De STAR heeft ook iets te vieren: het twintig jarig jubileum. De komende maanden is het feest nabij Stadskanaal: http://rtvnoord.nl/artikel/artikel.asp?p=112447quote:Op woensdag 8 augustus 2012 08:14 schreef James1988 het volgende:
Het is vandaag een bijzondere dag: het is namelijk precies 175 jaar geleden dat de HIJSM werd opgericht.
De eerste daadwerkelijke trein zou pas 2 jaar later rijden op wat we nu de 'Oude Lijn' noemen.
Ik had al ergens een vermoeden dat het wel weer mis gegaan zou zijn. Jammer voor de SSN.quote:Op woensdag 8 augustus 2012 10:14 schreef Peterselieman het volgende:
Wel apart dat de SSN niet op 25 en 26 augustus met een stoomloc mag rijden tussen Doetinchem en Zevenaar. De VSM mag dit wel, omdat uit nachtelijke tests is gebleken dat de 23'ers van de VSM geen storing aan het baanvak veroorzaken en de loc van de SSN wel ...
http://www.gelderlander.n(...)ag-niet-op-spoor.ece
dat deden ze ook in het noorden van het land. Arriva heeft volgens mij meer acties dan het lijktquote:Op woensdag 8 augustus 2012 13:17 schreef James1988 het volgende:
Dat Arriva die actie organiseert mag best wel bijzonder heten. Chapeau
twitter:NS_online twitterde op woensdag 08-08-2012 om 14:57:10Rond Leiden Centraal heeft het treinverkeer +/- 30 minuten stilgelegen op last van de politie. Treinverkeer wordt inmiddels weer opgestart. reageer retweet
De upgrade Amsterdam-Arnhem zou ik niet echt willen vergelijken met de aanleg van een "echte" HSL-Oost, dus een vrijliggende hogesnelheidslijn à la de HSL-Zuid.quote:Op woensdag 8 augustus 2012 08:29 schreef James1988 het volgende:
HST-VEM heeft ons wel de Thalys gebracht, dat is op zich geen slechte prestatie. Dat HSA er vervolgens een potje van heeft gemaakt is wel jammer, en een redelijke doodsteek voor toekomstige hogesnelheidslijnen in Nederland zoals de HSL-Oost (upgrade Amsterdam-Arnhem naar 200 km/h voor ICE) en de ooit nog te bouwen lijn (Zwolle - Almere -) Utrecht - Breda (- Antwerpen).
De eerste prijs bij mooiste foto is ook wel tof: Cabinepas: dagdeel op pad met machinist.quote:Op woensdag 8 augustus 2012 13:17 schreef James1988 het volgende:
Dat Arriva die actie organiseert mag best wel bijzonder heten. Chapeau
Een extra losliggende HSL van Amsterdam naar Duitsland acht ik sowieso weinig kansrijk, dit omdat er al redelijk wat verbindingen met Duitsland zijn (Leer, Enschede, Bad Bentheim, Emmerich, Venlo) en ook vrijwel alle grote plaatsen die op de assen Amsterdam - Arnhem en Amsterdam - Hengelo liggen al een goede verbinding met Duitsland hebben.quote:Op woensdag 8 augustus 2012 15:22 schreef TheSalesman het volgende:
[..]
De upgrade Amsterdam-Arnhem zou ik niet echt willen vergelijken met de aanleg van een "echte" HSL-Oost, dus een vrijliggende hogesnelheidslijn à la de HSL-Zuid.
ik neem aan dat het wel overlegd is met IL&T, anders is het een behoorlijke faal van Arriva.quote:Op woensdag 8 augustus 2012 15:50 schreef greavy het volgende:
Zal IL&T leuk vinden. IL&T heeft het verstrekken van cabinepassen verboden voor mensen die daar niet voor het werk hoeven te zijn, naar aanleiding van Amsterdam.
Dat is dan ook de reden dat bij de Spoorwensdag 2012 ineens diverse alternatieven bedacht moesten worden; Degenen waarvan de wens in vervulling ging, en de Spoorwensdag-vrijwilligers hadden gepland met de Mcn mee, mocht ineens niet meer.
dat ben ik wel met je eens ja. Een cabinekaart dient in de eerste plaats functioneel te zijn.quote:Op woensdag 8 augustus 2012 16:44 schreef greavy het volgende:
Dat denk ik ook wel, maar dan nog is het krom. Voor zoiets zou dan ook geen cabinekaart verstrekt moeten worden. Tenzij ze er plots weer vanaf gestapt zijn.
Hoewel dat (losliggende HSL) aanvankelijk wel de bedoeling was, als ik het mij goed herinner. Maar gezien het nieuwe 'plan' toch iets heel anders omvat, zie ik niet waarom de ervaringen met de HSL-Z daar verder veel invloed op zouden moeten hebben.quote:Op woensdag 8 augustus 2012 16:35 schreef James1988 het volgende:
[..]
Een extra losliggende HSL van Amsterdam naar Duitsland acht ik sowieso weinig kansrijk, dit omdat er al redelijk wat verbindingen met Duitsland zijn (Leer, Enschede, Bad Bentheim, Emmerich, Venlo) en ook vrijwel alle grote plaatsen die op de assen Amsterdam - Arnhem en Amsterdam - Hengelo liggen al een goede verbinding met Duitsland hebben.
Ook met ventilatoren, ooit naar een BR189 geluisterd?quote:Op woensdag 8 augustus 2012 16:22 schreef Woods het volgende:
Hoe wordt de koeling bij de nieuwe e-loks geregeld?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |