Goed zo, en simpelintje doet dat ook.quote:
Maar er is geen nieuws meer over deze gate. Mogen het alleen maar roddels zijn?quote:Op maandag 20 augustus 2012 11:43 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
We laten het intelligentieniveau van Nederlanders, Marokkanen en FOK!kers even voor wat het is en gaan nú weer verder met de [gate], ok? Doen, hoor.
Mwoa, het mag wel iets meer zijn dan roddels.quote:Op maandag 20 augustus 2012 11:45 schreef simpelintje het volgende:
Maar er is geen nieuws meer over deze gate. Mogen het alleen maar roddels zijn?
quote:Op maandag 20 augustus 2012 11:53 schreef Cracka-ass het volgende:
Leon de Winter is net zo verliefd als Estelle zo te lezen.
Goeie. Lijkt er idd op dat hij voor de charmes van Badr bezweken is. Zie je, het kán wel zonder geweldquote:Op maandag 20 augustus 2012 11:53 schreef Cracka-ass het volgende:
Leon de Winter is net zo verliefd als Estelle zo te lezen.
Wat een gezwets zeg.. Zou hij wat goed te maken hebben met Badr?quote:Op maandag 20 augustus 2012 09:52 schreef lexgauw007 het volgende:
[..]
Leon de Winter vraagt zich af wat slachtoffer Koen, een getrouwde man, ‘s nachts om half vier in de Arena te zoeken had en wat er zoal in zijn bloed zat.
[..]
http://www.elsevier.nl/we(...)tm_campaign=elsevier
Leon is dan ook geen Alfa-mannetje, dus hij wist gelijk z'n plek tov Badr.quote:Op maandag 20 augustus 2012 11:54 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Goeie. Lijkt er idd op dat hij voor de charmes van Badr bezweken is. Zie je, het kán wel zonder geweld
Je weet het niet hequote:Op maandag 20 augustus 2012 11:54 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Goeie. Lijkt er idd op dat hij voor de charmes van Badr bezweken is. Zie je, het kán wel zonder geweld
Ja roddelend Nederland wordt gewoon echt op zijn wenken bediend. Alsof ze ons een lolletje gunnen, nu sommige soaps met winterstop zijn. Dit verzin je toch niet allemaal..Estelle kan zo in zo' n Amerikaanse soap met van die dramatische close-ups. Zeker als ik die foto voor de geest haal bij dat Telegraaf-interview met die intense emotionele blik met extra aangezette Leco-oogjes.quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 08:40 schreef WRH het volgende:
wat een grappig stukje, maar als ik eerlijk ben; dat is toch precies wat het is.
omdat het zo'n soap is, het begon al met Ruud en de afluisterapparatuur, Estelle die liegt tegen de politie, Badr en zijn theedoek, het kon gewoon allemaal niet normaal, Goede tijden Slechte tijden is er niets bij vergeleken. (en even slecht geacteerd)
volksvermaak dus, vandaar dat iedereen het er over heeft en iedereen een mening heeft.
Natuurlijk geven media naast de feiten altijd een gekleurd beeld maar het is een de ontvanger van de nieuwsberichten om deze feiten af te wegen en zelf een oordeel te vellen. Hari heeft door de jaren heen door verschillende incidenten, binnen en buiten de ring, aangetoond nou niet bepaald van zijn fouten te leren. En hij heeft zelf het inzicht dat hij een tikkende tijdbom is. Iedereen maakt fouten ja, maar de meesten leren daarvan..quote:Op maandag 20 augustus 2012 11:18 schreef simpelintje het volgende:
[..]
Jij hebt jouw mening gevormd door de media die alleen in het begin van zijn relatie het geluk gunde en daarna een hetze tegen hem zijn begonnen. dat is ook gevaarlijk vind ik. Ik vind het goed dat er schrijvers zijn die het ook anders bekijken. Ook hij verdient een kans. De rechter gaat bepalen hoe het met hem verder gaat aflopen. daar moet iedereen zich bij neerleggen maar als hij zijn straf heeft uitgezeten en ik hoop dat hij dan goed heeft nagedacht en veel inzicht in zichzelf heeft gekregen want hij is geen domme man dan verdient hij het ook om een schone start te maken. Ik bekijk het leven niet zwart wit en iedereen maakt fouten. Ik denk jij ook en vast niet zulke fouten maar wie weet wie jij hebt pijn gedaan of wat dan ook
quote:Charmante Badr Hari verdient dit wel!
Kickbokser bombarderen tot rolmodel bij gebrek aan beter? Ik dacht het niet
Dat Leon de Winter de Marokkaanse gemeenschap niet erg hoog heeft zitten wisten we al. Maar waar heeft nu mee op de proppen komt: daar breekt mijn Zeeuwse klomp van. De Winter schrijft in zijn artikel 'Charmante Badr Hari' verdient dit niet' dat de kickbokser hoogstens een taakstraf verdient, zodat hij in ieder geval zijn titel als rolmodel kan prolongeren.
De Winter schrijft– en ik citeer:
"Als hij schuldig wordt bevonden, mag Badr niet meer dan een taakstraf en een voorwaardelijke celstraf krijgen. Hij kan gebruik maken van zijn unieke positie bij minderheidsgroepen, en ik ben van mening dat hij de opdracht moet krijgen met jonge allochtonen te werken."
De Winter schrijft hier dus dat je een persoon die een zwangere vrouw verliet – er met andermans vrouw vandoor ging – en onderweg ook nog zes mensen in elkaar heeft getimmerd het beste kunt bombarderen tot rolmodel. Omdat hij een unieke positie zou hebben? Bij gebrek aan beter? Nee dank je, Leon.
Badri Hari verdient een eerlijk proces en een uitspraak zoals een niet-Marokkaan die ook verdient. Gelijke monniken, gelijke kappen. De jeugd heeft geen agressieve Badri Hari’s nodig, daar hebben we er helaas al genoeg van rondlopen. In plaats daarvan zie ik types als De Winter liever om zich heen kijken. Bezoek de MBO's, hogescholen en universiteiten, er lopen toppers rond die tegenstanders van een geweldige verbale repliek kunnen dienen. Ook onder sporters – ja zelfs kickboksers – die hun emoties buiten de ring prima kunnen kanaliseren.
De jeugd verdient, met alle respect voor Hari's prestaties en innerlijke strijd, toch echt veel beter. Volgens De Winter – en corrigeer me als ik de impliciete boodschap verkeerd lees – is Badr Hari zo ongeveer het beste wat uit de gemeenschap is voortgekomen.
Wat mij betreft een regelrechte belediging voor de échte rolmodellen.
Dat zou idd ook wel een reden kunnen zijn, maximum trolling van Leon om die 'achterlijke' moslims weer op de kast te jagen.quote:De jeugd verdient, met alle respect voor Hari's prestaties en innerlijke strijd, toch echt veel beter. Volgens De Winter - en corrigeer me als ik de impliciete boodschap verkeerd lees - is Badr Hari zo ongeveer het beste wat uit de gemeenschap is voortgekomen.
Wat mij betreft een regelrechte belediging voor de échte rolmodellen.
Bron?quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 19:37 schreef Cynix ® het volgende:
Overigens zou de bewuste opmerking van Koen Everink (tegen Estelle), die de vlam in de pan deed slaan, zijn: "Zo, is het geld van Gullit op?"
Tsja, dan vráág je er wel om.
Een of andere Franse krant denk ik.quote:
Maar hij zei ook de Badr dat gezegd had, en dat het slachtoffer het ontkende.quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 19:46 schreef Cynix ® het volgende:
Nee, de doorgaans goed ingelichte en van binnenuit getipte John van den Heuvel zei het.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |