http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)lik-van-Ranomi.dhtmlquote:Zangeres Glennis Grace is nog maar net aangekomen in Londen en pakt op haar eerste avond in het Holland Heinkeken House gelijk de gouden race van zwemster Ranomi Kromowidjojo mee. 'Te gek! Ik herken die blik in haar ogen, die strijd. Dat heb ik ook gehad,' vertelt de in het oranje gestoken Amsterdamse over de wedstrijd.
'Ik heb 22 jaar gestreden voor een eerste plek (Glennis scoorde met het nummer 'Afscheid' vorig jaar haar eerste nummer 1-hit, red.) en zij heeft dat ook. Aan haar ogen zag ik het, maar het is nog niet helemaal doorgedrongen,' aldus Glennis.
Atletisch gebouwd
Zelf is de zangeres ook sportief en altijd gek op rennen geweest. 'Dat deed ik altijd bij ons in de Jordaan op straat, maar ik heb er nooit iets serieus mee gedaan en koos voor het zingen. Jammer, want ik ben atletisch gebouwd. Maar mijn zoontje is er ook gek op, wie weet gaat hij er iets mee doen,' lacht ze.
Op de vraag of er een sporter is, uit Nederland of een ander land, waar de single moeder wel eens een liefdesliedje voor wil zingen, moet ze even nadenken. 'Ronaldo is natuurlijk de mooiste voetballer, maar Dennis van der Geest heb ik toch altijd de meest aantrekkelijke judoka van Nederland gevonden,' besluit Glennis.
Knallen in Londen
Twee keer treedt de zangeres op in het Holland Heineken Housen tijdens de Olympische Spelen; donderdagavond en zaterdagavond. Daar tussendoor heeft ze nog wat tijd om te ontspannen. 'Natuurlijk ga ik nog even winkelen.'
Na Londen zal haar droom op 15 september in vervulling gaan: zingen in een uitverkocht Heineken Music Hall. 'Ik kan het nog steeds niet bevatten dat 5000 mensen een ticket hebben gekocht om mij te horen zingen. Het wordt heel bijzonder, ik heb mijn eigen band en er zijn optredens van onder andere Lange Frans, Edwin Evers en Candy Dulfer. Het besef moet nog komen dat het allemaal gaat gebeuren.'
Ff ontopic blijven aub. Laatste waarschuwingquote:Op donderdag 2 augustus 2012 23:34 schreef Karina het volgende:
[..]Nee je mag je kinderen geen vieze woorden leren.
Hallo, niet zo brutaal he?quote:Op donderdag 2 augustus 2012 23:35 schreef Paul het volgende:
[..]
Ff ontopic blijven aub. Laatste waarschuwing
quote:
Oh nee Salinero, heeft wel talent.quote:
Nee.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 23:51 schreef Metaan het volgende:
Haar Engelstalige werk is echt heel triest, maar in de eigen taal heeft ze best een aantal aardige en zeer succesvolle viddies gepubliceerd
1,7 miljoen kliks
800.000 kliks
1,1 miljoen kliks
4,5 miljoen kliks
Deze heeft 10 miljoen 'clicks', binnen 2 weken.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 23:51 schreef Metaan het volgende:
Haar Engelstalige werk is echt heel triest, maar in de eigen taal heeft ze best een aantal aardige en zeer succesvolle viddies gepubliceerd
1,7 miljoen kliks
800.000 kliks
1,1 miljoen kliks
4,5 miljoen kliks
snuif , snuifquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 01:48 schreef OProg het volgende:
Het zou een leuk setje zijn met Dries Roelvink.
Alleen het AD al.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 00:55 schreef Ambrosius het volgende:
Is dit echt een topic waard? Alleen het bericht in het AD al..
Waar komen die 5000 toeschouwers dan vandaan ?quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 09:31 schreef Serieus_Persoon het volgende:
Typische derderangs BNer die over de rug van anderen in de schijnwerpers wil staan.
Typische Nederlandse krant die dit talentloze wijf een podium geeft.
Iemand die snel kan typen hoeft nog geen goede schrijver te zijn.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 10:31 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
Met d'r stem is weinig mis in elk geval.
Iemand die snel kan schrijven kan nog niet goed typen.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 10:40 schreef tong80 het volgende:
[..]
Iemand die snel kan typen hoeft nog geen goede schrijver te zijn.
Iemand die gevat is is nog geen tong80quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 10:44 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Iemand die snel kan schrijven kan nog niet goed typen.
Iemand die tong 80 is is nog niet gevat.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 10:47 schreef tong80 het volgende:
[..]
Iemand die gevat is is nog geen tong80
quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 10:48 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Iemand die tong 80 is is nog niet gevat.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |