Dat had ik dus ook! Ik lees hier van leeftijdsgenoten of nog veel jongere kindjesquote:Op maandag 6 augustus 2012 12:13 schreef Incantrix het volgende:
[..]
Ik dacht al dat Stef de laatste der Mohicanen was, haha! Met al die blije berichten van jongere kindjes die al heul zindelijk aan het worden zijn voel ik me wel een beetje stom, ofzo. Alsof we iets verkeerd doen..
Die ''vrij'' van Vrije school, zo vrij is het juist helemaal niet (niet dat ik daar geheel vanuit ging hoor) het doet mij toch wat te godsdienstig aan, die leer van Steiner. Het doet vooral E. wat aan een sekte denken met opgelegde dingen.quote:Op maandag 6 augustus 2012 15:46 schreef Claudia_x het volgende:
Klinkt leuk, Poppejans! Waarom zou je dat niet als school willen voor Wolf?
Ik merk dat hier ook, er zijn al meerdere kinderen 4 jaar geworden in de maanden dat hij er heen gaat, en vooralsnog is dus echt geen enkel kind daarvan doorgestroomd naar de vrije school kleuterklasquote:Op maandag 6 augustus 2012 15:58 schreef -Spring het volgende:
Dat is precies de reden waarom mijn moeder er destijds voor gekozen heeft om mij enkel naar de vrije kleuterschool te doen, Poppejans.
Hier komt ze soms wel iets mee naar huis... maar dat zou idd wel wat spannender/vaker mogen..quote:Op maandag 6 augustus 2012 18:54 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Wat vind je van die methode lamb? Er wordt bijv weinig geknutseld met piramide, mis je dat niet?
Het werken met thema's vind ik wel erg goed! Verder krijg ik echter niet zoveel van het piramide project mee. Dyon heeft regelmatig tekeningen in zijn mandje liggen, maar idd niet zoveel 'bijzondere' knutselwerkjes. Kyllian neemt van de BSO veel meer mee terugquote:Op maandag 6 augustus 2012 19:45 schreef Lamb29 het volgende:
[..]
Ben wel heel benieuwd of ik er nu meer van ga merken nu ze 2+ is... daarvoor is Piramide natuurlijk leuker dan voor de kleintjes... En ook is ze net van een 1-4jaar groep naar en 2-4jaar groep gegaan.. Dus daar hebben ze wel iets meer mogelijkheden...
Meimel wat vindt jij?? (Dyon en O. zitten op tzelfde kdv Karin)
Hier ook in de nieuwsbrief (maar volgens mij niet altijd vooraf aan een thema) en in het schriftje een verslagje. Er wordt sowieso wel wekelijks in het schriftje van de kinderen geschreven. Vaak lees ik ook pas achteraf het thema hoor of zie ik het aan de knutselsquote:Op maandag 6 augustus 2012 21:22 schreef XXXKarinXXX het volgende:
En hoe weten jullie als ouders welk thema er aangeboden wordt? Hier krijgen de ouders een nieuwsbrief per mail, krijg niet het gevoel dat ze het lezen. Zowiezo boeit het de meeste ouders niet zo wat we aan piramide doen, als het kind het naar zijn zin heeft vinden ze het wel prima verder.
Owja thema hangt hier ook nog eens op de deurquote:Op maandag 6 augustus 2012 21:37 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Bij beide organisaties die wij hebben/hadden hier deden ze helemaal niet aan schriftjes helaas![]()
Thema's hangen hier altijd op de deuren aangekondigd met posters e.d.
Wel een heleboel spellingsfoutenquote:Op maandag 6 augustus 2012 21:37 schreef -Spring het volgende:
Stond er in jullie schriftjes ook in elke verhaal minstens drie keer het woord 'heerlijk'?
Ik lees de nieuwsbrief wel.quote:Op maandag 6 augustus 2012 21:22 schreef XXXKarinXXX het volgende:
En hoe weten jullie als ouders welk thema er aangeboden wordt? Hier krijgen de ouders een nieuwsbrief per mail, krijg niet het gevoel dat ze het lezen. Zowiezo boeit het de meeste ouders niet zo wat we aan piramide doen, als het kind het naar zijn zin heeft vinden ze het wel prima verder.
Ik ben zo blij om dit te kunnen lezen.quote:Op maandag 6 augustus 2012 23:05 schreef _Bar_ het volgende:
Hier werken we via kleine stapjes, er word echt naar het kind gekeken en op de ontwikkeling passen ze de werkjes aan.
En hier krijgen we de verslagen via schriftje.nl
kleine groepjes, met fysio,logo, soort van gymen, veel buitenspelen, werkjes gemaakt, en veel 1 op 1 spel.
Morgen word mijn kleine man gewoon al 3![]()
![]()
onvoorstelbaar dat de 3 jaren voorbij gevlogen zijn, veel meegemaakt, en nu lijkt alles beetje bij beetje op zijn plek te vallen.
Chan gecondoleerd.quote:Op maandag 6 augustus 2012 23:04 schreef Chan het volgende:
Hier op het kdv ook Piramide, en ik vind het best een aardige methode. Ze stappen nu ook over op de nieuwste versie van Piramide. Er wordt wel geknutseld, niet echt super veel, maar toch wel regelmatig. De nieuwsbrief over het thema krijgen we nog steeds op papier. Wat mij vooral opvalt is dat de leidsters er bij het ophalen zelf niet zo heel erg veel over zeggen wat ze precies met het thema gedaan hebben als ik vraag hoe het gegaan is die dag.
Morgen neem ik hem mee naar mijn Opa, die is overleden.. Woensdag is de uitvaart, dan past een vriendin op. Ik heb lang (nou ja, voor mijn gevoel dan) getwijfeld over wat wijsheid is. Hij kent mijn opa niet heel goed, was altijd erg verlegen voor hem, maar hij heeft wel heel goed in de gaten wie het is. Dus enige vorm van afscheid leek me dan wel handig.. Maar ik blijf twijfelen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
vandaag houden we het lekker rustig, net opa en oma zijn even om de koffie geweest.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 14:04 schreef Incantrix het volgende:
Och lieve Chan, wat naar. Dikkeen sterkte ermee.. De enige ervaring die wij op dit gebied hebben is met Gabriël en van hem heeft Stef wel zelf afscheid genomen. Dat wil zeggen, hij vroeg of hij de baby mocht zien, heeft even samen met ons gekeken en toen was het goed. Ik twijfelde ook heel erg, maar uiteindelijk was de gelegenheid ernaar om hem erbij te laten zijn (alle mensen die vaak op hem passen, dus opa's, oma's en oom/tante kwamen ook afscheid nemen, als dat niet het geval was geweest zouden we hem niet mee hebben genomen). Ik ben blij dat het zo is gegaan.
En weer volkomen omgekeerd: Bar en Roy, enórm gefeliciteerd met deze nieuwe mijlpaal! Wat fijn dat alles op z'n plek lijkt te vallen nuVier maar lekker feest vandaag
![]()
Vieren jullie het ook vandaag?
overgrootvader (de opa van papa)quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:43 schreef Tinuviel het volgende:
Bar en Roy gefeliciteerd!
Chan, wat moeilijk! Gecondoleerd! Jair was toen op jonge leeftijd al mee naar de crematie van zijn opa, dat was ook met name vanwege de borstvoeding. Hij snapte er niet veel van.
oh ja idd. Stomme fout van mij.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 15:54 schreef DaviniaHR het volgende:
[..]
overgrootvader (de opa van papa)
chan, gecondoleerd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |