Ook nooit echt problemen mee gehad. Ik ben 1 keer door een tuc tuc voor het verkeerde hotel afgezet (very good hotel, you sleep here!) maar dat was het ook wel.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 10:36 schreef Massief het volgende:
Wij hebben alles met Tuc tuc gedaan, taxi's staan standaard vast daar terwijl tuctuc's nog wel eens langs een file ofzo komen. Verder als je gewoon duidelijk bent waar je heen wilt, serieus duidelijk maakt geen stops te willen en gewoon een prijs afspreekt kan het makkelijk.
Dat is inderdaad heel normaal in middenklasse hotels, vooral aan zee. Vaak proberen ze er best wel iets leuks van te maken, maar brengen ze zichzelf in problemen door iedereen tegelijk te laten komen. En dan met een bandje erbij waarvan je denkt 'mwa, liever niet....'. Niet mijn favoriet, maar soms moeilijk te vermijden.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 13:30 schreef Ener-G het volgende:
Over scams gesproken, met kerst en oud en nieuw schijnen er verplichte 'gala diners' te zijn bij bepaalde hotels, waar je verplicht voor bent om te betalen. Wat dan uiteindelijk niks speciaals blijkt te zijn. Iemand hier ervaring mee?
http://www.travelfish.org(...)o_tao_east_coast/allquote:Op woensdag 8 augustus 2012 07:25 schreef draadstalig het volgende:
Ben momenteel in Thailand met vrienden. Chiang Mai was leuk en pai ook. Gaan binnenkort maar naar pattaya om iets meer van het Thaise schoon te genieten aangezien dat hier nog niet gelukt is.. (terwijl ik altijd andere verhalen hoor)
Verder had ik gehoord dat phang gnan (waar we ook heen gaan) momenteel rustig is kwa backpackers.. iemand die dit kan bevestigen? En als we met z'n 4en een relaxte villa willen huren in ko tao, wat is er mogelijk.? Ik vind nagenoeg niets en eigenlijk zoeken we iets in de buurt van sairee (15 min max lopen) aan t strand en liefst zelfs eigen zwembad. Willen zo'n 50 euro p.p. uitgeven, maar minder kan ookiemand suggesties?
En rond black moon?quote:Op woensdag 8 augustus 2012 09:49 schreef Silenus het volgende:
Koh Pangan is idd erg rustig als er geen fullmoon/halfmoon is. Maar hoeft natuurlijk ook niet erg te zijn.
De aantrekkingskracht van Fullmoon is veel groter. Daar plannen mensen op.quote:Op woensdag 8 augustus 2012 14:35 schreef mirannie het volgende:
Al met al is er altijd wel een feest daar volgens mij. Elke maand 1x full moon, 1x half moon en 1x black moon. En daarbij dan de verplichting van de meeste hotels om 5 nachten te boeken rondom full moon, blijven er maar een paar rustige dagen over lijkt me zo
Ook als je een bungalow aan het strand wilt?quote:Op woensdag 8 augustus 2012 16:36 schreef Silenus het volgende:
Wij zaten aan Haad Rin, en de halfmoon is in de jungle dus op het strand is het al-tijd rustig geweest. Maar een plekje waar een vuurwerkshow is en wat gezopen wordt, voor de rest een heerlijk rustig/mooi strandje.
Er zijn twee eilanden die Koh Chang heten hè. Één in de buurt van Myanmar, waar het nu regentijd is. Daar kun je nauwelijks nog komen. De andere Koh Chang ligt in de buurt van Cambodja en daar is het nu niet natter dan op Koh Samui of Koh Tao.quote:Op woensdag 8 augustus 2012 16:13 schreef mirannie het volgende:
Er werd mij op een forum aangeraden om naar Phangan te gaan omdat Koh Chang nogal slecht weer heeft in de tijd dat ik er ben. Ik kom er echt niet uit waar op het eiland ik wil verblijven. Volgens mij heeft het Had Rin strand de mooiste stranden. Maar heb ook geen zin om de hele nacht wakker te liggen (ook al is er geen full moon als ik er ben, ik begreep dat het evengoed druk is 's nachts). Had Salad schijnt ook heel mooi te zijn, maar volgens mij heb je daar niks aan winkeltjes of iets dergelijks zodra je het strand af bent, lijkt me dus ook niet ideaal.
Heeft iemand hier de gouden tip?
www.seaviewsunrise.com heeft hutjes op het strand voor niet al te belachelijke prijzen. Daar zat ik dus naar te kijken. Haad Yuan had ik inderdaad ook al naar gekeken.quote:Op woensdag 8 augustus 2012 16:50 schreef Silenus het volgende:
Echt letterlijk een bungalow 'aan het strand' heb je niet, of je moet honderdduuzend baht betalen.
Wij zaten in bayshore resort, dat was op 1,5 minuut lopen van het strand. (Is natuurlijk ook aan het strand, als het ware)
Geloof iets van 1600 baht per nacht betaald. Als je ECHT rust en een mooi strand wil, moet je naar 'huan/juan haad' oid gaan, we kwamen een stelletje tegen dat op dat strand zat bij 'barcelona' (bungalows) en daar kun je alleen met een klein bootej naartoe. Een fantastisch mooi strand, helemaal rustig, en toch een paar kleine bungalows/appartementjes. Dus niet letterlijk uitgestorven dat je meteen verhongerd, wel een paar leuke restaurantjes...maar het voelt wel alsof je aan het andere eind van de wereld zit. Dat strandje is op 5/10 minuutjes varen van Haad Rin.
Overigens gaat dat varen daar niet met op een bier lopen en de boot inwandelen. Je wandelt eerst tot je middel de zee in, tas boven je hoofd, in de boot springen en dan met het uitstappen hetzelfde verhaal.
Klopt inderdaad, maar dat is meer het soort eiland dat ik voor een dagje zou bezoeken. Ik bedoelde de grote Koh Chang. Zag daar in de afgelopen periode steeds 55ml regen per dag, tegenover 1 a 2ml op Phangan/Samuiquote:Op woensdag 8 augustus 2012 17:19 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
Er zijn twee eilanden die Koh Chang heten hè. Één in de buurt van Myanmar, waar het nu regentijd is. Daar kun je nauwelijks nog komen. De andere Koh Chang ligt in de buurt van Cambodja en daar is het nu niet natter dan op Koh Samui of Koh Tao.
Is Koh Tao niet meer voor duikers? Ik duik namelijk niet...quote:Op woensdag 8 augustus 2012 17:15 schreef Silenus het volgende:
Koh Tao vond ik ook verreweg het mooiste eiland. Ko Samui het minste, veel Engelsen en lawaaierig...
Ik ook niet, maar heb er een heerlijke week gehad. Zijn er genoeg die niet duiken. En je kunt er natuurlijk ook even snorkelen als je daar zin in hebt.quote:Op woensdag 8 augustus 2012 17:58 schreef mirannie het volgende:
[..]
Is Koh Tao niet meer voor duikers? Ik duik namelijk niet...
Wij zaten in Regal resort. Zitten inderdaad een heleboel duikscholen maar savonds is het er serieus gewoon lekker knus gezellig.. Het was vanaf ons hotel 200 meter naar links lopen daar zat de Fish Bowl, in die straat waren nog een aantal gezellige discotheken en een heleboel restaurants. En vrouwen niet te zuinig. Ik heb het over man vrouw verhoudingen van 1-5. Damn ik wil er terug naar toequote:Op woensdag 8 augustus 2012 17:58 schreef mirannie het volgende:
[..]
Is Koh Tao niet meer voor duikers? Ik duik namelijk niet...
De grote Koh Chang is naar mijn weten die in het oosten en daar is het droger dan in het westen (maar inderdaad nog steeds een stuk natter dan ik dacht).quote:Op woensdag 8 augustus 2012 17:57 schreef mirannie het volgende:
[..]
Klopt inderdaad, maar dat is meer het soort eiland dat ik voor een dagje zou bezoeken. Ik bedoelde de grote Koh Chang. Zag daar in de afgelopen periode steeds 55ml regen per dag, tegenover 1 a 2ml op Phangan/Samui
wat dachtje om is een echt dagje met olifanten op te trekken ?quote:Op donderdag 9 augustus 2012 08:39 schreef opreis het volgende:
Hoi, ik zit nu in chiang mai na Bangkok->ayuthaya->sukhothai->chiang mai. BKK zat ik bij KSR en was eerste dag wel leuk en daarna steeds hinderlijker eigenlijk, had nog tripje geboekt naar erawan waterfalls(aanrader), maar dat moest dan wel incombinatie met een vervolg locatie naar river kwai brug, naja gedaan. 7uur bij hotel opgehaald, paar uur rijden, wat andere meisjes opgehaald die ook daarna toe gingen, 2 uur 45min bij de waterfalls(veels te kort als je de tijd wil nemen voor elk van die 7 'levels', wilde wel helemaal tot de top dus ben toen in 35minuten helemaal naar beneden gerend(best wel suicide af en toe want kan behoorlijk glad zijn daar). Vervolgens naar een olifantenfarm gebracht waar die andere meisjes heen wilde met nog 2 andere meisjes erbij, gaven ze me de keus, 2~3uur niks doen of een combi van olifantenritje+bambooraft tocht voor 500b, of olifantenritje+ olifanten wassen voor 600b, was al op de hoogte dat olifanten niet goed behandeld werden dus wilde eigenlijk niet aan mee werken, maar 3uur niks doen trok ik ook niet dus toch maar die met de raft gedaan, raft was saai/kort, dat ritje op olifant was ook saai/kort, daarna nog een half uur moeten wachten op nog meer mensen die nog mee moesten en daarna nog naar river kwai gereden waar ook eigenlijk geen kut aan was. Over de totale kosten zal ik het maar niet hebben maar ik raad aan om als het je lukt om alleen vervoer naar die waterfalls te boeken en daar echt een uur of 4, 5 voor uit te trekken want die zijn echt de moeite waard. Ayuthaya was op zich wel gezellig maar ook weer niet spectaculair, sukhothai was wel leuker, dat historical park ofzo was echt goed te doen op een fiets als je snel een paar mooie ruines wil zien. Zit nu in Chiang Mai wat ik tot nu toe wel de beste stad vind om te verblijven(ben hier nog geen 24 uur) alleen wel heel veel expats maar verder chille indruk. Probleem is dat het hier nu best wel regent(gewoon buiig als in nederland) en de vooruitzichten zijn ook niet zo best. Iemand nog aanraders in de buurt om te doen? Ben van plan een dag of 5 hier in de buurt te verblijven en 3 dagen daarvan trekking, heeft iemand nog ervaringen met goede trekkingen van 3 dagen? en is dat aan te raden met dit weer? Flight of the gibbon lijkt me ook leuk maar is volgens mij wel wat aan de hoge kant.
Zal binnenkort wel weer update plaatsen van meer ervaringen hier
(sorry als er een hoop grammaticale fouten in voorkomen, ben te lui om het na te lezen)
Heen naar Kuala Lumpur vanaf Amsterdam zit je normaliter een uur of 11 in het toestel, gezien de bloktijden die worden gebruikt ga ik ervan uit dat je in de zomerperiode vliegt, wanneer er dus +6 uur tijdsverschil is tussen Nederland en Maleisie:quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 15:39 schreef Trusten het volgende:
Hallo allen,
Ik heb even een vraagje want door alle tijdsverschil etc snap ik er niet meer zoveel van hoe lang ik nou effectief in het vliegtuig zit. Can you help me out?
Heen:
Vertrek 20:55 Amsterdam - aankomst Kuala Lumpur 15:00
Vertrek 17:10 Kuala Lumpur - Aankomst Phuket 17:25
Terug:
Vertrek Phuket 07:00 - aankomst Bangkok 08:25
Vertrek Bangkok 12:25 - aankomst Amsterdam 18:25
En daarnaast vroeg ik me af of 2 uur en 10 minuten overstaptijd niet aan de korte kant is?
Alvast bedankt
Waar zou je dit aanraden? En wat zijn de kosten hiervan?quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:07 schreef daanski82 het volgende:
[..]
wat dachtje om is een echt dagje met olifanten op te trekken ?
Support dat gewoon lekker niet...quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:07 schreef daanski82 het volgende:
[..]
wat dachtje om is een echt dagje met olifanten op te trekken ?
quote:Op zondag 12 augustus 2012 04:13 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
Support dat gewoon lekker niet...
Echt, kun je net zo goed naar het stierenvechten gaan.
Foto's maken van wilde olifanten, daar moet je geld insteken!
1 met groene stroomquote:Op zondag 12 augustus 2012 10:22 schreef daanski82 het volgende:
Ik kon het in de OP niet echt vinden, maar welke stopcontact gebruiken ze in Thailand ?
http://www.thailandreisgi(...)nd/elektriciteit.phpquote:Op zondag 12 augustus 2012 10:22 schreef daanski82 het volgende:
Ik kon het in de OP niet echt vinden, maar welke stopcontact gebruiken ze in Thailand ?
Volgens mij is iedere taxichauffeur die vanaf het vliegveld rijd per definitie een oplichter.quote:Op maandag 13 augustus 2012 08:16 schreef rene90 het volgende:
Net aangekomen in Thailand. Prima taxi chauffeur met uitzondering dat hij deed alsof hij niet kon rekenen toen hij de kosten van de tolweg erbij optelde. 380 in plaats van 357. Hij was ook niet blij dat ik 360 gaf en geen fooi
Volgens mij valt het wel mee, of ik heb in de loop de jaren erg veel mazzel gehadquote:Op maandag 13 augustus 2012 19:13 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Volgens mij is iedere taxichauffeur die vanaf het vliegveld rijd per definitie een oplichter.
op zich viel het mee hoe mij me probeerde te belazeren. Het hotel zei dat het rond de 400 zou zijn, dus hij heeft geen rondjes gereden. Ik heb ook wel op de tolpoortjes gezien hoeveel hij moest betalen. Dat staat er heel. Mooi op in het groen.quote:Op maandag 13 augustus 2012 19:17 schreef APK het volgende:
[..]
Volgens mij valt het wel mee, of ik heb in de loop de jaren erg veel mazzel gehad
(Neem wel altijd een taxi vanaf de vertrekhal.)
Ik vind het vaak ook handiger om bij de tolpoortjes zelf het geld aan de chauffeur te geven, dan krijg je daar achteraf iig geen gezeik over.
Hoe is het weer nu op Koh Tao? Ik hoop er volgend jaar rond deze tijd te zijn. Ben dus wel benieuwd.quote:Op dinsdag 14 augustus 2012 14:55 schreef rene90 het volgende:
[..]
Nu op Koh Tao trouwens, even duiken en dan weer richting huis.
handig he dat internetquote:Op woensdag 15 augustus 2012 07:28 schreef Heufje het volgende:
[..]
Hoe is het weer nu op Koh Tao? Ik hoop er volgend jaar rond deze tijd te zijn. Ben dus wel benieuwd.
Jij ging er een opleiding ofzo volgen toch?quote:Op maandag 13 augustus 2012 18:45 schreef Breathtaking het volgende:
Net terug van een lang weekend Koh Changlekker weer gehad en vermakelijk eiland!
quote:• Gaat het om een olifantenshow, dus om olifanten die kunstjes vertonen? Niet doen! Om olifanten zover te krijgen, ondergaan zij vaak wrede trainingen met zware lichamelijke en geestelijke mishandeling.
• Wordt er een ritje op de rug van een olifant aangeboden? Stap niet op! Bij ritjes zitten meestal meerdere mensen in een mand op de rug van de olifant. Het zadel en het gewicht van de passagiers veroorzaken verwondingen en vormen een te zware belasting voor de olifant.
• Wordt de olifant tussen de shows en ritten door aan een ketting vastgelegd? Pas op, dit is niet diervriendelijk! De olifant kan letterlijk geen kant op, vaak het grootste deel van de dag en de hele nacht.
• Gebruikt de mahout (olifantenbegeleider) een haak? Oeps, dit riekt naar dierenmishandeling! De olifantenhaak wordt gebruikt op gevoelige plekken van de olifant, zoals de oren, om commando’s kracht bij te zetten.
• Wordt er gefokt met olifanten? Alarmbellen rinkelen! Baby-olifantjes zijn erg in trek bij olifantenkampen, omdat ze bezoekers trekken. Helaas is de kans zeer klein dat deze baby-olifanten ooit in het oerwoud worden vrijgelaten. En de groep olifanten die leven in gevangenschap wordt steeds groter.
Grapjas!quote:Op woensdag 15 augustus 2012 10:49 schreef HD9 het volgende:
[..]
handig he dat internet
http://www.holiday-weather.com/koh_tao/forecast/seven-day/
ja ik vertrouw ook geen tomtom enzo , ik snap dat welquote:Op woensdag 15 augustus 2012 14:25 schreef Heufje het volgende:
[..]
Grapjas!
Hoor het toch liever van iemand die er echt is. Geeft vaak net even ander beeld dan weersites.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |