Kan je in ieder geval een slippertje makenquote:Op donderdag 9 augustus 2012 10:41 schreef -Splash- het volgende:
Zaterdag weer een date. Ervoor heb ik een slipcursus...
quote:Op donderdag 9 augustus 2012 10:44 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Kan je in ieder geval een slippertje maken
Ik vind ze nu al alle vijf :braakquote:Op donderdag 9 augustus 2012 10:44 schreef eefje801 het volgende:
Misschien interessant voor de dames (én de heren), op NL 3 vanavond\
3Doc: Tussen Bitch & Bambi
21:35 - 22:30
documentaire
Documentaire Steeds meer sterke, ambitieuze, carrièregerichte vrouwen komen moeilijk aan de man, dat is bekend. En nu er in de grote steden een 'vrouwenoverschot' aan het ontstaan is omdat meer vrouwen dan mannen gaan studeren, wordt dit probleem alsmaar nijpender. Hoe gaan vrouwen tussen de twintig en de veertig hiermee om? En wat is hun eigen aandeel hierin? Stellen ze te hoge eisen? Zijn ze te bambi of juist te bitchy? Ze zouden graag het lieve meisje met bambi-ogen willen zijn in plaats van de harde carrièregerichte vrouw, maar durven zich vaak niet kwetsbaar op te stellen. Want om hier mee om te kunnen gaan, zijn zelfverzekerde mannen met overwicht nodig. Is dat misschien een bijkomend probleem, zijn die er niet genoeg? In de
documentaire volgen we vijf vrouwen die dagelijks met dit dilemma te maken hebben in de zoektocht naar wat hen gelukkig maakt: carrière, liefde of allebei. Maxime (19), eerstejaars Economie en Bedrijfskunde, vindt het normaal om op deze leeftijd single te zijn. Brankele (25), afgestudeerd Biochemie en op zoek naar een baan, staat open voor een relatie maar wel op haar voorwaarden. Steeds vaker krijgt zij de vraag waarom zij nog steeds single is. Imara (27), Antilliaanse operazangeres, afgestudeerd aan Conservatorium en op zoek naar een vast contract, wil graag een leuke man maar vindt dat hij zich dienstbaar moet opstellen aan haar carrière. Maaike (35) marketingstrateeg, houdt van
haar werk maar wil nu dolgraag man en kinderen en vindt dat alle middelen (actief zoeken, internet, flirtapps) geoorloofd zijn om die man te vinden. Suzanne (40), planoloog, gek op haar werk, noemt zichzelf happy single, maar worstelt met het idee dat ze op een punt in haar leven staat dat ze haar kinderwens misschien moet opgeven.
quote:Imara (27), Antilliaanse operazangeres, afgestudeerd aan Conservatorium en op zoek naar een vast contract, wil graag een leuke man maar vindt dat hij zich dienstbaar moet opstellen aan haar carrière.
Die Maxime is wel te regelen hoor.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 10:50 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
Ik vind ze nu al alle vijf :braak
Als haar voornaam slaat op haar voorgevel misschien wel jaquote:Op donderdag 9 augustus 2012 10:51 schreef Silenus het volgende:
[..]
Die Maxime is wel te regelen hoor.
Misschien dat ze op den duur zo geworden zijn of dat kennelijk voor een bepaald type vrouw een man met overwicht nodig is? Die vrouwen kunnen vaak thuis hun werkhouding niet zo goed los laten maar dat hebben sommige mannen net zo goed. Dus ja het ligt óf aan de vrouw zelf óf aan het type man dat ze date denk ik.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 10:51 schreef DancingPhoebe het volgende:
Wat is dat toch? Zelfverzekerde mannen met overwicht? Ik wil helemaal geen overwicht? Ik benader een relatie toch ook niet als een zakelijke overeenkomst? Het is toch geen onderhandeling? Ik wil gewoon happy times met iemand maken en dat iemand er voor mij is als de tijden eens niet zo happy zijn en vice versa natuurlijk. Ik snap echt geen hol van zulke stellingen...
Ze vindt het heel normaal om single te zijn, dus ze heeft vast geen moeite om 's ochtends gewoon te zorgen dat dat zo blijft.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 10:51 schreef Silenus het volgende:
[..]
Die Maxime is wel te regelen hoor.
Of het is een typefout en ze zoeken een man met overgewicht.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 10:57 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Misschien dat ze op den duur zo geworden zijn of dat kennelijk voor een bepaald type vrouw een man met overwicht nodig is? Die vrouwen kunnen vaak thuis hun werkhouding niet zo goed los laten maar dat hebben sommige mannen net zo goed. Dus ja het ligt óf aan de vrouw zelf óf aan het type man dat ze date denk ik.
Ik hoef trouwens ook geen man met overwicht maar iemand die me aankan wel ja, anders wals ik er onbewust overheen en daar heb ik geen zin in en dat vind ik ook helemaal niet leuk.
Ik zie trouwens dat het eigenlijk een synoniem isMaar bedoel meer dat ik heel volgzame mannen niet zo prettig vind om te daten.
Ik denk alleen dat de meeste vrouwen wel het probleem zien.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 10:59 schreef SilentChaos het volgende:
Ik wil best huisman worden hoor. Leuk, kinderen naar school brengen, beetje stofzuigen, koken voor als je hardwerkende vrouw thuiskomt
Ik zie het probleem niet
Ja normaal wel! Met smsen enz! Werkt perfect inderdaad, maar tijdens typen op fok nietquote:Op donderdag 9 augustus 2012 10:04 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Er staan rode streepjes onder.. dus ook als je dyslectisch bent kan je daar op klikken!
Da's ook gek...quote:Op donderdag 9 augustus 2012 11:06 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Ja normaal wel! Met smsen enz! Werkt perfect inderdaad, maar tijdens typen op fok niet
Ja graag iemand met ruggegraat, denk dat we het daar allemaal wel over eens zijnquote:Op donderdag 9 augustus 2012 10:57 schreef eefje801 het volgende:
Ik hoef trouwens ook geen man met overwicht maar iemand die me aankan wel ja, anders wals ik er onbewust overheen en daar heb ik geen zin in en dat vind ik ook helemaal niet leuk.
Ik zie trouwens dat het eigenlijk een synoniem isMaar bedoel meer dat ik heel volgzame mannen niet zo prettig vind om te daten.
Andere browser of weet ik veel wat installerenquote:Op donderdag 9 augustus 2012 11:06 schreef ook_gek het volgende:
Ja normaal wel! Met smsen enz! Werkt perfect inderdaad, maar tijdens typen op fok niet
En ballenquote:Op donderdag 9 augustus 2012 11:07 schreef rival het volgende:
[..]
Ja graag iemand met ruggegraat, denk dat we het daar allemaal wel over eens zijn
Ik zal je zeggen dat ik dat eerst ook las. Vond het al zo'n aparte reactie van Phoebequote:Op donderdag 9 augustus 2012 11:00 schreef -Splash- het volgende:
[..]
Of het is een typefout en ze zoeken een man met overgewicht.
Ha ha dat ookquote:
Nou... Ik heb ooit eens een man verteld dat ie heel gauw op zoek moest gaan naar z'n ballen. Dat hoeft van mij geen tweede keerquote:
dat je daar al genoegen mee neemtquote:Op donderdag 9 augustus 2012 11:13 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Ha ha dat ookAch ik wil best achter inbrekers aan met een knuppel, zolang hij de politie maar even belt ondertussen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |