En toch zijn de wedstrijden met 75% breaks 200x leuker dan de wedstrijden met 0% breaks.quote:Op donderdag 19 juli 2012 13:21 schreef Rosario het volgende:
Tien breaks in vijftien games bij Monaco. WTA-stijl.
Vind je? Ik vind het eigenlijk juist heel tof als beide spelers niet te breken zijn. Geeft wat extra spanning. Goed, het komt waarschijnlijk het kijkplezier niet ten goede; veel slechte returns, korte rally's. Maar weinig breaks betekent ook tie-breaks. En in tennis is IMO niks spannenders dan een tiebreak.quote:Op donderdag 19 juli 2012 13:21 schreef Norrage het volgende:
[..]
En toch zijn de wedstrijden met 75% breaks 200x leuker dan de wedstrijden met 0% breaks.
Ja, dat vind ik. De beste potten ooit zijn de potten waar er juist permanent gebroken wordt en je absoluut niet weet wat je moet verwachten. "aah, break. dat zal wel de set zijn..oh toch niet, break terug...dan is het verzet van de ander wel gebroken....wtf weer een break...wat een wedstrijdquote:Op donderdag 19 juli 2012 13:24 schreef Rosario het volgende:
[..]
Vind je? Ik vind het eigenlijk juist heel tof als beide spelers niet te breken zijn. Geeft wat extra spanning. Goed, het komt waarschijnlijk het kijkplezier niet ten goede; veel slechte returns, korte rally's. Maar weinig breaks betekent ook tie-breaks. En in tennis is IMO niks spannenders dan een tiebreak.
Sorry hoor.quote:Op donderdag 19 juli 2012 13:27 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ja, dat vind ik. De beste potten ooit zijn de potten waar er juist permanent gebroken wordt en je absoluut niet weet wat je moet verwachten. "aah, break. dat zal wel de set zijn..oh toch niet, break terug...dan is het verzet van de ander wel gebroken....wtf weer een break...wat een wedstrijd" etc. Als de hele set op service gaat, en het dan tiebreak wordt is toch bloedsaai en dan is de tiebreak ook voornamelijk een loterij, en dat vind ik ook niet leuk kijken. Doe mij maar een lekkere gravelpot met 100 breaks. Wat permanente breaks ook zeggen is dat bijna elk punt dus een rally genereert, wat het kijkplezier ook nog eens ontzettend verhoogt.
Dat gezeik van "wta-stijl" heb ik ondertussen echt volledig mee gehad.
Oh het is geen persoonlijke aanval, maar ik probeer te begrijpen waarom iedereen er altijd op zit te zeiken.quote:Op donderdag 19 juli 2012 13:31 schreef Rosario het volgende:
[..]
Sorry hoor.
Het is toch de bedoeling dat je voordeel hebt met je service. Dan is het toch vreemd als je - inmiddels - elf breaks in zestien games hebt?
Zeker omdat we het dan hebben over de nummer veertien van de wereld.
Goede zaakquote:ALL ENGLAND CLUB CONFIRMS WIMBLEDON DATE CHANGE
Thursday 19 July 2012
The All England Club today confirmed that, following extensive consultation across the tennis and wider sporting world, The Championships’ dates will be moved back by one week with effect from 2015.
The change of dates will benefit the sport as a whole by creating a three week gap between the French Open and Wimbledon, a move which will allow the players a longer grass court season in the build-up to The Championships, and precious additional time to recover from the demands of playing Roland Garros and to prepare for Wimbledon.
Announcing the decision, Philip Brook, Chairman of the All England Club, said: “The best interests of tennis will be served by allowing the players more time to recuperate and to adjust from the clay of Roland Garros to the grass at Wimbledon. All our research indicates that there is widespread support within the game for extending the gap between the French Open and Wimbledon and, importantly, we think most players will welcome the prospect of a longer grass court season and spending more time on the softer surface of grass.
“In making this change from 2015 we recognise that there will be some important consequences for the overall tennis calendar and enough time needs to be given to allow us all to plan accordingly. In anticipation of the work required, I would like to thank our colleagues throughout the game for their enthusiasm and support for the vision of a tennis calendar that will better suit the needs of the modern day sport.”
Wimbledon 2015 will run from Monday 29 June to Sunday 12 July.
Tsjakkaquote:Op donderdag 19 juli 2012 16:06 schreef Norrage het volgende:
http://www.wimbledon.com/(...)191342698319697.html
[..]
Goede zaak
Dat betwijfel ik... ik gok dat alle toernooien een week opschuiven en dat Rosmalen nog steeds de week voor Wimbledon zal zijn. Ben wel benieuwd hoe ze toernooien over de 3 weken gaan spreiden, dat wel, maar ik denk dat Rosmalen niet ineens naar week 1 gaat.quote:Op donderdag 19 juli 2012 16:09 schreef Morthill het volgende:
[..]
Tsjakkakomt er ook ruimte voor Rosmalen om wat leuke spelers aan te trekken
Ze kunnen Rosmalen in week 2 houden. De ruimte komt er niet voor niets.quote:Op donderdag 19 juli 2012 16:13 schreef Norrage het volgende:
[..]
Dat betwijfel ik... ik gok dat alle toernooien een week opschuiven en dat Rosmalen nog steeds de week voor Wimbledon zal zijn. Ben wel benieuwd hoe ze toernooien over de 3 weken gaan spreiden, dat wel, maar ik denk dat Rosmalen niet ineens naar week 1 gaat.
Ja. Maar ik gok dat Queens en Halle apart van elkaar worden geschoven. En als je Rosmalen verplaatst overlapt het in ieder geval met 1 van de twee, en dan kan je het denk ik beter gewoon in week 3 houden....maar goed, desalniettemin is het in alle gevallen positief voor Rosmalenquote:Op donderdag 19 juli 2012 16:17 schreef Morthill het volgende:
[..]
Ze kunnen Rosmalen in week 2 houden. De ruimte komt er niet voor niets.
Neu, dat denk ik niet. Queens en Halle zijn grote toernooien, denk dat je meer grote spelers trekt als je het doet in overlap met 1 van de 2, dan wanneer je het in de week voor Wimbledon plant.quote:Op donderdag 19 juli 2012 16:19 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ja. Maar ik gok dat Queens en Halle apart van elkaar worden geschoven. En als je Rosmalen verplaatst overlapt het in ieder geval met 1 van de twee, en dan kan je het denk ik beter gewoon in week 3 houden....
Seizoen te zwaar voor hem?quote:Op donderdag 19 juli 2012 17:19 schreef Reya het volgende:
Half gerelateerd: Nadal doet niet mee op de OS.
Jammer. Hoop wel dat dat meebrengt dat Federer nu meer kans heeft.quote:Op donderdag 19 juli 2012 17:19 schreef Reya het volgende:
Half gerelateerd: Nadal doet niet mee op de OS.
Of hij wordt alleen verrassend uitgeschakeld als hij geblesseerd isquote:Op donderdag 19 juli 2012 18:04 schreef Norrage het volgende:
Opvallend: de vorige keer dat hij vertassend uitgeschakeld werd op een GS liet hij ook het eerstvolgende grote toernooi schieten met een blessure...alsof hij zo achteraf smoesjes probeert te verzinnen ofzo
Ja, dat zullen mensen dus gaan zeggen..vandaar mijn reactie...maar de vorige keer met Soderling was dat ook gewoon bullshit. Nadal speelt (bijna) nooit slechter als hij geblesseerd is, hij is vooral voorzichtig dan om het niet te verergeren.quote:Op donderdag 19 juli 2012 18:07 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Of hij wordt alleen verrassend uitgeschakeld als hij geblesseerd is.
Dat was hij de vorige OS toch ook gewoon?quote:Op donderdag 19 juli 2012 17:46 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Federer zal topfavoriet zijn, weer eens wat anders. Maar daar zal hij wel mee om kunnen gaan.
En die OS in 2004 ook.quote:Op donderdag 19 juli 2012 18:14 schreef Morthill het volgende:
[..]
Dat was hij de vorige OS toch ook gewoon?
Dat is toch een tijdje geleden?quote:Op donderdag 19 juli 2012 18:14 schreef Morthill het volgende:
[..]
Dat was hij de vorige OS toch ook gewoon?
quote:Op donderdag 19 juli 2012 18:35 schreef wimderon het volgende:
Ik heb maar even een topic in elkaar geflanst in OS.
[Tennis] Op het heilige gras
Zou wel straf zijn; wimbledon en de OS afzeggen om een klein beetje gezichtsverlies te voorkomenquote:Op donderdag 19 juli 2012 18:09 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ja, dat zullen mensen dus gaan zeggen..vandaar mijn reactie...maar de vorige keer met Soderling was dat ook gewoon bullshit. Nadal speelt (bijna) nooit slechter als hij geblesseerd is, hij is vooral voorzichtig dan om het niet te verergeren.
Zo bedoelde ik het ook niet directquote:Op donderdag 19 juli 2012 20:30 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Zou wel straf zijn; wimbledon en de OS afzeggen om een klein beetje gezichtsverlies te voorkomen
Als ie in de USA speelt jaquote:Op zaterdag 21 juli 2012 14:25 schreef Rosario het volgende:
Keek vannacht een stukje Roddick. Qua service is er toch niet echt een betere, was echt weer magistraal.
Ja, en op hardcourt. Hij speelde dus tegen een andere Amerikaan (de mij onbekende Michael Russel, die dubbelt blijkbaar met Malisse) maar het was wel duidelijk voor wie het publiek was.quote:
Er zijn er minstens drie met een betere service.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 14:25 schreef Rosario het volgende:
Keek vannacht een stukje Roddick. Qua service is er toch niet echt een betere, was echt weer magistraal.
Isner? En? Karlovic?quote:Op zaterdag 21 juli 2012 15:51 schreef wimderon het volgende:
[..]
Er zijn er minstens drie met een betere service.
Isner, Karlovic, Raonicquote:
quote:Op zaterdag 21 juli 2012 17:28 schreef Rosario het volgende:
Oke, oke. Maar het was wel tof om te zien, zulke heerlijke harde services. En dan het geluid van de bal op de baan en de achterwand.
Ja, maar ik weet van mezelf dat ik nou niet bijster veel verstand heb van het technische aspect van tennis (ondanks m'n tagquote:Op zaterdag 21 juli 2012 17:36 schreef Norrage het volgende:
[..]Je moet oppassen met je mening posten op fok, er zijn altijd mensen die er overheen gaan
Roddick doet zeker de laatste jaren meer op percentage. Net niet helemaal voluit en/of voor de lijnen gaan en zo een hoog percentage eerste services hebben. Doet Isner ook vaak, om dan in tiebreaks of op BP tegen wel opeens clutch te serveren. Plus Roddick heeft ook wat snelheid verloren door de jaren heen. Tegen een goede retourneerder of iemand die een read heeft op je service wordt je er dan hard afgeslagen, maar tegen velen volstaat het nog.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 16:45 schreef Norrage het volgende:
Roddick heeft echt een hele "waardeloze' service, als je kijkt hoe hard ie is. Hij slaat er doorgaans maar weinig aces mee, hij is rete-voorspelbaar en altijd vrijwel door het midden. Makkelijk te retourneren. Federer heeft niet voor niks bijna altijd meer aces dan Roddick om maar even wat te noemen. Maar goed, desalniettemin is het wel een goed wapen van Roddick natuurlijk....maar echt overrated. Karlovic, Isner, Raonic (al heeft Raonic net zo ongeplaatste harde service als Roddick, die spelers lijken veel op elkaar), Federer zelf, Lopez, Tsonga, Ljubicic (in hoogtijdagen) vind ik allemaal een betere service hebben dan Roddick.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |