Wat is nou het probleem precies? Weet jij exact welke huizen een sticker hebben en welke niet? Ik laat mij eigenlijk altijd verrassen en dan zie ik wel of ik voor niets loop.quote:Op zondag 12 augustus 2012 23:30 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dat je een stikker erop plakt als je op vakantie gaan snap ik maar al te goed. Maar om hem er snel af te halen als er stickers in de folders zitten ben je toch wel een beetje zielig hoor![]()
Als je een vaste wijk hebt dan weet je het op een gegeven moment wel ja. Je kunt eens verrast worden door een stickertje meer of minder, maar over het algemeen kun je het bijna blind doenquote:Op maandag 13 augustus 2012 09:23 schreef Hoplahopla het volgende:
[..]
Wat is nou het probleem precies? Weet jij exact welke huizen een sticker hebben en welke niet? Ik laat mij eigenlijk altijd verrassen en dan zie ik wel of ik voor niets loop.
Ik snap wat je bedoelt. Maar het blind doen lijkt bij mij in het dorp niet te werken. Er veranderd regelmatig iets.quote:Op maandag 13 augustus 2012 09:32 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Als je een vaste wijk hebt dan weet je het op een gegeven moment wel ja. Je kunt eens verrast worden door een stickertje meer of minder, maar over het algemeen kun je het bijna blind doen
het scheelt wel dat de doorstroom hier niet al te groot is.quote:Op maandag 13 augustus 2012 09:39 schreef Hoplahopla het volgende:
[..]
Ik snap wat je bedoelt. Maar het blind doen lijkt bij mij in het dorp niet te werken. Er veranderd regelmatig iets.
Bij ons zijn ze morgen wel in enveloppen. Ze stonden vandaag al te draaien op de HSM.quote:Op maandag 13 augustus 2012 07:44 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Hier zitten de stempassen ook nooit in een envelop, want daar is die kutgemeente te gierig voor. Door de HSM kunnen ze niet, want dan heb je gelijk 20% reject, en een hoop worden er verscheurd of verfrommeld. Dus dat wordt handmatig sorteren.
Ach ja ik ben het wel gewendquote:Op maandag 13 augustus 2012 17:21 schreef Atmosphere82 het volgende:
Zo gaat het altijd, onbegrijpelijk vind je niet 4EverBlackEyed?
Hier staan elke dag minstens 3 dezelfde wijken nog op het depot, de afgelopen 3 wekenquote:Op maandag 13 augustus 2012 19:34 schreef Peterselieman het volgende:
Hmm, het gaat niet helemaal lekker met de postbezorging op mijn VBG ...
http://www.liwwadders.nl/data/nieuws/items/EFuFlpZlFFwhJeWLZV.php
http://www.liwwadders.nl/data/nieuws/items/EFuuVEEkZVszKKTyTp.php
Ik kan er zelf niet over oordelen omdat ik die wijken waar het om gaat niet ken
de post hoopt zich op of loopt de bezorging dan gewoon enkele dagen achter?quote:Op maandag 13 augustus 2012 19:39 schreef Selestha het volgende:
[..]
Hier staan elke dag minstens 3 dezelfde wijken nog op het depot, de afgelopen 3 weken
Geen idee, ik moet doorgeven welke zakken er blijven staan en het valt me op dat er altijd 3 dezelfde wijken minimaal blijven staan, op zaterdag regelmatig 6 of meerquote:Op maandag 13 augustus 2012 19:40 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
de post hoopt zich op of loopt de bezorging dan gewoon enkele dagen achter?
het heeft wat van de Klm weg maar erg bijzonder zal het niet zijn,quote:Op zondag 12 augustus 2012 22:28 schreef gridjuh het volgende:
Hebben jullie het op mijnpostnl ook al gelezen over het kerstpakket?
Ik weet niet of ik het hier zo goed wegzet, anders kunnen jullie me verbeteren,
Dit jaar kies jij zelf je kerstgeschenk
Bij kerst hoort uiteraard een geschenk. Ook dit jaar ontvang jij, als medewerker van
PostNL, een kerstgeschenk. Anders dan in voorgaande jaren, mag jij dit cadeau in
december zelf uitkiezen.
We doen het dit jaar anders. Dat betekent dat je in december geen traditioneel kerstpakket
ontvangt, maar dat je zelf je eigen geschenk mag uitzoeken.
Hoe werkt het?
Begin december ontvang je een persoonlijke brief op je huisadres. In die brief staat een
unieke code waarmee je kunt inloggen op een speciale website voor PostNL-medewerkers.
Op die website kun je zelf een keuze maken voor jouw geschenk. Binnen een aantal
werkdagen wordt jouw cadeau dan bij je thuisbezorgd.
WFP
In de afgelopen jaren kreeg je rond deze tijd de vraag of je je kerstpakket wilde doneren aan
het WFP. Dat doen we dit jaar ook anders. Je maakt de keuze voor een donatie aan het WFP
pas in december. Dit is één van de keuzemogelijkheden uit de cadeauselectie. Toch een
traditioneel kerstpakket? Ook dat is een van de keuzemogelijkheden uit de cadeauselectie.
Kloppen je persoonlijke gegevens op Mijn PostNL?
De brief met inlogcode gaat naar alle mensen in actieve dienst bij PostNL. Je ontvangt de
brief op het huisadres dat bij ons bekend is. Het is daarom belangrijk dat je persoonlijke
gegevens op de juiste wijze in ons systeem staan. Ga op Mijn PostNL naar Personele Zaken
en controleer je gegevens in Zelf doen. Heb je nog geen account aangemaakt, doe dit dan zo
snel mogelijk.
Gerelateerde informatie
Nog niet op MijnPostNL? Maak een account aan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |