Mart Smeets is juist een groot liefhebber van basketbal.quote:Op woensdag 1 augustus 2012 14:23 schreef tong80 het volgende:
Smeets haat ook sporten als Basketbal en Honkbal. Hij vindt de zwarte overheersing niet gezond en niet representatief voor de samenleving. Dat ie zijn liefde voor muziek en sport deelt met z'n zogenaamde vriend Troy Douglas is ook alleen maar om mensen het zand in de ogen te strooien.
Daarom zendt de NOS ook voornamelijk schaatsen en wielrennen uit. Sporten voor de oprechte Hollandsche mensch.
http://www.destentor.nl/s(...)eert-Mart-Smeets.ecequote:Kromowidjojo schoffeert Mart Smeets
LONDEN - Weinig volgers van de Spelen zullen het gehoord hebben, maar Ranomi Kromowidjojo zorgde maandag voor een kleine rel door Mart Smeets te schofferen.
De tweevoudig olympisch kampioene was te gast in het radioprogramma van Edwin Evers (538) en kreeg de lachers op haar hand toen 't gesprek op Mart Smeets kwam. Evers vroeg 'Kromo' of ze nog bij hem langs moest, waarop de Groningse reageerde: ,,Nee, daar was ik gisteren, dus het ergste zit er op.'' Nadat Evers en zijn copresentatoren waren uitgelachen kreeg Kromowidjojo nog de gelegenheid om haar uitspraken te nuanceren, maar daar voelde de zwemkoningin helemaal niets voor.
Hij schijnt ook van ironie te houden.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 14:17 schreef fathank het volgende:
[..]
Mart Smeets is juist een groot liefhebber van basketbal.
Ze kreeg de gelegenheid om haar uitspraken te nuanceren? Is Radio 538 de tuchtcommissie?quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 14:45 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
http://www.destentor.nl/s(...)eert-Mart-Smeets.ece
Mart Smeets Schofferen, is dat überhaupt mogelijk?
Grotesk, zou een goede naam zijn voor een serie vol zwarte humor over het leven van een sportcommentator als Smeets, een soort kruising tussen Koos Tak, the Hour en Drop the dead donkeyquote:Op dinsdag 7 augustus 2012 18:06 schreef Ryan3 het volgende:
Hij is wel weer zo grotesk aan het worden dat het ook weer camp is...
In het echt is het leuker natuurlijk.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 18:08 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Grotesk, zou een goede naam zijn voor een serie vol zwarte humor over het leven van een sportcommentator als Smeets, een soort kruising tussen Koos Tak, the Hour en Drop the dead donkey
Helaas hebben we in NL niet echt de kunde zoiets te maken, dat kan alleen de BBC
Mart en grapjes.....quote:Op donderdag 2 augustus 2012 01:12 schreef Madame_Paon het volgende:
Context, context.
Ik heb het fragment niet gezien, maar als het gewoon een grapje was, moet men niet zo dramatisch doen. Als het écht racistisch bedoeld was, dan is de ophef terecht.
Maar ik ga er maar van uit dat het een grapje was.
Nee, Mart is een slechte grap.quote:
Lees voor NOS sport: PowNed.quote:Op maandag 6 augustus 2012 11:12 schreef Weltschmerz het volgende:
Onbeschoftheid en respectloosheid is al heel lang het handelsmerk van NOS sport. Ze gebruiken al jaren schaamteloos hun machtspositie, bestaande uit camera en microfoon, voor hun egotripjes en het beschadigen van mensen die ze persoonlijk niet aardig vinden en het ophemelen van mensen die hun geven wat ze willen.
Wat betreft het racisme of vermeend racisme, ik hou zelf wel van politiek incorrecte humor en van de humor van stereotypen. Maar voor humor is meer nodig dan politieke incorrectheid, het is niet automatisch grappig omdat het nu mag. Het is vooral het niveau van hun lolligheid over bijvoorbeeld Jamaica en Antillianen die mij stoort.
Ja het is echt een verschil of de witte presentators van de nationale sport toko Studio Sport besmuikt schijtlollig proberen te doen over ''luie Antillianen" en ''stelende mocro''s", of de satire van GeenStijl.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 12:54 schreef sorcees het volgende:
[..]
Lees voor NOS sport: PowNed.
Valt U iets op, ik lees geen verschil, ook inhoudelijk niet, mag ik dit zeggen......?
Goh, mischien omdat jij de enige bent die het allemaal zo erg vindt?quote:Op donderdag 9 augustus 2012 13:43 schreef Pietverdriet het volgende:
Gek toch dat Francisco van Jole wel altijd liep te zeiken over de hufterigheid van Geenstijl, maar nooit over Mart Smeets
Zoals ik je al eerder zei, Mart Smeets boeit mij niet, ik vind de rel leuk.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 13:43 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Goh, mischien omdat jij de enige bent die het allemaal zo erg vindt?.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |