hij zit of op mijn helm of midden op het stuur geplakt. heb hem ook wel eens aan de zijkant van de koplampunit geplakt dan krijg je dit:quote:Op woensdag 15 augustus 2012 21:42 schreef CocaColaLight het volgende:
Aloha lees al een tijdje mee voor zover ik het bij kan houden overdag.
In het vorige topic zag ik dit voorbij komen:
[..]
Ik vroeg me af hoe je die camera daar vast hebt gemaakt. Zelf heb ik voor weinig een gopro hero op de kop getikt maar op mijn ER6 trilt het nogal als ik hem aan het stuur hang.
Alles voor dat rijbewijs. Zelfs leren in de vakantie..quote:
Ga eens weg met die hekserijquote:Op woensdag 15 augustus 2012 21:47 schreef Lilliesleaf het volgende:
als..
dan..
... huh, wat? .. oh. aah..![]()
Ben een beetje afgeleid. Sowwy..
Maar alleen als je met de 7 kunt vermenigvuldigen, en delen door een 8. Dan doorspelen aan de 10, elleboog op tafel, Jack-in-the-Box.... maar alleen als je die 8 hebt hequote:
Differentiaalrekenenquote:Op woensdag 15 augustus 2012 21:47 schreef Lilliesleaf het volgende:
als..
dan..
... huh, wat? .. oh. aah..![]()
Ben een beetje afgeleid. Sowwy..
[..]
Alles voor dat rijbewijs. Zelfs leren in de vakantie..
Ik zat zelf te denken om hem aan de zijkant tussen de 2 buizen te hangen.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 21:44 schreef Salatrel het volgende:
hij zit of op mijn helm of midden op het stuur geplakt. heb hem ook wel eens aan de zijkant van de koplampunit geplakt dan krijg je dit:
als je die mount om die buis heen kan krijgen zal dat idd goed bevestigd zitten. framebuizen of valbeugels zijn echt ideaal daarvoor (zolang je de motor niet laat vallenquote:Op woensdag 15 augustus 2012 21:53 schreef CocaColaLight het volgende:
[..]
Ik zat zelf te denken om hem aan de zijkant tussen de 2 buizen te hangen.
[ afbeelding ]
Dan moet hij zo ongeveer ter hoogt van mijn knie komen te zitten. Dat moet leuke beelden kunnen opleveren
Is dit middelbaar onderwijs?quote:Op woensdag 15 augustus 2012 21:52 schreef Lilliesleaf het volgende:
[..]
Eens.
Al moet ik zeggen, ze worden wel steeds makkelijker.
quote:
Ik doe maar eens de aanname dat je de originele mount bedoelt. Die heb ik niet en ik pruts te graag met dat soort dingen. Vandaag met pijn en moeite een boutje gevonden voor in de tripod mount.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 21:54 schreef Salatrel het volgende:
[..]
als je die mount om die buis heen kan krijgen zal dat idd goed bevestigd zitten. framebuizen of valbeugels zijn echt ideaal daarvoor (zolang je de motor niet laat vallen
Doe ik ook niet.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 21:54 schreef Tankiej het volgende:
[..]
Doe er dan ook niet zulke rare dingen mee.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |