FOK!forum / Televisie / Het grote anime/manga topic #308: Moshi moshi Yui desu
De_Dakgootwoensdag 8 augustus 2012 @ 18:46

lutci.png

Welkom in het FOK! anime en manga topic!

Laat je niet afschrikken door de slowchat, als je vragen hebt kun je die hier altijd kwijt. ;)

5kopzc.png

Anime(aa-ni-mee) is de Japanse variant (dus Japanse uitspraak op het Engels animation) op onze Westerse tekenfilm. Het mag dan wel getekend zijn, maar anime gaan vaak veel dieper dan de tekenfilms die je hier op TV ziet. Hetzelfde geldt voor Manga (wat o.a. "onbeheerste of willekeurige kwaststreken" betekend).
Door veel mensen die niet bekend worden deze termen echter in verband gebracht met seksueel getinte onderwerpen(hentai, wat eigenlijk pervers betekent in het Japans) of onze (kinderlijke, dus kodomo) series.
Hierdoor heeft dit onderwerp een slechte reputatie bij een aantal mensen.

Anime en manga kun je onderverdelen in verschillende leeftijd categorie. De twee grootste zijn "Shonen" en "Shoujo".
Hiernaast heb je meerdere kleine (sub-)genres, zoals "Josei", "Seinen". Elk (sub-)genre snijd een ander onderwerp aan, dus er zou in principe voor iedereen iets tussen moeten zitten.

Gericht op jonge jongens (Shonen,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit is over het algemeen het meest bekeken genre. De meeste mensen beginnen met de bekende series uit dit gedeelte.
De series zijn meestal gericht op actie en humor. De bekende series Bleach, Naruto en Fullmetal Alchemist vallen bijvoorbeeld in dit gedeelte.

Gericht op jonge meisjes (Shoujo,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit onderdeel behandelt meestal het (meer) dramatische gedeelte, en bevat veel romantiek.
Meestal is het hoofdpersoon in een van deze series een vrouw (of meisje natuurlijk). Een aantal voorbeelden zijn Sailor Moon, Cardcaptor Sakura en Fruits Basket.

Gericht op de volwassen vrouw (Josei,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): deze bevatten globaal dezelfde thema's als de "Shoujo"-series, maar dan iets serieuzer en realistischer uitgevoerd.
Onder andere de series Nana, Paradise Kiss en Honey and Clover zijn voorbeelden hiervan

Gericht op de volwassen man (Seinen,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): dit genre is heel divers en er zit veel afwisseling in, van avant-garde tot erotiek. Deze series hebben vaak een serieuze ondertoon.
Een aantal populaire series zijn Elfen Lied, Ghost in the Shell en Black Lagoon.

Gericht op jonge kinderen (Kodomo,leeftijd 0-12 jaar): Hello Kitty, Pokemon en Hamtaro - dit spreekt voor zich.

Gericht op de jong volwassen vrouw (Yaoi/shounen-ai): dit genre gaat over homoseksuele relaties tussen mannelijke figuren. Een aantal voorbeelden hiervan zijn Junjou Romantica en Gravitation.

nzllxh.png

De makkelijkste manier is de taal leren door middel van een cursus of ervaring. Als je daar geen zin in hebt (of daartoe niet in staat bent) kun je fansubs kijken. Fansub-groepen (zoals Dattebayo) nemen "raw"-versies op van de Japanse TV, vertalen deze en voegen ondertitelingen toe. Vaak geven de groepen extra informatie zodat het voor de kijker beter te begrijpen is (typische Japanse dingen worden uitgelegd).

Er zijn verschillende soorten groepen die animes ondertitelen, daarom zijn er verschillende in de gebruikte lettertypen, tekstopmaak of vertalingen. Verder zijn er twee soorten, de "speedsubbers" en de "qualitysubbers".
Zoals de namen doen vermoeden brengen de "speedsubbers" snel hun aflevering (of hoofdstuk) uit (waardoor het kan zijn dat deze van mindere kwaliteit is), en de "quality-subbers" nemen de tijd en leveren vaak beter werk af.

Het verschil tussen speedsubbers en qualitysubbers wordt steeds kleiner. Vaak hebben de meeste speedsubbers ook kwaliteit die niet onder doet voor die van qualitysubbers. Dit onderscheid is eigenlijk meer iets van vroeger en wordt tegenwoordig niet meer zo gemaakt.

iptmk0.jpg

Fansubs worden uitgebracht op verschillende sites, om deze te vinden kun je altijd even Googelen of op (de grotere) P2P-sites zoeken. Ook kun je via IRC downloaden. Een guide daarvoor is gemaakt door Robin007bond en kun je hier vinden.

Links vragen doen we niet in dit topic (omdat het niet in alle gevallen legaal is), maar als je er echt niet uit komt kun je altijd een van de mensen hier een PM/DM sturen.

Waarom zijn (sommige) fansubs illegaal?
Anime worden steeds populairder in andere landen, waardoor er vaker licenties opgekocht worden. Dit betekent dat de afleveringen officieel niet verspreid mogen worden (zonder toestemming).
Dit gebeurt niet bij alle series, maar meestal bij series die bekendheid verkrijgen in het westen waardoor een westerse uitgever de licentie koopt om hieraan te verdienen.

Ik kan de fansubs niet afspelen, wat moet ik doen?
Waarschijnlijk heb je niet de goede codes die nodig zijn om de formaten af te spelen. Het CCCP-Project is een (gratis) pakket speciaal ontwikkeld voor anime, probeer deze eerst te downloaden.
VLC speelt ook nog eens alles af(ook Blu-Ray Disk/BD)! :D
Let er wel op dat deze speler achterloopt op het CCCP Codec Pack en niet speciaal is ontwikkeld met anime in het achterhoofd.

2isjkmf.png

Huidig seizoen
Klik voor de vergroting!
Zomer 2012

neregate.com-Summer-2012-Anime-v3.png

2007 | Winter | Spring | Summer | Fall
2008 | Winter | Spring | Summer | Fall
2009 | Winter | Spring | Summer | Fall
2010 | Winter | Spring | Summer | Fall
2011 | Winter | Spring | Summer | Fall
2012 | Winter | Spring | Summer | Fall

nybk0l.png

Aziatische drama's Deel 2
Een topic over Aziatische drama series, voornamelijk over J-drama. Als je een keer geen zin hebt in anime moet je het hier een keer proberen.

Japans. [Deel 2]
Altijd al een beetje Japans willen leren? Dan is dit hιt topic voor jou

Japanse cultuur enzo :D
Vragen over de Japanse Cultuur? Stel ze hier!

Japan #24
Dingen die je echt moet doen (mocht je naar Japan gaan).

Zelf sushi maken deel VII
Gerechten

[Animι] Meld hier dat er een nieuwe EP uit is 3
Hier word het gemeld als er nieuwe afleveringen uitgebracht worden.

Anime/mangaseries verkiezingstopic 2008 - Deel 4
Je wil iets nieuws zien maar weet niet wat? In dit topic vind je welke series het populairst waren op FOK!

Het grote anime/manga Meet topic 2012
Een anime/manga meet.

[Anime] Bleach #9: Bankai. Senbonzakura Kageyoshi
[Anime&Manga] Naruto #19
[ANIME] One Piece

jk7ndh.png

Animees
Nederlandstalig blog met reviews over lopende animeseries en (soms) meer!

Anime News Network (ANN)
Nieuws over anime, hier staan ook beschrijvingen van series en handige lijstjes van goede anime.

Animeinfo.com
Hier vind je alle informatie over een anime die jij zoekt.

Anidb.net
De anime-database.

Anime Planet
Hier kun je een aantal aanraders zoeken (anime).

Anime Recommendations
Een wiki vol met aanraders. Er zit altijd wel wat tussen!

My Anime List (MAL)
Houd je eigen anime- en mangalijst bij! Bekijk andere lijsten en geef je oordeel over anime en manga! Er is zelfs een FOK! groep op MAL, deze vind je hier!

Sommige topicmeubels hebben hun eigen MyAnimeLists (MALs), waar je kunt zien wat zij gekeken hebben en wat ze leuk vinden! De links staan hieronder:
SPOILER
Wil jij je eigen MAL er ook bij? Verander de wiki of post het even in het topic, er is vast wel iemand die het voor je kan doen :)

Voorgaande delen

Topicreeks: Het grote anime/manga topic

------------------------------------------------------------

Veel mensen plaatsen lukraak afbeeldingen en illustraties in dit topic om hun powerlevel te tonen. Aangezien dit de laatste tijd nogal wat problemen oplevert hier een kleine guide, waarvan de basis is ontsprongen aan het intellect van outcast_within.

1. Plak niet zomaar lukraak de directe URL van de afbeelding. Dit heet hotlinking en kost bandbreedte aan de kant van de host. Sommige sites als Random Curiosity worden veel gehotlinked en hebben besloten om dit tegen te gaan. Het gevolg voor jouw afbeelding is dat wij slechts een placeholder te zien krijgen met de boodschap dat hotlinken niet toegestaan is.

2. Om ons wel jouw gevatheid te tonen is het beter om de afbeelding te rehosten. Dat wil zoveel zeggen als upload jouw afbeelding naar een andere site of database en link vanaf die locatie. Kost de originele host van de afbeelding minder bandbreedte en garandeert dat wij jouw afbeelding kunnen zien. Er bestaan een aantal van dergelijke sites, zoals Imgur of Photobucket. Als je een eigen site hebt kan je natuurlijk ook vanaf die locatie rehosten.

------------------------------------------------------------

IRC Slowchat
#fokanime op irc.tweakers.net
Download Mirc of xchat
------------------------------------------------------------

Degene die het laatst post in dit topic moet een nieuw topic aanmaken, en deze (als dat kan) bijhouden zolang deze open is.
De OP is hier te vinden.
Klik boven op de tab 'Bewerken' en kopiλer deze versie in verband met incorrecte weergave!
Klipnapwoensdag 8 augustus 2012 @ 18:46
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 18:45 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

:')
Jouw UI :P
Al aan Madoka begonnen?
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 18:46 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Hmm, bij nader inzien. De manga wordt ook geclassificeerd als shoujo en ziet er een beetje meisjesachtig uit.
Ah, dan ga ik hem zeker kijken.
De_Dakgootwoensdag 8 augustus 2012 @ 18:47
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 18:46 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Jouw UI :P
Al aan Madoka begonnen?

[..]

Ah, dan ga ik hem zeker kijken.
Nee nog niet, ik ga eerst eens lekker op vakantie 2 weken geen anime :P
#ANONIEMwoensdag 8 augustus 2012 @ 18:49
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 18:46 schreef Klipnap het volgende:

Ah, dan ga ik hem zeker kijken.
;(
We zullen wel zien.

Van generieke shonens moet ik ook niets hebben. Ik vind shoujo soms net zo erg en soms zelfs erger. ;(

Vampire Knight bijvoorbeeld :r

[ Bericht 23% gewijzigd door #ANONIEM op 08-08-2012 18:49:36 ]
Klipnapwoensdag 8 augustus 2012 @ 18:51
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 18:49 schreef robin007bond het volgende:

[..]

;(
We zullen wel zien.
Ah, het plot is er.
quote:
Neko and Yashiro are always being laughed at as the comedy duo. Neko, a girl, is taller than the average girl, and Yashiro, a boy, is shorter than the average boy. The two are always bickering and even their teacher sees them as a comedy act. But as their friendship develops, so do Neko's feelings toward Yashiro.
#ANONIEMwoensdag 8 augustus 2012 @ 18:52
quote:
7s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 18:51 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ah, het plot is er.

[..]

gtu9serasergijasergioeasgn

HAHAHAHA. WAAROM?! WAAROM!?

quote:
Yashiro, a boy, is shorter than the average boy.
En dat andere meisje is langer. Lovely Complex 2. Misschien dat ik hem ook ga kijken :')
Klipnapwoensdag 8 augustus 2012 @ 18:53
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 18:52 schreef robin007bond het volgende:

[..]

gtu9serasergijasergioeasgn

HAHAHAHA. WAAROM?! WAAROM!?

[..]

En dat andere meisje is langer. Lovely Complex 2. Misschien dat ik hem ook ga kijken :')
_O-
SPOILER
Hij trapt er in jongens _O-
#ANONIEMwoensdag 8 augustus 2012 @ 18:53
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 18:53 schreef Klipnap het volgende:

[..]

_O-
SPOILER
Hij trapt er in jongens _O-
_O-

Oh man. Ik geloofde het nog ook. :')
De_Dakgootwoensdag 8 augustus 2012 @ 18:54
0yfce.gif
Klipnapwoensdag 8 augustus 2012 @ 18:57
quote:
yaranaika_rei_1.jpg
Lithiawoensdag 8 augustus 2012 @ 18:58
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 18:57 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
:D
#ANONIEMwoensdag 8 augustus 2012 @ 18:58
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 18:57 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Dankzij je plaatje wel een leuke site gevonden :P
De_Dakgootwoensdag 8 augustus 2012 @ 19:00
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 18:57 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Gelijk eventjes op die site kijken :P
JBNdf.png
Qunixwoensdag 8 augustus 2012 @ 19:08
quote:
10s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 12:52 schreef Arashimashou het volgende:
[ afbeelding ]

Dus wanneer gaan we een in China gevestigde kloon van Youtube lanceren?
Ik ben verbannen van Yutoob
mscholwoensdag 8 augustus 2012 @ 19:12
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 18:53 schreef robin007bond het volgende:

[..]

_O-

Oh man. Ik geloofde het nog ook. :')
ik moest even 2x kijken :+
maar een LC2 in de vorm van een vervolg zou wellicht nog leuk uit kunnen pakken :+
Qunixwoensdag 8 augustus 2012 @ 19:17
Mars Revisited - Curiosity (6 Aug 2012) - Mount Sharp!

Grote plaatjes!
Klipnapwoensdag 8 augustus 2012 @ 19:22
quote:
9s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 19:08 schreef Qunix het volgende:

[..]

Ik ben verbannen van Yutoob
;(
Hoezo?
Arashimashouwoensdag 8 augustus 2012 @ 19:23
quote:
9s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 19:08 schreef Qunix het volgende:

[..]

Ik ben verbannen van Yutoob
Huh :+
GreaserNLwoensdag 8 augustus 2012 @ 19:30
Is Clannad het waard om te kijken? c_/
#ANONIEMwoensdag 8 augustus 2012 @ 19:31
quote:
5s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 19:30 schreef GreaserNL het volgende:
Is Clannad het waard om te kijken? c_/
JA!

En met name After Story.
mscholwoensdag 8 augustus 2012 @ 19:32
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 19:31 schreef robin007bond het volgende:

[..]

JA!

En met name After Story.
what he said :Y
GreaserNLwoensdag 8 augustus 2012 @ 19:32
Mooi ;)
Klipnapwoensdag 8 augustus 2012 @ 19:35
Zoku Zetsubou episode 4 _O_
Dikke End of EVA referentie _O_
En zelfs een Lucky Star en Boku no Pico referentie _O_
5022a34beb3a7-zetsubou.png

[ Bericht 8% gewijzigd door Klipnap op 08-08-2012 19:51:04 ]
blessed19woensdag 8 augustus 2012 @ 19:47
jullie gaan snel... ;(
wdnwoensdag 8 augustus 2012 @ 19:59
quote:
5s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 19:30 schreef GreaserNL het volgende:
Is Clannad het waard om te kijken? c_/
Ja.
Als je van slice of life houdt ;)
Dengenwoensdag 8 augustus 2012 @ 20:09
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 19:47 schreef blessed19 het volgende:
jullie gaan snel... ;(
ja idd , 12 pagina's en hup nieuw anime/manga topic :'D
Easymodowoensdag 8 augustus 2012 @ 20:29
SOA, fuck yeah!
Blue_Panther_Ninjawoensdag 8 augustus 2012 @ 20:30
Oh Goodie :P
Klipnapwoensdag 8 augustus 2012 @ 20:39
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 20:29 schreef Easymodo het volgende:
SOA, fuck yeah!
Is dat een normale reactie bij het oplopen van een SOA? ;(
De_Dakgootwoensdag 8 augustus 2012 @ 20:41
Madoka met 3,4 MB/s binnenhalen :7
Easymodowoensdag 8 augustus 2012 @ 20:42
quote:
9s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 20:39 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Is dat een normale reactie bij het oplopen van een SOA? ;(
M-maar maar, SOA is beter dan verwacht!
mscholwoensdag 8 augustus 2012 @ 20:42
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 20:41 schreef De_Dakgoot het volgende:
Madoka met 3,4 MB/s binnenhalen :7
hier 100 MB/s :7

gr gr..

SPOILER
van fileserver O~)
Klipnapwoensdag 8 augustus 2012 @ 20:42
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 20:42 schreef Easymodo het volgende:

[..]

M-maar maar, SOA is beter dan verwacht!
Je zit zeker bij episode 1 ;(
mscholwoensdag 8 augustus 2012 @ 20:43
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 19:59 schreef wdn het volgende:

[..]

Ja.
Als je van slice of life houdt ;)
clannad is lang niet zo slice of life als b.v. hanasake Iroha
Arashimashouwoensdag 8 augustus 2012 @ 20:44
quote:
9s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 20:42 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Je zit zeker bij episode 1 ;(
Niet zeuren. Swordie is best oke. :P
Easymodowoensdag 8 augustus 2012 @ 20:44
quote:
9s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 20:42 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Je zit zeker bij episode 1 ;(
Net episode 3 afgekeken? Wordt het echt veel slechter?
De_Dakgootwoensdag 8 augustus 2012 @ 20:46
Sora no woto is pas slice of life
7xgcA.png
Easymodowoensdag 8 augustus 2012 @ 20:55
Ik wil ook wel als beater in een MMORPG vastzitten, terwijl ik own en alle aantrekkelijke dames krijg.

Will never happen.
Arashimashouwoensdag 8 augustus 2012 @ 21:03
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 20:55 schreef Easymodo het volgende:
Ik wil ook wel als beater in een MMORPG vastzitten, terwijl ik own en alle aantrekkelijke dames krijg.

Will never happen.
En als je dan toch een fout maakt. Gefrituurde hersenen. :Y



:N
De_Dakgootwoensdag 8 augustus 2012 @ 21:03
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 21:03 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

En als je dan toch een fout maakt. Gefrituurde hersenen. :Y



:N
Is dat eigenlijk uberhaupt bewezen?
maar zitten ze nou maanden op hun kamer of liggen ze massaal in de ziekenhuisbedden?
Arashimashouwoensdag 8 augustus 2012 @ 21:04
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 21:03 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Is dat eigenlijk uberhaupt bewezen?
maar zitten ze nou maanden op hun kamer of liggen ze massaal in de ziekenhuisbedden?
Weten we niet. Zal ik je kop eraf hakken zodat je erachter kunt komen? :'(
Qunixwoensdag 8 augustus 2012 @ 21:11
One Piece Collection

Authorized: No Submitter: Anonymous | Size: 158.69GB | 5 hrs ago | Comment: Episodes 001-557, Movies 01-10, OVAs and TV Specials. All hail One Piece!
Arashimashouwoensdag 8 augustus 2012 @ 21:12
quote:
10s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 21:11 schreef Qunix het volgende:
One Piece Collection

Authorized: No Submitter: Anonymous | Size: 158.69GB | 5 hrs ago | Comment: Episodes 001-557, Movies 01-10, OVAs and TV Specials. All hail One Piece!
Noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooope.avi
Easymodowoensdag 8 augustus 2012 @ 21:15
Fanservice in SAO:
2kA4xr5H9oZCTfm8f0pBsB
De_Dakgootwoensdag 8 augustus 2012 @ 21:17
quote:
10s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 21:11 schreef Qunix het volgende:
One Piece Collection

Authorized: No Submitter: Anonymous | Size: 158.69GB | 5 hrs ago | Comment: Episodes 001-557, Movies 01-10, OVAs and TV Specials. All hail One Piece!
720P?
1 seeder en 97 leechers :')
Qunixwoensdag 8 augustus 2012 @ 21:18
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 21:17 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

720P?
Wat denk je zelf?

In 1999 hadden ze nog geen 720p.
Arashimashouwoensdag 8 augustus 2012 @ 21:18
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 21:17 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

720P?
1 seeder en 97 leechers :')
Je moet toch ergens beginnen :P
Qunixwoensdag 8 augustus 2012 @ 21:20
Rond episode 207 gingen ze de switch maken naar 16:9.

http://onepiece.wikia.com/wiki/Episode_207#Trivia
#ANONIEMwoensdag 8 augustus 2012 @ 21:29
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 21:15 schreef Easymodo het volgende:
Fanservice in SAO:
[ afbeelding ]
En nog loli fanservice ook.

Vet dat je Ubuntu One gebruikt trouwens!

Arch Linux blijft mijn voorkeur genieten :@
quote:
3s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 21:18 schreef Qunix het volgende:

[..]

Wat denk je zelf?

In 1999 hadden ze nog geen 720p.
Het zou een remake of upscale kunnen zijn. Legend of the Galactic Heroes is ook opnieuw uitgegeven op bluray met sommige scθnes geretoucheerd. :P
Qunixwoensdag 8 augustus 2012 @ 21:31
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 21:29 schreef robin007bond het volgende:

[..]

En nog loli fanservice ook.

Vet dat je Ubuntu One gebruikt trouwens!

Arch Linux blijft mijn voorkeur genieten :@

[..]

Het zou een remake of upscale kunnen zijn. Legend of the Galactic Heroes is ook opnieuw uitgegeven op bluray met sommige scθnes geretoucheerd. :P
One Piece loop nog en nee, ze hebben dit niet gedaan en zal ook niet gebeuren.
Easymodowoensdag 8 augustus 2012 @ 21:33
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 21:29 schreef robin007bond het volgende:

[..]

En nog loli fanservice ook.

Vet dat je Ubuntu One gebruikt trouwens!

Arch Linux blijft mijn voorkeur genieten :@

[..]

Dit heb je echt al 4 keer gezegd, lol.
#ANONIEMwoensdag 8 augustus 2012 @ 21:34
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 21:33 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Dit heb je echt al 4 keer gezegd, lol.
Meen je dat? :')

Volgens mij heb ik alleen wat over het OS gezegd en niet over de cloud service :P
Arashimashouwoensdag 8 augustus 2012 @ 21:36
Robbie, ik vind dat het tijd is voor een nieuwe avatar 8.gif
Easymodowoensdag 8 augustus 2012 @ 21:36
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 21:34 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Meen je dat? :')

Volgens mij heb ik alleen wat over het OS gezegd en niet over de cloud service :P
Zou ook wel kunnen, dunno man.
#ANONIEMwoensdag 8 augustus 2012 @ 21:37
quote:
9s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 21:36 schreef Arashimashou het volgende:
Robbie, ik vind dat het tijd is voor een nieuwe avatar [ afbeelding ]
Binnenkort kunnen jullie misschien een Nagisa-avatar van mij verwachten.

Stay tuned.
Arashimashouwoensdag 8 augustus 2012 @ 21:37
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 21:37 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Binnenkort kunnen jullie misschien een Nagisa-avatar van mij verwachten.

Stay tuned.
Ik wacht met smart.
De_Dakgootwoensdag 8 augustus 2012 @ 21:38
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 21:33 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Dit heb je echt al 4 keer gezegd, lol.
Vet dat je ubunto gebruikt
Blue_Panther_Ninjawoensdag 8 augustus 2012 @ 21:45
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 21:33 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Dit heb je echt al 4 keer gezegd, lol.
Welke *buntu?? :P
Arashimashouwoensdag 8 augustus 2012 @ 21:46
16358903.jpg
Even dit droppen.
Easymodowoensdag 8 augustus 2012 @ 21:46
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 21:45 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Welke *buntu?? :P
U!
Arashimashouwoensdag 8 augustus 2012 @ 21:47
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 21:46 schreef Easymodo het volgende:

[..]

U!
Uibuntu dus.
Blue_Panther_Ninjawoensdag 8 augustus 2012 @ 21:47
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 21:46 schreef Easymodo het volgende:

[..]

U!
In januari 2013 Linux Mint Mate gebruiken(na 6 jaar Kubuntu) :P
De_Dakgootwoensdag 8 augustus 2012 @ 21:49
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 21:46 schreef Arashimashou het volgende:
[ afbeelding ]
Even dit droppen.
Ehmm Ui wat doe je?
A9QQH.jpg
Blue_Panther_Ninjawoensdag 8 augustus 2012 @ 21:49
Linux-gebruiker zijn...
De_Dakgootwoensdag 8 augustus 2012 @ 21:51
Klipnap wat hebben zij toch rare hoofden :')
3EX9O.jpg
Easymodowoensdag 8 augustus 2012 @ 21:52
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 21:51 schreef De_Dakgoot het volgende:
Klipnap wat hebben zij toch rare hoofden :')
[ afbeelding ]
Het kan altijd nog wijder, zoals bij Hey Arnold! Ik vraag me af of iemand van Deviantart er al fanart van heeft gemaakt.
#ANONIEMwoensdag 8 augustus 2012 @ 21:53
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 21:51 schreef De_Dakgoot het volgende:
Klipnap wat hebben zij toch rare hoofden :')
[ afbeelding ]
Madoka heeft soms ook zijn momentjes. Er is zelfs een stukje waar Homura 6 vingers heeft op een hand. :')

Ach. Het is op wat foutjes na een hele goede anime.
De_Dakgootwoensdag 8 augustus 2012 @ 22:06
Deze cosplay :D
tumblr_m7os5c37Hz1rztdgoo2_500.jpg
Arashimashouwoensdag 8 augustus 2012 @ 22:07
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 22:06 schreef De_Dakgoot het volgende:
Deze cosplay :D
[ afbeelding ]
Wut :')
Naja... punten voor de inzet.
Klipnapwoensdag 8 augustus 2012 @ 22:08
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 21:51 schreef De_Dakgoot het volgende:
Klipnap wat hebben zij toch rare hoofden :')
[ afbeelding ]
Shut up and enjoy the anime ;)
De_Dakgootwoensdag 8 augustus 2012 @ 22:12
Neomadoka :D
Arashimashouwoensdag 8 augustus 2012 @ 22:12
quote:
How about no :P
SPOILER: Unrelated. Een hele nieuwe wereld. Verkapte 'joepie 1440p' spoiler
Wat een ruimte :o
2560x1440POWER.png
De_Dakgootwoensdag 8 augustus 2012 @ 22:14
Zoveel schermen kan ik ook openen
Arashimashouwoensdag 8 augustus 2012 @ 22:16
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 22:14 schreef De_Dakgoot het volgende:
Zoveel schermen kan ik ook openen
Oke :P (res?)
:( photobucket verkleint 'm. Niet leuk.
De_Dakgootwoensdag 8 augustus 2012 @ 22:17
Mijn bodemlozeput raakt vol :')
SPOILER
PmziT.png
Qunixwoensdag 8 augustus 2012 @ 22:21
Bodemloos? Raakt vol?
Blue_Panther_Ninjawoensdag 8 augustus 2012 @ 22:22
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 22:17 schreef De_Dakgoot het volgende:
Mijn bodemlozeput raakt vol :')
SPOILER
mijn /home heeft nog 110 GiB van de 850 GiB :P
Arashimashouwoensdag 8 augustus 2012 @ 22:24
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 22:17 schreef De_Dakgoot het volgende:
Mijn bodemlozeput raakt vol :')
SPOILER
Dat zou wat zijn, een HDD die zich zou kunnen uitrekken.
#ANONIEMwoensdag 8 augustus 2012 @ 22:27
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 22:16 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Oke :P (res?)
:( photobucket verkleint 'm. Niet leuk.
Herupload het anders op imgdumper.nl :P
Arashimashouwoensdag 8 augustus 2012 @ 22:29
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 22:27 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Herupload het anders op imgdumper.nl :P
Nja, :')
SPOILER: Boeiende inhoud
Gefopt.
5022cbf8b3943-2560x1440POWER.png
De_Dakgootwoensdag 8 augustus 2012 @ 22:31
Zal ik mijn plaatjesfolder indelen op foto's en GIFS?
of gewoon alles door elkaar?
#ANONIEMwoensdag 8 augustus 2012 @ 22:31
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 22:29 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Nja, :')
SPOILER: Boeiende inhoud
Gefopt.
[ afbeelding ]
Je bent net als ik iemand die veel tabbladen opent :P
Arashimashouwoensdag 8 augustus 2012 @ 22:33
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 22:31 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Je bent net als ik iemand die veel tabbladen opent :P
This isn't even my final form :')

quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 22:31 schreef De_Dakgoot het volgende:
Zal ik mijn plaatjesfolder indelen op foto's en GIFS?
of gewoon alles door elkaar?
Voor elke categorie een folder.
De_Dakgootwoensdag 8 augustus 2012 @ 22:37
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 22:33 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

This isn't even my final form :')

[..]

Voor elke categorie een folder.
zo dus?
SPOILER
txTHC.png
mscholwoensdag 8 augustus 2012 @ 22:37
die barbapappa torrent _O-

wat een herkenning die eerste serie _O-
Arashimashouwoensdag 8 augustus 2012 @ 22:37
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 22:37 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

zo dus?
SPOILER
:') eh... ja hoor. Wat jij wilt.
Qunixwoensdag 8 augustus 2012 @ 22:37
6f94aca23b0d2953.jpg07ff92aa20eb0156.JPG

73482e9dad742a92.jpg5bb353a907f3f5f5.JPG

d68580bd90baf4b3.jpga1235f57d18aef21.JPG
#ANONIEMwoensdag 8 augustus 2012 @ 22:38
quote:
Leuk :)
Qunixwoensdag 8 augustus 2012 @ 22:45

_O- :D
Klipnapwoensdag 8 augustus 2012 @ 22:51
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 22:33 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

This isn't even my final form :')

[..]

Voor elke categorie een folder.
Niet dat Woodyplaatje aub ;(

Ongerelateerd:
SPOILER
08Airlie-Whitsundays-B-MaarHetSmaak.jpg
04Darwin-MamKakaduLunchS.jpg
Arashimashouwoensdag 8 augustus 2012 @ 22:52
quote:
1s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 22:51 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Niet dat Woodyplaatje aub ;(

Ongerelateerd:
SPOILER
Oke...
I'm only using 2% of my power.
Klipnapwoensdag 8 augustus 2012 @ 23:07
Bijna Fate/Stay Night af. Ben ik even blij, middelmatige serie.
Nee Robin, ik ga niet de VN afmaken.

SPOILER
20125hy.jpg
2nr321v.jpg
Arashimashouwoensdag 8 augustus 2012 @ 23:08
quote:
10s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 23:07 schreef Klipnap het volgende:
Bijna Fate/Stay Night af. Ben ik even blij, middelmatige serie.
Nee Robin, ik ga niet de VN afmaken.

SPOILER
Wat...is dit? :)

SPOILER
Een gek! Een ongevaarlijke gek! :o
#ANONIEMwoensdag 8 augustus 2012 @ 23:14
quote:
10s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 23:07 schreef Klipnap het volgende:
Bijna Fate/Stay Night af. Ben ik even blij, middelmatige serie.
Nee Robin, ik ga niet de VN afmaken.

SPOILER
;(

Jammer. Want het Fate/Stay Night verhaal is echt heel goed. Je mist een hoop.. :P

Er is een app om bepaalde visual novels te lezen voor Android. Die zal er denk ik ook wel voor iOS zijn. :P

[ Bericht 8% gewijzigd door #ANONIEM op 08-08-2012 23:19:57 ]
De_Dakgootwoensdag 8 augustus 2012 @ 23:35
Heb mijn 1e gifje gemaakt :D
oyEuT.gif
Arashimashouwoensdag 8 augustus 2012 @ 23:36
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 23:35 schreef De_Dakgoot het volgende:
Heb mijn 1e gifje gemaakt :D
[ afbeelding ]
Ik zou 'm iets sneller laten lopen. Waarin heb je 't gemaakt?
De_Dakgootwoensdag 8 augustus 2012 @ 23:37
quote:
10s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 23:36 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ik zou 'm iets sneller laten lopen. Waarin heb je 't gemaakt?
Ik heb Virtualdubmod gebruikt om de gif te maken vanuit een MKV bestand dus ik kan het stuk kiezen wat ik als gif wil, dat gedaan vervolgens kun je CS5 of Virtualdub openen om alles aan te passen.
Arashimashouwoensdag 8 augustus 2012 @ 23:38
Ik ga maar niet zeggen dat als ik een gif maak uit een filmpje dat ik dan gewoon van elke frame een snapshot maak :P
De_Dakgootwoensdag 8 augustus 2012 @ 23:39
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 23:38 schreef Arashimashou het volgende:
Ik ga maar niet zeggen dat als ik een gif maak uit een filmpje dat ik dan gewoon van elke frame een snapshot maak :P
Gewoon oldskool motionpicturen :P
Klipnapwoensdag 8 augustus 2012 @ 23:39
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 23:35 schreef De_Dakgoot het volgende:
Heb mijn 1e gifje gemaakt :D
[ afbeelding ]
Mooi :Y
De_Dakgootwoensdag 8 augustus 2012 @ 23:52
ZP9Vi.gif
2Happy4Uwoensdag 8 augustus 2012 @ 23:52
quote:
jij gemaakt? :D
De_Dakgootwoensdag 8 augustus 2012 @ 23:52
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 23:52 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

jij gemaakt? :D
Ja
2Happy4Uwoensdag 8 augustus 2012 @ 23:53
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 23:52 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Ja
Hij's stooeeeer _O_
De_Dakgootwoensdag 8 augustus 2012 @ 23:53
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 23:53 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

Hij's stooeeeer _O_
:P
maar de yamato is ook gewoon cool
Klipnapwoensdag 8 augustus 2012 @ 23:54
quote:
Moe moe
kyun-logo.jpg
2Happy4Uwoensdag 8 augustus 2012 @ 23:54
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 23:53 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

:P
maar de yamato is ook gewoon cool
Ik vind 'm wel beter dan dat andere gifje, deze gaat veel soepeler!
Arashimashouwoensdag 8 augustus 2012 @ 23:54
quote:
17s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 23:54 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Moe moe
[ afbeelding ]
Yamato is wel een moe schip hoor.
De_Dakgootwoensdag 8 augustus 2012 @ 23:55
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 23:54 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

Ik vind 'm wel beter dan dat andere gifje, deze gaat veel soepeler!
Was vergeten om bij dat andere gifje de FPS naar 24 te zetten.
maar als je dat doet is ie gelijk 5mb ipv 2 mb
Klipnapwoensdag 8 augustus 2012 @ 23:55
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 23:54 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Yamato is wel een moe schip hoor.
:@
Arashimashouwoensdag 8 augustus 2012 @ 23:57
quote:
1s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 23:55 schreef Klipnap het volgende:

[..]

:@
Yamato, Musashi, Nagato, en vooruit... de Missouri ook. Slurp.
(Rustig maar, ik vergeet schepen als Bismarck en Gneisenau niet hoor ;) )
De_Dakgootwoensdag 8 augustus 2012 @ 23:59
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 23:57 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Yamato, Musashi, Nagato, en vooruit... de Missouri ook. Slurp.
(Rustig maar, ik vergeet de schepen als Bismarck en Gneisenau niet hoor ;) )
Tirpitz ;(
Arashimashoudonderdag 9 augustus 2012 @ 00:01
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 23:59 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Tirpitz ;(
Ja goed, maar zo blijven we bezig natuurlijk. Scharnhorst, Kongo, Mutsu... enz.
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 00:01
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 23:57 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Yamato, Musashi, Nagato, en vooruit... de Missouri ook. Slurp.
(Rustig maar, ik vergeet schepen als Bismarck en Gneisenau niet hoor ;) )
Nagato?

yuki5.jpg
.Cake.donderdag 9 augustus 2012 @ 00:04
Zit die yamato in een anime ofzo? Zie 'm vaak langskomen de laatste tijd. :P

Morgenavond begint de vakantie, iemand nog tips over wat ik mee kan nemen?

Pas tegen het einde van de maand ben ik er pas weer, dus tot dan is repelsteeltju alleenheerser, heer en meester van animees. Ik heb daar geen internet dus zeg ik alvast tot ziens en tot in de pruimentijd!
Arashimashoudonderdag 9 augustus 2012 @ 00:04
quote:
10s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 00:01 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Nagato?

[ afbeelding ]
Nagato.jpg
hinomaru2.gifhinomaru2.gifhinomaru2.gifhinomaru2.gifhinomaru2.gif

(Maar Yuki mag er ook best zijn hoor ;) )
Arashimashoudonderdag 9 augustus 2012 @ 00:05
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 00:04 schreef .Cake. het volgende:
Zit die yamato in een anime ofzo? Zie 'm vaak langskomen de laatste tijd. :P

Morgenavond begint de vakantie, iemand nog tips over wat ik mee kan nemen?

Pas tegen het einde van de maand ben ik er pas weer, dus tot dan is repelsteeltju alleenheerser, heer en meester van animees. Ik heb daar geen internet dus zeg ik alvast tot ziens en tot in de pruimentijd!
Neem internet mee ;(
En Yamato komt onder andere voor in Uchuu Senkan Yamato, waarin ze is omgebouwd tot uberruimteschip.
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 00:06
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 00:04 schreef .Cake. het volgende:
Zit die yamato in een anime ofzo? Zie 'm vaak langskomen de laatste tijd. :P

Morgenavond begint de vakantie, iemand nog tips over wat ik mee kan nemen?

Pas tegen het einde van de maand ben ik er pas weer, dus tot dan is repelsteeltju alleenheerser, heer en meester van animees. Ik heb daar geen internet dus zeg ik alvast tot ziens en tot in de pruimentijd!
Uchuu Senkan Yamato 2199
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 00:10
30864-11112-1.jpg
Arashimashoudonderdag 9 augustus 2012 @ 00:11
quote:
Yoooooooo misschien is het maar bedtijd.
#ANONIEMdonderdag 9 augustus 2012 @ 00:12
quote:
Ik ben de middelste. :@ :@

Knappert ben ik he? :@ r&r plz
Arashimashoudonderdag 9 augustus 2012 @ 00:13
quote:
1s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 00:12 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik ben de middelste. :@ :@

Knappert ben ik he? :@ r&r plz
Meer slapen jij. Wat een wallen.
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 00:14
Heb ik toevallig iets gemist in ore imouto?
nWKvo.gif
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 00:16
quote:
15s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 00:11 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Yoooooooo misschien is het maar bedtijd.
zYGCB.jpg
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 00:16
quote:
7s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 00:16 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
slaap lekker
1342613228938.gif
Arashimashoudonderdag 9 augustus 2012 @ 00:17
quote:
7s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 00:16 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
De ware reden waarom ik een monitor heb die in portrait mode kan :')
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 00:20
Wat mij overigens verrast is dat de oude opening van Yamato precies dezelfde is als de 2199 versie :P
Arashimashoudonderdag 9 augustus 2012 @ 00:20
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 00:20 schreef De_Dakgoot het volgende:
Wat mij overigens verrast is dat de oude opening van Yamato precies dezelfde is als de 2199 versie :P
Goed he :Y
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 00:21
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 00:20 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Goed he :Y
HIj verschilt een klein beetje :P
in 2199 heb je niet dat stuk dat die uit het water komt dat is vervangen door een vurende yamato
Arashimashoudonderdag 9 augustus 2012 @ 00:22
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 00:21 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

HIj verschilt een klein beetje :P
in 2199 heb je niet dat stuk dat die uit het water komt dat is vervangen door een vurende yamato
Uit het water? In S2 komt ie uit het water.
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 00:24
En deze is van S2?
Dit is de 2199
Arashimashoudonderdag 9 augustus 2012 @ 00:25
quote:
Nee oke, dat bedoelde je dus. Hebben ze dus gewoon weggelaten blijkbaar. Ik ga verder niet spoileren.
mscholdonderdag 9 augustus 2012 @ 00:50
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 23:37 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Ik heb Virtualdubmod gebruikt om de gif te maken vanuit een MKV bestand dus ik kan het stuk kiezen wat ik als gif wil, dat gedaan vervolgens kun je CS5 of Virtualdub openen om alles aan te passen.
virtualdubmod wil bij mij geen mkv's openen hoor :P

overigens net ponyo gezien, leuk; maar t.b.h. niet briljant
Blue_Panther_Ninjadonderdag 9 augustus 2012 @ 07:21
*ohayo*
#ANONIEMdonderdag 9 augustus 2012 @ 07:47
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 07:21 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
*ohayo*
Goedemorgen.
Blue_Panther_Ninjadonderdag 9 augustus 2012 @ 07:47
quote:
1s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 07:47 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Goedemorgen.
:P
Arashimashoudonderdag 9 augustus 2012 @ 09:28
Gaap. Morgen? 9:28 alweer :')
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 09:54
2J6w0.png
OHAYO!
Arashimashoudonderdag 9 augustus 2012 @ 10:04
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 09:54 schreef De_Dakgoot het volgende:
[ afbeelding ]
OHAYO!
Die pokemon kende ik nog niet.
Qunixdonderdag 9 augustus 2012 @ 10:30
Vakansie *G*
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 10:34
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 09:54 schreef De_Dakgoot het volgende:
[ afbeelding ]
OHAYO!
Hanasaku%20Iroha%20-%2001%20-%20Large%2033.jpg
Balut!
Arashimashoudonderdag 9 augustus 2012 @ 10:35
quote:
1s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 10:34 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Balut!
Deze leert het nooit.

edit: GADVER NEEE BALUT :r
mscholdonderdag 9 augustus 2012 @ 10:37
quote:
1s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 10:34 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Balut!
o|O hotlinking....

quote:
6s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 10:30 schreef Qunix het volgende:
Vakansie *G*
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 10:57
quote:
10s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 10:35 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Deze leert het nooit.

edit: GADVER NEEE BALUT :r
:'(
Arashimashoudonderdag 9 augustus 2012 @ 10:59
quote:
1s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 10:57 schreef Klipnap het volgende:

[..]

:'(
Balut is toch vies?
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 11:01
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 10:59 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Balut is toch vies?
njpnc.png
Arashimashoudonderdag 9 augustus 2012 @ 11:04
quote:
1s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 11:01 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Oke, eet smakelijk.
SPOILER
Inside_a_Balut_-_Embryo_and_Yolk.jpg
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 11:07
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 11:04 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Oke, eet smakelijk.
SPOILER
:r
zE3xm.png
Arashimashoudonderdag 9 augustus 2012 @ 11:07
quote:
9s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 11:07 schreef Klipnap het volgende:

[..]

:r
[ afbeelding ]
Maar misschien heb jij het over een andere balut?
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 11:09
quote:
3s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 11:07 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Maar misschien heb jij het over een andere balut?
OW0u4.png
Nee hoor.
Arashimashoudonderdag 9 augustus 2012 @ 11:20
Waar zijn die screenshots eigenlijk van?
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 11:21
quote:
5s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 11:20 schreef Arashimashou het volgende:
Waar zijn die screenshots eigenlijk van?
Hanasaku Iroha. Leuke slice of life.
mscholdonderdag 9 augustus 2012 @ 11:21
quote:
5s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 11:20 schreef Arashimashou het volgende:
Waar zijn die screenshots eigenlijk van?
http://myanimelist.net/anime/9289
Arashimashoudonderdag 9 augustus 2012 @ 11:23
Hmm.... misschien eens kijken. Eens.
mscholdonderdag 9 augustus 2012 @ 11:27
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 11:23 schreef Arashimashou het volgende:
Hmm.... misschien eens kijken. Eens.
ik begon er heel septisch aan (toen totaal geen SoL fan) maar dat is mede door die serie aardig bijgedraaid :+
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 11:31
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 11:27 schreef mschol het volgende:

[..]

ik begon er heel septisch aan (toen totaal geen SoL fan) maar dat is mede door die serie aardig bijgedraaid :+
Maar van de OP krijg ik nog steeds oorpijn :X

mscholdonderdag 9 augustus 2012 @ 11:33
quote:
1s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 11:31 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Maar van de OP krijg ik nog steeds oorpijn :X

daarom chapters _O_
wie kijkt er nou OP's en ED's..
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 11:34
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 11:33 schreef mschol het volgende:

[..]

daarom chapters _O_
wie kijkt er nou OP's en ED's..
Ending van Sora no woto

gr gr
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 12:10
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 11:33 schreef mschol het volgende:

[..]

daarom chapters _O_
wie kijkt er nou OP's en ED's..
OP van SOA _O_
ED van Madoka _O_
OP van Steins;Gate _O_
OP van Angel Beats _O_
OP van Nichijou _O_

Genoeg mooie OP's en ED's die ik wil afkijken.
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 12:14
Op van NGE :P
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 12:18
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 12:14 schreef De_Dakgoot het volgende:
Op van NGE :P
Ook. De ED sla ik wel altijd over.
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 12:25
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 12:18 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ook. De ED sla ik wel altijd over.
De NGE ending sla ik wel altijd over die van Sora no woto niet :P
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 12:28
:7
tx9SX.gif
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 12:41
quote:
Zelfgemaakt?

Leuk, behalve het lettertype :r
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 12:47
quote:
11s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 12:41 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Zelfgemaakt?

Leuk, behalve het lettertype :r
ja
Arashimashoudonderdag 9 augustus 2012 @ 12:53
quote:
23477479ya.jpg
Zelfs Kyuubei vindt het.
.Cake.donderdag 9 augustus 2012 @ 12:57
quote:
1s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 11:31 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Maar van de OP krijg ik nog steeds oorpijn :X

Die OP is fucking briljant! Zit een heel goede uithaal in de volledige versie :)

De tweede is ook leuk:

Ik ben nog net niet op vakantie maar nu al bakken met geld uitgegeven. Het aantal leuke t-shirts dat ik had was nogal schraal, dus heb ff de opruimingen geplunderd! :D
#ANONIEMdonderdag 9 augustus 2012 @ 12:58
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 12:10 schreef Klipnap het volgende:

[..]

OP van SOA _O_
ED van Madoka _O_
OP van Steins;Gate _O_
OP van Angel Beats _O_
OP van Nichijou _O_

Genoeg mooie OP's en ED's die ik wil afkijken.
_O_
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 12:14 schreef De_Dakgoot het volgende:
Op van NGE :P
Inderdaad.
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 12:18 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ook. De ED sla ik wel altijd over.
De ED speel ik op de achtergrond af :P
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 13:02
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 12:57 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Die OP is fucking briljant! Zit een heel goede uithaal in de volledige versie :)

De tweede is ook leuk:

Ik ben nog net niet op vakantie maar nu al bakken met geld uitgegeven. Het aantal leuke t-shirts dat ik had was nogal schraal, dus heb ff de opruimingen geplunderd! :D
Oke, een mooi nummer, maar die stem is verschrikkelijk.
Repelsteeltjudonderdag 9 augustus 2012 @ 13:12
quote:
1s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 11:31 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Maar van de OP krijg ik nog steeds oorpijn :X

nano.RIPE niet leuk vinden. :')
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 13:14
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 13:12 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

nano.RIPE niet leuk vinden. :')
Man, die zangeres klinkt als een kat die opgesloten zit :')
Repelsteeltjudonderdag 9 augustus 2012 @ 13:43
quote:
10s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 13:14 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Man, die zangeres klinkt als een kat die opgesloten zit :')
Ik vind het iets menselijker klinker dan het gebruikelijke superhoge stemmetje dat kennelijk hip is om te hebben voor Japanse pop-zangeressen.
#ANONIEMdonderdag 9 augustus 2012 @ 13:52
quote:
6s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 13:43 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Ik vind het iets menselijker klinker dan het gebruikelijke superhoge stemmetje dat kennelijk hip is om te hebben voor Japanse pop-zangeressen.
Vaak zijn het net kinderstemmetjes. ;(

De OP van K-ON! is daar eigenlijk een schoolvoorbeeld van.
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 13:53
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 13:52 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Vaak zijn het net kinderstemmetjes. ;(

De OP van K-ON! is daar eigenlijk een schoolvoorbeeld van.
Ach, we weten allemaal dat Yui als een levende tumor klinkt.
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 13:56
Niet haten op yui :(
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 13:56
vymSf.jpg
.Cake.donderdag 9 augustus 2012 @ 14:06
quote:
6s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 13:53 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ach, we weten allemaal dat Yui als een levende tumor klinkt.
Meer als een eekhoorn.


Ik vind juist die stem van nano.RIPE zo geniaal!
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 14:11
Ik blijf me verbazen over de bizarre humor van Zetsubou-sensei. In een episode gaan ze opeens random van voice-actors wisselen zonder reden :')
blessed19donderdag 9 augustus 2012 @ 14:22
quote:
6s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 13:43 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Ik vind het iets menselijker klinker dan het gebruikelijke superhoge stemmetje dat kennelijk hip is om te hebben voor Japanse pop-zangeressen.
Niet alleen voor japanse pop-zangeressen, maar de tijd die ik in Tokyo doorbracht kwam ik redelijk wat meisjes/vrouwen tegen die met een hoog stemmetje praten. Dat ist koeltoer! Door dat hoge stemmetje doen ze zich ''jonger'' voor. En ja, het is verschrikkelijk om die hoge stemmetjes aan te moeten horen. ;(
#ANONIEMdonderdag 9 augustus 2012 @ 14:23
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 14:22 schreef blessed19 het volgende:

[..]

Niet alleen voor japanse pop-zangeressen, maar de tijd die ik in Tokyo doorbracht kwam ik redelijk wat meisjes/vrouwen tegen die met een hoog stemmetje praten. Dat ist koeltoer! Door dat hoge stemmetje doen ze zich ''jonger'' voor. En ja, het is verschrikkelijk om die hoge stemmetjes aan te moeten horen. ;(
Oh man ;(

Dat lijkt me echt vervelend.
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 14:23
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 14:22 schreef blessed19 het volgende:

[..]

Niet alleen voor japanse pop-zangeressen, maar de tijd die ik in Tokyo doorbracht kwam ik redelijk wat meisjes/vrouwen tegen die met een hoog stemmetje praten. Dat ist koeltoer! Door dat hoge stemmetje doen ze zich ''jonger'' voor. En ja, het is verschrikkelijk om die hoge stemmetjes aan te moeten horen. ;(
blessed19donderdag 9 augustus 2012 @ 14:25
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 14:11 schreef Klipnap het volgende:
Ik blijf me verbazen over de bizarre humor van Zetsubou-sensei. In een episode gaan ze opeens random van voice-actors wisselen zonder reden :')
Die serie heb ik nooit afgekeken, wel vreemd, aangezien ik wel van bizarre films/series hou. :P
blessed19donderdag 9 augustus 2012 @ 14:28
quote:
Een ware klassieker! :P
blessed19donderdag 9 augustus 2012 @ 14:30
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 14:23 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Oh man ;(

Dat lijkt me echt vervelend.
Oh, nee, joh... Een hele nacht uitgaan in een club en dan naar de mac gaan voor een cheeseburger (sheezeburgah) en ipv dat een kop koffie (cohee) krijgen. Kostte me 3 ellenlange vermoeiende minuten om duidelijk te maken dat ik een burger wou en geen koffie. en dat in godverredomme tokyo! ;(
blessed19donderdag 9 augustus 2012 @ 15:14
Is er eigenlijk een goede -niet puberale- anime comedy? Heb tot op heden nog vrijwel niks gevonden... ;(
DJ_donderdag 9 augustus 2012 @ 15:17
quote:
denk ik download de bluray rip even... heb ik vanavond wat te kijken ....

is 51gb @ coalgirls op 1080p :'(
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 15:19
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 15:17 schreef DJ_ het volgende:

[..]

denk ik download de bluray rip even... heb ik vanavond wat te kijken ....

is 51gb @ coalgirls op 1080p :'(
de 720P staat op bakabt is 16GB
Easymododonderdag 9 augustus 2012 @ 15:39
Kokoro Connect, this is my fetish.
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 15:42
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 15:39 schreef Easymodo het volgende:
Kokoro Connect, this is my fetish.
SPOILER
z4K80.jpg
Z0jrd.jpg
7IDKl.jpg
Repelsteeltjudonderdag 9 augustus 2012 @ 15:42
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 15:14 schreef blessed19 het volgende:
Is er eigenlijk een goede -niet puberale- anime comedy? Heb tot op heden nog vrijwel niks gevonden... ;(
Arakawa Under the Bridge.
Qunixdonderdag 9 augustus 2012 @ 15:44
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 15:42 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Arakawa Under the Bridge.
_O_

En Nichijou _O_
Easymododonderdag 9 augustus 2012 @ 15:45
quote:
14s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 15:44 schreef Qunix het volgende:

[..]

_O_

En Nichijou _O_
Hij vroeg om niet puberale. Ik weet niet of Gintama hieronder valt.
.Cake.donderdag 9 augustus 2012 @ 15:46
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 15:14 schreef blessed19 het volgende:
Is er eigenlijk een goede -niet puberale- anime comedy? Heb tot op heden nog vrijwel niks gevonden... ;(
Sowieso niet-puberale anime is al iets lastiger om te vinden :P

Arakawa Under the Bridge (en haar vervolg Arakawa Under the Bridge x Bridge) is niet met pubers, maar de humor bij tijden wel. Ik denk dat dit het dichtste bij jouw vraag in de buurt komt, gebaseerd op wat ik tot op heden heb gezien.

De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 15:47
Seitokai Yakuindomo :D
blessed19donderdag 9 augustus 2012 @ 15:49
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 15:42 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Arakawa Under the Bridge.
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 15:46 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Sowieso niet-puberale anime is al iets lastiger om te vinden :P

Arakawa Under the Bridge (en haar vervolg Arakawa Under the Bridge x Bridge) is niet met pubers, maar de humor bij tijden wel. Ik denk dat dit het dichtste bij jouw vraag in de buurt komt, gebaseerd op wat ik tot op heden heb gezien.

Ik ga hem morgen uitproberen! Thnx voor de tip!
mscholdonderdag 9 augustus 2012 @ 16:34
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 15:47 schreef De_Dakgoot het volgende:
Seitokai Yakuindomo :D
puberaal van de bovenste plank :P
Koito91donderdag 9 augustus 2012 @ 18:06
Zo eej... Alweer topique 308, wat gaat dat hard hier zeg...
Qunixdonderdag 9 augustus 2012 @ 18:12
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 18:06 schreef SleepSub het volgende:
Zo eej... Alweer topique 308, wat gaat dat hard hier zeg...
Moet je zo af en toe vaker langskomen. :Y)
Koito91donderdag 9 augustus 2012 @ 18:15
quote:
14s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 18:12 schreef Qunix het volgende:

[..]

Moet je zo af en toe vaker langskomen. :Y)
Goed idee, zal ik maar 's doen dan~ :D
Blue_Panther_Ninjadonderdag 9 augustus 2012 @ 18:34
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 18:06 schreef SleepSub het volgende:
Zo eej... Alweer topique 308, wat gaat dat hard hier zeg...
Je leeft nog!!
blessed19donderdag 9 augustus 2012 @ 18:36
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 18:06 schreef SleepSub het volgende:
Zo eej... Alweer topique 308, wat gaat dat hard hier zeg...
Welkom terug! :)
Repelsteeltjudonderdag 9 augustus 2012 @ 18:40
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 18:06 schreef SleepSub het volgende:
Zo eej... Alweer topique 308, wat gaat dat hard hier zeg...
Kan bijna niet geloven dat ik hier nu al 200+ topics rondhang.
blessed19donderdag 9 augustus 2012 @ 18:44
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 18:40 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Kan bijna niet geloven dat ik hier nu al 200+ topics rondhang.
Ik tik de 302 aan. ;(
.Cake.donderdag 9 augustus 2012 @ 18:47
Ik had laatst de 200e voor mij.

Tevens is dit mijn laatste bericht, ga over een half uurtje op vakantie.

:D

Tot in de pruimentijd!
Qunixdonderdag 9 augustus 2012 @ 18:51
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 18:47 schreef .Cake. het volgende:
Ik had laatst de 200e voor mij.

Tevens is dit mijn laatste bericht, ga over een half uurtje op vakantie.

:D

Tot in de pruimentijd!
:W

Ik ben naar Scheveningen voor vuurwerk te kijken.
Repelsteeltjudonderdag 9 augustus 2012 @ 18:58
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 18:47 schreef .Cake. het volgende:
Ik had laatst de 200e voor mij.

Tevens is dit mijn laatste bericht, ga over een half uurtje op vakantie.

:D

Tot in de pruimentijd!
Heb een fijne vakantie!

:W
mscholdonderdag 9 augustus 2012 @ 19:01
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 18:40 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Kan bijna niet geloven dat ik hier nu al 200+ topics rondhang.
ik hang hier eigenlijk ookalweer veels te lang rond :+
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 19:07
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 18:47 schreef .Cake. het volgende:
Ik had laatst de 200e voor mij.

Tevens is dit mijn laatste bericht, ga over een half uurtje op vakantie.

:D

Tot in de pruimentijd!
Doeg :W
Koito91donderdag 9 augustus 2012 @ 19:07
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 18:34 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Je leeft nog!!
Juh :P
Veel te druk gehad met DMCAs en contact opnemen met webhost/server hostings om al m'n zooi terug te krijgen :')
En ofcourse anime kijken http://myanimelist.net/animelist/SleepSub

Also fijne vakantie .Cake. :D
Arashimashoudonderdag 9 augustus 2012 @ 19:09
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 18:47 schreef .Cake. het volgende:
Ik had laatst de 200e voor mij.

Tevens is dit mijn laatste bericht, ga over een half uurtje op vakantie.

:D

Tot in de pruimentijd!
Tot over... later. :P
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 19:14
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 18:47 schreef .Cake. het volgende:
Ik had laatst de 200e voor mij.

Tevens is dit mijn laatste bericht, ga over een half uurtje op vakantie.

:D

Tot in de pruimentijd!
Fijna vakantie :W
Easymododonderdag 9 augustus 2012 @ 19:34
Kan me heel goed relateren met Iori van Kokoro Connect ;(
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 19:40
Wo0Un.gif
Repelsteeltjudonderdag 9 augustus 2012 @ 19:49
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 19:07 schreef SleepSub het volgende:

[..]

Juh :P
Veel te druk gehad met DMCAs en contact opnemen met webhost/server hostings om al m'n zooi terug te krijgen :')
En ofcourse anime kijken http://myanimelist.net/animelist/SleepSub

Also fijne vakantie .Cake. :D
Ik dacht dat jij jouw dagen als internetgeus achter je gelaten had en een kaperbrief had gekregen. :o
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 19:50
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 19:34 schreef Easymodo het volgende:
Kan me heel goed relateren met Iori van Kokoro Connect ;(
Aww ;(
Vind je het een leuke anime? :P
Repelsteeltjudonderdag 9 augustus 2012 @ 19:53
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 19:34 schreef Easymodo het volgende:
Kan me heel goed relateren met Iori van Kokoro Connect ;(
Je aanpassen aan verschillende situaties en mensen (vooral als je wilt dat ze je aardig vinden) is toch heel gewoon?
AppelCakedonderdag 9 augustus 2012 @ 20:14
Kijk alleen als je geen spastische ziekte hebt. :)
SPOILER
71Mot.gif
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 20:16
FUCKING HELL SPOILER GRAAG
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 20:16
quote:
tieft op en tr gemaakt
Easymododonderdag 9 augustus 2012 @ 20:19
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 19:50 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Aww ;(
Vind je het een leuke anime? :P
Zeker, beter dan verwacht in ieder geval.

quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 19:53 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Je aanpassen aan verschillende situaties en mensen (vooral als je wilt dat ze je aardig vinden) is toch heel gewoon?
Dunno of dat een goed iets is. Voelt apathisch man.
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 20:19
Waarom lijkt het bij de Ending van K-ON! alsof mugi zwanger is :')
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 20:23
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 20:19 schreef De_Dakgoot het volgende:
Waarom lijkt het bij de Ending van K-ON! alsof mugi zwanger is :')
Welke ED? :o
tsumugi-k-on.jpg
k-on!-kotobuki_tsumugi-rin2008-Listen.jpg
No%2BThank%2Byou%2521.jpg
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 20:24
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 20:23 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Welke ED? :o
[ afbeelding ]

Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 20:25
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 20:24 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Valt mee toch :P
Lelijke jurk ook ;(
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 20:26
Vind dat outfit van het 2e plaatje veel beter
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 20:27
SPOILER: trauma
mio_and_mugi_by_moe_kawaii_sunshine-d55yp8a.jpg
NOO MIO
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 20:28
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 20:27 schreef Klipnap het volgende:
SPOILER: trauma
NOO MIO
heeft die linker nou een snor :')
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 20:29
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 20:28 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

heeft die linker nou een snor :')
Deze Mugi heeft pas een snor.
k_on_cosplay_by_pretchel-d3cqh03.jpg
#ANONIEMdonderdag 9 augustus 2012 @ 20:36
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 15:14 schreef blessed19 het volgende:
Is er eigenlijk een goede -niet puberale- anime comedy? Heb tot op heden nog vrijwel niks gevonden... ;(
Detroit Metal City.

Niet puberaal, wel vulgair.
#ANONIEMdonderdag 9 augustus 2012 @ 20:37
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 20:27 schreef Klipnap het volgende:
SPOILER: trauma
NOO MIO
;(
Blue_Panther_Ninjadonderdag 9 augustus 2012 @ 20:37
* Blue_Panther_Ninja is 3 pond sparerib aan het marineren:9

klote cosplay :P
#ANONIEMdonderdag 9 augustus 2012 @ 20:38
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 19:34 schreef Easymodo het volgende:
Kan me heel goed relateren met Iori van Kokoro Connect ;(
Ik heel goed met Taichi :@ ;(
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 20:41
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 20:37 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
* Blue_Panther_Ninja is 3 pond sparerib aan het marineren:9

klote cosplay :P
Vergeet je schort niet
bbqboy_mb.jpg
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 20:38 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik heel goed met Taichi :@ ;(
Mooi, wil je even het tuinhek repareren?
#ANONIEMdonderdag 9 augustus 2012 @ 20:42
quote:
10s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 20:41 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Vergeet je schort niet
[ afbeelding ]

[..]

Mooi, wil je even het tuinhek repareren?
:(!

Is goed, mits er een tegenprestatie tegenover staat. Equivalent trade jeweetz.
Blue_Panther_Ninjadonderdag 9 augustus 2012 @ 20:44
quote:
10s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 20:41 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Vergeet je schort niet
[ afbeelding ]

Die heb ik aan,heb het ook in zandkleurig! :Y)

3 pond sparerib voor maar €6 :P
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 20:48
http://www.flickr.com/photos/72883703@N07/
_O-
#ANONIEMdonderdag 9 augustus 2012 @ 20:50
quote:
;(

Er zitten wel een paar normale mensen tussen, maar die zijn echt schaars. Dit doet me denken aan die meet waar ik naartoe ben geweest :')
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 20:53
Mugi? Mugi chuu
HUvcu.jpg
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 20:58
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 20:53 schreef De_Dakgoot het volgende:
Mugi? Mugi chuu
[ afbeelding ]
Ritsu-chu is leuker :6
tumblr_lillb307kP1qa9z1uo1_500.jpg
Blue_Panther_Ninjadonderdag 9 augustus 2012 @ 20:59
quote:
Ik word blind :'(
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 21:00
f7Vhr.gif
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 21:02
quote:
En hoe is Madoka tot nu toe? :P
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 21:02
quote:
1s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 21:02 schreef Klipnap het volgende:

[..]

En hoe is Madoka tot nu toe? :P
wel leuk ookal heb ik pas 2 episodes gezien :P
#ANONIEMdonderdag 9 augustus 2012 @ 21:04
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 21:02 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

wel leuk ookal heb ik pas 2 episodes gezien :P
Gewoon verder kijken.

Niet pretenderen in eens een leven te hebben. :{w
Blue_Panther_Ninjadonderdag 9 augustus 2012 @ 21:05
quote:
1s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 21:02 schreef Klipnap het volgende:

[..]

En hoe is Madoka tot nu toe? :P
het is een seinen,ik moet het nog zien! -O-

hana no kimi 2011 aan het kijken :P
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 21:05
maar sora no woto heeft voorrang
#ANONIEMdonderdag 9 augustus 2012 @ 21:06
quote:
14s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 21:05 schreef De_Dakgoot het volgende:
maar sora no woto heeft voorrang
Toch is Madoka veel beter. :P
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 21:10
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 21:05 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

het is een seinen,ik moet het nog zien! -O-

hana no kimi 2011 aan het kijken :P
:N
Die eerdere Live-Action is beter :(
Blue_Panther_Ninjadonderdag 9 augustus 2012 @ 21:16
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 21:10 schreef Klipnap het volgende:

[..]

:N
Die eerdere Live-Action is beter :(
2007 versie?
Heb ik ook gezien :D

Er zijn 3(!)live-action Hana no Kimi(2x Japan, 1x Taiwan en 1x Zuid-Korea) ^O^
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 21:20
nBbE4.jpg
Klipnapdonderdag 9 augustus 2012 @ 21:25
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 21:16 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

2007 versie?
Heb ik ook gezien :D

Er zijn 3(!)live-action Hana no Kimi(2x Japan, 1x Taiwan en 1x Zuid-Korea) ^O^
Dat zijn er vier
Blue_Panther_Ninjadonderdag 9 augustus 2012 @ 21:27
quote:
10s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 21:25 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Dat zijn er vier
Nee 3, 2e versie is een remake van 2007 HnK! :P
Easymododonderdag 9 augustus 2012 @ 21:51
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 20:38 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik heel goed met Taichi :@ ;(
Ook en Inaba. Halverwege episode 4 en een beetje hockey kijken.
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 22:04
romeinen die duits praten that does make sence
ozs7l.png
Blue_Panther_Ninjadonderdag 9 augustus 2012 @ 22:10
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 22:04 schreef De_Dakgoot het volgende:
romeinen die duits praten that does make sence
[ afbeelding ]
Blame the Roman Empire :P
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 22:14
het duits klinkt wel redelijk opzich klinkt wel geforceerd
gniffiedonderdag 9 augustus 2012 @ 22:35
Niet zo gek. Wie wilt er nou duits praten?
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 22:59
Tot over 2 weken

:W
#ANONIEMdonderdag 9 augustus 2012 @ 23:00
quote:
6s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 22:59 schreef De_Dakgoot het volgende:
Tot over 2 weken

:W
Fijne vakantie!

Niet te veel over Asuka dromen he :@
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 23:01
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 23:00 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Fijne vakantie!

Niet te veel over Asuka dromen he :@
Haha dankje :P
mxFaI.jpg
Arashimashoudonderdag 9 augustus 2012 @ 23:14
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 23:01 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Haha dankje :P
[ afbeelding ]
Jij gaat ook al weg ;(

@Pica, je zou haast denken dat ze lievv is.
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 23:16
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 23:14 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Jij gaat ook al weg ;(

@Pica, je zou haast denken dat ze lievv is.
Ja morgen iets van 5 uur in de auto zitten
Arashimashoudonderdag 9 augustus 2012 @ 23:26
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 23:16 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Ja morgen iets van 5 uur in de auto zitten
Jullie laten mij en Panther alleen met de twee moggeltjes van FOK! ;(



SPOILER
Klein grapje moet kunnen :P
#ANONIEMdonderdag 9 augustus 2012 @ 23:30
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 23:26 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Jullie laten mij en Panther alleen met de twee moggeltjes van FOK! ;(



SPOILER
Klein grapje moet kunnen :P
Wij zijn intellectueel zo ver gevorderd dat de rest ons niet begrijpt. :{w
Arashimashoudonderdag 9 augustus 2012 @ 23:34
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 23:30 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Wij zijn intellectueel zo ver gevorderd dat de rest ons niet begrijpt. :{w
Is dat zo...
Easymododonderdag 9 augustus 2012 @ 23:40
quote:
Ik ook op jou, Inaba. Felt good man.
De_Dakgootdonderdag 9 augustus 2012 @ 23:41
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 23:30 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Wij zijn intellectueel zo ver gevorderd dat de rest ons niet begrijpt. :{w
:')
Arashimashoudonderdag 9 augustus 2012 @ 23:43
Ah Easymodo is ook hier om wat tegenwicht te bieden :P

quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 23:40 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Ik ook op jou, Inaba. Felt good man.
Alhoewel...
Easymododonderdag 9 augustus 2012 @ 23:48
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 23:43 schreef Arashimashou het volgende:
Ah Easymodo is ook hier om wat tegenwicht te bieden :P

[..]

Alhoewel...
Maar maar!!!
SPOILER
5IpSeb4cHWQ75b6fbZsH2y
Arashimashoudonderdag 9 augustus 2012 @ 23:50
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 23:48 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Maar maar!!!
SPOILER
...
Oke. Het is goed.
Blue_Panther_Ninjadonderdag 9 augustus 2012 @ 23:51
Oven opwarmen,over 25 minuten spareribs(3 pond) grillen!! :P

quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 23:26 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Jullie laten mij en Panther alleen met de twee moggeltjes van FOK! ;(



SPOILER
Klein grapje moet kunnen :P
Wat is er met mij ? :?
#ANONIEMdonderdag 9 augustus 2012 @ 23:52
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 23:48 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Maar maar!!!
SPOILER
Nog geen Engelse vertaling.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 09-08-2012 23:53:39 ]
#ANONIEMdonderdag 9 augustus 2012 @ 23:53
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 23:51 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Wat is er met mij ? :?
Dat hij je echt een schat vindt.
Arashimashoudonderdag 9 augustus 2012 @ 23:53
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 23:51 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Oven opwarmen,over 25 minuten spareribs(3 pond) grillen!! :P

[..]

Wat is er met mij ? :?
Niks, niks :P
Blue_Panther_Ninjadonderdag 9 augustus 2012 @ 23:55
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 23:53 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Dat hij je echt een schat vindt.
Nanda??
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 23:53 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Niks, niks :P
8)7
blessed19vrijdag 10 augustus 2012 @ 00:02
Gats.jpg
Blue_Panther_Ninjavrijdag 10 augustus 2012 @ 00:16
Lekker grillen :9~
Arashimashouvrijdag 10 augustus 2012 @ 00:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 00:16 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Lekker grillen :9~
Hebben wij vandaag ook gedaan :9
Blue_Panther_Ninjavrijdag 10 augustus 2012 @ 00:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 00:24 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Hebben wij vandaag ook gedaan :9
Ik doe het nu pas(het is al vrijdag) :+

net 2e set spareribs in oven gedaan :9
Arashimashouvrijdag 10 augustus 2012 @ 00:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 00:25 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Ik doe het nu pas(het is al vrijdag) :+

net 2e set spareribs in oven gedaan :9
Grillen rond middernacht. Oke :P Dus toch.
Blue_Panther_Ninjavrijdag 10 augustus 2012 @ 00:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 00:26 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Grillen rond middernacht. Oke :P Dus toch.
Ik heb al gegeten,ik doe het nu pas in plaats van ochtend!!

Kan ik als ik wakker ben gelijk oven en koelkast helemaal schoonmaken :Y
Arashimashouvrijdag 10 augustus 2012 @ 00:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 00:28 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Ik heb al gegeten,ik doe het nu pas in plaats van ochtend!!

Kan ik als ik wakker ben gelijk oven en koelkast helemaal schoonmaken :Y
Hm oke :P
Naja, ik ga slapen. Welterusten.
Blue_Panther_Ninjavrijdag 10 augustus 2012 @ 00:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 00:32 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Hm oke :P
Naja, ik ga slapen. Welterusten.
Geil lekker
mscholvrijdag 10 augustus 2012 @ 02:44
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 23:51 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Oven opwarmen,over 25 minuten spareribs(3 pond) grillen!! :P

[..]

Wat is er met mij ? :?
een echte baas pakt de barbecue er nog bij...

morgen een poging wagen een anime te kijken...
Blue_Panther_Ninjavrijdag 10 augustus 2012 @ 08:26
*hoi* *O*
De_Dakgootvrijdag 10 augustus 2012 @ 09:10
OHAYO, nu ben ik wel echt weg :P
g382q.png
Repelsteeltjuvrijdag 10 augustus 2012 @ 09:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 09:10 schreef De_Dakgoot het volgende:
OHAYO, nu ben ik wel echt weg :P
[ afbeelding ]
Verdwijn! En heb een fijne vakantie terwijl je verdwenen bent.

Minko heeft eigenlijk best wel heel veel geluk. Zo zou ik ook best wakker gemaakt willen worden.
mscholvrijdag 10 augustus 2012 @ 09:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 08:26 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
*hoi* *O*
549f0d54672cd45fed6533867116eef41323885005_full.jpg
Klipnapvrijdag 10 augustus 2012 @ 11:10
Doei Dakgoot :P
Easymodovrijdag 10 augustus 2012 @ 12:18
Wut? This looks pretty cool:

Qunixvrijdag 10 augustus 2012 @ 12:54
quote:
Hmmm... Weet het niet...
#ANONIEMvrijdag 10 augustus 2012 @ 13:32
quote:
Kyoto Animation...

Ik weet niet wat ik kan verwachten. ;(

Ziet er wel goed uit. Toen ik "pubescent crisis" zag staan moest ik gelijk aan Kokoro Connect denken :')

[ Bericht 7% gewijzigd door #ANONIEM op 10-08-2012 13:34:02 ]
blessed19vrijdag 10 augustus 2012 @ 13:36
Dit topic sluit automatisch over 8 posts.
Klipnapvrijdag 10 augustus 2012 @ 13:50
quote:
Wat is dit? Ik kan nu geen filmpjes bekijken.
Freyvrijdag 10 augustus 2012 @ 13:51
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 19:30 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

Yaay nog iemand die yosuga no sora waardeerd *O*

Myself;Yourself ook _O_

Binnen de categorie kan je vast Kimi ga Nozomu Eien nog wel waarderen :Y
Eindelijk vakantie, dus tijd om er weer een paar uit te zoeken.
Heb Kimi ga Nozomu Eien al gedownload, dus die komt dan als eerste. :P
Klipnapvrijdag 10 augustus 2012 @ 13:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 13:51 schreef Frey het volgende:

[..]

Eindelijk vakantie, dus tijd om er weer een paar uit te zoeken.
Heb Kimi ga Nozomu Eien al gedownload, dus die komt dan als eerste. :P
Moet je niet naar de GTST-fandag dan? ;(
#ANONIEMvrijdag 10 augustus 2012 @ 13:54
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 13:50 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Wat is dit? Ik kan nu geen filmpjes bekijken.
Een nieuwe anime van KyoAni. Anders dan de gemiddelde serie van KyoAni zo te zien :P
Freyvrijdag 10 augustus 2012 @ 13:55
quote:
7s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 13:52 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Moet je niet naar de GTST-fandag dan? ;(
Die prutsers die er nu werken kunnen zoveel leren van diverse anime series.
#ANONIEMvrijdag 10 augustus 2012 @ 13:57
Frey, wat voor anime kijk je vooral?
Freyvrijdag 10 augustus 2012 @ 13:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 13:57 schreef robin007bond het volgende:
Frey, wat voor anime kijk je vooral?
Beetje drama enzo vooral.
Paar persoonlijke favorieten zijn Myself Yourself, Yosuga no Sora en School Days.
Maar Elfen Lied staat nog steeds op 1. O+
Repelsteeltjuvrijdag 10 augustus 2012 @ 14:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 13:59 schreef Frey het volgende:

[..]

Beetje drama enzo vooral.
Paar persoonlijke favorieten zijn Myself Yourself, Yosuga no Sora en School Days.
Maar Elfen Lied staat nog steeds op 1. O+
Vertel eens wat kan GTST leren van School Days Yotsuga no Sora en Elfen Lied? >:)