Alleen moet de gezochte spits uit de TT nu wel Messi heten om de geitenkaas achterin te compenserenquote:Op maandag 20 augustus 2012 23:43 schreef larry91 het volgende:
...
(we schakelen gewoon weer over naar de orde van de dag na gisteren , wij NECers kunnen goed incasseren...)
Haha ja. We hebben er een nodig die minimaal er 6 maakt per wedstrijdquote:Op dinsdag 21 augustus 2012 19:23 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Alleen moet de gezochte spits uit de TT nu wel Messi heten om de geitenkaas achterin te compenserenEn hij is sowieso al geen bar-type dus dat is mooi meegenomen.
Nee, zeker niet nu Pastoor nu waarschijnlijk weer T Voorde op de vleugel zetquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 17:32 schreef larry91 het volgende:
Ik zie echt op tegen morgen. Hopelijk kunnen de spelers zich voldoende herpakken na vorige week en heeft Twente de wedstrijd in Turkije nog in de benen. Maar veel vertrouwen heb ik er niet in..
Fijn!... Weer een amateur in de spits terwijl de beste die wij hebben wordt misbruikt op de vleugel....quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 18:56 schreef LDS het volgende:
[..]
Nee, zeker niet nu Pastoor nu waarschijnlijk weer T Voorde op de vleugel zet
quote:
Eerder opzouten met Pastoor. En dan Will op de tribune houden. Iedereen had al gezien dat Ten Voorde niet op de flank hoort, maar meneer Pastoor komt daar na 30 minuten achter. En dan Platje er in houden. Wat heb ik me op zitten te winden op de tribune zegquote:Op zondag 26 augustus 2012 17:08 schreef larry91 het volgende:
Breueropzouten met die gast. Rest was ook drama, maar die gozer....
Helemaal mee eens. Roorda valt zwaar door de mand tot nu toe. Koolwijk is middelmatig idd. Sno vind ik wel echt een versterking.quote:Op maandag 27 augustus 2012 12:05 schreef Caland het volgende:
Is het middenveld ook niet gewoon overschat? Beetje zelfde type spelers, waarbij ik sowieso mijn twijfels heb over Roorda op 10. Zou daar dan eerder die Foor neer zetten.
Koolwijk vind ik sowieso maar een matige speler trouwens.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |