http://developer.android.com/about/dashboards/index.htmlquote:Op zondag 29 juli 2012 11:07 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Heb je daar dan een bron van? Cijfermateriaal o.i.d.?
Ik zou dan eerder de One V aanraden... de One X is misschien iets teveel van het goede voor een beginnende gebruiker.quote:Op zondag 29 juli 2012 11:10 schreef Dutchguy het volgende:
Overigens is de HTC One X ook een zeer goed toestel voor TS.
Oké, en hoe kun jij daar uit opmaken dat de fabrikanten geen updates (dus echt helemáál geen updates) verspreiden?quote:Op zondag 29 juli 2012 11:10 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
http://developer.android.com/about/dashboards/index.html
precies mijn argument.quote:Op zondag 29 juli 2012 11:12 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Oké, en hoe kun jij daar uit opmaken dat de fabrikanten geen updates (dus echt helemáál geen updates) verspreiden?
Vergeet niet dat er onderhand ook veel outdated toestellen in gebruik zijn, welke dus niet meer naar een nieuwe versie zullen geüpdatet worden.
Samsung Galaxy S2 is inderdaad ook nog een leuke optie.quote:Op zondag 29 juli 2012 11:12 schreef spoorrails het volgende:
Of TS kan ook de SG2 nemen, is gewoon top dingetje en zal tijd voorlopig nog vooruit kunnen.
is ook stukkie goedkoper dan de sg3.
@ apple fanboy hier, voordeel van dat updates niet door je strot gedouwd worden is dat je zelf kan bepalen of je wilt updaten ja of de nee...
quote:Op zondag 29 juli 2012 11:13 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Dat heeft niets met de fabrikant te maken maar met de consument. Argument invalid dus.
De One V is inderdaad ook een zeer goed toestel maar ook met een S2 kan TS nog een heel stuk vooruit. Die kleuren van dat scherm spatten er echt af...quote:Op zondag 29 juli 2012 11:10 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Ik zou dan eerder de One V aanraden... de One X is misschien iets teveel van het goede voor een beginnende gebruiker.
Buiten beschouwing gelaten dat de One S in de praktijk ook nog eens beter is dan de One X...
"Includes every iPhone & Android model released in the US before July 2010"quote:
Klopt, zoals ik al eerder zei is de SGS2 ook een zeer goede keusquote:Op zondag 29 juli 2012 11:15 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
De One V is inderdaad ook een zeer goed toestel maar ook met een S2 kan TS nog een heel stuk vooruit. Die kleuren van dat scherm spatten er echt af...
het geeft iig meer dan voldoende voorbeelden liefje. tijd voor jou om aan wat aan te tonenquote:Op zondag 29 juli 2012 11:15 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
"Includes every iPhone & Android model released in the US before July 2010"
Waar is de HTC Desire? Volgens mij is jouw tabel helemaal niet volledig en objectief
Voorbeelden welke jouw visie ondersteunen? In dat geval is 't niet objectief ergo niet bruikbaar in deze discussiequote:Op zondag 29 juli 2012 11:16 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
het geeft iig meer dan voldoende voorbeelden liefje. tijd voor jou om aan wat aan te tonen
Een One V aan proberen te smeren.quote:Op zondag 29 juli 2012 03:13 schreef Mierenneuker. het volgende:
Niet direct met zo'n duur toestel beginnen. Zitten veel opties op waar je als 'beginner' toch niks mee doet.
Koop iets van een HTC One V ofzo.
En mensen die je een iPhone aan proberen te smeren:(ze zijn erin getuint weinig waar voor je geld)
keiharde voorbeelden van telefoons die niet meer ondersteund worden door de fabrikant. niets updates. iphone: alles ondersteunt dit dat. zeker wel objectief.quote:Op zondag 29 juli 2012 11:17 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Voorbeelden welke jouw visie ondersteunen? In dat geval is 't niet objectief ergo niet bruikbaar in deze discussie
Traagheid valt echt wel mee hoor. Dezelfde hardware als mijn Desire S en die draait nog snel genoeg.quote:Op zondag 29 juli 2012 11:17 schreef Fritessaus het volgende:
[..]
Een One V aan proberen te smeren.Traag bakding en afschuwelijk lelijk.
Ja, inderdaad, de 3GS wordt nog steeds ondersteund door Apple maar met welke gevolgen? Tientallen functies die gewoon niet meer aanwezig zijn of weggelaten worden.quote:Op zondag 29 juli 2012 11:18 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
keiharde voorbeelden van telefoons die niet meer ondersteund worden door de fabrikant. niets updates. iphone: alles ondersteunt dit dat. zeker wel objectief.
Bron: http://www.onemorething.n(...)araat-ondersteuning/quote:Leuk dat iOS 6 ook de 3GS ondersteunt, al kan je je afvragen in hoeverre je dit nog ondersteuning mag noemen. Want de telefoon uit 2009 krijgt geen enkele feature mee. Daarnaast missen we absoluut de iPad 1, het beestje is dat niet de nieuwste meer, maar nog altijd sneller dan de iPhone 3GS en hoort daardoor eigenlijk in de rij van de iPad 2 en de nieuwste iPad thuis. Tenslotte is het onduidelijk wel functies de iPod touch 4G meekrijgt.
sommige mensen willen gewoon een toestel wat werkt, kan bellen, apps kan draaien (games ed) en goed browse-ed. maar ja als je een lelijkere gui erop wilt kunnen zetten en allerlei dingen wilt customizen die in de praktijk nauwelijks meerwaarde hebben moet je zeker android nemenquote:Op zondag 29 juli 2012 11:18 schreef Dutchguy het volgende:
Ik zou me denk ik erg vervelen met een iPhone met alleen maar die icoontjes, leuke van Android is het eindeloos kunnen customizen en bij iOS kun je eigenlijk helemaal niets op dat vlak. Ik denk dat de overstap van Android naar iOS daardoor een lastigere is dan van iOS naar Android.
er is nog helemaal geen officiele productierelease van ios 6 man.quote:Op zondag 29 juli 2012 11:19 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Ja, inderdaad, de 3GS wordt nog steeds ondersteund door Apple maar met welke gevolgen? Tientallen functies die gewoon niet meer aanwezig zijn of weggelaten worden.
Zo kun je in iOS6 geloof ik geen achtergrond meer instellen op de 3GS, of verwar ik dit de 3G en iOS4?
[..]
Bron: http://www.onemorething.n(...)araat-ondersteuning/
Mijn toestel (Desire S) werkt.quote:Op zondag 29 juli 2012 11:21 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
sommige mensen willen gewoon een toestel wat werkt, kan bellen, apps kan draaien (games ed) en goed browse-ed. maar ja als je een lelijkere gui erop wilt kunnen zetten en allerlei dingen wilt customizen die in de praktijk nauwelijks meerwaarde hebben moet je zeker android nemenis goedkoper ook (wat natuurlijk voor veel mensen sowieso de hoofdreden is om android te kopen)
Zeg ik dat dan? Het is i.i.g. wel bekend welke functies op welke toestellen beschikbaar zijn.quote:Op zondag 29 juli 2012 11:22 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
er is nog helemaal geen officiele productierelease van ios 6 man.
als je er blij mee bent zou ik dat zeker niet doenquote:Op zondag 29 juli 2012 11:23 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Mijn toestel (Desire S) werkt.
Mijn toestel kan bellen.
Mijn toestel kan apps draaien.
Mijn toestel kan goed browsen (veel keuze aan browsers).
+ ik kan customisen wat ik wil.
Waarom zou ik overstappen?
so?quote:Op zondag 29 juli 2012 11:23 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Zeg ik dat dan? Het is i.i.g. wel bekend welke functies op welke toestellen beschikbaar zijn.
Zo is Turn-to-Turn-navigatie en 3D zelfs op de iPhone 4 al weggelaten.
Was ik ook niet van plan.quote:Op zondag 29 juli 2012 11:23 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
als je er blij mee bent zou ik dat zeker niet doen
Het gaat er ook niet om of de 3GS goed is ja of te nee, het gaat er om dat dit toestel nauwelijks ondersteund wordt terwijl meneer FGHJTKnv dat wel claimt.quote:Op zondag 29 juli 2012 11:22 schreef Fritessaus het volgende:
Maar je kunt wel een wallpaper instellen op de 3GS in iOS6... Dat kan namelijk al sinds iOS4. De iPhone 3G kreeg inderdaad geen wallpaper functionaliteit in iOS4.
Maar nu nog een 3GS kopen is dom, die begint nu echt antiek te worden. Ik ben dol op Apple maar een 3GS zal ik niemand aanraden.
Sja, dat is jammer maar je krijgt tenminste wel de update. Dat geeft je het voordeel dat je in elk geval de nieuwste apps nog kunt draaien op je toestel.quote:Op zondag 29 juli 2012 11:23 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Zeg ik dat dan? Het is i.i.g. wel bekend welke functies op welke toestellen beschikbaar zijn.
Zo is Turn-to-Turn-navigatie en 3D zelfs op de iPhone 4 al weggelaten.
Het is wel de vraag in hoeverre dit nog een aangename gebruikerservaring geeft.quote:Op zondag 29 juli 2012 11:25 schreef Fritessaus het volgende:
[..]
Sja, dat is jammer maar je krijgt tenminste wel de update. Dat geeft je het voordeel dat je in elk geval de nieuwste apps nog kunt draaien op je toestel.
je kunt het meest up-to-date-e volledig gepatchte ios erop draaien. dat je dan niet alle nieuwe features kan draaien met een toestel wat 4 jaar geleden ofzo werd geďntroduceerd - who cares.quote:Op zondag 29 juli 2012 11:24 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Het gaat er ook niet om of de 3GS goed is ja of te nee, het gaat er om dat dit toestel nauwelijks ondersteund wordt terwijl meneer FGHJTKnv dat wel claimt.
Apps gaan doorgaans nog prima qua snelheid, als de developer maar een beetje netjes z'n werk doet.quote:Op zondag 29 juli 2012 11:25 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Het is wel de vraag in hoeverre dit nog een aangename gebruikerservaring geeft.
je hebt het over compleet nieuwe functionaliteit die bepaalde hardware eisen heeft om lekker te kunnen draaien. bij android heb je vaak zelfs de optie niet om te upgraden naar het nieuwe - gepatchte - os en moet je op een oud os blijven zitten met alle risico's van dien.quote:Op zondag 29 juli 2012 11:24 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
"Apple ondersteunt een heleboel en Android niet!"
quote:Op zondag 29 juli 2012 11:39 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
komt tie weer met geld reden aanzettenquote:Op zondag 29 juli 2012 11:21 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
sommige mensen willen gewoon een toestel wat werkt, kan bellen, apps kan draaien (games ed) en goed browse-ed. maar ja als je een lelijkere gui erop wilt kunnen zetten en allerlei dingen wilt customizen die in de praktijk nauwelijks meerwaarde hebben moet je zeker android nemenis goedkoper ook (wat natuurlijk voor veel mensen sowieso de hoofdreden is om android te kopen)
Temple Run werkt niet op 2.2/2.3. Boo-fucking-booh.quote:Op zondag 29 juli 2012 11:39 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
ja inderdaad, poster snapt niet dat hiermee juist Apple word afgezekenquote:Op zondag 29 juli 2012 11:47 schreef Quannum het volgende:
[..]
Temple Run werkt niet op 2.2/2.3. Boo-fucking-booh.
Te veel keuzes in Android phones.![]()
Instagram --->
Juist het weglaten van features die anders een te grote aanslag zouden zijn op een oude telefoon zorgt voor een betere gebruikservaring. Anders kunnen de Fandroids weer gaan kankeren op een verminderde acculevensduurquote:Op zondag 29 juli 2012 11:25 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Het is wel de vraag in hoeverre dit nog een aangename gebruikerservaring geeft.
Ik durf te wedden dat je dat ding nog nooit in je handen hebt gehad.quote:Op zondag 29 juli 2012 11:17 schreef Fritessaus het volgende:
[..]
Een One V aan proberen te smeren.Traag bakding en afschuwelijk lelijk.
joh als jij liever een lada rijdt met 500 pk dan een mercedes met 350 pk prima. specgeilersquote:Op zondag 29 juli 2012 11:55 schreef Mierenneuker. het volgende:
[..]
Ik durf te wedden dat je dat ding nog nooit in je handen hebt gehad.![]()
![]()
Nee dan een iPhone met zeer slechte specs vergeleken met de concurrenten voor bijna 2x zoveel geld.
Alsof dat te vergelijken valt.quote:Op zondag 29 juli 2012 11:56 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
joh als jij liever een lada rijdt met 500 pk dan een mercedes met 350 pk prima. specgeilers
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |