers
Hari heeft volgens justitie meerdere malen slachtoffers ernstig mishandeld in uitgaansgelegenheden. Vorige maand zou hij samen met een of meer anderen zakenman Koen Everink in elkaar hebben geslagen in een vipbox van de Amsterdam Arena - hetgeen hij gedeeltelijk zou hebben bekend. Everink kan mogelijk nooit meer normaal lopen.

Vorig jaar juli zou hij mede-oprichter Jeroen van den Berg in club Air hebben neergeslagen en vervolgens in zijn gezicht hebben geschopt, waardoor enkele tanden afbraken.

Volgens ingewijden heeft Hari in december bovendien de broer van een ex-vriendin klappen en een kopstoot gegeven in feestcafé 'de kleine Cooldown' in de Lange Leidsedwarsstraat. Hij heeft, anders dan Everink en Van den Berg, nog geen aangifte gedaan.
quote:
Wilders: 'Badr Hari na veroordeling land uit'

PVV-leider Geert Wilders vindt dat kickbokscrimineel Badr Hari naar Marokko moet worden gestuurd als hij hier wordt veroordeeld voor geweldpleging en mishandeling.

"Nederlandse nationaliteit afpakken en na uitzitten straf linea recta op vliegtuig naar Marokko", liet Wilders vrijdag weten. Donderdag werd bekend dat het Openbaar Ministerie Hari inmiddels verdenkt van zes mishandelingen.

Advocaat van de kickbokser, Bénédicte Ficq, liet donderdag weten dat de Marokkaan met het korte lontje twee mishandelingen deels bekend heeft. Zo zou hij de 39-jarige miljonair Koen Everink hebben gepimp-smacked tijdens dancefeest Sensation. Daarnaast erkent hij een kopstoot te hebben uitgedeeld aan de broer van zijn ex.

120817_1_img-170812-165.onlineBild_450_285.jpg
Wilders: 'Badr Hari na veroordeling land uit'
dWc_RuffRydermaandag 20 augustus 2012 @ 20:47
Je had tenminste een nieuwe topictitel kunnen kiezen.
Die_Hofstadtgruppemaandag 20 augustus 2012 @ 20:57
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 20:03 schreef SuperHarregarre het volgende:
Ik moest lachen om dat stuk van Leon de Winter. Dat was gewoon een massieve trollenactie om precies de tegenovergestelde comments uit te lokken.
Dat idee heb ik ook, het ligt er allemaal wel heel erg dik bovenop.
eskilmaandag 20 augustus 2012 @ 21:09
quote:
9s.gif Op maandag 20 augustus 2012 20:47 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Je had tenminste een nieuwe topictitel kunnen kiezen.
Sorry, je hebt gelijk!! Misschien een modje? :@
eskilmaandag 20 augustus 2012 @ 21:14
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 20:57 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Dat idee heb ik ook, het ligt er allemaal wel heel erg dik bovenop.
Als hij nou alleen Badr een veer in zijn reet gestoken had, zou je zeggen mwah... Maar om het slachtoffer naar beneden te halen dat gaat wel erg ver dan!
Lavenderrmaandag 20 augustus 2012 @ 21:32
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 21:14 schreef eskil het volgende:

[..]

Als hij nou alleen Badr een veer in zijn reet gestoken had, zou je zeggen mwah... Maar om het slachtoffer naar beneden te halen dat gaat wel erg ver dan!
Ja, ik heb ook even gedacht dat het puur sarcasme was. Maar vanwege dat blaming the victim-gedoe denk ik dat hij het echt meent. Heel raar stukje.
Leandramaandag 20 augustus 2012 @ 21:33
Geert, Gers, Leon.... ineens moet iedereen er wat over zeggen?
Alleen Jeroen Krabbé ontbreekt nog, maar die komt vast boven als beste vriend als hij overlijdt.
Speculariummaandag 20 augustus 2012 @ 21:34
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 21:33 schreef Leandra het volgende:
Alleen Jeroen Krabbé ontbreekt nog, maar die komt vast boven als beste vriend als hij overlijdt.
Nee, dat is Frits Barend.
Lavenderrmaandag 20 augustus 2012 @ 21:36
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 21:33 schreef Leandra het volgende:
Geert, Gers, Leon.... ineens moet iedereen er wat over zeggen?
Alleen Jeroen Krabbé ontbreekt nog, maar die komt vast boven als beste vriend als hij overlijdt.
:D
Die is nu al bezig met een elegie .
Ferdomaandag 20 augustus 2012 @ 21:40
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 21:36 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

:D
Die is nu al bezig met een elegie .
Dan is hij de laatste die door Badr Hari uit het veld is geslagen. Al is het maar door diens dood.
Ferdomaandag 20 augustus 2012 @ 21:41
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 21:33 schreef Leandra het volgende:
Geert, Gers, Leon.... ineens moet iedereen er wat over zeggen?
Alleen Jeroen Krabbé ontbreekt nog, maar die komt vast boven als beste vriend als hij overlijdt.
De eerste door verkiezingen, de tweede moet vast een cd'tje verkopen, de derde een boekje...Wel ironisch, juist via Badr Hari een slag proberen te slaan...
Smallishmaandag 20 augustus 2012 @ 22:18
Mag die TT inderdaad alstublieft zonder geert?
Cynix ®maandag 20 augustus 2012 @ 22:26
Ok. :)
sp3cmaandag 20 augustus 2012 @ 22:29
gastmodduh???????
Ferdomaandag 20 augustus 2012 @ 22:59
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 22:18 schreef Smallish het volgende:
Mag die TT inderdaad alstublieft zonder geert?
Nou, dát wereldprobleem is opgelost!
Lavenderrmaandag 20 augustus 2012 @ 23:03
quote:
14s.gif Op maandag 20 augustus 2012 22:59 schreef Ferdo het volgende:

[..]

Nou, dát wereldprobleem is opgelost!
Als alles zo makkelijk op te lossen zou zijn ... :P
Leandramaandag 20 augustus 2012 @ 23:03
quote:
14s.gif Op maandag 20 augustus 2012 22:59 schreef Ferdo het volgende:

[..]

Nou, dát wereldprobleem is opgelost!
Nou de rest van de wereld nog Geertloos.
Dr.Sexymaandag 20 augustus 2012 @ 23:08
*doet volgen*

Ben benieuwd hoe dit allemaal gaat aflopen. Of hij kan inderdaad zijn handjes niet thuishouden, of de media blaast het enorm op omdat hij Marrokaans is + ook nog kickbokser(gevaarlijk volk joh :') ) en als extra bonus nog een goede ook nog.
Dr_Strangelovemaandag 20 augustus 2012 @ 23:10
Een nieuwsbericht uit de OP is achterhaald: de beperkingen zijn inmiddels opgeheven.
Ferdomaandag 20 augustus 2012 @ 23:12
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 23:03 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Als alles zo makkelijk op te lossen zou zijn ... :P
De wereldproblemen die zijn met een tt-change mooi opgelost voor altijd...
Leandramaandag 20 augustus 2012 @ 23:13
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 23:08 schreef Dr.Sexy het volgende:
*doet volgen*

Ben benieuwd hoe dit allemaal gaat aflopen. Of hij kan inderdaad zijn handjes niet thuishouden, of de media blaast het enorm op omdat hij Marrokaans is + ook nog kickbokser(gevaarlijk volk joh :') ) en als extra bonus nog een goede ook nog.
Nah, als hij niet recent de oorzaak van de scheiding van een beroemd voetbalhuwelijk was geweest, dan was er maar een heel klein stukje media op gedoken, maar nu is hij vooral de vriend van Estelle Cruijff.
Ferdomaandag 20 augustus 2012 @ 23:17
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 23:13 schreef Leandra het volgende:

[..]

Nah, als hij niet recent de oorzaak van de scheiding van een beroemd voetbalhuwelijk was geweest, dan was er maar een heel klein stukje media op gedoken, maar nu is hij vooral de vriend van Estelle Cruijff.
En een rolmodel voor zijn stiefkinderen. *;

Maar hij is zelf natuurlijk ook geen onbekend figuur, hé, al was het dan om de klappen en trappen die hij legaal uitdeelde.
Leandramaandag 20 augustus 2012 @ 23:19
quote:
1s.gif Op maandag 20 augustus 2012 23:17 schreef Ferdo het volgende:

[..]

En een rolmodel voor zijn stiefkinderen. *;

Maar hij is zelf natuurlijk ook geen onbekend figuur, hé, al was het dan om de klappen en trappen die hij legaal uitdeelde.
Nee, maar de boulevardbladen waren er echt niet mee bezig geweest als hij niet de verkering van Estelle was, dan was het gewoon een nieuwsbericht in een paar kranten en was het topic nu wellicht net in deel 2.
Dr_Strangelovemaandag 20 augustus 2012 @ 23:21
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 23:08 schreef Dr.Sexy het volgende:
*doet volgen*

Ben benieuwd hoe dit allemaal gaat aflopen. Of hij kan inderdaad zijn handjes niet thuishouden, of de media blaast het enorm op omdat hij Marrokaans is + ook nog kickbokser(gevaarlijk volk joh :') ) en als extra bonus nog een goede ook nog.
De media blazen alles op.

Maar, los van dat, dit zijn echt serieuze beschuldigingen. Een rechter mag bijvoorbeeld iemand niet in voorlopige hechtenis laten als hij verwacht dat de uiteindelijke celstraf lager uit zal vallen dan de duur van de voorlopige hechtenis. Het feit dat zijn voorarrest met 90 dagen is verlengd, wil alleen daarom al zeggen dat het niet zomaar om een paar tikjes gaat waar hij van verdacht wordt.
Dr.Sexymaandag 20 augustus 2012 @ 23:25
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 23:21 schreef Dr_Strangelove het volgende:

[..]

De media blazen alles op.

Maar, los van dat, dit zijn echt serieuze beschuldigingen. Een rechter mag bijvoorbeeld iemand niet in voorlopige hechtenis laten als hij verwacht dat de uiteindelijke celstraf lager uit zal vallen dan de duur van de voorlopige hechtenis. Het feit dat zijn voorarrest met 90 dagen is verlengd, wil alleen daarom al zeggen dat het niet zomaar om een paar tikjes gaat waar hij van verdacht wordt.
Tjah daar heb je wel een punt natuurlijk. Er zit natuurlijk wel een grens van "een paar klappen uitdelen" en iemand aan stront slaan. En helemaal als Kampioen hoor je je überhaupt te gedragen buiten de ring. Schorsingen en licenties en dergelijke.
psychosomaticmaandag 20 augustus 2012 @ 23:33
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 20:03 schreef SuperHarregarre het volgende:
Ik moest lachen om dat stuk van Leon de Winter. Dat was gewoon een massieve trollenactie om precies de tegenovergestelde comments uit te lokken.
Ik dacht in eerste instantie ook dat hij het sarcastisch bedoelde, maar volgens mij is hij serieus.
Dr_Strangelovemaandag 20 augustus 2012 @ 23:38
Ik dacht ook even dat het ironisch bedoeld was, maar een van de laatste alinea's is volgens mij alleen serieus op te vatten:

quote:
Als hij schuldig wordt bevonden, mag Badr niet meer dan een taakstaf en een voorwaardelijke celstraf krijgen. Hij kan gebruik maken van zijn unieke positie bij minderheidsgroepen, en ik ben van mening dat hij de opdracht moet krijgen met jonge allochtonen te werken. Maar hij mag geen enkele scheur in zijn discipline meer toelaten. Hij mag zich de komende tien jaar niet meer in disco’s en dergelijke gelegenheden vertonen. Hij moet zijn sport dienen. En de provocerende macho’s mogen hem nooit meer op hun weg vinden.
APKmaandag 20 augustus 2012 @ 23:50
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 23:38 schreef Dr_Strangelove het volgende:
Ik dacht ook even dat het ironisch bedoeld was, maar een van de laatste alinea's is volgens mij alleen serieus op te vatten:

[..]

Is dat niet ongeveer hetzelfde als tegen De Winter zeggen dat hij geen troep meer op papier mag zetten?
ThunderBitchmaandag 20 augustus 2012 @ 23:53
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 16:51 schreef zouzou het volgende:
Mijn bron is mij zelfs,en de krant.
Maar nog een keer ik kan niet plakken,knippen etc...
Veel mensen hebben mij gevraagt waarom ik hier kom nog..
omdat ik laat niemand mij weg doen, niemand,
hoe heet dat ? Pesten, als wat ik doe is verkeerd.
Zijn wij kleuters? iemand haten die jullie kennen niet eens.
Alsjeblieft, je hebt hier vast wat aan.

http://www.dailymotion.co(...)isy-le-roi_lifestyle

http://www.dailymotion.co(...)pier-coller_creation

Je begrijpt natuurlijk wel dat je dat wat je gecopieerd hebt, rechtsstreeks hier als reactie kan plakken.
Succes!
zouzoudinsdag 21 augustus 2012 @ 09:44
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 23:53 schreef ThunderBitch het volgende:

[..]

Alsjeblieft, je hebt hier vast wat aan.

http://www.dailymotion.co(...)isy-le-roi_lifestyle

http://www.dailymotion.co(...)pier-coller_creation

Je begrijpt natuurlijk wel dat je dat wat je gecopieerd hebt, rechtsstreeks hier als reactie kan plakken.
Succes!
Bedankt lieve Thunder..ch! maar het is mij niet gelukt.
Ik heb u geprobeerd een PM te sturen maar uw Inbox is Vol.
Bedankt!
#ANONIEMdinsdag 21 augustus 2012 @ 09:50
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 23:33 schreef psychosomatic het volgende:

[..]

Ik dacht in eerste instantie ook dat hij het sarcastisch bedoelde, maar volgens mij is hij serieus.
Inderdaad, zo is Leon de Winter gewoon.
Die_Hofstadtgruppedinsdag 21 augustus 2012 @ 09:51
quote:
0s.gif Op maandag 20 augustus 2012 23:19 schreef Leandra het volgende:

[..]

Nee, maar de boulevardbladen waren er echt niet mee bezig geweest als hij niet de verkering van Estelle was, dan was het gewoon een nieuwsbericht in een paar kranten en was het topic nu wellicht net in deel 2.
Klopt. Wat dat betreft uitmuntende timing _O-

En dan dat interview met Estelle waarin over zijn agressie-probleem wordt gevraagd en zij alles ontkend, dat hij nooit veroordeeld is ed :') Pats boem 2 weken later is het bal. Whehehe.
WRHdinsdag 21 augustus 2012 @ 09:54
quote:
10s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 09:51 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

En dan dat interview met Estelle waarin over zijn agressie-probleem wordt gevraagd en zij alles ontkend, dat hij nooit veroordeeld is ed :') Pats boem 2 weken later is het bal. Whehehe.
die was zeker niet handig, vooral vanwege dat argument 'ik heb het hem gevraagd want ja, zo ben ik ook wel natuurlijk'
ja, bijzonder steekhoudend, waarschijnlijk had ze het hem dit keer wederom gevraagd en vond ze het wederom voldoende.
Copycatdinsdag 21 augustus 2012 @ 09:54
Copy paste is ook echt rocket science. En dat zou een eigen zaak hebben :') .
Die_Hofstadtgruppedinsdag 21 augustus 2012 @ 09:56
quote:
9s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 09:54 schreef Copycat het volgende:
En dat zou een eigen zaak hebben :') .
Lekker alles met de acceptgiro betalen.
Leandradinsdag 21 augustus 2012 @ 10:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 09:54 schreef WRH het volgende:

[..]

die was zeker niet handig, vooral vanwege dat argument 'ik heb het hem gevraagd want ja, zo ben ik ook wel natuurlijk'
ja, bijzonder steekhoudend, waarschijnlijk had ze het hem dit keer wederom gevraagd en vond ze het wederom voldoende.
Dat ging toch om het slaan van vrouwen?
Beetje jammer dat ze de vraag daartoe beperkt had.
WRHdinsdag 21 augustus 2012 @ 10:01
ah, ze beperkte zich exclusief tot het slaan van vrouwen, ik dacht dat dat iets was over eerdere aangiften etc in zijn algemeenheid, stom.
Basp1dinsdag 21 augustus 2012 @ 10:04
Ik kan me echt niet voorstellen dat estelle een vraag zo specifiek zou kunnen stellen. ;)

Heeft ze ooit eens meegedaan met de grote iq test? Ik zou dan denken dat ze ongeveer in de bonny st clair regionen zal eindigen, maar ik zou me natuurlijk kunnnen vergissen.
Copycatdinsdag 21 augustus 2012 @ 10:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 10:04 schreef Basp1 het volgende:
Ik kan me echt niet voorstellen dat estelle een vraag zo specifiek zou kunnen stellen. ;)

Heeft ze ooit eens meegedaan met de grote iq test? Ik zou dan denken dat ze ongeveer in de bonny st clair regionen zal eindigen, maar ik zou me natuurlijk kunnnen vergissen.
Ze heeft toch jaren terug een soort moedermavo-opfriscursus gedaan, toen ze een televisiecarrière ambieerde? Daaruit bleek al dat ze niet vooraan had gestaan bij het uitdelen van hersencellen.
opgebaardedinsdag 21 augustus 2012 @ 10:18
quote:
Een paar uur later hoorde ik Albert Verlinde bij RTL Boulevard zeggen dat hij Estelles vader had gesproken, Henny Cruijff, en dat die hem een paar 'opmerkingen had meegeven' die Albert 'toch even wilde delen met het publiek'. Dit zei Henny Cruijff tegen RTL Boulevard: 'Als familie hopen we dat ze snel gaat trouwen, zodat ze een andere achternaam krijgt. De familienaam moeten we niet zomaar laten verpesten
Iemand dit meegekregen?
Fijne vader heb je dan :D :r :D
Dr_Strangelovedinsdag 21 augustus 2012 @ 10:40
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 10:18 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

Iemand dit meegekregen?
Fijne vader heb je dan :D :r :D
Hier is een filmpje met de hele quote in context. Bevat daarnaast interessante stukjes met de trainer van Hari (die zich wat mij betreft vrij bedenkelijk opstelt) en met de advocaten van respectievelijk Hari en Everink.

In het slechtste geval kan er pas over vijf jaar een eindprognose gesteld worden. :{
FANNvanhetlaatsteuurdinsdag 21 augustus 2012 @ 10:43
Waarom Estelle Cruijff voor Badr Hari valt (en uzelf ook graag naar arrogante eikels kijkt)

Gisteren was er nogal wat commotie omtrent het feit dat Elsevier-columnist Leon de Winter begrip aan
de dag legde voor vechtsporter annex vechtersbaas Badr Hari.

Die laatste was tijdens afgelopen (komkommer-) tijd het gesprek van de dag, aangezien hij zich ook
gestort had op de aanstaande ex van Ruud Gullit.

Veel mensen vragen zich af hoe Estelle Cruijff kan vallen voor een vechtsporter die het verschil tussen
werk en privé niet kent. En waarom hebben mensen in het algemeen toch vaak bewondering voor
soortgenoten met een uit de voegen gegroeid ego?

Neem nu al die Bekende Nederlanders die tot vervelens toe maar weer in panels verschijnen. En die te dom zijn om voor de duvel te dansen en dan toch gaan dansen, schaatsen, ja zelfs schoonspringen vanwege de aandacht die u hen telkens geeft door naar die TV-programma’s te kijken………

Onderzoek waarover is gepubliceerd in de Journal of Personality and Social Psychology werpt daar enig licht op.

Proefpersonen werden door Amerikaanse wetenschappers aan aan een topografie-test gezet.
Ze kregen in paren een blinde kaart van de USA en moesten samen steden benoemen.
Het aloude Hallo Vakantieman/Frits Bom-spelletje dus.

Voorafgaand was gevraagd hoe ze hun eigen kwaliteiten inschatten en die van hun testpartner.
Opvallend genoeg schatten mensen zichzelf veel te hoog in.

et zoals de meerderheid denkt beter dan gemiddeld auto te kunnen rijden, dachten de meeste
proefpersonen bovengemiddeld te scoren met de blinde kaart van Amerika.

Nog opmerkelijker was dat mensen die hoog over zichzelf opgaven, door hun testpartner nog hoger
werden aangeslagen. Ze werden zelfs vaak door hen in een leidinggevende rol geduwd.

Op een vragenlijst die de proefpersonen moesten invullen, kregen degenen met te hoge
verwachtingen van zichzelf van hun testpartners veel krediet.

Zo verdienen ze ‘veel respect’ en ‘veel bewondering’, alleen maar omdat ze hoog van de toren blazen.

Volgens de onderzoekers is onze voorkeur voor arrogante eikels ingegeven door de manier waarop we naar de wereld kijken. We moeten constant beslissingen nemen op basis van weinig informatie.
Dus pakken we wat we pakken kunnen. Iemand die zegt dat hij goed is, zal dus wel erg goed zijn,
denken we.

Totdat zo iemand van z’n voetstuk dondert natuurlijk.
Dan zullen alle andere arrogante eikels deze gevallen ster ook ‘afslachten’.
In die zin had Leon de Winter dus gelijk: apengedrag.
Wie o wie zal de volgende ‘silverback’ zijn die van de apenrots aflazert?

http://relatie.blog.nl/on(...)rogante-eikels-kijkt

jij61e.gif
ThunderBitchdinsdag 21 augustus 2012 @ 11:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 09:44 schreef zouzou het volgende:

[..]

Bedankt lieve Thunder..ch! maar het is mij niet gelukt.
Ik heb u geprobeerd een PM te sturen maar uw Inbox is Vol.
Bedankt!
Probeer het maar weer.
Speculariumdinsdag 21 augustus 2012 @ 12:14
quote:
Wat een slecht stukje, en wat een goed gifje.
Speculariumdinsdag 21 augustus 2012 @ 12:14
quote:
9s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 09:50 schreef Tem het volgende:

[..]

Inderdaad, zo is Leon de Winter gewoon.
Gewoon, omdat het kan.
Ferdodinsdag 21 augustus 2012 @ 12:55
quote:
Hij is ook écht gedreven, hé, onze Badr! O+
SuperHarregarredinsdag 21 augustus 2012 @ 12:57
quote:
Gewoon hoofdpijn van 't lezen van dat stukje. Alinea's van één zin, alsjeblieft zeg.

Maar op zich hebben mensen wel een punt als het gaat over apengedrag. Sommige mannen zijn die apentijd nauwelijks ontstegen en denken alles met de vuisten te moeten oplossen. En voor sommige oppervlakkige en domme vrouwen is dat apengedrag het eerste dat ze te zien krijgen van een man, en daar vallen ze dan gelijk voor. En dan natuurlijk wel later uitjanken bij een man die ze niet elke ochtend de keuken inslaat.
SuperHarregarredinsdag 21 augustus 2012 @ 12:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 12:55 schreef Leon de Winter het volgende:

[..]

Hij is ook écht gedreven, hé, onze Badr! O+
Speculariumdinsdag 21 augustus 2012 @ 13:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 12:55 schreef Ferdo het volgende:

[..]

Hij is ook écht gedreven, hé, onze Badr! O+
En dan te bedenken dat mensen het nog voor Badr opnamen omdat Bonjasky zich zogenaamd zou aanstellen.
Dr_Strangelovedinsdag 21 augustus 2012 @ 13:06
quote:
9s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 13:02 schreef Specularium het volgende:

[..]

En dan te bedenken dat mensen het nog voor Badr opnamen omdat Bonjasky zich zogenaamd zou aanstellen.
De twee sluiten elkaar niet uit. Bonjanski overdrijft hier ook gewoon, maar deze actie van Hari in een K1 finale blijft gewoon oliedom.
Speculariumdinsdag 21 augustus 2012 @ 13:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 13:06 schreef Dr_Strangelove het volgende:

[..]

Bonjanski overdrijft hier ook gewoon,
:').
#ANONIEMdinsdag 21 augustus 2012 @ 13:26
quote:
9s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 12:14 schreef Specularium het volgende:

[..]

Gewoon, omdat het kan.
Waarschijnlijk zinspeelt Jessica Durlacher op een trio met Leon en Badr.
Dr_Strangelovedinsdag 21 augustus 2012 @ 13:55
quote:
9s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 13:18 schreef Specularium het volgende:

[..]

:').
Kom op man. Fanboy?

Bij een levertrap zie je nog wel eens een verlate reactie, maar bij iets als dit echt nooit. Eerst hoofd omhoog en instinctief de dekking herstellen, en een seconde later ineens de weg kwijt zijn.

281gcbq.gif

Zoals Ray Sefo zegt in het commentaar: "I thought Al Pacino was a great actor". Hij heeft er trouwens nog een Oscar voor gekregen ook.
ThunderBitchdinsdag 21 augustus 2012 @ 16:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 13:55 schreef Dr_Strangelove het volgende:

[..]

Kom op man. Fanboy?

Bij een levertrap zie je nog wel eens een verlate reactie, maar bij iets als dit echt nooit. Eerst hoofd omhoog en instinctief de dekking herstellen, en een seconde later ineens de weg kwijt zijn.

[ afbeelding ]

Zoals Ray Sefo zegt in het commentaar: "I thought Al Pacino was a great actor". Hij heeft er trouwens nog een Oscar voor gekregen ook.
Zolang je daar niet zelf gelegen hebt, kun je het niet weten. Het blijft gissen. Als je iemand al met je voet bewusteloos kan trappen, daar waar hij niet eens weerstand heeft van de grond, dan snap ik dat het heel beroerd kan zijn om eerst een vuistslag en daarna nog een trap te krijgen.
psychosomaticdinsdag 21 augustus 2012 @ 17:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 16:49 schreef ThunderBitch het volgende:

[..]

Zolang je daar niet zelf gelegen hebt, kun je het niet weten. Het blijft gissen. Als je iemand al met je voet bewusteloos kan trappen, daar waar hij niet eens weerstand heeft van de grond, dan snap ik dat het heel beroerd kan zijn om eerst een vuistslag en daarna nog een trap te krijgen.
Ga toch weg, hij kon heus wel door, maar logisch dat hij er tegen zo'n tegenstander geen zin meer in had. Ik had hetzelfde gedaan. Waarom doorgaan en die gozer nog een kans geven om te winnen als hij zich zo misdraagt?
stekelzwijndinsdag 21 augustus 2012 @ 17:16
Leon de Winter ken ik nog van vroeger.
Toen had hij ook al de neiging om agressieve idioten te vereren.
Dr_Strangelovedinsdag 21 augustus 2012 @ 17:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 17:08 schreef psychosomatic het volgende:

[..]

Ga toch weg, hij kon heus wel door, maar logisch dat hij er tegen zo'n tegenstander geen zin meer in had. Ik had hetzelfde gedaan. Waarom doorgaan en die gozer nog een kans geven om te winnen als hij zich zo misdraagt?
Inderdaad, en in die zin wil ik ook geen kritiek geven. Hij vraagt om diskwalificatie en dan zou ik daar ook best even aan willen meewerken.

Maar KO gaan en groggy zijn, dat zijn dingen die gewoon moeilijk te faken zijn.

Deze illegale klap is bijvoorbeel een stuk erger, maar ook hier twijfel ik niet aan het feit dat Bonjanski gebruik maakt van de ontstane situatie:


Vanaf 10:40. Op 13:50 gebeurt het beste staaltje acteerwerk als hij probeert op te staan.
Smallishdinsdag 21 augustus 2012 @ 17:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 17:16 schreef stekelzwijn het volgende:
Leon de Winter ken ik nog van vroeger.
Toen had hij ook al de neiging om agressieve idioten te vereren.
Ik zag net op Twitter bij Nico Dijkshoorn dat het stuk van De Winter wel satire zou zijn. Ik las het echt niet zo. Als het klopt wat Dijkshoorn zegt, dan kun je je afvragen wat De Winter onder satire verstaat... :|W Of wat ik er onder versta, natuurlijk. :)
stekelzwijndinsdag 21 augustus 2012 @ 17:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 17:27 schreef Smallish het volgende:

[..]

Ik zag net op Twitter bij Nico Dijkshoorn dat het stuk van De Winter wel satire zou zijn. Ik las het echt niet zo. Als het klopt wat Dijkshoorn zegt, dan kun je je afvragen wat De Winter onder satire verstaat... :|W Of wat ik er onder versta, natuurlijk. :)
Mogelijk is dat zo, al heb ik, gezien mijn voorkennis de nodige twijfels.
Cynix ®dinsdag 21 augustus 2012 @ 17:36
Ach ja, satire. Nou ja, dat kan ik ook: Ik hoop dat Leon niet overreden wordt een dezer dagen. Want dat zou jammer zijn.
Weltschmerzdinsdag 21 augustus 2012 @ 17:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 17:16 schreef stekelzwijn het volgende:
Leon de Winter ken ik nog van vroeger.
Toen had hij ook al de neiging om agressieve idioten te vereren.
Dat verklaart dan ook zijn politieke stellingname.
ThunderBitchdinsdag 21 augustus 2012 @ 17:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 17:08 schreef psychosomatic het volgende:

[..]

Ga toch weg, hij kon heus wel door, maar logisch dat hij er tegen zo'n tegenstander geen zin meer in had. Ik had hetzelfde gedaan. Waarom doorgaan en die gozer nog een kans geven om te winnen als hij zich zo misdraagt?
Jij mag het zo zien. Het is niet zo dat hij niet tegen hem opgewassen was. Hij had al eerder van hem gewonnen. Badr is een agressievere vechter, dat wel.
stekelzwijndinsdag 21 augustus 2012 @ 17:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 17:37 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Dat verklaart dan ook zijn politieke stellingname.
Die verbaast me dan ook helemaal niet.
ThunderBitchdinsdag 21 augustus 2012 @ 17:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 17:22 schreef Dr_Strangelove het volgende:

[..]

Inderdaad, en in die zin wil ik ook geen kritiek geven. Hij vraagt om diskwalificatie en dan zou ik daar ook best even aan willen meewerken.

Maar KO gaan en groggy zijn, dat zijn dingen die gewoon moeilijk te faken zijn.

Deze illegale klap is bijvoorbeel een stuk erger, maar ook hier twijfel ik niet aan het feit dat Bonjanski gebruik maakt van de ontstane situatie:


Vanaf 10:40. Op 13:50 gebeurt het beste staaltje acteerwerk als hij probeert op te staan.
Oeps, deze had ik nog niet gezien. Heftig. Ook zo'n agressieveling.
Stroekiedinsdag 21 augustus 2012 @ 18:12
quote:
9s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 13:26 schreef Tem het volgende:

[..]

Waarschijnlijk zinspeelt Jessica Durlacher op een trio met Leon en Badr.
estelle wat your heart out. Bitchfight om badr
Cynix ®dinsdag 21 augustus 2012 @ 18:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 17:22 schreef Dr_Strangelove het volgende:
Inderdaad, en in die zin wil ik ook geen kritiek geven. Hij vraagt om diskwalificatie en dan zou ik daar ook best even aan willen meewerken.
Jammer dat er soms een beetje geacteerd moet worden om dergelijke hufters, zoals ook Badr Hari, gediskwalificeerd te krijgen. :{
Cynix ®dinsdag 21 augustus 2012 @ 19:48
Leon is bevriend met Yves Gijrath, de "woordvoerder" :') van Badr Hari....
eskildinsdag 21 augustus 2012 @ 20:03
quote:
99s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 19:48 schreef Cynix ® het volgende:
Leon is bevriend met Yves Gijrath, de "woordvoerder" :') van Badr Hari....
Ach ja, ons kent ons....
Dr_Strangelovewoensdag 22 augustus 2012 @ 00:21
Weer een interessant filmpje in niet mis te verstane bewoordingen (zie voor nieuwe onthullingen van Van den Heuvel vooral vanaf 4:30).

Toch weer typisch dat Van den Heuvel geen letterlijke quotes aanhaalt. Zou Weltschmerz het toch bij het rechte eind hebben? :P

Soundbites:

'Ik heb het dossier gelezen, echt iedereen, alle getuigen die daar over hebben verklaard, hebben verklaard over grof geweld van Badr Hari. Zelfs een van de medeverdachten, een meneer uit Eindhoven die daar zeer stellig over is. Een regen van stoten tegen het slachtoffer".

Verder zegt Van den Heuvel dat het Hari zelf zou zijn geweest die het barmeisje naar buiten heeft gedirigeerd (volgens de verklaring van het barmeisje).

De opmerking waarover het zou gaan volgens de verklaring van Hari:

"Was het geld op bij Gullit?"

[ Bericht 4% gewijzigd door Dr_Strangelove op 22-08-2012 00:33:31 ]
Noberwoensdag 22 augustus 2012 @ 00:33
Dat doorgaan van Hari toen Bonjasky al op de grond lag is automatisch diskwalificatie of Bonjasky nou wel of niet had door gekund dat maakt niet uit. Zelfde bij Bonjasky vs Sapp en ook hetzelfde bij Hari vs Gerges. Het is ook algemeen bekend dat Bonjasky problemen heeft met zijn oog, geloof al een paar keer geopereerd.

quote:
0s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 17:56 schreef ThunderBitch het volgende:

[..]

Oeps, deze had ik nog niet gezien. Heftig. Ook zo'n agressieveling.
Deze is ook helemaal geweldig!

Dr_Strangelovewoensdag 22 augustus 2012 @ 00:37
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 00:33 schreef Nober het volgende:
Dat doorgaan van Hari toen Bonjasky al op de grond lag is automatisch diskwalificatie of Bonjasky nou wel of niet had door gekund dat maakt niet uit. Zelfde bij Bonjasky vs Sapp en ook hetzelfde bij Hari vs Gerges. Het is ook algemeen bekend dat Bonjasky problemen heeft met zijn oog, geloof al een paar keer geopereerd.

[..]

Deze is ook helemaal geweldig!

Pure onzin. Ik heb de K1 regels al eerder aangehaald en er kan ten hoogste een puntenaftrek worden gegeven (artikel 6 K1 rules), tenzij de andere vechter niet door kan gaan als gevolg van de overtreding. Slechts dan volgt diskwalificatie (artikel 15 lid 1 K1 rules).

Als je het filmpje van Hari-Bonjanki kijkt, dan zie je ook gewoon dat de scheids "slechts" een gele kaart trekt en tot een puntenaftrek beslist, totdat blijkt dat Bonjanski niet verder "kan" vechten.

Het is me dus een raadsel hoe je tot deze onzin komt.

[ Bericht 0% gewijzigd door Dr_Strangelove op 22-08-2012 00:44:33 ]
Noberwoensdag 22 augustus 2012 @ 00:54
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 00:37 schreef Dr_Strangelove het volgende:

[..]

Pure onzin. Ik heb de K1 regels al eerder aangehaald en er kan ten hoogste een puntenaftrek worden gegeven (artikel 6 K1 rules), tenzij de andere vechter niet door kan gaan als gevolg van de overtreding. Slechts dan volgt diskwalificatie (artikel 15 lid 1 K1 rules).

Als je het filmpje van Hari-Bonjanki kijkt, dan zie je ook gewoon dat de scheids "slechts" een gele kaart trekt en tot een puntenaftrek beslist, totdat blijkt dat Bonjanski niet verder "kan" vechten.

Het is me dus een raadsel hoe je tot deze onzin komt.
Luister anders even.

Melvin Manhoef:
"We weten het is een ontoelaatbare actie, daarvoor bieden wij onze exuses aan, wij worden gewoon gediskwalificeerd."
Dr_Strangelovewoensdag 22 augustus 2012 @ 00:58
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 00:54 schreef Nober het volgende:

[..]

Luister anders even.

Melvin Manhoef:
"We weten het is een ontoelaatbare actie, daarvoor bieden wij onze exuses aan, wij worden gewoon gediskwalificeerd."
Dat is Showtime en niet K1. Ik ken de de precieze Showtime-regels inzake deze dingen niet, en die zijn naar mijn weten ook niet gepubliceerd. Daarnaast, wat Melvin Manhoef daarover "in the heat of the moment" zegt is wat mij betreft ook niet doorslaggevend.

Zoals gezegd, lees even de K1 reglementen door en je ziet dat het onzin is wat je zegt ovet Hari-Bonjanski (en Bonjanski-Sapp).
Noberwoensdag 22 augustus 2012 @ 01:17
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 00:58 schreef Dr_Strangelove het volgende:

[..]

Dat is Showtime en niet K1. Ik ken de de precieze Showtime-regels inzake deze dingen niet, en die zijn naar mijn weten ook niet gepubliceerd. Daarnaast, wat Melvin Manhoef daarover "in the heat of the moment" zegt is wat mij betreft ook niet doorslaggevend.

Zoals gezegd, lees even de K1 reglementen door en je ziet dat het onzin is wat je zegt ovet Hari-Bonjanski (en Bonjanski-Sapp).
Klopt dat was It's Showtime maar het lijkt mij dat ze wel de K-1 regels hanteren.


Doorgaan was dus niet toegestaan.
zouzouwoensdag 22 augustus 2012 @ 05:46
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 00:21 schreef Dr_Strangelove het volgende:
Weer een interessant filmpje in niet mis te verstane bewoordingen (zie voor nieuwe onthullingen van Van den Heuvel vooral vanaf 4:30).

Toch weer typisch dat Van den Heuvel geen letterlijke quotes aanhaalt. Zou Weltschmerz het toch bij het rechte eind hebben? :P

Soundbites:

'Ik heb het dossier gelezen, echt iedereen, alle getuigen die daar over hebben verklaard, hebben verklaard over grof geweld van Badr Hari. Zelfs een van de medeverdachten, een meneer uit Eindhoven die daar zeer stellig over is. Een regen van stoten tegen het slachtoffer".

Verder zegt Van den Heuvel dat het Hari zelf zou zijn geweest die het barmeisje naar buiten heeft gedirigeerd (volgens de verklaring van het barmeisje).

De opmerking waarover het zou gaan volgens de verklaring van Hari:

"Was het geld op bij Gullit?"
Ook in de boulevard van gisteren, Van Den Heuvel zegd dat hij zelfs gesproken met de Turkse man die gezien heeft dat Badr bezig was Everink aan boksen....Maar hoe kan dat? Deze Turkse man was toen onbekend...en op Badr handen geen bloed/blessure was....
Niemand die heeft toen over een Turkse man ?....die zit vanaf 28 juli ook vast bij de politie.
Van den Heuvel was echt aan liegen!
Phenowoensdag 22 augustus 2012 @ 06:29
Als die Turkse man al vastzit bij de politie dan is ie toch bekend? Hoezo liegt John daar dan precies over?
zouzouwoensdag 22 augustus 2012 @ 07:07
quote:
7s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 06:29 schreef Pheno het volgende:
Als die Turkse man al vastzit bij de politie dan is ie toch bekend? Hoezo liegt John daar dan precies over?
In het begin van de ruzie in Sensation niemand was over deze Turkse man,
wij horen het over nu maar 2 weken...
En Van de Heuvel verteld altijd als direct.Dat doet hij graag zelfs..
WRHwoensdag 22 augustus 2012 @ 07:20
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 07:07 schreef zouzou het volgende:

[..]

wij horen het over nu maar 2 weken...
ok, dus als je iets pas 2 weken later hoort van een getuige dan is het niet waar.
leg dan eens uit hoe het kan dat Badr eerst zegt niets gezien te hebben en dan weken later zegt dat hij een klap heeft gegeven?
Leandrawoensdag 22 augustus 2012 @ 07:20
Er is vanaf het begin gesproken over meerdere aanvallers, en als die Turkse man de verse verkering van Silvie Meis was geweest die in de weken voorafgaand aan het incident de voorpagina's van alle kranten en roddelbladen had gedomineerd dan had hij ook met naam en toenaam in de krant gestaan.
Het feit dat hij niet met naam in de krant staat en Badr wel komt doordat Badr wel bekend is en de Turk uit Eindhoven niet.
Leandrawoensdag 22 augustus 2012 @ 07:23
De beperkingen van de Turkse man zijn toch opgeheven? Waarom zou vd Heuvel hem dan niet gesproken kunnen hebben?
Dr_Strangelovewoensdag 22 augustus 2012 @ 07:43
Van den Heuvel zegt dat hij (delen van) het dossier heeft ingezien. Ik neem dus aan dat hij op die manier iets over de verklaring van Ferhat Y. te weten is gekomen.
zouzouwoensdag 22 augustus 2012 @ 07:53
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 07:20 schreef WRH het volgende:

[..]

ok, dus als je iets pas 2 weken later hoort van een getuige dan is het niet waar.
leg dan eens uit hoe het kan dat Badr eerst zegt niets gezien te hebben en dan weken later zegt dat hij een klap heeft gegeven?
dat vind ik ook niet normaal dat badr heeft gelogen,
daarom geloof ik hem nu veel minder.
zouzouwoensdag 22 augustus 2012 @ 07:59
Gisteren in de boulevard toch wordt gelogen, over het barmeisje en over de Turkse man.
John zegt dat in begin vn de sensation ruzie,hij heeft gesproken met de Turkse man,
maar deze man was toen niet een in de picture.
De slachtoffer Koen,Van de Berg van Air ,de barmeisje en nog een getuig die de vaatdoek gezien heeft, meer waren niet, geen Turkse man..
Dr_Strangelovewoensdag 22 augustus 2012 @ 08:10
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 07:59 schreef zouzou het volgende:
Gisteren in de boulevard toch wordt gelogen, over het barmeisje en over de Turkse man.
John zegt dat in begin vn de sensation ruzie,hij heeft gesproken met de Turkse man,
maar deze man was toen niet een in de picture.
De slachtoffer Koen,Van de Berg van Air ,de barmeisje en nog een getuig die de vaatdoek gezien heeft, meer waren niet, geen Turkse man..
Ben jij toevallig ook kickbokster?
Basp1woensdag 22 augustus 2012 @ 08:12
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 08:10 schreef Dr_Strangelove het volgende:

[..]

Ben jij toevallig ook kickbokster?
Ik heb eerder het idee dat zei een van de lekken binnen het OM is en door haar bedroevend niveau zien we ook waarom het OM zo vaak fouten maakt. :P
Dr_Strangelovewoensdag 22 augustus 2012 @ 08:21
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 01:17 schreef Nober het volgende:

[..]

Klopt dat was It's Showtime maar het lijkt mij dat ze wel de K-1 regels hanteren.


Doorgaan was dus niet toegestaan.
Ga anders even na 7:50 van je filmpje en luister naar wat de scheidsrechter zegt bij het trekken van de gele kaart. "So, one point deduction." Daarna zegt hij het ook nog even tegen alle drie de juryleden (die een dergelijke puntenaftrek in hun score moeten verwerken).
Die_Hofstadtgruppewoensdag 22 augustus 2012 @ 08:29
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 07:59 schreef zouzou het volgende:
Gisteren in de boulevard toch wordt gelogen, over het barmeisje en over de Turkse man.
John zegt dat in begin vn de sensation ruzie,hij heeft gesproken met de Turkse man,
maar deze man was toen niet een in de picture.
De slachtoffer Koen,Van de Berg van Air ,de barmeisje en nog een getuig die de vaatdoek gezien heeft, meer waren niet, geen Turkse man..
He tip van mij: je kan geen Nederlands, dus probeer het ook maar niet te volgen, ook niet op TV want je begrijpt er geen ruk van.
zouzouwoensdag 22 augustus 2012 @ 08:41
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 08:29 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

He tip van mij: je kan geen Nederlands, dus probeer het ook maar niet te volgen, ook niet op TV want je begrijpt er geen ruk van.
ik begrijp best wat ze zegen ook op boulevard TV,
Iedereen praat hier over mijn niveau, ik heb zelfs in Sorbonne gezeten,
ik heb letters phylosophiques gedaan, nu zit ik in restauratie omdat mijn hobby is.
dus over niveau...blijf maar vernederen, ik hebt recht om hier te posten zelfs met mijn talfouten.
Basp1woensdag 22 augustus 2012 @ 08:44
Wat leuk voor zouzou dat ze hier geweest is : http://www.sorbonne.nl/ :') _O-
zouzouwoensdag 22 augustus 2012 @ 08:45
En ik praat over de Boulevard over leugens van Van den heuvel,
hier hoef ik niet te copieren of plakken, geen excuse meer geven.
zouzouwoensdag 22 augustus 2012 @ 08:48
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 08:44 schreef Basp1 het volgende:
Wat leuk voor zouzou dat ze hier geweest is : http://www.sorbonne.nl/ :') _O-
Dat heeft niet met dat ik heb de Sobonne gedaan, maar blijven mij vernederen is niet normaal,
dat is mijn mening, meer niet, ik heb ook de Boulevard gezien,dus...
zouzouwoensdag 22 augustus 2012 @ 08:50
Sorbonne is een universiteit in Paris au quartier Latin.
Basp1woensdag 22 augustus 2012 @ 08:52
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 08:48 schreef zouzou het volgende:

[..]

Dat heeft niet met dat ik heb de Sobonne gedaan, maar blijven mij vernederen is niet normaal,
dat is mijn mening, meer niet, ik heb ook de Boulevard gezien,dus...
De zin die je probeert te schrijven, is volgens mij : Dat heeft niets met de universiteit van sorbonne in parijs te maken.

Maar aangezien je in je koetrwaals nederlands halve zinnen schrijft kan iedereen ze hier zo intrepeteren als hij ze wilt. Als je een universitaire studie gedaan hebt zoals je beweerd zou je ook moeten weten dat een duidelijke coherente communicatie aan de basis staat van een goede verstandhouding. En jou vernederen, nee zo moet je het niet zien, je wordt alleen in de zeik gezet omdat je er gewoon om vraagt met zulke zinnen.
Die_Hofstadtgruppewoensdag 22 augustus 2012 @ 08:54
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 08:41 schreef zouzou het volgende:

[..]
nu zit ik in restauratie omdat mijn hobby is.

Wat knap je op? Auto's of huizen?
Leandrawoensdag 22 augustus 2012 @ 08:54
Nou ja, ik heb ook wel eens in de Sorbonne gezeten, en wat gegeten en gedronken op het pleintje voor de Sorbonne (aan de Rue St. Michel) en gegeten bij een Marokkaans restaurant achter de Sorbonne.... En nu?
Die_Hofstadtgruppewoensdag 22 augustus 2012 @ 08:57
quote:
1s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 08:54 schreef Leandra het volgende:
Nou ja, ik heb ook wel eens in de Sorbonne gezeten, en wat gegeten en gedronken op het pleintje voor de Sorbonne (aan de Rue St. Michel) en gegeten bij een Marokkaans restaurant achter de Sorbonne.... En nu?
Ik heb wel eens gekotst in de Sorbonne en toen mocht ik mijn jas die ernaast in die garage hangt niet meer pakken :@
zouzouwoensdag 22 augustus 2012 @ 08:59
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 08:52 schreef Basp1 het volgende:

[..]

De zin die je probeert te schrijven, is volgens mij : Dat heeft niets met de universiteit van sorbonne in parijs te maken.

Maar aangezien je in je koetrwaals nederlands halve zinnen schrijft kan iedereen ze hier zo intrepeteren als hij ze wilt. Als je een universitaire studie gedaan hebt zoals je beweerd zou je ook moeten weten dat een duidelijke coherente communicatie aan de basis staat van een goede verstandhouding. En jou vernederen, nee zo moet je het niet zien, je wordt alleen in de zeik gezet omdat je er gewoon om vraagt met zulke zinnen.
Ok! bedankt, nu begrijp ik beter,bedank mr.Basp.
Leandrawoensdag 22 augustus 2012 @ 08:59
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 08:57 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Ik heb wel eens gekotst in de Sorbonne en toen mocht ik mijn jas die ernaast in die garage hangt niet meer pakken :@
En terecht, had je die vuiligheid maar binnen moeten houden :6
zouzouwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:01
quote:
11s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 08:54 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Wat knap je op? Auto's of huizen?
"Knap op" is dat van houden of haten?
Huizen vind ik absoluut niet belangrijk,ik kan ook in een hotel leven,ik blijft "een toeriste"
zouzouwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:03
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 08:57 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Ik heb wel eens gekotst in de Sorbonne en toen mocht ik mijn jas die ernaast in die garage hangt niet meer pakken :@
dat vind ik een blasem ..jammer voor de mooie muur van de Sorbonne!
#ANONIEMwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:06
Sorbonne in Rotterdam? :')
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:07
Claimen aan de Sorbonne te hebben gestudeerd, maar te dom zijn om een simpele handeling als copy paste toe te passen. Zelfs met een how to video.

SorLOM-school misschien?
zouzouwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:08
quote:
1s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 08:54 schreef Leandra het volgende:
Nou ja, ik heb ook wel eens in de Sorbonne gezeten, en wat gegeten en gedronken op het pleintje voor de Sorbonne (aan de Rue St. Michel) en gegeten bij een Marokkaans restaurant achter de Sorbonne.... En nu?
Ik weet wat je bedoel, daar hebben ze de best Mergues van st Michel, een paar straten
dan heb je Pigalle: de hot ..straat ...dan komt de best cabaret van de wereld.
zouzouwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:09
quote:
10s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:07 schreef Copycat het volgende:
Claimen aan de Sorbonne te hebben gestudeerd, maar te dom zijn om een simpele handeling als copy paste toe te passen. Zelfs met een how to video.

SorLOM-school misschien?
Dat heb ik nooit gedaan , wat dacht je dat mensen in restaurant zitten te copieren...nee,
mensen koken,werken etc..dus ik kom niet aan.
Basp1woensdag 22 augustus 2012 @ 09:11
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:01 schreef zouzou het volgende:

[..]

"Knap op" is dat van houden of haten?
Huizen vind ik absoluut niet belangrijk,ik kan ook in een hotel leven,ik blijft "een toeriste"
"Knap op" is een vervoeging van opknappen, of te wel iets restaureren.

Je kunt wel een vervallen restaurant gaan restaureren. :D
zouzouwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:12
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:09 schreef zouzou het volgende:

[..]

Dat heb ik nooit gedaan , wat dacht je dat mensen in restaurant zitten te copieren...nee,
mensen koken,werken etc..dus ik kom niet aan.
Franse kranten mag je ook niet copieren, dat heb ik gistereen ook gehoord.
Die_Hofstadtgruppewoensdag 22 augustus 2012 @ 09:12
:')
zouzouwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:13
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:11 schreef Basp1 het volgende:

[..]

"Knap op" is een vervoeging van opknappen, of te wel iets restaureren.

Je kunt wel een vervallen restaurant gaan restaureren. :D
Bedoel je 'een renovatie"dat is ook niet mijn werk.
zouzouwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:14
Ben ik vandaag weer een nieuwe attractie?
Ik ga dingen doen omdat IK werk hard.
Weltschmerzwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:15
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 00:21 schreef Dr_Strangelove het volgende:
Weer een interessant filmpje in niet mis te verstane bewoordingen (zie voor nieuwe onthullingen van Van den Heuvel vooral vanaf 4:30).

Toch weer typisch dat Van den Heuvel geen letterlijke quotes aanhaalt. Zou Weltschmerz het toch bij het rechte eind hebben? :P

Soundbites:

'Ik heb het dossier gelezen, echt iedereen, alle getuigen die daar over hebben verklaard, hebben verklaard over grof geweld van Badr Hari. Zelfs een van de medeverdachten, een meneer uit Eindhoven die daar zeer stellig over is. Een regen van stoten tegen het slachtoffer".

Verder zegt Van den Heuvel dat het Hari zelf zou zijn geweest die het barmeisje naar buiten heeft gedirigeerd (volgens de verklaring van het barmeisje).

De opmerking waarover het zou gaan volgens de verklaring van Hari:

"Was het geld op bij Gullit?"
Waar is het springen op zijn been gebleven? Laten we wel wezen, afschuwelijk hoe die man zijn gezicht is toegetakeld, maar dat soort dingen komen helaas meer voor in het uitgaansleven. Het schokkende hiervan was de dubbele beenbreuk. Hoe is die veroorzaakt door de regen van stoten? Nog even los van de betrouwbaarheid van een verklaring van een medeverdachte.

En John heeft het dossier ingezien, dus er zit kennelij nog niet heel veel schot in het onderzoek van de rijksrecherche naar het lekken.
Leandrawoensdag 22 augustus 2012 @ 09:15
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:12 schreef zouzou het volgende:

[..]

Franse kranten mag je ook niet copieren, dat heb ik gistereen ook gehoord.
Je mag er wel naar linken...
Graag zelfs, want hits = advertentieopbrengsten.
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:16
quote:
Echt hè?
Ik heb er verder ook geen woorden meer voor. De domheid, de plaat ... het is allemaal stuitend.
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:16
quote:
1s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:15 schreef Leandra het volgende:

Je mag er wel naar linken...
Graag zelfs, want hits = advertentieopbrengsten.
Ja maar, die skill beheerst ze niet. Want dat heb je niet nodig bij het koken.
zouzouwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:19
quote:
9s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:16 schreef Copycat het volgende:

[..]

Ja maar, die skill beheerst ze niet. Want dat heb je niet nodig bij het koken.
Ik kook zelfs niet, maar is mijn hobby.
WRHwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:19
Ik word er een beetje moe van dat als iemand aangeeft het koeterwaals en slechte onleesbare Nederlands van Zouzou niet te kunnen volgen mevrouw meteen begint te gillen over vernedering en persoonlijk pesten.
Er wordt niemand gepest, er wordt alleen maar structureel gevraagd om bronnen als achtergrond van beweringen en om leesbaar Nederlands, maar blijkbaar valt dat tegenwoordig ook al onder persoonlijke vernedering.
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:20
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:19 schreef zouzou het volgende:

Ik kook zelfs niet, maar is mijn hobby.
Snap ik, met zo weinig intelligentie liggen diploma's niet in het verschiet. En je kunt er niet eens eentje kopiëren.
Leandrawoensdag 22 augustus 2012 @ 09:20
quote:
9s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:16 schreef Copycat het volgende:

[..]

Ja maar, die skill beheerst ze niet. Want dat heb je niet nodig bij het koken.
De de Sorbonne zal wel in het pre-computer tijdperk zijn geweest...
Daar hadden sommige mensen moeten blijven.
Leandrawoensdag 22 augustus 2012 @ 09:22
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:19 schreef WRH het volgende:
Ik word er een beetje moe van dat als iemand aangeeft het koeterwaals en slechte onleesbare Nederlands van Zouzou niet te kunnen volgen mevrouw meteen begint te gillen over vernedering en persoonlijk pesten.
Er wordt niemand gepest, er wordt alleen maar structureel gevraagd om bronnen als achtergrond van beweringen en om leesbaar Nederlands, maar blijkbaar valt dat tegenwoordig ook al onder persoonlijke vernedering.
Ja, gelijk de allochtonen-kaart spelen...
Blijkt ze toch beter ingeburgerd dan we dachten.
Die_Hofstadtgruppewoensdag 22 augustus 2012 @ 09:22
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:15 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Waar is het springen op zijn been gebleven? Laten we wel wezen, afschuwelijk hoe die man zijn gezicht is toegetakeld, maar dat soort dingen komen helaas meer voor in het uitgaansleven. Het schokkende hiervan was de dubbele beenbreuk. Hoe is die veroorzaakt door de regen van stoten? Nog even los van de betrouwbaarheid van een verklaring van een medeverdachte.

En John heeft het dossier ingezien, dus er zit kennelij nog niet heel veel schot in het onderzoek van de rijksrecherche naar het lekken.
Ja het schokkende was alleen de dubbele beenbreuk en de gebroken botten in zijn gezicht en de totale mishandeling das allemaal peanuts hoor :') En omdat er niets staat over een trap is het allemaal weer niet waar. Sjongejongejonge zeg.
zouzouwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:22
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:19 schreef WRH het volgende:
Ik word er een beetje moe van dat als iemand aangeeft het koeterwaals en slechte onleesbare Nederlands van Zouzou niet te kunnen volgen mevrouw meteen begint te gillen over vernedering en persoonlijk pesten.
Er wordt niemand gepest, er wordt alleen maar structureel gevraagd om bronnen als achtergrond van beweringen en om leesbaar Nederlands, maar blijkbaar valt dat tegenwoordig ook al onder persoonlijke vernedering.
Kijk, dat bedoel ik, wat is met jullie mensen?
ik ga weg niet omdat jullie zitten hier, nee, ik moet open doen, dingen doen, ik
ben geen lozer,ik ben 34 jaar en ben tevreden, ik mag mij niet druk om copy,tal etc...
ik heb VEEL Te Doen!
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:24
34 jaar???
Dan heb je dus wel het computertijdperk meegemaakt op je opleiding, want ik ben tien jaar ouder en heb de entree van de eerste Macjes op mijn opleiding nog meegemaakt.
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:25
Ga maar piepers schillen en die afwas doet zich ook niet zelf!
WRHwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:25
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:22 schreef zouzou het volgende:

[..]

Kijk, dat bedoel ik, wat is met jullie mensen?
ik ben geen lozer
Dus nu lees je ook al opmerkingen die ik helemaal niet plaats, gevalletje projectie?
Tinkepinkwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:27
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:19 schreef WRH het volgende:
.... leesbaar Nederlands, maar blijkbaar valt dat tegenwoordig ook al onder persoonlijke vernedering.
In een vreemde taal typen is erg lastig, weet ik uit ervaring. Maar goed, ik hang dan ook niet op Duitse, Engelse, Franse en Chinese forums rond omdat ik de taal niet voldoende machtig ben.
Zouzou. Jij wordt niet aangevallen, maar je teksten zijn gewoon niet goed te begrijpen. Het gaat niet om jou persoonlijk.
Die_Hofstadtgruppewoensdag 22 augustus 2012 @ 09:28
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:22 schreef zouzou het volgende:

[..]

Kijk, dat bedoel ik, wat is met jullie mensen?
ik ga weg niet omdat jullie zitten hier, nee, ik moet open doen, dingen doen, ik
ben geen lozer,ik ben 34 jaar en ben tevreden, ik mag mij niet druk om copy,tal etc...
ik heb VEEL Te Doen!
Ja als je veel te doen hebt is een ctrl+C + ctrl+V erg tijdrovend.
Leandrawoensdag 22 augustus 2012 @ 09:29
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:22 schreef zouzou het volgende:

[..]

Kijk, dat bedoel ik, wat is met jullie mensen?
ik ga weg niet omdat jullie zitten hier, nee, ik moet open doen, dingen doen, ik
ben geen lozer,ik ben 34 jaar en ben tevreden, ik mag mij niet druk om copy,tal etc...
ik heb VEEL Te Doen!
Het is een Nederlandstalig forum en je Nederlands is simpelweg niet voldoende om een normale discussie te kunnen voeren.
Daardoor, en je complete gebrek aan bronnen voor de "feiten" die je post, zijn je posts slecht leesbaar, op verschillende manieren te interpreteren en voornamelijk topicvervuiling.

En vooral irritant: je post iets, je begrijpt zelf kennelijk niet dat datgene wat je post iets anders betekent dan je (waarschijnlijk) bedoelt en wordt vervolgens pissig als men reageert op dat wat je post, en dan zijn wij fout omdat jij zelf niet begrijpt wat je post? :W
Lavenderrwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:33
En wederom is het hele topic gezouzoud.
}:|
WRHwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:33
Ik vind het inmiddels ook gewoon niet leuk meer hoe wij (de Nederlands sprekende / typende Fokkers) telkens worden beschuldigd van en masse vernederen en pesten en wegtreiteren van 1 mede Fokker.
En dat enkel omdat we blijven vragen om onderbouwde beweringen of enigszins te begrijpen zinnen.
Vind het een beetje de omgekeerde wereld worden inmiddels.
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:33
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:33 schreef Lavenderr het volgende:
En wederom is het hele topic gezouzoud.
}:|
En dat blijf je houden.
Leandrawoensdag 22 augustus 2012 @ 09:35
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:33 schreef WRH het volgende:
Ik vind het inmiddels ook gewoon niet leuk meer hoe wij (de Nederlands sprekende / typende Fokkers) telkens worden beschuldigd van en masse vernederen en pesten en wegtreiteren van 1 mede Fokker.
En dat enkel omdat we blijven vragen om onderbouwde beweringen of enigszins te begrijpen zinnen.
Vind het een beetje de omgekeerde wereld worden inmiddels.
Ongefundeerde beschuldigingen en leugens posten over/tegen mede-users is de aard van het beestje.
Lavenderrwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:40
Wat is schijtziek in het frans?
très malade?
quote:
1s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:35 schreef Leandra het volgende:

[..]

Ongefundeerde beschuldigingen en leugens posten over/tegen mede-users is de aard van het beestje.
IntensiveGarywoensdag 22 augustus 2012 @ 09:41
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:33 schreef WRH het volgende:
Ik vind het inmiddels ook gewoon niet leuk meer hoe wij (de Nederlands sprekende / typende Fokkers) telkens worden beschuldigd van en masse vernederen en pesten en wegtreiteren van 1 mede Fokker.
En dat enkel omdat we blijven vragen om onderbouwde beweringen of enigszins te begrijpen zinnen.
Vind het een beetje de omgekeerde wereld worden inmiddels.
Blijkbaar heeft het moderatieteam er geen moeite mee dat de discussie keer op keer totaal ontspoort door dat stuk onbenul. En dat klopt trouwens niet. Dit kan geen onbenul meer zijn... Dit is moedwillig het draadje slopen. Of het nou trollen is, of damage control, ik weet het niet. Wat ik wel weet is dat het heel, heel storend is.
Basp1woensdag 22 augustus 2012 @ 09:42
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:33 schreef Lavenderr het volgende:
En wederom is het hele topic gezouzoud.
}:|
Ik vind het wel een mooi woord "gezouzoud" zouden we het niet vaker kunnen gaan gebruiken. :P
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:44
Nee, dan komt er weer een zouteloos 'we hebben het opgeruimd en niet meer doen'. Alsof die diarree te negeren is.
WRHwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:45
Eigenlijk gewoon knap, hoe iemand virtueel zoveel irritatie kan opwekken.
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 09:47
ZouZou zegt allang niks meer en jullie blijven allemaal door gaan. En dan maar zeggen blijf ontopic. Doen jullie toch ook niet? Dr stranglove heeft een goede opmerking gemaakt waar jullie ( copycat leandra wrh enz) niet echt op ingaan. Maar wel op zouzou en dan door blijven gaan. dan ook niet zeuren
IntensiveGarywoensdag 22 augustus 2012 @ 09:49
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:47 schreef simpelintje het volgende:
ZouZou zegt allang niks meer en jullie blijven allemaal door gaan. En dan maar zeggen blijf ontopic. Doen jullie toch ook niet? Dr stranglove heeft een goede opmerking gemaakt waar jullie ( copycat leandra wrh enz) niet echt op ingaan. Maar wel op zouzou en dan door blijven gaan. dan ook niet zeuren
En daar hebben we het alter ego...
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 09:50
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:49 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

En daar hebben we het alter ego...
wat een onzin. Ik vind dit best kinderachtig. Dus als we allemaal hetzelfde denken dan is het goed? Jullie zijn elkaars alter ego!
Robijn48woensdag 22 augustus 2012 @ 09:52
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:41 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Blijkbaar heeft het moderatieteam er geen moeite mee dat de discussie keer op keer totaal ontspoort door dat stuk onbenul. En dat klopt trouwens niet. Dit kan geen onbenul meer zijn... Dit is moedwillig het draadje slopen. Of het nou trollen is, of damage control, ik weet het niet. Wat ik wel weet is dat het heel, heel storend is.
Wat ik niet begrijp, is dat als zoiets dan zo storend is, dat er niet naar het feedback topic van NWS gegaan wordt. Want daar heb ik in al die weken nog nooit iemand hierover gezien. Dat klopt dan net zo min.
Ik persoonlijk erger me inmiddels niet meer aan zouzou. Heb haar vanaf het begin dat ik dit topic begon te volgen niet serieus genomen.
Voorlopig is het nu wel zo dat dit topic niet meer normaal te volgen valt. Constant hetzelfde gedoe.
Lavenderrwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:53
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:50 schreef simpelintje het volgende:

[..]

wat een onzin. Ik vind dit best kinderachtig. Dus als we allemaal hetzelfde denken dan is het goed? Jullie zijn elkaars alter ego!
Luister nou eens: het gaat niet om Simpellintje of om Zouzou, we hebben het hier over Badr Hari .
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 09:54
Misschien zit iedereen op nieuws te wachten ofzo. en om het nog in leven te houden doen ze maar zo.
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 09:55
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:53 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Luister nou eens: het gaat niet om Simpellintje of om Zouzou, we hebben het hier over Badr Hari .
Ik snap niet wat je hier mee wil zeggen. Iemand reageerde op mijn dus reageerde ik terug. En de laaste stukjes gaan toch vooral over ZouZou
Dr_Strangelovewoensdag 22 augustus 2012 @ 09:55
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:15 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Waar is het springen op zijn been gebleven?
Het klopt dat Van den Heuvel dit niet noemde en ook dat vond ik opmerkelijk. Maar goed, uit niets bleek dat iemand verklaard had dat een van de medeverdachten dit had gedaan. En als dat uit het dossier had gebleken dat JvdH had gelezen, was dat eigenlijk nog wel het meest nieuwswaardig geweest.

quote:
Laten we wel wezen, afschuwelijk hoe die man zijn gezicht is toegetakeld, maar dat soort dingen komen helaas meer voor in het uitgaansleven. Het schokkende hiervan was de dubbele beenbreuk.
Je bent wel een beetje aan het terugtrekken nu. Nu maakt het opeens niet zoveel meer uit wat er gebeurd is en gaat het echt enkel en alleen om de persoon die verantwoordelijk is voor het beenletsel?

Daarnaast, breuken in het gezicht leveren gewoon zware mishandeling op, en als de feiten zijn zoals ze gisteren geschetst werden door JvdH (zie met name ook de nieuwe informatie met betrekking tot het barmeisje) dan zal Hari waarschijnlijk ook wel vrij simpel als mededader van het hele gebeuren aangemerkt worden.

quote:
Nog even los van de betrouwbaarheid van een verklaring van een medeverdachte.
Hoewel het klopt dat verklaringen van medeverdachten over het algemeen niet echt betrouwbaar zijn (en daardoor in theorie niet eens als bewijsmiddel kunnen dienen), heb je blijkbaar niet echt geluisterd. Van den Heuvel zegt dat "alle getuigen" het erover eens zijn dat Hari grof geweld (in de vorm van een regen van stoten) heeft gebruikt, inclusief de medeverdachte.

Het is daarom een beetje dom om je alleen om de verklaring van die medeverdachte te richten.

quote:
En John heeft het dossier ingezien, dus er zit kennelij nog niet heel veel schot in het onderzoek van de rijksrecherche naar het lekken.
Dit is inderdaad wel een slechte zaak, voor zover het lek inderdaad bij de politie zit.
Weltschmerzwoensdag 22 augustus 2012 @ 09:57
quote:
10s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:22 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Ja het schokkende was alleen de dubbele beenbreuk en de gebroken botten in zijn gezicht en de totale mishandeling das allemaal peanuts hoor :') En omdat er niets staat over een trap is het allemaal weer niet waar. Sjongejongejonge zeg.
Als ik het goed begrijp heeft volgens Dr. Strangelove John vd Heuvel beweerd dat Everink heeft gezegd dat het Hari was die op zijn been is gaan springen. Nu heeft JvdH het dossier mogen lezen, maar kan hij daaruit ineens niets meer melden over het breken van het been?

Late we niet doen alsof dat niet belangrijk is, zijn mogelijk blijvende invaliditeit was de laatste weken aldoor wel heel belangrijk, en mij persoonlijk lijkt het op een been gaan springen ook van een andere orde qua intentie dan een 'regen van stoten'.
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 10:03
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:57 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Als ik het goed begrijp heeft volgens Dr. Strangelove John vd Heuvel beweerd dat Everink heeft gezegd dat het Hari was die op zijn been is gaan springen. Nu heeft JvdH het dossier mogen lezen, maar kan hij daaruit ineens niets meer melden over het breken van het been?

Late we niet doen alsof dat niet belangrijk is, zijn mogelijk blijvende invaliditeit was de laatste weken aldoor wel heel belangrijk, en mij persoonlijk lijkt het op een been gaan springen ook van een andere orde qua intentie dan een 'regen van stoten'.
Ja en ook al dat lekken van de politie. Ik vind het een rare zaak en er wordt zoveel over gesproken en dan praten ze niet over feiten en hoe het heeft kunnen gebeuren enz. Er wordt veel gezegd maar eigenlijk ook weer helemaal niks. En eigenlijk worden badr en z'n advocate en de media best in de zeik gezet. Ze komen over als leugenaars
WRHwoensdag 22 augustus 2012 @ 10:03
Ben zelf wel benieuwd naar dat barmeisje dat is weggestuurd voor de mishandeling. Dat geeft toch wel aan dat het echt vooropgezet was dus of de grootste lichamelijke schade nu in een been of in een gezicht zit, de intentie was dus om ongezien flinke lichamelijke schade toe te brengen lijkt mij.

Op zich ook wel apart dat een barmeisje wordt weggestuurd (ik neem aan als mogelijke getuige) maar de rest van de aanwezigen er blijkbaar wel gewoon bij bleven staan, dan mag je bijna aannemen dat dus door de daders gedacht werd dat die aanwezigen zich wel afzijdig zouden houden als getuige.
Die_Hofstadtgruppewoensdag 22 augustus 2012 @ 10:05
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:57 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Als ik het goed begrijp heeft volgens Dr. Strangelove John vd Heuvel beweerd dat Everink heeft gezegd dat het Hari was die op zijn been is gaan springen. Nu heeft JvdH het dossier mogen lezen, maar kan hij daaruit ineens niets meer melden over het breken van het been?

Late we niet doen alsof dat niet belangrijk is, zijn mogelijk blijvende invaliditeit was de laatste weken aldoor wel heel belangrijk, en mij persoonlijk lijkt het op een been gaan springen ook van een andere orde qua intentie dan een 'regen van stoten'.
Ga toch heen. Je leest en verzint weer dingen waar je bij staat. Je KAN uit die zinnen helemaal niet destilleren wat jij ervan maakt. Maar je blijft je in bizarre bochten wringen in dit verhaal.
Dr_Strangelovewoensdag 22 augustus 2012 @ 10:15
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:57 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Als ik het goed begrijp heeft volgens Dr. Strangelove John vd Heuvel beweerd dat Everink heeft gezegd dat het Hari was die op zijn been is gaan springen.
Zie hier:

http://eversstaatop.radio(...)onderzoek-naar-badr/

Ik kan geen tijd zien en dus ook niet aangeven, maar het wordt door JvdH gezegd op ongeveer 60% van het fragment. De quote van JvdH:

quote:
Het slachtoffer heeft zelf gezegd dat ie eigenlijk al helemaal in elkaar geslagen op de grond lag, en dat toen als laatste Badr over hem heen boog en hem toeschreeuwde "en nou moet je opdonderen", en vervolgens met zijn volledige lichaamskracht op zijn onderbeen sprong [...]
Nu is het overigens wel zo dat dit de enige bron is waarin dit wordt gezegd. Gegeven de omstandigheden vind ik het nog steeds zeer waarschijnlijk dat dit het verhaal van het slachtoffer is, maar ik acht het toch ook weer niet zo zeker als andere uitlatingen van JvdH die meermalen zijn gedaan en vanuit meerdere bronnen.

quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:57 schreef Weltschmerz het volgende:

mij persoonlijk lijkt het op een been gaan springen ook van een andere orde qua intentie dan een 'regen van stoten'.
Een regen van stoten kan poging doodslag/moord opleveren, vooral bij een kickbokser, en op iemands onderbeen springen (in principe) niet.

[ Bericht 7% gewijzigd door Dr_Strangelove op 22-08-2012 10:45:14 ]
Weltschmerzwoensdag 22 augustus 2012 @ 10:28
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:55 schreef Dr_Strangelove het volgende:

[..]

Het klopt dat Van den Heuvel dit niet noemde en ook dat vond ik opmerkelijk.
Mij verbaast het dan weer niet. Er zijn grenzen aan wat ik verdragen kan dus ik kijk nooit naar RTL Boulevard en doe het met wat JvdH zwart op wit durft te zetten, en dan zie ik hem voortdurend om grote leemtes in zijn feitenrelaas heendraaien. Dus je bent in mijn optiek wat aan de late kant met je opmerkzaamheid.

quote:
Maar goed, uit niets bleek dat iemand verklaard had dat een van de medeverdachten dit had gedaan. En als dat uit het dossier had gebleken dat JvdH had gelezen, was dat eigenlijk nog wel het meest nieuwswaardig geweest.
Laten we dan maar weer eens vaststellen welk inconsistenties er niet zijn, wat JvdH gisteren heeft gezegd is niet inconsistent met een eventuele verklaring van een getuige dat een ander op het been van Everink is gesprongen. Over hoe JvdH de nieuwswaarde van een eventuele voor Hari ontlastende verklaring zou inschatten heb ik mijn twijfels.

quote:
Je bent wel een beetje aan het terugtrekken nu. Nu maakt het opeens niet zoveel meer uit wat er gebeurd is en gaat het echt enkel en alleen om de persoon die verantwoordelijk is voor het beenletsel?
Dat zeg ik niet, maar dat vind ik wel het meest extreme. "Ik had nauwelijks een aandeel, ik ben alleen nog even op zijn been gaan springen om het af te breken, het was Hari die echt agressief was" lijkt mij niet zo'n geloofwaardige verklaring van een andere verdachte.

quote:
Daarnaast, breuken in het gezicht leveren gewoon zware mishandeling op, en als de feiten zijn zoals ze gisteren geschetst werden door JvdH (zie met name ook de nieuwe informatie met betrekking tot het barmeisje) dan zal Hari waarschijnlijk ook wel vrij simpel als mededader van het hele gebeuren aangemerkt worden.
Dat wijst zelfs op voorbedachte rade. Maar ik vind het allemaal wel erg ruwe en veranderlijke schetsen die VdHeuvel maakt.

quote:
Hoewel het klopt dat verklaringen van medeverdachten over het algemeen niet echt betrouwbaar zijn (en daardoor in theorie niet eens als bewijsmiddel kunnen dienen), heb je blijkbaar niet echt geluisterd. Van den Heuvel zegt dat "alle getuigen" het erover eens zijn dat Hari grof geweld (in de vorm van een regen van stoten) heeft gebruikt, inclusief de medeverdachte.

Het is daarom een beetje dom om je alleen om de verklaring van die medeverdachte te richten.
Neen, dat is niet wat er staat. Wat de anderen getuigen zouden hebben gezegd komt dan volgens VdHeuvel neer op grof geweld, heel veel vager kan het niet. De 'regen van stoten' komt van de andere verdachte. Ook deze keer moet je weer opmerkzaam zijn op wat VdHeuvel niet zegt. Welke boodschap hij wil overbrengen staat niet ter discussie, wel zijn onderbouwing daarvan.

quote:
Dit is inderdaad wel een slechte zaak, voor zover het lek inderdaad bij de politie zit.
Anders is het ook niet de bedoeling geloof ik.
Poekewoensdag 22 augustus 2012 @ 10:28
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 05:46 schreef zouzou het volgende:

[..]

Ook in de boulevard van gisteren, Van Den Heuvel zegd dat hij zelfs gesproken met de Turkse man die gezien heeft dat Badr bezig was Everink aan boksen....Maar hoe kan dat? Deze Turkse man was toen onbekend...en op Badr handen geen bloed/blessure was....
Niemand die heeft toen over een Turkse man ?....die zit vanaf 28 juli ook vast bij de politie.
Van den Heuvel was echt aan liegen!
BRON?
Dr_Strangelovewoensdag 22 augustus 2012 @ 10:32
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 10:28 schreef Weltschmerz het volgende:

Neen, dat is niet wat er staat. Wat de anderen getuigen zouden hebben gezegd komt dan volgens VdHeuvel neer op grof geweld, heel veel vager kan het niet. De 'regen van stoten' komt van de andere verdachte.
Ik zou zeggen luister het nog een keer terug, of anders een paar keer.

John van den Heuvel zegt duidelijk dat alle getuigen hebben verklaard dat Hari grof geweld zou hebben gebruikt en vervolgens dat ook de medeverdachte dat heeft verklaard. Daarna vraagt Verlinde wat "grof geweld" in dit geval inhoudt, waarop JvdH dit kwalificeert als een "regen van stoten".
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 10:38
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 10:32 schreef Dr_Strangelove het volgende:

[..]

Ik zou zeggen luister het nog een keer terug, of anders een paar keer.

John van den Heuvel zegt duidelijk dat alle getuigen hebben verklaard dat Hari grof geweld zou hebben gebruikt en vervolgens dat ook de medeverdachte dat heeft verklaard. Daarna vraagt Verlinde wat "grof geweld" in dit geval inhoudt, waarop JvdH dit kwalificeert als een "regen van stoten".
John van den heuvel weet van alles en waarom mag hij verklaringen lezen? We horen via hem de verklaringen tegen hem en over zijn eigen verklaringen horen we niet zoveel. Het komt dan een beetje over van ah niet belangrij. Maar omdat het Nederland flink bezig houd moeten ze dan twee kanten van het verhaal laten zien. Nu is het eenzijdig.Ben benieuwd wanneer we eerlijk het hele verhaal krijgen te horen dat zal wel pas na die negentig dagen zijn
Die_Hofstadtgruppewoensdag 22 augustus 2012 @ 10:49
quote:
Er wordt steeds meer duidelijk over de mishandeling door kickbokser Badr Hari in het Amsterdamse Cooldown Café eind vorig jaar. In de Nieuwe Revu staat een reconstructie van het voorval. Zo zou de vechtmachine direct na het voorval tegen zijn slachtoffer gezegd hebben dat hij geen aangifte mocht doen.

Hoe het handgemeen tussen slachtoffer 'Olivier' en Badr Hari en zijn vriendengroep ontstond is niet bekend.

"De eerste twee klappen op zijn gezicht en een klap op zijn kaak krijgt Olivier die avond eind 2011 van Badr Hari’s vrienden. Olivier wankelt vervolgens naar achteren. Omstanders zien daarna hoe Hari aan komt lopen. Hij stapt recht op Olivier af, zegt niets, maar geeft hem meteen een harde kopstoot in het gezicht." aldus getuigen in de Nieuwe Revu.

"Het slachtoffer zakt direct in elkaar. Dan gebeurt er iets opmerkelijks. Hari sleurt de hevig bloedende Olivier mee naar de damestoiletten. Hij lijkt zichtbaar geschrokken en maakt de enorme wond op zijn rechterwenkbrauw schoon."

"Daarna richt Hari zich weer tot het slachtoffer. ‘Je gaat toch geen aangifte doen, hè? Het is ook jullie schuld, laat ons toch met rust. Geen aangifte doen, hoor.’" in het Amsterdamse Cooldown Café eind vorig jaar.
Nog meer leugenaars Weltschmerz. Misschien moet je hier ala moussie ook wat ongeloofwaardigheden in gaan zoeken en verzinnen.
MightyMightyMwoensdag 22 augustus 2012 @ 10:52
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 10:38 schreef simpelintje het volgende:

[..]

John van den heuvel weet van alles en waarom mag hij verklaringen lezen? We horen via hem de verklaringen tegen hem en over zijn eigen verklaringen horen we niet zoveel. Het komt dan een beetje over van ah niet belangrij. Maar omdat het Nederland flink bezig houd moeten ze dan twee kanten van het verhaal laten zien. Nu is het eenzijdig.Ben benieuwd wanneer we eerlijk het hele verhaal krijgen te horen dat zal wel pas na die negentig dagen zijn
Badr Hari heeft al verklaard tegenover de telegraaf dat hij de mishandeling een laffe daad vindt en dat hij hoopt dat de daders snel gepakt zullen worden. Wat een leugenaar.

Maar hij zal wel veranderen he?
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 10:56
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 10:52 schreef MightyMightyM het volgende:

[..]

Badr Hari heeft al verklaard tegenover de telegraaf dat hij de mishandeling een laffe daad vindt en dat hij hoopt dat de daders snel gepakt zullen worden. Wat een leugenaar.

Maar hij zal wel veranderen he?
dat is dom van hem ja om zoiets te zeggen terwijl je geslagen hebt. Ik wil toch wel weten wat er aan vooraf is gegaan en hoe het is gegaan. Het blijft allemaal eenzijdig en ik wil het hele verhaal horen.En dat lekke is toch ook heel belangrijk ook in de zaak. Of hij zal veranderen weet ik niet, dat is ook niet mijn probleem. Ik zou niet bang zijn mocht ik hem ooit tegen komen ik denk ook niet dat hij een levensgevaarlijke gek is. Misschien heeft hij wel problemen die hij moet oplossen dan hoop ik voor hem dat het dat lukt.
Weltschmerzwoensdag 22 augustus 2012 @ 10:57
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 10:15 schreef Dr_Strangelove het volgende:

Nu is het overigens wel zo dat dit de enige bron is waarin dit wordt gezegd. Gegeven de omstandigheden vind ik het nog steeds zeer waarschijnlijk dat dit het verhaal van het slachtoffer is, maar ik acht het toch ook weer niet zo zeker als andere uitlatingen van JvdH die meermalen zijn gedaan en vanuit meerdere bronnen.
Hij heeft net het dossier gelezen, dat lijkt me een mooie gelegenheid om er nog eens op terug te komen, ipv het bij een fragmentje van weken geleden te laten dat kennelijk niet eens op schrift hoefde.

Dat lijkt mij logisch als je verslag doet van je bevindingen over wat er in die skybox gebeurd is, dan is het lezen van een dossier een mooie gelegenheid om de gaten te vullen, om een duidelijker beeld te scheppen van de gebeurtenissen. Maar dat doet JvdH helemaal niet, hij houdt slechts een belastend verhaal voor Hari.

quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 10:32 schreef Dr_Strangelove het volgende:

[..]

Ik zou zeggen luister het nog een keer terug, of anders een paar keer.

John van den Heuvel zegt duidelijk dat alle getuigen hebben verklaard dat Hari grof geweld zou hebben gebruikt en vervolgens dat ook de medeverdachte dat heeft verklaard. Daarna vraagt Verlinde wat "grof geweld" in dit geval inhoudt, waarop JvdH dit kwalificeert als een "regen van stoten".
Dat is niet hoe je het zelf hier had neergeschreven. Nou heb ik er gisteren toevallig ook een stukje van gezien, en mijn conclusie was toen ook al dat zijn medeverdachte dat zei. Sowieso, waarom zou je met vage termen als grof geweld aan komen als je ook heel concreet kunt worden? Heeft hij nog gezegd dat die getuigen bij hun eerdere verklaring bleven?
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 10:58
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 10:49 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Nog meer leugenaars Weltschmerz. Misschien moet je hier ala moussie ook wat ongeloofwaardigheden in gaan zoeken en verzinnen.
Maar weer eenzijdig dus hij wordt zomaar door vrienden in elkaar geslagen en daarna zomaar een kopstoot? Daar is toch iets aan vooraf gegaan
MightyMightyMwoensdag 22 augustus 2012 @ 10:58
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 10:56 schreef simpelintje het volgende:

[..]

dat is dom van hem ja om zoiets te zeggen terwijl je geslagen hebt. Ik wil toch wel weten wat er aan vooraf is gegaan en hoe het is gegaan. Het blijft allemaal eenzijdig en ik wil het hele verhaal horen.En dat lekke is toch ook heel belangrijk ook in de zaak. Of hij zal veranderen weet ik niet, dat is ook niet mijn probleem. Ik zou niet bang zijn mocht ik hem ooit tegen komen ik denk ook niet dat hij een levensgevaarlijke gek is. Misschien heeft hij wel problemen die hij moet oplossen dan hoop ik voor hem dat het dat lukt.
Eerste incident is van jaren gelden. Wat geeft jou het idee dat hij gaat veranderen, behalve dat hij slim is omdat hij op het VWO heeft gezeten? Zijn bezinningsperiode in het klooster heeft ook niet veel geholpen..
MightyMightyMwoensdag 22 augustus 2012 @ 10:59
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 10:58 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Maar weer eenzijdig dus hij wordt zomaar door vrienden in elkaar geslagen en daarna zomaar een kopstoot? Daar is toch iets aan vooraf gegaan
Ja er gaat altijd iets aan vooraf. Meneer wordt gewigerd of meneer krijgt ene opmerking naar zijn hoofd die hem niet bevalt.
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 11:03
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 10:58 schreef MightyMightyM het volgende:

[..]

Eerste incident is van jaren gelden. Wat geeft jou het idee dat hij gaat veranderen, behalve dat hij slim is omdat hij op het VWO heeft gezeten? Zijn bezinningsperiode in het klooster heeft ook niet veel geholpen..
Ik zou het echt niet weten of hij gaat veranderen het is vooral een probleem voor hem zelf denk ik. het gaat mijn erom dat het eenzijdig is wat er steeds verteld wordt. Ik ben benieuwd naar het andere verhaal. Ieder verhaal heeft twee kanten.

Ik heb hier ooit een topic geopend over pedofielen. En voor pedo's hadden de mensen hier veel begrip en vonden mensen dat ze een tweede kans verdienen of dat ze te hard aan gepakt werden. Dus als ik dan naar de zaak Badr hari kijk en hoe mensen hem veroordelen en hoe ze er mee bezig zijn verbaasd mijn dit. En vind ik het raar hoe mensen reageren op hem.
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 11:06
Mijn God, gaan we er nu serieus pedofielen bij betrekken om een vreemd punt te maken.
MightyMightyMwoensdag 22 augustus 2012 @ 11:07
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:03 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Ik zou het echt niet weten of hij gaat veranderen het is vooral een probleem voor hem zelf denk ik. het gaat mijn erom dat het eenzijdig is wat er steeds verteld wordt. Ik ben benieuwd naar het andere verhaal. Ieder verhaal heeft twee kanten.

Ik heb hier ooit een topic geopend over pedofielen. En voor pedo's hadden de mensen hier veel begrip en vonden mensen dat ze een tweede kans verdienen of dat ze te hard aan gepakt werden. Dus als ik dan naar de zaak Badr hari kijk en hoe mensen hem veroordelen en hoe ze er mee bezig zijn verbaasd mijn dit. En vind ik het raar hoe mensen reageren op hem.
Maar op wat voor manier verandert dat de zaak? Rechtvaardigt de aanloop ook maar in enige mate zware mishandeling? Tenzij het slachtoffer dat zelf ook gebruikt hoor...

En mijn ervaring is dat fokkers juist over elkaar heen struikelen in pedozaken om de dader aan de hoogste boom te willen ophangen et cetera. En iedereen die enige nuance aanbrengt is een pedofielenvriend.
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 11:07
quote:
15s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:06 schreef Copycat het volgende:
Mijn God, gaan we er nu serieus pedofielen bij betrekken om een vreemd punt te maken.
Ja dat heb ik gedaan. Want mijn punt komt duidelijk niet over.
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 11:08
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:07 schreef simpelintje het volgende:

Ja dat heb ik gedaan. Want mijn punt komt duidelijk niet over.
En op deze manier maak je je punt wel, denk je?
Basp1woensdag 22 augustus 2012 @ 11:08
quote:
15s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:06 schreef Copycat het volgende:
Mijn God, gaan we er nu serieus pedofielen bij betrekken om een vreemd punt te maken.
Misschien weten zouzou en simpelintje nog wel geheimen van badr die wij nog niet weten, wat zou dat een primeur zijn, zou badr ook zoals die dartheld wat pikante fotos naar minderjarige meisjes gestuurd hebben. . :D
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 11:09
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:07 schreef MightyMightyM het volgende:

[..]

Maar op wat voor manier verandert dat de zaak? Rechtvaardigt de aanloop ook maar in enige mate zware mishandeling? Tenzij het slachtoffer dat zelf ook gebruikt hoor...

En mijn ervaring is dat fokkers juist over elkaar heen struikelen in pedozaken om de dader aan de hoogste boom te willen ophangen et cetera. En iedereen die enige nuance aanbrengt is een pedofielenvriend.
dat is nu ook het verhaal heb je een ander mening over dit onderwerp bekijk je het anders dan wordt je daar voor aangepakt.
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 11:10
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:08 schreef Basp1 het volgende:

[..]

Misschien weten zouzou en simpelintje nog wel geheimen van badr die wij nog niet weten, wat zou dat een primeur zijn, zou badr ook zoals die dartheld wat pikante fotos naar minderjarige meisjes gestuurd hebben. . :D
Nee hoor helemaal niet. Misselijke opmerking ook. Maar die haat voor een kickboxer is heel logisch dus.
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 11:11
quote:
10s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:08 schreef Copycat het volgende:

[..]

En op deze manier maak je je punt wel, denk je?
Voor jouw vast niet
MightyMightyMwoensdag 22 augustus 2012 @ 11:11
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:07 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Ja dat heb ik gedaan. Want mijn punt komt duidelijk niet over.
Zelfkennis siert de mens.
IntensiveGarywoensdag 22 augustus 2012 @ 11:11
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:03 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Ik zou het echt niet weten of hij gaat veranderen het is vooral een probleem voor hem zelf denk ik. het gaat mijn erom dat het eenzijdig is wat er steeds verteld wordt. Ik ben benieuwd naar het andere verhaal. Ieder verhaal heeft twee kanten.

Ik heb hier ooit een topic geopend over pedofielen. En voor pedo's hadden de mensen hier veel begrip en vonden mensen dat ze een tweede kans verdienen of dat ze te hard aan gepakt werden. Dus als ik dan naar de zaak Badr hari kijk en hoe mensen hem veroordelen en hoe ze er mee bezig zijn verbaasd mijn dit. En vind ik het raar hoe mensen reageren op hem.
Een probleem voor hemzelf? Dat valt wel mee. Meer een probleem voor eenieder die 'm toevallig op een verkeerd moment tegenkomt .. ;-) En de andere kant van de verhalen is eigenlijk niet zo belangrijk. Hij heeft zich in te houden, punt. Wat mij betreft scheldt 'ie iemand stijf. Als iemand blijft zuigen desnoods een duw. De malloot die 'm eventueel zou aanvliegen kan 'ie in een verwurging nemen. Maar slaan of schoppen is in zijn geval absoluut ontoelaatbaar. Zelfbeheersing en controle over z'n ego zijn hier de toverwoorden.

Enneh, volgens mij ben jij nog niet zo lang op Fok, want pedo's gaan hier steevast door de mangel. En terecht.
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 11:12
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:11 schreef simpelintje het volgende:

Voor jouw vast niet
Voor ZouZou vast en zeker wel!
En hoe kom je bij 'haat'? Zo persoonlijk trekt niemand het zich hier aan. Het is een minne actie van een sportman die beter zou moeten weten. Na al die vorige misstappen. En dat mag bestraft worden.
Basp1woensdag 22 augustus 2012 @ 11:14
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:10 schreef simpelintje het volgende:

Maar die haat voor een kickboxer is heel logisch dus.
Die verontwaardiging over een kickboxer die zich meermaals bewezen maar zonder veroordelingen buiten de ring niet kan gedragen is heel logisch voor de meesten hier. Maar sommigen willen toch graag de dader in de slachtoffer rol drukken en dat is nogal bizar om te constateren.
MightyMightyMwoensdag 22 augustus 2012 @ 11:18
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:10 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Nee hoor helemaal niet. Misselijke opmerking ook. Maar die haat voor een kickboxer is heel logisch dus.
Komt toch door de hetze van de media toch? En niet door de feiten?
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 11:19
Niemand trekt het zich persoonlijk aan? Nee dat is ook logisch maar iedereen gaat er helemaal op in. Hij is al flink veroordeeldt door heel Nederland. Ik vind de andere kant van het verhaal wel belangrijk want ieder verhaal heeft twee kanten. En het is wel een probleem voor hem zelf niet voor mensen die hij tegen komt. Ik denk gewoon niet dat hij mijn zomaar zou slaan als hij mijn ziet. Ikz ou hem daarvoor moeten uitdagen denk ik. En ik zou dat niet doen bij een kickboxer. Hij heeft een probleem met zijn zelfbeheersing en daardoor heeft hij nu een groot probleem. En als de rechter hem schuldig bevind dan krijgt hij straf die hij moet gaan uitzitten. Wij zijn geen rechters
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 11:19
Joh!

Je snapt dat dit een discussieforum is?
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 11:20
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:18 schreef MightyMightyM het volgende:

[..]

Komt toch door de hetze van de media toch? En niet door de feiten?
Weet jij zo zeker wat de feiten zijn? John van den heuvel doet heel erg zijn best om alles tegen hem te laten spreken. Dat is niet zo dan? Al die andere zaken waren niet zo heel bekend als je niks wist uit de vechtsport nu wel
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 11:21
quote:
7s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:19 schreef Copycat het volgende:
Joh!

Je snapt dat dit een discussieforum is?
Ja dat snap ik maar als je een andere mening hebt hoef je elkaar niet zo af te kraken. Want dan gaan sommige mensen wel persoonlijk doen.
IntensiveGarywoensdag 22 augustus 2012 @ 11:22
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:10 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Nee hoor helemaal niet. Misselijke opmerking ook. Maar die haat voor een kickboxer is heel logisch dus.
Haat voor een kickboxer is het - ik kan alleen voor mijzelf spreken - niet. Sterker nog, ik vind het een mooie vechter. Ik was in Japan en toen ik daar z'n kop op billboards zag en de hele dag op tv bakkes voorbij zag komen voelde ik ook echt wel een stukje trots. Ondanks z'n af en toe onsportieve acties. Dat viel allemaal nog met de mantel der liefde te bedekken.

Echter, van burgers heb je af te blijven. Daar ging het gewoon mis en nu de eerste aangifte binnen is en de kans dat hij een tijdje weggaat groot is, durft de rest ook uit zn schulp te kruipen en volgen de aangiftes elkaar op...
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 11:22
Je snapt ook dat dit FOK! is, en niet Libelle?
WRHwoensdag 22 augustus 2012 @ 11:22
Welke 2 kanten in dit verhaal? Iemand liep zelf tegen zijn vuisten aan?
Hij schoot per ongeluk uit met zijn profesioneel gebruikte vuisten?
Kom op, degene die mept is degene die fout is, ook als de ander zuigt, er bestaat ook nog zoiets als gewoon weglopen als iemand een k# opmerking maakt.
Robijn48woensdag 22 augustus 2012 @ 11:22
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:20 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Weet jij zo zeker wat de feiten zijn? John van den heuvel doet heel erg zijn best om alles tegen hem te laten spreken. Dat is niet zo dan? Al die andere zaken waren niet zo heel bekend als je niks wist uit de vechtsport nu wel
Ik ben wel eens benieuwd...waarom denk jij dan dat Hari zijn voorarrest is verlengd met 90 dagen, als er geen feiten en bewijzen waren?
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 11:22
quote:
7s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:22 schreef Copycat het volgende:
Je snapt ook dat dit FOK! is, en niet Libelle?
Wat wil je nu zeggen Copy cat wat denk je zelf?
MightyMightyMwoensdag 22 augustus 2012 @ 11:23
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:19 schreef simpelintje het volgende:
Niemand trekt het zich persoonlijk aan? Nee dat is ook logisch maar iedereen gaat er helemaal op in. Hij is al flink veroordeeldt door heel Nederland. Ik vind de andere kant van het verhaal wel belangrijk want ieder verhaal heeft twee kanten. En het is wel een probleem voor hem zelf niet voor mensen die hij tegen komt. Ik denk gewoon niet dat hij mijn zomaar zou slaan als hij mijn ziet. Ikz ou hem daarvoor moeten uitdagen denk ik. En ik zou dat niet doen bij een kickboxer. Hij heeft een probleem met zijn zelfbeheersing en daardoor heeft hij nu een groot probleem. En als de rechter hem schuldig bevind dan krijgt hij straf die hij moet gaan uitzitten. Wij zijn geen rechters
Het is inderdaad heel naar voor Badr dat Everink misschien wel blijvend invalide is. En daar moet Everink zelf geen probleem van maken.

En nogmaals, hoe verandert dat voor jou de zaak?

En inderdaad, ik zou ook uitkijken als Badr en zijn gevolg in de buurt is maar dat wil niet zeggen dat ik medeschuldig ben als hij mij te pakken neemt als ik toch even in zijn aura kom.
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 11:23
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:22 schreef simpelintje het volgende:

Wat wil je nu zeggen Copy cat wat denk je zelf?
Ik denk dat jij de mores op FOK! niet zo goed snapt.
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 11:24
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:22 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Haat voor een kickboxer is het - ik kan alleen voor mijzelf spreken - niet. Sterker nog, ik vind het een mooie vechter. Ik was in Japan en toen ik daar z'n kop op billboards zag en de hele dag op tv bakkes voorbij zag komen voelde ik ook echt wel een stukje trots. Ondanks z'n af en toe onsportieve acties. Dat viel allemaal nog met de mantel der liefde te bedekken.

Echter, van burgers heb je af te blijven. Daar ging het gewoon mis en nu de eerste aangifte binnen is en de kans dat hij een tijdje weggaat groot is, durft de rest ook uit zn schulp te kruipen en volgen de aangiftes elkaar op...
Daar ging het gewoon mis en nu de eerste aangifte binnen is en de kans dat hij een tijdje weggaat groot is, durft de rest ook uit zn schulp te kruipen en volgen de aangiftes elkaar op

Daar twijfel ik aan of het echt angst is waardoor ze niet durfde te praten.
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 11:24
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:23 schreef MightyMightyM het volgende:

En inderdaad, ik zou ook uitkijken als Badr en zijn gevolg in de buurt is maar dat wil niet zeggen dat ik medeschuldig ben als hij mij te pakken neemt als ik toch even in zijn aura kom.
Jawel! Had je daar maar niet moeten zijn, op dat tijdstip. En je droeg zeker ook nog een kort rokje?
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 11:25
quote:
7s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:23 schreef Copycat het volgende:

[..]

Ik denk dat jij de mores op FOK! niet zo goed snapt.
Jij wel dan? Jij komt met helemaal niks geen feiten of een mening ikz ie van jouw kant vooral reacties op de man af waardoor het dan helemaal niet meer over het topic gaat zoals je nu ook weer doet. Of ik het wel of niet snap ik doe niks verkeerds hier het is geen probleem
mommychaoswoensdag 22 augustus 2012 @ 11:26
Leon meende het dus echt...
quote:
wo 22 aug 2012, 10:29 | 0 reacties
|

De Winter geschrokken van reacties op Hari-column

AMSTERDAM - Leon de Winter is flink geschrokken van de heftige reacties die zijn column over Badr Hari hebben losgemaakt. De Winter schreef maandag voor weekblad Elsevier een stukje waarin hij zijn bewondering uitsprak voor de van zes gevallen van zware mishandeling verdachte kickbokser. Het gevolg: vele honderden boze en verontwaardigde reacties. “Sommige zijn schokkend. Ik wist niet dat Badr Hari zo wordt gevreesd en gehaat. Waar kom dat allemaal vandaan? Ik heb geen idee”, zo vraagt de schrijver zich af op zijn eigen site.

De winter heeft naar eigen zeggen ook haatmail gekregen naar aanleiding van de column. Hij noemt Hari daarin “een parel voor de samenleving.” Volgens De Winter maakt de kickbokser overval waar hij komt agressie los. Zo ook in de skybox van de ArenA tijdens Sensation White, waar Hari ondernemer Koen Everink ernstig zou hebben toegetakeld. De Winter schreef in Elsevier: “Zijn aanwezigheid verstoort de mannelijke pikorde. Alle alfamannetjes raken van streek als Badr binnenstapt. En dat betekent dat er mannen zijn die hem uitdagen, zeker als ze gezopen en gesnoven hebben (wat had slachtoffer Koen, een getrouwde man, ‘s nachts om half vier in de Arena te zoeken, en wat zat er zoal in zijn bloed?)."

Op zijn blog herhaalt De Winter die redenatie nog maar eens. “Wie ’s nachts om half vier niet in disco’s komt, loopt geen risico om mensen als Badr tegen te komen. Ik loop niet ’s nachts om half vier South Central LA in – daar kunnen situaties ontstaan die ik niet kan controleren. Wat is er met deze man dat zoveel commotie en emotie teweegbrengt? Ik heb geen idee…”

Hij gaat verder: “Ik beweer niet dat Badr een onschuldig lam is: zijn werk is het toebrengen van ernstig letsel aan zijn tegenstander. Dat is de aard van het spel. Dat doet hij in een ring of een kooi. De finale, dodelijke slag is verboden – twee keer heeft Badr Hari nog een slag gegeven nadat de scheidsrechter de strijd had beëindigd. Dat is ernstig. Ik wil weten hoe dat bij hem functioneert. En ik wil ook weten onder welke omstandigheden hij zijn ‘cool’ verliest en mensen die hem uitdagen en sarren een klap geeft.”
http://www.telegraaf.nl/b(...)_van_reacties__.html
IntensiveGarywoensdag 22 augustus 2012 @ 11:27
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:19 schreef simpelintje het volgende:
Niemand trekt het zich persoonlijk aan? Nee dat is ook logisch maar iedereen gaat er helemaal op in. Hij is al flink veroordeeldt door heel Nederland. Ik vind de andere kant van het verhaal wel belangrijk want ieder verhaal heeft twee kanten. En het is wel een probleem voor hem zelf niet voor mensen die hij tegen komt. Ik denk gewoon niet dat hij mijn zomaar zou slaan als hij mijn ziet. Ikz ou hem daarvoor moeten uitdagen denk ik. En ik zou dat niet doen bij een kickboxer. Hij heeft een probleem met zijn zelfbeheersing en daardoor heeft hij nu een groot probleem. En als de rechter hem schuldig bevind dan krijgt hij straf die hij moet gaan uitzitten. Wij zijn geen rechters
En weer maak je een slachtoffer van een roofdier... Hij moet er tegen kunnen dat er domme, dronken, doorgesnoven, of gewoon achterlijke, types zijn die hem willen uitdagen. Hij moet leren dat die mensen geen partij zijn voor 'm. Lachen, een knikje geven en zeggen; "Ja hoor jongen. je kan me hebben" en dan doorlopen. Dan is 'ie een bikkel.

Als ik iedereen die me weleens uitgedaagd heeft tegen de vlakte had moeten meppen, had ik al jaren vastgezeten... En dan heb ik nog geen fractie van de kracht en techniek die hij heeft.
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 11:27
quote:
“Wie ’s nachts om half vier niet in disco’s komt, loopt geen risico om mensen als Badr tegen te komen. Ik loop niet ’s nachts om half vier South Central LA in – daar kunnen situaties ontstaan die ik niet kan controleren.”
Daar moet je toch gewoon van braken?
WRHwoensdag 22 augustus 2012 @ 11:27
die zag ik ook net, hieruit blijkt niet bepaald dat hij het sarcastisch bedoelde.
sterker nog, zo'n opmerking over niet snachts over straat gaan bevestigd nog maar eens hoe walgelijk hij denkt over hoe slachtoffers het blijkbaar uitlokken. Gaat zoiets als Sensation nog even vergelijken met South Central LA, spoort die man wel?
MightyMightyMwoensdag 22 augustus 2012 @ 11:28
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:20 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Weet jij zo zeker wat de feiten zijn? John van den heuvel doet heel erg zijn best om alles tegen hem te laten spreken. Dat is niet zo dan? Al die andere zaken waren niet zo heel bekend als je niks wist uit de vechtsport nu wel
Van de huidige zaken ben ik inderdaad niet zeker van de feiten, hoewel zes op zichzelf staande zaken het wel enigszins aannemlijk maken dat er iets niet helemaal pluis is. Voor een oude zaak is hij gewoon veroordeeld en die zaak bij Blinq is afgekocht.

En het is een feit dat hij een tikkende tijdbom is die zijn agressie niet kan beheersen.
Robijn48woensdag 22 augustus 2012 @ 11:28
Jammer Simpelintje, dat je niet ingaat op mijn vraag.
mommychaoswoensdag 22 augustus 2012 @ 11:30
Hij moet ook maar geen columns meer schrijven, daar ontstaan ook situaties uit die hij niet kan controleren.
MightyMightyMwoensdag 22 augustus 2012 @ 11:30
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:28 schreef Robijn48 het volgende:
Jammer Simpelintje, dat je niet ingaat op mijn vraag.
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 11:30
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:27 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

En weer maak je een slachtoffer van een roofdier... Hij moet er tegen kunnen dat er domme, dronken, doorgesnoven, of gewoon achterlijke, types zijn die hem willen uitdagen. Hij moet leren dat die mensen geen partij zijn voor 'm. Laschen, een knikje geven en zeggen; "Ja hoor jongen. je kan me hebben" en dan doorlopen. Dan is 'ie een bikkel.

Als ik iedereen die me weleens uitgedaagd heeft tegen de vlakte had moeten meppen, had ik al jaren vastgezeten... En dan heb ik nog geen fractie van de kracht en techniek die hij heeft.
Ik snap persoonlijk best dat je iemand een klap wil verkopen. Ik heb zelf ook wel eens gevochten. Ik snap ook je punt hij is een proffesionele kickboxer en moet hij zich veel beter kunnen beheersen en boven heel veel dingen staan. Maar dat is makkelijk gezegd soms. Ik beweer ook niet dat hij totaal onschuldig is of een slachtoffer. Maar wel dat je steeds een kant van het verhaal hoort en al dat lekken het lijkt van de media een beetje een hetze
tong80woensdag 22 augustus 2012 @ 11:31
De brandstichting bij die vrouw. Was dat volgens de Winter ook een impulsieve reactie omdat ie werd uitgedaagd ?

:P
Dr_Strangelovewoensdag 22 augustus 2012 @ 11:31
quote:
15s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:27 schreef Copycat het volgende:

[..]

Daar moet je toch gewoon van braken?
Het is in ieder geval bizar.

Iemand op Sensation of in de disco heeft dus per definitie "eigen schuld" aan een mishandeling. Iemand die een auto-ongeluk overkomt heeft altijd "eigen schuld" omdat hij ook binnen had kunnen blijven.

Iemand die een stukje schrijft en daardoor haatmail krijgt, en misschien later een paar klappen, is dan toch ook medeverantwoordelijk voor die klappen? Hij heeft die 'situatie die hij niet zelf kan beheersen' dan toch ook zelf gecreëerd/opgezocht?
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 11:31
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:28 schreef Robijn48 het volgende:
Jammer Simpelintje, dat je niet ingaat op mijn vraag.
Ik heb je vraag niet gezien
IntensiveGarywoensdag 22 augustus 2012 @ 11:31
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:24 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Daar twijfel ik aan of het echt angst is waardoor ze niet durfde te praten.
Ik niet. Als iemand die veel, heel veel, sterker is dan jij (en ook nog eens heel, heel foute vrienden heeft) je vertelt dat het echt beter is dat je je mond houdt, dan doe je dat. Hij heeft / had mensen om zich heen met wie je echt geen probleem wil hebben. Als die je benaderen, dan luister je. Als je verstandig bent.
tong80woensdag 22 augustus 2012 @ 11:32
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:30 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Ik snap persoonlijk best dat je iemand een klap wil verkopen. Ik heb zelf ook wel eens gevochten. Ik snap ook je punt hij is een proffesionele kickboxer en moet hij zich veel beter kunnen beheersen en boven heel veel dingen staan. Maar dat is makkelijk gezegd soms. Ik beweer ook niet dat hij totaal onschuldig is of een slachtoffer. Maar wel dat je steeds een kant van het verhaal hoort en al dat lekken het lijkt van de media een beetje een hetze
leuk nu worden de berichtgevers in het beklaagdenbankje gezet :D

:P
Robijn48woensdag 22 augustus 2012 @ 11:32
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:31 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Ik heb je vraag niet gezien
Ik ben wel eens benieuwd...waarom denk jij dan dat Hari zijn voorarrest is verlengd met 90 dagen, als er geen feiten en bewijzen waren?
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 11:32
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:31 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Ik niet. Als iemand die veel, heel veel, sterker is dan jij (en ook nog eens heel, heel foute vrienden heeft) je vertelt dat het echt beter is dat je je mond houdt, dan doe je dat. Hij heeft / had mensen om zich heen met wie je echt geen probleem wil hebben. Als die je benaderen, dan luister je. Als je verstandig bent.
Maar waarom is dat niet eerder naar voren gekomen dan? Hij was voor estelle al bekend genoeg en toen stond hij toch niet bekend als zo'n monster als nu
MightyMightyMwoensdag 22 augustus 2012 @ 11:33
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:30 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Ik snap persoonlijk best dat je iemand een klap wil verkopen. Ik heb zelf ook wel eens gevochten. Ik snap ook je punt hij is een proffesionele kickboxer en moet hij zich veel beter kunnen beheersen en boven heel veel dingen staan. Maar dat is makkelijk gezegd soms. Ik beweer ook niet dat hij totaal onschuldig is of een slachtoffer. Maar wel dat je steeds een kant van het verhaal hoort en al dat lekken het lijkt van de media een beetje een hetze
Als het te moeilijk voor hem is, moet hij een ander beroep kiezen of hulp zoeken. Want ik denk dat de combinatie van zijn talent en kracht en het feit dat hij vaak op ontploffen staat wat enger is dan de gemiddelde Nederlander die "wel eens heeft gevochten".
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 11:34
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:22 schreef Robijn48 het volgende:

[..]

Ik ben wel eens benieuwd...waarom denk jij dan dat Hari zijn voorarrest is verlengd met 90 dagen, als er geen feiten en bewijzen waren?
dat zal ook wel. Maar we horen eenzijdig het verhaal met niet echt keiharde feiten.
MightyMightyMwoensdag 22 augustus 2012 @ 11:34
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:32 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Maar waarom is dat niet eerder naar voren gekomen dan? Hij was voor estelle al bekend genoeg en toen stond hij toch niet bekend als zo'n monster als nu
Omdat mensen niet durfden te praten.

En, vertel nou eens, hoe verandert zijn kant van het verhaal de zaak voor jou?
Robijn48woensdag 22 augustus 2012 @ 11:34
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:34 schreef simpelintje het volgende:

[..]

dat zal ook wel. Maar we horen eenzijdig het verhaal met niet echt keiharde feiten.
Denk dat ze er nog hard mee bezig zijn. En niet alles naar buiten brengen, misschien.
In ieder geval krijgt iemand echt niet zomaar zoveel voorarrest, dit is het maximum geloof ik?
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 11:36
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:34 schreef MightyMightyM het volgende:

[..]

Omdat mensen niet durfden te praten.

En, vertel nou eens, hoe verandert zijn kant van het verhaal de zaak voor jou?
Weet ik niet maar ik ben er wel benieuwd naar
tong80woensdag 22 augustus 2012 @ 11:36
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:32 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Maar waarom is dat niet eerder naar voren gekomen dan? Hij was voor estelle al bekend genoeg en toen stond hij toch niet bekend als zo'n monster als nu
Omdat niemand durfde te praten.

:P
IntensiveGarywoensdag 22 augustus 2012 @ 11:37
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:32 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Maar waarom is dat niet eerder naar voren gekomen dan? Hij was voor estelle al bekend genoeg en toen stond hij toch niet bekend als zo'n monster als nu
Iedereen in de stad wist het. Elke portier en elke horecaondernemer wist precies hoe en wat. En dan ga je echt niet naar de politie toe hoor. Da's niet gezond. Ik spreek nu even als iemand die een discotheek in het centrum heeft gehad. Mijn portiersploeg kwam ook uit de vechtsportscene en er gebeurt zoveel meer dan je in de media hoort. Je hebt geen idee...
Die_Hofstadtgruppewoensdag 22 augustus 2012 @ 11:37
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:32 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Maar waarom is dat niet eerder naar voren gekomen dan? Hij was voor estelle al bekend genoeg en toen stond hij toch niet bekend als zo'n monster als nu
Echt wel, hij stond al jaren bekend als de schrik van het uitgaansleven in A'dam en als het enfant terrible in de K1. Hij is ook al eerder veroordeeld voor mishandeling en verdachte geweest in meerdere zaken (waaronder een brandstichting) en bekend als vriendje van criminelen.
MightyMightyMwoensdag 22 augustus 2012 @ 11:38
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:36 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Weet ik niet maar ik ben er wel benieuwd naar
Maar je suggereert steeds dat mensen pas mogen oordelen als ze zijn kant van het verhaal kennen. Dat impliceert dat zijn kant van het verhaal de zaak zou kunnen veranderen. Dan is mijn vraag: Hoe dan?
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 11:38
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:34 schreef Robijn48 het volgende:

[..]

Denk dat ze er nog hard mee bezig zijn. En niet alles naar buiten brengen, misschien.
In ieder geval krijgt iemand echt niet zomaar zoveel voorarrest, dit is het maximum geloof ik?
Ja het maxium is 90 dagen voorarrest.En niet alles naar buiten brengen? Ben benieuwd hoe de rechter gaat oordelen want al voordat hij is gaan melden was er al veel bekend ook toen al werd gesproken over het slachtoffer in de cooldown die nog steeds geen aangifte heeft gedaan en ook niet gesproken maar andere getuigen wel.
HD9woensdag 22 augustus 2012 @ 11:39
Die leon de winter maakt zich compleet belachelijk, maar nu zie ik dat hij ook een extrene redneck is, dus zal t wel daar aan liggen

Die estelle is wel t toonbeeld van een dom blondje, om zich met zo n aggressiveling in te laten.,
Dr_Strangelovewoensdag 22 augustus 2012 @ 11:40
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:38 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Ja het maxium is 90 dagen voorarrest.
Als het maximum 90 dagen zou zijn, hoe kunnen mensen als Robert M. en Volkertje dan toch veel langer vastgehouden worden?
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 11:41
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:38 schreef MightyMightyM het volgende:

[..]

Maar je suggereert steeds dat mensen pas mogen oordelen als ze zijn kant van het verhaal kennen. Dat impliceert dat zijn kant van het verhaal de zaak zou kunnen veranderen. Dan is mijn vraag: Hoe dan?
De rechter oordeelt en heel veel mensen hebben dat al gedaan. Woede in een mens is heel normaal en bekend iets. Ik zeg ook helemaal niet dat zijn verhaal veel mensen hun mening zullen veranderen of dat ze dan pas een menig mogen hebben. Ik denk wel zo over de zaak ik was er niet bij en weet niet hoe het gegaan is. Als bewezen wordt dat hij echt zo erg is dan veranderd mijn meing wel een beetje natuurlijk
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 11:42
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:40 schreef Dr_Strangelove het volgende:

[..]

Als het maximum 90 dagen zou zijn, hoe kunnen mensen als Robert M. en Volkertje dan toch veel langer vastgehouden worden?
Voorarrest mogen ze niet langer dan 90 dagen verlengen volgens mijn. Waarom dat bij Robert M wel zo was intresseert me niet misschien omdat de zaak veel en veel erger is dan zulke zaken als mishandeling enz
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 11:43
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:37 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Iedereen in de stad wist het. Elke portier en elke horecaondernemer wist precies hoe en wat. En dan ga je echt niet naar de politie toe hoor. Da's niet gezond. Ik spreek nu even als iemand die een discotheek in het centrum heeft gehad. Mijn portiersploeg kwam ook uit de vechtsportscene en er gebeurt zoveel meer dan je in de media hoort. Je hebt geen idee...
Nee dat wist ik niet
Robijn48woensdag 22 augustus 2012 @ 11:44
Hier even wat info over voorlopige hechtenis.

http://www.judex.nl/recht(...)rden-toegepast_-.htm
MightyMightyMwoensdag 22 augustus 2012 @ 11:45
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:41 schreef simpelintje het volgende:

[..]

De rechter oordeelt en heel veel mensen hebben dat al gedaan. Woede in een mens is heel normaal en bekend iets. Ik zeg ook helemaal niet dat zijn verhaal veel mensen hun mening zullen veranderen of dat ze dan pas een menig mogen hebben. Ik denk wel zo over de zaak ik was er niet bij en weet niet hoe het gegaan is. Als bewezen wordt dat hij echt zo erg is dan veranderd mijn meing wel een beetje natuurlijk
Oke, nog een keer. je zegt dat mensen te vroeg oordelen zonder zijn kant te kennen. daaruit maak ik op dat zijn kant de mening, in ieder geval jouw mening, zou kunnen beinvloeden.
Dan vraag ik mij af of jij dan meent dat en zo ja, welke aanloop naar een zware mishandeling de zaak in een ander licht kan plaatsen. Vind jij bijvoorbeeld dat als iemand hem verbaal uitlokt dit een zware mishandeling enigszins kan rechtvaardigen?
Lavenderrwoensdag 22 augustus 2012 @ 11:48
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:32 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Maar waarom is dat niet eerder naar voren gekomen dan? Hij was voor estelle al bekend genoeg en toen stond hij toch niet bekend als zo'n monster als nu
Bij een paar eerdere slachtoffers van zijn idiote agressie buiten de ring wel hoor.
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 11:50
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:45 schreef MightyMightyM het volgende:

[..]

Oke, nog een keer. je zegt dat mensen te vroeg oordelen zonder zijn kant te kennen. daaruit maak ik op dat zijn kant de mening, in ieder geval jouw mening, zou kunnen beinvloeden.
Dan vraag ik mij af of jij dan meent dat en zo ja, welke aanloop naar een zware mishandeling de zaak in een ander licht kan plaatsen. Vind jij bijvoorbeeld dat als iemand hem verbaal uitlokt dit een zware mishandeling enigszins kan rechtvaardigen?
Ik denk dat als het zo is dat iemand hem alleen beledigd heeft dan is het idd in zijn hoofd niet goed dan moet hij zijn straf gewoon uitzitten. Ik zou iemand niet zomaar zo zwaar in elkaar slaan maar Badr heeft gezegd dat hij heeft geslagen en niet heeft getrapt. En uiteindelijk maak ik me niet zo druk om hem hij mag van mijn gerust een tweede kans krijgen blijven kickboxen enz. Hij mag van mijn een gelukkig leven leiden
DS4woensdag 22 augustus 2012 @ 11:50
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:32 schreef simpelintje het volgende:

Maar waarom is dat niet eerder naar voren gekomen dan? Hij was voor estelle al bekend genoeg en toen stond hij toch niet bekend als zo'n monster als nu
Bij een beperktere groep weldegelijk!
Leandrawoensdag 22 augustus 2012 @ 11:50
quote:
7s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:23 schreef Copycat het volgende:

[..]

Ik denk dat jij de mores op FOK! niet zo goed snapt.
Dat onbegrip beperkt zich helaas niet tot FOK!....
IntensiveGarywoensdag 22 augustus 2012 @ 11:50
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:43 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Nee dat wist ik niet
En zo lopen er nog tientallen gasten rond in de stad. Ik weet nog dat Rico voor het eerst bij me binnenkwam. Toevallig stond ik bij de ingang. Een grote man komt binnen. M'n portiers (groooote jongens) geven 'm een vriendelijk knikje en leiden 'm om de metaaldetector heen. Ik schrik en vraag de mannen waarom hij niet door de poort moest. "Dat is Rico en die gaan we niet voor de voeten lopen. En jij ook niet". Bleek achteraf een topvent te zijn als je 'm niet voor de voeten liep. Paar maanden later werd 'ie om de hoek voor zn flikker geschoten overigens.

Maar dit is dus maar één voorbeeld van hoe voorzichtig je moet zijn als nette ondernemer. Voor je het weet heb je te maken met krachten waar je beveiliging als de dood voor is. Dan hoef je al helemaal niet bij de politie aan te kloppen.
WRHwoensdag 22 augustus 2012 @ 11:51
Dat er meer mensen zijn die ook wel eens het gevoel kunnen hebben er op los te willen slaan of dat sommige meeschrijvende posters op dit topic ook wel eens gevochten hebben maakt het niet meteen maar acceptabel in de maatschappij.
Ik vind geweld per definitie niet kunnen en al helemaal niet als je er qua technieken / baan / gewicht ook grotere schade mee kunt aanbrengen bij anderen. Dat ik het wel eens gezien heb maakt niet dat ik het daarom maar zal accepteren als normaal in de samenleving, kom op zeg, we zijn toch geen holbewoners meer.
Dr_Strangelovewoensdag 22 augustus 2012 @ 11:52
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:42 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Voorarrest mogen ze niet langer dan 90 dagen verlengen volgens mijn. Waarom dat bij Robert M wel zo was intresseert me niet misschien omdat de zaak veel en veel erger is dan zulke zaken als mishandeling enz
De zaken Robert M. en Volkert zijn qua toepassing van de voorlopige hechtenis vergelijkbaar.

De gevangenhouding mag inderdaad niet langer dan 90 dagen duren, voordat de rechtszaak is begonnen. Als dat gebeurd is, mag de rechtbank gewoon iemand in voorarrest houden. Daarom heb je ook vaak van die pro-forma zittingen in het strafrecht. De rechter kan de inhoudelijke rechtszaak gewoon uitstellen tot het onderzoek afgerond is (met telkens een maand in normale gevallen) en zo de verdachte in voorarrest houden.
WRHwoensdag 22 augustus 2012 @ 11:52
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:50 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Hij mag van mijn een gelukkig leven leiden
Da's mooi, van mij mag het slachtoffer weer normaal rondlopen zonder krukken.
MightyMightyMwoensdag 22 augustus 2012 @ 11:52
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:50 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Ik denk dat als het zo is dat iemand hem alleen beledigd heeft dan is het idd in zijn hoofd niet goed dan moet hij zijn straf gewoon uitzitten. Ik zou iemand niet zomaar zo zwaar in elkaar slaan maar Badr heeft gezegd dat hij heeft geslagen en niet heeft getrapt. En uiteindelijk maak ik me niet zo druk om hem hij mag van mijn gerust een tweede kans krijgen blijven kickboxen enz. Hij mag van mijn een gelukkig leven leiden
Wat ben je toch een goed correct persoon. Denk je ook wel eens aan Everink, om maar iemand te noemen?
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 11:54
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:50 schreef DS4 het volgende:

Bij een beperktere groep weldegelijk!
Ik woon al lang niet meer in Amsterdam, heb niks met vechtsporten, maar ook ik wist van zijn reputatie.
IntensiveGarywoensdag 22 augustus 2012 @ 11:56
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:50 schreef DS4 het volgende:

[..]

Bij een beperktere groep weldegelijk!
De hele Amsterdamse horeca, de recherche en de mensen die 'm een beetje volgen. Da's toch al best een aardig clubje hoor ;)
Leandrawoensdag 22 augustus 2012 @ 11:57
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:38 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Ja het maxium is 90 dagen voorarrest.En niet alles naar buiten brengen? Ben benieuwd hoe de rechter gaat oordelen want al voordat hij is gaan melden was er al veel bekend ook toen al werd gesproken over het slachtoffer in de cooldown die nog steeds geen aangifte heeft gedaan en ook niet gesproken maar andere getuigen wel.
Het slachtoffer uit de Cooldown heeft vorige week woensdag aangifte gedaan, nadat Badr zelf verklaard had dat dat Cooldown-incident idd had plaatsgevonden.

Dus; Badr bekent zelf over de Cooldown, het slachtoffer doet vervolgens (eindelijk) aangifte, en dan ga jij nog beweren dat het niet gebeurd is omdat er geen aangifte is?
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 12:00
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:52 schreef MightyMightyM het volgende:

[..]

Wat ben je toch een goed correct persoon. Denk je ook wel eens aan Everink, om maar iemand te noemen?
Ja hoor maar ik ken hem niet dus staat het ver van me af. Ik hoop voor hem natuurlijk ook dat het goed komt
Lavenderrwoensdag 22 augustus 2012 @ 12:00
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:57 schreef Leandra het volgende:

[..]

Het slachtoffer uit de Cooldown heeft vorige week woensdag aangifte gedaan, nadat Badr zelf verklaard had dat dat Cooldown-incident idd had plaatsgevonden.

Dus; Badr bekent zelf over de Cooldown, het slachtoffer doet vervolgens (eindelijk) aangifte, en dan ga jij nog beweren dat het niet gebeurd is omdat er geen aangifte is?
Net zo makkelijk en vervolgens de dader nog een gelukkig leven toewensen.
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 12:01
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:57 schreef Leandra het volgende:

[..]

Het slachtoffer uit de Cooldown heeft vorige week woensdag aangifte gedaan, nadat Badr zelf verklaard had dat dat Cooldown-incident idd had plaatsgevonden.

Dus; Badr bekent zelf over de Cooldown, het slachtoffer doet vervolgens (eindelijk) aangifte, en dan ga jij nog beweren dat het niet gebeurd is omdat er geen aangifte is?
Ja Leandra dat heb ik gemist dat die jonge toch aangifte heeft gedaan. dan is het verhaal in de revu waar hij zelf niet over wil spreken maar andere wel
Lavenderrwoensdag 22 augustus 2012 @ 12:01
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:00 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Ja hoor maar ik ken hem niet dus staat het ver van me af. Ik hoop voor hem natuurlijk ook dat het goed komt
Je kent Badr toch ook niet, maar probeert wel steeds zijn acties goed te praten?
MightyMightyMwoensdag 22 augustus 2012 @ 12:02
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:00 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Ja hoor maar ik ken hem niet dus staat het ver van me af. Ik hoop voor hem natuurlijk ook dat het goed komt
Ah gelukkig. Dacht even dat je zo politiek correct was dat je je meer om de dader bekommert dan om het slachtoffer.
MightyMightyMwoensdag 22 augustus 2012 @ 12:02
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:01 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Ja Leandra dat heb ik gemist dat die jonge toch aangifte heeft gedaan. dan is het verhaal in de revu waar hij zelf niet over wil spreken maar andere wel
Je mist wel meer feiten. Of doet die af als meningen.
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 12:04
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:00 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Net zo makkelijk en vervolgens de dader nog een gelukkig leven toewensen.
Ik wens bijna iedereen een gelukkig leven toe. Ook de slachtoffers. In Nederland mogen mensen die iemand vermoord hebben na een straf weer een leven opbouwen. En ik vind moord verkrachting en misbruik toch heel wat erger dan deze zaak.
Leandrawoensdag 22 augustus 2012 @ 12:04
Dat het gemiddelde kijkbuiskind niet weet dat iemand gevaarlijk is maakt hem niet gelijk een onschuldig mak lammetje... vroeger wist je in de horeca ook wie Geurt Roos was, al ver voor de rest van de wereld de naam wel eens gehoord had.
En nee, je ging Geurt ook niet in de weg lopen (nog steeds niet trouwens), en je deed zeker geen aangifte tegen hem.

Wat wil dat zeggen? Dat het een onschuldig lammetje is tot iedereen weet dat het niet zo is?
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 12:05
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:01 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Je kent Badr toch ook niet, maar probeert wel steeds zijn acties goed te praten?
Hoezo praat ik het goed? Elk verhaal heeft gewoon 2 kanten en dat komt in deze zaak niet naar voren.
Leandrawoensdag 22 augustus 2012 @ 12:05
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:01 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Ja Leandra dat heb ik gemist dat die jonge toch aangifte heeft gedaan. dan is het verhaal in de revu waar hij zelf niet over wil spreken maar andere wel
De Revu van vorige week.... :O
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 12:05
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:02 schreef MightyMightyM het volgende:

[..]

Ah gelukkig. Dacht even dat je zo politiek correct was dat je je meer om de dader bekommert dan om het slachtoffer.
Nee Joh tuurlijk niet
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 12:06
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:04 schreef simpelintje het volgende:

Ik wens bijna iedereen een gelukkig leven toe. Ook de slachtoffers. In Nederland mogen mensen die iemand vermoord hebben na een straf weer een leven opbouwen. En ik vind moord verkrachting en misbruik toch heel wat erger dan deze zaak.
badr mag na een straf ook weer een leven opbouwen, hoor. En ik vind mishandeling met hoogstwaarschijnlijk blijvend letsel ook erg.
Leandrawoensdag 22 augustus 2012 @ 12:06
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:05 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Hoezo praat ik het goed? Elk verhaal heeft gewoon 2 kanten en dat komt in deze zaak niet naar voren.
Hou toch op zeg, als ik 3 keer zo sterk ben als jij, maar ik heb geen andere manier om jouw grote mond te snoeren dan hem letterlijk dichtslaan, dan is dat gewoon triest.... een zwaktebod in het kwadraad.
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 12:06
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:05 schreef Leandra het volgende:

[..]

De Revu van vorige week.... :O
Ik dacht dat het verhaal van de cooldown vandaag in de revu zou staan dat heb ik ergens gelezen
MightyMightyMwoensdag 22 augustus 2012 @ 12:06
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:04 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Ik wens bijna iedereen een gelukkig leven toe. Ook de slachtoffers. In Nederland mogen mensen die iemand vermoord hebben na een straf weer een leven opbouwen. En ik vind moord verkrachting en misbruik toch heel wat erger dan deze zaak.
Wat wil je hiermee zeggen? is er hier iemand die dat ontkent?
DS4woensdag 22 augustus 2012 @ 12:07
quote:
7s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 11:54 schreef Copycat het volgende:

Ik woon al lang niet meer in Amsterdam, heb niks met vechtsporten, maar ook ik wist van zijn reputatie.
Precies. Het komt bepaald niet uit de lucht vallen.
Lavenderrwoensdag 22 augustus 2012 @ 12:07
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:05 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Hoezo praat ik het goed? Elk verhaal heeft gewoon 2 kanten en dat komt in deze zaak niet naar voren.
Heb je het verhaal van de advocaat van Badr Hari niet gehoord dan? Dát was zijn kant.
Heb je zijn eigen woorden niet gehoord: "Ik hoop dat deze laffe daders snel opgepakt worden".
Ook zijn kant.
Leandrawoensdag 22 augustus 2012 @ 12:08
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:00 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Ja hoor maar ik ken hem niet dus staat het ver van me af. Ik hoop voor hem natuurlijk ook dat het goed komt
Mijn god wat walgelijk, ken je Badr wel, dat je voor hem meer hoopt dat het goedkomt?
Als Badr ipv Everink nou Chris Zeegers aan gort getrapt had, had het dan wel dichterbij je gestaan?
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 12:08
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:07 schreef Lavenderr het volgende:

Heb je zijn eigen woorden niet gehoord: "Ik hoop dat deze laffe daders snel opgepakt worden".
Ook zijn kant.
Die was mooi, ja. Als na die loze uitspraak de schellen niet van ogen vielen ...
MightyMightyMwoensdag 22 augustus 2012 @ 12:08
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:04 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Ik wens bijna iedereen een gelukkig leven toe. Ook de slachtoffers. In Nederland mogen mensen die iemand vermoord hebben na een straf weer een leven opbouwen. En ik vind moord verkrachting en misbruik toch heel wat erger dan deze zaak.
Alles wat geen verkrachting of moord is, doet er niet toe? Ik ben benieuwd of je er ook zo over dacht als je zelf kennis had gemaakt met de vuisten van Badr.
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 12:09
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:04 schreef Leandra het volgende:
Dat het gemiddelde kijkbuiskind niet weet dat iemand gevaarlijk is maakt hem niet gelijk een onschuldig mak lammetje... vroeger wist je in de horeca ook wie Geurt Roos was, al ver voor de rest van de wereld de naam wel eens gehoord had.
En nee, je ging Geurt ook niet in de weg lopen (nog steeds niet trouwens), en je deed zeker geen aangifte tegen hem.

Wat wil dat zeggen? Dat het een onschuldig lammetje is tot iedereen weet dat het niet zo is?
gemiddelde kijkbuiskind? Heb je het nu over jezelf? En waar heb ik gezegd dat hij een lief onschuldig lammetje is. dat denk ik helemaal niet. Hij heeft toch hoe je het bekijkt zijn kind in de steek gelaten om bij een andere vrouw met kinderen te gaan zitten. En ik denk niet dat hij bij al die mishandelingen onschuldig is. Maar alles wat jij en ik weten Leandra komt uit de media en die media is vooral tegen Badr en op dit moment het grootste monster van nederland. dat vind ik overdreven
Leandrawoensdag 22 augustus 2012 @ 12:10
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:06 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Ik dacht dat het verhaal van de cooldown vandaag in de revu zou staan dat heb ik ergens gelezen
http://www.revu.nl/2012/08/14/badr-hari-en-de-brandstichting/

Kijk vooral even naar de datum....
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 12:10
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:08 schreef MightyMightyM het volgende:

[..]

Alles wat geen verkrachting of moord is, doet er niet toe? Ik ben benieuwd of je er ook zo over dacht als je zelf kennis had gemaakt met de vuisten van Badr.
Ik heb zelf ook wel eens met een dik oog gelopen en een arm in het gips.
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 12:11
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:10 schreef simpelintje het volgende:
Ik heb zelf ook wel eens met een dik oog gelopen en een arm in het gips.
Ik wil graag de andere kant van het verhaal horen.
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 12:11
quote:
vandaag is er een nieuw verhaal volgens mijn
IntensiveGarywoensdag 22 augustus 2012 @ 12:11
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:10 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Ik heb zelf ook wel eens met een dik oog gelopen en een arm in het gips.
Daar zou Everink graag voor ruilen, denk ik...
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 12:12
quote:
7s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:11 schreef Copycat het volgende:

[..]

Ik wil graag de andere kant van het verhaal horen.
Dat mag hoor maar het komt er op neer dat ik zelf ook niet altijd lief en aardig ben. En soms heel vervelend kon doen als ik gedronken heb en ik heb nog steeds een grote mond. maar ik heb wel van fouten geleerd
mommychaoswoensdag 22 augustus 2012 @ 12:12
Misschien had Badr niks aan zijn handen omdat hij de theedoek er om had gewonden??
Leandrawoensdag 22 augustus 2012 @ 12:13
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:11 schreef simpelintje het volgende:

[..]

vandaag is er een nieuw verhaal volgens mijn
Ja, en?
Daar staat de reconstructie in van het Cooldowndrama, maar de aangifte is vorige week woensdag al geweest.
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 12:13
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:12 schreef simpelintje het volgende:

Dat mag hoor maar het komt er op neer dat ik zelf ook niet altijd lief en aardig ben. En soms heel vervelend kon doen als ik gedronken heb en ik heb nog steeds een grote mond. maar ik heb wel van fouten geleerd
Je spreekt je man voortaan niet meer tegen als ie weer eens doorgesnoven thuiskomt?
MightyMightyMwoensdag 22 augustus 2012 @ 12:14
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:09 schreef simpelintje het volgende:

[..]

gemiddelde kijkbuiskind? Heb je het nu over jezelf? En waar heb ik gezegd dat hij een lief onschuldig lammetje is. dat denk ik helemaal niet. Hij heeft toch hoe je het bekijkt zijn kind in de steek gelaten om bij een andere vrouw met kinderen te gaan zitten. En ik denk niet dat hij bij al die mishandelingen onschuldig is. Maar alles wat jij en ik weten Leandra komt uit de media en die media is vooral tegen Badr en op dit moment het grootste monster van nederland. dat vind ik overdreven
De media, overigens meervoud, geven de feiten weer en vaak gaat dit inderdaad gepaard met subjectiviteit. Een weldenkend mens kan hier zelf al afwegend een oordeel over vellen.

Het is zo simpel om alles maar op media te gooien. Feit is dat meneer reeds veroordeeld is (jaren geleden) en alle schijn tegen heeft in de lopende zaken. Feit is dat meneer een agressieprobleem heeft.

En gelukkig komen de meeste mensen hier na afweging van deze feiten tot het oordeel dat er iets in ieder geval neit helemaal in orde is met dit heerschap.
Die_Hofstadtgruppewoensdag 22 augustus 2012 @ 12:14
quote:
5s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:13 schreef Copycat het volgende:

[..]

Je spreekt je man voortaan niet meer tegen als ie weer eens doorgesnoven thuiskomt?
Ze komt niet meer in z'n space. Hij ook niet meer in die van haar dan trouwens.
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 12:14
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:13 schreef Leandra het volgende:

[..]

Ja, en?
Daar staat de reconstructie in van het Cooldowndrama, maar de aangifte is vorige week woensdag al geweest.
Leandra ik heb toch gezegd dat ik niet wist dat er aangifte is gedaan ik zeg toch niet dat je liegt ofzo
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 12:15
quote:
5s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:13 schreef Copycat het volgende:

[..]

Je spreekt je man voortaan niet meer tegen als ie weer eens doorgesnoven thuiskomt?
Wat een onzin zeg. Wat voor levenservaring heb jij eigenlijk? Ik heb geen man
MightyMightyMwoensdag 22 augustus 2012 @ 12:15
quote:
7s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:11 schreef Copycat het volgende:

[..]

Ik wil graag de andere kant van het verhaal horen.
Ik wens de dader hiervan een gelukkig leven toe.
Leandrawoensdag 22 augustus 2012 @ 12:16
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:09 schreef simpelintje het volgende:

[..]

gemiddelde kijkbuiskind? Heb je het nu over jezelf? En waar heb ik gezegd dat hij een lief onschuldig lammetje is. dat denk ik helemaal niet. Hij heeft toch hoe je het bekijkt zijn kind in de steek gelaten om bij een andere vrouw met kinderen te gaan zitten. En ik denk niet dat hij bij al die mishandelingen onschuldig is. Maar alles wat jij en ik weten Leandra komt uit de media en die media is vooral tegen Badr en op dit moment het grootste monster van nederland. dat vind ik overdreven
Misschien moet je je abonnement op de Telegraaf maar opzeggen, je kunt duidelijk niet met die chocoladeletters op de voorpagina omgaan....
Vooralsnog is de berichtgeving redelijk op feiten gebaseerd, dat er steeds meer nare zaken bovenkomen is een beroepsrisico als je in die sector zit, men gaat immers pas praten als men dat veilig acht.
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 12:16
quote:
9s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:14 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Ze komt niet meer in z'n space. Hij ook niet meer in die van haar dan trouwens.
Goh vertel hoe je daarbij hoe denk je dit zomaar ff te weten?
MightyMightyMwoensdag 22 augustus 2012 @ 12:17
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:15 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Wat een onzin zeg. Wat voor levenservaring heb jij eigenlijk? Ik heb geen man
Je geeft zelf aan dat je hier persoonlijk aangevallen voelt maar trekt wel de persoonlijke levenservaring van een andere fokker in twijfel?
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 12:17
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:15 schreef simpelintje het volgende:

Wat een onzin zeg. Wat voor levenservaring heb jij eigenlijk? Ik heb geen man
Best veel eigenlijk. Maar die reikt niet ver genoeg om te weten dat jij geen man hebt.
Je vader dan.
Leandrawoensdag 22 augustus 2012 @ 12:17
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:14 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Leandra ik heb toch gezegd dat ik niet wist dat er aangifte is gedaan ik zeg toch niet dat je liegt ofzo
Misschien moet je volgende keer eerst eens je feiten checken voor je gaat beweren dat er geen aangifte gedaan is.
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 12:17
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:15 schreef MightyMightyM het volgende:

[..]

Ik wens de dader hiervan een gelukkig leven toe.
Ja ik ook wat persoonlijk ben je zeg heb ik je iets aangedaan ofzo?
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 12:18
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:17 schreef Leandra het volgende:
Misschien moet je volgende keer eerst eens je feiten checken voor je gaat beweren dat er geen aangifte gedaan is.
Kom, kom, nu vraag je wel heel veel!
MightyMightyMwoensdag 22 augustus 2012 @ 12:18
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:17 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Ja ik ook wat persoonlijk ben je zeg heb ik je iets aangedaan ofzo?
Ik herhaal slechts jouw eigen quote.
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 12:18
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:16 schreef Leandra het volgende:

[..]

Misschien moet je je abonnement op de Telegraaf maar opzeggen, je kunt duidelijk niet met die chocoladeletters op de voorpagina omgaan....
Vooralsnog is de berichtgeving redelijk op feiten gebaseerd, dat er steeds meer nare zaken bovenkomen is een beroepsrisico als je in die sector zit, men gaat immers pas praten als men dat veilig acht.
Wat een slimmerds hier zeg bepaalde mensen denken alle wijsheid en kennis te hebben over van alles en iedereen. Mevrouwtje ik lees geen telegraaf
MightyMightyMwoensdag 22 augustus 2012 @ 12:21
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:18 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Wat een slimmerds hier zeg bepaalde mensen denken alle wijsheid en kennis te hebben over van alles en iedereen. Mevrouwtje ik lees geen telegraaf
En weer doe je zelf wat je anderen verwijt. Je trekt de intelligentie in twijfel van mensen wiens mening jou niet welgevallig is.
Lavenderrwoensdag 22 augustus 2012 @ 12:22
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:18 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Wat een slimmerds hier zeg bepaalde mensen denken alle wijsheid en kennis te hebben over van alles en iedereen. Mevrouwtje ik lees geen telegraaf
Nou, het lijkt er meer op dat jíj dat denkt.
En dan sla ik 'bepaalde mensen' toch iets hoger aan op dat gebied.
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 12:22
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:21 schreef MightyMightyM het volgende:

[..]

En weer doe je zelf wat je anderen verwijt. Je trekt de intelligentie in twijfel van mensen wiens mening jou niet welgevallig is.
Nee hoor ik zeg niks over jouw persoonlijk Leandra en Copycat proberen dat wel. dat ik een dommerik ben ofzo een kijkbuiskind. Alsof ik niet kan nadenken. Jij doet ook aanvallerig je kent me niet ens
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 12:23
Echt ... splinters en balken.
MightyMightyMwoensdag 22 augustus 2012 @ 12:24
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:22 schreef simpelintje het volgende:

[..]

Nee hoor ik zeg niks over jouw persoonlijk Leandra en Copycat proberen dat wel. dat ik een dommerik ben ofzo een kijkbuiskind. Alsof ik niet kan nadenken. Jij doet ook aanvallerig je kent me niet ens
Ik heb niets persoonlijks over jou gezegd, dat vind ik altijd een beetje laag in een discussie en getuigen van onmacht.
tong80woensdag 22 augustus 2012 @ 12:47
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:22 schreef simpelintje het volgende:

je kent me niet ens
Je bent een vrijgezel die geen Telegraaf leest. Iemand die met een slok op regelmatig in elkaar is geslagen door een te grote bek. Maar je hebt geleerd van je fouten en wil niet weer een gebroken arm worden geslagen. Verder geloof je niet alles wat de media voor nieuws brengt. Integendeel zelfs, je vindt dat de media met een hetze bezig is en dus mede debet is aan de negative beeldvorming van Hadri. De 90 dagen van verlengde hechtenis zegt voor jou niks omdat er niks naar buiten komt over de eventuele redenen daarvoor.

:P
Leandrawoensdag 22 augustus 2012 @ 12:48
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:47 schreef tong80 het volgende:

[..]

Je bent een vrijgezel die geen Telegraaf leest. Iemand die met een slok op regelmatig in elkaar is geslagen door een te grote bek. Maar je hebt geleerd van je fouten en wil niet weer een gebroken arm worden geslagen. Verder geloof je niet alles wat de media voor nieuws brengt. Integendeel zelfs, je vindt dat de media met een hetze bezig is en dus mede debet is aan de negative beeldvorming van Hadri. De 90 dagen van verlengde hechtenis zegt voor jou niks omdat er niks naar buiten komt over de eventuele redenen daarvoor.

:P
Jezus Tong, wat een scherpe analyse _O_
v_woensdag 22 augustus 2012 @ 13:00
quote:
9s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 09:33 schreef Copycat het volgende:

[..]

En dat blijf je houden.
Als jij er op blijft reageren, wel ja..
simpelintjewoensdag 22 augustus 2012 @ 13:42
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 12:47 schreef tong80 het volgende:

[..]

Je bent een vrijgezel die geen Telegraaf leest. Iemand die met een slok op regelmatig in elkaar is geslagen door een te grote bek. Maar je hebt geleerd van je fouten en wil niet weer een gebroken arm worden geslagen. Verder geloof je niet alles wat de media voor nieuws brengt. Integendeel zelfs, je vindt dat de media met een hetze bezig is en dus mede debet is aan de negative beeldvorming van Hadri. De 90 dagen van verlengde hechtenis zegt voor jou niks omdat er niks naar buiten komt over de eventuele redenen daarvoor.

Flauw hoor ik ben helemaal niet regelmatig in elkaar geslagen dat heb ik nergens gezegd. Maar ga vooral door ik blijf bij mijn mening en zie daar niks verkeerds in

:P
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 13:45
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 13:00 schreef v_ het volgende:

Als jij er op blijft reageren, wel ja..
Spuit elf!
v_woensdag 22 augustus 2012 @ 13:54
quote:
10s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 13:45 schreef Copycat het volgende:

[..]

Spuit elf!
:?
Speculariumwoensdag 22 augustus 2012 @ 13:59
quote:
:')!

Wat een vergelijking met LA.
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 14:00
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 13:54 schreef v_ het volgende:

:?
Je reageert op een post van half tien ... als mosterd na de maaltijd.
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 14:01
quote:
9s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 13:59 schreef Specularium het volgende:

:')!

Wat een vergelijking met LA.
Ja jonguh, een VIP-ruimte bij Sensation is van dezelfde orde als South Central by night.
#ANONIEMwoensdag 22 augustus 2012 @ 14:14
quote:
9s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 13:59 schreef Specularium het volgende:

[..]

:')!

Wat een vergelijking met LA.
Even weer aantippen dat hij in Amerika woont. Leon de man van de wereld.

Daarnaast, een poging tot polemiek tussen Leon en Ellian :')
Lavenderrwoensdag 22 augustus 2012 @ 14:17
quote:
9s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 14:14 schreef Tem het volgende:

[..]

Even weer aantippen dat hij in Amerika woont. Leon de man van de wereld.

Daarnaast, een poging tot polemiek tussen Leon en Ellian :')
Zoiets zou Leon de Winter toch nooit doen? :')
Speculariumwoensdag 22 augustus 2012 @ 14:18
Hopelijk nodigen ze Leon volgende week bij DWDD uit.

John van den Heuvel en zouzou ernaast. Topshow.
Weltschmerzwoensdag 22 augustus 2012 @ 14:28
quote:
9s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 14:14 schreef Tem het volgende:

Daarnaast, een poging tot polemiek tussen Leon en Ellian :')
Om de paralympics mag je ook niet lachen.
WRHwoensdag 22 augustus 2012 @ 14:30
quote:
9s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 14:18 schreef Specularium het volgende:
Hopelijk nodigen ze Leon volgende week bij DWDD uit.

John van den Heuvel en zouzou ernaast. Topshow.
_O-
Die_Hofstadtgruppewoensdag 22 augustus 2012 @ 14:32
quote:
9s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 14:14 schreef Tem het volgende:

[..]

Even weer aantippen dat hij in Amerika woont. Leon de man van de wereld.

Daarnaast, een poging tot polemiek tussen Leon en Ellian :')
quote:
Wie ’s nachts om half vier niet in disco’s komt, loopt geen risico om mensen als Badr tegen te komen. Ik loop niet ’s nachts om half vier South Central LA in
Ik mag dus nooit meer om half 4 's nachts uitgaan :'(
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 14:34
Ik vind het echt onvoorstelbaar dat iemand die toch niet op zijn achterhoofd is gevallen, zulke stompzinnige vergelijkingen maakt. Met droge ogen en zonder spoortje humor.
Is he on crack?
Weltschmerzwoensdag 22 augustus 2012 @ 14:35
quote:
9s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 14:34 schreef Copycat het volgende:
Ik vind het echt onvoorstelbaar dat iemand die toch niet op zijn achterhoofd is gevallen, zulke stompzinnige vergelijkingen maakt. Met droge ogen en zonder spoortje humor.
Is he on crack?
Hoe kom je erbij dat hij niet op zijn achterhoofd gevallen is?
Copycatwoensdag 22 augustus 2012 @ 14:37
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 14:35 schreef Weltschmerz het volgende:

Hoe kom je erbij dat hij niet op zijn achterhoofd gevallen is?
Zo schat ik hem niet in. Met wat van zijn boeken indachtig. Maar wellicht heeft ie recentelijk een fikse val gemaakt?
Lavenderrwoensdag 22 augustus 2012 @ 14:46
quote:
7s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 14:37 schreef Copycat het volgende:

[..]

Zo schat ik hem niet in. Met wat van zijn boeken indachtig. Maar wellicht heeft ie recentelijk een fikse val gemaakt?
Toen hij op South Central LA was misschien? Als getrouwde man. Om half vier 's nachts :+
Dr_Strangelovewoensdag 22 augustus 2012 @ 15:09
Revu had vandaag inderdaad ook nog nieuwe onthullingen:

http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)-aangifte-doen.dhtml