FilmpjescollectieSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Van Rhijnquote:Op zondag 5 augustus 2012 22:20 schreef HeatWave het volgende:
Jansen, sja, hij oogt vandaag weer, net als de rest, totaal ongeinteresseerd idd.
Ik weet het nog steeds niet, ik vond hem vorig jarig niet mislukt, wel tegengevallen. Misschien als het gezeik met Vitesse voorbij is dat het wel weer goed komt.
Maar de leider gaat hij niet worden, en wie dan wel? Sjappie de Jong?.
Ik hoop dat ze heel blijven.quote:Op zondag 5 augustus 2012 22:21 schreef j0rdiiii het volgende:
Deze wedstrijd was geheel volgens verwachting, fucking Janssen en de Jong als halfspelers, totaal geen voetbal niks.
Gelukkig komen Eriksen, Boilesen, Boerrigter, Sulejmani, Sana en eventuele aankopen er nog bij.
Die is toch te duur.quote:Op zondag 5 augustus 2012 22:23 schreef Ajacied422 het volgende:
Maargoed, Assaidi was gespot bij de wedstrijd ja, en Frank de Boer zei dat het een interessante speler was.
Ach, zegt hij over zoveel spelers. Maar hoop dat hij komt
kampioen word je tegen de kleintjesquote:Op zondag 5 augustus 2012 22:24 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Ik hoop dat ze heel blijven.
Eriksen, dat zal wel goed komen.
Boilesen, ik moet het nog maar zien. Als die dit jaar aan 20 wedstrijden komt, zou het me verbazen.
Boerrigter, erg belangrijk. Maar ik denk dat die ook geen 20 wedstrijden gaat spelen.
Sulejmani, ondertussen beetje lang verhaal. Of geblesseerd, of te dik en net als Janssen vaak weinig overtuigend.
Sana, tja. Daar kun je in zijn eerste jaar nog weinig van verwachten.
Als we van deze jongens uit moeten gaan, zie ik het niet gebeuren. Maar ach, de wonderen zijn de wereld nog niet uit. Misschien blijven ze dit jaar wel allemaal fit
Het is dan ook nog geen 1 septemberquote:Op zondag 5 augustus 2012 22:24 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Als we van deze jongens uit moeten gaan, zie ik het niet gebeuren. Maar ach, de wonderen zijn de wereld nog niet uit. Misschien blijven ze dit jaar wel allemaal fit
nog een maand om lekker gierig te zijn en te laten zien wat voor schraper je bentquote:Op zondag 5 augustus 2012 22:25 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Het is dan ook nog geen 1 september
Je kunt niet verwachten dat een speler er direct staat in zo'n onevenwichtig elftal. Dat heeft tijd nodig. En die is er dus niet meer.quote:Op zondag 5 augustus 2012 22:25 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Het is dan ook nog geen 1 september
Beter dan niets hé.quote:Op zondag 5 augustus 2012 22:26 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Je kunt niet verwachten dat een speler er direct staat in zo'n onevenwichtig elftal. Dat heeft tijd nodig. En die is er dus niet meer.
PSV wel dan? Ze scoren steeds uit de counter en ze lieten gewoon zien dat ze moeite hebben met het spel te maken. Wat gaan ze tegen PEC Zwolle doen dan? Daar moeten zij het spel maken, of gewoon daar ook lekker loeren op de counter?quote:Op zondag 5 augustus 2012 22:27 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
En dat wordt je niet op de manier van vandaag.
Beter dan vandaag ja, mits er een CV komt zie ik het goed komen ja.quote:Op zondag 5 augustus 2012 22:21 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Tja. Maar het kwaliteitsverschil is zoals Ronald de Boer ook al schetste nu wel erg groot. Als je het aantal internationals tegen elkaar afzet bijvoorbeeld. Geloof dat bij de PSV vandaag zo'n beetje de hele basis international was.
Bij Ajax stonden meer spelers die nog niet aan 30 eredivisiewedstrijden komen dan dat er internationals in staan.
Maar goed. Jij wilt zeggen dat je het nog wel goed ziet komen?
Dat ja. Maar het vertrek van Vertonghen kondigde zich al meer dan een jaar aan. Dan moet je in die tijd een vervanger vinden en niet te gierig zijn om te betalen om een dergelijke steunpilaar te vervangen.quote:
Overmars zal wel aankomen met een prutser op het laatste nippertjequote:Op zondag 5 augustus 2012 22:29 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Dat ja. Maar het vertrek van Vertonghen kondigde zich al meer dan een jaar aan. Dan moet je in die tijd een vervanger vinden en niet te gierig zijn om te betalen om een dergelijke steunpilaar te vervangen.
Die hebben voldoende kwaliteit. En nog wissels (internationals) genoeg op de bank. Die gaan echt niet zo'n seizoen spelen als vorig jaar.quote:Op zondag 5 augustus 2012 22:28 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
PSV wel dan? Ze scoren steeds uit de counter en ze lieten gewoon zien dat ze moeite hebben met het spel te maken. Wat gaan ze tegen PEC Zwolle doen dan? Daar moeten zij het spel maken, of gewoon daar ook lekker loeren op de counter?
Slechter kan het niet. Maar het kampioenschap is nu al heel ver weg.quote:Op zondag 5 augustus 2012 22:28 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Beter dan vandaag ja, mits er een CV komt zie ik het goed komen ja.
Het zal me benieuwen of die nog met iets op de proppen komt.quote:Op zondag 5 augustus 2012 22:30 schreef vincerusso het volgende:
[..]
Overmars zal wel aankomen met een prutser op het laatste nippertje
quote:Op zondag 5 augustus 2012 22:30 schreef HeatWave het volgende:
Jongens, het is taktiek. We hebben weer geen elftal dat meekan doen om het kampioenschap in de beginfase, en na de winterstop komt alles weer goed.
Zo is het geplanned.
ook al komt die ermee, het zal afketsen op de transfersomquote:Op zondag 5 augustus 2012 22:31 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Het zal me benieuwen of die nog met iets op de proppen komt.
Ik was ook totaal niet in paniek na de 2-0 ( rest heb ik niet gezien). Maar dat Blind 2x de fout in gaat en dat PSV alleen kan counteren, tsja, daar heb je geen glazen bol voor nodig:')quote:Op zondag 5 augustus 2012 22:28 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
PSV wel dan? Ze scoren steeds uit de counter en ze lieten gewoon zien dat ze moeite hebben met het spel te maken. Wat gaan ze tegen PEC Zwolle doen dan? Daar moeten zij het spel maken, of gewoon daar ook lekker loeren op de counter?
Dijks kan niet koppenquote:Op zondag 5 augustus 2012 22:36 schreef Tyron het volgende:
Dijks moet centraal man, ipv van Blind. Ik weet dat hij daar nog nooit gespeeld heeft maar laat hem daar maar even wennen op trainingen en tegen kleine ploegen.
Zegt ie zelfquote:Op zondag 5 augustus 2012 22:38 schreef Tyron het volgende:
[..]
Serieus? Hoe kom je daarbij? Een gast met zijn lengte kan je dat toch wel aanleren?
Dat heeft hij nooit geleerd, hij weet niet wat hij moet doen en het doet altijd pijn zegt hijquote:Op zondag 5 augustus 2012 22:38 schreef Tyron het volgende:
[..]
Serieus? Hoe kom je daarbij? Een gast met zijn lengte kan je dat toch wel aanleren?
Dat leert hij dan maar. Met zijn lengte hoef je niet eens te koppen..de bal gaat gewoon naar je hoofd. Bovenstaand, zei hij dat echt? Jezus wat een doetje.quote:
quote:Op zondag 5 augustus 2012 22:39 schreef wieisboos het volgende:
[..]
Dat heeft hij nooit geleerd, hij weet niet wat hij moet doen en het doet altijd pijn zegt hij
Heerlijke uitslag toch weer he? Geeft je weer even de ruimte om heerlijk te gaan zeiken.quote:Op zondag 5 augustus 2012 22:32 schreef vincerusso het volgende:
[..]
ook al komt die ermee, het zal afketsen op de transfersom
Ik vrees dat Boilesen en die Boer er niet meer bijkomen. en die Sana ? daar weet je niet of het wat is . Moisanderquote:Op zondag 5 augustus 2012 22:42 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Heerlijke uitslag toch weer he? Geeft je weer even de ruimte om heerlijk te gaan zeiken.
Moisander had je graag gezien zeker? Lekkere dure aankoop en als dan na een tijdje blijkt dat hij toch niet helemaal zo goed is weer lekker gaan zeiken. Moisander kun je nu al bij het rijtje Wielaert en Oleguer zetten. Kost teveel, voegt te weinig toe.
Vandaag stonden Dijks, Özbiliz, Janssen, Fischer en Blind die normaal gesproken gewoon niet in de basis staan. In het geval van Dijks en ook gewoon Fischer vind ik dat niet erg aangezien het gewoon grote talenten zijn die hun concurrenten(Koppers & Ebecilio) nu al voorbij zijn.
Dan heb je nog Ebecilio, Koppers, Veltman en waarschijnlijk ook Serero op de bank die normaal ook niet eens bij de selectie zitten.
Nu al roepen dat Ajax veel te veel kwaliteit mist en voor het kampioenschap kansloos is slaat echt helemaal nergens op. Zet Eriksen, Boilesen, Boerrigter, Sulejmani, Denswil en Sana bij de selectie en je hebt echt al een heel ander beeld.
Ik zou er een LCV en eventueel een aanvaller bijhalen. Janssen, Özbiliz verkopen gezien de interesse. Ebecilio, Koppers, Lukoki, Veltman, Klaassen en ik vergeet er vast nog een paar kun je gewoon bij Jong Ajax laten of verhuren.
Hoop het. Maar toch wil ik veeeeeeeeeeeeeeeeel liever een nieuwe verdediger.quote:Op zondag 5 augustus 2012 22:43 schreef Ajacied422 het volgende:
Zou Assaidi gekomen zijn op uitnodiging van Ajax?
Ja. Dijks speelde erg goed en Anita, Alderweireld en Van Rhijn vond ik ook goed (Mertens en Narsingh bijna niet gezien).quote:Op zondag 5 augustus 2012 22:47 schreef S0nic het volgende:
Wedstrijd gemist![]()
Blind was blijkbaar dramatisch zoals verwacht?
Hoop het niet.quote:Op zondag 5 augustus 2012 22:23 schreef Ajacied422 het volgende:
Maargoed, Assaidi was gespot bij de wedstrijd ja, en Frank de Boer zei dat het een interessante speler was.
Ach, zegt hij over zoveel spelers. Maar hoop dat hij komt
quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:01 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
hij wil het niet omdat hij aan de kant stond van El Hamdaoui.
Neuh, Assaidi is gewoon een lastige vent. Bemoeide zich destijds ook met de aanpak van El Hamdaoui. En nu wil hij wel graag voor ons komen spelen?quote:
Bronnen?quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:02 schreef GGMM het volgende:
[..]
Neuh, Assaidi is gewoon een lastige vent.
Als je wedstrijden van Assaidi en El Hamdoei kijkt zie je echt wel verschil. Mounier die jankt telkens bij de scheidsrechter en dat zie je Assaidi bijvoorbeeld nooit doen.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:02 schreef GGMM het volgende:
[..]
Neuh, Assaidi is gewoon een lastige vent. Bemoeide zich destijds ook met de aanpak van El Hamdaoui. En nu wil hij wel graag voor ons komen spelen?
Gewoon oprotten met die gast.
Ben je nou echt tegen hem omdat hij voor Hamlap opkwam?quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:02 schreef GGMM het volgende:
[..]
Neuh, Assaidi is gewoon een lastige vent. Bemoeide zich destijds ook met de aanpak van El Hamdaoui. En nu wil hij wel graag voor ons komen spelen?
Gewoon oprotten met die gast.
Als iemand hem een vraag erover stelt kan hij moeilijk weglopenquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:03 schreef GGMM het volgende:
[..]
Het feit dat hij zich geroepen voelt zich er tegen aan te bemoeien zegt genoeg.
Alles baseren op 1 incidentquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:03 schreef GGMM het volgende:
[..]
Het feit dat hij zich geroepen voelt zich er tegen aan te bemoeien zegt genoeg.
Hij kan gewoon zeggen dat hij daar geen fuck van af weet en er dus geen mening over kán vormen.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:04 schreef Tyron het volgende:
[..]
Als iemand hem een vraag erover stelt kan hij moeilijk weglopen
Dus je hebt liever een speler die zijn mening niet durft te geven?quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:05 schreef GGMM het volgende:
[..]
Hij kan gewoon zeggen dat hij daar geen fuck van af weet en er dus geen mening over kán vormen.
Waarom dan?quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:05 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nee hoor, vind het ook een matige voetballer.
Ik denk het wel. Of Sana moet echt heel goed zijn. Maar een verdediger heeft voorrang.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:06 schreef ajacied4lf het volgende:
De vraag is; moet je Assaidi halen?
Ik denk het niet.
`Dat zeg ik niet. Je begrijpt het duidelijk nog niet, maakt niet uitquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:05 schreef Tyron het volgende:
[..]
Dus je hebt liever een speler die zijn mening niet durft te geven?Nee bedankt.
Overmars:quote:Het is ook de reden waarom de aandacht van ‘droomkandidaat’ Niklas Moisander werd verlegd naar Marc Muniesa Martinez (zie kader). De speler van FC Barcelona zou op huurbasis één jaar het gat moeten opvullen dat Jan Vertonghen achterlaat en maakt na één jaar weer plaats voor Stefano Denswil, aan wie een mooie toekomst wordt voorspeld en die tegen die tijd klaar moet zijn voor het eerste.
De Boer:quote:Voor het aantrekken van Moisander gaat Ajax ervan uit minimaal vier miljoen euro naar AZ te moeten overmaken. Bij zulke bedragen is het gebruikelijk dat een speler op zijn minst vier seizoenen tekent. En met een gemiddeld jaarsalaris van één miljoen euro bruto zou Ajax in totaal acht miljoen euro kwijt zijn. Omdat Stefano Denswil al staat te trappelen om de vaste linksbenige centrale verdediger te worden, acht Marc Overmars het verstandiger Muniesa voor één jaar te huren. Dat zou de Amsterdammers naar verwachting slechts enkele tonnen euro’s kosten. Een besparing dus van ruim zeven miljoen euro.
De opvolger van Vertonghen is gewoon Denswil. Een geschikte speler die het 'gat' even vult vind je niet zomaar. Daar zijn ze nu nog gewoon druk mee bezig en ik zie dat nog wel goed komen. Er is niks aan de hand.quote:Stefano Denswil speelt maandag ook voor Jong Ajax om de super cup tegen Jong FC Twente. De Boer sluit niet uit dat de centrale verdediger snel aansluit bij de hoofdmacht. „Hij moet zich even aanpassen, maar ik vond hem in onze laatste oefenwedstrijd tegen Norwich City heel behoorlijk spelen.”
Een veredelde 'Babel'. Speelt 1 leuke wedstrijden en vervolgens weer 3 kutwedstrijden. Geen Ajax-niveau.quote:
Oh god de "je snapt het niet" reactie.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:07 schreef GGMM het volgende:
[..]
`Dat zeg ik niet. Je begrijpt het duidelijk nog niet, maakt niet uit
Ja laten we nog een seizoen met Ebecilio , Özbiliz en Lukoki aanklotenquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:07 schreef GGMM het volgende:
[..]
Een veredelde 'Babel'. Speelt 1 leuke wedstrijden en vervolgens weer 3 kutwedstrijden. Geen Ajax-niveau.
En nee, dat zijn de spelers die er nu staan ook niet nee, maar waarom meer rotzooi in huis halen?
Nee, je bent gewoon duidelijk nog niet zo oud blijkbaar.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:08 schreef Tyron het volgende:
[..]
Oh god de "je snapt het niet" reactie.PSV topic waardig.
Denswil heb ik vertrouwen in, maar dat is de toekomst. Hij kan het dit seizoen niet. Dus je moet sowieso een verdediger halen.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:07 schreef j0rdiiii het volgende:
RvC:
[..]
Overmars:
[..]
De Boer:
[..]
De opvolger van Vertonghen is gewoon Denswil. Een geschikte speler die het 'gat' even vult vind je niet zomaar. Daar zijn ze nu nog gewoon druk mee bezig en ik zie dat nog wel goed komen. Er is niks aan de hand.
Precies, net als vorig seizoen.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:08 schreef S0nic het volgende:
[..]
Ja laten we nog een seizoen met Ebecilio , Özbiliz en Lukoki aankloten
? Boerrigter, Fischer, Sulejmani, Sana.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:08 schreef S0nic het volgende:
[..]
Ja laten we nog een seizoen met Ebecilio , Özbiliz en Lukoki aankloten
Maar met Boerrigter heb ik niet het idee dat dat nog goed gaat komenquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:09 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
? Boerrigter, Fischer, Sulejmani, Sana.
Dat dus. En zelfs een CV hoeft van mij niet per se.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:09 schreef ajacied4lf het volgende:
1 CV halen en Ajax is klaar, en ik heb er 100% vertrouwen in.
Maar hij had er wel een mening over, waarom zou hij die verbergen als hij er iets over te zeggen heeft?quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:09 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nee, je bent gewoon duidelijk nog niet zo oud blijkbaar.
Iemand die aangeeft dat hij niet alle informatie heeft en geen mening kán vormen is niet per se iemand die geen mening dúrft te geven. Je kraamt gewoon onzin uit.
Blind was idd erg goed.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:10 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat dus. En zelfs een CV hoeft van mij niet per se.
Omdat hij er niks vanaf weet. Dat zeg ik net.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:10 schreef Tyron het volgende:
[..]
Maar hij had er wel een mening over, waarom zou hij die verbergen als hij er iets over te zeggen heeft?
Dit ja en Sana kan net zo goed een enorme miskoop zijn. Met Assaidi haal je gewoon een versterking.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:10 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Maar met Boerrigter heb ik niet het idee dat dat nog goed gaat komen
En Sulejmani moet eerst afvallen voor hij weer moet spelen vind ik
Hoe wil je het achterin oplossen?quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:10 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat dus. En zelfs een CV hoeft van mij niet per se.
Maar in zijn ogen wist hij er blijkbaar wel wat van af.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:10 schreef GGMM het volgende:
[..]
Omdat hij er niks vanaf weet. Dat zeg ik net.
Assaidi kan geen miskoop zijn?quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:11 schreef S0nic het volgende:
[..]
Dit ja en Sana kan net zo goed een enorme miskoop zijn. Met Assaidi haal je gewoon een versterking.
Maakte één fout. 3 andere tegengoals werden voor het gemak ook maar even aan hem gewetenquote:
Precies, dus is hij ontiegelijk dom.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:11 schreef Tyron het volgende:
[..]
Maar in zijn ogen wist hij er blijkbaar wel wat van af.
laat hem , hij blijft maar volhouden met die Boerrigter en iemand die mss heel erg kan falenquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:10 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Maar met Boerrigter heb ik niet het idee dat dat nog goed gaat komen
En Sulejmani moet eerst afvallen voor hij weer moet spelen vind ik
Dat dus. Nu is Assaidi opeens zeker weten een versterkingquote:
Maakte bij meerdere goals wel een foutje hoorquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:12 schreef GGMM het volgende:
[..]
Maakte één fout. 3 andere tegengoals werden voor het gemak ook maar even aan hem geweten
Niks mis met Blind. Een nieuwe Vertonghen haal je toch nooit, die leid je alleen maar op. Alle CV's die er direct moesten staan zijn in het verleden totaal mislukt.
Ik spreek je weer als Blind weer enorm faalt bij een wedstrijd tegen een counterploegquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:12 schreef GGMM het volgende:
[..]
Maakte één fout. 3 andere tegengoals werden voor het gemak ook maar even aan hem geweten
Niks mis met Blind. Een nieuwe Vertonghen haal je toch nooit, die leid je alleen maar op. Alle CV's die er direct moesten staan zijn in het verleden totaal mislukt.
Kans is minder groot ja. Je weet wat je binnen haalt , wie weet er hier iets over Sana behalve dat Youtube filmpjequote:
Nee, hij komt gewoon op voor iemand die in hetzelfde nationale elftal speelt. Jij noemt het dom, ik geef hem ook ongelijk maar noem het dapper en respectvol.quote:
Dus als wij niets van die speler weten, weten we niet wie we binnenhalen en is het een miskoop? Kromme redenering.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:12 schreef S0nic het volgende:
[..]
Kans is minder groot ja. Je weet wat je binnen haalt , wie weet er hier iets over Sana behalve dat Youtube filmpje
Hele team zag er niet goed uit muv een enkeling. Dus wat dat betreft paste hij er prima bij.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:12 schreef Tyron het volgende:
[..]
Maakte bij meerdere goals wel een foutje hoorMisschien niet een directe fout waardoor er een doelpunt kwam, maar hij zag er nooit gezond uit.
Kom aan wil je nou serieus het hele seizoen met Daley Blind gaan spelen?quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:12 schreef GGMM het volgende:
[..]
Maakte één fout. 3 andere tegengoals werden voor het gemak ook maar even aan hem geweten
Niks mis met Blind. Een nieuwe Vertonghen haal je toch nooit, die leid je alleen maar op. Alle CV's die er direct moesten staan zijn in het verleden totaal mislukt.
We kunnen ook Zomer naast Blind zetten . Vind ie ook goed denk ikquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:12 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik spreek je weer als Blind weer enorm faalt bij een wedstrijd tegen een counterploeg
Wát een onzinquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:13 schreef Tyron het volgende:
[..]
Nee, hij komt gewoon op voor iemand die in hetzelfde nationale elftal speelt.
Dijks en van Rhijn speelde prima tegen de buitenspelers.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:13 schreef GGMM het volgende:
[..]
Hele team zag er niet goed uit muv een enkeling. Dus wat dat betreft paste hij er prima bij.
Heb 3 complete wedstrijden van hem gezien op youtube, voetballen kan hij zeker.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:12 schreef S0nic het volgende:
[..]
Kans is minder groot ja. Je weet wat je binnen haalt , wie weet er hier iets over Sana behalve dat Youtube filmpje
Ja.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:13 schreef S0nic het volgende:
[..]
Kom aan wil je nou serieus het hele seizoen met Daley Blind gaan spelen?
1 fout?quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:12 schreef GGMM het volgende:
[..]
Maakte één fout. 3 andere tegengoals werden voor het gemak ook maar even aan hem geweten
Niks mis met Blind. Een nieuwe Vertonghen haal je toch nooit, die leid je alleen maar op. Alle CV's die er direct moesten staan zijn in het verleden totaal mislukt.
quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:13 schreef vincerusso het volgende:
[..]
We kunnen ook Zomer naast Blind zetten . Vind ie ook goed denk ik
Precies, een enkeling.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:14 schreef Tyron het volgende:
[..]
Dijks en van Rhijn speelde prima tegen de buitenspelers.
Ik heb 2 wedstrijden (90minuten) van hem gezien, en dat zag er echt prima uit.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:12 schreef S0nic het volgende:
[..]
Kans is minder groot ja. Je weet wat je binnen haalt , wie weet er hier iets over Sana behalve dat Youtube filmpje
Ja, jij sterkte met het gehuil na elke wedstrijd. Eindelijk geven we geen miljoenen meer uit en je blijft maar janken om een CV en een buitenspeler. Het is nooit goed bij jou.quote:
Dat zeg ik niet. Ik persoonlijk vind het een grotere gok dan bijv Assaidi.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:13 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dus als wij niets van die speler weten, weten we niet wie we binnenhalen en is het een miskoop? Kromme redenering.
Maar we hebben het nu vooral over verdedigend gebied. Ik bedoel, Eriksen werd gemist op het middenveld. Een Boerrigter is ook wel lekker voorin en liever Sulejmani dan Ozbilliz. Dijks is pas komen kijken en was vandaag zeker de Ajacied vd wedstrijd en Blind die toch wel wat ervaring heeft was gewoon weer de zwakste schakel.quote:
Met Blind gaan we geen goed figuur slaan in de CL. En krijgen we het enorm lastig in de Eredivisie tegen clubs die speculeren op de counter. En ga je sowieso geen toppers zoals tegen PSV & AZ winnen.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:15 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja, jij sterkte met het gehuil na elke wedstrijd. Eindelijk geven we geen miljoenen meer uit en je blijft maar janken om een CV en een buitenspeler. Het is nooit goed bij jou.
Ik heb het artikel gelezen. Het feit dat hij gewoon voor hem opkomt puur en alleen omdat hij in het nationale elftal speelt en dus zonder kennis van zaken een onzinnige op nationalisme gebaseerde mening uitkraamt is gewoon onzinnig.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:14 schreef Tyron het volgende:
[..]
Geen onzin, maar een feit?Lees het artikel maar nog eens.
Hij kostte 350.000 man. Assaidi gaat je minimaal 3,5 miljoen kosten.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:16 schreef S0nic het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet. Ik persoonlijk vind het een grotere gok dan bijv Assaidi.
Ik ben iemand die nooit om transfers vraagt en er altijd vertrouwen in heeft. Maar een andere CV is echt heel belangrijk.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:15 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja, jij sterkte met het gehuil na elke wedstrijd. Eindelijk geven we geen miljoenen meer uit en je blijft maar janken om een CV en een buitenspeler. Het is nooit goed bij jou.
Waarom dan?quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:16 schreef S0nic het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet. Ik persoonlijk vind het een grotere gok dan bijv Assaidi.
Dagobert Duck zal trots zijn op Overmars . Zal die ook een pakhuis hebben waarin die in al die miljoenen kan zwemmen ?quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:15 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja, jij sterkte met het gehuil na elke wedstrijd. Eindelijk geven we geen miljoenen meer uit en je blijft maar janken om een CV en een buitenspeler. Het is nooit goed bij jou.
Nee, dat was Janssen.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:16 schreef Tyron het volgende:
[..]
Maar we hebben het nu vooral over verdedigend gebied. Ik bedoel, Eriksen werd gemist op het middenveld. Een Boerrigter is ook wel lekker voorin en liever Sulejmani dan Ozbilliz. Dijks is pas komen kijken en was vandaag zeker de Ajacied vd wedstrijd en Blind die toch wel wat ervaring heeft was gewoon weer de zwakste schakel.
Dat denk jij. Ik dus niet.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:16 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Met Blind gaan we geen goed figuur slaan in de CL. En krijgen we het enorm lastig in de Eredivisie tegen clubs die speculeren op de counter. En ga je sowieso geen toppers zoals tegen PSV & AZ winnen.
Op dit soort onzin ga ik niet in.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:17 schreef vincerusso het volgende:
[..]
Dagobert Duck zal trots zijn op Overmars . Zal die ook een pakhuis hebben waarin die in al die miljoenen kan zwemmen ?
Waarom denk jij van niet dan? Zeg dat eens.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:18 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat denk jij. Ik dus niet.
[..]
Op dit soort onzin ga ik niet in.
Hoe kan je dat nou niet denken? Je hebt toch gvd gezien hoe slecht verdedigd er werd vandaag en dan met name door Blindquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:18 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat denk jij. Ik dus niet.
[..]
Op dit soort onzin ga ik niet in.
Blind is ook onzin, maar die is toch de koningquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:18 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat denk jij. Ik dus niet.
[..]
Op dit soort onzin ga ik niet in.
Hij kostte alleen 10 keer zo weinig, dus waar je dat vandaan haalt is onbegrijpelijk.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:16 schreef S0nic het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet. Ik persoonlijk vind het een grotere gok dan bijv Assaidi.
Niet met name door Blind. Dat is jouw mening.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:19 schreef Tyron het volgende:
[..]
Hoe kan je dat nou niet denken? Je hebt toch gvd gezien hoe slecht verdedigd er werd vandaag en dan met name door Blind
Heb al duidelijk uitgelegd waarom ik liever geen CV gekocht zie worden; lees maar terug.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:19 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Waarom denk jij van niet dan? Zeg dat eens.
deze?quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:21 schreef GGMM het volgende:
[..]
Heb al duidelijk uitgelegd waarom ik liever geen CV gekocht zie worden; lees maar terug.
quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:15 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja, jij sterkte met het gehuil na elke wedstrijd. Eindelijk geven we geen miljoenen meer uit en je blijft maar janken om een CV en een buitenspeler. Het is nooit goed bij jou.
Hij zegt toch niet welke optie beter is? Hij geeft alleen maar aan dat in het geval dat Ajax het niet lukt een LCV te halen hij het ook nog wel goed ziet komen.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:19 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Waarom denk jij van niet dan? Zeg dat eens.
De backs deden het prima en Alderweireld maakte ook geen grote fouten. Dat is onze verdediging en die gasten die daar staan horen te verdedigen. Blind faalde hard.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:20 schreef GGMM het volgende:
[..]
Niet met name door Blind. Dat is jouw mening.
Maar even serieus; jij ziet het goed komen met Blind & Toby als CV?quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:21 schreef GGMM het volgende:
[..]
Heb al duidelijk uitgelegd waarom ik liever geen CV gekocht zie worden; lees maar terug.
Nee.quote:
quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:12 schreef GGMM het volgende:
[..]
Een nieuwe Vertonghen haal je toch nooit, die leid je alleen maar op. Alle CV's die er direct moesten staan zijn in het verleden totaal mislukt.
Wat is de garantie dat het wel goedkomt als we een CV halen? Vond Blind aardig spelen eind vorig seizoen. Vandaag ging het, met iedereen en dus ook met hem, wat minder. Vind het opportunistische gebral dat hij direct weg moet en dat er een nieuwe moet komen echt enorm ergerlijk.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:22 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Maar even serieus; jij ziet het goed komen met Blind & Toby als CV?
Oke bedankt man.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:22 schreef Tyron het volgende:
[..]
Als je met Blind speelt, speel je met drie verdedigers.
Blind zakt als eerste door het ijs als het wat minder gaat.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:23 schreef GGMM het volgende:
[..]
Wat is de garantie dat het wel goedkomt als we een CV halen? Vond Blind aardig spelen eind vorig seizoen. Vandaag ging het, met iedereen en dus ook met hem, wat minder. Vind het opportunistische gebral dat hij direct weg moet en dat er een nieuwe moet komen echt enorm ergerlijk.
Ah oké. Maar in ieder geval vind ik dat Blind niet meer in de basis hoeft. Jij vindt dus van wel.quote:
Eerst even afwachten of hij weggaatquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:22 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Hij zegt toch niet welke optie beter is? Hij geeft alleen maar aan dat in het geval dat Ajax het niet lukt een LCV te halen hij het ook nog wel goed ziet komen.
Je kan Blind en Denswil gebruiken. Je kan Boilesen op LCV gaan gebruiken en Dijks + Koppers op LB. Je kan van der Wiel gewoon als RB gaan gebruiken en een centrum van Rhijn - Alderweireld gaan gebruiken.
Ja, dat dusquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:22 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Hij zegt toch niet welke optie beter is? Hij geeft alleen maar aan dat in het geval dat Ajax het niet lukt een LCV te halen hij het ook nog wel goed ziet komen.
Je kan Blind en Denswil gebruiken. Je kan Boilesen op LCV gaan gebruiken en Dijks + Koppers op LB. Je kan van der Wiel gewoon als RB gaan gebruiken en een centrum van Rhijn - Alderweireld gaan gebruiken.
Dat roepen de meeste al het hele seizoenquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:23 schreef GGMM het volgende:
[..]
Vind het opportunistische gebral dat hij direct weg moet en dat er een nieuwe moet komen echt enorm ergerlijk.
Utrecht - Ajax 2010 is het eerste wat ik me nog kan ophalen.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:23 schreef vincerusso het volgende:
[..]
Blind zakt als eerste door het ijs als het wat minder gaat.
Ik zeg dat een nieuwe CV een minstens evengrote gok is als een Blind.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:23 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ah oké. Maar in ieder geval vind ik dat Blind niet meer in de basis hoeft. Jij vindt dus van wel.
Vasovic draait zich om in zijn graf . Jezus waar mensen tegenwoordig tevreden mee zijnquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:24 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Utrecht - Ajax 2010 is het eerste wat ik me nog kan ophalen.
Elke speler is een grote gok, want je weet nooit wat er gebeurd. Toch kunnen we niet alles opvullen met jeugd, Denswil is er bijna klaar voor maar tot die tijd staat er een Blind in de verdediging. Ajax onwaardig en er moet dus een versterking komen.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:24 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik zeg dat een nieuwe CV een minstens evengrote gok is als een Blind.
Hij moet er dus gelijk staan ja. En het schema van deze maand zou dat eigenlijk wel onhandig zijn ja:quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:24 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik zeg dat een nieuwe CV een minstens evengrote gok is als een Blind.
Hangt er vanaf wie het isquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:24 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik zeg dat een nieuwe CV een minstens evengrote gok is als een Blind.
Ik mis Pantelic onder Jol zijn tijdquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:26 schreef S0nic het volgende:
Wel leuk trouwens dat iedereen niet snapte waarom Jol Blind maar geen kans wou geven aantal seizoen geleden![]()
Had hij wel goed gezien toen.
Dat mag jij vinden, ik heb nu al wel genoeg uitgelegd waarom het van mij niet hoeft.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:26 schreef Tyron het volgende:
[..]
Elke speler is een grote gok, want je weet nooit wat er gebeurd. Toch kunnen we niet alles opvullen met jeugd, Denswil is er bijna klaar voor maar tot die tijd staat er een Blind in de verdediging. Ajax onwaardig en er moet dus een versterking komen.
Kan je beter Blind neerzetten en 8 tegengoals incalculeren.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:26 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Hij moet er dus gelijk staan ja. En het schema van deze maand zou dat eigenlijk wel onhandig zijn ja:
AZ thuis
NEC uit
NAC thuis
Heerenveen uit
Bij beide opties ja. Zowel een nieuwe niet ingespeelde CV als Blind.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:26 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Hij moet er dus gelijk staan ja. En het schema van deze maand zou dat eigenlijk wel onhandig zijn ja:
AZ thuis
NEC uit
NAC thuis
Heerenveen uit
Ik hoop dat de Boer het niet eens is met jouquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:28 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat mag jij vinden, ik heb nu al wel genoeg uitgelegd waarom het van mij niet hoeft.
Ik zou die ook niet opstellen in wedstrijden als NAC of Utrecht uit waar vechtvoetbalgespeeld wordquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:28 schreef roepdeman het volgende:
Blind kan geen CL niveau noch die van binnenlandse topwedstrijden aan. In de competitie tegen de subtoppers is hij prima omdat hij niet al te vaak de bal krijgt onder druk.
Same.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:27 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik mis Pantelic onder Jol zijn tijd
Ik snap je standpunt nu helemaal.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:28 schreef GGMM het volgende:
[..]
Bij beide opties ja. Zowel een nieuwe niet ingespeelde CV als Blind.
quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:29 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik snap je standpunt nu helemaal.![]()
Wat een baas was datquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:27 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik mis Pantelic onder Jol zijn tijd
Ja, dat.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:27 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik mis Pantelic onder Jol zijn tijd
Daar geef ik je zeker gelijk in, maar wellicht dat hij wel heeft geleerd van de afgelopen jaren in de eredivisie.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:29 schreef vincerusso het volgende:
[..]
Ik zou die ook niet opstellen in wedstrijden als NAC of Utrecht uit waar vechtvoetbalgespeeld word
ik denk dat ie slappe zak niet beter kan .quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:31 schreef roepdeman het volgende:
[..]
Daar geef ik je zeker gelijk in, maar wellicht dat hij wel heeft geleerd van de afgelopen jaren in de eredivisie.
Dus gewoon lekker Blind behouden en wachten totdat een CV doorbreekt?quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:28 schreef GGMM het volgende:
[..]
Bij beide opties ja. Zowel een nieuwe niet ingespeelde CV als Blind.
quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:30 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dat hakje op die goal van Emanuelson blijft voor mij zijn mooiste AjaxMOMENT_O_
Dat heb ik liever idd.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:32 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Dus gewoon lekker Blind behouden en wachten totdat een CV doorbreekt?
quote:
waar heb je het nou weer over, blij dat Jol weg isquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:31 schreef Ajacied422 het volgende:
Jammer dat destijds het bestuur niet akkoord ging met zijn voorstel.![]()
Denken jullie ook niet dat de kans dan groter was dat Jol langer was gebleven bij Ajax?
Indien ze geen geschikte verdediger vinden wel he? Wat wou je anders doen? In paniek raken en toch maar even 5 milljoen voor Moisander neerleggen?quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:32 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Dus gewoon lekker Blind behouden en wachten totdat een CV doorbreekt?
Ik vraag me af, als Pantelic gebleven was. Dat dat Jol zijn verblijf had beïnvloed. Pantelic liet iedereen goed spelen. En als Pantelic gebleven was, had je ook niet probleem El Hamdaouiquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:33 schreef Tarado het volgende:
[..]
waar heb je het nou weer over, blij dat Jol weg is
Kwalitatief gezien heb ik het huidige Ajax elftal dan ook zelden zo slecht gezien. Destijds hadden we kwalitatief altijd een beter elftal, maar nooit een echt team. Nu zijn we kwalitatief vele malen minder, maar meer een team en vooral meer consistent en pakken we wel de prijzen.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:31 schreef Ajacied422 het volgende:
Jammer dat destijds het bestuur niet akkoord ging met zijn voorstel.![]()
Denken jullie ook niet dat de kans dan groter was dat Jol langer was gebleven bij Ajax?
Suarez Vertonghen Stekelenburgquote:
Maar nog steeds een kutbeleid waar spelers als Mido gekocht werden.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:35 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik vraag me af, als Pantelic gebleven was. Dat dat Jol zijn verblijf had beïnvloed. Pantelic liet iedereen goed spelen. En als Pantelic gebleven was, had je ook niet probleem El Hamdaoui
Ga je hier nou serieus indirect zeggen dat je graag had gehoopt dat Jol was gebleven?quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:35 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik vraag me af, als Pantelic gebleven was. Dat dat Jol zijn verblijf had beïnvloed. Pantelic liet iedereen goed spelen. En als Pantelic gebleven was, had je ook niet probleem El Hamdaoui
OK maar dat blijven theorieën, van mij hadden Pantelic en ook Rommedahl toen mogen blijven, maar we zijn inmiddels wat jaren en 2 kampioenschappen verder zonder die 2quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:35 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik vraag me af, als Pantelic gebleven was. Dat dat Jol zijn verblijf had beïnvloed. Pantelic liet iedereen goed spelen. En als Pantelic gebleven was, had je ook niet probleem El Hamdaoui
Vind het maar apart hoe je van mening bent veranderd, want volgens mij dacht je er na Celtic (die we toen heel makkelijk wonnen) helemaal anders over.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:33 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat heb ik liever idd.
Net zoals álle geslaagde CV's in de afgelopen 10 jaar.
Lees eens beter.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:34 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Indien ze geen geschikte verdediger vinden wel he? Wat wou je anders doen? In paniek raken en toch maar even 5 milljoen voor Moisander neerleggen?
Het is gewoon een lastige kwestie.. kom maar eens met namen. Ik weet het zo 1 2 3 niet hoor. Overmars is nog steeds druk bezig en voorlopig moet je gewoon afwachten.
nee.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:36 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Ga je hier nou serieus indirect zeggen dat je graag had gehoopt dat Jol was gebleven?
Dat dus. En ondanks dat breekt er toch altijd wel talent door, ook nu. Vorig jaar Vertonghen/Anita/Van Rhijn, dit jaar zien we wel.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:35 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Kwalitatief gezien heb ik het huidige Ajax elftal dan ook zelden zo slecht gezien. Destijds hadden we kwalitatief altijd een beter elftal, maar nooit een echt team. Nu zijn we kwalitatief vele malen minder, maar meer een team en vooral meer consistent en pakken we wel de prijzen.
Jan is niet echt meer een talnt met zijn 25 jaarquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:37 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat dus. En ondanks dat breekt er toch altijd wel talent door, ook nu. Vorig jaar Vertonghen/Anita/Van Rhijn, dit jaar zien we wel.
Dan heb je je hele beleid in 1 dag verkloot.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:38 schreef Smoofie het volgende:
6 mil voor Heitinga en 5 mil voor assaidi, dan ben je klaar.
Hoeveel wou Everton ookalweer hebben voor heit?quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:38 schreef Smoofie het volgende:
6 mil voor Heitinga en 5 mil voor assaidi, dan ben je klaar.
6 milquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:38 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Hoeveel wou Everton ookalweer hebben voor heit?
Ben het wel met jou eens hoor, Blind is gewoon (nog) te licht voor Ajaxquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:37 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Vind het maar apart hoe je van mening bent veranderd, want volgens mij dacht je er na Celtic (die we toen heel makkelijk wonnen) helemaal anders over.
Ook toen maakte Blind cruciale fouten, maar toen werden de kansen niet afgemaakt. Blind heeft bewezen het Ajax niveau niet aan te kunnen, Ik was niet de enige die er ook zo over dacht. Ik heb jou ook een aantal keer zien posten dat Blind gewoon niet goed genoeg is.
[..]
Lees eens beter.
Ik zeg dat een nieuwe verdediger belangrijk is. Ik zeg niet dat je zomaar de eerste beste verdediger moet kopen.
GGMM zegt dat je geen verdediger moet halen omdat alle CV's mislukken, wat een onzin.
Want? Het beleid is dat je niet een te hoge prijs betaalt, is dat te hoog dan? 5 mil voor assaidi? Ik vind van niet.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:38 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Dan heb je je hele beleid in 1 dag verkloot.
Terwijl Galatasary akkoord was met Heerenveen met 3,5 miljoen?quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:38 schreef Smoofie het volgende:
6 mil voor Heitinga en 5 mil voor assaidi, dan ben je klaar.
Ahquote:
Waar zegt hij dat dan? Hij zegt alleen maar dat niet elke aankoop zomaar een verbetering is. Ik neem aan dat als Ajax Kompany haalt dat hij dan niet nog steeds hetzelfde roept.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:37 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Vind het maar apart hoe je van mening bent veranderd, want volgens mij dacht je er na Celtic (die we toen heel makkelijk wonnen) helemaal anders over.
Ook toen maakte Blind cruciale fouten, maar toen werden de kansen niet afgemaakt. Blind heeft bewezen het Ajax niveau niet aan te kunnen, Ik was niet de enige die er ook zo over dacht. Ik heb jou ook een aantal keer zien posten dat Blind gewoon niet goed genoeg is.
[..]
Lees eens beter.
Ik zeg dat een nieuwe verdediger belangrijk is. Ik zeg niet dat je zomaar de eerste beste verdediger moet kopen.
GGMM zegt dat je geen verdediger moet halen omdat alle CV's mislukken, wat een onzin.
Kan best, ik ben soms ook best inpulsief met het geven van een mening, maar heb later een discussie gehad met iemand hierover en ben het er mee eens dat er geen CV gekocht hoeft te worden.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:37 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Vind het maar apart hoe je van mening bent veranderd, want volgens mij dacht je er na Celtic (die we toen heel makkelijk wonnen) helemaal anders over.
Ook toen maakte Blind cruciale fouten, maar toen werden de kansen niet afgemaakt. Blind heeft bewezen het Ajax niveau niet aan te kunnen, Ik was niet de enige die er ook zo over dacht. Ik heb jou ook een aantal keer zien posten dat Blind gewoon niet goed genoeg is.
We hebben laatst ook een Vertonghen verkochtquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:39 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ah![]()
Waar denk jij dat geld vandaan te strijken?
Ik denk vanuit een eventueel verkoop van Janssen, Wiel & Özbiliz. En jij?
Assaidi vind ik sowieso niet nodig.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:39 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Want? Het beleid is dat je niet een te hoge prijs betaalt, is dat te hoog dan? 5 mil voor assaidi? Ik vind van niet.
Het beleid is dat alles onder een miljoen moet worden gekochtquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:39 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Want? Het beleid is dat je niet een te hoge prijs betaalt, is dat te hoog dan? 5 mil voor assaidi? Ik vind van niet.
Dat is ook goedquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:39 schreef Tyron het volgende:
[..]
Terwijl Galatasary akkoord was met Heerenveen met 3,5 miljoen?
DIe paar miljoen van Aras en van de CL. En als feyenoord geen CL haalt heb je weer 3 mil ofoz extra.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:39 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ah![]()
Waar denk jij dat geld vandaan te strijken?
Ik denk vanuit een eventueel verkoop van Janssen, Wiel & Özbiliz. En jij?
Dat dus.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:38 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Dan heb je je hele beleid in 1 dag verkloot.
En dat.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:39 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Waar zegt hij dat dan? Hij zegt alleen maar dat niet elke aankoop zomaar een verbetering is. Ik neem aan dat als Ajax Kompany haalt dat hij dan nog steeds hetzelfde roept.
Denk serieus ook dat Marc daarop speculeert.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:40 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Dat is ook goed
[..]
DIe paar miljoen van Aras en van de CL. En als feyenoord geen CL haalt heb je weer 3 mil ofoz extra.
Het spel was iig. stukken beter. Onder Jol speelden we 27 van de 34 wedstrijden iedereen met 5-0 of meer van de mat en hadden we een stuk of 7 wedstrijden waar de koppies volledig verkeerd hingen.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:36 schreef GGMM het volgende:
[..]
Maar nog steeds een kutbeleid waar spelers als Mido gekocht werden.
Assaidi is echt wel beter dan Aras, en als Aras weggaat... Derk met zijn chronische rug blessurequote:Op zondag 5 augustus 2012 23:40 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Assaidi vind ik sowieso niet nodig.
Vind ik wel. Zeker omdat ik het geen goede speler vindt.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:40 schreef Tyron het volgende:
3,5 Miljoen voor Assaidi is echt niet veel geld ofzo![]()
Ik vind(tquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:41 schreef GGMM het volgende:
[..]
Vind ik wel. Zeker omdat ik het geen goede speler vindt.
Je weet wel dat de begroting zonder CL inkomsten en grote transfers nog steeds niet sluitend is he? Daar zijn ze juist naartoe aan het werken. Wat jij nu even roept kan gewoon niet.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:38 schreef Smoofie het volgende:
6 mil voor Heitinga en 5 mil voor assaidi, dan ben je klaar.
Ja maar jij vindt een aankoop ter vervanging van fucking Blind ook niet noodzakelijkquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:41 schreef GGMM het volgende:
[..]
Vind ik wel. Zeker omdat ik het geen goede speler vindt.
Onder Jol hebben we een van de beste seizoenen in de afgelopen 5 jaar gedraaid ja, klopt. Toen verdiende we het ook echt om kampioen te worden. Toen vielen we ook net aan de andere kant.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:41 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Het spel was iig. stukken beter. Onder Jol speelden we 27 van de 34 wedstrijden iedereen met 5-0 of meer van de mat en hadden we een stuk of 7 wedstrijden waar de koppies volledig verkeerd hingen.
Bij Frank is het altijd net, nipt, met soms enorm veel geluk maar vele malen beter qua consistentie.
Krijgen we dit weer.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:42 schreef sitting_elfling het volgende:
Had dan Narsingh opgehaald, die vond ik persoonlijk beter ivg met Assaidi.
Bij een counterclubje als PSV ja, Assaidi past beter bij Ajax denk ik.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:42 schreef sitting_elfling het volgende:
Had dan Narsingh opgehaald, die vond ik persoonlijk beter ivg met Assaidi.
We hebben ook Jan verkocht hehquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:41 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Je weet wel dat de begroting zonder CL inkomsten en grote transfers nog steeds niet sluitend is he? Daar zijn ze juist naartoe aan het werken. Wat jij nu even roept kan gewoon niet.
quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:39 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Waar zegt hij dat dan? Hij zegt alleen maar dat niet elke aankoop zomaar een verbetering is. Ik neem aan dat als Ajax Kompany haalt dat hij dan nog steeds hetzelfde roept.
Die ene wedstrijd ook in augustus tegen sparta toenquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:42 schreef GGMM het volgende:
[..]
Onder Jol hebben we een van de beste seizoenen in de afgelopen 5 jaar gedraaid ja, klopt. Toen verdiende we het ook echt om kampioen te worden. Toen vielen we ook net aan de andere kant.
Was wel geluk, alles viel goed bij Suarez. En de tegenstanders faalde ook.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:42 schreef GGMM het volgende:
[..]
Onder Jol hebben we een van de beste seizoenen in de afgelopen 5 jaar gedraaid ja, klopt. Toen verdiende we het ook echt om kampioen te worden. Toen vielen we ook net aan de andere kant.
Narsingh die het van z'n snelheid moet hebben terwijl de tegenstander van ons 9 v/d 10 keer dicht bij de goal speelt. Fantastisch ja.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:42 schreef sitting_elfling het volgende:
Had dan Narsingh opgehaald, die vond ik persoonlijk beter ivg met Assaidi.
quote:Arsenal en Newcastle bieden op Van der Wiel
Gaat Gregory van der Wiel zijn gedroomde transfer naar een buitenlandse topclub dan toch maken? Het lijkt erop, als we de Daily Mirror moeten geloven. Die krant meldt dat Arsenal een bod van een kleine 9 miljoen euro heeft uitgebracht op de rechtsback van Ajax, wiens contract over een jaar afloopt. Newcastle United schijnt zelfs een dubbelbod te hebben uitgebracht, op Van der Wiel en Vurnon Anita van 12,5 miljoen euro
Het seizoen daarna was vreselijk tot de verlosser Frank de Boer kwamquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:43 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Was wel geluk, alles viel goed bij Suarez. En de tegenstanders faalde ook.
Helemaal mee eens. Nasingh vind ik nog steeds geen Ajax speler.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:43 schreef GGMM het volgende:
[..]
Narsingh die het van z'n snelheid moet hebben terwijl de tegenstander van ons 9 v/d 10 keer dicht bij de goal speelt. Fantastisch ja.
Een Narsingh is alleen goed om in je team te maken nadat je de 1-0 al hebt gemaakt en de tegenstander moet komen
Arsenal 9 miljoen voor vd Wiel (Overmars maakt er als een baas 10,5 miljoen van natuurlijk)? Ik fiets hem er wel heen.quote:
Ik baseer m'n mening op de hier genoemde namen (naam eigenlijk). Zie alleen Viergever langs komen waar je goud geld voor betaalt.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:42 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]![]()
Tuurlijk.
Het gaat erom dat je een betere verdediger moet halen dan Blind. Over namen hebben we het niet gehad. Wat ik van GGMM lees is dat hij geen nieuwe CV wilt, omdat CV aankopen van Ajax altijd mislukken. Dus hij wil met Blind en Denswil (als backup) de competitie starten...
dat is dodelijk.
Vind ik ook, niet erg dat die niet gekomen isquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:44 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Nasingh vind ik nog steeds geen Ajax speler.
Hoe kan de salarispost nog te hoog zijn?quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:44 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Ja dus? De salarispost is nog steeds te hoog. Grote aankopen zijn onverantwoord.
Jarenlang wanbeleid.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:45 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Hoe kan de salarispost nog te hoog zijn?
Een miralem sulejmani verdient voor zijn kwaliteiten erg veel vind ikquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:45 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Hoe kan de salarispost nog te hoog zijn?
Maakt me eigenlijk geen fuck uit wie komen, ik heb vertrouwen in Frank. Maar zowel Viergever als Mathijsen zijn beter dan Blind.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:45 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik baseer m'n mening op de hier genoemde namen (naam eigenlijk). Zie alleen Viergever langs komen waar je goud geld voor betaalt.
Ja, een Mathijsen een paar dagen geleden, maar dat vond ik ook niks, al is hij gratis, dus die gok had je wmb nog kunnen nemen.
Er zullen er nog wel een paar zijn die wat te hoog ingeschaald staan maar het gaat de goede kant opquote:
j0rdiiii is het doorgeefluikje van het Ajax-nieuwsquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:47 schreef GGMM het volgende:
Heeft iemand ook de feitelijke salarispost en wat het moet zijn? Speculeren heeft weinig zin.
Al ben ik geneigd J0rdiii blind te geloven
DIe te veel krijgen voor wat ze waard zijn ja, maar in totaal geeft ajax niet te veel uit.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:47 schreef Tarado het volgende:
[..]
Er zullen er nog wel een paar zijn die wat te hoog ingeschaald staan maar het gaat de goede kant op
Zowel Viergever als Mathijsen is geen garantie. Maar goed, we zjin het niet eens, prima. Laten we afwachten wat er gaat gebeuren verder.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:47 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Maakt me eigenlijk geen fuck uit wie komen, ik heb vertrouwen in Frank. Maar zowel Viergever als Mathijsen zijn beter dan Blind.
Onzin, in het seizoen van Jol waar we 2e werden hadden we 10 punten meer dan afgelopen 2 seizoen bij Frank. Twente deed het ook een stuk beter. Het geeft ook gewoon aan dat Ajax destijds kwalitatief qua spelers en individueel een stuk beter waren (same goes for Twente met Ruiz) en dat het huidige Ajax stukken minder is.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:43 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Was wel geluk, alles viel goed bij Suarez. En de tegenstanders faalde ook.
Wordt ook tijd om in de andere overhead te gaan snijdenquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:48 schreef Smoofie het volgende:
[..]
DIe te veel krijgen voor wat ze waard zijn ja, maar in totaal geeft ajax niet te veel uit.
Als Suarez niet speelde, of slecht, speelde heel Ajax slecht man.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:48 schreef sitting_elfling het volgende:
Is er eigenlijk een percentage overzicht te zien van Coaches van Ajax afgelopen jaren? Ben wel benieuwd. Denk niet dat Jol het bijv. heel slecht heeft gedaan. In het seizoen met Jol hadden we bijvoorbeeld een stuk meer punten gehaald.
[..]
Onzin, in het seizoen van Jol waar we 2e werden hadden we 10 punten meer dan afgelopen 2 seizoen bij Frank. Twente deed het ook een stuk beter. Het geeft ook gewoon aan dat Ajax destijds kwalitatief qua spelers en individueel een stuk beter waren (same goes for Twente met Ruiz) en dat het huidige Ajax stukken minder is.
Alsof het nog slechter kan dan Blind.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:48 schreef GGMM het volgende:
[..]
Zowel Viergever als Mathijsen is geen garantie. Maar goed, we zjin het niet eens, prima. Laten we afwachten wat er gaat gebeuren verder.
Kampioen worden we toch wel
Hoe het er nu voorstaat weten we in oktober pas, dan komen de nieuwe jaarcijfers.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:47 schreef GGMM het volgende:
Heeft iemand ook de feitelijke salarispost en wat het moet zijn? Speculeren heeft weinig zin.
Al ben ik geneigd J0rdiii blind te geloven
Schaam je.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:50 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Alsof het nog slechter kan dan Blind.
Nee, kampioen worden we niet met Blind.
Dat ik dit zeg![]()
Dat moet te vinden zijn toch, als beursgenoteerd bedrijf zijn ze verplicht dat te laten zien.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:47 schreef GGMM het volgende:
Heeft iemand ook de feitelijke salarispost en wat het moet zijn? Speculeren heeft weinig zin.
Al ben ik geneigd J0rdiii blind te geloven
Bij CV moet ik steeds denken aan CV-Ketelquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:51 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Helaas ik heb ik vaak gelijk
Maar er komt nog wel een nieuwe CV, dus we worden kampioen.
Gelukkig maar. Als we maar kampioen worden vind ik alles best.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:51 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Helaas ik heb ik vaak gelijk
Maar er komt nog wel een nieuwe CV, dus we worden kampioen.
successupporterquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:52 schreef GGMM het volgende:
[..]
Gelukkig maar. Als we maar kampioen worden vind ik alles best.
Na de 4e ster doe we een jaar rustig aan en gaan we weer op voor de 5e sterquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:52 schreef GGMM het volgende:
[..]
Gelukkig maar. Als we maar kampioen worden vind ik alles best.
Met dit beleid zou je sowieso ipv eredivisiespelers halen veel meer moeten scouten.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:52 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
Dat gelul over "dan verkloot je je hele beleid in een keer". Het beleid is niet te dure slechte spelers kopen. Heitinga is sowieso het geld waard, Assaidi okè die is misschien een beetje overbodig. Maar we hebben nu sowieso nog niks uitgegeven.
Iets bereiken kan niet zonder geld uit te geven, dan interpreteer je het beleid verkeerd. Jullie worden liever ergens 6e of zo? (wat je wordt met Blind).
HT of LT systeem?quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:52 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Bij CV moet ik steeds denken aan CV-Ketel
Speelde daarvoor uitstekend bij Everton.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:53 schreef Smoofie het volgende:
Heitinga heeft een slecht WK gespeeld en nu schrijft iedereen hem af. DIt juist het moment om hem aan te trekken!
Lijkt me niet haalbaarquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:53 schreef Smoofie het volgende:
Heitinga heeft een slecht WK gespeeld en nu schrijft iedereen hem af. DIt juist het moment om hem aan te trekken!
Jij hebt liever Blind dan Mathijssen? Wat is dezequote:Op zondag 5 augustus 2012 23:45 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik baseer m'n mening op de hier genoemde namen (naam eigenlijk). Zie alleen Viergever langs komen waar je goud geld voor betaalt.
Ja, een Mathijsen een paar dagen geleden, maar dat vond ik ook niks, al is hij gratis, dus die gok had je wmb nog kunnen nemen.
Iedereen wordt hier afgemaakt, geen enkele aankoop is goed genoeg.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:53 schreef Smoofie het volgende:
Heitinga heeft een slecht WK gespeeld en nu schrijft iedereen hem af. DIt juist het moment om hem aan te trekken!
Lees nog eens goed. Mathijssen is de gok wel waard zeg ik.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:54 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Jij hebt liever Blind dan Mathijssen? Wat is deze
Ja leuk, maar dat kan niet direct. In deze overgangsperiode moet je gewoon nog spelers kopen ook. Sowieso werkt alleen maar scouten niet.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:53 schreef GGMM het volgende:
[..]
Met dit beleid zou je sowieso ipv eredivisiespelers halen veel meer moeten scouten.
Ajax kan die 2 mil wel missen. En sowieso, Ajax mag wel weer eens wat gaan groeien. Zou onze gewaardeerde directie nog blijven?quote:
van Dijk liever niet. Die heeft onlangs een nare blessure gehad en had niet veel gescheeld of hij was daar aan dood gegaan. Die moet nog weer op niveau komen.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:56 schreef Yi-Long het volgende:
Wat betreft die CV, je kunt toch Gouweleeuw halen bij Heerenveen, of die Van Dijk bij Groningen....!?
Stukken beter dan Blind in ieder geval.
Maar goed, je kunt ook gewoon met 3 verdedigers gaan spelen en dan staat het ook beter dan MET Blind.
Oh, dat wist ik niet, maar dan moet je dat risico idd even niet nemen. Maakte in ieder geval wel indruk de keren dat ik hem zag spelen.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
van Dijk liever niet. Die heeft onlangs een nare blessure gehad en had niet veel gescheeld of hij was daar aan dood gegaan. Die moet nog weer op niveau komen.
Eerst maak ik me nog druk om het CV-Duoquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:59 schreef ajacied4lf het volgende:
Achja, ik heb vertrouwen in FRANK DE BOER.![]()
Ik maak me niet druk
Ajax
Kampioenschap 32.
quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:47 schreef Smoofie het volgende:
Volgens mij draait Ajax Break-even, 70 miljoen komt er binnen, 70 mil gaat eruit.
http://www.omroepbrabant.(...)e+dood+ontsnapt.aspx voor bronquote:Op zondag 5 augustus 2012 23:59 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Oh, dat wist ik niet, maar dan moet je dat risico idd even niet nemen. Maakte in ieder geval wel indruk de keren dat ik hem zag spelen.
een DUO CV ketel heeft wel een hoog rendement.quote:Op maandag 6 augustus 2012 00:00 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Eerst maak ik me nog druk om het CV-Duo
Heitinga of Viergeverquote:Op maandag 6 augustus 2012 00:01 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
een DUO CV ketel heeft wel een hoog rendement.
Ook de CV positie lost frank wel op.
Thanksquote:Op maandag 6 augustus 2012 00:00 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
http://www.omroepbrabant.(...)e+dood+ontsnapt.aspx voor bron
PSV moet CL halen dit jaar.quote:Op maandag 6 augustus 2012 00:02 schreef Smoofie het volgende:
Hoeveel verlies zou PSV dit jaar maken? En volgend jaar?
Laat toch gaan man.quote:Op maandag 6 augustus 2012 00:03 schreef Ajacied422 het volgende:
Hoop voor PSV dat ze het op iets heel gniepigs na gaan missen @ CL.
1 Ajax kampioenquote:Op maandag 6 augustus 2012 00:04 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Laat toch gaan man.
Ik hoop 1 ding en dat is: Ajax Kampioen.
quote:Op maandag 6 augustus 2012 00:05 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
1 Ajax kampioen
2 Hoop voor PSV dat ze het op iets heel gniepigs na gaan missen @ CL.
Oké jij je zinquote:Op maandag 6 augustus 2012 00:06 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
1. Ajax kampioen
2. Ajax wint EL.
iddquote:Op maandag 6 augustus 2012 00:09 schreef Tarado het volgende:
Ajax kampioen lijkt me genoeg, als je voor die andere prijzen lang mee strijdt wordt die eerste des te moeilijker
Zou wel supergeniaal zijn. Het liefst tegen een nederlandse ploeg danquote:Op maandag 6 augustus 2012 00:10 schreef Wessiej het volgende:
Europa League finale winnen in de Arena
Ajax - PSV Europa League finalequote:Op maandag 6 augustus 2012 00:11 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Zou wel supergeniaal zijn. Het liefst tegen een nederlandse ploeg dan
Assaidi is het holmaatje van EL handoek liever niet dus.quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:41 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Assaidi is echt wel beter dan Aras, en als Aras weggaat... Derk met zijn chronische rug blessure
Waar wil je Heitinga neerzetten dan?quote:Op zondag 5 augustus 2012 23:56 schreef ajacied4lf het volgende:
Matijsen of Heitinga zou wel ideaal zijn. Vooral Heitinga. een speler met ervaring en een Ajacied.
Wordt meteen captain.
Inderdaad beide kanten waren te trots om excuses aan te bieden. Ach uiteindelijk heb ik liever Goalbein dan El Hamdaouiquote:Op maandag 6 augustus 2012 00:54 schreef Yi-Long het volgende:
Ik denk dat er wel meer spelers het zullen opnemen voor ElHam wat betreft deze kwestie.
Ik vind ook dat het belachelijk uit de hand is gelopen allemaal, en dat de schuld echt niet geheel bij die jongen ligt.
Dat sowieso, maar ik gaf voor de komst van ElHamdaoui mijn twijfels over hem al aan. Ik vond hem bij AZ bij vlagen goed, maar eigenlijk TE wisselvallig, dus in veel wedstrijden was hij ook onzichtbaar.quote:Op maandag 6 augustus 2012 01:01 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Inderdaad beide kanten waren te trots om excuses aan te bieden. Ach uiteindelijk heb ik liever Goalbein dan El Hamdaoui
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |