Nee.quote:Op woensdag 8 augustus 2012 17:47 schreef davedavy het volgende:
Heb ik met dit ding overal in huis wifi bereik of niet?
*correct me if im wrong* maar een gewone router heeft een zendvermogen van tussen de 30 en 50mW. Door de versterking van antennes komt dit (berekening weet ik niet precies) op rond de 100mW uit.quote:Op woensdag 8 augustus 2012 18:10 schreef davedavy het volgende:
Heeft zo'n lang ding wel groot bereik ? Anders zou het nog ideaal zijn voor de achtertuin
Ik had de zelfde besteld en op mijn TP link gezet. Ik merk juist wel iets verschil (al is het niet veel). Waar ik eerst 1 streepje bereik had (maar geen data kon verzenden) heb ik nu 1 streepje en af en toe zelfs twee en een redelijke snelheid (nog niet helemaal stabiel). Wat er gebeurt als ik ze allemaal vervang weet ik niet...quote:Op woensdag 8 augustus 2012 18:33 schreef Iemand91 het volgende:
Nou weten jullie misschien nog wel dat ik niet zo'n positieve ervaring heb met wifi-antenne's uit China. (Antenne is al kapot en ligt bij m'n andere Chinese rommel te verstoffen en ons bereik is nog altijd niet geweldig).
BIC verkoopt die versterkers ook. De kwaliteit weet ik niet maar ik ga er vanuit dat het prima werkt. (die van DX zie er wel beter uit).quote:Maar als jullie een wifi antenne zoeken is dit misschien wat? Ik zit er zelf ook naar te kijken voor m'n broer (ze willen ontvangst in een schuurtje van hun keet een 30-40 meter achter een woning). 't is weliswaar een die gericht is op 1 kant maar ik gok wel dat dat beter is dan die van RobertNL linkt bijv. (ook die van DX moet van OPURSTECH komen; stond toch niet zo goed bekend als in lange levertijden?)
TP-Link beweerd dat die met 2 van die antenne's 15km afstand kan afleggen) én is geschikt voor buiten. Heel handig is dat het PoE ondersteunt.
Verwacht hier eigenlijk alleen nog maar een cigarette lighter voor de LED-strip. Verder niets...
Wat zat er allemaal in?quote:Ik heb de lucky bag en surprise koffer beide ontvangen vorige week.
De deurbel is werkelijk verschrikkelijk qua toonkeuze
Ik geloof dat simpelweg het uitzendvermogen opschakelen maar weinig verschil uitmaakt. (of in ieder geval niet de meest efficiënte manier is). Een betere antenne zou beter moeten werken.quote:Op woensdag 8 augustus 2012 18:52 schreef RobertNL het volgende:
*correct me if im wrong* maar een gewone router heeft een zendvermogen van tussen de 30 en 50mW. Door de versterking van antennes komt dit (berekening weet ik niet precies) op rond de 100mW uit.
De versterker die ik hier link verhoogt het zendvermogen tot maximaal 500mW verwacht ik (is ook lager in te stellen). Dat is dus ruim 5x zo veel. Let wel op dat je als je zo'n ding installeerd je wel even een vergunning moet aanvragen
Daar zat ik toen ook nog over te twijfelen idd. Het is geloof ik beter dat je 3 gelijke antenne's hebt. Maar die van mij was/is kapot en om nou nog een keer 3x $7 te betalen voor iets waarvan ik vrijwel zeker weet dat het geen verschil maakt...quote:Ik had de zelfde besteld en op mijn TP link gezet. Ik merk juist wel iets verschil (al is het niet veel). Waar ik eerst 1 streepje bereik had (maar geen data kon verzenden) heb ik nu 1 streepje en af en toe zelfs twee en een redelijke snelheid (nog niet helemaal stabiel). Wat er gebeurt als ik ze allemaal vervang weet ik niet...
Afhankelijk van de toepassing. Heb je een AP ergens staan en wil je beter ontvangst in alle richtingen (voornamelijk horizontaal), dan moet je idd een omnidirectional antenne hebben.quote:Op zich ziet dat ding van TP link er ook niet zo verkeerd uit maar ik denk dat ik dan liever voor een versterker ga (die in alle richtingen dus sterker is).
Komt het wel door de douane als ik nog geen vergunning heb?quote:Op woensdag 8 augustus 2012 18:52 schreef RobertNL het volgende:
Dat is dus ruim 5x zo veel. Let wel op dat je als je zo'n ding installeerd je wel even een vergunning moet aanvragen
Geen die, daarvoor moet je de googlen ben ik bangquote:Op woensdag 8 augustus 2012 20:12 schreef davedavy het volgende:
[..]
Komt het wel door de douane als ik nog geen vergunning heb?
Die sluit je gewoon aan op de antenne van de sitecom (let wel!: je moet er wel andere antennes op kunnen draaien en de zelfde aansluiting hebben!). Hoeveel het uitmaakt weet ik niet aangezien BIC hem nog steeds niet verzonden heeftquote:Op woensdag 8 augustus 2012 20:31 schreef De-Hamster het volgende:
Werkt zo'n WiFi versterker ook in mijn situatie?
Al het internet komt binnen in een router van Ziggo, deze staat in de kelder, daar vanuit gaan 4 netwerkkabels naar boven. Waarvan er drie direct op de computers zijn aangesloten en een op een Sitecom draadloos modempje. Deze modem werkt helaas nét(niet) tot op de eerste verdieping waardoor ik of rete traag WiFi heb of net niet genoeg werkend om ook maar iets te kunnen doen.
Hoe moet ik me zo'n signaalversterker voorstellen?
Vraag je net te laat... 'k dacht nog, zal ik het hier ook posten, maar 't is geen Chinashop hè...quote:
Goeie kaart is dat, sowieso: officiële Sandisk.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 22:31 schreef shiznuts het volgende:
Mensen die nog een SD-kaartje moeten, dit is wel een aardige aanbiedinges: http://www.mymemory.co.uk/SDHC/SanDisk/SanDisk-16GB-Extreme-SD-Card-(SDHC)-45MB_s---Class-10
Ah, ook nog -5% als je 'VCSUMMER12' gebruikt.
Edit: was maar 12 uur lang, inmiddels is 'ie geen 9,99 meer.
ja eigenlijk wil ik zo'n filter pakketje proberenquote:Op donderdag 9 augustus 2012 00:12 schreef shiznuts het volgende:
Jup, tof spul die kaartjes. Zonder schrijffouten en met spanning high bitrate video's opnemen! 'k Heb ook een anamorphic lens onderweg, dus dat wordt echt epic hopelijk.Kost wat, maar dan heb je wat zeg maar.
En 't zal wel loslopen/goedkomen.Tracking is inderdaad vaak wack dezer dagen. Binnenkort maar weer eens kijken of ik nog geinige spullen kan vinden tussen de new arrivals ofzo. 'k Heb nu alleen die tas en een wallcharger onderweg.
ND filters zijn handig om langere exposures te creëren. 's Nachts is dat niet moeilijk, sterker nog, 's nachts is het moeilijk om de exposure kort te houden, tenzij je zoekt naar dat effect, zoals:quote:Op maandag 7 mei 2012 22:19 schreef shiznuts het volgende:
Een circular polarizer filter werkt erg goed ja.
Je kunt daarmee bijvoorbeeld door het wateroppervlak heen kijken.
Je kunt bijvoorbeeld ook de weerspiegeling in de lak van de auto laten verdwijnen.
Ook de kleurintensiteit/tone en reflecties veranderen.
Gebruik 'em echter alleen als je er een doel mee wilt bereiken, niet standaard omdat je foto's er zo punchy mee worden of iets.
Op YouTube vind je wel goede video's die het effect laten zien.
De beste video/uitleg die ik gezien heb kwam van Karl Taylor, was een bonusvideo van z'n gratis cursus dSLR fotografie.
Sidenote: na wat extra details, foto's en korting een deal bereikt voor de Minolta MD Rokkor 28mm f/2.8 en Pentax-M PX 50mm f/1.4. Excited!Dan heb ik voorlopig wel weer genoeg om mee te spelen...
-edit- hier iets wat wel aardig het nut weergeeft (vanaf 1:44 zo'n beetje met video examples) en wat ik vergeten ben te zeggen dat het ook aardig werkt wanneer de atmosfeer wat heiig is om dat fletse grijze uit je landschap bijvoorbeeld te halen.
Uiteraardquote:Op donderdag 9 augustus 2012 02:17 schreef mickeyD het volgende:
gezien je hem toch al besteld hebt, verwachten wij natuurlijk wel een review als het werkt/niet werkt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |