sudo chown username:username ./filenamequote:Op zondag 14 oktober 2012 09:23 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
* Blue_Panther_Ninja heeft write acces rights nodig![]()
Lukt dat met chmod?![]()
Dat had ik ookquote:Op zondag 14 oktober 2012 16:31 schreef Joooo-pi het volgende:
Upgrade eindelijk klaar...
ProbleempjeIk kan wel inloggen, maar ik krijg geen unity. Alleen desktop met icoontjes.
ff googlen
Ik had Ubuntu op de laptop staan, maar dat trok het oude beestje niet erg. Toen gekozen voor Xubuntu. Man man, wįt een verademing. Alles werkte. De installatie verliep vlekkeloos zonder internet verbinding. Na het booten de draadloze sleutel invoeren en klaar was het.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 00:32 schreef Farenji het volgende:
Ik vind ubuntu (xubuntu in mijn geval) wel stukken fijner werken dan windows7, en daar heb ik onvrijwillig geld voor moeten lappen toen ik mijn laptop kocht.
straks weer verder met prutsen. Lijkt een link met de videokaart/driver (ati) te hebben. Heb fglrx al de deur uit gedaan en de resolutie is nu goed. Alleen nog geen unityquote:
Morgen even proberen!!quote:Op zondag 14 oktober 2012 13:28 schreef erikkll het volgende:
[..]
sudo chown username:username ./filename
sudo chmod 755 ./filename
Als je het op alle files in een folder wilt doen, kun je het best chmod -R doen.
Vanavond eerst Xubuntu geprobeerd te installeren, maar er ging iets mis tijdens de installatie, helaas. Na wat ge-google erachter gekomen dat Lubuntu de beste lichtgewicht-Ubuntu distro is, en ik moet zeggen: het werkt perfect op m'n EEE 901!quote:
Lubuntu werkt heel goed,Je kon gewoon Ubuntu installeren en dan LXDE!!quote:Op maandag 15 oktober 2012 00:58 schreef Starman89 het volgende:
[..]
Vanavond eerst Xubuntu geprobeerd te installeren, maar er ging iets mis tijdens de installatie, helaas. Na wat ge-google erachter gekomen dat Lubuntu de beste lichtgewicht-Ubuntu distro is, en ik moet zeggen: het werkt perfect op m'n EEE 901!
Heb er ooit eens Ubuntu 11.04 op gezet, maar toen werkte de rechter muisknop niet, was de wifi instabiel, en het werkte allemaal ontzettend traag, en nu met Lubuntu werkt (bijna alles) out-of-the-box. Alleen Jupiter nog geinstalleerd (zodat de fn-keys werken) en verder niks.
Mijn netbookje gaat de komende jaren nog wel mee dus
Vandaag uiteindelijk toch Bodhi Linux (Ubuntu-based) op m'n EEE 901 gezet. OS ziet er echt niet uit, maar SNEL (!!!), daar word je bang van!quote:Op maandag 15 oktober 2012 09:16 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
Lubuntu werkt heel goed,Je kon gewoon Ubuntu installeren en dan LXDE!!
Ik ookquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 19:31 schreef Kandijfijn het volgende:
NixiePixel is overgelopen![]()
*Zou haar nog steeds zwaar doen
Ik heb nog steeds geen panelsquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:55 schreef wdn het volgende:
12.10 komt vandaag
13.04 wordt Raring Ringtail
Komt het daardoor? (ook een ATI kaartje en geen panelsquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:17 schreef Joooo-pi het volgende:
[..]
Ik heb nog steeds geen panels
Ik dacht dat mijn ati (4650) nog wel ondersteund werd...
Ik denk het.. Ik zag wel veel problemen met de radeon driver en 12.10 voorbij komen op google.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:28 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Komt het daardoor? (ook een ATI kaartje en geen panels)
AMD Radeon hier en geen problemenquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:17 schreef Joooo-pi het volgende:
[..]
Ik heb nog steeds geen panels
Ik dacht dat mijn ati (4650) nog wel ondersteund werd...
Ik installeer het pas over 3 maandenquote:Op donderdag 18 oktober 2012 20:32 schreef TargaFlorio het volgende:
Op Tweakers (die nieuwe layout![]()
![]()
) ook een artikel:
http://tweakers.net/reviews/2733/ubuntu-1210-quantal-quetzal.html
Vanwege het weglaten van 2d GUI gaat dit hem niet worden voor mij.
Same here. blijf nu maar bij deze 12.04 versie tot deze PC echt niet meer wil.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 20:32 schreef TargaFlorio het volgende:
Op Tweakers (die nieuwe layout![]()
![]()
) ook een artikel:
http://tweakers.net/reviews/2733/ubuntu-1210-quantal-quetzal.html
Vanwege het weglaten van 2d GUI gaat dit hem niet worden voor mij.
bronquote:Marijuana legalization and Steam on Linux in the same day.
Pot smoking Linux users in Washington and Colorado are probably feeling like they won the lottery today.
Ik mis vooral de adresbalk, handig voor netwerkshares ed. Nu moet ik elke keer een connectie maken met een share ipv dat ik gewoon door het netwerk kan browsen. (tenzij de automatische netwerkdetectie werkt, wat ie bij mij nooit doetquote:Op woensdag 18 juli 2012 17:26 schreef Visitor.Q het volgende:
Het is jammer dat er geen echt goeie filemanager in Gnome zit. Ik mis de 'up', omdat het niet altijd hetzelfde is als 'vorige'. Verder heb ik nooit echt met OSX gewerkt, maar die 3-tabbed view vind ik wel erg handig eruit zien. Oh, ik gebruik regelmatig ctrl+L om de huidige locatie handmatig aan te passen , bv
[ code verwijderd ]
veranderen naar
[ code verwijderd ]
door Desktop/temp te selecteren en op delete te drukken en op enter te rammen, maar in Gnome 3.2 ging hij dan fijn de directory deleten waarvan het icoon geselecteerd was (en met de enter bevestig je de delete actie). Leuk omdat over sftp de boel echt wordt verwijderd en niet naar de trash gaat... Inmiddels gebruik ik backspace ipv del.
Anyway, ik hoop dat ze eens met een echt goeie filemanager aankomen.
De tijd dat je echt een Linux Guru moest zijn om er mee te kunnen werken is al lang voorbijquote:Op donderdag 8 november 2012 10:29 schreef KomtTijd... het volgende:
het zo verboden moeten zijn om zo makkelijk een webserver te installeren
Moest je trouwens netwerkverbinding handmatig instellen in 12.04?quote:Op donderdag 8 november 2012 10:29 schreef KomtTijd... het volgende:
het zo verboden moeten zijn om zo makkelijk een webserver te installeren
Oh dat is voor mij nieuw.quote:Op donderdag 8 november 2012 12:52 schreef KomtTijd... het volgende:
Wat moet je er mee doen dat Rhythmbox of Banshee niet kunnen dan?
aha,had ik ookquote:Op donderdag 8 november 2012 12:15 schreef KomtTijd... het volgende:
Neuh, ik moest alleen op enter drukken dat de kabel inderdaad in eth0 zat.
En daarna nog even /etc/network/interfaces aanpassen omdat deze machine met een statisch ip in een gesloten netwerk terecht moet komen, maar voor het installeren had ik 'm gewoon via een DHCP-routertje aan internet hangen.
Je kan altijd een middagje Gentoo proberenquote:Op donderdag 8 november 2012 10:29 schreef KomtTijd... het volgende:
het zo verboden moeten zijn om zo makkelijk een webserver te installeren
Indien echt nodig: itunes draait onder WINE.quote:Op donderdag 8 november 2012 12:51 schreef Houniet het volgende:
Tot nu toe draait Ubuntu erg goed op mijn laptop.
Lekker houden zo.
Het is dat ik iTunes nodig heb voor mijn apparaten, anders ging mijn normale PC ook om.
drm zuigt(overal eigenlijk)quote:Op zondag 11 november 2012 10:57 schreef wdn het volgende:
[..]
Indien echt nodig: itunes draait onder WINE.
Maar waarom?Gewoon herdownloaden en nu zonder drm
Oké.quote:Op zondag 11 november 2012 10:57 schreef wdn het volgende:
[..]
Indien echt nodig: itunes draait onder WINE.
Maar waarom?Gewoon herdownloaden en nu zonder drm
Zou geen probleem zijn!quote:Op zondag 11 november 2012 14:50 schreef Houniet het volgende:
[..]
Oké.
En Dualscreen werkt ook prima?
notebook + 22" WS scherm hierquote:Op zondag 11 november 2012 14:50 schreef Houniet het volgende:
[..]
Oké.
En Dualscreen werkt ook prima?
X.org gedoe?quote:Op zondag 11 november 2012 16:05 schreef wdn het volgende:
[..]
notebook + 22" WS scherm hier
Enige idiote is dat ik bij iedere reboot het scherm moet terugzetten naar 1920x1080
Heb je ook de nvidia drivers erop? Of gebruik je ook de noveau?quote:Op zondag 11 november 2012 18:51 schreef KomtTijd... het volgende:
Bij mij is er niets aan de hand. G102M in mijn laptop en ION in mijn HTPC, beide doen het prima.
of AMD of xrandr gedoequote:
Het lijkt erop alsof het steeds terug springt naar 1 grote desktop.quote:
X.org en drivers dusquote:Op zondag 11 november 2012 20:29 schreef wdn het volgende:
[..]
Het lijkt erop alsof het steeds terug springt naar 1 grote desktop.
Zeer vervelend
Is het 64 bit?? kan nog gezeik gevenquote:Op donderdag 22 november 2012 21:36 schreef KomtTijd... het volgende:
Er zat zojuist een nieuwe skype bij de updates, ik kan nu kiezen om met een microsoft-account in te loggen!
Alleen, het werkt niet.
Master! Bij mij werkt het wel! Hier ben ik echt heel erg blij mee!quote:Op donderdag 22 november 2012 21:36 schreef KomtTijd... het volgende:
Er zat zojuist een nieuwe skype bij de updates, ik kan nu kiezen om met een microsoft-account in te loggen!
Alleen, het werkt niet.
Empathy is echt een waardeloos wat mij betreft. Ik ben blij dat skype actief wordt onderhouden door MS.quote:Op vrijdag 23 november 2012 11:34 schreef KomtTijd... het volgende:
ppen met dat rechten gezeik over het skype-protocol zodat er een fatsoenlijke implementatie in Empathy kan komen, z
Ik ben gisterochtend begonnen met installeren van 12.04 server en ben nu eindelijk klaar. Waarom het zo lang duurde? Ik probeerde eerst vanaf 10.04 LTS te upgraden naar 12.04.1 LTS. Alles leek prima te verlopen totdat ik ontdekte dat mijn MySQL cliėnt voor PHP niet overeenkwam met de versie van de MySQL server. Ik heb dit conflict geprobeerd op te lossen maar kreeg het niet voorelkaar... Uiteindelijk heb ik heel MySQL verwijderd en opnieuw geprobeerd te installeren, dit lukte niet omdat volgens APT bepaalde dependencies niet correct waren. Ik heb hierna een rescue geprobeerd maar ook dit werkte niet; zelfde foutmeldingen.quote:Op woensdag 7 november 2012 15:37 schreef KomtTijd... het volgende:
Ik ga zo ff 12.04 server installeren. Ben benieuwd, eerste keer zonder gui
Geen idee. Heb geen last gehad van crashes of zo.quote:Op zaterdag 1 december 2012 17:44 schreef Computerfluisteraar het volgende:
Wat hebben ze bij Canonical uitgespookt?
Ze hebben een update uitgebracht voor Unity, maar alles werkt nu een gigantisch stuk stabieler en sneller.
Waarschijnlijk door dat je een oude versie van Gnome kan gebruiken als optiequote:Op zaterdag 1 december 2012 17:44 schreef Computerfluisteraar het volgende:
Wat hebben ze bij Canonical uitgespookt?
Ze hebben een update uitgebracht voor Unity, maar alles werkt nu een gigantisch stuk stabieler en sneller.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |