quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 13:46 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
ALS IN GELD
HOEWEL LOON OOK EEN TOPGOZER IS
Niet leuk man da's gewoon een zielig topicquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 16:45 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Heb ze hier nodig: Mijn poes gaat dood.
Ah okquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:24 schreef Timwonnacott het volgende:
Ik ben voornamelijk een defense player, en speel het meest een engineer maar dat is zo lame met weinig mensen. Tweede is een medic, zelfde verhaal eigenlijk. Aanvallen laat ik wel aan andere mensen over.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧
Ik speelde altijd in 32 man servers, dan was het altijd wel tof om samen met een andere engineer een soort van uitval basis ergens in de map te bouwen. (bijvoorbeeld enemy riool in fort) En dan proberen zo lang mogelijk die positie te behoudenquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:35 schreef Lorrelies het volgende:
[..]
Ah ok![]()
Ik was eigenlijk altijd pyro en rende op iedereen af en stak ze in de fikHet maakte me ook echt niet uit hoeveel kills of deaths ik heb, als ik maar lol heb
(en dat lukt wel met pyro
).
Maar daarvoor was ik vooral medic maar dat werd toch wel saai. Engineer vind ik de laatste tijd ook wel nice; zo'n sentry lekker het werk voor je laten doen
Een katquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:34 schreef tuut-chips het volgende:
[..]
Niet leuk man da's gewoon een zielig topic
Ah dat lijkt me geinigquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:36 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Ik speelde altijd in 32 man servers, dan was het altijd wel tof om samen met een andere engineer een soort van uitval basis ergens in de map te bouwen. (bijvoorbeeld enemy riool in fort) En dan proberen zo lang mogelijk die positie te behouden
Ik heb n.a.w. meer huisdieren dan de hele SC bij elkaar gehad.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:44 schreef tuut-chips het volgende:
Jij hebt nooit een huisdier gehad waarschijnlijk.
Mijn kat is 3 dagen geleden doodgereden
Alleen zoogdieren tellen hoorquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:58 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Ik heb n.a.w. meer huisdieren dan de hele SC bij elkaar gehad.
Ik heb tweehonderd wandelende takken en veertig mieren liefgehad en verloren, kom bij mij niet aanzetten met die "hebt nooit een huisdier gehad"-bullshit.
De eerste twintig doen enorm pijn, daarna verhard/t je vanbinnen. Maar uiteindelijk weet je "Het is goed. Ze hebben geen pijn meer." en berust je erin. Dieren sterven nou eenmaal, je kunt blijven huilen bij iedere dode wandelende tak of je omarmt de realiteit.
quote:
quote:-edit-
[ Bericht 29% gewijzigd door HSG-BOMBER op 03-08-2012 17:08:37 (doe eens niet zo zielig) ]
quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 18:01 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Bekrompen geest, jij hebt nooit een insect gehad waarschijnlijk.
Denken dat sommige dieren minder waard zijn dan andere dieren vind ik een heel onrustgevende en gevaarlijke gedachtegang, het maakt mij zelfs een beetje misselijk.
Weet jij welke Duitse politicus sommige mensen minder waard vond dan andere? Nou?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |