Durpquote:Op zondag 12 augustus 2012 19:49 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Wil jij de onderzoekers medicijnen toedienen
artsen doen alles volgens het dsm boekje, dat samen is gesteld door onderzoekers en de pharmaceutische mafia.quote:Op zondag 12 augustus 2012 19:51 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Durp
Maar artsen weten niet alles hoor... Je zult al snel naar een professional toe moeten wil je over dat soort nieuwe ontwikkelingen goed advies krijgen
Dat is waar. Daarom zal een huisarts mensen verwijzen naar een deskundige, mocht hij dat nodig achten voor de klacht waarmee men bij hem komt.quote:Op zondag 12 augustus 2012 19:51 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Durp
Maar artsen weten niet alles hoor... Je zult al snel naar een professional toe moeten wil je over dat soort nieuwe ontwikkelingen goed advies krijgen
Mwahquote:Op zondag 12 augustus 2012 19:54 schreef Manke het volgende:
[..]
artsen doen alles volgens het dsm boekje, dat samen is gesteld door onderzoekers en de pharmaceutische mafia.
Absoluut niet.quote:Op zondag 12 augustus 2012 20:00 schreef kingtoppie het volgende:
Ik heb nog pretpillen liggen bij de apotheek![]()
Daar houden ze je maar al te graag aan ook.
AD - psychiatert.quote:Op zondag 12 augustus 2012 20:06 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Absoluut niet.
Artsen zijn juist terughoudend met het voorschrijven van kalmerings- en slaapmedicatie.
En áls ze ze voorschrijven is het voor een korte tijd.
Anti-psychotica in ieder geval wel, zat daar 3 jaar aan zonder alternatieven te zoeken met de dokter. m'n psych stond even raar te kijken dat ik op eigen houtje was gestopt, maar hij werkte gelukkig wel mee.quote:Op zondag 12 augustus 2012 20:00 schreef kingtoppie het volgende:
Ik heb nog pretpillen liggen bij de apotheek![]()
Daar houden ze je maar al te graag aan ook.
Niet iedere fokker is zo laag opgeleid dat hij behoort te denken in termen van autoriteiten. Wat ze in het UMC Utrecht doen met magenetische velden is onschadelijk. Het heeft geen bijwerkingen.quote:Op zondag 12 augustus 2012 19:29 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Daar kunnen we hier geen oordeel over geven.
Medicijnen laten we over aan de artsen.
Het heeft geen bijwerkingen, maar hoe weet je dat het onschadelijk is? Zit het te overwegen.quote:Op zondag 12 augustus 2012 22:43 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Niet iedere fokker is zo laag opgeleid dat hij behoort te denken in termen van autoriteiten. Wat ze in het UMC Utrecht doen met magenetische velden is onschadelijk. Het heeft geen bijwerkingen.
Onschadelijk is misschien te sterk uitgedrukt, want als een behandeling effect kan hebben, moet het wel iets beinvloeden. Ik bedoeld dat het een fysische techniek is. Medicijnen zijn chemische stofjes die lijken op neurotransmitters, en een effect hebben op de chemische huishouding in de hersenen. Electomagnetische golven zijn alleen schadelijk als ze weefsel beschadigen, en dat is alleen het geval bij hoog energetische straling (hier niet aan de orde). De behandeling beinvloedt alleen de electrische signalen die langs de zenuwbanen lopen.quote:Op maandag 13 augustus 2012 13:07 schreef Manke het volgende:
[..]
Het heeft geen bijwerkingen, maar hoe weet je dat het onschadelijk is? Zit het te overwegen.
Ook wel grappig, schrok vanochten wakker uit m'n slaap en omdat ik nog in half slaap toestand was, zag ik weer dingen, zag oa een t-rex rennenslaat nergens op.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |