abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_115379582



Welkom in het FOK! anime en manga topic!

Laat je niet afschrikken door de slowchat, als je vragen hebt kun je die hier altijd kwijt. ;)



Anime(aa-ni-mee) is de Japanse variant (dus Japanse uitspraak op het Engels animation) op onze Westerse tekenfilm. Het mag dan wel getekend zijn, maar anime gaan vaak veel dieper dan de tekenfilms die je hier op TV ziet. Hetzelfde geldt voor Manga (wat o.a. "onbeheerste of willekeurige kwaststreken" betekend).
Door veel mensen die niet bekend worden deze termen echter in verband gebracht met seksueel getinte onderwerpen(hentai, wat eigenlijk pervers betekent in het Japans) of onze (kinderlijke, dus kodomo) series.
Hierdoor heeft dit onderwerp een slechte reputatie bij een aantal mensen.

Anime en manga kun je onderverdelen in verschillende leeftijd categorie. De twee grootste zijn "Shonen" en "Shoujo".
Hiernaast heb je meerdere kleine (sub-)genres, zoals "Josei", "Seinen". Elk (sub-)genre snijd een ander onderwerp aan, dus er zou in principe voor iedereen iets tussen moeten zitten.

Gericht op jonge jongens (Shonen,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit is over het algemeen het meest bekeken genre. De meeste mensen beginnen met de bekende series uit dit gedeelte.
De series zijn meestal gericht op actie en humor. De bekende series Bleach, Naruto en Fullmetal Alchemist vallen bijvoorbeeld in dit gedeelte.

Gericht op jonge meisjes (Shoujo,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit onderdeel behandelt meestal het (meer) dramatische gedeelte, en bevat veel romantiek.
Meestal is het hoofdpersoon in een van deze series een vrouw (of meisje natuurlijk). Een aantal voorbeelden zijn Sailor Moon, Cardcaptor Sakura en Fruits Basket.

Gericht op de volwassen vrouw (Josei,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): deze bevatten globaal dezelfde thema's als de "Shoujo"-series, maar dan iets serieuzer en realistischer uitgevoerd.
Onder andere de series Nana, Paradise Kiss en Honey and Clover zijn voorbeelden hiervan

Gericht op de volwassen man (Seinen,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): dit genre is heel divers en er zit veel afwisseling in, van avant-garde tot erotiek. Deze series hebben vaak een serieuze ondertoon.
Een aantal populaire series zijn Elfen Lied, Ghost in the Shell en Black Lagoon.

Gericht op jonge kinderen (Kodomo,leeftijd 0-12 jaar): Hello Kitty, Pokemon en Hamtaro - dit spreekt voor zich.

Gericht op de jong volwassen vrouw (Yaoi/shounen-ai): dit genre gaat over homoseksuele relaties tussen mannelijke figuren. Een aantal voorbeelden hiervan zijn Junjou Romantica en Gravitation.



De makkelijkste manier is de taal leren door middel van een cursus of ervaring. Als je daar geen zin in hebt (of daartoe niet in staat bent) kun je fansubs kijken. Fansub-groepen (zoals Dattebayo) nemen "raw"-versies op van de Japanse TV, vertalen deze en voegen ondertitelingen toe. Vaak geven de groepen extra informatie zodat het voor de kijker beter te begrijpen is (typische Japanse dingen worden uitgelegd).

Er zijn verschillende soorten groepen die animes ondertitelen, daarom zijn er verschillende in de gebruikte lettertypen, tekstopmaak of vertalingen. Verder zijn er twee soorten, de "speedsubbers" en de "qualitysubbers".
Zoals de namen doen vermoeden brengen de "speedsubbers" snel hun aflevering (of hoofdstuk) uit (waardoor het kan zijn dat deze van mindere kwaliteit is), en de "quality-subbers" nemen de tijd en leveren vaak beter werk af.

Het verschil tussen speedsubbers en qualitysubbers wordt steeds kleiner. Vaak hebben de meeste speedsubbers ook kwaliteit die niet onder doet voor die van qualitysubbers. Dit onderscheid is eigenlijk meer iets van vroeger en wordt tegenwoordig niet meer zo gemaakt.



Fansubs worden uitgebracht op verschillende sites, om deze te vinden kun je altijd even Googelen of op (de grotere) P2P-sites zoeken. Ook kun je via IRC downloaden. Een guide daarvoor is gemaakt door Robin007bond en kun je hier vinden.

Links vragen doen we niet in dit topic (omdat het niet in alle gevallen legaal is), maar als je er echt niet uit komt kun je altijd een van de mensen hier een PM/DM sturen.

Waarom zijn (sommige) fansubs illegaal?
Anime worden steeds populairder in andere landen, waardoor er vaker licenties opgekocht worden. Dit betekent dat de afleveringen officieel niet verspreid mogen worden (zonder toestemming).
Dit gebeurt niet bij alle series, maar meestal bij series die bekendheid verkrijgen in het westen waardoor een westerse uitgever de licentie koopt om hieraan te verdienen.

Ik kan de fansubs niet afspelen, wat moet ik doen?
Waarschijnlijk heb je niet de goede codes die nodig zijn om de formaten af te spelen. Het CCCP-Project is een (gratis) pakket speciaal ontwikkeld voor anime, probeer deze eerst te downloaden.
VLC speelt ook nog eens alles af(ook Blu-Ray Disk/BD)! :D
Let er wel op dat deze speler achterloopt op het CCCP Codec Pack en niet speciaal is ontwikkeld met anime in het achterhoofd.



Huidig seizoen
Klik voor de vergroting!
Zomer 2012



2007 | Winter | Spring | Summer | Fall
2008 | Winter | Spring | Summer | Fall
2009 | Winter | Spring | Summer | Fall
2010 | Winter | Spring | Summer | Fall
2011 | Winter | Spring | Summer | Fall
2012 | Winter | Spring | Summer | Fall



Aziatische drama's Deel 2
Een topic over Aziatische drama series, voornamelijk over J-drama. Als je een keer geen zin hebt in anime moet je het hier een keer proberen.

Japans. [Deel 2]
Altijd al een beetje Japans willen leren? Dan is dit hét topic voor jou

Japanse cultuur enzo :D
Vragen over de Japanse Cultuur? Stel ze hier!

Japan #24
Dingen die je echt moet doen (mocht je naar Japan gaan).

Zelf sushi maken deel VII
Gerechten

[Animé] Meld hier dat er een nieuwe EP uit is 3
Hier word het gemeld als er nieuwe afleveringen uitgebracht worden.

Anime/mangaseries verkiezingstopic 2008 - Deel 4
Je wil iets nieuws zien maar weet niet wat? In dit topic vind je welke series het populairst waren op FOK!

Het grote anime/manga Meet topic 2012
Een anime/manga meet.

[Anime] Bleach #9: Bankai. Senbonzakura Kageyoshi
[Anime&Manga] Naruto #19
[ANIME] One Piece



Animees
Nederlandstalig blog met reviews over lopende animeseries en (soms) meer!

Anime News Network (ANN)
Nieuws over anime, hier staan ook beschrijvingen van series en handige lijstjes van goede anime.

Animeinfo.com
Hier vind je alle informatie over een anime die jij zoekt.

Anidb.net
De anime-database.

Anime Planet
Hier kun je een aantal aanraders zoeken (anime).

Anime Recommendations
Een wiki vol met aanraders. Er zit altijd wel wat tussen!

My Anime List (MAL)
Houd je eigen anime- en mangalijst bij! Bekijk andere lijsten en geef je oordeel over anime en manga! Er is zelfs een FOK! groep op MAL, deze vind je hier!

Sommige topicmeubels hebben hun eigen MyAnimeLists (MALs), waar je kunt zien wat zij gekeken hebben en wat ze leuk vinden! De links staan hieronder:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wil jij je eigen MAL er ook bij? Verander de wiki of post het even in het topic, er is vast wel iemand die het voor je kan doen :)

Voorgaande delen

Topicreeks: Het grote anime/manga topic

------------------------------------------------------------

Veel mensen plaatsen lukraak afbeeldingen en illustraties in dit topic om hun powerlevel te tonen. Aangezien dit de laatste tijd nogal wat problemen oplevert hier een kleine guide, waarvan de basis is ontsprongen aan het intellect van outcast_within.

1. Plak niet zomaar lukraak de directe URL van de afbeelding. Dit heet hotlinking en kost bandbreedte aan de kant van de host. Sommige sites als Random Curiosity worden veel gehotlinked en hebben besloten om dit tegen te gaan. Het gevolg voor jouw afbeelding is dat wij slechts een placeholder te zien krijgen met de boodschap dat hotlinken niet toegestaan is.

2. Om ons wel jouw gevatheid te tonen is het beter om de afbeelding te rehosten. Dat wil zoveel zeggen als upload jouw afbeelding naar een andere site of database en link vanaf die locatie. Kost de originele host van de afbeelding minder bandbreedte en garandeert dat wij jouw afbeelding kunnen zien. Er bestaan een aantal van dergelijke sites, zoals Imgur of Photobucket. Als je een eigen site hebt kan je natuurlijk ook vanaf die locatie rehosten.

------------------------------------------------------------

IRC Slowchat
#fokanime op irc.tweakers.net
Download Mirc of xchat
------------------------------------------------------------

Degene die het laatst post in dit topic moet een nieuw topic aanmaken, en deze (als dat kan) bijhouden zolang deze open is.
De OP is hier te vinden.
Klik boven op de tab 'Bewerken' en kopiëer deze versie in verband met incorrecte weergave!
“An interesting thing is a good thing.”
pi_115379663
Het was niet mijn bedoeling om een nieuw topic te openen.

quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 13:59 schreef Frey het volgende:

[..]

Beetje drama enzo vooral.
Paar persoonlijke favorieten zijn Myself Yourself, Yosuga no Sora en School Days.
Maar Elfen Lied staat nog steeds op 1. O+
Vertel eens wat kan GTST leren van School Days Yotsuga no Sora en Elfen Lied? >:)
“An interesting thing is a good thing.”
pi_115379675
Moet het niet zijn

Italië; Geef Maus en Cake terug!

:)
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 14:17:22 #4
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_115379776
quote:
9s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 14:14 schreef Repelsteeltju het volgende:
Vertel eens wat kan GTST leren van School Days Yotsuga no Sora en Elfen Lied? >:)
Sowieso veel betere verhaallijnen en het geeft wel ideeën hoe je van irritante personages af zou kunnen komen. O-)
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
pi_115379900
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 14:14 schreef blessed19 het volgende:
Moet het niet zijn

Italië; Geef Maus en Cake terug!

:)
Ja, dat zou duidelijker zijn.

quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 14:17 schreef Frey het volgende:

[..]

Sowieso veel betere verhaallijnen en het geeft wel ideeën hoe je van irritante personages af zou kunnen komen. O-)
Excursies naar Zwitserland en zeilbeurzen? :+
“An interesting thing is a good thing.”
pi_115380970
Ha, goede TT.
pi_115381032
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 14:17 schreef Frey het volgende:

[..]

Sowieso veel betere verhaallijnen en het geeft wel ideeën hoe je van irritante personages af zou kunnen komen. O-)
Gewoon Ludo vectors geven waarmee hij de vingers van Bing afrukt :+
pi_115384076
Klote OP :+

tvp
pi_115385097
Misa Misa zegt: "Toaru Majutsu no Index, The Movie" PV ~ Anime original arc by JC Staff. Accelerator confirmed.

pi_115387999
SPOILER: Fate/Stay Night ep 22
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En bijna ben ik bij het befaamde ''people die if they are killed'' stukje _O_
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 17:53:00 #11
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115388023
TT :@ !
Ik ben (nog) niet weg trouwens, maandag pas, rond een uur of 1 's middags :P

quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 13:59 schreef Frey het volgende:

[..]

Beetje drama enzo vooral.
Paar persoonlijke favorieten zijn Myself Yourself, Yosuga no Sora en School Days.
Maar Elfen Lied staat nog steeds op 1. O+
God tier taste. Jou mag ik wel :D
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 18:02:50 #13
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115388393
Dit is de enige anime waar ik momenteel echt naar uit kijk :P
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_115388515
quote:
10s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 18:01 schreef Klipnap het volgende:
En yes *O*
[ afbeelding ]
;( ...
pi_115389066
Ik zit nu een potje schaak met een vriend te doen. Als ik win krijg ik zijn One Piece manga collectie. Als hij wint krijgt hij een blikje energy drink.. :P
pi_115389391
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 18:21 schreef robin007bond het volgende:
Ik zit nu een potje schaak met een vriend te doen. Als ik win krijg ik zijn One Piece manga collectie. Als hij wint krijgt hij een blikje energy drink.. :P
volledig van 1 tm 48 T.T
pi_115389397
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 18:21 schreef robin007bond het volgende:
Ik zit nu een potje schaak met een vriend te doen. Als ik win krijg ik zijn One Piece manga collectie. Als hij wint krijgt hij een blikje energy drink.. :P
blijkt die manga collectie digitaal te zijn
pi_115389525
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 18:21 schreef robin007bond het volgende:
Ik zit nu een potje schaak met een vriend te doen. Als ik win krijg ik zijn One Piece manga collectie. Als hij wint krijgt hij een blikje energy drink.. :P
Herdersmatje einz
pi_115389725
Tjonge, voor het eerst sinds tijden dat we weer eens een goede TT hebben.
pi_115389794
quote:
14s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 18:41 schreef Arashimashou het volgende:
Tjonge, voor het eerst sinds tijden dat we weer eens een goede TT hebben.
deze TT is niet goed, hooguit origineel
pi_115389868
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 18:43 schreef mschol het volgende:

[..]

deze TT is niet goed, hooguit origineel
"Sayonara!"
"1 Anime 2 Animees!"
"Boku no Pico FTW"
"Verzin zelf maar een TT"

Vergeleken met deze... Goed oke, hij is niet briljant. Maar beter dan de slechteren.
pi_115389911
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 18:45 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

"Sayonara!"
"1 Anime 2 Animees!"
"Boku no Pico FTW"
"Verzin zelf maar een TT"

Vergeleken met deze... Goed oke, hij is niet briljant. Maar beter dan de slechteren.
''Taylor Lautner in Control''
pi_115390402
quote:
10s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 18:46 schreef Klipnap het volgende:

[..]

''Taylor Lautner in Control''
Ach...toen je nog een rollende Yui avatar had... dat lijkt een eeuwigheid geleden. ;( Nu heb je die wolfsaap.
pi_115390495
dit is de tussenstand tussen robin en ik :P
robin is wit en ik zwart

http://postimage.org/image/78jy83q47/
pi_115390550
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 19:02 schreef Skittels het volgende:
dit is de tussenstand tussen robin en ik :P
robin is wit en ik zwart

http://postimage.org/image/78jy83q47/
Ik speel natuurlijk expres heel slecht, omdat ik het zo jammer vind van je manga :P
pi_115390601
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 19:03 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik speel natuurlijk expres heel slecht, omdat ik het zo jammer vind van je manga :P
yeah sure
pi_115390606
"Een vriend" heeft dus een FOK! naam... Je had 'm dus beter vriend Skittels kunnen noemen.
pi_115390681
quote:
10s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 19:05 schreef Arashimashou het volgende:
"Een vriend" heeft dus een FOK! naam... Je had 'm dus beter vriend Skittels kunnen noemen.
Daarvoor kennen jullie hem nog niet goed genoeg.

Maar dat komt nog wel :P
pi_115390759
quote:
9s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 19:08 schreef Klipnap het volgende:
Fuck, de laatste scene van Fate heeft uitgerekend díé soundtrack?

:r :')
Hahaha!

Serves you right :P
pi_115393552
Als ik ik fate/ wil kijken, in welke volgorde doe ik dat dan? :P
pi_115393602
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 20:22 schreef omelette het volgende:
Als ik ik fate/ wil kijken, in welke volgorde doe ik dat dan? :P
De beste volgorde:

Fate/Stay Night visual novel spelen
Fate/Zero kijken

Als je de visual novel echt weigert te spelen (niet aan te raden, want de anime is best prut):

Fate/Stay Night anime kijken
Fate/Zero kijken.

Al End of EVA gezien trouwens? :P
pi_115393699
Oké thanks.
Nee :( nogsteeds niet. Had nogal druk weekje (rijbewijs gehaald fuckyeah).
Ik ga er morgen even tijd voor maken!
pi_115393741
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 20:26 schreef omelette het volgende:
Oké thanks.
Nee :( nogsteeds niet. Had nogal druk weekje (rijbewijs gehaald fuckyeah).
Ik ga er morgen even tijd voor maken!
Gefeliciteerd man!

Ben benieuwd wat je er van gaat vinden :P
pi_115394028
Brrr:







Dat gaat me allemaal wat te ver ;(

Toen ik op Madoka tattoo zocht op DeviantArt kreeg ik alleen een QB te zien. Was volgens mij gewoon met viltstift gedaan. :P
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 20:37:51 #37
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_115394110
pi_115394294
quote:
14s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 16:47 schreef Qunix het volgende:
Misa Misa zegt: "Toaru Majutsu no Index, The Movie" PV ~ Anime original arc by JC Staff. Accelerator confirmed.

Er zijn weinig beschrijvingen die zo afschrikkend werken als: 'Anime original arc by JC Staff'.

quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 16:21 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Klote OP :+

tvp
Bedoel je niet TT? De OP is onveranderd gebleven. En tvp is zo passé.
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 18:21 schreef robin007bond het volgende:
Ik zit nu een potje schaak met een vriend te doen. Als ik win krijg ik zijn One Piece manga collectie. Als hij wint krijgt hij een blikje energy drink.. :P
Toch wel op zijn minst zo'n blikje van 500ml, hè? :P

quote:
99s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 17:53 schreef Mauskoekwaus het volgende:
TT :@ !
Ik ben (nog) niet weg trouwens, maandag pas, rond een uur of 1 's middags :P

[..]

:@ Ik had al een tijdje niets van je gezien dus dacht dat je al weg was.

quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 18:43 schreef mschol het volgende:

[..]

deze TT is niet goed, hooguit origineel
Eens.
“An interesting thing is a good thing.”
pi_115395795
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 20:42 schreef Repelsteeltju het volgende:

Bedoel je niet TT? De OP is onveranderd gebleven. En tvp is zo passé.

Sorry hoor :+
pi_115396397
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 20:35 schreef robin007bond het volgende:
Brrr:

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

Dat gaat me allemaal wat te ver ;(

Toen ik op Madoka tattoo zocht op DeviantArt kreeg ik alleen een QB te zien. Was volgens mij gewoon met viltstift gedaan. :P
Goed idee!
Ik ga meteen naar de tattooshop om een Gendo op mijn arm te zetten.
pi_115396838
quote:
14s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 21:23 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Goed idee!
Ik ga meteen naar de tattooshop om een Gendo op mijn arm te zetten.
_O-
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 21:41:07 #42
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115397619
Haha nee Tepelstreeltju, je bent nog niet van me af >:)
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_115397808
quote:
99s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 21:41 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Tepelstreeltju
Hahaha. Ik moest lachen :')
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 21:44:32 #44
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115397872
Lekker puberaal zeg :@
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_115398343
quote:
99s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 21:41 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Haha nee Tepelstreeltju, je bent nog niet van me af >:)
o|O herinner me er aan dat ik Italië nooit meer beveel je terug te geven.
“An interesting thing is a good thing.”
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 21:52:55 #46
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115398391
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 21:52 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

o|O herinner me er aan dat ik Italië nooit meer beveel je terug te geven.
Ik ga naar Sardinië, het eiland :@
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_115398682
quote:
99s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 21:52 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Ik ga naar Sardinië, het eiland :@
Kijk wel uit :P
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 22:05:11 #48
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115399334
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 21:57 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Kijk wel uit :P
Waar voor moet ik uitkijken?
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_115399366
quote:
99s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 22:05 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Waar voor moet ik uitkijken?
Mafia
pi_115399372
quote:
99s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 22:05 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Waar voor moet ik uitkijken?
Gestoorde mensen! :+

quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 22:05 schreef omelette het volgende:

[..]

Mafia
ook :D
pi_115399397
quote:
99s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 21:52 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Ik ga naar Sardinië, het eiland :@
Regionalist. :P

Hoe dan ook ik heb twee volledige afleveringen van La Storia Della Arcana Famiglia gezien (dus ik ben ietwat een Italië expert) en steun BPN daarom in zijn waarschuwing: pas op voor loslopende maffioso die met op tarot gebaseerde superkrachten tegen elkaar vechten om de nieuwe papa te worden en met de dochter van de vorige papa te trouwen (ongeacht wat zij hier van vindt).
“An interesting thing is a good thing.”
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 22:06:10 #52
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115399403
In beide gevallen; dan kunnen ze beter uitkijken voor mij :7
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_115399404
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 22:05 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Gestoorde mensen! :+
Damn. We blijken dus allemaal een gevaar voor onszelf te zijn. :{
pi_115399714
quote:
19s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 22:06 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Regionalist. :P

Hoe dan ook ik heb twee volledige afleveringen van La Storia Della Arcana Famiglia gezien (dus ik ben ietwat een Italië expert) en steun BPN daarom in zijn waarschuwing: pas op voor loslopende maffioso die met op tarot gebaseerde superkrachten tegen elkaar vechten om de nieuwe papa te worden en met de dochter van de vorige papa te trouwen (ongeacht wat zij hier van vindt).
Leuk "feestje"
pi_115399800
quote:
19s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 22:06 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Regionalist. :P

Hoe dan ook ik heb twee volledige afleveringen van La Storia Della Arcana Famiglia gezien (dus ik ben ietwat een Italië expert) en steun BPN daarom in zijn waarschuwing: pas op voor loslopende maffioso die met op tarot gebaseerde superkrachten tegen elkaar vechten om de nieuwe papa te worden en met de dochter van de vorige papa te trouwen (ongeacht wat zij hier van vindt).
Valt Lasagna mee of tegen?
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 22:14:58 #56
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115400200
Lasagna valt vies tegen.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_115400378
Ik vind anders dat ik best lekkere lasagne kan klaarmaken hoor.
“An interesting thing is a good thing.”
pi_115400427
quote:
99s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 22:14 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Lasagna valt vies tegen.
Jouw voorvaderen hadden dus geen tarotkaarten met magische krachten?
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 22:30:51 #59
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115401434
quote:
7s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 22:18 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Jouw voorvaderen hadden dus geen tarotkaarten met magische krachten?
Niet dat ik weet. Mijn opa kan wel goed overweg met geweren, telt dat ook?
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_115402008
quote:
99s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 22:30 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Niet dat ik weet. Mijn opa kan wel goed overweg met geweren, telt dat ook?
Alleen als hij dagelijks lasagne eet.
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 22:41:36 #61
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115402209
Nee, hij vangt wel regelmatig zelf vis om die vervolgens voor ons te grillen :@
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_115402272
quote:
99s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 22:41 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Nee, hij vangt wel regelmatig zelf vis om die vervolgens voor ons te grillen :@
Dat is cool 8-)
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 22:44:17 #63
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115402416
Mijn opa is een toffe man inderdaad, maar ook wel een beetje egoïstisch helaas.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_115402480
quote:
99s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 22:44 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Mijn opa is een toffe man inderdaad, maar ook wel een beetje egoïstisch helaas.
Echte bikkels eten hun vissen met graten. :9

Verkapte kijk mij een nieuwe avatar hebben post. :P
“An interesting thing is a good thing.”
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 22:47:44 #65
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115402669
Toffe avatar, Lelouch heeft mojo, wat een pimp! :)
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_115402700
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 22:45 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Echte bikkels eten hun vissen met graten. :9

Verkapte kijk mij een nieuwe avatar hebben post. :P
Kom nog eens terug als je een Taylor Lautner UI hebt :(
pi_115402846
quote:
8s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 22:48 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Kom nog eens terug als je een Taylor Lautner UI hebt :(
O.K.
“An interesting thing is a good thing.”
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 22:53:25 #68
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115403076
Haha held _O_
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_115403819
quote:
6s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 22:59 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Goedzo.
Nu een week zo houden
[ afbeelding ]
:'( wat? waarom? wat heb ik jouw ooit aangedaan?
“An interesting thing is a good thing.”
pi_115403956
Haha. Ik raakte in de war en dacht dat Klipnap met haarzelf aan het praten was :')
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 23:05:39 #73
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_115403959
What a fag.
pi_115404036
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 23:05 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ik bewijs je nu een gunst.

[ afbeelding ]
De gunst van afgunst? :D
“An interesting thing is a good thing.”
pi_115404069
Als Voorschrift hier zou komen is het al helemaal compleet. Hij heeft ook een Taylor UI.
pi_115404253
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 23:05 schreef Easymodo het volgende:
What a fag.


Haha, ik zoek op "taylor lautner gif" en hij linkt rond pagina 3 naar een post van mijzelf _O- :')
pi_115404705
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 23:05 schreef Easymodo het volgende:
What a fag.
en een vampier dus is hij een fagmpier.

gr gr die gast die ook al beater verzon in Accel SOA.
“An interesting thing is a good thing.”
pi_115404804
Godvernee ophouden NU.
pi_115404944
quote:
8s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 23:18 schreef Arashimashou het volgende:
Godvernee ophouden NU.
Wat zei je?
pi_115404949
quote:
8s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 23:18 schreef Arashimashou het volgende:
Godvernee ophouden NU.
...
Oké daar gaan mijn thirthy minutes of gfayme.
“An interesting thing is a good thing.”
pi_115405720
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 23:16 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

en een vampier dus is hij een fagmpier.

gr gr die gast die ook al beater verzon in Accel SOA.
Hij is een weerwolf :(
Deze is vampier gr gr
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 23:56:29 #84
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_115421361
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 13:14 schreef Klipnap het volgende:
Vandaag Kokoro Connect 6, Accel World, SOA 6...

Mooi.
Fixed.. :P

En inderdaad.
pi_115421998
Aceel World 18 staat op mijn HD, SOA 6 komt morgen pas (UTWoots ftw) en Kokoro Connect 6 daar wacht ik nu op.
“An interesting thing is a good thing.”
pi_115422200
quote:
14s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 13:45 schreef Repelsteeltju het volgende:
Aceel World 18 staat op mijn HD, SOA 6 komt morgen pas (UTWoots ftw) en Kokoro Connect 6 daar wacht ik nu op.
Jouw UI :(

pi_115422494
Live feest op Youtube stream van wat DJ's


Uit Chiba.

18:00-18:45LOWBROWS45MIN
18:45-19:30NUMBLIVESET45MIN
19:30-20:30TRAKSBOYSSWC60MIN
20:30-21:10TOWA TEI40MIN
21:10-21:50LOGIC SYSTEMLIVE40MIN
21:50-22:20MERZBOWLIVESET30MIN
22:20-23:30ALTZ70MIN
23:30-24:30KEN ISHII60MIN
24:30-02:00DVS190MIN
02:00-03:30DJ NOBUFUTURE TERROR90MIN
03:30-05:00HEIKO LAUX90MIN
05:00-07:00MOODMANGODFATHER120MIN
pi_115422648
YMCA _O-
pi_115424030
quote:
Oud :O
pi_115424085

Enorm vals... Salyu x Salyu _O-
pi_115424859
quote:
8s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 13:52 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Jouw UI :(

[ afbeelding ]
Ja? :)

“An interesting thing is a good thing.”
pi_115425431
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 15:32 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Ja? :)

[ afbeelding ]
Ik zat gezellig bij mijn ouders op de bank met m'n mobiel. Krijg ik dit ;(
pi_115425585
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 15:56 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik zat gezellig bij mijn ouders op de bank met m'n mobiel. Krijg ik dit ;(
Ach ach... arme jij :P
pi_115425751
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 15:56 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik zat gezellig bij mijn ouders op de bank met m'n mobiel. Krijg ik dit ;(
Sorry, ik wist niet dat jouw ouders meekijken terwijl jij aan het fokken bent. :P
“An interesting thing is a good thing.”
pi_115425900
Leerboek der Japansche taal : met bijvoeging van opgaaf der katakana en hiragana teekens
Auteur: W. van der Poel
Jaar van uitgave: 1943 <- negentienhonderd drieenveertig

Hmmmm... should I? :')
pi_115426443
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 16:13 schreef Arashimashou het volgende:
Leerboek der Japansche taal : met bijvoeging van opgaaf der katakana en hiragana teekens
Auteur: W. van der Poel
Jaar van uitgave: 1943 <- negentienhonderd drieenveertig

Hmmmm... should I? :')
Nee. :P

Als je het Engels goed beheerst kun je beter een recent Engelstalig boek lezen.
pi_115426466
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 16:32 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Nee. :P

Als je het Engels goed beheerst kun je beter een recent Engelstalig boek lezen.
Sowieso. Maar ik ben wel benieuwd naar hoe het geschreven is. Als ik het niet vergeet terug te brengen kan ik het toch lenen bij de bieb voor nop.
pi_115426516
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 16:33 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Sowieso. Maar ik ben wel benieuwd naar hoe het geschreven is. Als ik het niet vergeet terug te brengen kan ik het toch lenen bij de bieb voor nop.
Oh.. waarom dan niet?

Ongerelateerd:

Dit boek ga ik denk ik bestellen (lees: mijn ouders laten bestellen, mwuhaha) ;(

http://www.bol.com/nl/p/w(...)en/1001004010939131/
pi_115426584
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 16:34 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Oh.. waarom dan niet?

Ongerelateerd:

Dit boek ga ik denk ik bestellen (lees: mijn ouders laten bestellen, mwuhaha) ;(

http://www.bol.com/nl/p/w(...)en/1001004010939131/
Hm...kan interessant zijn. Wat wil je ermee?
pi_115426640
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 16:37 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Hm...kan interessant zijn. Wat wil je ermee?
Zelfreflectie. :P
  † In Memoriam † zaterdag 11 augustus 2012 @ 16:40:33 #105
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_115426679
Familieweekend hier.
Kan ik wennen aan mobiel internet
:')
pi_115426799
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 16:40 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Familieweekend hier.
Kan ik wennen aan mobiel internet
Wat vind je van je mobiel?
pi_115429118
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 18:12 schreef Klipnap het volgende:
En hij is er! *O*
Ik wacht nog op de release van [rori].. :P
pi_115429197
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 18:18 schreef Klipnap het volgende:
En net als ik wil kijken moet ik gaan eten ;(
Balen, maar eet smakelijk :P
pi_115429402
Ik lees hier zo vaak kokoro connect, dat ik het ook maar een kans ga geven.
pi_115429431
quote:
14s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 18:26 schreef -Strawberry- het volgende:
Ik lees hier zo vaak kokoro connect, dat ik het ook maar een kans ga geven.
Doen! Alleen niet veel van de eerste episode verwachten.
pi_115430115
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 18:27 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Doen! Alleen niet veel van de eerste episode verwachten.
Ik kijk er wel 4. :P
pi_115430187
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 18:48 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ik kijk er wel 4. :P
Meer dan genoeg om een goed oordeel over deze serie te krijgen, dunkt me :P
pi_115430584
Mwa, ik moet nu eerst even naar de winkel. Daarna is het tijd :)
pi_115431040
Inaba in actie *O*
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_115431855

Nieuw filmpje van de nieuwe Mahou Shoujo van Shaft.
pi_115431994
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 19:36 schreef robin007bond het volgende:

Nieuw filmpje van de nieuwe Mahou Shoujo van Shaft.
Als in episode 3 het hoofd van die rooie wordt afgebeten ga ik kijken.
pi_115432037
quote:
11s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 19:40 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Als in episode 3 het hoofd van die rooie wordt afgebeten ga ik kijken.
Het ziet er wel veel vrolijker uit dan Madoka. Ik denk dat deze niet zo goed wordt eigenlijk.

We zullen wel zien :P
  zaterdag 11 augustus 2012 @ 20:11:39 #121
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115433262
Het hele Mahou Shoujo concept moet Shaft mee stoppen, laat ze verder gaan met de -monogatari reeks ofzo.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_115433368
quote:
99s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 20:11 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Het hele Mahou Shoujo concept moet Shaft mee stoppen, laat ze verder gaan met de -monogatari reeks ofzo.
Beter stoppen ze met alle reeksen en melken ze bestaande concepten niet verder meer uit :P
  zaterdag 11 augustus 2012 @ 20:13:57 #123
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115433433
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 20:13 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Beter stoppen ze met alle reeksen en melken ze bestaande concepten niet verder meer uit :P
Jij hebt Bakemonogatari en Nisemonogatari nog niet gezien denk ik.. :P
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_115433478
quote:
99s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 20:13 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Jij hebt Bakemonogatari en Nisemonogatari nog niet gezien denk ik.. :P
Klopt :@
  zaterdag 11 augustus 2012 @ 20:14:58 #125
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_115433483
Iemand bekend met de Ash van Pokemon in een coma theorie?

Erg interessant toffe theorie ook.
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
pi_115433518
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 20:14 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Klopt :@


SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar ze zijn bezig met Kizumonogatari.
pi_115434155
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 20:13 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Beter stoppen ze met alle reeksen en melken ze bestaande concepten niet verder meer uit :P
Inderdaad Shaft moet stoppen met het adapteren van vrij goede Light Novel reeksen (de reeksen onafgeadapteerd laten) en zich richten op waar ze het beste in zijn, net als Kyoani¡
“An interesting thing is a good thing.”
pi_115434211
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 20:29 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Inderdaad Shaft moet stoppen met het adapteren van vrij goede Light Novel reeksen (de reeksen onafgeadapteerd laten) en zich richten op waar ze het beste in zijn, net als Kyoani¡
Huh? Hoezo dan :P
pi_115434370
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 20:30 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Huh? Hoezo dan :P
Hij zit te grappen... :P
pi_115434399
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 20:29 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Inderdaad Shaft moet stoppen met het adapteren van vrij goede Light Novel reeksen (de reeksen onafgeadapteerd laten) en zich richten op waar ze het beste in zijn, net als Kyoani¡
Adapteren mag natuurlijk wel, maar weer eens wat anders dan een mahou shoujo en wat nieuws proberen.

Het is natuurlijk wel logisch dat ze eerst alle *gatari novels afmaken :P

[ Bericht 11% gewijzigd door #ANONIEM op 11-08-2012 20:38:37 ]
pi_115434758
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 20:32 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Hij zit te grappen... :P


Excuses, ik heb net allemaal Hana Kimi gifs gevonden.
pi_115434803
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 20:39 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Excuses, ik heb net allemaal Hana Kimi gifs gevonden.
Oh nee he ;(
pi_115435217
quote:
10s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 20:40 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Mizushima Hiro :P

quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 20:39 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Excuses, ik heb net allemaal Hana Kimi gifs gevonden.
Je moet eens Unubore Deka lijken
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  zaterdag 11 augustus 2012 @ 20:48:51 #135
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115435284
Nieuwe Kuroko no Basuke :D
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_115435317
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 20:47 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Mizushima Hiro :P

[..]

Je moet eens Unubore Deka lijken
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Serieus of zit je me te trollen :P
pi_115435419
quote:
10s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 20:49 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Serieus of zit je me te trollen :P
http://wiki.d-addicts.com/Unubore_Deka

[ Bericht 11% gewijzigd door Blue_Panther_Ninja op 11-08-2012 21:01:53 ]
pi_115435460
quote:
Dat plot :')
quote:
A 30-year-old single detective (Nagase Tomoya), who is under the illusion that he is popular with females is called 'Unubore' by friends. He is an ultra romantic and susceptible to conceitedness. He has such a strong desire to marry to the extent that he has bought an apartment for his newlywed life. He falls in love with female criminals at first sight each time. While the sheer desire to meet wraps around him, he will get proof that the female is the culprit. And so, he will thrust both the arrest warrant and marriage papers at her, proposing with the words, "If you marry me, I won't arrest you." If that still does not work, he will hold out an engagement ring and his handcuffs. In the end, the criminal will choose to be arrested and his heart will be broken. He will cry as he puts the handcuffs on her...
pi_115435481
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 20:52 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Dat plot :')

[..]

Het is beter dan je denkt!!

:P
pi_115435629
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 20:54 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Only in Japan _O-
Dat is aflevering 10!! :+

Alle 11 UD aflevering
pi_115435682
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 20:56 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Dat is aflevering 10!! :+

[url=http://www.dailymotion.com/relevance/search/unubore+deka/1#]Alle 11 UD aflevering./url]
STREAMS STREAMS :r

STREAM POLIZEI
pi_115435701
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 20:57 schreef robin007bond het volgende:

[..]

STREAMS STREAMS :r

STREAM POLIZEI
Hoe denk je dat ik het kijk?? :*
pi_115435725
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 20:57 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Hoe denk je dat ik het kijk?? :*
Niet streamed. ;(
pi_115435790
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 20:58 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Niet streamed. ;(
Zoek maar een goede J-drama nzb of torrent!! 8)7
pi_115435805
Kalm aan, ik doe nu aan een torrent.

Over 8 uur is hij klaar.

De enige goede torrent voor J drama die ik gezien heb is Hana Yori Dango.
pi_115435993
quote:
9s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 20:59 schreef Klipnap het volgende:
Kalm aan, ik doe nu aan een torrent.

Over 8 uur is hij klaar.

De enige goede torrent voor J drama die ik gezien heb is Hana Yori Dango.
8 uur??
pi_115436193
quote:
10s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:04 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Hana no Kimi 2007 opnieuw kijken,door jou o|O
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Meezingen *O*
pi_115436254
quote:
10s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:04 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wat voor een stoornis lijdt die tweede aan? ;(
pi_115436299
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:07 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Hana no Kimi 2007 opnieuw kijken,door jou o|O
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
o|O
^O^
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:08 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Wat voor een stoornis lijdt die tweede aan? ;(
Weet ik niet, maar die gast máákt de hele serie.
  zaterdag 11 augustus 2012 @ 21:09:55 #152
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115436316
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:08 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Wat voor een stoornis lijdt die tweede aan? ;(
Volgens mij heeft die gewoon het concentratie vermogen van een knaagdier :')
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_115436343
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:08 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Wat voor een stoornis lijdt die tweede aan? ;(
I don't know,het is van oorsprong een shoujo manga!! :P
pi_115436491
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:11 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Hana Kimi in a nutshell:
[ afbeelding ]
In de Engelse taal mag je officieel maar een uitroepteken gebruiken. Slechte subs dus ;(
pi_115436533
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:13 schreef robin007bond het volgende:

[..]

In de Engelse taal mag je officieel maar een uitroepteken gebruiken. Slechte subs dus ;(
Boeiend.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_115436677
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:13 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Boeiend.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oscar is een flikker :Y
pi_115436709
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:13 schreef robin007bond het volgende:

[..]

In de Engelse taal mag je officieel maar een uitroepteken gebruiken. Slechte subs dus ;(
Mag dat in het Nederlands wel dan? Sowieso een slechte gewoonte.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_115436748
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:17 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Mag dat in het Nederlands wel dan? Sowieso een slechte gewoonte.
HELEMAAL GELIJK!!!!!!!!!!!!!!!!!
CHU CHU ~~~!!
  zaterdag 11 augustus 2012 @ 21:17:55 #160
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115436749
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_115436780
quote:
Wat een misbruik :') Soharaaaa
pi_115436815
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:17 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Mag dat in het Nederlands wel dan? Sowieso een slechte gewoonte.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Van wat ik weet is dat je of een uitroepteken gebruikt, of drie. Nooit twee of meer dan drie.

Dit lijkt me een mooie J-Drama.

http://www.imdb.com/title/tt0335266/
pi_115436866
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:19 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Van wat ik weet is dat je of een uitroepteken gebruikt, of drie. Nooit twee of meer dan drie.

Dit lijkt me een mooie J-Drama.

http://www.imdb.com/title/tt0335266/
Euh wat?
Bill Murray, Scarlett Johansson and Giovanni Ribisi
:?
  zaterdag 11 augustus 2012 @ 21:20:31 #164
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115436895
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_115437154
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:20 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Euh wat?
Bill Murray, Scarlett Johansson and Giovanni Ribisi
:?
Ik las alleen de summary. De acteurs zeggen me niets. :P
pi_115437185
quote:
wait... whut? dit is wat suggestief zonder commentaar erbij :+
pi_115437251
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:25 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik las alleen de summary. De acteurs zeggen me niets. :P
Dat lijkt me geen J-Drama :P
pi_115437400
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:27 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Dat lijkt me geen J-Drama :P
Ach, het land waar het zich afspeelt is Japan. Als het een goede film is, dan kijk ik die natuurlijk. Of het nou Japans is of niet. :P

Ik moet nog steeds LoTR kijken, maar ik wacht op een mooi speciaal moment waarin ik het kan kijken. Ik wil een goede herinnering verbonden hebben aan de film.
pi_115437472
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:29 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ach, het land waar het zich afspeelt is Japan. Als het een goede film is, dan kijk ik die natuurlijk. Of het nou Japans is of niet. :P

Ik moet nog steeds LoTR kijken, maar ik wacht op een mooi speciaal moment waarin ik het kan kijken. Ik wil een goede herinnering verbonden hebben aan de film.

:N
Camversie van LOTR, jeweetz :7
pi_115437519
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:29 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ach, het land waar het zich afspeelt is Japan. Als het een goede film is, dan kijk ik die natuurlijk. Of het nou Japans is of niet. :P

Ik moet nog steeds LoTR kijken, maar ik wacht op een mooi speciaal moment waarin ik het kan kijken. Ik wil een goede herinnering verbonden hebben aan de film.
LoTR :') allerlei gezeik om een kutring.. :')

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_115437587
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:32 schreef mschol het volgende:

[..]

LoTR :') allerlei gezeik om een kutring.. :')

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:N
Alleen die scenes met Arwen waren saai. Maar ja, Enya op de achtergrond maakt veel goed :P
En geen Tom Bombadil _O_
  zaterdag 11 augustus 2012 @ 21:33:36 #172
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115437594
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:26 schreef mschol het volgende:

[..]

wait... whut? dit is wat suggestief zonder commentaar erbij :+
Oda Nobuna no Yabou. Het is niet wat het lijkt.. :@


''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_115437709
quote:
99s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:33 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Oda Nobuna no Yabou. Het is niet wat het lijkt.. :@
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Hoe kan dit op iets anders lijken :?
pi_115437817
quote:
99s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:33 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Oda Nobuna no Yabou. Het is niet wat het lijkt.. :@
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
historical harem ecchi serie?

oeh, ik zat warm:
quote:
Genres: Comedy, Historical, Romance

pi_115437850
quote:
10s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:31 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
:N
Camversie van LOTR, jeweetz :7
Hmm...

Over een paar dagen heb ik een nieuwe HDD. Dus dan zal ik hem denk ik wel kijken.

Stiekem wil ik toch de film bewaren voor een bijzondere gebeurtenis, maar dan kan ik misschien eeuwen wachten ;(
  zaterdag 11 augustus 2012 @ 21:38:55 #177
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115437910
Oda Nobuna no Yabou is goed, je moet hem maar kijken. Beter dan Accel World iig :')
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_115437961
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:37 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Hmm...

Over een paar dagen heb ik een nieuwe HDD. Dus dan zal ik hem denk ik wel kijken.

Stiekem wil ik toch de film bewaren voor een bijzondere gebeurtenis, maar dan kan ik misschien eeuwen wachten ;(
snijd je pols door, bel 112 en start de film, hele bijzondere gebeurtenis gegarandeerd.. en dan wel vragen of je door mag kijken... :+

SPOILER: disclaimer!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_115438128
quote:
99s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:38 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Oda Nobuna no Yabou is goed, je moet hem maar kijken. Beter dan Accel World iig :')
ik wil best geloven dattie goed is, maar hij loopt nog, dus kijk ik em niet :+
pi_115438141
quote:
99s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:38 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Oda Nobuna no Yabou is goed, je moet hem maar kijken. Beter dan Accel World iig :')
Nothing can beat Haruyuki-kun! :{w
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_115438881
quote:
99s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:38 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Oda Nobuna no Yabou is goed, je moet hem maar kijken. Beter dan Accel World iig :')
Wat is er toch met animes en Sengoku periode laatste tijd !! 8)7
pi_115443387
ik ga vanavond waarschijnlijk K-on film checken
pi_115443592
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 23:12 schreef mschol het volgende:
ik ga vanavond waarschijnlijk K-on film checken
Waarom zou jij jezelf zoiets aandoen? :o
“An interesting thing is a good thing.”
pi_115443666
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 23:17 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Waarom zou jij jezelf zoiets aandoen? :o
waarom kijk jij uberhaupt nog anime? :{w
  zaterdag 11 augustus 2012 @ 23:19:18 #187
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_115443673
quote:
10s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 21:31 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
:N
Camversie van LOTR, jeweetz :7
Is dat een hobby van je, camversies van films bekijken?
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
  zaterdag 11 augustus 2012 @ 23:23:44 #188
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_115443856
SAO 6 *O*
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_115443910
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 23:17 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Waarom zou jij jezelf zoiets aandoen? :o
_O-
quote:
7s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 23:19 schreef Quotidien het volgende:

[..]

Is dat een hobby van je, camversies van films bekijken?
Ze heeft een hele collectie vol met camrips. Die speelt ze af op de tv en vervolgens zet ze die op videoband.

Moet je ook eens proberen. Je krijgt daar echt het 'old-school' gevoel van.
pi_115443914
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 23:19 schreef mschol het volgende:

[..]

waarom kijk jij uberhaupt nog anime? :{w
Omdat er enkele series zijn die nog niet doordrongen zijn met moétroep.
“An interesting thing is a good thing.”
  zaterdag 11 augustus 2012 @ 23:26:32 #191
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_115443980
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 23:24 schreef robin007bond het volgende:

Ze heeft een hele collectie vol met camrips. Die speelt ze af op de tv en vervolgens zet ze die op videoband.

Moet je ook eens proberen. Je krijgt daar echt het 'old-school' gevoel van.
Serieus..?
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
pi_115444003
quote:
6s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 23:25 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Omdat er enkele series zijn die nog niet doordrongen zijn met moétroep.
je bedoelt dat er series zijn die doordrongen zijn met robotten die de wereld willen vernietigen en die beestjes in ballen vangen?

haten op moe, dan ben je wel de weg kwijtgeraakt hoor als je anime kijkt :X
pi_115444017
quote:
7s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 23:26 schreef Quotidien het volgende:

[..]

Serieus..?
Ja, Klipnap en ik doen samen wel eens een old-school filmavondje. Horrorfilms zijn op deze manier echt veel enger.
pi_115444037
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 23:24 schreef robin007bond het volgende:

[..]

_O-

[..]

Ze heeft een hele collectie vol met camrips. Die speelt ze af op de tv en vervolgens zet ze die op videoband.

Moet je ook eens proberen. Je krijgt daar echt het 'old-school' gevoel van.
:')

Quotidien, begrijp je sarcasme niet? :*
  zaterdag 11 augustus 2012 @ 23:29:06 #195
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_115444092
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 23:27 schreef Klipnap het volgende:

[..]

:')

Quotidien, begrijp je sarcasme niet? :*
Het was té serieus. :'( En ik vond het niet eens zo'n raar idee eigenlijk.
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
pi_115444166
quote:
7s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 23:29 schreef Quotidien het volgende:

[..]

Het was té serieus. :'( En ik vond het niet eens zo'n raar idee eigenlijk.
Klipnap zit te trollen.

Ze doet het wel, maar ze schaamt zich er voor.
pi_115444242
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 23:30 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Klipnap zit te trollen.

Ze doet het wel, maar ze schaamt zich er voor.
Nee, wij hebben LOTR Extended Edition in een mooie verzamelbox :7
pi_115444255
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 23:27 schreef mschol het volgende:

[..]

je bedoelt dat er series zijn die doordrongen zijn met robotten die de wereld willen vernietigen en die beestjes in ballen vangen?

haten op moe, dan ben je wel de weg kwijtgeraakt hoor als je anime kijkt :X
Serieus?

PS: 'beesjes in ballen vangen' is dat een soa, of doel je daarmee gewoon op Pokémon?
“An interesting thing is a good thing.”
pi_115444304
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 23:33 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Serieus?

PS: 'beesjes in ballen vangen' is dat een soa of doel je op Pokémon?
Hij doelt op de manga "My Balls".
pi_115444307
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 23:32 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Nee, wij hebben LOTR Extended Edition in een mooie verzamelbox :7
Mooi :P

Wij gaan de blurays nog kopen.
pi_115444390
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 23:34 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Hij doelt op de manga "My Balls".
quote:
The fate of the world rests on one man's shoulders. Or, to put it more exactly, it rests on his balls.

In a freak sealing accident the Queen of Terror is sealed into Satou Kohta's balls, thus preventing her from reigning destruction on the world. However, a lesser devil, Elyse, has been sent up to Earth to release the Queen at all costs. The only way to do so is to make Kohta ejaculate, and Elyse only has 30 days to do it.

The battle for mankind has begun, in Kohta's pants.
O.O
“An interesting thing is a good thing.”
pi_115444419
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 23:34 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Hij doelt op de manga "My Balls".
pi_115444431
quote:
11s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 23:35 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

[..]

O.O
Ik heb volgens mij de eerste 3 chapters gelezen :')

Of ik heb hem helemaal uitgelezen. Ik heb het verdrongen.

[ Bericht 5% gewijzigd door #ANONIEM op 11-08-2012 23:37:08 ]
pi_115444558
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 23:36 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik heb volgens mij de eerste 3 chapters gelezen :')

Of ik heb hem helemaal uitgelezen. Ik heb het verdrongen.
Je zei steeds tegen mij dat hij goed was :(
pi_115444613
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 23:39 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Je zei steeds tegen mij dat hij goed was :(
Sorry. :@

Stiekem is die wel een beetje leuk. Gewoon grappig, maar best slecht.

En sommige momenten zijn ook best... :')

Erotisch.
pi_115444862

Komt op Cartoon Network en is beter dan de meeste Chinese tekenfilms dit seizoen! USA! USA! USA!
“An interesting thing is a good thing.”
pi_115445357
quote:
99s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 23:46 schreef Repelsteeltju het volgende:
[ afbeelding ]
Komt op Cartoon Network en is beter dan de meeste Chinese tekenfilms dit seizoen! USA! USA! USA!
Battleship:
quote:
by lanieangel15 (Wed Jul 18 2012 10:11:24)

Yeah I'm a female as well and I saw it with my dad who loves action packed movies and thought it was awesome and it captured the pride and the fight Americans put up for our country.
pi_115445519
quote:
10s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 23:57 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Battleship:

[..]

_O-
pi_115445544
Hm, SAO6 onlijn.
Inb4 iiiiieeeew HorribleSubs ik eet nog liever mijn eigen schijt.

Ik hengel 'm lekker toch binnen.
pi_115445587
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 00:01 schreef Arashimashou het volgende:
Hm, SAO6 onlijn.
Inb4 iiiiieeeew HorribleSubs ik eet liever mijn eigen schijt.

Ik hengel 'm lekker toch binnen.
Al gezien?
Ik kijk hem morgen. Laatste dag anime voor Portugal :P
pi_115445598
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 00:01 schreef Arashimashou het volgende:
Hm, SAO6 onlijn.
Inb4 iiiiieeeew HorribleSubs ik eet nog liever mijn eigen schijt.

Ik hengel 'm lekker toch binnen.
Ieeewww ik eet nog liever mijn schijt.

Ik heb echt zin om een slechte camrip te downloaden. Gewoon, voor het "old-school" gevoel.
pi_115445651
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 00:03 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ieeewww ik eet nog liever mijn schijt.

Ik heb echt zin om een slechte camrip te downloaden. Gewoon, voor het "old-school" gevoel.
Ok welke?
Doe geen Brave, het sterkste punt van die film is de CGI. En dat heb ik dus allemaal gemist :')
pi_115445691
quote:
1s.gif Op zondag 12 augustus 2012 00:04 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ok welke?
Doe geen Brave, het sterkste punt van die film is de CGI. En dat heb ik dus allemaal gemist :')
;(

Geen idee. En nee, ik zat te grappen. Ik download uit principe alleen al nooit camrips. Volgens mijn eigen verzonnen religie (het staat jullie vrij om die aan te hangen trouwens) is dat echt een zonde.
pi_115445743
quote:
1s.gif Op zondag 12 augustus 2012 00:02 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Al gezien?
Ik kijk hem morgen. Laatste dag anime voor Portugal :P
Ik ga 'm ook pas morgen bekijken hoor.

Portugal? Meh. Leuk.
pi_115445844
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 00:05 schreef robin007bond het volgende:

[..]

;(

Geen idee. En nee, ik zat te grappen. Ik download uit principe alleen al nooit camrips. Volgens mijn eigen verzonnen religie (het staat jullie vrij om die aan te hangen trouwens) is dat echt een zonde.
Robinology. Je staat een deel van je inkomen af om alle bossen te veranderen in papierfabrieken, streamsites te hacken en Gen Urobuchi te aanbidden.
Het Heilige Boek is de manga My Balls en als herkenningsteken draagt iedereen een NERV-logo als ketting, tatoeage of brandmerk.
pi_115445916
Ik denk dat ik maar meteen een contra-religie begin.
pi_115446028
quote:
14s.gif Op zondag 12 augustus 2012 00:08 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Robinology. Je staat een deel van je inkomen af om alle bossen te veranderen in papierfabrieken, streamsites te hacken en Gen Urobuchi te aanbidden.
Het Heilige Boek is de manga My Balls en als herkenningsteken draagt iedereen een NERV-logo als ketting, tatoeage of brandmerk.
Goed idee. Alleen is mijn heilige boek nog in aanmaak.

De kosten zijn overigens op abonnementsbasis. Elke keer krijgen jullie een nieuw issue van mijn heilige boek de deurmat in.

Je krijgt er overigens ook een gratis creditcard bij. Van mij, uiteraard. En voor maar 20% rente.

De disclaimer moet ik er nog bij schrijven, maar ik wil wel een contract maken die mij indekt uhh, die de afspraken vastlegt.

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 12-08-2012 00:18:38 ]
pi_115446141
Het gezamenlijke ritueel/gebed:

"I am the bone of NERV
Shinji is my body, and Nagisa is my blood
I have created over a thousand downloads
Unknown to streaming
Nor known to dubs
Have withstood streaming to watch many anime
Yet these hands will never hold any waifu's
So as I pray,
Unlimited Nagisa Works"
pi_115446200
quote:
1s.gif Op zondag 12 augustus 2012 00:15 schreef Klipnap het volgende:
Het gezamenlijke ritueel/gebed:

"I am the bone of NERV
Shinji is my body, and Nagisa is my blood
I have created over a thousand downloads
Unknown to streaming
Nor known to dubs
Have withstood streaming to watch many anime
Yet these hands will never hold any waifu's
So as I pray,
Unlimited Nagisa Works"
Waarom de schuingedrukte zin? ;(
pi_115446235
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 00:17 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Waarom de schuingedrukte zin? ;(
Tenzij je je hand in het beeldscherm kunt steken klopt deze zin perfect.
pi_115446266
quote:
14s.gif Op zondag 12 augustus 2012 00:18 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Tenzij je je hand in het beeldscherm kunt steken klopt deze zin perfect.
Maar misschien brengt mijn religie 2D en 3D wel dichter bij elkaar. Liefde tussen de dimensies op spiritueel vlak.
pi_115446342
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 00:19 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Maar misschien brengt mijn religie 2D en 3D wel dichter bij elkaar. Liefde tussen de dimensies op spiritueel vlak.
En je wil zeker een deel van het geld besteden aan een systeem om ons naar de 2D-wereld te transporteren? :o
pi_115446386
2D, 3D... wat een onzin. Dat zijn kleine details bij een total merge :')
  zondag 12 augustus 2012 @ 00:26:25 #224
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_115447003
quote:
toch maar niet!! :P
  zondag 12 augustus 2012 @ 01:37:17 #226
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_115448424
Ik vind Kimi ga Nozomu Eien niet alleen een prachtig verhaal hebben, maar ook schitterende muziek.
Bij het eerste muziekje was ik al verkocht.
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
pi_115455002
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 00:22 schreef Arashimashou het volgende:
2D, 3D... wat een onzin. Dat zijn kleine details bij een total merge :')
2D Instrumentality Project. Robin wil dat 2D en 3D een wordt zodat hij herenigd wordt met zijn waifu.
pi_115455123
quote:
1s.gif Op zondag 12 augustus 2012 10:05 schreef Klipnap het volgende:

[..]

2D Instrumentality Project. Robin wil dat 2D en 3D een wordt zodat hij herenigd wordt met zijn waifu.
En wat te doen met jou dan? ;(
pi_115455161
quote:
1s.gif Op zondag 12 augustus 2012 10:13 schreef robin007bond het volgende:

[..]

En wat te doen met jou dan? ;(
2D en 3D wordt een grote zee van Morning Lescue. Dus meteen een meet met alle FOK!ers.
pi_115455239
quote:
Die reacties voorspellen allemaal tragische sterfgevallen van die meisjes :P
Ach, geen Gen Urobuchi dus dat betwijfel ik ten zeerste.
pi_115455256
quote:
1s.gif Op zondag 12 augustus 2012 10:22 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Die reacties voorspellen allemaal tragische sterfgevallen van die meisjes :P
Ach, geen Gen Urobuchi dus dat betwijfel ik ten zeerste.
Het hoeft niet tragisch te zijn, zolang ze maar sterven! })
“An interesting thing is a good thing.”
pi_115455335
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 10:24 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Het hoeft niet tragisch te zijn, zolang ze maar sterven! })
Als die rooie sterft aan brandwonden (de ironie) vind ik het goed. Die groene mag van mij blijven.
pi_115455342
quote:
10s.gif Op zondag 12 augustus 2012 10:17 schreef Klipnap het volgende:

[..]

2D en 3D wordt een grote zee van Morning Lescue. Dus meteen een meet met alle FOK!ers.
Gezellig O+
pi_115455389
Van mij mag die blonde met de gigantische borsten eerst dood.
  zondag 12 augustus 2012 @ 12:09:53 #236
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115457175
Naruto manga was.. Vreemd. Ik heb een theory kunnen uitwerken over Tobi's identiteit, en hij lijkt nog te kloppen ook. Zodra ik bevestiging heb van het laatste wat ik wil kunnen bevestigen wil ik mijn theory wel delen met de belangstellenden :P
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_115457194
quote:
99s.gif Op zondag 12 augustus 2012 12:09 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Naruto manga was.. Vreemd. Ik heb een theory kunnen uitwerken over Tobi's identiteit, en hij lijkt nog te kloppen ook. Zodra ik bevestiging heb van het laatste wat ik wil kunnen bevestigen wil ik mijn theory wel delen met de belangstellenden :P
Een vriend van mij (Skittels) wist al wie Tobi was of zo. Ik zal even zeggen dat hij zich moet melden hier :P
  zondag 12 augustus 2012 @ 12:11:22 #238
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115457223
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 12:10 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Een vriend van mij (Skittels) wist al wie Tobi was of zo. Ik zal even zeggen dat hij zich moet melden hier :P
Hij kan het na het lezen van dit chapter haast niet meer zeker weten, aangezien ongeveer 50% van alle theorieën ontkracht zijn na dit chapter. :P
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  zondag 12 augustus 2012 @ 12:17:27 #239
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_115457401
quote:
99s.gif Op zondag 12 augustus 2012 12:11 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Hij kan het na het lezen van dit chapter haast niet meer zeker weten, aangezien ongeveer 50% van alle theorieën ontkracht zijn na dit chapter. :P
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 12% gewijzigd door Easymodo op 12-08-2012 12:23:35 ]
  zondag 12 augustus 2012 @ 12:23:46 #240
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115457573
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 12:17 schreef Easymodo het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  zondag 12 augustus 2012 @ 12:26:06 #241
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_115457657
quote:
99s.gif Op zondag 12 augustus 2012 12:23 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  zondag 12 augustus 2012 @ 12:27:25 #242
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115457696
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 12:26 schreef Easymodo het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  zondag 12 augustus 2012 @ 12:32:15 #243
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_115457863
quote:
99s.gif Op zondag 12 augustus 2012 12:27 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  zondag 12 augustus 2012 @ 12:43:09 #244
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115458208
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 12:32 schreef Easymodo het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_115458245
quote:
11s.gif Op zondag 12 augustus 2012 12:43 schreef Klipnap het volgende:
Weet iemand of ze op Schiphol manga's verkopen?
Helaas. Volgens mij niet.

Ik ben al zo vaak in Schiphol geweest, maar heb het nooit kunnen vinden.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 12-08-2012 12:44:34 ]
pi_115458291
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 12:44 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Helaas. Volgens mij niet.

Ik ben al zo vaak in Schiphol geweest, maar heb het nooit kunnen vinden.
Ik heb daar wel mooi Twilight in het Engels kunnen halen.
Soberzo is Schiphol een walhalla van Engelse boeken _O_
pi_115458304
quote:
10s.gif Op zondag 12 augustus 2012 12:45 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ik heb daar wel mooi Twilight in het Engels kunnen halen.
Soberzo is Schiphol een walhalla van Engelse boeken _O_
Mwah, dat valt wel mee. Alleen hele populaire boeken en dan ook niet eens zo'n groot aanbod.

Dan kun je beter naar Selexyz of bol.com gaan. :P

De boekhandel Selexyz verkoopt trouwens ook manga. Zowel in het Engels als Nederlands.

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 12-08-2012 12:59:51 ]
pi_115460246
quote:
10s.gif Op zondag 12 augustus 2012 12:45 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ik heb daar wel mooi Twilight in het Engels kunnen halen.
Soberzo is Schiphol een walhalla van Engelse boeken _O_
Vragen ze voorbij de douane niet minstens 1,5 keer zo veel?
“An interesting thing is a good thing.”
  zondag 12 augustus 2012 @ 13:45:07 #251
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_115460390
SAO 6 was zeer matig

Kokoro Connect 6 was redelijk.
pi_115460419
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 13:45 schreef Easymodo het volgende:
SAO 6 was zeer matig

Kokoro Connect 6 was redelijk.
En Accel World 18 was weer top ^O^
pi_115460501
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 13:45 schreef Easymodo het volgende:
SAO 6 was zeer matig

Kokoro Connect 6 was redelijk.
Hmm.
  zondag 12 augustus 2012 @ 13:51:41 #254
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_115460585
quote:
1s.gif Op zondag 12 augustus 2012 13:48 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Hmm.
SAO 6 was misschien niet eens slecht, maar:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_115460672
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 13:45 schreef Easymodo het volgende:
SAO 6 was zeer matig

Kokoro Connect 6 was redelijk.
SAO wat doe je ;(
pi_115460754
SAO heeft nog wel een 8,6 op MAL.
pi_115460846
quote:
11s.gif Op zondag 12 augustus 2012 13:57 schreef -Strawberry- het volgende:
SAO heeft nog wel een 8,6 op MAL.
Maar dat is MAL. :P
  zondag 12 augustus 2012 @ 14:01:23 #258
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_115460882
Voor SAO was het matig, maar ik heb er toch nog wel van genoten.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 16% gewijzigd door Easymodo op 12-08-2012 14:08:22 ]
pi_115460981
quote:
11s.gif Op zondag 12 augustus 2012 13:57 schreef -Strawberry- het volgende:
SAO heeft nog wel een 8,6 op MAL.
Dat zegt niets. Boku no Pico staat veel te laag in de ratings.

Iemand in #Doki beweert dat Asuna doodgaat :')
pi_115461153
Asuna haalt op zijn minst hoofdstuk 16,5 nog.
/spoiler
“An interesting thing is a good thing.”
pi_115461158
Sao matig? Owjee... Ik ga zo kijken.
pi_115461215
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 14:08 schreef Repelsteeltju het volgende:
Asuna haalt op zijn minst hoofdstuk 16,5 nog.
/spoiler
Hehe. Zouden ze dat ook animeren? :P

Oh en waarom moet in de OP Asuna weer in de keuken staan? Typisch :N
pi_115461447
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 14:04 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Dat zegt niets. Boku no Pico staat veel te laag in de ratings.
:')
pi_115461460
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 14:08 schreef Repelsteeltju het volgende:
Asuna haalt op zijn minst hoofdstuk 16,5 nog.
/spoiler
Ik hoop dat je nu niet werkelijk wat gespoiled hebt.
  zondag 12 augustus 2012 @ 14:19:25 #266
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_115461494
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 14:04 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Dat zegt niets. Boku no Pico staat veel te laag in de ratings.

quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 14:09 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Oh en waarom moet in de OP Asuna weer in de keuken staan? Typisch :N
Neem een ander in de maling.
pi_115461502
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 14:17 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

:')
Toch heeft ze wel een punt. Die MAL-ratings kloppen vaak echt van geen kant. :P

Veel anime die heel goed zijn, maar een beetje niche of vreemd krijgen ook lagere ratings dan ze horen te krijgen. Serial Experiments Lain vind ik een goed voorbeeld.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 12-08-2012 14:20:05 ]
  zondag 12 augustus 2012 @ 14:21:29 #268
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_115461556
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 14:19 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Toch heeft ze wel een punt. Die MAL-ratings kloppen vaak echt van geen kant. :P

Veel anime die heel goed zijn, maar een beetje niche of vreemd krijgen ook lagere ratings dan ze horen te krijgen. Serial Experiments Lain vind ik een goed voorbeeld.
Hurrhurr. Dat heb je echt met alles. Waarom denk je dat zoveel mensen op Justin Bieber haten? Waarom hebben zoveel mensen kritiek op Dan Brown.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_115461666
Ik weet niet of ik SAO nog wel verder wil kijken. Was er net iets serieus, heeft die gast het over ''shared inventory'' en het klinkt meteen weer verschrikkelijk cheesy :')
  zondag 12 augustus 2012 @ 14:26:19 #271
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_115461704
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 14:25 schreef Klipnap het volgende:
Ik weet niet of ik SAO nog wel verder wil kijken. Was er net iets serieus, heeft die gast het over ''shared inventory'' en het klinkt meteen weer verschrikkelijk cheesy :')
Vreemd, ik had juist kritiek op andere dingen. Zie mijn spoilers.
  zondag 12 augustus 2012 @ 14:30:23 #273
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115461846
SAO had een goede start, maar vorige week en deze week vond ik de episodes wat minder. Er moet een verhaal in komen, dat zit er nu nog niet echt in vind ik. Zo lijkt het net alsof ze om de 2-3 episodes een nieuw verhaaltje willen vertellen en er geen echte progressie in het (tot nu toe nog niet aanwezige) plot plaats vindt :P
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  zondag 12 augustus 2012 @ 14:30:45 #274
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_115461860
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 14:28 schreef Klipnap het volgende:
[ afbeelding ]
Dit soort dingen.

:') :r
Asuna O+
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_115462276
SPOILER: SOA 6
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  zondag 12 augustus 2012 @ 14:45:13 #276
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_115462360
quote:
1s.gif Op zondag 12 augustus 2012 14:42 schreef Klipnap het volgende:
SPOILER: SOA 6
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Precies. Daarom had ik ook een :') gevoel bij deze episode.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_115462405
quote:
1s.gif Op zondag 12 augustus 2012 14:42 schreef Klipnap het volgende:
SPOILER: SOA 6
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
_O-
Als het zo verder gaat zal ik hem denk ik droppen.
  zondag 12 augustus 2012 @ 14:51:59 #278
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_115462575
quote:
1s.gif Op zondag 12 augustus 2012 14:46 schreef robin007bond het volgende:

[..]

_O-
Als het zo verder gaat zal ik hem denk ik droppen.
Dit gebeurt regelmatig in anime en is niet echt een reden voor mij om te stoppen. Zo had je ook episodes bij angel beats die nergens over gingen.
pi_115462773
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 14:19 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Toch heeft ze wel een punt. Die MAL-ratings kloppen vaak echt van geen kant. :P

Veel anime die heel goed zijn, maar een beetje niche of vreemd krijgen ook lagere ratings dan ze horen te krijgen. Serial Experiments Lain vind ik een goed voorbeeld.
Hetzelfde kan je zeggen over IMDB. Maar ik vind dat de echt goeie series zoals Death Note en Madoka Magica ook wel terecht hoge ratings krijgen op MAL, dus het geeft wel een beetje een indicatie.
pi_115462783
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 14:51 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Dit gebeurt regelmatig in anime en is niet echt een reden voor mij om te stoppen. Zo had je ook episodes bij angel beats die nergens over gingen.
Je hebt in stupiditeiten ook nog gradaties. :P
pi_115462828
quote:
99s.gif Op zondag 12 augustus 2012 14:30 schreef Mauskoekwaus het volgende:
SAO had een goede start, maar vorige week en deze week vond ik de episodes wat minder. Er moet een verhaal in komen, dat zit er nu nog niet echt in vind ik. Zo lijkt het net alsof ze om de 2-3 episodes een nieuw verhaaltje willen vertellen en er geen echte progressie in het (tot nu toe nog niet aanwezige) plot plaats vindt :P
Die side stories moeten ze snel mee kappen ja en skippen naar het normale plot en de 'echte' wereld laten zien. Ook hoe ze proberen de dader daar op te sporen of zo. Iets.
pi_115462859
heey mensen, ik hoorde dat jullie tobi theorien hadden :)

als je te veel tijd hebt en je wilt nu weten wie tobi is raad ik je aan om deze serie van 5 delen te bekijken van gemiddeld 10 min per stuk :P


ben benieuwd naar jullie mening :)
  zondag 12 augustus 2012 @ 15:00:31 #283
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_115462866
Ondanks dat de laatste 2 afleveringen van SAO wat minder waren, was het nog steeds niet slecht. Hopelijk wordt het later wel weer beter.
pi_115462915
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 14:58 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Hetzelfde kan je zeggen over IMDB. Maar ik vind dat de echt goeie series zoals Death Note en Madoka Magica ook wel terecht hoge ratings krijgen op MAL, dus het geeft wel een beetje een indicatie.
Dat klopt, maar IMDB is daarin accurater. Alleen al omdat beoordelingen van critici er ook in worden opgenomen en zwaarder wegen dan user ratings.
  zondag 12 augustus 2012 @ 15:06:29 #285
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_115463052
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 15:00 schreef Skittels het volgende:
heey mensen, ik hoorde dat jullie tobi theorien hadden :)

als je te veel tijd hebt en je wilt nu weten wie tobi is raad ik je aan om deze serie van 5 delen te bekijken van gemiddeld 10 min per stuk :P


ben benieuwd naar jullie mening :)
Tobi is gewoon Tobi. Waarschijnlijk een familielid van Obito of een andere unknown character.

quote:
1s.gif Op zondag 12 augustus 2012 15:02 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Dat klopt, maar IMDB is daarin accurater. Alleen al omdat beoordelingen van critici er ook in worden opgenomen en zwaarder wegen dan user ratings.
Dat het accurater is, is niet per se waar Hoe wil je sowieso kwaliteit meten, als verschillende mensen verschillende eisen hebben aan een leuke serie/film? Misschien dat er enigszins een correlatie is, maar dan krijg je (nog steeds) de mening van de menigte.

Kortom, ratings are overrated.

[ Bericht 0% gewijzigd door Easymodo op 12-08-2012 15:14:13 ]
pi_115463150
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 15:06 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Tobi is gewoon Tobi. Waarschijnlijk een familielid van Obito of een andere unknown character.

tobi is Senju, de jongere zoon van the sage of the six paths en de voor ouder van the first hokage.. dat betekent dat hij geen uchiha is. :)
in dat filmpje word alles duidelijk uitgelegd en zo'n beetje iedere zin gequote die tobi ooit heeft gezecht
  zondag 12 augustus 2012 @ 15:13:50 #287
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_115463257
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 15:10 schreef Skittels het volgende:

[..]

tobi is Senju, de jongere zoon van the sage of the six paths en de voor ouder van the first hokage.. dat betekent dat hij geen uchiha is. :)
in dat filmpje word alles duidelijk uitgelegd en zo'n beetje iedere zin gequote die tobi ooit heeft gezecht
Heb de video nog niet gezien, maar het is een mogelijkheid. Er zijn zoveel mogelijkheden, het zou zelfs de eigenaar van de noodle zaak kunnen zijn. :')

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_115463377
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 15:13 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Heb de video nog niet gezien, maar het is een mogelijkheid. Er zijn zoveel mogelijkheden, het zou zelfs de eigenaar van de noodle zaak kunnen zijn. :')
haha, die heeft een buikje ;)
pi_115463513
quote:
1s.gif Op zondag 12 augustus 2012 15:02 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Dat klopt, maar IMDB is daarin accurater. Alleen al omdat beoordelingen van critici er ook in worden opgenomen en zwaarder wegen dan user ratings.
IMDB neemt geen ratings van critics mee (maar filtert wel zoveel mogelijk bogus 1'en en 10'en er tussen uit)
je bent in de war met rottentomatoes..
pi_115463580
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 15:21 schreef mschol het volgende:

[..]

IMDB neemt geen ratings van critics mee (maar filtert wel zoveel mogelijk bogus 1'en en 10'en er tussen uit)
je bent in de war met rottentomatoes..
Oh, dan ben ik inderdaad in de war. :@
pi_115463616
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 15:00 schreef Easymodo het volgende:
Ondanks dat de laatste 2 afleveringen van SAO wat minder waren, was het nog steeds niet slecht. Hopelijk wordt het later wel weer beter.
Het is al lange tijd niets. Alleen episode 1 en 2 gingen nog wel.
pi_115464023
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 15:06 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Tobi is gewoon Tobi. Waarschijnlijk een familielid van Obito of een andere unknown character.

[..]

Dat het accurater is, is niet per se waar Hoe wil je sowieso kwaliteit meten, als verschillende mensen verschillende eisen hebben aan een leuke serie/film? Misschien dat er enigszins een correlatie is, maar dan krijg je (nog steeds) de mening van de menigte.

Kortom, ratings are overrated.
Eens. ^O^
pi_115464142
quote:
1s.gif Op zondag 12 augustus 2012 15:24 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Het is al lange tijd niets. Alleen episode 1 en 2 gingen nog wel.
En de Hoe tem je een loli aflevering was ook leuk, maar dan leuk op dezelfde maner waarop Accel World leuk is.
“An interesting thing is a good thing.”
pi_115464282
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 15:37 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

En de Hoe tem je een loli aflevering was ook leuk, maar dan leuk op dezelfde maner waarop Accel World leuk is.
Oke, maar Accel World is gewoon een verslaving :')
Ik denk dat 18 tot nu toe het leukst was, omdat geen Haruyuki.
  zondag 12 augustus 2012 @ 15:41:54 #295
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_115464313
Ik ga accel world ook wel kijken :3. Ik ga vandaag beginnen.
pi_115464442
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 15:41 schreef Easymodo het volgende:
Ik ga accel world ook wel kijken :3. Ik ga vandaag beginnen.
Oh man, je avatar.
pi_115464489
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 15:41 schreef Easymodo het volgende:
Ik ga accel world ook wel kijken :3. Ik ga vandaag beginnen.
Waarom heb je überhaupt Kuroyukihime als UI als je Accel World niet hebt gezien?
pi_115464505
Ik loop nog een beetje achter, maar die scene met die vleesetende plant in episode 4 van SAO _O-
pi_115464540
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2012 15:47 schreef -Strawberry- het volgende:
Ik loop nog een beetje achter, maar die scene met die vleesetende plant in episode 4 van SAO _O-
Taylor Lautnerpost
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')