dat is een metal dingetje ... in innuendo zitten alle dingen die metalheads leuk vindenquote:Op dinsdag 24 juli 2012 13:38 schreef Norrage het volgende:
Dat verschrikkelijke Innuendo, ik snap dat echt niet...(dit zeg ik elk jaar als ik het weer in lijstjes zie voor de singles top 100)
Ik ben bepaald geen metalhead.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 13:39 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
dat is een metal dingetje ... in innuendo zitten alle dingen die metalheads leuk vindenalleen dan met een queen sausje.
Je hoeft geen metalhead te zijn om innuendo leuk te vinden maar er zijn wel veel metalheads die innuendo leuk vinden daarom komt hij vaak een beetje naarboven bij lijstjes enzo.quote:
Dat vind ik best een goede verklaringquote:Op dinsdag 24 juli 2012 13:39 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
dat is een metal dingetje ... in innuendo zitten alle dingen die metalheads leuk vindenalleen dan met een queen sausje.
Ah zo.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 13:41 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Je hoeft geen metalhead te zijn om innuendo leuk te vinden maar er zijn wel veel metalheads die innuendo leuk vinden daarom komt hij vaak een beetje naarboven bij lijstjes enzo.
vraag ze maar eens naar innuendo... het is denk ik een beetje die bombast, die marsdrums, led zeppelin breakje... en dan dat spaanse stukje... tja. Ik vind het ook wel een fijn nummer maar ik ben wel fan van genre-hoppende nummers.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 13:42 schreef Gillingham het volgende:
[..]
Ah zo.
De meeste metalheads die ik ken hebben een grafhekel aan Queen.
Jij bent vast geen mr.bungle of john zorn fanquote:Op dinsdag 24 juli 2012 13:57 schreef Norrage het volgende:
Ik vind die uptempo nummers van Queen echt super, maar al die ballads en over de top nummers met alle genres die er bestaan erin echt totaal niet....Bohemian Rhapsody heb ik er vooral uit nostalgie in
Ik zal het eens vragen, maar ik heb bij voorbaat mijn twijfels. Ze zijn ook niet direct liefhebber van bands als Led Zeppelin.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 13:43 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
vraag ze maar eens naar innuendo... het is denk ik een beetje die bombast, die marsdrums, led zeppelin breakje... en dan dat spaanse stukje... tja. Ik vind het ook wel een fijn nummer maar ik ben wel fan van genre-hoppende nummers.
Dat nummer is net hét nummer wat betreft zoveel mogelijk genres in één liedje. Van Queen.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 13:57 schreef Norrage het volgende:
Ik vind die uptempo nummers van Queen echt super, maar al die ballads en over de top nummers met alle genres die er bestaan erin echt totaal niet....Bohemian Rhapsody heb ik er vooral uit nostalgie in
Dat zeg ik, dat vind ik dus zo ultiem kut en over de top...tsja...allhoewel ik Bohemian dus wel kan waarderen....quote:Op dinsdag 24 juli 2012 14:00 schreef Gillingham het volgende:
[..]
Ik zal het eens vragen, maar ik heb bij voorbaat mijn twijfels. Ze zijn ook niet direct liefhebber van bands als Led Zeppelin.
[..]
Dat nummer is net hét nummer wat betreft zoveel mogelijk genres in één liedje. Van Queen.
ja is al geweest, net zelfs.. maar als je een categorie wilt bepalen zul je toch echt even de punten moeten tellen morgen.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 16:30 schreef Oidipous het volgende:
Request voor volgende top 5, ik weet niet zo of dit al is geweest: filmmuziek.
Zonde. Tja, ik dacht de puntenteller te inspireren. Ik blader wel even terug!quote:Op dinsdag 24 juli 2012 16:34 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
ja is al geweest, net zelfs.. maar als je een categorie wilt bepalen zul je toch echt even de punten moeten tellen morgen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |