abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_115608112
Ik vergat trouwens mijn eigen mijlpaal: 32 weken vandaag! :o
  woensdag 15 augustus 2012 @ 19:12:55 #92
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_115608176
Kraampakket kun je nog pakken bij de eerste wee wel erom denken dat je je kind bij de volgende wee in de armen hebt free :P
Ik kreeg ook een keer de postbode bij mn schuttingdeur, jammer voor hem dat die op slot zit als ik met Nathan in de tuin zit, maar goed, ik was er ook dus mooi mn pakketje in ontvangst kunnen nemen!

FTA, moeilijk zeg!
pi_115608379
Onze namen voor een jongen of een meisje lagen ook binnen 2 dagen al klaar
We waren het snel eens met zijn beide
pi_115612881
*O* voor Mango! ... Wij gaan hard :o ... Aaaahhh!!

Pufclub overleefd :+ .. Had ook niet anders verwacht eigenlijk. Vond het eigenlijk super gezellig zo met die mannen!
  woensdag 15 augustus 2012 @ 21:16:26 #95
265732 Keshet
Alle kleuren van de regenboog
pi_115614706
Wanneer krijg je je kraampakket ongeveer? De vorige keer kreeg ik het in ieder geval pas na 26 weken, Emma was al geboren. :+

FTA, dikke kus voor jou. Je weert je maar kranig in deze achtbaan. 'Fijn' dat je doorgestuurd wordt naar nog specialistischere (?) specialisten. Wat duurt wachten tot dinsdag lang he. :* Krijg je in de tussentijd nog wel elke dag een CTG?

Ik heb mijn datumgenootje al een tijdje niet gezien! Liza! Waar ben je?
Gisteren was ik 25 weken trouwens! *O* De afgelopen nachten heb ik brak geslapen door maagzuurtsunami's en krampen in mijn benen. Inmiddels ben ik zo moe dat ik vannacht vast prima slaap. :+

Voor degenen die al een wat ouder kindje hebben: Hoe gaan die van jullie er mee om? De mijne vind het ineens allemaal best interessant! Vanochtend kreeg ik een pollepel in m'n navel geduwd! E. had 'bami gekookt' in haar keukentje en de beeeeeebie moest ook proeven. _O-
Ze is er sowieso van overtuigd dat je met de baby communiceert door tegen mijn navel te schreeuwen. Zelf is ze trouwens ook uit mijn navel gekomen denkt ze. (Ik heb daar een litteken zitten van een andere operatie, ik snap wel hoe ze er aan komt.)
Vorige week zat ze mijn buik te aaien en kreeg ze een schopje tegen haar hand van de baby. Doodeng natuurlijk en nu wil ze er niet echt meer aan voelen.

Vanavond:
Ik: 'E., wil je aan mama's buik voelen? De baby beweegt!'
E.: 'Neuh, hoefnie.'
Held op sokken. :')
A grand adventure has begun.
  woensdag 15 augustus 2012 @ 21:20:22 #96
265732 Keshet
Alle kleuren van de regenboog
pi_115614969
Oh ja, morgen de suikertest. Yay. -O-
A grand adventure has begun.
pi_115615418
Sofie is dan wel wat jonger dan jouw E, maar vind de buik maar raar. Ze geeft Casper wel kusjes, en is erg veel met biebies bezig. Biebie (pop) in de buggy, biebie moet ook eten en de biebie moet het liefst overal mee naar toe. Casper laat zich voor anderen niet voelen aan de buitenkant.Sofie deed dat ook pas heel laat. Dan voelde ik dr al wel tijden aan de buitenkant, maar als een ander ging voelen hield ze zich stil.

Balen die suikertest. Ze zijn er nu bij mij nog niet over begonnen, en ik hou zelf ook mijn mond maar. Bij Sofie moest ik hem met 24 weken. Van de week zei de gyn dat er nu nog niks hoefde voor het lab.

ik ben ontzettend hormonaal, zo vervelend. Ik vind mezelf ook echt heel stom doen en ik vind ook echt dat ik me aanstel... Ik fok me al op om de kleinste dingen. Ik herken mezelf echt niet meer.
*poef* nu is het weg
pi_115616405
quote:
0s.gif Op woensdag 15 augustus 2012 19:04 schreef L0t.. het volgende:
Haha Coco, sexy hoor, kun je er mooie putten in drukken? :9
Ik denk het wel O+

quote:
0s.gif Op woensdag 15 augustus 2012 18:53 schreef freecell het volgende:
Coco :D Lol! Heb je er veel last van of is het 'alleen maar dik' ?

Kraampakket verder niet eens echt doorgekeken. Eerst maar eens bevallen :P
Vooral erg dik en wat ongemakkelijk. Als ik ze niet teveel buig is het npnp :+
pi_115617130
Oei Coco dat is nogeens vochtvasthouden! Ik ben net lekker een stukje door de wind gaan wandelen en hielp best wel!

Mango mijlpaal! *O*

Lj1 fijn dat de kleine eindelijk is ingedaald!

Keshet succes morgen bij de suikertest! Geweldig van E. De baby moet ook proeven haha! F. Geeft de baby vaak een kusje voor het slapen gaan.

Bedankt allemaal voor het meeleven! De dagelijkse ctg's en wekelijkse echo's blijven gewoon staan, vermoeiend maar wel prettig!
Wachten tot dinsdag is inderdaad lang, maar we waren allang blij dat het nog zo relatief snel kon!
pi_115625946
quote:
0s.gif Op woensdag 15 augustus 2012 21:16 schreef Keshet het volgende:

Ik heb mijn datumgenootje al een tijdje niet gezien! Liza! Waar ben je?
Hier!
Terug van vakantie en proberen bijlezen maar zat zo hard achter dat ik steeds heel lang bezig was en dan geen tijd leer had om te reageren!
Ook 25 weken ondertussen *O*.
Fijne vakantie gehad en ook al was het erg warm ik trok het toch nog vrij goed (als ik me heel erg rustig hield).

Hier nieuwe baby's en nieuwe zwangeren zien passeren! Proficiat allemaal en sorry dat 't even zo'n onpersoonlijke "jompel-for-all" is, ik heb het wel allemaal gelezen en ben heel erg blij voor jullie!

Ook best wel heavy nieuws voor sommige dames hier! Ik hoop dat jullie snel wat meer zekerheid hebben!

Vraagje: de laatste dagen staat mijn buik bijna constant onaangenaam hard. Het zijn niet echt op en af gaande harde buiken, maar mijn buik voelt het grootste deel van de dag als een steen. Niet echt aangenaam en soms zelfs op het pijnlijke af...

En Ben en zijn broertje zullen 4 jaar verschillen. Hij is er op het ene moment veel mee bezig en op het andere helemaal niet. Wel is hij erg fier dat hij grote broer wordt. De laatste maanden kan hij ineens ook veel meer, bv zich helemaal alleen aankleden. En dan zegt hij uit het niets en uit zichzelf: nu kan ik mezelf aankleden en dan moet jij dat alleen nog maar bij de baby doen. *smelt* O+. Dat ik het soms wat lastiger heb en het minder makkelijk is om hem op te pakken daar heeft hij bijna geen begrip voor (maar daar is hij nog wat jong voor denk ik). Hij helpt me dan wel weer bij het oprapen van spulletjes :).
pi_115631186
Goeiemorgen

Fijne vakantie gehad liza?

*O* voor mango *O*

Jah bah suikertest ook gedaan :') veel geluk Keshet hoop dat het resultaat goed is.

Al nieuws van vamp?
pi_115631201
Goedemorgen :O

Hebben jullie ook zo een last van levendige dromen? Echt sinds ik zwanger ben heb ik dat bijna dagelijks... en dan ook nog eens van die gezellige dromen waar de een na de ander dood gaat :')

Had gisteren ineens tijdens een klein stukje lopen dat ik last van m'n onderrug kreeg en dan vooral links, die pijn straalde door naar m'n bil en bovenbeen. Hoop dat ik gewoon een verkeerde beweging gemaakt heb, en dat het wel over gaat, maar heb nog steeds last van uitstralende pijn naar m'n bil en bovenbeen en als ik op die been steun met lopen heb ik soms dat het lijkt of ik door m'n rug kan gaan als ik door loop :?

Maargoed gisteren lekker uit eten geweest om onze eerste mijlpaal te vieren O+ 12 weken zwanger
Op naar de 20 weken!
Geboren om voor altijd lief te hebben... O+ Roan & Senna O+
pi_115631214
Is zo een suikertest echt zo ranzig? volgens mij "mag" ik ook fijn over een aantal weken....
verheug me er nu al op als ik die verhalen lees :')
Geboren om voor altijd lief te hebben... O+ Roan & Senna O+
pi_115631259
quote:
0s.gif Op donderdag 16 augustus 2012 07:45 schreef klumsy het volgende:
Hebben jullie ook zo een last van levendige dromen? Echt sinds ik zwanger ben heb ik dat bijna dagelijks... en dan ook nog eens van die gezellige dromen waar de een na de ander dood gaat :')
Yep, ik droom wat af. Allemaal narigheid of het gaat over seks :')

Gefeliciteerd met je mijlpaal, 12 weken al weer *O*
pi_115631276
Nou, na drie testen in vijf dagen waarvan de streepjes er vandaag echt vanaf knalde, mag ik mij nu hier melden :) Vijf weken ben ik nu.

In het wachten.. topic was er net een voorstelrondje bezig en ik vond het wel leuk om die naar dit topic te trekken:

Ik ben 28, getrouwd, geen huisdieren, eerste kindje, wonende in de hoofdstad.

Klumsy, twee weken geleden begonnen bij mij die dromen en eigenlijk wist ik toen wel dat ik zwanger was. Nog niets met de dood, maar wel dat ik heel levendig een zak M&M's aan het leeg eten was. :+
pi_115631723
quote:
0s.gif Op donderdag 16 augustus 2012 07:47 schreef klumsy het volgende:
Is zo een suikertest echt zo ranzig? volgens mij "mag" ik ook fijn over een aantal weken....
verheug me er nu al op als ik die verhalen lees :')
Echt lekker vond ik het niet, maar echt heel ranzig vind ik het ook niet. Vond het een soort sinas, met veel suiker er doorheen. Ik vond vooral het wachten vervelend. En toen waren ze me ook nog eens vergeten. Ben na verloop van tijd zelf maar eens gaan vragen of ik niet weer eens geprikt moest worden.
*poef* nu is het weg
  donderdag 16 augustus 2012 @ 09:01:29 #107
258612 nytar
boys boys boys
pi_115632035
Ik vond het glucosedrankje ook minder vies dan verwacht...

Verder sexdromen en nachtmerries, check!

En vandaag de 24 weken mijlpaal! *O*
  donderdag 16 augustus 2012 @ 09:12:11 #108
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_115632204
Kums, 12 weken *O* :* goede mijlpaal! en wua uitstralingspijn, bweh, vervelend.. Zit het grootste pijnpunt in je bil? Dat kan ischias zijn -O-

Limone, gefeliciteerd en welkom!

En dromen, mjah, ik droom bijna alleen nog maar porno. Vannacht had mijn lief 3 ballen :@ vind je het gek dat ik zo snel zwanger ben :')

Gisteren belde het uwv omdat mijn werkgever ivm mijn gedeeltelijke ziekmelding een uitkering had aangevraagd en toen ik uitlegde wat de klachten zijn was het eigenlijk meteen wel klaar, de uitkering is goedgekeurd en ergens in oktober bellen ze weer eens voor een update. Blij dat dat is geregeld en dat de klachten serieus worden genomen.

En dan nu douchen, ik ben niet vooruit te branden..
3!
pi_115632296
FTA; wat er al is gezegd, respect dat je er zo in staat. Je komt heel dapper over. Sterkte met alles en ik leef enorm met je mee. :*

Een :* ook voor Free, rot dat je lijf niet meewerkt.

Coco; je voeten! Ik heb ook al een tijdje afscheid genomen van mijn hakken. Birkenstocks for the win!

En ik zag nog wat mijlpalen
*O*

L0t wat naar dat je nu nog zo lang in onzekerheid zit. Ik duim voor je dat alles goed blijkt volgende week!

Ons bed staat op klossen (hoog :o ) maar ben er niet uitgevallen.
Straks voor het laatst naar de verloskundige.
I found myself alone,
Alone above the raging sea
That stole the only boy I loved
And drowned him deep inside of me
pi_115632353
hoogste pijnpunt zit op de grens van onderrug/bil en dan links -O-

Ik droom echt veel over achtervolgingen en moorden, misschien toch eens ander soort series kijken ofzo :P
De ergste droom die ik gehad heb was trouwens dat ik me helemaal uitgeleeft had in de Lush, had echt tassen vol met allemaal lekkere producten O+
en toen ik smorgens wakker werd, en dus wilde gaan douchen, was ik behoorlijk telleurgesteld toen ik de badkamer in kwam en bleek dat ik het gedroomd had -O- ben voor de zekerheid nog in de kinderkamer gaan kijken of het daar misschein lag :')

Wat fijn dat ze je klachten serieus nemen inca, je zit er ook niet op te wachten om daar te bewijzen dat het echt zo is...

Limone Welkom :)
Geboren om voor altijd lief te hebben... O+ Roan & Senna O+
pi_115632483
Keshet ik heb het kraampakket meen ik vorige week of de week daarvoor gekregen. Was toen 27/28 weken. Haha en wat een schattig lief kindje heb je, als ik dat zo lees :D. Succes met de suikertest!! :{
Hoop dat het je allemaal een beetje mee mag vallen! :) ... Geen ervaring hier (gelukkig.. Als ik dat zo van andere dames lees), maar geloof niet dat het echt een pretje is :{

Liza, kan het zijn dat je teveel doet op een dag? Ik schreef hier laatst al dat ik plots een hele dag in het ziekenhuis door heb kunnen brengen omdat ik maar buikpijn bleef houden en de beeb veel minder voelde. Achteraf gezien kwam dat waarschijnlijk omdat ik teveel deed op een dag (terwijl dat voor mijn gevoel helemaal niet was). Nu doe ik echt bijna niks meer op een dag .. Maar daardoor zijn de buikpijnen wel verdwenen! Zodra ik me inspan (fietsen, wandelen) wordt ie wel weer keihard. Dus ondanks dat ik graag mijn conditie op peil wil houden voor de bevalling die me te wachten staat, moet ik het wel met mate aanpakken. Bij mij werkt het in ieder geval om heel wat tandjes terug te doen! En in het begin was dat heel moeilijk voor me omdat ik een onwijs bezig bijtje ben. Maar nu schik me voor even in mijn lot, en het gaat me nog best goed af ook :') .. Hoop dat je een fijne vakantie hebt gehad! En alweer 25 weken jullie twee :o :D .. Wat vliegt de tijd! *O*

Klumsy, rare dromen *check*. Niet elke dag gelukkig maar ik droom echt raaaaare dingen :') .. En inderdaad veel mensen die dood gaan ofzo :')
Een goede manier van mijlpalen vieren ^O^ ... Misschien mannetje maar eens overhalen om hetzelfde te doen :+ .. Ach binnenkort zijn we alweer zoveel jaar getrouwd, dat vieren we altijd al met een etentje dus dat komt wel goed ^O^

Limone welkom bij de club *O* ... Dat je maar een onbezorgde, fijne zwangerschap tegemoet mag gaan :)

Nytar mijlpaal *O*

Incan, fijn dat het serieus wordt genomen door een instantie als het UWV .. Dan heb je die zorgen er in ieder geval niet bij. En lekker rustig aan doen dan vandaag voor jou, als ik dat zo lees :* ... Tis ook veel ste warm om je druk te maken!

Vanmiddag dan DE echo van hartje/tussenschotje/gaatjes beebje :{
Gisteravond toen we in bed lagen nog met mijn lief erover gehad .. Hij gaf aan dat ie hem stiekem wel een beetje kneep, precies dezelfde gedachte die ik ook had. Net wat ik laatst ook al schreef. Toen het met 20 weken tegen ons verteld werd, hadden we nog 20 weken om de 'schade' nog voor de geboorte om te herstellen. Stel dat er nu geen verbetering zichtbaar is? :{ .. Dan blijven er ineens nog maar, pak hem beet, 10 weekjes over :{
Maar we kwamen al snel tot de conclusie dat er dan nog geen man overboord is en dat we beiden het vertrouwen hebben dat we daar in prima handen zijn. We gaan er gewoon voor liggen vanmiddag en dan horen we het wel. Stiekem kijk ik er ook wel enorm naar uit om te zien hoe onze meis er nu uit ziet :@ ... Dus ja, het aangename versus het onaangename. Ik kan me niet voorstellen hoe ze eruit ziet :)

Ze is de laatste dagen wel behoorlijk levendig :') .. Echt zo leuk O+
Ik kan alleen nog maar op mijn zij slapen. Op mijn buik ligt niet meer prettig, op mijn rug word ik serieus naar. Maar dan ligt ze tegen de zijkant aan te rammen jonge _O_ ... Gelukkig nog geen voetjes die achter ribben blijven haken of zulks .. Laten we dat nog maar even achterwege houden :{w
pi_115632501
quote:
0s.gif Op donderdag 16 augustus 2012 09:21 schreef klumsy het volgende:

en toen ik smorgens wakker werd, en dus wilde gaan douchen, was ik behoorlijk telleurgesteld toen ik de badkamer in kwam en bleek dat ik het gedroomd had -O- ben voor de zekerheid nog in de kinderkamer gaan kijken of het daar misschein lag :')

:') :D .. Ik moest lachen! :D
  donderdag 16 augustus 2012 @ 09:30:23 #113
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_115632529
Welkom Limone!

Ik droomde gisteren dat manlief en ik gingen trouwen met een vriendin maar dat zij alleen maar terug naar haar man wilde :')

Klumsy dat is erg pijnlijk! Misschien even langs de ha kijken of er ergens iets beknelt zit?

Bij ons is de suikertest niet standaard. Ze vond mijn suikerniveau prachtig en toen ik vertelde die ochtend boterhammen met hagelslag te hebben gegeten vond ze het al helemaal mooi.
pi_115632660
Mango, gefeli met de 32 weken mijlpaal *O*

Ik lees trouwens steeds vaker over die suikertest. Is dat iets dat men normaal standaard uitvoert? Bij mij hebben ze een paar weken terug gewoon bloed geprikt zonder dat ik van te voren iets vies moest drinken :)

quote:
1s.gif Op woensdag 15 augustus 2012 23:57 schreef OooLizaooO het volgende:
Ook 25 weken ondertussen *O*.
Fijne vakantie gehad en ook al was het erg warm ik trok het toch nog vrij goed (als ik me heel erg rustig hield).

Vraagje: de laatste dagen staat mijn buik bijna constant onaangenaam hard. Het zijn niet echt op en af gaande harde buiken, maar mijn buik voelt het grootste deel van de dag als een steen. Niet echt aangenaam en soms zelfs op het pijnlijke af...
Fijne vakantie zijn altijd goed :Y En hurray voor de mijlpaal!

Je stelt overigens niet echt een vraag :P Maar ik heb dat tot nu toe een keer of 3 gehad (dat het dus een tijdje aanhield, dat strakke gevoel). Volgens mij hoort het er gewoon bij. Ik denk zelf dat je buik dan een soort groeispurt heeft ofzo :+
Geen idee of dat ook echt zo is, maar in mijn eigen hoofd is het een plausibele verklaring :s)
Wat is Ben nu al lief voor zijn broertje trouwens O+

Klums ook al mijlpaal *O*
Wat die dromen betreft: ik denk dat ik me er tegenwoordig gewoon veel meer van kan herinneren omdat ik flink wat lichter slaap (en ook een stuk vaker wakker word), en dat ik daardoor ineens ontzettend veel en levendig lijk te dromen :D
Zo ben ik vannacht o.a. terechtgekomen in een soort zombie-invasie in mijn eigen kelder-die-een-enorm-gangenstelsel-bleek-te-herbergen en wilden mijn twee huismieren steeds weglopen ;(

Klums, die pijn heb ik ook gehad :) Zit er nog steeds als ik erg veel loop en/of (blijkbaar) over mijn eigen grenzen heenga. Bij mij zit het vooral in mijn rechterbil though :+ Zijn we net geen butt-sisters ;(

Limone, welkom!
pi_115632767
quote:
0s.gif Op donderdag 16 augustus 2012 09:28 schreef Twinkle20 het volgende:
Vanmiddag dan DE echo van hartje/tussenschotje/gaatjes beebje :{
Gisteravond toen we in bed lagen nog met mijn lief erover gehad .. Hij gaf aan dat ie hem stiekem wel een beetje kneep, precies dezelfde gedachte die ik ook had. Net wat ik laatst ook al schreef. Toen het met 20 weken tegen ons verteld werd, hadden we nog 20 weken om de 'schade' nog voor de geboorte om te herstellen. Stel dat er nu geen verbetering zichtbaar is? :{ .. Dan blijven er ineens nog maar, pak hem beet, 10 weekjes over :{
Maar we kwamen al snel tot de conclusie dat er dan nog geen man overboord is en dat we beiden het vertrouwen hebben dat we daar in prima handen zijn. We gaan er gewoon voor liggen vanmiddag en dan horen we het wel. Stiekem kijk ik er ook wel enorm naar uit om te zien hoe onze meis er nu uit ziet :@ ... Dus ja, het aangename versus het onaangename. Ik kan me niet voorstellen hoe ze eruit ziet :)

Ze is de laatste dagen wel behoorlijk levendig :') .. Echt zo leuk O+
Ik kan alleen nog maar op mijn zij slapen. Op mijn buik ligt niet meer prettig, op mijn rug word ik serieus naar. Maar dan ligt ze tegen de zijkant aan te rammen jonge _O_ ... Gelukkig nog geen voetjes die achter ribben blijven haken of zulks .. Laten we dat nog maar even achterwege houden :{w
Twink, spannend vanmiddag! Zal duimen dat er een flinke verbetering zichtbaar is :Y

Trouwens, dat je sinds kort pas niet meer lekker op je buik ligt, knap! :D Dat deed ik volgens mij met een week of 10/12 al niet meer :+

Enne.... Voetjes die achter ribben blijven haken? Say wut? :X
  donderdag 16 augustus 2012 @ 09:44:06 #116
326948 rebel-angel
back in the magic zone
pi_115632813
aaaaah klumsy jammer he geen lush :(
maar de pijn die jij beschrijft die heb ik ook, bij mij bleek ook nog eens m'n linker heup vast te zitten wat het er niet beter op maakt.
bij veel inspanning krijg ik er echt heel veel last van.
van de week ging ik even op de fiets naar de 20 weken echo is een half uurtje fietsen, halverwege werkt m'n (8> daar even gestopt om hem op te halen.
op de terugweg precies hetzelfde maar s'avonds lig ik toch te janken van ellende.

twinkle heel veel succes bij DE echo vanmiddag ^O^
ik duim voor een mooi resultaat.

keshet, mijn 1e is 10 en die vindt het allemaal reuze interessant 1001 vragen over alles
even aan je buik luisteren of hij wat hoort, heel zorgzaam echt O+

heb van m'n zusje een bon voor een pretecho gekregen en dan nemen we hem gezellig mee zodat hij ook eens alles kan zien :)

verder niks te melden alles is ^O^
op wat hoofdpijn van de warmte na dan
W
Z
E
pi_115632855
Keshet; succes met de suikertest!

Inca; fijn dat het UWV je klachten serieus neemt! ^O^

Twinkle; heel veel succes bij de echo vandaag :*

Klums; je droom _O- ik wil ook zo'n kamer vol Lush :9
I found myself alone,
Alone above the raging sea
That stole the only boy I loved
And drowned him deep inside of me
pi_115632918
Wat is een 4D echo? Bij het echocentrum bij ons in de buurt (waar ik evt. een 3D echo wil laten doen), doen ze blijkbaar ook aan 4D echo's. Op hun site kan ik niet echt vinden wat dat in hemelsnaam mag betekenen :D Vind het maar raar, 4D.

1. lengte
2. breedte
3. diepte
4. .....kleur? geluid? WAT? :D

Edit: en toen googelde ik even. Beweging. Blijkbaar is 4D een bewegend 3D filmpje.
En toch vind ik het een stomme benaming }:| :+
  donderdag 16 augustus 2012 @ 09:51:23 #119
326948 rebel-angel
back in the magic zone
pi_115632979
4d is bewegend beeld
W
Z
E
pi_115633018
Oh en welkom Limone!
Ik ben echt een zeef... Hersens werken niet meer geloof ik :')
I found myself alone,
Alone above the raging sea
That stole the only boy I loved
And drowned him deep inside of me
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')