quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 02:51 schreef Sapstengel het volgende:
Deze stond er ook bijVind dat ding anders behoorlijk van formaat !SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ja, het was op een soort van pornosite.
![]()
BM wordt nu viable, dus spirit beasts gebruiken ftwquote:Op zaterdag 18 augustus 2012 13:05 schreef Syphixx het volgende:
net even beta gespeeld ( random dungeon gedaan )
denk dat ik bij m'n hunter ga blijven
Ik neem aan van wel, ik heb er ook wat opgekocht nu op de Ah want hypnotic dust is hetzelfde als de infinite dust maar dan van een andere expansion. En infinite dust wordt ook nog veel gebruikt door twinks of door enchanting lvlers.quote:Op zondag 19 augustus 2012 11:05 schreef Evertjan het volgende:
zou hypnotic dust nog in waarde stijgen na de MoP release? gaat bij ons op de server nu voor 50s per stuk en ik heb er nog een stuk of 1000 in de bank liggenInfinite Dust is nog meer waard momenteel
Als ik de mount krijgquote:
Wat raarquote:
XDquote:Op zaterdag 18 augustus 2012 17:15 schreef Junglebeast het volgende:
http://www.darklegacycomics.com/348.html
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Currency Conversion Before and After Mists of Pandaria
by Blizzard Entertainment
Aug 20, 2012 6:00 PM PDT
Currency Conversion Before and After Mists of Pandaria
The currency conversion coming with Mists of Pandaria is going to happen in three stages, and this is how we plan for it to progress:
With Patch 5.0.4 on August 28
Valor points will be converted to Justice points, and Conquest points will be converted to Honor points.
Neither of the resultant currencies (Justice and Honor) will have an enforced hard-cap at this time.
The current Arena season will end.
Players will no longer be able to earn Valor or Conquest points (bosses will drop Justice, Arenas will be closed).
Items formerly purchasable for Valor/Conquest will be available for Justice/Honor.
With Mists of Pandaria on September 25
Valor can be earned again.
Characters can earn up to 1000 Valor per week, and carry a maximum of 3000 Valor.
Daily quests, random Scenarios, random Heroic dungeons, and all levels of raiding will reward Valor.
Valor will be used to purchase ilvl 489 gear in Mists of Pandaria.
The Klaxxi, Golden Lotus, Shado-Pan, and August Celestials factions will sell this gear.
Revered reputation with each faction will be required.
Conquest will become earnable.
There is a cap of 4000 Conquest points.
Arenas and Rated Battlegrounds reward Conquest.
It will be used to purchase ilvl 483 gear from Pandaren battlemasters on the Great Wall.
With Mists of Pandaria, Patch 5.1
We currently plan to upgrade the Valor system as Ghostcrawler described in Mists of Pandaria Looting Explained in the 5.1 patch, allowing you to upgrade your gear using Valor points. We’ll have additional information once Mists of Pandaria launches and we get closer to the 5.1 patch release.
Dat is ook mijn plan inderdaad.quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 12:24 schreef KataStrofe het volgende:
Als ze toch alles naar JP gooien kan ik er mooi Heirloompjes voor mn Monk van halen
misschien nog wat VP Belt en boots kopen en snel op AH zetten zijn nog genoeg mensen die dat kopenquote:Op dinsdag 21 augustus 2012 12:24 schreef Sapstengel het volgende:
Ja maar wat wil je ermee doen? Gear kopen?
Met die conversion wordt het toch allemaal JP waar je dezelfde gear van kan halen.
Dat is wel een idee idd.quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 12:30 schreef Evertjan het volgende:
[..]
misschien nog wat VP Belt en boots kopen en snel op AH zetten zijn nog genoeg mensen die dat kopen
enigste waar ik nog op is dat cata mats zoals Elementium Ore Savage Leather en Hypnotic Dust goed gaan verkopen na de MoP release op dit moment is daar bij ons op de server geen gold mee te verdienenquote:Op dinsdag 21 augustus 2012 12:32 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Dat is wel een idee idd.
Ben zelf ook alles aan het verkopoen, epic gems etc. Hopen dat men het nu nog koopt, over een paar weken is het te laat.
quote:Up to 75% OFF World of Warcraft - This Week Only
Prepare for Pandaria with epic savings! This week only, you can get the World of Warcraft Battle Chest for ¤5 (£4 GBP), Wrath of the Lich King for ¤5 (£4 GBP), and Cataclysm for ¤10 (£8 GBP) when you buy directly from Blizzard.
Er zit overal humor in het spel. Dus zo gek is die cinematic niet. De cutscenes van Alliance en Horde zijn ook erg mooi gedaan.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 01:26 schreef Smoofie het volgende:
Ik reageer btje laat, had een ban, maar ik hoor bij de groep die echt een hele grotekreeg toen ik die cinematic zag. What the fuck was blizz thinking. Het is geen fucking comedy
.
In het spel zit natuurlijk wel humor, maar overall heb ik liever dat het wat serieuzer is in de grote lijnen(story wise)quote:Op woensdag 22 augustus 2012 01:38 schreef Junglebeast het volgende:
[..]
Er zit overal humor in het spel. Dus zo gek is die cinematic niet. De cutscenes van Alliance en Horde zijn ook erg mooi gedaan.
Die orc en human in de cinematic kregen anders wel flink op hun lazer van die panda.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 01:50 schreef Smoofie het volgende:
[..]
In het spel zit natuurlijk wel humor, maar overall heb ik liever dat het wat serieuzer is in de grote lijnen(story wise). Maar ik snap dat blizz nieuwe mensen wilt trekken, maarja. Vind het gewoon een beetje te veel van het goede die cinematic, TBC zat ook wat humor in, maar was alsnog wat serieuzer, de cinematic.
Eerste weken van Cata waren die dik over de 1000 goldquote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:46 schreef Evertjan het volgende:
Maelstrom Crystals gaan nu voor minder dan 50g op de AH bij ons
sterker nog, ze waren 1k of hoger totdat de zandalari dungeons kwamen.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:31 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Eerste weken van Cata waren die dik over de 1000 gold
quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 08:52 schreef Tokus het volgende:
yey, gratis week gametime en een Lil' XT.
ik had een abo op de remote, maar dat wordt nu allemaal gratis.quote:
Ah, en dan kreeg je lil'XTquote:Op vrijdag 24 augustus 2012 10:42 schreef Tokus het volgende:
ik had een abo op de remote, maar dat wordt nu allemaal gratis.
Die app is wel enorm handig.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 13:53 schreef Junglebeast het volgende:
Volgens mij heeft b.net een overbelasting nu met die gratis chat voor de remote app. Krijg steeds d/c's en kan ook niet op de b.net site.
Dit is aangepast inmiddels:quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 10:02 schreef Tokus het volgende:
Blizzard heeft m'n vraag die ik onlangs had over Valor Points beantwoord:
[..]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 27 augustus 2012 16:30 schreef Bienelientjee het volgende:
Mijn laatste dag als normale warrior!Morgen is alles anders!
![]()
Nog even lekker gold grinden in oude raids, voordat die nieuwe loot systeem in gaat!![]()
Kan ook...quote:Op maandag 27 augustus 2012 17:09 schreef Sapstengel het volgende:
Supercool trouwens dat hunters expertise nodig hebben![]()
.
Maar ik geloof dat de patch op de US servers altijd op dinsdag kwam, EU op woensdag. Kan zijn dat het nu anders is hoor.
raiden?? je bedoelt in LFR? dat is geen raiden in mijn ogenquote:Op maandag 27 augustus 2012 18:34 schreef Kirov het volgende:
Wel kut zeg dat je geen items voor OS kan krijgen met raiden.
Daar ben ik ook wel benieuwd naar, nog niks over kunnen vinden. Oude raids gaan minder goud droppen?quote:Op maandag 27 augustus 2012 18:34 schreef Isabeau het volgende:
[..]hoe gaat dat met gold werken dan?! 1/25ste?
Ranged worden niet grey... Ze krijgen betere stats en kunnen ipv van je mainhandquote:Op dinsdag 28 augustus 2012 02:54 schreef Junglebeast het volgende:
Gelijk een boel ranged items verkocht en gedissed voor ze grey items worden.
Man de elementium ore's zijn spot goedkoop (18g/stack) nu. Heb maar gelijk 20 stacks gekocht voor later. Haal er in de komende tijd nog wel een stuk of 20-30 bij.
Ja maar als je net veranderd bent van OS kun je niet even snel een shitload aan items farmen, moet je eerst al die oude dungeons doen voor dat je een beetje gear heb om in OS te raidenquote:Op dinsdag 28 augustus 2012 09:56 schreef Asschen_sukar het volgende:
En je kan natuurlijk wel items voor je OS krijgen, namelijk met je OS LFR doen![]()
Ben je ook eindelijk af van het gezeik dat dps items ninja'd van healers, etc.
In LFR kregen healers +100 bij hun roll als dps ook rollden voor healing items,dus die won je als dps ook al nooitquote:Op dinsdag 28 augustus 2012 09:56 schreef Asschen_sukar het volgende:
En je kan natuurlijk wel items voor je OS krijgen, namelijk met je OS LFR doen![]()
Ben je ook eindelijk af van het gezeik dat dps items ninja'd van healers, etc.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |