Wat zegt je gevoel?quote:Mijn vraag is: Moet ik de kans pakken en alles achterlaten of moet ik blijven?
?quote:
Het zijn geen oliesjeikclubs, en ik zal niet veel worden betaald omdat ik nog onder de 18 zit.quote:Op zondag 15 juli 2012 16:11 schreef plopkweker het volgende:
Ik zou gaan, als je op deze leeftijd door een paar clubs van oliesjeiks word gescout om te komen spelen en een aardig centje te verdienen zeg ik doen.
Gemengde gevoelens. Natuurlijk wil ik die kans pakken om prof te worden. Maar wat als het niks word, dan zit ik daar met een kutgevoelquote:
Met dat idee zit ik ook. Maar het jeukt weetje, ik wil het proberen. Als je nee zegt kan je er ook niet meer bij terecht.quote:Op zondag 15 juli 2012 16:19 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
Je gaat toch niet naar fucking Turkije waar 1 op de 100 miljard een prof wordtMaak lekker je VWO af
Dat vind ik wel jammer voor hemquote:Op zondag 15 juli 2012 16:22 schreef vuvuzela het volgende:
Mijn broer kreeg deze kans ook. Hij poetst nu schoenen in Alanya.
quote:Op zondag 15 juli 2012 16:57 schreef Tja..1986 het volgende:
Als je goed genoeg bent kan je toch ook in Nederland wel bij een profploeg terecht.
quote:Op zondag 15 juli 2012 16:57 schreef Tja..1986 het volgende:
Als je goed genoeg bent kan je toch ook in Nederland wel bij een profploeg terecht.
quote:Op zondag 15 juli 2012 22:00 schreef z0rz0r het volgende:
als je echt talent heb, dan staan er vanzelf nederlandse bvo op de stoep voor je.
je hebt leerplichtquote:Op dinsdag 17 juli 2012 17:13 schreef Strani het volgende:
Als TS na een gefaalde poging een jaar later terugkomt kan hij toch gewoon z'n VWO weer oppakken of ben ik nou gek?
Het moet dan wel een officiële emigratie zijn denk ik, zodat je die leerplicht niet hebt. Althans, er moet toch een manier zijn gezien zo veel ouders met leerplichtige kinderen emigreren.quote:
quote:Op zondag 15 juli 2012 16:22 schreef vuvuzela het volgende:
Mijn broer kreeg deze kans ook. Hij poetst nu schoenen in Alanya.
Naar Turkije..quote:Op dinsdag 17 juli 2012 17:19 schreef Strani het volgende:
[..]
Het moet dan wel een officiële emigratie zijn denk ik, zodat je die leerplicht niet hebt. Althans, er moet toch een manier zijn gezien zo veel ouders met leerplichtige kinderen emigreren.
Is dat zo dat het onderwijs in Turkije zo slecht is? Ik heb daar geen informatie over, jij wel?quote:Op woensdag 18 juli 2012 10:40 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Naar Turkije..
Daar is het onderwijs volgens mij lik m'n naad. Zou heel dom zijn van TS om deze 'kans' aan te nemen.
Dat is bij jou natuurlijk het geval ?quote:Op zondag 15 juli 2012 22:00 schreef z0rz0r het volgende:
kneusje
als je echt talent heb, dan staan er vanzelf nederlandse bvo op de stoep voor je.
Lezen, het is een kunstquote:Op donderdag 19 juli 2012 10:27 schreef DeEckte het volgende:
Zit er een Turk na te denken om nederland te verlaten, zeggen jullie bijna allemaal dat die moet blijven?
Allemaal onzin. Het Turkse clubvoetbal heeft de laatste jaren meer indruk gemaakt dan het Nederlandse.quote:Op zondag 22 juli 2012 19:51 schreef shenkiede het volgende:
tukrse 2e divisie is net zo goed als hoofdklasse in nl niet doen dus haha
jah he gijsquote:Op zondag 22 juli 2012 19:56 schreef Strani het volgende:
[..]
Allemaal onzin. Het Turkse clubvoetbal heeft de laatste jaren meer indruk gemaakt dan het Nederlandse.
'Kans van je leven'quote:Op donderdag 19 juli 2012 18:14 schreef ItsyBitsySpider het volgende:
Gewoon lekker gaan, kans van je leven!
Als je hier op je 50e met een kantoorbaantje verveeld uit je raam zit te kijken denk je terug aan dit moment en denk je 'wat ben ik toch een lul dat ik het niet gedaan heb'
Nee ff serieus, ik zou het doen...
quote:Op maandag 23 juli 2012 20:12 schreef beerten het volgende:
Als het überhaupt iets is dat je zou willen, doe dan mee aan talent-dagen van BVO's in Nederland. Ben je echt zo goed als dat ze in Turkije denken, wordt je ook hier ontdekt. Ziet geen enkele scout je zitten hier, weet je waar je aan toe bent. Heb je alle talentdagen afgelopen, wip je al jaren op het puntje van je stoel, droom je dag en nacht van voetbal, tja, dan wordt de keus lastig. Dan is het wellicht een zeer mooie kans.
Vraag je je nu af wat een BVO is, denk ik dat je beter kunt blijven studeren op het vwo en verder.
Precies! Voor je het weet hebben ze ook een stop voor immigranten en kom je er daar niet meer inquote:Op maandag 23 juli 2012 20:30 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
'Kans van je leven'
Talloze turken komen hun geluk in Nederland zoeken, en nu is een mogelijkheid om naar Turkije te gaan ineens een once in a life time ding?
Dat waren hun ouders, een heel andere generatie he.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 11:00 schreef ItsyBitsySpider het volgende:
[..]
Precies! Voor je het weet hebben ze ook een stop voor immigranten en kom je er daar niet meer in
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |