dat is een metal dingetje ... in innuendo zitten alle dingen die metalheads leuk vindenquote:Op dinsdag 24 juli 2012 13:38 schreef Norrage het volgende:
Dat verschrikkelijke Innuendo, ik snap dat echt niet...(dit zeg ik elk jaar als ik het weer in lijstjes zie voor de singles top 100)
Ik ben bepaald geen metalhead.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 13:39 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
dat is een metal dingetje ... in innuendo zitten alle dingen die metalheads leuk vindenalleen dan met een queen sausje.
Je hoeft geen metalhead te zijn om innuendo leuk te vinden maar er zijn wel veel metalheads die innuendo leuk vinden daarom komt hij vaak een beetje naarboven bij lijstjes enzo.quote:
Dat vind ik best een goede verklaringquote:Op dinsdag 24 juli 2012 13:39 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
dat is een metal dingetje ... in innuendo zitten alle dingen die metalheads leuk vindenalleen dan met een queen sausje.
Ah zo.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 13:41 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Je hoeft geen metalhead te zijn om innuendo leuk te vinden maar er zijn wel veel metalheads die innuendo leuk vinden daarom komt hij vaak een beetje naarboven bij lijstjes enzo.
vraag ze maar eens naar innuendo... het is denk ik een beetje die bombast, die marsdrums, led zeppelin breakje... en dan dat spaanse stukje... tja. Ik vind het ook wel een fijn nummer maar ik ben wel fan van genre-hoppende nummers.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 13:42 schreef Gillingham het volgende:
[..]
Ah zo.
De meeste metalheads die ik ken hebben een grafhekel aan Queen.
Jij bent vast geen mr.bungle of john zorn fanquote:Op dinsdag 24 juli 2012 13:57 schreef Norrage het volgende:
Ik vind die uptempo nummers van Queen echt super, maar al die ballads en over de top nummers met alle genres die er bestaan erin echt totaal niet....Bohemian Rhapsody heb ik er vooral uit nostalgie in
Ik zal het eens vragen, maar ik heb bij voorbaat mijn twijfels. Ze zijn ook niet direct liefhebber van bands als Led Zeppelin.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 13:43 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
vraag ze maar eens naar innuendo... het is denk ik een beetje die bombast, die marsdrums, led zeppelin breakje... en dan dat spaanse stukje... tja. Ik vind het ook wel een fijn nummer maar ik ben wel fan van genre-hoppende nummers.
Dat nummer is net hét nummer wat betreft zoveel mogelijk genres in één liedje. Van Queen.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 13:57 schreef Norrage het volgende:
Ik vind die uptempo nummers van Queen echt super, maar al die ballads en over de top nummers met alle genres die er bestaan erin echt totaal niet....Bohemian Rhapsody heb ik er vooral uit nostalgie in
Dat zeg ik, dat vind ik dus zo ultiem kut en over de top...tsja...allhoewel ik Bohemian dus wel kan waarderen....quote:Op dinsdag 24 juli 2012 14:00 schreef Gillingham het volgende:
[..]
Ik zal het eens vragen, maar ik heb bij voorbaat mijn twijfels. Ze zijn ook niet direct liefhebber van bands als Led Zeppelin.
[..]
Dat nummer is net hét nummer wat betreft zoveel mogelijk genres in één liedje. Van Queen.
ja is al geweest, net zelfs.. maar als je een categorie wilt bepalen zul je toch echt even de punten moeten tellen morgen.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 16:30 schreef Oidipous het volgende:
Request voor volgende top 5, ik weet niet zo of dit al is geweest: filmmuziek.
Zonde. Tja, ik dacht de puntenteller te inspireren. Ik blader wel even terug!quote:Op dinsdag 24 juli 2012 16:34 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
ja is al geweest, net zelfs.. maar als je een categorie wilt bepalen zul je toch echt even de punten moeten tellen morgen.
Die kan ik juist niet meer horen. Ik heb 'm jaren geleden een tijdlang te vaak gehoord, en nu zet ik de radio uit of op een andere zender als ie langskomt. Het is een goed nummer hoor, maar ik heb er ff genoeg van gehadquote:Op dinsdag 24 juli 2012 13:57 schreef Norrage het volgende:
Bohemian Rhapsody heb ik er vooral uit nostalgie in
The March of the Black Queen.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 17:20 schreef Peter88Online het volgende:
1. The March of the Black Queen
2. Innuendo
3. Lily Of The Valley
4. Love Of My Life
5. Teo Torriatte (Let Us Cling Together)
Dat gedrocht is toch hopelijk nooit een hit geweest? Toch?quote:
Zeker wel, dikke top 10 hit.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 23:13 schreef Norrage het volgende:
Dat gedrocht is toch hopelijk nooit een hit geweest? Toch?
Oh, ik dacht juist dat het zon verloren nummer was dat gigantisch gehyped werd achteraf omdat het "beter is dan bohemian rhapshody"..echt het hipster nummer onder de Queen nummersquote:
Alleen die eerste 5 seconden zijn leuk ja, dat geef ik je meequote:Op woensdag 25 juli 2012 09:11 schreef Da_Sandman het volgende:
Vaag, die kritieken op Innuendo. Ben geen Queen-fan, ben geen metalhead maar Innuendo vind ik toch wel zo'n meesterlijke plaat. Zeker het begin.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |