quote:Op woensdag 22 mei 2013 14:40 schreef ueberduitser het volgende:
Na de woning van binnen klaar gemaakt te hebben (zal wel 2014 worden) gaan we een tuinprojectje aan van 3184m2....
Vorige bewoner is aan het "opschonen" geweest.![]()
Wat een zooi, ik ben volgend jaar echt een weekend een trekker met oplegger nodig en een shovel o.i.d. om enige orde te kunnen herstellen.
[ afbeelding ]
Dank! Wij gaan hier niet meer weg als het goed is, dus ik heb de tijd. En ik hou van tuinieren, dus kom maar op!quote:Op woensdag 22 mei 2013 21:23 schreef crv het volgende:
[..]ik dacht dat ik een uitdaging had met 2500m2 gras van 1 meter hoog
success![]()
ik ook, maar de tijd spelt me even parten. en we willen eerst de kelder onder het terras afhebben zodat we daar buiten kunnen zitten en ideeen opdoenquote:Op woensdag 22 mei 2013 22:43 schreef ueberduitser het volgende:
[..]
Dank! Wij gaan hier niet meer weg als het goed is, dus ik heb de tijd. En ik hou van tuinieren, dus kom maar op!
Die zitten hiero : F&F / Het Grote Bloemen en Planten in Eigen Tuin Topic #11 Bloei!quote:Op donderdag 23 mei 2013 13:19 schreef Iwanius het volgende:
Het lijkt wel of een hoop mensen op FOK! allemaal bij grote stukken braak land leven, een beetje gebied Almere toen er nog amper iets stond.
Geen stedelingen of lieden die in de randstad of daarbuiten leven zo te zien.
Haha! Gezellig bij de buren in de tuinquote:Op vrijdag 24 mei 2013 14:11 schreef Dr.Hilfiger het volgende:
Is de tweede zithoek op het laatste plaatje voor de schoonfamilie?
omg wat een end.. onze tuin is iets van 10 meter diep en daar heb ik al trauma's van! hahaquote:Op woensdag 22 mei 2013 23:25 schreef fh101 het volgende:
Onze tuin (en die van de buren) is in 2009 gesaneerd. Dan kun je dus helemaal opnieuw beginnen. De tuin is ongeveer 50 meter diep, en er moest dus ook een pad (dat we zelf gingen leggen) naar het einde van de tuin komen. Dan heb je veel stenen nodig. Heel veel stenen. Ik heb verdomme nog trauma's
Hogedrukreiniger inzetten om die distels af te snijden!quote:Op maandag 20 mei 2013 22:49 schreef Gieliovd het volgende:
Ik dacht dat ik een redelijk diepe tuin had met 22 meter...![]()
[ link | afbeelding ]
Mijn tuin is ontploft 2 weken geleden. De distels steken 30 (!!) cm boven de tegels uit, de bomen zijn weer oerwoud grootte, de borders stromen weer over...
Je moet wel met je hoofd op tv willenquote:Op zondag 26 mei 2013 11:56 schreef Iwanius het volgende:
Het klinkt misschien een beetje raar tussen alle reacties waaruit blijkt dat men zelf graag te werk gaat als het hun tuin betreft maar wat zou het schelen als je bijvoorbeeld voor de gein gewoon meedoet met een van die klus programma's op RTL of SBS? waar mensen hun tuin of woning ( of beiden) helemaal wordt aangepakt en opgeknapt.
Het kost m.i. niks dan alleen medewerking en je hoofd op tv en gezellig meedoen.
Volgens mij kost het je bij Eigen Huis & Tuin wel de gebruikte materialen. Ik heb ooit gehoord dat je dan de inkoopwaarde moet betalen.quote:Het kost m.i. niks dan alleen medewerking en je hoofd op tv en gezellig meedoen.
wij hebben erover nagedacht, maar het is nogal een uitdagingquote:Op zondag 26 mei 2013 11:56 schreef Iwanius het volgende:
Het klinkt misschien een beetje raar tussen alle reacties waaruit blijkt dat men zelf graag te werk gaat als het hun tuin betreft maar wat zou het schelen als je bijvoorbeeld voor de gein gewoon meedoet met een van die klus programma's op RTL of SBS? waar mensen hun tuin of woning ( of beiden) helemaal wordt aangepakt en opgeknapt.
Het kost m.i. niks dan alleen medewerking en je hoofd op tv en gezellig meedoen.
ik denk niet dat ze bellen als ik ze schrijf dat ik 1000¤ bijdraagquote:Op zondag 26 mei 2013 12:35 schreef bleiblei het volgende:
Als je mee wil doen moet je je budget opgeven.
Dus er wordt welzeker een bijdrage verwacht.
mwah, misschien voor een aflevering waarin ze tot detail uitleggen hoe je een grasveld inzaait?quote:Op zondag 26 mei 2013 15:21 schreef crv het volgende:
[..]
ik denk niet dat ze bellen als ik ze schrijf dat ik 1000¤ bijdraag
quote:Op zondag 26 mei 2013 15:27 schreef bleiblei het volgende:
[..]
mwah, misschien voor een aflevering waarin ze tot detail uitleggen hoe je een grasveld inzaait?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |