FOK!forum / Flora & Fauna / Gastopvang DOC: Cat's 12+1e nestje - Verrassingsboeketje met een Roos
Cat-astrophevrijdag 13 juli 2012 @ 20:17
header_redcat.jpg

Topics in deze reeks:
SPOILER
Klik maar op de TT dan krijg je de reeks te zien. :P
Info over gastopvang DOC (voorheen Redcat)
quote:
Het doel is om zorg te dragen voor een goede opvang van zieke, verwaarloosde en jonge dieren. Deze dagelijkse zorg wordt geboden door gastgezinnen. Zij geven de dieren extra aandacht en medische zorg, zodat ze als een goed gesocialiseerd en gezond katje of hondje geplaatst kunnen worden in een nieuw thuis. Er worden jaarlijks zo'n 800 dieren opgenomen en geplaatst.
Momenteel houdt gastopvang DOC zich vooral bezig met regio Zuid-Oost Brabant maar het uiteindelijk doel is om zo veel mogelijk dieren door heel Nederland op te vangen, te socialiseren bij een gastgezin (ipv te laten opgroeien in het asiel) en uiteindelijk onder te brengen bij een gezin dat graag een huisdier wil. Tot voor kort was dit vooral van toepassing op katten (vooral kittens) maar sinds kort worden er ook honden (o.a. puppies) bemiddeld.

Gastopvang DOC plaatst dus o.a. katten (kittens en moederpoezen) bij mensen die ze kunnen socialiseren totdat er een nieuw gezin voor gevonden is. Als gastgezin is het afhankelijk van hoeveel je thuis bent of je een pasgeboren kitten krijgt, een al wat oudere of misschien een moederpoes.

Ik ben sinds een aantal jaar gastgezin. Het leek me leuk ervaringen met jullie te delen in deze topicreeks.

Info van zwangere poezen van de website van het DOC:

quote:
Zwangere poezen en moederpoezen met kittens worden ook door gastgezinnen opgevangen. Daar krijgen ze alle tijd om rustig te bevallen en hun kroost groot te brengen. Als ze acht weken oud zijn, mogen ze geadopteerd worden door een nieuw thuis. De moederpoes wordt daarna gesteriliseerd om een volgend ongewenst nestje te voorkomen en ook voor haar wordt een nieuwe eigenaar gezocht. Verwilderde moederpoezen worden niet opgevangen, omdat de overgang naar een gastgezin teveel stress oplevert. Ze laten hun kittens hierdoor vaak links liggen of bijten ze zelfs dood....
De kittens van een moederpoes blijven na de geboorte dus minimaal 8 weken bij het gastgezin terwijl er potentiele baasjes kunnen reageren/komen kijken. Als er interesse is in een kitten kan de toekomstige baas 130,- betalen bij het asiel en daarvoor mogen ze een gesocialiseerd, geënt, gechipt, ontwormd, ontvlooit en sociaal kitten mee naar huis nemen (en voor dit bedrag wordt de kat op een later tijdstip ook gesteriliseerd en gecastreerd)

Mijn verhaal:

Ik heb zelf 3 katten, allemaal afkomstig van een zwerfkattenproject. En ruimte in huis en hart om tijdelijk andere katten op te vangen. In 2008 heb ik twee nestjes gehad, toen werd één van mijn poezen ziek en heb ik het opvangverhaal tijdelijk stopgezet. In 2009 moest ik helaas afscheid nemen van mijn Sietske.
Maar dat betekende wel dat ik weer plek had voor opvangertjes en dus deed nestje 3 haar intrede. Zoals de trouwe volgers van deze reeks wel weten, zijn moeder Yoko en Satsu bij mij blijven wonen. Het Yoko nestje was het eerste en ook het laatste van mijn 2009 seizoen.
In 2010 kwamen en gingen nestje 4 t/m 6. In 2011 ving ik nestje 7 t/m 9 op.
En in 2012 zijn inmiddels nestjes 10 t/m 12 gekomen en gegaan. Nestje 12 was een fopnestje: Noor bleek schijnzwanger te zijn, werd gierend krols en ging weer richting asiel. Dus nu tijd voor nestje 12+1 :) Roos is hoogzwanger dus er worden binnenkort weer kittens geboren in huize Cat.

Voor meer informatie over gastopvang DOC neem eens een kijkje op de website van het DOC Eindhoven.

[ Bericht 1% gewijzigd door Cat-astrophe op 27-07-2012 18:15:54 ]
Cat-astrophevrijdag 13 juli 2012 @ 20:18
Geen verse foto's dus jullie moeten het met de oude oogst doen. :P
1837146a.jpg
eafcd1a7.jpg

Sorry indaha, geen verse Glinda en Elphie foto's, wel op mijn FB trouwens. :P
Cat-astrophevrijdag 13 juli 2012 @ 20:19
Bijna-lapo:
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 juli 2012 20:00 schreef Cat22 het volgende:
Het is officieel: Radja is zaterdag met een nieuwe baas mee naar huis gegaan! *O*

Vandaag ben ik op bezoek geweest bij Glinda en Elphie die bij een vriendin van me wonen. O+ De dames zien er goed uit! Mijn tas werd doodvermoord, ik werd volop besnuffeld en toen gingen ze maar wat slapen op de bank en hoorde je alleen maar PRRRRRRRRR.... Ronkmachientjes! En je hoeft ze er niet eens voor te aaien. O+

Morgen op bijna-verjaardagsbezoek bij Tommie en Ollie die eigenaar zijn van indaha. :P
indahavrijdag 13 juli 2012 @ 20:20
De OP klopt niet meer want Dot en Radja hebben personeel :P *O* *O* *O*
indahavrijdag 13 juli 2012 @ 20:21
Spuit 11 zie ik :P
Cat-astrophevrijdag 13 juli 2012 @ 20:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 juli 2012 20:21 schreef indaha het volgende:
Spuit 11 zie ik :P
:+
indahazondag 15 juli 2012 @ 08:50
Ollie en Tommie zijn vandaag 1 jaar geworden *O* *O* *O*
En ze zijn gegroeid hoor
van zo lekker bij mama
Gastgezin Redcat: Cat's 8e nestje - Poema in tha house!

naar zo toen ze bij ons kwamen wonen
OT13.jpg
SDC10487.jpg
SDC10450.jpg
SDC10487.jpg
naar zo
IMAG0003.jpg
IMAG0028.jpg
IMAG0108.jpg
IMAG0116.jpg

En ook Pol van Paarsbesstje is natuurlijk 1 jaar vandaag gefeliciteerd en doe haar en natuurlijk mama Puma een knuffel van ons *O* *O* *O*
En een paar fotootjes natuurlijk O-)
indahazondag 15 juli 2012 @ 08:51
Zo nu stop ik met spammen en maak plaats voor Noor en haar toekomstige kittens O+ O+ O+
PaarsBeestjezondag 15 juli 2012 @ 10:53
Jaaaaaaa... ze is jarig! *O* En haar broertjes ook! *O*

Op speciaal verzoek pictures! *)

Collage van Pol O+
385e26f0.jpg

En een nieuwe van de Puma O+
3b67cf48.jpg

Je kunt bij Pol zien hoe vreselijk ze gegroeid is door het rondje waar ze eerst inzit te met de foto waar ze op het plankje ligt.. dat is namelijk dezelfde krabpaal _O- Miep past daar dus duidelijk niet meer in (maar ze probeert het nog regelmatig) :')
Cat-astrophezondag 15 juli 2012 @ 11:01
Feli aan alle jarigen! *O* en de mamma en blikopeners natuurlijk!
WinnieWanazondag 15 juli 2012 @ 11:11
Gefeliciteerd Ollie, Tommie en Pol w/
Wat is Pol trouwens een prachtige lapjespoes geworden.

Zou wel speciaal zijn als Noor vandaag ook gaat bevallen. Maar ze is waarschijnlijk nog niet zover.

quote:
0s.gif Op vrijdag 13 juli 2012 20:20 schreef indaha het volgende:
De OP klopt niet meer want Dot en Radja hebben personeel :P *O* *O* *O*
Super *O*
Whiskers2009zondag 15 juli 2012 @ 14:15
quote:
0s.gif Op zondag 15 juli 2012 11:01 schreef Cat22 het volgende:
Feli aan alle jarigen! *O* en de mamma en blikopeners natuurlijk!
Sluit ik me volledig bij aan! *O*
Mama_Miazondag 15 juli 2012 @ 15:17
Gefeliciteerd aan alle mooie dames en heren *O* wat heeft Puma toch een mooi nestje gehad O+
Cat-astrophezondag 15 juli 2012 @ 18:05
Nog steeds geen Noor-babies maar wel een paar verse foto's.

Hullo! :+
IMAG0086.jpg

Lekker op schoot. O+
IMAG0090.jpg
indahazondag 15 juli 2012 @ 18:17
quote:
17s.gif Op zondag 15 juli 2012 10:53 schreef PaarsBeestje het volgende:
Jaaaaaaa... ze is jarig! *O* En haar broertjes ook! *O*

Op speciaal verzoek pictures! *)

Collage van Pol O+
[ afbeelding ]

En een nieuwe van de Puma O+
[ afbeelding ]

Je kunt bij Pol zien hoe vreselijk ze gegroeid is door het rondje waar ze eerst inzit te met de foto waar ze op het plankje ligt.. dat is namelijk dezelfde krabpaal _O- Miep past daar dus duidelijk niet meer in (maar ze probeert het nog regelmatig) :')
Wat is Pol ook een mooie meid geworden O+
En Puma daar heb ik nog altijd een zwak plekje voor ,een bijzondere dame en wat ziet ze er mooi uit O+
indahazondag 15 juli 2012 @ 18:20
quote:
0s.gif Op zondag 15 juli 2012 18:05 schreef Cat22 het volgende:
Nog steeds geen Noor-babies maar wel een paar verse foto's.

Hullo! :+
[ afbeelding ]

Lekker op schoot. O+
[ afbeelding ]
Wij hebben Noor vandaag mogen ontmoeten, O+ een lieve sociale dame die zich lekker liet aaien, ik hoop dat ze snel een plekje vindt.
Het is dat ik al 5 katten heb maar anders O-)
PaarsBeestjezondag 15 juli 2012 @ 19:24
quote:
0s.gif Op zondag 15 juli 2012 18:17 schreef indaha het volgende:

[..]

Wat is Pol ook een mooie meid geworden O+
En Puma daar heb ik nog altijd een zwak plekje voor ,een bijzondere dame en wat ziet ze er mooi uit O+
Ik vind jouw Ollie echt de rode versie van de Puma. De blik, de bouw.. het zijn echt 2 druppels water..
indahazondag 15 juli 2012 @ 19:29
En de lompigheid heeft hij ook van haar, maar het is een schatje. O+
Tommie is echt heel anders veel vlotter en leniger O+
Maar allebei lief en het kopjes geven komt nu ook meer en meer nu ze niet meer alleen met elkaar bezig zijn.
Tommie duwt gewoon zijn kopje onder je kin, maar Ollie komt naar je toe gelopen den springt dan omhoog met zijn kopje tegen de hand op , heel apart.
Is Pol ook van de knuffels zoals haar moeder ?
PaarsBeestjezondag 15 juli 2012 @ 19:34
quote:
0s.gif Op zondag 15 juli 2012 19:29 schreef indaha het volgende:
En de lompigheid heeft hij ook van haar, maar het is een schatje. O+
Tommie is echt heel anders veel vlotter en leniger O+
Maar allebei lief en het kopjes geven komt nu ook meer en meer nu ze niet meer alleen met elkaar bezig zijn.
Tommie duwt gewoon zijn kopje onder je kin, maar Ollie komt naar je toe gelopen den springt dan omhoog met zijn kopje tegen de hand op , heel apart.
Is Pol ook van de knuffels zoals haar moeder ?
Haar moeder is niet zo van de knuffels :') Ik dacht een hele aanhalige kat te krijgen, maar dat waren de zwangerschapshormonen ben ik bang. De Puma houdt van knuffels maar alleen als ze echt in de stemming is (meestal rond etenstijd :') ).

Pol houdt daarentegen heul erg van knuffels. Die begint al te knorren als ik naar haar kijk O+ Heeft een hele lange tijd geduurd, maar het is echt friemelkont nu. Ik mag haar tegenwoordig (heeft ook een hele lange tijd geduurd) onder de kin kriebelen en dat is heerlijk vind madame nu ineens.
indahazondag 15 juli 2012 @ 19:36
Nou idd zwangerschapshormonen dus, maar fijn dat je nu je knuffels dan bij Pol kwijt kunt O+
Cat-astrophezondag 15 juli 2012 @ 19:42
Rare dingen, die zwangerschapshormonen. :D
PaarsBeestjezondag 15 juli 2012 @ 19:45
Neemt niet weg dat ik dol ben op die bolle hoor en zij op mij (op haar manier :+ ). Als ik thuiskom van het werk moet er eerst uitgebreid gekroeld worden, want dan heeft ze me gemist. En 's nachts moet ze op een been slapen, want zonder mij dat vindt ze ook maar niets O+ Alleen is ze gewoon niet zo van de kriebels.. Maar ik ben nog steeds gelukkig dat ik haar in het verrre Limburg ben gaan halen..
indahazondag 15 juli 2012 @ 19:49
Ja ik ook met mijn knullen *;
Cat-astrophezondag 15 juli 2012 @ 19:54
quote:
17s.gif Op zondag 15 juli 2012 19:45 schreef PaarsBeestje het volgende:
Neemt niet weg dat ik dol ben op die bolle hoor en zij op mij (op haar manier :+ ). Als ik thuiskom van het werk moet er eerst uitgebreid gekroeld worden, want dan heeft ze me gemist. En 's nachts moet ze op een been slapen, want zonder mij dat vindt ze ook maar niets O+ Alleen is ze gewoon niet zo van de kriebels.. Maar ik ben nog steeds gelukkig dat ik haar in het verrre Limburg ben gaan halen..
O+
quote:
0s.gif Op zondag 15 juli 2012 19:49 schreef indaha het volgende:
Ja ik ook met mijn knullen *;
En O+

Ze zijn supergoed terecht gekomen. :Y
En zoals ik vanmiddag al tegen indaha zei: ze veranderen in een jaar zoveel dat het écht niet meer 'mijn' kittens zijn (als ze dat ooit al waren), maar ze zijn natuurlijk wel net ietsjes specialer voor me dan de gemiddelde katten van vrienden en kennissen. En gelukkig dus alle vier heel speciaal voor jullie, zoals het hoort. O+
PaarsBeestjezondag 15 juli 2012 @ 20:09
Nog even wat fotootjes:
Pol is erg nieuwsgierig..

0f882500.jpg

En de Puma in haar tuigje:
175a8c11.jpg

Maar zonder tuigje is beter (filmpje, ze was net klaar met rollen helaas):
th_1f798873.jpg
Holymezondag 15 juli 2012 @ 20:14
Gefeliciteerd voor de jarigen! :) Wat zijn Ollie en Tommie leuk samen, en oh my, wat heeft Pol een mooie kop!
Cat-astrophezondag 15 juli 2012 @ 20:26
Grooooote Pol! En bolle Puma. O+
PaarsBeestjezondag 15 juli 2012 @ 20:32
Ik heb ze gelijk even op de weegschaak gezet, want de Puma ziet er hier wel erg onflatteus uit, maar ze heeft een beetje een hangbuikje nadat ze een pond is afgevallen. De Puma is nu 4,8 kilo en Pol is nu ( :o :o ) 4.6 kilo. En ik heb het idee dat ze nog steeds niet is uitgegroeid, want die stelten en dat lijf worden almaar langer.

Ik zie nu pas de foto's van Noor trouwens.. O+ Wat een knappe kinderen zullen daar gaan komen :Y
indahazondag 15 juli 2012 @ 20:33
Ik zal morgen de knullen ook even wegen :P
Cat-astrophezondag 15 juli 2012 @ 20:35
quote:
7s.gif Op zondag 15 juli 2012 20:32 schreef PaarsBeestje het volgende:
Ik heb ze gelijk even op de weegschaak gezet, want de Puma ziet er hier wel erg onflatteus uit, maar ze heeft een beetje een hangbuikje nadat ze een pond is afgevallen. De Puma is nu 4,8 kilo en Pol is nu ( :o :o ) 4.6 kilo. En ik heb het idee dat ze nog steeds niet is uitgegroeid, want die stelten en dat lijf worden almaar langer.

Ik zie nu pas de foto's van Noor trouwens.. O+ Wat een knappe kinderen zullen daar gaan komen :Y
Net gewicht voor De Puma. ^O^ Goed gedaan meiden!
Wild_Snakezondag 15 juli 2012 @ 21:08
quote:
17s.gif Op zondag 15 juli 2012 20:09 schreef PaarsBeestje het volgende:
Nog even wat fotootjes:
Pol is erg nieuwsgierig..

[ afbeelding ]

En de Puma in haar tuigje:
[ afbeelding ]

Maar zonder tuigje is beter (filmpje, ze was net klaar met rollen helaas):
[ link | afbeelding ]
Gaat dat goed zo op het balkon?
Wij krijgen in september ook twee kittens (zie het kattenfoto's topic) en we hebben een balkon, maar ik weet nog niet of ik ze los op het balkon durf te laten...

Oh, btw, dit is mijn eerste post in dit topic...
* Wild_Snake zwaait naar Cat22
Superleuke nestjes Cat22! Ben benieuwd wat Noor gaat doen!
PaarsBeestjezondag 15 juli 2012 @ 21:15
quote:
0s.gif Op zondag 15 juli 2012 21:08 schreef Wild_Snake het volgende:

[..]

Gaat dat goed zo op het balkon?
Wij krijgen in september ook twee kittens (zie het kattenfoto's topic) en we hebben een balkon, maar ik weet nog niet of ik ze los op het balkon durf te laten...

Oh, btw, dit is mijn eerste post in dit topic...
* Wild_Snake zwaait naar Cat22
Superleuke nestjes Cat22! Ben benieuwd wat Noor gaat doen!
De ene wel (Pol), de andere absoluut niet (Puma), vandaar het tuigje bij die laatste. Heel af en toe mag ze zonder, maar dan kan ik haar geen seconde uit het oog laten want dan springt ze er zo af. Als ik toch niet alleen maar naar de kat wil kijken, dan krijgt ze dus het tuigje om. Ze begint hierin steeds meer moed te krijgen, dus zodra ze ermee rondloopt, dan gaat het 5 meter lange uitlaatkoord eraan :Y

[ Bericht 0% gewijzigd door PaarsBeestje op 15-07-2012 21:37:21 ]
Cat-astrophezondag 15 juli 2012 @ 21:20
quote:
0s.gif Op zondag 15 juli 2012 21:08 schreef Wild_Snake het volgende:

[..]

Gaat dat goed zo op het balkon?
Wij krijgen in september ook twee kittens (zie het kattenfoto's topic) en we hebben een balkon, maar ik weet nog niet of ik ze los op het balkon durf te laten...

Oh, btw, dit is mijn eerste post in dit topic...
* Wild_Snake zwaait naar Cat22
Superleuke nestjes Cat22! Ben benieuwd wat Noor gaat doen!
*zwaait terug*

Ik zou ze niet loslaten op het balkon als je dat niet goed hebt afgeschermd. :o Zeker niet als ze nog klein zijn. Want omstuimig. :X Zodra ze ouder zijn kun je kijken hoe het gaat, zoals PaarsBeestje zegt. Dan weet je gauw genoeg of ze kunnen rondwandelen zonder ongelukken. Maar evengoed erbij blijven. Doe ik ook als mijn eigen katten op mijn balkon komen.
PaarsBeestjezondag 15 juli 2012 @ 21:44
quote:
0s.gif Op zondag 15 juli 2012 21:20 schreef Cat22 het volgende:

[..]

*zwaait terug*

Ik zou ze niet loslaten op het balkon als je dat niet goed hebt afgeschermd. :o Zeker niet als ze nog klein zijn. Want omstuimig. :X Zodra ze ouder zijn kun je kijken hoe het gaat, zoals PaarsBeestje zegt. Dan weet je gauw genoeg of ze kunnen rondwandelen zonder ongelukken. Maar evengoed erbij blijven. Doe ik ook als mijn eigen katten op mijn balkon komen.
Dat is waar trouwens.. ze hebben bij mij bijna een jaar binnen gezeten. Ze snappen nu pas dat daar een buitendeur zit, tot die tijd was het alleen maar een groot raam waardoor ze naar buiten konden kijken. Ik laat ze ook absoluut geen seconde alleen.
-moppie-zondag 15 juli 2012 @ 22:21
Noortje O+ Jij gaat vast een paar mooie kinders op de wereld zetten O+
Bambazondag 15 juli 2012 @ 22:41
Gefeliciteerd Tommie, Ollie en Pol *O*

Ik vind Noor echt een hele mooie dame. O+ Het is dat ik geen kat er meer bij mag ;(
Cat-astrophemaandag 16 juli 2012 @ 20:21
Nope, nog geen miniNoortjes. :P

Maar ik was net het topic van de Puma aan het teruglezen en ik ben benieuwd hoeveel kittens jullie dit keer verwachten. En welke kleurtjes uiteraard. :)
indahamaandag 16 juli 2012 @ 20:32
Ik denk niet zoveel kittens,hoogstens 3.
En dan natuurlijk 1 lapje voor PB, een rooie knul voor Tombo en voor je vriendin een zwart/wit/grijze knul :P
En dan als de kittens groot genoeg zijn rap een baasje voor Noor O+
Whiskers2009maandag 16 juli 2012 @ 20:38
quote:
0s.gif Op maandag 16 juli 2012 20:32 schreef indaha het volgende:
Ik denk niet zoveel kittens,hoogstens 3.
En dan natuurlijk 1 lapje voor PB, een rooie knul voor Tombo en voor je vriendin een zwart/wit/grijze knul :P
En dan als de kittens groot genoeg zijn rap een baasje voor Noor O+
PB wil toch een rode meid? :?
En die vriendin wilde er toch 2? :?
Dan hebben we er dus al 4 nodig :P
PaarsBeestjemaandag 16 juli 2012 @ 20:39
Ik denk 5 stuks...
Geen rode meid voor mij verwacht ik, maar wel:
3x cypers met wit
1x lapje
1x rood
indahamaandag 16 juli 2012 @ 20:45
quote:
0s.gif Op maandag 16 juli 2012 20:38 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

PB wil toch een rode meid? :?
En die vriendin wilde er toch 2? :?
Dan hebben we er dus al 4 nodig :P
Dan neemt vriendin toch gewoon kitten 3 en Noor , Opgelost 8-)
Whiskers2009maandag 16 juli 2012 @ 20:45
quote:
0s.gif Op maandag 16 juli 2012 20:45 schreef indaha het volgende:

[..]

Dan neemt vriendin toch gewoon kitten 3 en Noor , Opgelost 8-)
:D _O-
Cat-astrophemaandag 16 juli 2012 @ 20:49
En waar 'vriendin' staat lees je 'onbekende lurkende Fok!ker die me via PM benaderd heeft'. :P
Whiskers2009maandag 16 juli 2012 @ 20:50
quote:
0s.gif Op maandag 16 juli 2012 20:49 schreef Cat22 het volgende:
En waar 'vriendin' staat lees je 'onbekende lurkende Fok!ker die me via PM benaderd heeft'. :P
OK :P
PaarsBeestjemaandag 16 juli 2012 @ 20:51
quote:
0s.gif Op maandag 16 juli 2012 20:49 schreef Cat22 het volgende:
En waar 'vriendin' staat lees je 'onbekende lurkende Fok!ker die me via PM benaderd heeft'. :P
Als die persoon toch al op fok zit, kan er best al meegepost worden, vind ik... :Y
Cat-astrophemaandag 16 juli 2012 @ 20:52
quote:
17s.gif Op maandag 16 juli 2012 20:51 schreef PaarsBeestje het volgende:

[..]

Als die persoon toch al op fok zit, kan er best al meegepost worden, vind ik... :Y
Dwingeland! _O-

Personen die meeposten kunnen best vaker meeten, vind ik. :7
PaarsBeestjemaandag 16 juli 2012 @ 20:55
quote:
10s.gif Op maandag 16 juli 2012 20:52 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Dwingeland! _O-

Personen die meeposten kunnen best vaker meeten, vind ik. :7
Dwingeland! _O-

Ik ga morgen een datum prikken, wordt wel waarschijnlijk pas september.. Kun je de nieuwe rooie gelijk meenemen.. :7
indahamaandag 16 juli 2012 @ 20:56
quote:
10s.gif Op maandag 16 juli 2012 20:55 schreef PaarsBeestje het volgende:

[..]

Dwingeland! _O-

Ik ga morgen een datum prikken, wordt wel waarschijnlijk pas september.. Kun je de nieuwe rooie gelijk meenemen.. :7
Dan moet Noor wel opschieten :P
Cat-astrophemaandag 16 juli 2012 @ 20:56
quote:
10s.gif Op maandag 16 juli 2012 20:55 schreef PaarsBeestje het volgende:

[..]

Dwingeland! _O-

Ik ga morgen een datum prikken, wordt wel waarschijnlijk pas september.. Kun je de nieuwe rooie gelijk meenemen.. :7
Eerst zien, dan geloven, jij work-a-holic. _O-
PaarsBeestjemaandag 16 juli 2012 @ 20:57
quote:
0s.gif Op maandag 16 juli 2012 20:56 schreef indaha het volgende:

[..]

Dan moet Noor wel opschieten :P
Dat was toch sowieso de bedoeling?
PaarsBeestjemaandag 16 juli 2012 @ 20:59
quote:
0s.gif Op maandag 16 juli 2012 20:56 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Eerst zien, dan geloven, jij work-a-holic. _O-
Sorry :@ Ik haat vakantie nemen :X maar morgen prik ik een datum, anders wordt het pas rond de kerst ofzo :') Gelukkig sluiten ze dan verplicht het kantoor, dan moet ik wel :P
LeerlingNursemaandag 16 juli 2012 @ 21:37
quote:
17s.gif Op maandag 16 juli 2012 20:51 schreef PaarsBeestje het volgende:

[..]

Als die persoon toch al op fok zit, kan er best al meegepost worden, vind ik... :Y
Bij deze meld ik me!!
Whiskers2009maandag 16 juli 2012 @ 21:41
quote:
1s.gif Op maandag 16 juli 2012 21:37 schreef LeerlingNurse het volgende:

[..]

Bij deze meld ik me!!
^O^, en welkom :W

Heb je ook nog een voorkeur mbt de kittens (kleur(en), geslacht)?
indahamaandag 16 juli 2012 @ 21:41
quote:
1s.gif Op maandag 16 juli 2012 21:37 schreef LeerlingNurse het volgende:

[..]

Bij deze meld ik me!!
Ja welkom *O*
LeerlingNursemaandag 16 juli 2012 @ 21:45
quote:
0s.gif Op maandag 16 juli 2012 21:41 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

^O^, en welkom :W

Heb je ook nog een voorkeur mbt de kittens (kleur(en), geslacht)?
Nee eigenlijk nog niet. Ik ben blijkbaar al ingeloot voor een zwart/wit/grijs katertje? Ben benieuwd ;)
De keuze voor twee kittens is omdat ik het zielig vind als er een alleen zit terwijl ik en mijn vriend werken.
PaarsBeestjemaandag 16 juli 2012 @ 21:45
quote:
1s.gif Op maandag 16 juli 2012 21:37 schreef LeerlingNurse het volgende:

[..]

Bij deze meld ik me!!
Hi! Welkom! :W w/ Ik ben eng, de rest valt hartstikke mee...
LeerlingNursemaandag 16 juli 2012 @ 21:46
quote:
17s.gif Op maandag 16 juli 2012 21:45 schreef PaarsBeestje het volgende:

[..]

Hi! Welkom! :W w/ Ik ben eng, de rest valt hardstikke mee...
Ik zal erop bedacht zijn ;)
Whiskers2009maandag 16 juli 2012 @ 21:47
quote:
1s.gif Op maandag 16 juli 2012 21:45 schreef LeerlingNurse het volgende:

[..]

Nee eigenlijk nog niet. Ik ben blijkbaar al ingeloot voor een zwart/wit/grijs katertje? Ben benieuwd ;)
De keuze voor twee kittens is omdat ik het zielig vind als er een alleen zit terwijl ik en mijn vriend werken.
Nee joh, we zitten maar wat te gokken (maar goed, dat wist je vast wel :P ) :D
Cat-astrophemaandag 16 juli 2012 @ 21:48
quote:
1s.gif Op maandag 16 juli 2012 21:37 schreef LeerlingNurse het volgende:

[..]

Bij deze meld ik me!!
Out in the open! Welkom! :W

Er liggen kittens op mijn buik. O+
Stevig, vellig en onzichtbaar voor mij verpakt in een Noor. :+
Whiskers2009maandag 16 juli 2012 @ 21:48
quote:
0s.gif Op maandag 16 juli 2012 21:48 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Out in the open! Welkom! :W

Er liggen kittens op mijn buik. O+
Stevig, vellig en onzichtbaar voor mij verpakt in een Noor. :+
:P Pestkop
PaarsBeestjemaandag 16 juli 2012 @ 21:50
quote:
0s.gif Op maandag 16 juli 2012 21:48 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Out in the open! Welkom! :W

Er liggen kittens op mijn buik. O+
Stevig, vellig en onzichtbaar voor mij verpakt in een Noor. :+
Je kon haar geloei in het kamertje niet meer negeren? :+
indahamaandag 16 juli 2012 @ 21:51
quote:
1s.gif Op maandag 16 juli 2012 21:45 schreef LeerlingNurse het volgende:

[..]

Nee eigenlijk nog niet. Ik ben blijkbaar al ingeloot voor een zwart/wit/grijs katertje? Ben benieuwd ;)
De keuze voor twee kittens is omdat ik het zielig vind als er een alleen zit terwijl ik en mijn vriend werken.
Mag ook een andere kleurtje hoor :@ , kijk maar wat bij je meubilair past :P
Morgen is een mooie dag om te bevallen , geef je het even door aan Noor O+ Cat
Cat-astrophemaandag 16 juli 2012 @ 21:52
quote:
10s.gif Op maandag 16 juli 2012 21:50 schreef PaarsBeestje het volgende:

[..]

Je kon haar geloei in het kamertje niet meer negeren? :+
Als ik maar niet boven kom dan is ze braaf. Maar de Yoko begon zich op schoot te reuren en dan moet ik die weer vangen. :') Dus mijn team is vast naar bed. En aangezien ik over een uurtje ook naar bed ga mocht Noor er wat eerder bij komen.

En ze loeit niet, ze krast en kraakt. _O-
LeerlingNursemaandag 16 juli 2012 @ 21:52
quote:
0s.gif Op maandag 16 juli 2012 21:48 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Out in the open! Welkom! :W

Er liggen kittens op mijn buik. O+
Stevig, vellig en onzichtbaar voor mij verpakt in een Noor. :+
Als ik me nu toch zichtbaar ben, gelijk een vraag. Wat denk je zelf, hoeveel kittens en hoelang duurt het nog?
LeerlingNursemaandag 16 juli 2012 @ 21:53
quote:
0s.gif Op maandag 16 juli 2012 21:51 schreef indaha het volgende:

[..]

Mag ook een andere kleurtje hoor :@ , kijk maar wat bij je meubilair past :P
Morgen is een mooie dag om te bevallen , geef je het even door aan Noor O+ Cat
Past goed hoor want een zwart/ grijze bank en grijze gordijnen :P
Cat-astrophemaandag 16 juli 2012 @ 21:54
quote:
1s.gif Op maandag 16 juli 2012 21:52 schreef LeerlingNurse het volgende:

[..]

Als ik me nu toch zichtbaar ben, gelijk een vraag. Wat denk je zelf, hoeveel kittens en hoelang duurt het nog?
Hmmmm.... het een hangt met het ander samen.
Als ze vijf kittens krijgt dan bevalt ze binnen een paar dagen. Zijn het er maar twee of drie, dan kan het makkelijk nog een week of langer duren.

Ik voel nog niks bewegen dus ik gok op drie kittens (rood, cypers/wit en eentje zoals mamma) die over iets meer dan een week geboren worden.

(wie quote hem voor het nageslacht? :P )
Whiskers2009maandag 16 juli 2012 @ 21:56
quote:
0s.gif Op maandag 16 juli 2012 21:54 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Hmmmm.... het een hangt met het ander samen.
Als ze vijf kittens krijgt dan bevalt ze binnen een paar dagen. Zijn het er maar twee of drie, dan kan het makkelijk nog een week of langer duren.

Ik voel nog niks bewegen dus ik gok op drie kittens (rood, cypers/wit en eentje zoals mamma) die over iets meer dan een week geboren worden.

(wie quote hem voor het nageslacht? :P )
Owh, hoe zit dat precies? Net als bij mensen? Hoe meer kinders hoe groter de kans op een "vroege" bevalling?
indahamaandag 16 juli 2012 @ 21:56
quote:
0s.gif Op maandag 16 juli 2012 21:54 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Hmmmm.... het een hangt met het ander samen.
Als ze vijf kittens krijgt dan bevalt ze binnen een paar dagen. Zijn het er maar twee of drie, dan kan het makkelijk nog een week of langer duren.

Ik voel nog niks bewegen dus ik gok op drie kittens (rood, cypers/wit en eentje zoals mamma) die over iets meer dan een week geboren worden.

(wie quote hem voor het nageslacht? :P )
Ik :P en ik ben benieuwd of Noor ons versteld doet staan met meer dan 3 kittens want ik zou niet weten waar ze die verstopt heeft
PaarsBeestjemaandag 16 juli 2012 @ 21:56
quote:
0s.gif Op maandag 16 juli 2012 21:54 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Hmmmm.... het een hangt met het ander samen.
Als ze vijf kittens krijgt dan bevalt ze binnen een paar dagen. Zijn het er maar twee of drie, dan kan het makkelijk nog een week of langer duren.

Ik voel nog niks bewegen dus ik gok op drie kittens (rood, cypers/wit en eentje zoals mamma) die over iets meer dan een week geboren worden.

(wie quote hem voor het nageslacht? :P )
Check! B-)
Cat-astrophemaandag 16 juli 2012 @ 21:58
quote:
0s.gif Op maandag 16 juli 2012 21:56 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Owh, hoe zit dat precies? Net als bij mensen? Hoe meer kinders hoe groter de kans op een "vroege" bevalling?
Volgens mij niet zozeer. Er is altijd een minimale zwangerschapsduur. Kleinere nesten kunnen wel iets langer gedragen worden.
Ik kijk vooral naar de grootte van de buik (die zichtbaar toeneemt maar een walvis is ze nog niet) en of ik iets voel bewegen, want dan is het druk daarbinnen.

Maar aangezien Noor niet in haar balboekje heeft staan wanneer ze amoureus is geweest blijft het gokken. :)
De hoogzwangere dame rent nu achter een onzichtbare vlieg aan trouwens. _O-
Whiskers2009maandag 16 juli 2012 @ 21:59
quote:
0s.gif Op maandag 16 juli 2012 21:58 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Volgens mij niet zozeer. Er is altijd een minimale zwangerschapsduur. Kleinere nesten kunnen wel iets langer gedragen worden.
Ik kijk vooral naar de grootte van de buik (die zichtbaar toeneemt maar een walvis is ze nog niet) en of ik iets voel bewegen, want dan is het druk daarbinnen.

Maar aangezien Noor niet in haar balboekje heeft staan wanneer ze amoureus is geweest blijft het gokken. :)
De hoogzwangere dame rent nu achter een onzichtbare vlieg aan trouwens. _O-
Ok, thanks voor je uitleg :*
Cat-astrophemaandag 16 juli 2012 @ 22:03
Voor de beoordeling Der Buick: net genomen.
IMAG0096.jpg
Whiskers2009maandag 16 juli 2012 @ 22:04
quote:
0s.gif Op maandag 16 juli 2012 22:03 schreef Cat22 het volgende:
Voor de beoordeling Der Buick: net genomen.
[ afbeelding ]
Mijn ondeskundig oog ziet weinig _O-
Behalve dat ze kennelijk nog behoorlijk mobiel en jagerig is :D
HaverMoutKoekjemaandag 16 juli 2012 @ 22:06
No steeds slanker dan het exemplaar dat op mijn bed ligt te snurken _O-
Cat-astrophemaandag 16 juli 2012 @ 22:09
quote:
0s.gif Op maandag 16 juli 2012 22:04 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Mijn ondeskundig oog ziet weinig _O-
Behalve dat ze kennelijk nog behoorlijk mobiel en jagerig is :D
Pesies. :Y Ze lijkt tot dusver totaal geen last van de zwangerschap te hebben.
Maar als je haar oppakt voel je het bolletje wel duidelijk zitten. O+
Whiskers2009maandag 16 juli 2012 @ 22:12
quote:
0s.gif Op maandag 16 juli 2012 22:09 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Pesies. :Y Ze lijkt tot dusver totaal geen last van de zwangerschap te hebben.
Maar als je haar oppakt voel je het bolletje wel duidelijk zitten. O+
O+

Maar wie zegt dat het niet nog 3 weken duurt dan? :@
Cat-astrophemaandag 16 juli 2012 @ 22:13
quote:
0s.gif Op maandag 16 juli 2012 22:12 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

O+

Maar wie zegt dat het niet nog 3 weken duurt dan? :@
Omdat ze door het asiel (en ik vertrouw er nog steeds op dat die er kijk op hebben) 2 weken geleden op minimaal 6 weken zwanger is geschat en een kattenzwangerschap zo'n 9 weken duurt.
Maja, ze hebben het al eerder fout gehad. _O-
Whiskers2009maandag 16 juli 2012 @ 22:14
quote:
0s.gif Op maandag 16 juli 2012 22:13 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Omdat ze door het asiel (en ik vertrouw er nog steeds op dat die er kijk op hebben) 2 weken geleden op minimaal 6 weken zwanger is geschat en een kattenzwangerschap zo'n 9 weken duurt.
Maja, ze hebben het al eerder fout gehad. _O-
_O- Het blijft spannend dus :P
Cat-astrophedinsdag 17 juli 2012 @ 16:34
th_VIDEO0002.jpg
Hoogzwanger. :7
En let niet op mijn moeder op het eind. :')
-moppie-dinsdag 17 juli 2012 @ 16:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 16:34 schreef Cat22 het volgende:
[ link | afbeelding ]
Hoogzwanger. :7
En let niet op mijn moeder op het eind. :')
lekker ding O+
LeerlingNursedinsdag 17 juli 2012 @ 16:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 16:34 schreef Cat22 het volgende:
[ link | afbeelding ]
Hoogzwanger. :7
En let niet op mijn moeder op het eind. :')
Ik begrijp dat het nog wel even duurt als ze dit nog doet? ;)
Cat-astrophedinsdag 17 juli 2012 @ 16:42
quote:
1s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 16:40 schreef LeerlingNurse het volgende:

[..]

Ik begrijp dat het nog wel even duurt als ze dit nog doet? ;)
Ik heb echt eerlijk waar geen idee. _O-
Zoals mijn moeder net zei: 'Die is toch niet zwanger? :D ' terwijl Noor bij haar op schoot stond te spinnen om kroeltjes en aaaaandacht. :')
Zwanger is ze absoluut, duidelijk groeiend bolletje voelbaar, maar zoals ik gisteren al zei: de dame heeft er absoluut geen last van. _O-
Cat-astrophedinsdag 17 juli 2012 @ 16:52
Noor houdt van brokjes. :') Simpele droge RC kittenbrokjes. :7

Natvoer :{w
Blokje kaas :N
Vers vlees :{w :(
RC Recovery! (favoriet van iedere kat en goed voor de broodnodige energie) :r
RC Recovery met melk dan? :N :{w :r

:W

Oké, brokjes it is. :|W
LeerlingNursedinsdag 17 juli 2012 @ 17:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 16:52 schreef Cat22 het volgende:
Noor houdt van brokjes. :') Simpele droge RC kittenbrokjes. :7

Natvoer :{w
Blokje kaas :N
Vers vlees :{w :(
RC Recovery! (favoriet van iedere kat en goed voor de broodnodige energie) :r
RC Recovery met melk dan? :N :{w :r

:W

Oké, brokjes it is. :|W
Gelukkig is ze wel lief ;)
PaarsBeestjedinsdag 17 juli 2012 @ 17:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 16:52 schreef Cat22 het volgende:
Noor houdt van brokjes. :') Simpele droge RC kittenbrokjes. :7

Natvoer :{w
Blokje kaas :N
Vers vlees :{w :(
RC Recovery! (favoriet van iedere kat en goed voor de broodnodige energie) :r
RC Recovery met melk dan? :N :{w :r

:W

Oké, brokjes it is. :|W
_O-

Wel makkelijk voor de potentiële nieuwe eigenaar :Y
Whiskers2009dinsdag 17 juli 2012 @ 17:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 16:34 schreef Cat22 het volgende:
[ link | afbeelding ]
Hoogzwanger. :7
En let niet op mijn moeder op het eind. :')
:D O+ ^O^

quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 16:52 schreef Cat22 het volgende:
Noor houdt van brokjes. :') Simpele droge RC kittenbrokjes. :7

Natvoer :{w
Blokje kaas :N
Vers vlees :{w :(
RC Recovery! (favoriet van iedere kat en goed voor de broodnodige energie) :r
RC Recovery met melk dan? :N :{w :r

:W

Oké, brokjes it is. :|W
_O- _O- _O-
Cat-astrophedonderdag 19 juli 2012 @ 10:01
Nog steeds geen kittens. :')

Het bolletje lijkt wel iets gezakt te zijn en gisteravond had Noor last van haar hormonen. Niks op schoot, rondrazen! Trap op, trap af, kamer in, kamer uit..... Dus ik hoopte op een weeënopwekkende werking en nachtelijke bevalling maar vanmorgen was er nog steeds niks gebeurd.
We wachten af... maar ik weet haast zeker dat ze niet veel kittens heeft, anders was die buik inmiddels veel harder gegroeid. En had ik intussen wat voelen vlinderen. Nu is het radiostilte daarbinnen. :7
indahadonderdag 19 juli 2012 @ 10:05
quote:
0s.gif Op donderdag 19 juli 2012 10:01 schreef Cat22 het volgende:
Nog steeds geen kittens. :')

Het bolletje lijkt wel iets gezakt te zijn en gisteravond had Noor last van haar hormonen. Niks op schoot, rondrazen! Trap op, trap af, kamer in, kamer uit..... Dus ik hoopte op een weeënopwekkende werking en nachtelijke bevalling maar vanmorgen was er nog steeds niks gebeurd.
We wachten af... maar ik weet haast zeker dat ze niet veel kittens heeft, anders was die buik inmiddels veel harder gegroeid. En had ik intussen wat voelen vlinderen. Nu is het radiostilte daarbinnen. :7
O ik zag dit topic omhoog flitsen en hoopte op nieuws O+
Nog even geduld dus -O-
Pinnenmutskedonderdag 19 juli 2012 @ 10:43
quote:
0s.gif Op donderdag 19 juli 2012 10:01 schreef Cat22 het volgende:
Nog steeds geen kittens. :')

Het bolletje lijkt wel iets gezakt te zijn en gisteravond had Noor last van haar hormonen. Niks op schoot, rondrazen! Trap op, trap af, kamer in, kamer uit..... Dus ik hoopte op een weeënopwekkende werking en nachtelijke bevalling maar vanmorgen was er nog steeds niks gebeurd.
We wachten af... maar ik weet haast zeker dat ze niet veel kittens heeft, anders was die buik inmiddels veel harder gegroeid. En had ik intussen wat voelen vlinderen. Nu is het radiostilte daarbinnen. :7
geduld is een schone zaak maar ik ben ook zo benieuwd ;)
Takaikidonderdag 19 juli 2012 @ 12:20
quote:
1s.gif Op donderdag 19 juli 2012 10:05 schreef indaha het volgende:

[..]

O ik zag dit topic omhoog flitsen en hoopte op nieuws O+
Nog even geduld dus -O-
Dan denk ik dat de TT ook wel aangepast wordt ;)
Cat-astrophedonderdag 19 juli 2012 @ 21:46
Nja, zwanger? :')
IMAG0108.jpg

Je zou het niet echt zeggen. :') Bij dit exemplaar is het echt meer te voelen dan te zien.
IMAG0109.jpg
miss_dynastiedonderdag 19 juli 2012 @ 21:47
Wow, niks van te zien inderdaad :o Wat een mooierd is het toch O+
Takaikivrijdag 20 juli 2012 @ 00:02
Ze houdt je voor het lapje! :o
Beeertjeevrijdag 20 juli 2012 @ 17:01
De ogen van Bink zijn al een tijdje zo:

A4Pu0.jpg

Meggy heeft wat groene ogen maar in het midden wat blauw, heb er nog niet zo'n goede foto van kunnen maken.
ZWzSn.jpg

Hier zie je het een klein beetje:
eh6H1.jpg

En dit is wat ze 80% van hun tijd doen, knuffelen, stoeien, spelen:
I2046.jpg

Ik weet niet of je het goed kan zien op de foto, maar Bink is echt een stuk groter/breder dan Meggy.
We waren maandag bij de dierenarts en die zei dat ze er goed uitzien :)
Oognipvrijdag 20 juli 2012 @ 17:34
Straks is ze gewoon schijnzwanger :o
indahavrijdag 20 juli 2012 @ 17:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juli 2012 17:34 schreef Oognip het volgende:
Straks is ze gewoon schijnzwanger :o
Ja daar dacht ik ook al aan maar durfde het niet te zeggen want ik gun Noor een verwenvakantie bij Cat O+

quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juli 2012 17:01 schreef Beeertjee het volgende:
De ogen van Bink zijn al een tijdje zo:

[ afbeelding ]

Meggy heeft wat groene ogen maar in het midden wat blauw, heb er nog niet zo'n goede foto van kunnen maken.
[ afbeelding ]

Hier zie je het een klein beetje:
[ afbeelding ]

En dit is wat ze 80% van hun tijd doen, knuffelen, stoeien, spelen:
[ afbeelding ]

Ik weet niet of je het goed kan zien op de foto, maar Bink is echt een stuk groter/breder dan Meggy.
We waren maandag bij de dierenarts en die zei dat ze er goed uitzien :)
O+ Wat een knapperds O+
Cat-astrophevrijdag 20 juli 2012 @ 18:37
Bink en Meggy! O+ Wat hebben ze het toch leuk bij jullie. O+

En ik begin stiekem ook te twijfelen over een eventuele zwangerschap... ze heeft een voelbaar strak bolletje maar er beweegt nog niks. Ik wacht het nog een weekje af en dan ga ik bellen of er een echo gemaakt moet worden zodat we uitsluitsel krijgen. Tenzij Noor zich natuurlijk niet lekker gaat voelen of zo, dan trek ik eerder aan de bel. Maar voor nu is de poes blij zat, net nog luid spinnend op schoot gelegen. O+
indahavrijdag 20 juli 2012 @ 19:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juli 2012 18:37 schreef Cat22 het volgende:
Bink en Meggy! O+ Wat hebben ze het toch leuk bij jullie. O+

En ik begin stiekem ook te twijfelen over een eventuele zwangerschap... ze heeft een voelbaar strak bolletje maar er beweegt nog niks. Ik wacht het nog een weekje af en dan ga ik bellen of er een echo gemaakt moet worden zodat we uitsluitsel krijgen. Tenzij Noor zich natuurlijk niet lekker gaat voelen of zo, dan trek ik eerder aan de bel. Maar voor nu is de poes blij zat, net nog luid spinnend op schoot gelegen. O+
Dat zou wat zijn als ze niet zwanger was _O- , maar niet leuk voor Tombo, PB en LeerlingNurse die een bestelling hebben lopen. O-)
Cat-astrophevrijdag 20 juli 2012 @ 19:36
Ik denk sowieso dat die verwachting niet gehaald gaat worden. 2, maximaal 3 kittens in deze jongedame, of het moet wel heeel raar lopen en ze moet ergens nog een extra buidel hebben zitten waar ze ze in verstopt heeft. _O-
PaarsBeestjevrijdag 20 juli 2012 @ 20:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juli 2012 19:36 schreef Cat22 het volgende:
Ik denk sowieso dat die verwachting niet gehaald gaat worden. 2, maximaal 3 kittens in deze jongedame, of het moet wel heeel raar lopen en ze moet ergens nog een extra buidel hebben zitten waar ze ze in verstopt heeft. _O-
22/rood/meid

SPOILER
_O-
Oognipvrijdag 20 juli 2012 @ 20:18
quote:
18s.gif Op vrijdag 20 juli 2012 20:14 schreef PaarsBeestje het volgende:

[..]

22/rood/meid

SPOILER
_O-
Jij hebt heul geen plek op dit moment :6
Cat-astrophezaterdag 21 juli 2012 @ 17:12
Ze wordt steeds aanhaliger.
IMAG0121.jpg

En als ze weet dat ik thuis ben en ze er niet bij mag dan wordt er zeer luid geklaagd.
Maar nog steeds niks van kittens in aantocht.
Cat-astrophezaterdag 21 juli 2012 @ 17:13
Rond etenstijd. :')
IMAG0118.jpg
An24zaterdag 21 juli 2012 @ 17:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 juli 2012 17:13 schreef Cat22 het volgende:
Rond etenstijd. :')
[ afbeelding ]
haha, zo gaat dat hier ook altijd....vooral met vlees klaarmaken. Drie katten op de achterpoten tegen het aanrecht en dan met de voorste poten/ nagels proberen ons vlees van het aanrecht te trekken :X
Cat-astrophezaterdag 21 juli 2012 @ 17:32
Mmmkay.... mevrouw lag net op schoot, kont naar me toe, ik aai haar en de achterkant rijst omhoog en ze begint met de achterpoten te trappelen. :7
Tel erbij op dat ze de laatste dagen steeds meer begint te roepen en geen rust meer in haar lijf heeft... vVolgens mij houdt ze ons allemaal voor het lapje en is deze dame krols aan het worden. _O-

Wellicht had ze een dikke wormenbuik toen ze in het asiel kwam en de tetten waren nog zichtbaar van haar vorige nestje. Ik geloof in ieder geval niet meer echt in kittens van deze jongedame. :N

Wat prima is voor haar lijf en voor het kittenoverschot, maar ik voel me wel een beetje sneu nu. :@
Ze mag zich nog een paar dagen bewijzen maar ik denk dat ik er dinsdag even mee langs de DA ga. En anders is het terug naar het asiel (wellicht de krolsheid hier nog uitzitten), sterilisatie en op naar een nieuwe baas. Heeft ze toch mooi een logeerpartijtje gehad. _O-
Oognipzaterdag 21 juli 2012 @ 17:33
Ik kan me wel voorstellen dat je je een beetje sneu voelt -O-

Heb je het ooit eerder meegemaakt dat je een zwangere poes kreeg die niet zwanger bleek?
Cat-astrophezaterdag 21 juli 2012 @ 17:36
Nope, eerste keer. Maak ik dat ook nog eens mee.
En nu lijkt de puzzel in elkaar te vallen. (uiteraard net het net op gedoken)
Schijnzwangerschappen zorgen in het begin voor een dikkere buik die later kleiner wordt, en zoals ze nu door het huis loopt te zeuren... dat is echt geen cocooning moederpoes, die is op zoek naar kater. Maar goed dat de mijne gecastreerd zijn. :X

Dat wordt een interessant weekend. :')
Oognipzaterdag 21 juli 2012 @ 17:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 juli 2012 17:36 schreef Cat22 het volgende:
Nope, eerste keer. Maak ik dat ook nog eens mee.
En nu lijkt de puzzel in elkaar te vallen. (uiteraard net het net op gedoken)
Schijnzwangerschappen zorgen in het begin voor een dikkere buik die later kleiner wordt, en zoals ze nu door het huis loopt te zeuren... dat is echt geen cocooning moederpoes, die is op zoek naar kater. Maar goed dat de mijne gecastreerd zijn. :X

Dat wordt een interessant weekend. :')
De moederpoes van mijn eerste eigen katten had voordat ze mijn katten kreeg ook een schijnzwangerschap. Echt zo raar, de buik maar groeien in het begin en later was ze weer gewoon krols.

Wel echt apart hoor en maar goed idd dat je katers gecastreerd zijn :X
PaarsBeestjezaterdag 21 juli 2012 @ 17:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 juli 2012 17:36 schreef Cat22 het volgende:
Nope, eerste keer. Maak ik dat ook nog eens mee.
En nu lijkt de puzzel in elkaar te vallen. (uiteraard net het net op gedoken)
Schijnzwangerschappen zorgen in het begin voor een dikkere buik die later kleiner wordt, en zoals ze nu door het huis loopt te zeuren... dat is echt geen cocooning moederpoes, die is op zoek naar kater. Maar goed dat de mijne gecastreerd zijn. :X

Dat wordt een interessant weekend. :')
:o

Dat is nog eens een wending in het verhaal.. _O-

Sterkte :*
Cat-astrophezaterdag 21 juli 2012 @ 17:48
Ja, thanks. _O- Ik kan kiezen: loeiende poes op haar kamer of loeiende poes in de woonkamer.
Al is ze nu wel stil.... :D

Ik hoop maar dat ze er niet teveel last van gaat krijgen want dat is ook sneu.
PaarsBeestjezaterdag 21 juli 2012 @ 17:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 juli 2012 17:48 schreef Cat22 het volgende:
Ja, thanks. _O- Ik kan kiezen: loeiende poes op haar kamer of loeiende poes in de woonkamer.
Al is ze nu wel stil.... :D

Ik hoop maar dat ze er niet teveel last van gaat krijgen want dat is ook sneu.
Die genieperd heeft jou weken in de maling genomen _O- (en ons ook _O- )
indahazaterdag 21 juli 2012 @ 17:50
Toch niet zwanger misschien :o
Cat-astrophezaterdag 21 juli 2012 @ 17:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 juli 2012 17:50 schreef indaha het volgende:
Toch niet zwanger misschien :o
Ja, laten we die misschien er toch maar even in houden. :P Al ben ik op het moment overtuigd van het tegendeel. Ze at ook erg weinig voor een zwangere poes. Rare lieve dame. O+
Rewimozaterdag 21 juli 2012 @ 17:57
Keihard genaaid door een poes :P

't Is weer eens wat anders _O-
Holymezaterdag 21 juli 2012 @ 18:00
Nou, veel plezier van 't weekend dan maar :D Tis natuurlijk beter wat je al zei, maar kan me wel voorstellen dat het voor jou toch wat sneu voelt als ze niet zwanger is :*
An24zaterdag 21 juli 2012 @ 18:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 juli 2012 17:36 schreef Cat22 het volgende:
Nope, eerste keer. Maak ik dat ook nog eens mee.
En nu lijkt de puzzel in elkaar te vallen. (uiteraard net het net op gedoken)
Schijnzwangerschappen zorgen in het begin voor een dikkere buik die later kleiner wordt, en zoals ze nu door het huis loopt te zeuren... dat is echt geen cocooning moederpoes, die is op zoek naar kater. Maar goed dat de mijne gecastreerd zijn. :X

Dat wordt een interessant weekend. :')
Het kan ook zijn dat ze zwanger was, maar dat het geabsorbeerd is door de baarmoeder :Y
Oognipzaterdag 21 juli 2012 @ 18:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 juli 2012 18:04 schreef An24 het volgende:

[..]

Het kan ook zijn dat ze zwanger was, maar dat het geabsorbeerd is door de baarmoeder :Y
whut?
Rewimozaterdag 21 juli 2012 @ 18:22
Ik dacht dat dat meer iets was voor konijnen?
An24zaterdag 21 juli 2012 @ 18:29
Bij katten dus ook.
Cat-astrophezaterdag 21 juli 2012 @ 19:26
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 juli 2012 18:29 schreef An24 het volgende:
Bij katten dus ook.
In het prille begin kan dat, maar niet bij een zwangerschap van meer dan 6 weken, daarvoor zijn de kittens dan teveel ontwikkeld (de gedachte was ook al bij mij opgekomen). Maar ik houd haar in de gaten en ze moet sowieso naar de dierenarts, kan het natuurlijk niet riskeren dat er 'iets' is achtergebleven en ze daardoor een infectie krijgt. Maar als ze echt niet zwanger is zal ze na haar krolsheid gauw genoeg gesteriliseerd worden.

Inmiddels is de poezzzz met de onvoorwaardelijke en zeer aanwezige liefde (MREW! Prrrr.... BONK!) weer naar haar kamer verdwenen. Krijgt mijn eigen team weer de aandacht en vannacht ben ik er voor Noor (klinkt nu wel heel fout :X )
Takaikizaterdag 21 juli 2012 @ 22:50
Misschien geen beebies -O-
tombolafanzaterdag 21 juli 2012 @ 22:53
quote:
11s.gif Op zaterdag 21 juli 2012 22:50 schreef Takaiki het volgende:
Misschien geen beebies -O-
Nou ja, hoewel ik kittens altijd heel verschrikkelijk O+ vind is geen kittens voor het bestand wel beter natuurlijk ;)
Cat-astrophezaterdag 21 juli 2012 @ 23:13
De dame zit weer naast me, ik klets tegen haar... spinnen, miewen en schoppen met die achterpoten. _O- Als hier nog kittens uitkomen zou ik zeer verbaasd zijn. :') En natuurlijk ook O+ want kittens.
Cat-astrophezaterdag 21 juli 2012 @ 23:14
Of ze ligt nu op een heel bijzondere manier te bevallen. :@
Beeertjeezaterdag 21 juli 2012 @ 23:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 juli 2012 23:14 schreef Cat22 het volgende:
Of ze ligt nu op een heel bijzondere manier te bevallen. :@
Oeeeeh! Spannend :D
Cat-astrophezaterdag 21 juli 2012 @ 23:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 juli 2012 23:21 schreef Beeertjee het volgende:

[..]

Oeeeeh! Spannend :D
Nou, ik geloof er niks van. _O-
Allemaal geiligheid. :P
Oognipzaterdag 21 juli 2012 @ 23:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 juli 2012 23:14 schreef Cat22 het volgende:
Of ze ligt nu op een heel bijzondere manier te bevallen. :@
Dat zou toch wat zijn _O- O+
Cat-astrophezaterdag 21 juli 2012 @ 23:36
Kinderen eruit of vent erin... zegt u het maar. _O-
th_VIDEO0005.jpg

Ik denk dat ze vannacht op haar eigen kamer slaapt. Want nu is ze echt luidruchtig en onrustig, dan doe ik geen oog dicht. :@
Oognipzaterdag 21 juli 2012 @ 23:38
Wat een vrijdoos _O- :D
Cat-astrophezaterdag 21 juli 2012 @ 23:40
Enorm! Ze loopt de bank op en neer, bonkt met haar kop tegen me aan, gaat naast me liggen vrijageren, dan even de kamer in om daar heel hard naar de mannen te roepen (die er niet zijn), om vervolgens weer naar mij terug te keren.

Du moment is mijn hoofd erg boeiend, bril, haar en neus zijn al bebonkt. _O- Met het hoofdje natuurlijk. O+
Takaikizaterdag 21 juli 2012 @ 23:53
Ik word er al nerveus van als ik het zo zie :')
Veel sterkte met slapen Catje als ze vannacht idd begint te loeien :*
Cat-astrophezondag 22 juli 2012 @ 10:58
Lekker geslapen. O+
Maar wel om half 10 wakker van luid gekrab aan de deur van de kattekamer (mevrouw heeft in haar eigen kamer gelogeerd). Deur open en om de 10 seconden een kont in mijn gezicht (ik lag nog op bed) begeleid door luid geloei. Buikje is inmiddels nog meer verdwenen. Inmiddels is mevrouw weer op haar kamer en probeert ze uit te breken. :|W

Krols to the max!

Morgen maar het asiel bellen. :')
PaarsBeestjezondag 22 juli 2012 @ 11:06
quote:
0s.gif Op zondag 22 juli 2012 10:58 schreef Cat22 het volgende:
Lekker geslapen. O+
Maar wel om half 10 wakker van luid gekrab aan de deur van de kattekamer (mevrouw heeft in haar eigen kamer gelogeerd). Deur open en om de 10 seconden een kont in mijn gezicht (ik lag nog op bed) begeleid door luid geloei. Buikje is inmiddels nog meer verdwenen. Inmiddels is mevrouw weer op haar kamer en probeert ze uit te breken. :|W

Krols to the max!

Morgen maar het asiel bellen. :')
:') _O-

Is er nu een nieuwe moederpoes als je deze terug brengt of weet je dat nog niet?
Cat-astrophezondag 22 juli 2012 @ 11:16
quote:
10s.gif Op zondag 22 juli 2012 11:06 schreef PaarsBeestje het volgende:

[..]

:') _O-

Is er nu een nieuwe moederpoes als je deze terug brengt of weet je dat nog niet?
Ik heb net maar even gebeld, als het heel druk is met moederpoezen dan had ik haar vandaag al terug kunnen brengen. Maar er zit nu waarschijnlijk niets wat acuut plek nodig heeft dus dan bel ik morgenvroeg met de coördinator om te overleggen wat het handigste is.
Als er geen nieuwe poes is mag Noor van mij haar krolsheid ook bij mij uitzitten. Alleen wordt het nu spannend op moederpoezengebied... Noor was perfect 'uitgeteld' voor mijn weekend weg, hoe dat met een verse moederpoes uitkomt weet ik natuurlijk niet. Maja, zien we dan wel. Misschien is er nu wel een dip en heb ik de komende weken het huis voor mezelf. Of krijg ik een poes met redelijk grote kittens die nog een paar weekjes opvang nodig hebben of zo.

Kan alle kanten uit! *O* Spanning ende sensaaaatsie! *O*
Cat-astrophezondag 22 juli 2012 @ 17:42
Mijn uitzicht. :')
IMAG0131.jpg
Whiskers2009zondag 22 juli 2012 @ 19:25
quote:
0s.gif Op maandag 16 juli 2012 22:14 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

_O- Het blijft spannend dus :P
Kennelijk is de spanning er nu af _O- _O- _O-
Geen kittens -O-
PaarsBeestjezondag 22 juli 2012 @ 21:21
quote:
0s.gif Op zondag 22 juli 2012 17:42 schreef Cat22 het volgende:
Mijn uitzicht. :')
[ afbeelding ]
Leuk! Denk ik... :')

Geen rode meid voor mij dus.. En arme Leerling Nurse ;(
An24zondag 22 juli 2012 @ 21:21
quote:
0s.gif Op zondag 22 juli 2012 17:42 schreef Cat22 het volgende:
Mijn uitzicht. :')
[ afbeelding ]
Haha, geweldig. En zo herkenbaar O+
Cat-astrophezondag 22 juli 2012 @ 21:22
quote:
7s.gif Op zondag 22 juli 2012 21:21 schreef PaarsBeestje het volgende:

[..]

Leuk! Denk ik... :')

Geen rode meid voor mij dus.. En arme Leerling Nurse ;(
Volgende nest beter. :*
En LeerlingNurse heb ik al gePMd.

Maar wie weet wat er komende week komt binenn vallen. *O*
PaarsBeestjezondag 22 juli 2012 @ 21:24
quote:
0s.gif Op zondag 22 juli 2012 21:22 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Volgende nest beter. :*
En LeerlingNurse heb ik al gePMd.

Maar wie weet wat er komende week komt binenn vallen. *O*
Je weet maar nooit! *O* En volgens mij had iemand anders hier van de nestjes toch een rode meid? Die gewond was geraakt enzo.. Maar ik heb er liever één van jou! O+
Cat-astrophezondag 22 juli 2012 @ 21:25
Awww! O+
En dan is het ook nog zo'n beetje via mij familie van elkaar. O+ O-) _O-
Whiskers2009zondag 22 juli 2012 @ 21:25
quote:
7s.gif Op zondag 22 juli 2012 21:24 schreef PaarsBeestje het volgende:

[..]

Je weet maar nooit! *O* En volgens mij had iemand anders hier van de nestjes toch een rode meid? Die gewond was geraakt enzo.. Maar ik heb er liever één van jou! O+
Ysera :Y
PaarsBeestjezondag 22 juli 2012 @ 21:28
quote:
0s.gif Op zondag 22 juli 2012 21:25 schreef Cat22 het volgende:
Awww! O+
En dan is het ook nog zo'n beetje via mij familie van elkaar. O+ O-) _O-
Precies! O+
quote:
0s.gif Op zondag 22 juli 2012 21:25 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Ysera :Y
Die bedoelde ik ja.. alhoewel ik de naam niet zo heel mooi vind :@
Whiskers2009zondag 22 juli 2012 @ 21:30
quote:
17s.gif Op zondag 22 juli 2012 21:28 schreef PaarsBeestje het volgende:

[..]

Precies! O+

[..]

Die bedoelde ik ja.. alhoewel ik de naam niet zo heel mooi vind :@
Ach Mijn katten heten Teigetje en Zorro (3x raden hoe ze er uit zien _O- ), dus ik heb geen neiging commentaar te hebben op hoe anderen hun katten/kittens noemen :D
En ik vind het nog altijd 300X beter dan de namen van mijn katten of Rooie, Red, Rawkie oid :P ;)
Holymezondag 22 juli 2012 @ 21:37
Lol die foto :') Da's wel duidelijk inderdaad!

En Ysera zit bij mij!
@PB, ben eerlijk gezegd ook niet kapot van sommige namen die ik ze heb gegeven, maar 't zijn ook niet mijn katten en zulke namen vallen wel lekker op als ze online gaan :)
PaarsBeestjezondag 22 juli 2012 @ 21:38
quote:
0s.gif Op zondag 22 juli 2012 21:37 schreef Holyme het volgende:
Lol die foto :') Da's wel duidelijk inderdaad!

En Ysera zit bij mij!
@PB, ben eerlijk gezegd ook niet kapot van sommige namen die ik ze heb gegeven, maar 't zijn ook niet mijn katten en zulke namen vallen wel lekker op als ze online gaan :)
Het was niet persoonlijk bedoeld in ieder geval :* (maar dat wist je wel) en opvallen doen ze! (al is het maar omdat je zo'n leuk stel bij elkaar hebt!) O+
Holymezondag 22 juli 2012 @ 21:42
Haha weet ik hoor, ik lurkte hier even en toen viel de naam ook meteen op! :P
Whiskers2009zondag 22 juli 2012 @ 21:42
quote:
0s.gif Op zondag 22 juli 2012 21:37 schreef Holyme het volgende:
Lol die foto :') Da's wel duidelijk inderdaad!

En Ysera zit bij mij!
@PB, ben eerlijk gezegd ook niet kapot van sommige namen die ik ze heb gegeven, maar 't zijn ook niet mijn katten en zulke namen vallen wel lekker op als ze online gaan :)
Eigenlijk boeit het ook niet toch? Het gaat om de katten O+ O+ O+
LeerlingNursezondag 22 juli 2012 @ 22:22
Ik vind vast wel andere lieve asielkittens! Maar ze heeft ons wel in de maling genomen zeg ;)

quote:
7s.gif Op zondag 22 juli 2012 21:21 schreef PaarsBeestje het volgende:

[..]

Leuk! Denk ik... :')

Geen rode meid voor mij dus.. En arme Leerling Nurse ;(
Cat-astrophemaandag 23 juli 2012 @ 14:35
quote:
1s.gif Op zondag 22 juli 2012 22:22 schreef LeerlingNurse het volgende:
Ik vind vast wel andere lieve asielkittens! Maar ze heeft ons wel in de maling genomen zeg ;)

[..]

Misschien dat ik binnenkort wel een paar lieve kittens voor je heb om uit te kiezen. Via een ander gastgezin, tweede enting al gehad dus klaar om te verhuizen!

Iedereen die ik vertel over Noor lacht me uit. ;( Inclusief de mensen van het asiel. }:|

Maar morgen gaat de gheyle dame verhuizen. Op het moment waren er geen moederpoezen maar dat kan zo veranderen natuurlijk.
Mrymaandag 23 juli 2012 @ 15:34
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 14:35 schreef Cat22 het volgende:
Iedereen die ik vertel over Noor lacht me uit. ;( Inclusief de mensen van het asiel. }:|
Huh? Die hebben haar toch zelf onterecht zwanger verklaard?
Oognipmaandag 23 juli 2012 @ 15:40
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 14:35 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Misschien dat ik binnenkort wel een paar lieve kittens voor je heb om uit te kiezen. Via een ander gastgezin, tweede enting al gehad dus klaar om te verhuizen!

Iedereen die ik vertel over Noor lacht me uit. ;( Inclusief de mensen van het asiel. }:|

Maar morgen gaat de gheyle dame verhuizen. Op het moment waren er geen moederpoezen maar dat kan zo veranderen natuurlijk.
Krijg je binnenkort nou kittens die de tweede enting al gehad hebben of begrijp ik het weer niet goed? :@

En jij zou juist het asiel uit moeten lachen _O-
Cat-astrophemaandag 23 juli 2012 @ 15:42
Het asiel lacht meer omdat ik vertel over die geile taart die ik in huis heb. ;)

En ik krijg zelf geen ge-ente kittens, maar ik had het over het Noor verhaal met een ander gastgezin en die heeft er in totaal 8 zitten die inmiddels prima plaatsbaar zijn.
LeerlingNursemaandag 23 juli 2012 @ 16:53
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 15:42 schreef Cat22 het volgende:
Het asiel lacht meer omdat ik vertel over die geile taart die ik in huis heb. ;)

En ik krijg zelf geen ge-ente kittens, maar ik had het over het Noor verhaal met een ander gastgezin en die heeft er in totaal 8 zitten die inmiddels prima plaatsbaar zijn.
Hoe kan ik daar meer informatie over krijgen? Klinkt als genoeg keus!

Ze geloofde je niet over Noor? Maar je hebt wel gelijk gekregen?
Pataponmaandag 23 juli 2012 @ 16:58
kom ik ff kijken of er al kittens zijn, blijkt mevrouw krols _O-

epic topicwending _O_
Cat-astrophemaandag 23 juli 2012 @ 17:02
quote:
1s.gif Op maandag 23 juli 2012 16:53 schreef LeerlingNurse het volgende:

[..]

Hoe kan ik daar meer informatie over krijgen? Klinkt als genoeg keus!

Ze geloofde je niet over Noor? Maar je hebt wel gelijk gekregen?
Hopelijk krijg ik één dezer dagen een mail van haar met de verhaaltjes en foto's. Als je mij jouw mailadres PMt dan stuur ik hem door met haar telefoonnummer erbij, kun je zelf contact opnemen. ^O^

En mijn typskills falen. :') Ik word overal geloofd, alleen het verhaal is zo hilarisch da tiedereen erom moet lachen.

Wat deze user dus zegt:
quote:
11s.gif Op maandag 23 juli 2012 16:58 schreef Patapon het volgende:
kom ik ff kijken of er al kittens zijn, blijkt mevrouw krols _O-

epic topicwending _O_
:P
Mrymaandag 23 juli 2012 @ 17:12
Het is ook best hilarisch :P

Al zat ik natuurlijk vooral druk te lurken omdat ik op kittens hoopte :( ;)
BlueEyesmaandag 23 juli 2012 @ 20:19
-O- géén kittens... Nouzeg..

Maarrrrr, als er dan geen nieuwe kittens zijn, inclusief veel foto's, kunnen er dan nog een paar kittenfoto's van vorige nestjes komen?? O-)
Van de Fok-adoptie-blikopeners dan he..
Cat-astrophemaandag 23 juli 2012 @ 21:45
Morgen verhuist Noor naar het asiel. Gelukkig lijkt ze over haar hoogtepunt heen te zijn, ik mag haar weer aaien zonder dat me bepaalde lichaamsdelen worden aangeboden. :') _O-
Maar ze loopt evengoed nog wat te mieuwen door de woonkamer, kan haar rust niet zo goed vinden.

En ze had dorst :D
IMAG0132.jpg
IMAG0002_COVER-2.jpg

Ik heb mijn glas maar bijgevuld.
Whiskers2009maandag 23 juli 2012 @ 21:51
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:45 schreef Cat22 het volgende:
Morgen verhuist Noor naar het asiel. Gelukkig lijkt ze over haar hoogtepunt heen te zijn, ik mag haar weer aaien zonder dat me bepaalde lichaamsdelen worden aangeboden. :') _O-
Maar ze loopt evengoed nog wat te mieuwen door de woonkamer, kan haar rust niet zo goed vinden.

En ze had dorst :D
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Ik heb mijn glas maar bijgevuld.
Bijgevuld als in"zodat Noor beter kan drinken"? Of als in "afgewassen en voor mezelf weer gevuld zodat ik zelf weer wat te drinken heb"? :P
indahamaandag 23 juli 2012 @ 21:51
Ach Noor O+ ,ik zal haar wel missen in dit topic maar hopelijk krijgt ze snel een baasje.
Zij zal in ieder geval zeker niet vergeten worden hier, Noor de foppoes O+
BlueEyesmaandag 23 juli 2012 @ 21:51
Hey! Die is herkenbaar, doet Frodo hier ook (zelfs lege glazen met nog 1 druppeltje moeten leeggelepelt worden)
Whiskers2009maandag 23 juli 2012 @ 21:52
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:51 schreef indaha het volgende:
Ach Noor O+ ,ik zal haar wel missen in dit topic maar hopelijk krijgt ze snel een baasje.
Zij zal in ieder geval zeker niet vergeten worden hier, Noor de foppoes O+
Helemaal mee eens :Y ^O^
PaarsBeestjemaandag 23 juli 2012 @ 21:56
Dag Noor met je mooie ogen! :W Zo spijtig dat daar geen toverballenkittens uitkwamen ;( maar wel beter voor Noor zelf natuurlijk :Y
Cat-astrophemaandag 23 juli 2012 @ 22:00
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 21:51 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Bijgevuld als in"zodat Noor beter kan drinken"? Of als in "afgewassen en voor mezelf weer gevuld zodat ik zelf weer wat te drinken heb"? :P
Het eerste natuurlijk! :D :P

Noor de foppoes.... dat is er inderdaad eentje voor de annalen. Maar zo'n leuke meid komt vast snel goed terecht. Eerst maar eens geopereerd worden en aansterken en dan hop! naar een nieuwe baas. O+
Whiskers2009maandag 23 juli 2012 @ 22:04
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 22:00 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Het eerste natuurlijk! :D :P

Noor de foppoes.... dat is er inderdaad eentje voor de annalen. Maar zo'n leuke meid komt vast snel goed terecht. Eerst maar eens geopereerd worden en aansterken en dan hop! naar een nieuwe baas. O+
Natuurlijk het eerste, jij als superpoezenverzorgster zou niet eerst aan jezelf denken O+

En we gaan Noor missen, althans ik.. Geef nog maar een extra knuffel aan de dame voor ze naar het asiel en onder het mes gaat!!Ga je verhalen missen Noor (via Cat natuurlijk), hoop dat je speodig hersteld en heel snel een fijn baasje vindt O+ :* :W
Pualadinsdag 24 juli 2012 @ 09:56
Jullie wilden foto's? O+

179524_344893098921229_1129489339_n.jpg

555575_345263285550877_874440952_n.jpg

Dana is aan de wandel geweest. Ze is uit mijn slaapkamerraam op het kleine dakje gegaan en zo (vraag me niet hoe) naar beneden geglipt. Zo de tuin in onder de struik van foto 2. Als ik een stap naar rechts deed ging zij naar links.. Met heel veel geduld en snoepjes (vooral veel snoepjes) heb ik haar uiteindelijk kunnen lokken. Volgende keer maar 10x controleren of de slaapkamer deur echt echt echt dicht zit :')

541646_341357229274816_1559873175_n.jpg

483288_334151236662082_1862090601_n.jpg

575595_336953116381894_1633812380_n.jpg
En streken heeft ze ook genoeg..
Cat-astrophedinsdag 24 juli 2012 @ 17:32
Dana! :o _O- _O- _O-

Wat een avontuur! Hopelijk heeft ze de smaak nu niet te pakken. :X (al ziet het er bij jullie wel uit alsof ze ver kan wandelen). Wat is het al een grote meid geworden. O+

En die laatste foto... soms zeggen beelden meer dan woorden. _O-
BlueEyesdinsdag 24 juli 2012 @ 17:34
_O- Dana...
Cat-astrophedinsdag 24 juli 2012 @ 17:37
Noor is vanmiddag verhuisd. En er was niks om in mijn mandje terug te nemen(ja, weesjes van 2,5 week maar daar kan ik niks mee :@ ) dus mijn huis is logeeloos!

Nog gelachen in het asiel: ik kwam aanzetten mijn mijn bedriegertje. (loeiende doos trouwens!)
Balie vol met wachtende mensen een eentje komt er oeh-en en ah-en bij Noor (logisch :7 ). Waarop ik vertel dat ik haar opving, maar dat ze niet zwanger maar krols bleek te zijn en daarom terug moest en op zoek is naar baas.

Als blikken konden doden! :X :o :X _O-
'En dan doe jij haar weg!?!?!?' :(

Nog maar eens uitgelegd dat Noor een logeetje was en wat ik voor het asiel doe en toen was het toch goed. _O-
indahadinsdag 24 juli 2012 @ 17:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 09:56 schreef Puala het volgende:
Jullie wilden foto's? O+

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

Dana is aan de wandel geweest. Ze is uit mijn slaapkamerraam op het kleine dakje gegaan en zo (vraag me niet hoe) naar beneden geglipt. Zo de tuin in onder de struik van foto 2. Als ik een stap naar rechts deed ging zij naar links.. Met heel veel geduld en snoepjes (vooral veel snoepjes) heb ik haar uiteindelijk kunnen lokken. Volgende keer maar 10x controleren of de slaapkamer deur echt echt echt dicht zit :')

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
En streken heeft ze ook genoeg..
Dana aan de wandel O+
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juli 2012 17:37 schreef Cat22 het volgende:
Noor is vanmiddag verhuisd. En er was niks om in mijn mandje terug te nemen(ja, weesjes van 2,5 week maar daar kan ik niks mee :@ ) dus mijn huis is logeeloos!

Nog gelachen in het asiel: ik kwam aanzetten mijn mijn bedriegertje. (loeiende doos trouwens!)
Balie vol met wachtende mensen een eentje komt er oeh-en en ah-en bij Noor (logisch :7 ). Waarop ik vertel dat ik haar opving, maar dat ze niet zwanger maar krols bleek te zijn en daarom terug moest en op zoek is naar baas.

Als blikken konden doden! :X :o :X _O-
'En dan doe jij haar weg!?!?!?' :(

Nog maar eens uitgelegd dat Noor een logeetje was en wat ik voor het asiel doe en toen was het toch goed. _O-
Ja wie doet nu zo'n lieverd weg :P , en niet dat een van die mensen dan zegt he wat een leuke poes ik wil haar hebben -O- ,maar met haar charmes heeft ze hopelijk snel een baasje als ze eenmaal geholpen is .
Cat-astrophewoensdag 25 juli 2012 @ 20:18
Had ik toch bijna weer een opvangpoes in huis gehad. :D
Moedertje met een kitten van een week of 5. Maar ze belden wat laat (tegen de tijd dat ik bij het asiel zou zijn was het al gesloten) en ook morgen is het voor mij erg lastig ze op te halen dus nu gingen ze andere gastgezinnen proberen.

Maar intussen kreeg ik wel mail O+
quote:
Het gaat allemaal goed met Katinka. Bij de dierenarts 2 weken terug was ze een halve kilo aangekomen (en ik weet zeker dat ze ondertussen weer enorm is gegroeid!) en is het oogje nog eens goed onderzocht. De dierenarts denkt niet dat ze er veel mee ziet, maar last heeft ze er niet van. Het is in z'n geheel een kleiner oogje en als ze over 3 maanden gesteriliseerd wordt, kijken ze er nog eens naar. We houden het goed in de gaten!
Katinka is inmiddels dikke vriendjes met mijn andere twee katten, voornamelijk met grijze kater Gijs.Ze is nog even ondeugend als eerst en zit inmiddels in de fase waarin ze het gedrag van mijn twee katers kopieert, om je rot te lachen. Als Gijs en Louistje miauwen, komt zij bijvoorbeeld ook miauwend aangelopen, zonder een idee te hebben wat er aan de hand is. Nu ze wat groter is geworden, klimt ze ook makkelijker op kastjes en stoelen, alhoewel haar inschatting voor diepte niet altijd even goed is (en 'boef', daar ligt ze weer op de grond...). Ach, ze kan veel hebben, heeft energie voor tien, maar kan ook úren uitgeteld liggen slapen. Afgelopen week hebben we een hele middag moeten zagen en boren in huis en daar heeft ze zonder ook maar één keer op te kijken dwars doorheen geslapen. Het is een wonderlijk dier. 's Nachts ligt ze graag op bed, maar klokslag half 6 is het tijd om onze voeten aan te vallen. Dus dan wordt ze vriendelijk uit de slaapkamer gezet, zodat we nog even wat uurtje rustig kunnen doorslapen. Op de achtergrond hoor ik die drie dan alweer achter elkaar aan racen. Ze is verder erg aanhankelijk en slaapt graag op schoot. Ze spint ook zó enorm hard! Ongelooflijk. Ze wordt ook steeds lichter van kleur, een echte knapperd is het!
5a167800.jpg
a2523246.jpg

Het lijken wel twee verschillende poezen! :D
Maar heel fijn dat dit extraspeciale meisje het zo goed doet. O+
Whiskers2009woensdag 25 juli 2012 @ 20:30
quote:
0s.gif Op woensdag 25 juli 2012 20:18 schreef Cat22 het volgende:
Had ik toch bijna weer een opvangpoes in huis gehad. :D
Moedertje met een kitten van een week of 5. Maar ze belden wat laat (tegen de tijd dat ik bij het asiel zou zijn was het al gesloten) en ook morgen is het voor mij erg lastig ze op te halen dus nu gingen ze andere gastgezinnen proberen.

Maar intussen kreeg ik wel mail O+

[..]

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Het lijken wel twee verschillende poezen! :D
Maar heel fijn dat dit extraspeciale meisje het zo goed doet. O+
Goed nieuws, fijn om te horen *O*
indahawoensdag 25 juli 2012 @ 20:34
quote:
0s.gif Op woensdag 25 juli 2012 20:18 schreef Cat22 het volgende:
Had ik toch bijna weer een opvangpoes in huis gehad. :D
Moedertje met een kitten van een week of 5. Maar ze belden wat laat (tegen de tijd dat ik bij het asiel zou zijn was het al gesloten) en ook morgen is het voor mij erg lastig ze op te halen dus nu gingen ze andere gastgezinnen proberen.

Maar intussen kreeg ik wel mail O+

[..]

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Het lijken wel twee verschillende poezen! :D
Maar heel fijn dat dit extraspeciale meisje het zo goed doet. O+
Ja goed zo *O* ze zit precies op de goede plaats daar O+
BlueEyeswoensdag 25 juli 2012 @ 21:44
quote:
0s.gif Op woensdag 25 juli 2012 20:18 schreef Cat22 het volgende:
Had ik toch bijna weer een opvangpoes in huis gehad. :D
Moedertje met een kitten van een week of 5. Maar ze belden wat laat (tegen de tijd dat ik bij het asiel zou zijn was het al gesloten) en ook morgen is het voor mij erg lastig ze op te halen dus nu gingen ze andere gastgezinnen proberen.

Maar intussen kreeg ik wel mail O+

[..]

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Het lijken wel twee verschillende poezen! :D
Maar heel fijn dat dit extraspeciale meisje het zo goed doet. O+
O+
Takaikiwoensdag 25 juli 2012 @ 22:54
Katinka O+
Lekkere oor-snuffelaarster :D O+ O+
Cat-astrophedonderdag 26 juli 2012 @ 18:43
Dus. :)
Vanmiddag telefoon van het asiel: moederpoes1 had een plekje gevonden maar inmiddels was er weer wat anders binnen gekomen. Een hoog (HOOG!) zwangere moederpoes. :D
Vandaag ophalen lukte niet meer ivm mijn werktijd en de openingstijden van het asiel dus ze blijft een nachtje daar. Maar morgenmiddag zijn er weer verse moederpoezenfoto's te bewonderen alhier! En wie weet zelfs al beebies... want het ging echt niet langer dan een paar dagen duren nog.

*gaat catsits organiseren voor haar minivakantie*
Zowat 3 weken oud in de zorgzame pootjes van mamma... moet net kunnen. :+
indahadonderdag 26 juli 2012 @ 19:06
Poes met kittens op komst *O* *O* *O*
PaarsBeestjedonderdag 26 juli 2012 @ 19:16
Kittens! w/ Nieuwe mamapoes! w/
Pinnenmutskedonderdag 26 juli 2012 @ 19:37
Ben benieuwd *O*
Cat-astrophedonderdag 26 juli 2012 @ 19:44
Kamertje gepoetst, dekentjes uitgewassen en vers opgedekt, moedertje kan komen. O+
Whiskers2009donderdag 26 juli 2012 @ 19:55
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 18:43 schreef Cat22 het volgende:
Dus. :)
Vanmiddag telefoon van het asiel: moederpoes1 had een plekje gevonden maar inmiddels was er weer wat anders binnen gekomen. Een hoog (HOOG!) zwangere moederpoes. :D
Vandaag ophalen lukte niet meer ivm mijn werktijd en de openingstijden van het asiel dus ze blijft een nachtje daar. Maar morgenmiddag zijn er weer verse moederpoezenfoto's te bewonderen alhier! En wie weet zelfs al beebies... want het ging echt niet langer dan een paar dagen duren nog.

*gaat catsits organiseren voor haar minivakantie*
Zowat 3 weken oud in de zorgzame pootjes van mamma... moet net kunnen. :+
*O* Nieuwe mamapoes *O* Op zeker zwanger *O* Dus ook kittens deze keer *O*
Whiskers2009donderdag 26 juli 2012 @ 19:56
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 19:44 schreef Cat22 het volgende:
Kamertje gepoetst, dekentjes uitgewassen en vers opgedekt, moedertje kan komen. O+
^O^
Beeertjeedonderdag 26 juli 2012 @ 20:17
Yeeh! *O*
Mama_Miadonderdag 26 juli 2012 @ 21:47
Jaaaa toch nog verse babies in dit topic *O*
Vivdonderdag 26 juli 2012 @ 21:49
Wat voor een moederpoes is het? Krijgen we toch toverballenkittens? *O*
HaverMoutKoekjedonderdag 26 juli 2012 @ 22:17
quote:
0s.gif Op donderdag 26 juli 2012 19:44 schreef Cat22 het volgende:
Kamertje gepoetst, dekentjes uitgewassen en vers opgedekt, moedertje kan komen. O+
En echt 100% zeker zwanger? :@
*O*
teirnondonderdag 26 juli 2012 @ 22:34
quote:
1s.gif Op donderdag 26 juli 2012 22:17 schreef computergirl het volgende:

[..]

En echt 100% zeker zwanger? :@
*O*
Haha, wilde het ook net vragen, weet je het deze keer wel zeker? O-)
Takaikivrijdag 27 juli 2012 @ 00:33
*agenda pakt*
"maandagavond voer geven moet want dan zijn er waarschijnlijk al beeebies *O* *; "
Cat-astrophevrijdag 27 juli 2012 @ 15:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 00:33 schreef Takaiki het volgende:
*agenda pakt*
"maandagavond voer geven moet want dan zijn er waarschijnlijk al beeebies *O* *; "
:Y :*
indahavrijdag 27 juli 2012 @ 15:21
Wanneer komt de nieuwe aanwinst O+ ?
Pualavrijdag 27 juli 2012 @ 15:21
Volgens mij gaat er iets fout, waarom staat dit topic in CUL? :')
Cat-astrophevrijdag 27 juli 2012 @ 15:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 15:21 schreef Puala het volgende:
Volgens mij gaat er iets fout, waarom staat dit topic in CUL? :')
Ik zag het net ook, volgens mij drukte ik op een verkeerd knopje. :@

*gaat verder typen aan het verhaaltje* O-)
Pualavrijdag 27 juli 2012 @ 15:24
Haha, ik dacht al dat ik gek werd. Gelukkig lag het dus niet aan mij :@
Cat-astrophevrijdag 27 juli 2012 @ 15:28
Dit keer heb ik een boeketje in huis.
Roosje zwierf op straat en werd daar gespot door twee oude dames die haar naar het asiel gebracht hadden. Zwanger, 'want er loopt daar een kater rond die alle poezen zwanger maakt. :( '
(kleur helaas niet bekend dus we kunnen nog een poll starten over kleurtjes :P )

Roosje is lief, maar het is allemaal toch wel erg spannend. In de auto moest ze verschrikkelijk hijgen en miewde ze dat dit écht niks was. :N

Maar eenmaal thuis aangekomen wandelde ze zelf uit haar mandje en ging op verkenning. En kwam kriebels halen. O+
IMAG0147.jpg

Ze is best wel...
IMAG0144.jpg

Zwanger! :7
IMAG0149.jpg
IMAG0152.jpg

Of ze heeft hele dikke wurmen in de buik die terugschoppen als ik mijn handen op haar buik leg. O+ :P

Roos deelde trouwens een kamer met Noor, de dames zaten tegenover elkaar in een kooitje. Mevrouw Noor is inmiddels uitgeraasd, helaas betekent dat ook dat die roze wolk weg is en het asiel toch minder tof is geworden. Kriebels mochten, maar ze zag er wat ongelukkig uit. -O- Hopelijk volgende week sterilisatie en dan snel nieuwe baas.
Beeertjeevrijdag 27 juli 2012 @ 15:35
Wat is ze mooi, en zwanger :o
indahavrijdag 27 juli 2012 @ 15:36
Ach arm Noortje -O- hopelijk snel een baasje en dan weer op de roze wolk .
Roos is O+ en idd overduidelijk zwanger, verwacht je de kittens snel ?
BlueEyesvrijdag 27 juli 2012 @ 15:37
Een nieuw bolletje!!
Ben benieuwd wat ze eruit toveren gaat..
Succes alvast als ze snel komen.
Cat-astrophevrijdag 27 juli 2012 @ 15:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 15:36 schreef indaha het volgende:
Ach arm Noortje -O- hopelijk snel een baasje en dan weer op de roze wolk .
Roos is O+ en idd overduidelijk zwanger, verwacht je de kittens snel ?
Heel snel, dat gaat echt geen week meer duren denk ik (of ze heeft een megagroot nest :X ) en ze moet ook niet te lang wachten, want dan kom ik in de knel met mijn vakantie. :o

Staat jullie catsit aanbod nog? :@ Want dan kunnen we even erover babbelen.
indahavrijdag 27 juli 2012 @ 15:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 15:42 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Heel snel, dat gaat echt geen week meer duren denk ik (of ze heeft een megagroot nest :X ) en ze moet ook niet te lang wachten, want dan kom ik in de knel met mijn vakantie. :o

Staat jullie catsit aanbod nog? :@ Want dan kunnen we even erover babbelen.
Jazeker hoor :Y
Cat-astrophevrijdag 27 juli 2012 @ 15:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 15:45 schreef indaha het volgende:

[..]

Jazeker hoor :Y
*O* Ik DM je!
Rewimovrijdag 27 juli 2012 @ 15:51
Deze is echt wel zwanger hè? :D

Wordt het een bloemennestje? :)
Cat-astrophevrijdag 27 juli 2012 @ 16:51
Roos vindt brokjes lekker. :Y)
En eet netjes! Eén voor één in het mondje. :Y
Dat is wel wat anders dan de eetgewoonten van een andere pleegpoes-who-shall-not-be-named. :7
PaarsBeestjevrijdag 27 juli 2012 @ 16:55
Boh! Dikke buik alert! *O* *O* En arme Noor.. -O- Maar ze heeft wel een geweldige tijd bij jou gehad.. :') _O-
indahavrijdag 27 juli 2012 @ 17:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 16:51 schreef Cat22 het volgende:
Roos vindt brokjes lekker. :Y)
En eet netjes! Eén voor één in het mondje. :Y
Dat is wel wat anders dan de eetgewoonten van een andere pleegpoes-who-shall-not-be-named. :7
Goh wie was dat ook alweer :P
SPOILER
Puma *O*
Cat-astrophevrijdag 27 juli 2012 @ 17:03
quote:
17s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 16:55 schreef PaarsBeestje het volgende:
Boh! Dikke buik alert! *O* *O* En arme Noor.. -O- Maar ze heeft wel een geweldige tijd bij jou gehad.. :') _O-
:')

Zou ze lebbisch zijn? :o
Cat-astrophevrijdag 27 juli 2012 @ 17:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 17:02 schreef indaha het volgende:

[..]

Goh wie was dat ook alweer :P
SPOILER
Puma *O*
Ik dacht aan Radja. _O-

Puma was meer van de wat-ik-in-mijn-bek-heb-laat-ik-niet-meer-los. :+
indahavrijdag 27 juli 2012 @ 17:06
O ik dacht dat je bedoelde dat Puma altijd honger had en dus snel at _O-
Sorry Puma :@
PaarsBeestjevrijdag 27 juli 2012 @ 17:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 17:03 schreef Cat22 het volgende:

[..]

:')

Zou ze lebbisch zijn? :o
:o

Dat kan jij het beste beoordelen! B-)
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 17:03 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Ik dacht aan Radja. _O-

Puma was meer van de wat-ik-in-mijn-bek-heb-laat-ik-niet-meer-los. :+
De Puma is een zeer nette eter ja! }:| Haar dochter daarentegen... :')

SPOILER
Eergisteren gezellig een blik tonijn met garnalen van Porta21 open getrokken. Ze krijgen altijd voer van dat merk. De dames vonden het helemaal nix.. en Pol heeft met beide poten het voer door de complete gang en keuken gesmeerd toen ik heerlijk lag te pitten. Toen ik wakker was, was mijn eerste reactie bij het open doen van de deur: Godallemachtig! :o :o :r
Haar poten zaten nog helemaal vol met smurrie.. :') Ik geloof niet dat ze zich zorgen hoeven te maken dat ze het nog een keer krijgen :') (en ik heb nog 5 blikken staan :') ).
indahavrijdag 27 juli 2012 @ 17:09
Pol is smeerpoes :o :P
Pualavrijdag 27 juli 2012 @ 17:15
98008858d7fd11e1ae7122000a1e86bb_7.jpg

a90c8d90d7fd11e1a73722000a1e8a9f_7.jpg

Dana was ook weer lekker bezig qua troep maken :+ :')

In sommige dingen is ze dan wel weer netjes, de schat. Ze begraaft in de kattenbak alles netjes. Noor daarentegen doet dat niet. Dus als Noor nu op de kattenbak is geweest glipt Dana vervolgens naar binnen om de boel te begraven _O- _O- En soms gaat ze ook gewoon ff alle kattenbakken langs. Overal ff graven en spitten en dan gewoon weer naar buiten :')
BlueEyesvrijdag 27 juli 2012 @ 17:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 17:15 schreef Puala het volgende:
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

Dana was ook weer lekker bezig qua troep maken :+ :')

In sommige dingen is ze dan wel weer netjes, de schat. Ze begraaft in de kattenbak alles netjes. Noor daarentegen doet dat niet. Dus als Noor nu op de kattenbak is geweest glipt Dana vervolgens naar binnen om de boel te begraven _O- _O- En soms gaat ze ook gewoon ff alle kattenbakken langs. Overal ff graven en spitten en dan gewoon weer naar buiten :')
:o
Pualavrijdag 27 juli 2012 @ 17:19
Ze heeft niet voor niets de bijnaam klein terroristje :+ O+
Whiskers2009vrijdag 27 juli 2012 @ 17:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 15:28 schreef Cat22 het volgende:
Dit keer heb ik een boeketje in huis.
Roosje zwierf op straat en werd daar gespot door twee oude dames die haar naar het asiel gebracht hadden. Zwanger, 'want er loopt daar een kater rond die alle poezen zwanger maakt. :( '
(kleur helaas niet bekend dus we kunnen nog een poll starten over kleurtjes :P )

Roosje is lief, maar het is allemaal toch wel erg spannend. In de auto moest ze verschrikkelijk hijgen en miewde ze dat dit écht niks was. :N

Maar eenmaal thuis aangekomen wandelde ze zelf uit haar mandje en ging op verkenning. En kwam kriebels halen. O+
[ afbeelding ]

Ze is best wel...
[ afbeelding ]

Zwanger! :7
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Of ze heeft hele dikke wurmen in de buik die terugschoppen als ik mijn handen op haar buik leg. O+ :P

Roos deelde trouwens een kamer met Noor, de dames zaten tegenover elkaar in een kooitje. Mevrouw Noor is inmiddels uitgeraasd, helaas betekent dat ook dat die roze wolk weg is en het asiel toch minder tof is geworden. Kriebels mochten, maar ze zag er wat ongelukkig uit. -O- Hopelijk volgende week sterilisatie en dan snel nieuwe baas.
JAHHHHH, Roosje is op zeker zwanger *O* *O* *O*

En heeft een schattig koppie met vleermuisoortjes O+ O+ O+

Balen voor Noor, maar hopelijk snel geholpen en snel een baas ^O^
Whiskers2009vrijdag 27 juli 2012 @ 17:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 17:15 schreef Puala het volgende:
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

Dana was ook weer lekker bezig qua troep maken :+ :')

In sommige dingen is ze dan wel weer netjes, de schat. Ze begraaft in de kattenbak alles netjes. Noor daarentegen doet dat niet. Dus als Noor nu op de kattenbak is geweest glipt Dana vervolgens naar binnen om de boel te begraven _O- _O- En soms gaat ze ook gewoon ff alle kattenbakken langs. Overal ff graven en spitten en dan gewoon weer naar buiten :')
:o -O-
Cat-astrophevrijdag 27 juli 2012 @ 17:21
quote:
10s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 17:07 schreef PaarsBeestje het volgende:

[..]

:o

Dat kan jij het beste beoordelen! B-)

[..]

De Puma is een zeer nette eter ja! }:| Haar dochter daarentegen... :')

SPOILER
Eergisteren gezellig een blik tonijn met garnalen van Porta21 open getrokken. Ze krijgen altijd voer van dat merk. De dames vonden het helemaal nix.. en Pol heeft met beide poten het voer door de complete gang en keuken gesmeerd toen ik heerlijk lag te pitten. Toen ik wakker was, was mijn eerste reactie bij het open doen van de deur: Godallemachtig! :o :o :r
Haar poten zaten nog helemaal vol met smurrie.. :') Ik geloof niet dat ze zich zorgen hoeven te maken dat ze het nog een keer krijgen :') (en ik heb nog 5 blikken staan :') ).
_O- _O- _O- _O- _O- _O- :@

:*

quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 17:15 schreef Puala het volgende:
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

Dana was ook weer lekker bezig qua troep maken :+ :')

In sommige dingen is ze dan wel weer netjes, de schat. Ze begraaft in de kattenbak alles netjes. Noor daarentegen doet dat niet. Dus als Noor nu op de kattenbak is geweest glipt Dana vervolgens naar binnen om de boel te begraven _O- _O- En soms gaat ze ook gewoon ff alle kattenbakken langs. Overal ff graven en spitten en dan gewoon weer naar buiten :')
_O- _O- _O- _O- _O- _O- :@

:*

En jij hebt ook de watergeefbollen van de Action. O+

SPOILER
Dit is echt geen reclame voor potentiële blikopeners. :') _O-
Rewimovrijdag 27 juli 2012 @ 17:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 17:15 schreef Puala het volgende:
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

Dana was ook weer lekker bezig qua troep maken :+ :')

In sommige dingen is ze dan wel weer netjes, de schat. Ze begraaft in de kattenbak alles netjes. Noor daarentegen doet dat niet. Dus als Noor nu op de kattenbak is geweest glipt Dana vervolgens naar binnen om de boel te begraven _O- _O- En soms gaat ze ook gewoon ff alle kattenbakken langs. Overal ff graven en spitten en dan gewoon weer naar buiten :')
:o :D

Kunstplanten ftw ;)
Cat-astrophevrijdag 27 juli 2012 @ 17:23
Puala, ik vind het trouwens heerlijk dat jij (net als ik :') ) foto's maakt van de verwoesting/overtreding voor je gaat puin ruimen. _O-
Pualavrijdag 27 juli 2012 @ 17:26
Ik kon ook de eerste 10 minuten alleen maar gniffelen en lachen toen ik het zag. Opruimen had me niet gelukt _O-

SPOILER
En ik wil nog wel ff reclame maken hoor. Dana begint steeds meer te beseffen dat ik ga werken en ook weer thuis kom na lange tijd. Eerder was het gewoon dat ik weg ging en dat ik thuis kwam. Ze wilde geen aai extra of wat dan ook. En nu komt ze gedag zeggen en ff kroelen als ik thuis kom. Dat motortje wat dan aan gaat O+ en als ik 's avonds op de bank zit komt ze ook heerlijk bij mij slapen O+ echt een schatje.

En net als Noortje begint ze ook te miauwen zodra het zakje natvoer uit de kast word gehaald. Met Noortje kan je echt praten, die antwoord. Dana begint dat langzaam maar zeker ook te doen. Zo gaaf O+
Cat-astrophevrijdag 27 juli 2012 @ 21:35
Brokjes zijn lekker, als ik onverwacht binnenkom ben ik nog wat eng, maar zodra ik ga zitten is dat weer over. Roos haar buik schopt me af en toe en ze is al met vier poten tegelijk op schoot geweest. :D
Whiskers2009vrijdag 27 juli 2012 @ 21:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 21:35 schreef Cat22 het volgende:
Brokjes zijn lekker, als ik onverwacht binnenkom ben ik nog wat eng, maar zodra ik ga zitten is dat weer over. Roos haar buik schopt me af en toe en ze is al met vier poten tegelijk op schoot geweest. :D
^O^ *O*
PaarsBeestjevrijdag 27 juli 2012 @ 21:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 juli 2012 21:35 schreef Cat22 het volgende:
Brokjes zijn lekker, als ik onverwacht binnenkom ben ik nog wat eng, maar zodra ik ga zitten is dat weer over. Roos haar buik schopt me af en toe en ze is al met vier poten tegelijk op schoot geweest. :D
Dat kan nooit lang duren voordat ze er zijn als je ze zo kunt voelen! Spannend! *O*
Cat-astrophevrijdag 27 juli 2012 @ 22:03
Hoeveel kittens gokken we? :+ Kleurtjes? :+
PaarsBeestjevrijdag 27 juli 2012 @ 22:10
Ze is wel heel dik al... Ik gok vier kittens, allemaal cypers wit :P
LeerlingNursevrijdag 27 juli 2012 @ 22:49
Wat een mooie kat weer! Ik ben benieuwd. Toch snel kittens!
Takaikivrijdag 27 juli 2012 @ 23:47
Hoi Roosje :W

Ik gok 5

2 cypers met wit
2 koetjes
1 rooie

*)
Cat-astrophezaterdag 28 juli 2012 @ 06:34
Buik 1 - kittens 0

Off to work! :W
PaarsBeestjezaterdag 28 juli 2012 @ 09:20
Hup Roos! *O* *O* (maar dan wel als Cat thuis is enzo :Y ).
Holymezaterdag 28 juli 2012 @ 09:33
Wat een lief koppie O+
En Pol en Dana _O-
Pinnenmutskezaterdag 28 juli 2012 @ 09:45
Roos is mooi en ik gok op een Frasier-kleurtje ;)
Cat-astrophezaterdag 28 juli 2012 @ 13:25
Hoeveel kittens gokken we? :+ Kleurtjes? :+
quote:
17s.gif Op zaterdag 28 juli 2012 09:20 schreef PaarsBeestje het volgende:
Hup Roos! *O* *O* (maar dan wel als Cat thuis is enzo :Y ).
Thuis en nul kittens. :') Ze krijgen als ik thuis ben ik trouwens 4redelijk knap, ik heb nu dag 6 van een 12 daagse werkweek erop zitten. Maandag zelfs van 7.30-23.00 uur weg. :o (maar dan komt Takke kijken en knuffen O+ )

Ik ga mee met Takke, Roos is zo ontzettend zwaar, volgens mij krijgt ze er vijf. :X
2 cyper wit
2 zwartwitjes
1 rooie meid omdat PB en omdat ik altijd rooie kittens in mijn nesten heb. :7
Miss_Isiszaterdag 28 juli 2012 @ 13:32
Een rooie meid zal niet lukken, aangezien Roos zelf alleen cypers-met-wit is (toch?). D'r zullen dus geen 2 rode X-chromosoompjes te vergeven zijn :P

Ik gok:

2 dames, cypers grijs/rood met wit (cyperse lapjes/schildpadjes dus)
en minimaal 1 rood-witte heer.
Cat-astrophezaterdag 28 juli 2012 @ 13:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 juli 2012 13:32 schreef Miss_Isis het volgende:
Een rooie meid zal niet lukken, aangezien Roos zelf alleen cypers-met-wit is (toch?). D'r zullen dus geen 2 rode X-chromosoompjes te vergeven zijn :P

Ik gok:

2 dames, cypers grijs/rood met wit (cyperse lapjes/schildpadjes dus)
en minimaal 1 rood-witte heer.
-O-
Miss_Isiszaterdag 28 juli 2012 @ 13:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 juli 2012 13:40 schreef Cat22 het volgende:

[..]

-O-
Sorry :@ rode meisjeskittens komen alleen van rode moederpoezen of lapjes/schildpad moederpoezen die door een rode kater zijn gedekt.

Maar rode heren zijn wel een mogelijkheid (afhankelijk van de kleur van de papa), en die zijn ook heel leuk hoor O+
Cat-astrophezaterdag 28 juli 2012 @ 13:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 juli 2012 13:47 schreef Miss_Isis het volgende:

[..]

Sorry :@ rode meisjeskittens komen alleen van rode moederpoezen of lapjes/schildpad moederpoezen die door een rode kater zijn gedekt.

Maar rode heren zijn wel een mogelijkheid (afhankelijk van de kleur van de papa), en die zijn ook heel leuk hoor O+
Als ik er even had nagedacht had ik het zelf ook geweten. ;) Roos heeft geen spoortje rood in zich dus dan gaan we maar voor de rooie vent. :P Jammer dat haar vinders geen beschrijving van de rondwandelende kater hebben achtergelaten.

*ongeduldig is*
Miss_Isiszaterdag 28 juli 2012 @ 13:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 juli 2012 13:49 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Als ik er even had nagedacht had ik het zelf ook geweten. ;) Roos heeft geen spoortje rood in zich dus dan gaan we maar voor de rooie vent. :P Jammer dat haar vinders geen beschrijving van de rondwandelende kater hebben achtergelaten.

*ongeduldig is*
Ik ken het ongeduldige gevoel, altijd spannend wat er uit gaat komen :D Ik vind het zelf altijd net Sinterklaas of zo als we weer kuikentjes of konijntjes e.d. verwachten. Hoeveel? Welke kleur? Jongetjes/meisjes? Voel me soms net een enthousiaste kleuter dan :')

Volg hier het topic dan ook weer vol spanning *O*
pumpkin_Rubyzaterdag 28 juli 2012 @ 14:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 juli 2012 13:47 schreef Miss_Isis het volgende:

[..]

Sorry :@ rode meisjeskittens komen alleen van rode moederpoezen of lapjes/schildpad moederpoezen die door een rode kater zijn gedekt.

Maar rode heren zijn wel een mogelijkheid (afhankelijk van de kleur van de papa), en die zijn ook heel leuk hoor O+
Rode heren kan ook niet. Rood zit op het x-chromosoom en dat krijgen katertjes van hun mama. (en die heeft in dit geval geen rood), Katers krijgen van hun papa het Y chromosoom wat hen van het mannelijk geslacht maakt.

Katertjes worden dus waarschijnlijk cypers met of zonder wit of zwart met of zonder wit.
Poesje hetzelfde bij een cyperse of zwarte papa.
Bij een rode papa zijn alle poesjes tortietabby met of zonder wit, eventueel effen lapjes/schildpadjes.

Ik kan het op de foto niet heel goed zien maar ze lijkt me blauwtabby ? Als de kater verdunning draagt heb je ook nog kans op blauwtabby, eventueel blauw.
Miss_Isiszaterdag 28 juli 2012 @ 14:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 juli 2012 14:06 schreef pumpkin_Ruby het volgende:

[..]

Rode heren kan ook niet. Rood zit op het x-chromosoom en dat krijgen katertjes van hun mama. (en die heeft in dit geval geen rood), Katers krijgen van hun papa het Y chromosoom wat hen van het mannelijk geslacht maakt.

Katertjes worden dus waarschijnlijk cypers met of zonder wit of zwart met of zonder wit.
Poesje hetzelfde bij een cyperse of zwarte papa.
Bij een rode papa zijn alle poesjes tortietabby met of zonder wit, eventueel effen lapjes/schildpadjes.

Ik kan het op de foto niet heel goed zien maar ze lijkt me blauwtabby ? Als de kater verdunning draagt heb je ook nog kans op blauwtabby, eventueel blauw.
:o Uiteraard, je hebt helemaal gelijk! Heb me vergist in de x-en en y-en ;(
Mama_Miazaterdag 28 juli 2012 @ 14:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 juli 2012 14:06 schreef pumpkin_Ruby het volgende:

[..]

Rode heren kan ook niet. Rood zit op het x-chromosoom en dat krijgen katertjes van hun mama. (en die heeft in dit geval geen rood), Katers krijgen van hun papa het Y chromosoom wat hen van het mannelijk geslacht maakt.

Katertjes worden dus waarschijnlijk cypers met of zonder wit of zwart met of zonder wit.
Poesje hetzelfde bij een cyperse of zwarte papa.
Bij een rode papa zijn alle poesjes tortietabby met of zonder wit, eventueel effen lapjes/schildpadjes.

Ik kan het op de foto niet heel goed zien maar ze lijkt me blauwtabby ? Als de kater verdunning draagt heb je ook nog kans op blauwtabby, eventueel blauw.
Ik vind het altijd zo leuk om te lezen hoeveel jij er van weet p_R!
Holymezaterdag 28 juli 2012 @ 14:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 juli 2012 14:08 schreef Mama_Mia het volgende:

[..]

Ik vind het altijd zo leuk om te lezen hoeveel jij er van weet p_R!
Inderdaad :Y
Cat-astrophezaterdag 28 juli 2012 @ 14:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 juli 2012 14:08 schreef Mama_Mia het volgende:

[..]

Ik vind het altijd zo leuk om te lezen hoeveel jij er van weet p_R!
Dat! :Y

Maar helemaal geen rood dus. _O-

IMAG0159.jpg
IMAG0005.jpg
Roos heeft hele mooie ogen, ze zijn lichtgroen met een zweempje blauw erin. Zo licht heb ik ze bij mijn opvangertjes nog niet gezien. O+

En ze is knuffelig dus we genieten er nu maar goed van tot de moederlijke plichten haar roepen en de hormoonlevels gaan dalen.
IMAG0167.jpgIMAG0166.jpgIMAG0001-2.jpg
Cat-astrophezaterdag 28 juli 2012 @ 14:39
Roos geeft trouwens ook liefdesbeetjes beten. :')
Als mevrouw erg tevreden is knauwt ze keihard in elk voor de hand liggend lichaamsdeel. Hand, arm, neus, been, tiet. :X Eén beet en dan is het weer goed. _O-
PaarsBeestjezaterdag 28 juli 2012 @ 14:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 juli 2012 14:39 schreef Cat22 het volgende:
Roos geeft trouwens ook liefdesbeetjes beten. :')
Als mevrouw erg tevreden is knauwt ze keihard in elk voor de hand liggend lichaamsdeel. Hand, arm, neus, been, tiet. :X Eén beet en dan is het weer goed. _O-
Dat doet de Puma ook _O- Die beet me een keer in m'n bil toen ze het toilet opglipte :') _O-

En poeh! Roos is inderdaad echt zwanger hé!
Cat-astrophezaterdag 28 juli 2012 @ 14:44
quote:
10s.gif Op zaterdag 28 juli 2012 14:41 schreef PaarsBeestje het volgende:

[..]

Dat doet de Puma ook _O- Die beet me een keer in m'n bil toen ze het toilet opglipte :') _O-
_O- _O- _O- _O- Wil ik weten hoe haar bek bij jouw bil in de buurt kwam ? _O-
quote:
En poeh! Roos is inderdaad echt zwanger hé!
Plof! :Y Soms zie je haar buik bewegen en ik voel ook echt hoopjes kitten. Ze ligt meestal niet lang genoeg stil (want eten, plassen of knuffen) om ze veel te voelen bewegen.
PaarsBeestjezaterdag 28 juli 2012 @ 14:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 juli 2012 14:44 schreef Cat22 het volgende:

[..]

_O- _O- _O- _O- Wil ik weten hoe haar bek bij jouw bil in de buurt kwam ? _O-

Ik zat daar gezellig m'n ding te doen jeweetz! En ik was net thuis dus dan is ze extra blij me te zien... _O- _O- TMI enzo! :o
Cat-astrophezaterdag 28 juli 2012 @ 14:47
quote:
10s.gif Op zaterdag 28 juli 2012 14:46 schreef PaarsBeestje het volgende:

[..]

Ik zat daar gezellig m'n ding te doen jeweetz! En ik was net thuis dus dan is ze extra blij me te zien... _O- _O- TMI enzo! :o
*ziet plaatje voor zich* _O-
PaarsBeestjezaterdag 28 juli 2012 @ 14:57
Deze heeft niet bepaald lange poten trouwens of vertekent dat door die dikke buik van d'r?
Cat-astrophezaterdag 28 juli 2012 @ 15:00
Dit is geen speciaal lange poes nee. Maar De Buik zorgt ook wel voor een ietwat ingezakt ruggetje.
Cat-astrophezaterdag 28 juli 2012 @ 19:42
Tante Takke is net kennis komen maken. O+
En haar zen zorgde ervoor dat het Roosje na een uitgebreide kroelsessie languit ging liggen slapen. Zodat wij haar buik konden bepotelen. En zelfs zonder aanraken konden zien welke boksgevechten zich daarbinnen afspelen. :D

Tijd voor kittens dus (Roosje wil haar lijf terug!) maar toen ik net ging kijken was er nog steeds niks aan de hand.
indahazaterdag 28 juli 2012 @ 20:08
Morgen komen ze O+ zondagskittens O+
En ik denk allemaal zwart/witjes en dan 4 stuks :P
Rewimozaterdag 28 juli 2012 @ 20:15
Ik ga voor 3 cypers/witte koetjes en twee zwartwitjes :7
BlueEyeszaterdag 28 juli 2012 @ 20:55
Ik denk dat er kleine olifantjes uitkomen, 3 roze, 1 gele en 1 pimpelpaarsmetgele stippen :+

Oftewel, geen idee wat en hoe, ik vind alles schattig!
PaarsBeestjezaterdag 28 juli 2012 @ 20:56
Ik wil die pimpelpaarse!!!
indahazaterdag 28 juli 2012 @ 21:11
quote:
10s.gif Op zaterdag 28 juli 2012 20:56 schreef PaarsBeestje het volgende:
Ik wil die pimpelpaarse!!!
Past goed bij de inrichting van je huis zeker O+ :P _O-
PaarsBeestjezaterdag 28 juli 2012 @ 21:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 juli 2012 21:11 schreef indaha het volgende:

[..]

Past goed bij de inrichting van je huis zeker O+ :P _O-
Je gelooft het nooit maar ik heb plannen om het om te gooien.. (naar lichtturquoise/groen). :o Maar die kleur kat was niet in de aanbieding dus dan toch maar die paarse (en ik moet nog zien of ik echt zin heb om alles te gaan verven en behangen :X ). Maar goed, geheel offtopic enzo.
Cat-astrophezaterdag 28 juli 2012 @ 21:14
quote:
10s.gif Op zaterdag 28 juli 2012 20:56 schreef PaarsBeestje het volgende:
Ik wil die pimpelpaarse!!!
Een pimpelpaarse piezel! _O-

Ik ging net nog eens kijken op de site van het asiel. Ik moet het eigenlijk niet doen... al die verhalen van poezen die ellende hebben meegemaakt of gewoon al veel te lang en te bang zitten wachten op baas. ;(

Roos staat er nu ook op. Blijft een week of 2 staan voor een evt. eigenaar en dan gaat ze eraf tot haar kinders 5 weken zijn.
Cat-astrophezaterdag 28 juli 2012 @ 21:15
quote:
7s.gif Op zaterdag 28 juli 2012 21:14 schreef PaarsBeestje het volgende:

[..]

Je gelooft het nooit maar ik heb plannen om het om te gooien.. (naar lichtturquoise/groen). :o Maar die kleur kat was niet in de aanbieding dus dan toch maar die paarse (en ik moet nog zien of ik echt zin heb om alles te gaan verven en behangen :X ). Maar goed, geheel offtopic enzo.
Roosje heeft lichtgroene ogen. O-)
PaarsBeestjezaterdag 28 juli 2012 @ 21:15
Toch heeft ze op die foto's wel bruinrode randjes om haar ogen, Cat. Die bruinrode plek achter haar oor op één van de foto's hierboven viel me ook al op.
PaarsBeestjezaterdag 28 juli 2012 @ 21:15
quote:
10s.gif Op zaterdag 28 juli 2012 21:15 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Roosje heeft lichtgroen ogen. O-)
Ik ben bang dat de Puma Roosje ietwat sloopt :X
Cat-astrophezaterdag 28 juli 2012 @ 21:17
quote:
7s.gif Op zaterdag 28 juli 2012 21:15 schreef PaarsBeestje het volgende:
Toch heeft ze op die foto's wel bruinrode randjes om haar ogen, Cat. Die bruinrode plek achter haar oor op één van de foto's hierboven viel me ook al op.
Haar oogleden bedoel je? Ja, die zijn bruin. En om één oog heeft ze een stoere piratenlap. :7
En haar oogjes zelf zijn een mengeling. :Y Heel bijzonder dus. :P
Cat-astrophezaterdag 28 juli 2012 @ 21:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 juli 2012 21:15 schreef PaarsBeestje het volgende:

[..]

Ik ben bang dat de Puma Roosje ietwat sloopt :X
Toch niet de Puma!? :o _O-
PaarsBeestjezaterdag 28 juli 2012 @ 21:19
quote:
11s.gif Op zaterdag 28 juli 2012 21:18 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Toch niet de Puma!? :o _O-
Huh? Ik snap je niet helemaal :@
Cat-astrophezaterdag 28 juli 2012 @ 21:20
quote:
11s.gif Op zaterdag 28 juli 2012 21:19 schreef PaarsBeestje het volgende:

[..]

Huh? Ik snap je niet helemaal :@
Ik kan me niet voorstellen dat De Puma, met haar aanbiddelijke zachte en open karakter, een andere kat gaat slopen. O-) :P
PaarsBeestjezaterdag 28 juli 2012 @ 21:21
quote:
12s.gif Op zaterdag 28 juli 2012 21:20 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Ik kan me niet voorstellen dat De Puma, met haar aanbiddelijke zachte en open karakter, een andere kat gaat slopen. O-) :P
Neuhhhh.. zou ze nooit doen! O-) *kijkt naar haar favoriete sloopkogeltje op het bovenste plankje van de krabpaal :X *
Barbaafzaterdag 28 juli 2012 @ 21:38
Ik hoop dat het er maar drie zijn, want kittens genoeg, maar ik gok op zes, as maandag.

Drie ervan lijken exact op moeders, twee zijn geheel cypers grijs en eentje is zwart O+
Cat-astrophezondag 29 juli 2012 @ 06:28
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 juli 2012 06:34 schreef Cat22 het volgende:
Buik 1 - kittens 0

Off to work! :W
indahazondag 29 juli 2012 @ 09:20
Hopelijk een cadeautje bij thuiskomst O+
Cat-astrophezondag 29 juli 2012 @ 14:31
Nope. :')
Cat-astrophezondag 29 juli 2012 @ 17:33
Ik vond nog een bekende op de site.
Ingetje79zondag 29 juli 2012 @ 17:59
quote:
Hopelijk heeft ze heel snel een eigen schootje O+
Cat-astrophezondag 29 juli 2012 @ 18:01
quote:
0s.gif Op zondag 29 juli 2012 17:59 schreef Ingetje79 het volgende:

[..]

Hopelijk heeft ze heel snel een eigen schootje O+
Zal minimaal nog een week duren, de dame moet eerst gesteriliseerd worden.

En ik had heel veel over haar verteld toen ik haar terugbracht, schrijven ze er zo'n stomme korte tekst onder. }:| ;(

En 'gesteriliseerd: onbekend' :|W :') _O- |:(
Holymezondag 29 juli 2012 @ 18:03
Kun je ze niet vragen om het een beetje aan te passen? Dit is inderdaad wel een beetje erg kort ;(
Cat-astrophezondag 29 juli 2012 @ 18:03
Ik ga ze nog een mail sturen. :Y
Holymezondag 29 juli 2012 @ 18:13
Oh wacht, "Meer informatie volgt z.s.m." helemaal overheen gelezen. Misschien is ze even snel alvast online gegooid en fixen ze dat later alsnog? En anders doen ze dat vast wel na je mail :)
Cat-astrophezondag 29 juli 2012 @ 18:16
Ze zullen ook wel wachten tot ze helemaal uit de gloria is. :P Want dan kun je het karakter van het poesje natuurlijk een stuk beter zien.
Takaikizondag 29 juli 2012 @ 18:29
Ik wil kittens }:|

Noortje O+
PaarsBeestjezondag 29 juli 2012 @ 18:31
quote:
8s.gif Op zondag 29 juli 2012 18:29 schreef Takaiki het volgende:
Ik wil kittens }:|

Noortje O+
Tante! O+ :W

Ik ook! }:| Hup Roos! w/
Takaikizondag 29 juli 2012 @ 18:38
Hee PeeBee O+ :W
Doe eens wat weeopwekkende golven uit VB _O-
PaarsBeestjezondag 29 juli 2012 @ 18:40
quote:
0s.gif Op zondag 29 juli 2012 18:38 schreef Takaiki het volgende:
Hee PeeBee O+ :W
Doe eens wat weeopwekkende golven uit VB _O-
Ik kan de Puma langs sturen? Die dreigt ze er wel uit!
Takaikizondag 29 juli 2012 @ 18:44
Da's wel weer een beetje erg cru :o
En straks breekt ze er ook nog eentje :X
Cat-astrophezondag 29 juli 2012 @ 18:44
quote:
6s.gif Op zondag 29 juli 2012 18:40 schreef PaarsBeestje het volgende:

[..]

Ik kan de Puma langs sturen? Die dreigt ze er wel uit!
Stuur d'r maar langs, zij heeft ervaring met groooote nesten. :X
PaarsBeestjezondag 29 juli 2012 @ 18:49
quote:
11s.gif Op zondag 29 juli 2012 18:44 schreef Takaiki het volgende:
Da's wel weer een beetje erg cru :o
En straks breekt ze er ook nog eentje :X
Ah wel nee, ze heeft Pol ook nog steeds niet stuk gemaakt :+

En grote nesten indeed, 6 stuks had ze er...
Cat-astrophezondag 29 juli 2012 @ 18:50
quote:
6s.gif Op zondag 29 juli 2012 18:49 schreef PaarsBeestje het volgende:

[..]

Ah wel nee, ze heeft Pol ook nog steeds niet stuk gemaakt :+

En grote nesten indeed, 6 stuks had ze er...
Waarvan eentje gebroken. ;(
PaarsBeestjezondag 29 juli 2012 @ 18:52
quote:
0s.gif Op zondag 29 juli 2012 18:50 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Waarvan eentje gebroken. ;(
Toch de Puma ;( Maar ze deed het niet expres!
Cat-astrophezondag 29 juli 2012 @ 18:52
quote:
9s.gif Op zondag 29 juli 2012 18:52 schreef PaarsBeestje het volgende:

[..]

Toch de Puma ;( Maar ze deed het niet expres!
Tuurlijk niet! :o

Pumamamamamamama O+ O+ O+ O+
PaarsBeestjezondag 29 juli 2012 @ 18:54
quote:
0s.gif Op zondag 29 juli 2012 18:52 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Tuurlijk niet! :o

Pumamamamamamama O+ O+ O+ O+
Die lomperd met d'r arme poot heeft het toch niet zo slecht gedaan al met al...
Cat-astrophezondag 29 juli 2012 @ 18:55
quote:
17s.gif Op zondag 29 juli 2012 18:54 schreef PaarsBeestje het volgende:

[..]

Die lomperd met d'r arme poot heeft het toch niet zo slecht gedaan al met al...
Pumama was (is!) supermamma. :Y O+
indahazondag 29 juli 2012 @ 19:06
quote:
0s.gif Op zondag 29 juli 2012 18:55 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Pumama was (is!) supermamma. :Y O+
Precies O+
Takaikizondag 29 juli 2012 @ 19:08
Nou, nu de nieuwe kittens nog... :{
Cat-astrophezondag 29 juli 2012 @ 19:38
Ik was net de O+ Puma O+ reeks aan het teruglezen. :o

Dag voor haar bevalling (6 kittens!)
e701f992.jpg

Roos één dag geleden :X
IMAG0159.jpg
OMGOMGOMG! :X

De Puma was groot he? :') Daardoor leek die buik kleiner he? :')
Cat-astrophezondag 29 juli 2012 @ 19:43
Dan zie je ook wel hoe minnetjes De Puma net voor haar bevalling was. Roosje lijkt Hollands welvaren.
PaarsBeestjezondag 29 juli 2012 @ 20:02
quote:
0s.gif Op zondag 29 juli 2012 19:38 schreef Cat22 het volgende:
Ik was net de O+ Puma O+ reeks aan het teruglezen. :o

Dag voor haar bevalling (6 kittens!)
[ afbeelding ]

Roos één dag geleden :X
[ afbeelding ]
OMGOMGOMG! :X

De Puma was groot he? :') Daardoor leek die buik kleiner he? :')
_O- _O-

Ik geloof dat ik m'n voorspelling ga bijstellen :9

En Puma was botjes met een vachtje erover en een heule dikke buik.. O+
LeerlingNursezondag 29 juli 2012 @ 21:44
Waar blijven die kittens! Nieuwsgierig 12.gif
Oognipzondag 29 juli 2012 @ 21:56
Die buik hangt bijna op de grond :o
Takaikizondag 29 juli 2012 @ 23:01
Misschien wachten Roos en de beebies op een vers topic! :o
Snel volspammen!! :P
Miriampjezondag 29 juli 2012 @ 23:08
Ik was helemaal in de war, kwam een topic uit 2009 omhoog in mijn actieve topics. Ik klikte in de veronderstelling dat dit het huidige topic was.. en zag allemaal kitten foto's, ikke blij. Duurde even voor ik mij realiseerde dat dit Roosje niet was.. helaas moeten we daar nog wat langer op wachten.
firefly90zondag 29 juli 2012 @ 23:53
quote:
0s.gif Op zondag 29 juli 2012 23:08 schreef Miriampje het volgende:
Ik was helemaal in de war, kwam een topic uit 2009 omhoog in mijn actieve topics. Ik klikte in de veronderstelling dat dit het huidige topic was.. en zag allemaal kitten foto's, ikke blij. Duurde even voor ik mij realiseerde dat dit Roosje niet was.. helaas moeten we daar nog wat langer op wachten.
zelfde hier
Cat-astrophemaandag 30 juli 2012 @ 07:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 juli 2012 06:34 schreef Cat22 het volgende:
Buik 1 - kittens 0

Off to work! :W
Barbaafmaandag 30 juli 2012 @ 14:12
't Wordt tijd dat Rosa eens aan het werk gaat :(

quote:
10s.gif Op zondag 29 juli 2012 23:01 schreef Takaiki het volgende:
Misschien wachten Roos en de beebies op een vers topic! :o
Snel volspammen!! :P
Oh ja, de oude Fok!-regel dat een poes nooit bevalt in het eerste topic (in dit geval in het eerste topic dat poes geintroduceerd is.)

Zo was er ooit een topic 'Help! Poes hoogzwanger!'. Nou mooi dat het twee weken en een stuk of tien topics duurde voordat de kittens er waren :P
BlueEyesmaandag 30 juli 2012 @ 14:16
quote:
10s.gif Op maandag 30 juli 2012 14:12 schreef Barbaaf het volgende:
't Wordt tijd dat Rosa eens aan het werk gaat :(

[..]

Oh ja, de oude Fok!-regel dat een poes nooit bevalt in het eerste topic (in dit geval in het eerste topic dat poes geintroduceerd is.)

Zo was er ooit een topic 'Help! Poes hoogzwanger!'. Nou mooi dat het twee weken en een stuk of tien topics duurde voordat de kittens er waren :P
Oke... nog 1 te gaan dan na deze
(en ik weiger een nieuwe aan te maken, dat kan ik niet! :D )

Op naar het gemengde boeket in een nieuw topic! *O*
Cat-astrophemaandag 30 juli 2012 @ 14:24
Zal ik de honneurs dan weer waarnemen? :P