Ah zo jaquote:Op dinsdag 16 augustus 2016 22:07 schreef borisz het volgende:
[..]
WK 2018 moet je als land bij de beste 24 teams, want die landen mogen meedoen aan WK2019. Dus WK2018 kan je zien als de start van de kwalificatie.
Net zoals het WK2014 in Nanning al belangrijk was voor het WK in Glasgow.
2 keer per jaar wat hupsjes en pirouetjes improviseren en dan zeuren dat je geen breaks hebt.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 22:03 schreef Moira. het volgende:
[..]
Nee volgens mij dit jaar idd niet. De sporters mogen ook even een break na zo'n event
En je lichaam heeft wel wat rust nodig na zo'n Olympisch seizoenquote:Op dinsdag 16 augustus 2016 22:10 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
2 keer per jaar wat hupsjes en pirouetjes improviseren en dan zeuren dat je geen breaks hebt.![]()
Nee maar serieus, het zou idd wel wat kort dag zijn. Dan kan je ook niks nieuws doen en krijg je gewoon een herhaling van wat ze nu deden waarschijnlijk.
Zal best, zit ook best een lange voorbereiding aan vast lijkt me.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 22:11 schreef Moira. het volgende:
[..]
En je lichaam heeft wel wat rust nodig na zo'n Olympisch seizoen
twitter:HansvanZettenTV twitterde op vrijdag 09-09-2016 om 16:45:21Olympisch turnkampioenen Simone Biles en Aly Raisman gaan door tot aan de Olympische Spelen 2020 in Tokio. Biles neemt wel een jaar pauze. reageer retweet
quote:Reading the new rules carefully, it almost looks like they took a look at Sanne Wevers' gold medal routine on beam and said "Hmmm, how can we completely screw this gymnast up so she will never, ever win gold again?". Everything she performs on beam took a very big hit, and her winning routine at the Olympics is nearly useless now with this new Code of Points. Ouch.
Hmm, ben wel benieuwd wat de specifieke veranderingen zijn dan. De hele CoP is mij iets te dik om helemaal door te nemenquote:Op maandag 19 september 2016 09:40 schreef heywoodu het volgende:
De nieuwe Code of Points is bekend en de eerste reactie die ik van een 'echte kenner' heb gehoord (een Braziliaan die alles rondom turnen tot in de details volgt) was dit:
[..]
Geen idee wat er precies anders is, heb het eens nagevraagdquote:Op maandag 19 september 2016 10:43 schreef Moira. het volgende:
[..]
Hmm, ben wel benieuwd wat de specifieke veranderingen zijn dan. De hele CoP is mij iets te dik om helemaal door te nemen
Pirouettes op balk in waarde verlaagd dan ofzo?
Eigenlijk wel zonde hoe de nadruk in de sport de laatste decennia steeds meer is komen te liggen op gecompliceerde acrobatiek, en steeds minder op 'artistry' en elegantie. In mijn ogen zou dat meer 50/50 moeten zijn, zoals het tijden is geweest.
Wat dat betreft is dat college gymnastics (NCAA) wel leuk om te zien. Een stuk minder ingewikkeld dan elite, maar daardoor des te sierlijker uitgevoerd (en met lange volwassen uitgegroeide lichamen, lol)
quote:Op maandag 19 september 2016 10:45 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Geen idee wat er precies anders is, heb het eens nagevraagd
Ja ik denk ook niet dat het Wevers olympisch goud gaat kosten, sowieso moet je maar zien of ze ooit nog eens een finale heeft waarbij alles werkelijk perfect haar kant op valt, inclusief de bijna onklopbare favoriete die een grote fout maaktquote:Op maandag 19 september 2016 10:49 schreef Moira. het volgende:
[..]
Mja, gelukkig heeft Sanne toch al Olympisch goud gepakt (en ook nog eens in dezelfde OS waar Biles haar medalsweep deed), en of ze er over 4 jaar nog bij is betwijfel ik.
Dan mag Biles het goud weer pakken
quote:Op maandag 19 september 2016 10:43 schreef Moira. het volgende:
[..]
Hmm, ben wel benieuwd wat de specifieke veranderingen zijn dan. De hele CoP is mij iets te dik om helemaal door te nemen
Pirouettes op balk in waarde verlaagd dan ofzo?
quote:Yes. Turns, connection of turns and even her acrobatic dismount decreased in value, as far as I could understand.
quote:Van Gelder verrast door rol trainer
Yuri van Gelder is verrast door de rol die zijn trainer Bram van Bokhoven heeft gespeeld bij het schandaal rond de turner tijdens de Olympische Spelen in Rio.
Neem je het je trainer Bram van Bokhoven nog altijd kwalijk dat uitgerekend hij in Rio het vonnis over je heeft geveld?
„Bram heeft bij NOC*NSF melding gemaakt van hetgeen in die nacht van zaterdag op zondag is voorgevallen. Dat kan ik hem moeilijk kwalijk nemen.”
Hij is het geweest die jou hoogstpersoonlijk tot persona non grata heeft verklaard.
Korte stilte. „Naar mijn weten is het Maurits Hendriks (chef de mission, red.) geweest die mij weg heeft gestuurd. En als het anders is gegaan, dan zal dat allemaal wel. Blijkbaar weet ik dus niet hoe het allemaal in zijn werk is gegaan.”
„Wat ik wel weet, is dat Bram en ik in de ochtend van die bewuste maandag samen naar de trainingshal liepen. Yuri, ik moet NOC*NSF rapporteren over wat er gebeurd is, zei hij toen. Prima, dan leg ik het allemaal wel uit, antwoordde ik. Ik vroeg nog: ze gaan me toch niet naar huis sturen? Bram stelde me daarop gerust. Nee, natuurlijk zou dat niet gebeuren. Dat is het laatste contact dat ik met hem in Rio heb gehad.”
http://www.telegraaf.nl/telesport/26944955/__Van_Gelder_verrast_door_rol_trainer__.html
http://www.telegraaf.nl/telesport/26944970/__Drama_Van_Gelder___Dit_is_onwerkelijk___.html
En zo is het.quote:Op donderdag 3 november 2016 08:52 schreef TheVulture het volgende:
Ach gossie, hij voelt zich onbegrepen. Het blijft voor mij een volwassen kerel die weloverwogen op het moment supreme van zijn sportcarriere het niet op kan brengen om twee weken drank en evt andere genotsmiddelen te laten staan. Dan kun je de straf buitenproportioneel vinden maar dat is ook een kenmerk van (ex-)verslaafden, het gebrek aan zelfreflectie.
quote:Turnster Noël van Klaveren zet per direct een punt achter haar loopbaan. De 20-jarige Nederlandse kampt al anderhalf jaar met een blessure aan haar enkel.
Door die kwetsuur moest Van Klaveren afgelopen zomer de Olympische Spelen in Rio de Janeiro laten schieten. In 2013 veroverde ze zilver op de EK in Moskou.
"Ik vind het een moeilijke beslissing en ben er erg verdrietig over. Als klein meisje van zes begon ik met recreatiegym en ik had nooit durven dromen dat ik zo ver ben gekomen", zegt Van Klaveren vrijdag tegen Studio Alphen.
"Drie weken geleden heb ik te horen gekregen dat turnen op topniveau niet meer mogelijk is. Dat kwam hard aan. Mijn wereld stortte in. Inmiddels ben ik bijna 21 jaar en is dit toch vijftien jaar een deel van mijn leven geweest."
Na haar zilveren medaille op de EK in 2013 nam Van Klaveren een pauze. Anderhalf jaar geleden maakte ze haar rentree.
Ik ben ook maar 1m74 of zoquote:Op maandag 5 december 2016 16:49 schreef Iwanius het volgende:
[..]
en klein...en dan echt tegen de 1.65. of zo.
Oh ook hier is alleen voorquote:Yuri van Gelder maakt in de nieuwe olympische cyclus geen deel uit van de trainingsgroep van de turnbond KNGU in Den Bosch, zo heeft bondscoach Bram van Bokhoven dinsdag bekendgemaakt.
De 33-jarige ringenspecialist trainde tot afgelopen zomer onder Van Bokhoven, maar aan die samenwerking kwam een eind toen NOC*NSF Van Gelder na een incident tijdens de Spelen in Rio de Janeiro naar huis stuurde.
Van Gelder heeft al gezegd dat hij op de Spelen in Tokio over drie jaar revanche wil nemen. De bond gaat echter liever verder met een jongere groep.
"De trainingsgroep in Den Bosch heeft een nieuwe coach met een verjongde groep", zei Van Bokhoven dinsdag op een persbijeenkomst op Papendal. "Het heeft voor beide partijen geen meerwaarde als hij daarbij aansluit."
Nieuwe regels
De beslissing betekent niet dat Van Gelder niet kan trainen in Den Bosch, legde Van Bokhoven uit. "Naast de KNGU draait hij daar namelijk ook een clubprogramma. Ik heb Yuri uitgenodigd om zijn ambities kenbaar te maken."
"Hij heeft, in ieder geval in de media, aangegeven dat hij door wil gaan met turnen. Dan moet hij een plan inleveren hoe zijn programma eruit gaat zien en met welke trainer."
Van Bokhoven vertelde ook dat het programma er door nieuwe regels van de internationale turnbond anders uit gaat zien. "Straks kom je op de Spelen in actie met een team van vier turners, die op alle onderdelen starten. Daarom zal onze focus ook liggen op allrounders die de teamkwalificatie moeten veiligstellen."
Voor toestelspecialisten als Van Gelder en Epke Zonderland komt er een andere route. "Over die regels hebben we nog wat vragen Als dat duidelijk is beslissen we hoe hen in het teamtraject kunnen meenemen."
EK
Eerder deze maand werd al bekend dat Van Gelder niet zal deelnemen aan de EK, die van 19 tot en met 23 april in het Roemeense Cluj gehouden wordt. De Brabander liet ook al weten dat hij Van Bokhoven geen verwijten maakt na zijn verwijdering uit Rio, omdat die beslissing genomen zou zijn door chef de mission Maurits Hendriks.
Reden voor het naar huis sturen van Van Gelder was volgens NOC*NSF dat hij in beschonken toestand en veel te laat terug zou zijn gekomen na een avondje stappen. De turner zei dat hij slechts een paar biertjes had gedronken. Volgens de wereldkampioen van 2005 waren er bovendien geen gedragsregels afgesproken.
Morgen zien we voor Nederland Tisha Volleman die zich als 8e heeft gekwalificeerd voor de sprongfinale.quote:Zaterdag 22 april - 12.30 / 15.30
Toestelfinales Heren (Vloer, Voltige, Ringen) Dames (Sprong, Brug Ongelijk)
Zondag 23 april - 12.30 / 15.30
Toestelfinales Heren (Sprong, Brug, Rekstok) Dames (Evenwichtsbalk, Vloer)
Doe ff kicken dan morgen als het zover isquote:Op vrijdag 21 april 2017 22:13 schreef Moira. het volgende:
maar morgen en overmorgen zijn 's middags de toestelfinales via de stream van NOS met commentaar van Hans van Zetten te zien![]()
Ja ik ga ff deze lui lokquoten ookquote:Op vrijdag 21 april 2017 22:21 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Doe ff kicken dan morgen als het zover is
Dat wordt een uitdagingquote:Op vrijdag 21 april 2017 22:23 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ja ik ga ff deze lui lokquoten ook
Tijd om dit topic eens net zo vol te spammen als toen bij de OS
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:Op vrijdag 21 april 2017 22:29 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dat wordt een uitdagingZoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De rest mag het topic zelf komen vinden
Fuck the EBU.
Goed bezigquote:Op vrijdag 21 april 2017 22:40 schreef Moira. het volgende:
[..]
Zo
De rest mag het topic zelf komen vinden
Dit topic is echt haast een onemanshow geworden vergeleken met de OS-reeksquote:
plsquote:Op vrijdag 21 april 2017 22:44 schreef Frozen-assassin het volgende:
Hallo
Ik wist wel dat er EK turnen bezig was, maar niet echt geinteresseerd nu
Zondagmiddag tussen 12:30 en 15:30quote:Op vrijdag 21 april 2017 22:45 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Misschien als ik weet wanneer balkfinale is.
En dan gaan we FA natuurlijk gewoon even lokquoten als het zover isquote:Op vrijdag 21 april 2017 22:46 schreef Moira. het volgende:
[..]
Zondagmiddag tussen 12:30 en 15:30
Precieze indeling weet ik niet, nog niet kunnen vinden maar moet vast ergens staan.
same, ik heb het nogal druk enzoquote:Op vrijdag 21 april 2017 22:44 schreef Frozen-assassin het volgende:
Hallo
Ik wist wel dat er EK turnen bezig was, maar niet echt geinteresseerd nu
Die is zich dan al aan het voorbereiden op de nederlaag van ons aller Ajax.quote:Op vrijdag 21 april 2017 22:47 schreef heywoodu het volgende:
[..]
En dan gaan we FA natuurlijk gewoon even lokquoten als het zover is
quote:Op vrijdag 21 april 2017 22:47 schreef heywoodu het volgende:
[..]
En dan gaan we FA natuurlijk gewoon even lokquoten als het zover is
bronquote:Geen medailles voor Nederland bij meerkamp EK turnen
Nederland is er tijdens de meerkampfinales niet in geslaagd om medailles te scoren. Zowel bij de dames als de heren kwamen de Nederlanders niet in de top 10.
Eythora Thorsdottir ging de fout in op de brug en balk. Ze haalde in totaal 51,965 punten en kwam niet verder dan de 12de plek in het eindklassement. Eythora was erg teleurgesteld, “ Ik had echt heel erg gehoopt dat deze wedstrijd goed zou gaan, ik had zo graag meer willen laten zien”, aldus Eythora. “Dit is zo jammer, maar dat is ook topsport. Dit hoort erbij.”
Tisha Volleman eindigde met 51,998 als 11de in het eindklassement. Tisha was op alle vier de toestellen goed en kijkt tevreden terug op haar finale. “Ik heb gedaan wat ik kon en ik ben blij met de scores die ik gehaald heb vandaag. Het was een super mooie ervaring om hier te staan tijdens een meerkampfinale.” Tisha kan zich nu klaarmaken voor de sprongfinale van zaterdag. De strijd om de titel van de meerkamp ging naar de Britse Elissa Downie.
Bij de mannen lukte het tevens niet om een topklassering te behalen. Casimir Schmidt eindigde in de meerkamp met 80,998 punten als 11de. Precies één punt lager op de 14de plek eindigde Bart Deurloo. Deurloo had zicht een klassering in de toptien, maar op het laatste onderdeel (vloer) ging het tot twee keer toe mis. Bart is niet ontevreden, “ Ik vind het een eer om een meerkampfinale te mogen doen voor mijn land, maar ik focus mij nu vooral op de rekstokfinale van zondag. Het is fijn dat ik de rekstok vandaag nog een keer extra kon testen.”
Casimir kijkt tevreden terug op zijn meerkampfinale: “Het is de eerste keer dat ik tijdens een groot toernooi in de meerkampfinale sta. Elfde in een sterk deelnemersveld vind ik absoluut niet verkeerd.”
De titel ging bij de mannen net als in 2015 naar Oleg Vernjajev.
Alle finales zijn zaterdag en zondag te volgen via de livestream van de NOS met commentaar van Hans van Zetten.
Hieronder voor de volledigheid het volledige schema van de komende twee dagen. Let op dit zijn Nederlandse tijden, lokale tijd is een uur later.
Zaterdag 22 april - 12.30 / 15.30 Toestelfinales Heren (Vloer, Voltige, Ringen) Dames (Sprong, Brug Ongelijk)
Zondag 23 april - 12.30 / 15.30 Toestelfinales Heren (Sprong, Brug, Rekstok) Dames (Evenwichtsbalk, Vloer)
HALLOquote:Op vrijdag 21 april 2017 22:39 schreef Moira. het volgende:
Allemaal dit weekend 's middags de NOS-stream kijken voor de toestelfinales van het EK turnen metHansGod
En dit topic net zo tot leven brengen als het OS-topic afgelopen zomer
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
quote:Op vrijdag 21 april 2017 22:39 schreef Moira. het volgende:
Allemaal dit weekend 's middags de NOS-stream kijken voor de toestelfinales van het EK turnen metHansGod
En dit topic net zo tot leven brengen als het OS-topic afgelopen zomer
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Heb helaas nauwelijks tijd om te kijken en dus ook hier te postenquote:Op vrijdag 21 april 2017 22:39 schreef Moira. het volgende:
Allemaal dit weekend 's middags de NOS-stream kijken voor de toestelfinales van het EK turnen metHansGod
En dit topic net zo tot leven brengen als het OS-topic afgelopen zomer
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |