Zeker als je net iets traumatisch meemaakt, zoals verlies van een dierbare (of regelrecht verraad & pogingen je financieel & emotioneel volledig kapot te maken - door een dierbare (that's my story)) is het wel raadzaam afleiding te zoeken ja. Niet om je emoties & gedachtes er over te vermijden, maar meer om er niet continue mee rond te lopen, zonder een oplossing. Sterker nog, er komt geen oplossing of antwoord op al de vragen die door je hoofd blijven spoken.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 22:46 schreef mousy31 het volgende:
Dat heb ik al meerder keren meegemaakt , maar als je leert dus in mijn geval met emoties om te gaan ipv ze met je op de loop te laten gaan kan je het in moeilijke situaties ook beter handelen.
Al is dat heel moeilijk als je een dierbare verliest.
Ik wil het wel vertellen ik werd op mn 27e bestempeld met de term borderline, maar ben er jaren later achter gekomen samen met mn begeleider van het GGZ dat ik alleen maar een paar symptomen had.
Ik ben ermee aan het werk gegaan en met de training en het ouder worden werd het allemaal ook makkelijker.
Het is ok ratel
Ja en nee. Die therapie was 10 jaar gelden een jaar nadat ik de verkeerde stempel kreeg. maar daar ik wel moeite had met emoties wat borderliners ook hebben. Heb ik er wel veel aan gehad. Ik heb uiteindelijk mn eigen manier gevonden en heb ook geen hulp meer van het GGZ.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 22:54 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
Dus als ik het goed begrijp ben je aan de hand van een paar kenmerken ten onrechte in een hokje borderline-stoornis geplaatst en ben je daarvoor in therapie?
In therapie om te verwerken dat je bestempeld ben voor iets wat je niet bent?
Sjezus..
Dat werd mn uiteindelijke doel ook, acceptatie. Soms lukt het soms nog niet.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 23:04 schreef R0N1N het volgende:
[..]
Zeker als je net iets traumatisch meemaakt, zoals verlies van een dierbare (of regelrecht verraad & pogingen je financieel & emotioneel volledig kapot te maken - door een dierbare (that's my story)) is het wel raadzaam afleiding te zoeken ja. Niet om je emoties & gedachtes er over te vermijden, maar meer om er niet continue mee rond te lopen, zonder een oplossing. Sterker nog, er komt geen oplossing of antwoord op al de vragen die door je hoofd blijven spoken.
De meeste weet je, maar wil je niet accepteren (Dat moet je dus ombuigen) & de rest ga je nooit weten, dus die "waarom?" vraag die door je hoofd blijft gillen moet je tot zwijgen brengen. Acceptatie dat het is zoals het is. Het doet er eigenlijk niet toe, waarom.
Heeft mij 4 jaar gekost om zo ver te komen. (& financieel nog 2 jaar langer. Eigenlijk pas september van dit jaar, omdat ik dan ook eindelijk van de BKR af ben.)
Ga jij zo maar ff naar je soevereine mensen topicquote:Op donderdag 16 augustus 2012 23:12 schreef Gray het volgende:
Gewoon 't vliegtuig pakken, kan je al die straten voorbij vliegen.
Das pas een valkuil!quote:Op donderdag 16 augustus 2012 23:13 schreef mousy31 het volgende:
[..]
Ga jij zo maar ff naar je soevereine mensen topic
Tuurlijk. Die psychiater/psycholoog/hulpverlener zag iets wat in hun straatje past. Kassa!!! Geen enkele psych zal jou laten gaan zolang ze er aan kunnen verdienen. Zonder jou geen inkomsten hé.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 23:05 schreef mousy31 het volgende:
[..]
Ja en nee. Die therapie was 10 jaar gelden een jaar nadat ik de verkeerde stempel kreeg. maar daar ik wel moeite had met emoties wat borderliners ook hebben.
Goedzo!quote:Heb ik er wel veel aan gehad. Ik heb uiteindelijk mn eigen manier gevonden en heb ook geen hulp meer van het GGZ.
De zoveelste therapie die geld in het laatje brengt over de rug van anderen.quote:De therapie of eigenlijk training heet VERS
Vaardigheid emotionele regulatie stoornis
Ik heb het even opgezocht
http://www.verstraining.nl/
Zie dat ze het inmiddels ook aangepast hebben dus niet alleen voor mensen met borderline (BPS)
Ik ben al een poos bij het GGZ weg mn begeleidster drong er zelfs op aan, ze zei je kan het zelf wel. En dat blijkt dus ook zo te zijn.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 23:15 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
Tuurlijk. Die psychiater/psycholoog/hulpverlener zag iets wat in hun straatje past. Kassa!!! Geen enkele psych zal jou laten gaan zolang ze er aan kunnen verdienen. Zonder jou geen inkomsten hé.
[..]
Goedzo!
[..]
De zoveelste therapie die geld in het laatje brengt over de rug van anderen.
Ja heel gevaarlijkquote:
Beterschap voor jullie en trustenquote:Op donderdag 16 augustus 2012 23:20 schreef mousy31 het volgende:
[..]
Ja heel gevaarlijk
Ik ga afsluiten ga zo slapen. Heb verdorie verhoging denk dat manlief met zn keelontsteking me toch heeft aangestokenTrusten allemaal.
Het kan nog gekker.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 23:15 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
Tuurlijk. Die psychiater/psycholoog/hulpverlener zag iets wat in hun straatje past. Kassa!!! Geen enkele psych zal jou laten gaan zolang ze er aan kunnen verdienen. Zonder jou geen inkomsten hé.
[..]
Goedzo!
[..]
De zoveelste therapie die geld in het laatje brengt over de rug van anderen.
Hee Mousy, go lekker slapen in to the/da house..morgen lekker weer...enjoy..quote:Op woensdag 15 augustus 2012 22:46 schreef mousy31 het volgende:
[..]
Altijd, maar das niet erg zo ben k nou eenmaal , altijd alles overdenken en dat doe ik graag.
Werd gisteren bijv ergens zwijn genoemd en heb t maar gelaten en genegeerd en heb dr niet eens mee gezeten. Moest er eigenlijk om lachen
Hoewel ook zat vrijwilligers dat werk onbetaald doen.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 23:48 schreef Ratelslangetje het volgende:
Hulpverleners zitten er alleen maar voor hun eigen portemonnee en verder niets!
Ja als begeleider voor onbenullige bezigheden. Degene die jouw gestel en kijk op de wereld bepaalt is toch echt een persoon die zijn zakken vult door jouw 'problemen'.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 00:17 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Hoewel ook zat vrijwilligers dat werk onbetaald doen.
Dat dan weer wel.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 00:17 schreef vogeltjesdans het volgende:
Hoewel ook zat vrijwilligers dat werk onbetaald doen.
Ik snap wat je bedoelt. Een persoon die er voor heeft doorgeleerd om geld te verdienen aan andermans problemen. Maar dat wil niet zeggen dat ook vrijwilligers niet heel goed werk kunnen doen. Die zijn vaak nog veel betrokkenerner dan mensen die er hun zakken mee vullen.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 00:24 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
Ja als begeleider voor onbenullige bezigheden. Degene die jouw gestel en kijk op de wereld bepaalt is toch echt een persoon die zijn zakken vult door jouw 'problemen'.
Vraag je eens af wie daar belang bij hebben, en het antwoord komt vanzelf.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 01:10 schreef R0N1N het volgende:
Hoe bizar onze huidige wereld in elkaar steekt blijkt nu ook maar weer duidelijk uit die hele Assange affaire.
Voorop gesteld, ik vind het een eikel. maar die hele gang van zaken ...![]()
Een land dreigt om tegen elk fatsoen, afspraak & recht in een ambassade binnen te dringen van een ander land (Op basis van een "anti-terorrisme (!!!) wet" die dat zogezegd mogelijk zou maken) om zodoende iemand op te pakken en uit te leveren aan weer een ander land wat hem enkel zoekt voor een verhoor omtrent een dubieuse zaak rond een gescheurd condoom ...
![]()
(No doubt met de bedoeling hem op te pakken in verband met een direct verzoek tot uitlevering van de USofA maar dat is "speculatie")
Ligt het nou aan mij of ... zijn we collectief "van het padje af" ?
Lekker slapen, Mousyquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 11:00 schreef mousy31 het volgende:
thx E_Ok ga poosje slapen, ik kan me ook niet goed consentreren.
Beterschap Mousyquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 11:00 schreef mousy31 het volgende:
thx E_Ok ga poosje slapen, ik kan me ook niet goed consentreren.
Nee. Aangezien ik me dat niet hoef af te vragen in geval van Assange. Gaat meer over de hele gang van zaken, vandaar het geanonimiseerde verhaal.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 11:25 schreef vogeltjesdans het volgende:
Vraag je eens af wie daar belang bij hebben, en het antwoord komt vanzelf.
Insgelijks!quote:
Vooral als je het juist op het heetst van de dag doet, zusje.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 13:17 schreef Natalie het volgende:
Wat krijg je 't warm van stofzuigen...
Anders moet 't morgen.. En dan is het nóg warmerquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 13:19 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Vooral als je het juist op het heetst van de dag doet, zusje.
Dat is ook weer waar.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 13:36 schreef Natalie het volgende:
[..]
Anders moet 't morgen.. En dan is het nóg warmer
Volgens mij is alles in gereedheid gebracht voor je verjaardagsfeestje Nathalie. Het wordt vast hartstikke leukquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 16:25 schreef Natalie het volgende:
Huiskamer is top-top in orde!
Laat 't sporten maar zitten vandaag. Volgens mij heb ik voldoende bewogen
Nu nog pakken sap halen. Want die ben ik natuurlijk weer vergeten. Ook lopend, natuurlijk, want een auto hebben we niet.
Ja, hoop het ookquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 16:32 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Volgens mij is alles in gereedheid gebracht voor je verjaardagsfeestje Nathalie. Het wordt vast hartstikke leuk
Ja, die blijft leukquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 16:33 schreef Lavenderr het volgende:
En deze gewoon omdat ik het zo'n lekker liedje vind
wel euh, toen ik 15-16 was ben ik van een podium gedonderd, kinesistherapie gehad, dit jaar uit de tram in De Panne gedonderd en vorige week getackled door de stoeprand.quote:
Sterkte en voorspoedig herstel gewenst !quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 17:59 schreef sararaats het volgende:
[..]
wel euh, toen ik 15-16 was ben ik van een podium gedonderd, kinesistherapie gehad, dit jaar uit de tram in De Panne gedonderd en vorige week getackled door de stoeprand.
spier gescheurd, voet 90 graden ingetaped en binnenkort krijg ik oefeningen om m'n enkelspieren weer sterk te maken want ze zijn te zwak.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |