Als je echt PERSE een optreden om 13:30 wil zien. Is om 10:00 in de rij gaan staan een aanrader. Helaas.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 13:21 schreef indiaantje89 het volgende:
Ik doelde inderdaad op de Vrijdag ja.
Op Donderdag in de rij staan is niet zo heel erg.
Tijd: 20:47quote:Op donderdag 2 augustus 2012 20:47 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik ga mijn best doen
Ik zit op dit moment The Black Keys te zingen
quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 13:23 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Als je echt PERSE een optreden om 13:30 wil zien. Is om 10:00 in de rij gaan staan een aanrader. Helaas.
We hadden een sterk vermoeden dat ze The black keys zouden vragen aangezien de dag ervoor Foo Fighters al waren gevraagd. Het spel was ons ook al bekend want de avond ervoor was het hetzelfde maar ze deden alsof het helemaal nieuw wasquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 13:24 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Tijd: 20:47
Uitzending: 23:35
Rabbering: Dit hebben we echt niet van tevoren gezegd hoor!
Ik wil een uitleg
Oh sorry ja ik dacht dat het over de donderdag ging. Ik ben op vakantie een beetje het besef van dagen kwijtquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 13:19 schreef stbabylon het volgende:
Majo heeft het over de opening van de camping op donderdag.
Doen ze niet. 13:00 (of later) gaat het terrein open. Ze zijn die ochtend nog heel druk bezig. En voor ze het opengooien moet alles en iedereen klaar staan.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 13:32 schreef indiaantje89 het volgende:
Wel lastig Cloud Nothings kijk ik erg naar uit.
Beter gooien ze het terrein gewoon lekker op tijd open (uurtje of 11) zodat mensen het terrein kunnen verkennen, ergens lunchen, even wat drinken etc.
Ik kom ook donderdagquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 13:34 schreef MaJo het volgende:
Of je gaat gewoon al op de donderdag, dan weet je zeker dat je op tijd bentsowieso de voorpret op donderdag
Vorig jaar was het megadruk rond half 2 op vrijdag, vlak voor de ingang. Stond helemaal vol. Het was toen makkelijk om iets te missen.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 13:35 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Ik ben wel een paar keer op dit festival geweest, kan ik zeggen en ik ben werkelijk nog nooit te laat binnen geweest voor de openingsact.
Vraag me nog steeds af waarom het toen zolang moest duren.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 13:37 schreef Breuls het volgende:
[..]
Vorig jaar was het megadruk rond half 2 op vrijdag, vlak voor de ingang. Stond helemaal vol. Het was toen makkelijk om iets te missen.
Vorig jaar stond ik er ook rond 12:30 geloof ik, en toen ook The Wombats gemistquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 13:37 schreef Breuls het volgende:
[..]
Vorig jaar was het megadruk rond half 2 op vrijdag, vlak voor de ingang. Stond helemaal vol. Het was toen makkelijk om iets te missen.
Als je om 13:00 (opening festivalterrein) aan komt wandelen bij de ingang, ben je echt niet een half uur later in de Alpha. Al jaren niet.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 13:35 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Ik ben wel een paar keer op dit festival geweest, kan ik zeggen en ik ben werkelijk nog nooit te laat binnen geweest voor de openingsact.
Ja, ik ook. Al was het gewoon een spitsmomentje, denk ik.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 13:39 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Vraag me nog steeds af waarom het toen zolang moest duren.
Vorig jaar ging het ruim na 13:00 open omdat ze allerlei windvangers weg moesten halen ivm Pukkelpop. Dat in combi met de zeer strenge controle op vrijdag.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 13:39 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Vraag me nog steeds af waarom het toen zolang moest duren.
hahahaquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 08:50 schreef Luni het volgende:
[..]
M'n 1e Lowlands had ik er ook zo 1, daar kon ik echt net in, die had boven een soort ventilatierooster zitten, lag ik een jointje te roken in m'n tent, kwam de rook eruit via dat roostertje, was net een schoorsteen van buiten.
Het stond zelfs vast tot bijna halverwege de brug...quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 13:50 schreef stbabylon het volgende:
Het stond letterlijk helemaal vol tot aan het gras bij de bomenrij
Of ben jij gewoon erg goed in rijen?
Zoals nu al een paar keer gezegd is kwam dat omdat de ingang later openging ivm het Pukkelpop drama. Dat is nooit eerder gebeurd dus vandaar dat er nooit eerder zo'n lange rij heeft gestaanquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 13:51 schreef Roberto_BOZ het volgende:
Op vrijdga nooit problemen gehad met het festival terrein op komen, alleen die inham staat vol. Even wachten. Vorig jaar stond echt heel de camping straat vol. Nooit gezien, altijd op tijd geweest bij opening. Behalve vorig jaar.
Geen idee, maar toen ik er stond, was er geen verschil met andere jaren. Heb er wel eens langer gestaan. Was echt hooguit een kwartier.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 13:50 schreef stbabylon het volgende:
Het stond letterlijk helemaal vol tot aan het gras bij de bomenrij
Of ben jij gewoon erg goed in rijen?
Zoals je hier merkt, de verhalen zijn nogal wisselend. Ik deel puur mijn ervaring dus eenquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 13:53 schreef MaJo het volgende:
[..]
Zoals nu al een paar keer gezegd is kwam dat omdat de ingang later openging ivm het Pukkelpop drama. Dat is nooit eerder gebeurd dus vandaar dat er nooit eerder zo'n lange rij heeft gestaan
Je gaat zeker door een veteranen ingangquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 13:58 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
En ja, jullie mogen best achter mij aan lopen dit jaar, hoor.
Klopt, de ingang voor Nam Vets.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 14:02 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Je gaat zeker door een veteranen ingang?
Beetje mosterd na de maaltijd, maar mocht je weer in die situatie komen, gewoon even stukje teruglopen en bij camping 6 (caravancamping) het terrein op lopen. Van camping 6 kun je naar 5 lopen en daar wordt je dan gecontroleerd op je bandje (of ja, er staat een beveiliger die even snel kijkt of je een bandje om hebt). Afgelopen jaren daar nooit een lange rij gezien zoals wel het geval is bij de hoofdingang.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 13:51 schreef MaJo het volgende:
Ik heb vorig jaar ook van alles gemist op de vrijdag omdat we toen 's ochtends iets uit de auto zijn gaan halen. Toen moesten we gewoon weer een paar uur in de rij staan voor de poort terwijl we gewoon al onze bandjes haddenik snap niet dat ze daar niet een aparte rij voor maken. Heb je donderdag al een paar uur in de rij gestaan, mag je vrijdag weer
Overijverige beveiliging.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 13:39 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Vraag me nog steeds af waarom het toen zolang moest duren.
Meegenomen voor steekproef..? Voor wat? Bukken voor de beveiliging of je geen drugs bij je hebt...?quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 13:41 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Vorig jaar:
half 1 biertjes gehaald bij campingwinkel
1 biertje gedronken op camping
Met BVO naar de poort
BVO op voor de poort
Na de poort meegenomen voor steekproef(naja, steekproef, ik lijk wel elk jaar aan de beurt)fouilleersessie
Nog ruim op tijd bij de India voor Fucked Up
Maandag: lees dingen over oponthoud op de vrijdag bij de poort
Lijkt erop dat Skrillex echt wel genoeg krijgt voor zijn shit.quote:New Forbes list tracks cash raked in by "Electronic Cash Kings"
With dance music booming enough to get its own new category at MTV's VMAs, EDM has reached Forbes' radar. The financial mag has done an investigation into how much DJs are raking in, ranking Dutch-born Tiësto, who has earnings of $22 million and commands an average nightly gross of $250,000, at the top of the list. Next up is Skrillex, whose earnings land in the $15 million range, followed closely by the Swedish House Mafia, who are entering their hiatus on top this year with $14 million in earnings (maybe they should reconsider calling it quits). Skrillex and Tiësto also made Forbes' Celebrity 100 countdown.
Joh, lees dit topic eens terugquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 15:56 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Lijkt erop dat Skrillex echt wel genoeg krijgt voor zijn shit.
Ja.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 16:09 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Ok, ok. Maar ik vind het wat lafjes om al dat geld te steken in de favoriete artiest van zoontje van Eerdenburg en een band die zelf belt of ze kunnen komen spelen.
Of course you didquote:
Dan zie je er net zo crimineel als mij uit, dat heb ik ook al een paar keer gehad, vooral mijn wiet hoeveel is dat en dan draai ik het bakje om en staat er op de verpakking dat het 2.8 gram is dan mag ik weer door, ik doe altijd wel extra traag zodat ze minder mensen kunnen controleren op een dag.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 15:37 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Bukken nog net niet, maar fouilleren, zakken en portefeuille leegmaken. Heb ik zeker al 4 keer gehad op Lowlands.
En je vergat fouilleersessie bold te maken
Dat wisselende valt dus wel mee, aangezien noobie blijkbaar de enige is die er geen last van heeft gehadquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 13:57 schreef Roberto_BOZ het volgende:
[..]
Zoals je hier merkt, de verhalen zijn nogal wisselend. Ik deel puur mijn ervaring dus eenis niet nodig. Fijn weekend
Dat heb ik uiteraard ook geprobeerd maar dat werkt alleen als je verder geen spullen bij je hebt. Wij hadden een tas uit de auto gepakt en dan mag je mooi weer achteraan aansluitenquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 14:21 schreef Ashen het volgende:
[..]
Beetje mosterd na de maaltijd, maar mocht je weer in die situatie komen, gewoon even stukje teruglopen en bij camping 6 (caravancamping) het terrein op lopen. Van camping 6 kun je naar 5 lopen en daar wordt je dan gecontroleerd op je bandje (of ja, er staat een beveiliger die even snel kijkt of je een bandje om hebt). Afgelopen jaren daar nooit een lange rij gezien zoals wel het geval is bij de hoofdingang.
ik stond om half 1 in de rij en was gewoon op tijd voor de openingact.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:25 schreef MaJo het volgende:
[..]
Dat wisselende valt dus wel mee, aangezien noobie blijkbaar de enige is die er geen last van heeft gehad
En ik bedoelde het niet lullig, het viel me alleen op dat iedereen hetzelfde verteld terwijl de reden nu wel bekend is
En een fijn weekend gaat wel lukken hier met 30+ gradenHoe is het bij jullie?
Echt waar? Dan hebben wij waarschijnlijk mazzel gehad. Ook goed om even te onthouden dan.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:26 schreef MaJo het volgende:
[..]
Dat heb ik uiteraard ook geprobeerd maar dat werkt alleen als je verder geen spullen bij je hebt. Wij hadden een tas uit de auto gepakt en dan mag je mooi weer achteraan aansluiten
Verschilt heel erg van tijd en dag.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 01:13 schreef HenkDeVries2.0 het volgende:
DIt word mijn derde keer Lowlands(08,10,12) en nu zag ik in de FAQ van Lowlands.nl dit staan:
"Je kan één keer drank meenemen naar de campings. Dus als je je ticket hebt omgewisseld voor een polsbandje, kan je niet nog een keer naar je auto of het wonderschone Biddinghuizen om drank te halen"
Normaal ben ik altijd met de trein gegaan en sleepte ik al mijn zooi in één keer mee. Maar ik ga nu met de auto en op Pinkpop lopen we altijd wel meer dan 1 keer van parkplaats naar de camping. Mijn vraag in hoeverre word hier echt naar gekeken?
Ohh, dat valt mee. Sowieso bij Lowlands niet van die praktijken dat je eruit gepikt kan worden om met oom agent mee te lopen en je te ontkleden? (Ja, gebeurd echt!)quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 15:37 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Bukken nog net niet, maar fouilleren, zakken en portefeuille leegmaken. Heb ik zeker al 4 keer gehad op Lowlands.
En je vergat fouilleersessie bold te maken
Een vriend van ons moest mee naar het bureau omdat hij 'verdachte' pillen bij zich had. Dat waren malariapillen die nog van zijn reis in zijn toilettas zaten maar maak dat de politie maar eens wijsquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 10:42 schreef Fluctuate het volgende:
[..]
Ohh, dat valt mee. Sowieso bij Lowlands niet van die praktijken dat je eruit gepikt kan worden om met oom agent mee te lopen en je te ontkleden? (Ja, gebeurd echt!)
Vorige keer (2009) niks van controles meegekregen, ook bagage werd bij ons totaal niet gecheckt.
Dat zou wel een hele makkelijke manier zijn om 'snoepjes' mee naar binnen te smokkelen.. Trappen ze vast niet inquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 10:54 schreef MaJo het volgende:
[..]
Een vriend van ons moest mee naar het bureau omdat hij 'verdachte' pillen bij zich had. Dat waren malariapillen die nog van zijn reis in zijn toilettas zaten maar maak dat de politie maar eens wijsnadat de pillen gechecked waren op het bureau mocht hij weer terug.
Moraal van het verhaal: als je medicijnen meeneemt zorg dan dat ze in het originele doosje zitten
Het liefst ook nog in de strip natuurlijkquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 11:05 schreef Fluctuate het volgende:
[..]
Dat zou wel een hele makkelijke manier zijn om 'snoepjes' mee naar binnen te smokkelen.. Trappen ze vast niet in
Mijn vriend zijn medicatie was ook erg interessant.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 10:54 schreef MaJo het volgende:
[..]
Een vriend van ons moest mee naar het bureau omdat hij 'verdachte' pillen bij zich had. Dat waren malariapillen die nog van zijn reis in zijn toilettas zaten maar maak dat de politie maar eens wijsnadat de pillen gechecked waren op het bureau mocht hij weer terug.
Moraal van het verhaal: als je medicijnen meeneemt zorg dan dat ze in het originele doosje zitten
in je tent tot je nemenquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 11:19 schreef vault_tec het volgende:
Iemand tips voor het mee nemen van drugs van camping naar muziek terrein?!
Ik ga niet 2/3 pillen in 1 keer in nemen.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 12:34 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
in je tent tot je nemen
Probeer het te verstoppen in bellenblaasquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 12:39 schreef vault_tec het volgende:
[..]
Ik ga niet 2/3 pillen in 1 keer in nemen.
Gewoon veilig in je onderbroek, 9 van de 10 keer zal je niet gecontroleerd worden als je het festivalterrein op gaat, maar ik zou het risico niet nemen. En als je het festivalterrein op bent het niet gelijk uit je onderbroek willen halen, er staan een hoop stillen 20 meter bij de ingang vandaan die juist daar op controleren.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 11:19 schreef vault_tec het volgende:
Iemand tips voor het mee nemen van drugs van camping naar muziek terrein?!
Nee, ik ben eerder gecontroleerd. (lees even terug) alleen had ik toen geen drugs bij mij. Gast die mij toen controleerde deed het heel goed waardoor ik homofiele opmerkingen ging maken. Vond die niet leuk, hield op en kon ik weer weg. Maar als ik weer zo iemand heb dan maakt het volgens mij niet uit waar ik het stop.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 13:19 schreef Luni het volgende:
[..]
Gewoon veilig in je onderbroek, 9 van de 10 keer zal je niet gecontroleerd worden als je het festivalterrein op gaat, maar ik zou het risico niet nemen. En als je het festivalterrein op bent het niet gelijk uit je onderbroek willen halen, er staan een hoop stillen 20 meter bij de ingang vandaan die juist daar op controleren.
Inderdaad, ik wacht altijd tot ik minimaal 50 meter van de ingang ben.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 13:19 schreef Luni het volgende:
[..]
Gewoon veilig in je onderbroek, 9 van de 10 keer zal je niet gecontroleerd worden als je het festivalterrein op gaat, maar ik zou het risico niet nemen. En als je het festivalterrein op bent het niet gelijk uit je onderbroek willen halen, er staan een hoop stillen 20 meter bij de ingang vandaan die juist daar op controleren.
quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 13:24 schreef vault_tec het volgende:
[..]
Gast die mij toen controleerde deed het heel goed waardoor ik homofiele opmerkingen ging maken.
Man was super nerveus en had het totaal niet naar zijn zin. Echt een type homofoob/anabole slikker. Toen ik zei dat ik het wel lekker vond kon ik weer gaanquote:
Dat zijn hooguit bicurious opmerkingen.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 13:50 schreef vault_tec het volgende:
[..]
Man was super nerveus en had het totaal niet naar zijn zin. Echt een type homofoob/anabole slikker. Toen ik zei dat ik het wel lekker vond kon ik weer gaan
als hij er dit jaar weer isquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 14:00 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Dat zijn hooguit bicurious opmerkingen.
Had had je toch echt op cavity-search aan moeten sturen.
wat dacht je van gewoon niet? Nergens voor nodig.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 11:19 schreef vault_tec het volgende:
Iemand tips voor het mee nemen van drugs van camping naar muziek terrein?!
ja pappa.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 18:44 schreef ebeaydojraes het volgende:
[..]
wat dacht je van gewoon niet? Nergens voor nodig.
Dat bepaalt iedereen lekker zelf.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 18:44 schreef ebeaydojraes het volgende:
[..]
wat dacht je van gewoon niet? Nergens voor nodig.
Daar voelen ze ook.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 20:02 schreef mr-green het volgende:
gewoon alles verstoppen tussen je bovenste rand van je boxer
Mensen die in termen van 'verboden' denken moeten eens met een psycholoog praten. Lekker je morele kader beperken tot het wetboekquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 19:59 schreef ebeaydojraes het volgende:
Mensen die een verboden substantie nodig hebben om plezier te hebben moeten eens nodig met een psycholoog gaan praten.
Goh laten we die discussie weer eens voerenquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 19:59 schreef ebeaydojraes het volgende:
Mensen die een verboden substantie nodig hebben om plezier te hebben moeten eens nodig met een psycholoog gaan praten.
Dus als ik dronken rond loop om het naar mijn plezier te hebben dan is het wel goed? Tevens verhoogt het de mate waarin ik plezier beleef. Heb het sowieso wel naar mijn zin.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 19:59 schreef ebeaydojraes het volgende:
Mensen die een verboden substantie nodig hebben om plezier te hebben moeten eens nodig met een psycholoog gaan praten.
Doe het altijd achter m'n ballen, daar vinden ze het nooit. Ooit 1x zeer grondig gefoulieerd, het zat achter m'n ballen niks gevonden.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 13:24 schreef vault_tec het volgende:
[..]
Nee, ik ben eerder gecontroleerd. (lees even terug) alleen had ik toen geen drugs bij mij. Gast die mij toen controleerde deed het heel goed waardoor ik homofiele opmerkingen ging maken. Vond die niet leuk, hield op en kon ik weer weg. Maar als ik weer zo iemand heb dan maakt het volgens mij niet uit waar ik het stop.
Want? Wat is je probleem? Denk je dat 100 pillen mee naar binnen smokkel ofzo?quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 20:17 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Drukqs, prima.
Maar mensen die dingen achter hun ballen gaan plakken moeten echt eens met een psycholoog gaan praten.
Ik denk dat 95% van de mannen tijdens festivals het daar stopt...quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 20:17 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Drukqs, prima.
Maar mensen die dingen achter hun ballen gaan plakken moeten echt eens met een psycholoog gaan praten.
Deze post zit heel erg vol met waarhedenquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 20:07 schreef viagraap het volgende:
[..]
Mensen die in termen van 'verboden' denken moeten eens met een psycholoog praten. Lekker je morele kader beperken tot het wetboek
Ditquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 20:07 schreef viagraap het volgende:
[..]
Mensen die in termen van 'verboden' denken moeten eens met een psycholoog praten. Lekker je morele kader beperken tot het wetboek
As i said, dat gaat niet.quote:Op zondag 5 augustus 2012 00:05 schreef Cowwithmilk het volgende:
Of gewoon op de camping naar binnen werken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |