Jaquote:Op zaterdag 21 juli 2012 01:13 schreef drakin het volgende:
Moet ik nu verplicht ook van treinen houden
Nee joh bejje malquote:alle namen van modellen weten,
Nee joh bejje malquote:naar treinenfilms
Nee joh bejje malquote:en musea gaan
Nee joh bejje malquote:en veel met de trein reizen?
Hmm. Naast de AH ToGo en Julia's zou er dus ook een DE-Café komen. Dat zal dus wel van de baan gegaan zijn vanwege die andere daar vlakbij.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 20:38 schreef Socios het volgende:
[..]
Op de plaats van de stationsrestauratie zit nu een "AH to go". Daarnaast is er een "Julia's" gekomen. Een DE Café vindt men buiten het station op een minuut of 5 wandelen aan het Wilhelminaplein (Zaailand).
Waar reis je zoal (vaak) naartoe met de trein?quote:Op zaterdag 21 juli 2012 01:19 schreef drakin het volgende:
Maar dat doe ik wel anders![]()
(behalve die modellennamen dan, daar kom ik niet ver mee)
hierdoor had ik lekker 3 uur schaft in utrecht. lekker onder het genot van een bord bami sesamstraat gekekenquote:Op vrijdag 20 juli 2012 17:26 schreef DriekOplopers het volgende:
Jawel.
NS, een paar weken geleden: deze zomer heffen we geen treinseries op.
Maar nu: treinserie sneuvelt wegens personeelstekort...
http://www.voorbeterov.nl/120720.php
ah, Huizum. Mooi stukje is dat altijdquote:Op zaterdag 21 juli 2012 00:45 schreef drakin het volgende:
Andere kant station, de rustige buurt van de stad wat eigenlijk een dorp is.
Ze bedoelen: minder oude treinen. In de jaren '90 reden er trouwens al Breaks, van Maastricht naar Knokke.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 16:49 schreef dennistd het volgende:
De stopper Maastricht-Luik gaat zo te zien met Breaks rijden: http://www.limburger.nl/a(...)ject_Maastricht-Luik
Tsja. Breaks mogen wel in Maastricht komen. Voldoen ook wat beter. Hoewel ze de klassiekers nog gaan moderniseren ook ...quote:Op zaterdag 21 juli 2012 16:49 schreef dennistd het volgende:
De stopper Maastricht-Luik gaat zo te zien met Breaks rijden: http://www.limburger.nl/a(...)ject_Maastricht-Luik
nauwelijks meer nodig toch nu de Desiro langzaam instroomt?quote:Op zaterdag 21 juli 2012 17:01 schreef greavy het volgende:
[..]
Tsja. Breaks mogen wel in Maastricht komen. Voldoen ook wat beter. Hoewel ze de klassiekers nog gaan moderniseren ook ...
"De machinist zit op de bok teneinde hem van het spoor te verwijderen".quote:Op zaterdag 21 juli 2012 13:45 schreef greavy het volgende:
"Vanwege een geit op het spoor rijden er momenteel geen treinen tussen Stadskanaal en Veendam(of whatever). Deze situatie zal tot 5 uur vanmiddag duren. Onze excuses voor het ongemak"
Senk joe for träveling wis Deutsche Bahn.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 18:40 schreef Dr_Flash het volgende:
Ja. Maar wat is nou het punt van dat filmpje?![]()
"DB is kut"?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |