Een vrij laffe daad idd. Waarschijnlijk dronken pubertjes die nergens om malen. Maar owee als ze 18 zijn en een auto hebben, dan moet iedereen er met zijn klauwen afblijven!quote:Op woensdag 18 juli 2012 17:50 schreef Mwanatabu het volgende:
Oeh mag irritatie naast de weg ook? Ik heb het dan over stiekeme lafbekjes die met hun klauwen aan andermans auto komen. Hier hadden we een tijdje last van een lolbroek die de spiegels naar binnen vouwde. Irritant, want elke dag opnieuw instellen, maar niet blijvend. Tot ik gisteren iets uit de kofferbak pakte wat ik de avond ervoor erin gelegd had. Op dat moment was er geen schade aan de achterklep. Gisterochtend echter vijf à zes dikke krassen...
Kan geen enkele reden bedenken waarom, stond gewoon waar ik altijd stond zonder dat er iemand gehinderd is. Echt een naaistreek van een lokale laffe kutpuber denk ik
Als je een pc hebt op het zelfde netwerk ja, anders nee.quote:
Hebben wij hier thuis ook. Een voor de achtertuin en eentje gericht op de oprit. Ze zijn vrij groot en ik denk dat ze ook een preventieve werking hebben.quote:Op woensdag 18 juli 2012 20:02 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
Als je een pc hebt op het zelfde netwerk ja, anders nee.
Je kunt hem ook zo instellen dat hij je de beelden mailt of upload op een FTP server.
Ik heb via No-Ip.org een account gemaakt en kan ook op afstand via mijn telefoon of ander pc in timboektoe mijn auto's in de gaten houden..
Oeh, openbare weg zichtbaar op de beelden, dus daar heb je niets aan. Dan mag de politie er niets mee doen.quote:Op woensdag 18 juli 2012 19:45 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
Daarom heb ik dit:
[ afbeelding ]
1x mijn naaf doppen gestolen twv. 200 euro, gelijk een camera gekocht en opgezet, vuile flikkers, ze moeten afblijven van andermans spullen..
Waarom is dat dan?quote:Op donderdag 19 juli 2012 08:38 schreef Daeron het volgende:
[..]
Oeh, openbare weg zichtbaar op de beelden, dus daar heb je niets aan. Dan mag de politie er niets mee doen.
Privacywet.quote:Het ophangen van een camera om daarmee mensen te filmen, is een strafbaar feit, tenzij dit vooraf duidelijk is aangekondigd (art. 441b Wetboek van Strafrecht: maximaal twee maanden cel). Je mag dus wel op straat fotograferen of filmen, maar geen vaste camera ophangen zonder meteen ook een bordje op te hangen dat deze er hangt. Een webcam permanent voor het raam zetten zodat iedereen op straat gefilmd wordt, valt ook onder dit verbod. Als je de camera op voldoende afstand plaatst, zodat mensen niet herkenbaar in beeld kunnen komen, is de webcam wel toegestaan
quote:Op donderdag 19 juli 2012 09:49 schreef Bootje84 het volgende:
In een dag heb ik nu al een paar keer een auto zien rijden met dichtgeklapte spiegels... Hoef denk ik niet uit te leggen welk geslacht er achter het stuur zat...
Hehe, ja ik ken dat punt. Ik moest altijd van de kruithuisweg uit richting Den Haag. Niet iedereen snapt het daar.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 14:47 schreef sinepedraap het volgende:
Ik erger me keer op keer weer aan het verkeersplein boven de A13 thv Delfgauw. Of nou ja eerder aan de mensen die daar niet mee om kunnen gaan.
Als je vanuit Zoetermeer richting Delft rijdt zijn er ELKE KEER automobilisten die gewoon niet begrijpen waar ze heen moeten gaan. Ik kon gelukkig net uitwijken of ik zat tussen een auto en een bus.
Zie hier de situatie.
[ afbeelding ]
Ik zat op groen en links naast mij reed een auto op de rood gestippelde weg.
Wat doet die eikel? Gooit hem ff naar de middelste baan (de groene). Ja dan kom je niet uit hè.
Idioten
Die kant hadden ze een paar maanden geleden wel aangepast de rijstroken en de belijning.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 15:54 schreef Mister1977 het volgende:
[..]
Hehe, ja ik ken dat punt. Ik moest altijd van de kruithuisweg uit richting Den Haag. Niet iedereen snapt het daar.
Ah, oké. Voor mij is het inmiddels alweer een paar jaar geleden dat ik er kwam.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 15:56 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Die kant hadden ze een paar maanden geleden wel aangepast de rijstroken en de belijning.
Heel vervelend idd. Als er een paar auto's tussen zitten ga jij al gauw met 50 de snelweg op, en dan moet je invoegen tussen vrachtwagens die 80 rijden en personenauto'squote:Op vrijdag 20 juli 2012 15:58 schreef Mister1977 het volgende:
Waar ik me dus weer aan geërgerd heb afgelopen week: mensen die niet of nauwelijks versnellen op een invoegstrook voor de snelweg. Notabene een rechte invoegstrook. Trekken ze op tot 60 km/uur en daar blijven ze dan 200 meter op zitten totdat de geblokte markering begint waarna het begint te dagen dat het tijd wordt wat harder te gaan (vrachtwagen blazen er voorbij).
Ja zo hoort het niet he? Oetlul.
Dit soort mensen zouden ze echt de auto af moeten nemen en een fiets geven. Voor mijn part een elektrische. Sorry maar u bent te licht en ongeschikt bevonden voor een auto.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 16:01 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Heel vervelend idd. Als er een paar auto's tussen zitten ga jij al gauw met 50 de snelweg op, en dan moet je invoegen tussen vrachtwagens die 80 rijden en personenauto'sSoms vergeten die trage invoegers gewoon dat er nog 20 auto's achter ze zitten die ook graag veilig willen invoegen.
Die mensen heb ik dus dagelijks voor me, dan schakel je even twee versnellingen terug en knal je ze dus voorbij zodra daar ook de minste kans voor hebt en blijven ze zo schaapachtig voor zich kijken... Die mensen hebben autorijden dus echt niet begrepen...quote:Op vrijdag 20 juli 2012 15:58 schreef Mister1977 het volgende:
Waar ik me dus weer aan geërgerd heb afgelopen week: mensen die niet of nauwelijks versnellen op een invoegstrook voor de snelweg. Notabene een rechte invoegstrook. Trekken ze op tot 60 km/uur en daar blijven ze dan 200 meter op zitten totdat de geblokte markering begint waarna het begint te dagen dat het tijd wordt wat harder te gaan (vrachtwagen blazen er voorbij).
Ja zo hoort het niet he? Oetlul.
Ja, dat doe ik dan meestal.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 16:05 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Die mensen heb ik dus dagelijks voor me, dan schakel je even twee versnellingen terug en knal je ze dus voorbij zodra daar ook de minste kans voor hebt en blijven ze zo schaapachtig voor zich kijken... Die mensen hebben autorijden dus echt niet begrepen...
Ik vraag het me ook wel eens af of het zin heeft, soms krijg je ook wel geïrriteerde blikken met een blik in hun ogen van "wat doe jij nu weer voor een idiote actie?", terwijl ze zelf niet in de gaten hebben hoe weinig verkeersinzicht ze hebben...quote:Op vrijdag 20 juli 2012 16:08 schreef Mister1977 het volgende:
[..]
Ja, dat doe ik dan meestal.Ik hoop dat ze dan achteraf door hebben hoe stom dat was. Maar dat is tegen beter weten in: ik zie ze ervoor aan me never nooit gezien te hebben.
Ja, want motorrijders zijn heilig en doen nooit domme dingen. Ze zijn verheven boven koekblikkers.quote:Op donderdag 19 juli 2012 23:57 schreef Masque-Obscura het volgende:
Irritaties, (ik rijd motor):
- koekblikkers die met een slakkengang van 20/30 een rotonde of bocht doorsukkelen.
- koekblikkers die niet opletten je de weg op duiken zonder voorrang, je gewoon over het hoofd zien.
- koekblikkers die zitten te bellen/smsen/make-up bijwerken/lezen ipv op de weg te letten.
- wielrenners die denken dat de weg hun en hun alleen toebehoort.
- fietsers zonder licht als het donker is.
Dat is het vervelende van het verkeer: je moet je rustig houden, je niks van het andere gedrag aantrekken en gewoon je ding doen op een normale manier ondanks dat dit door anderen onmogelijk gemaakt wordt. Nu kan ik dan ook vaak, maar voor ieder normaal mens is er een limiet. Je kan niet 350 dagen per jaar iedere keer de grootste mallotigheid, onkunde en domheid slikken zonder een keer agressief te worden. Ik rij iedere dag op een tweebaans snelweg mét spitsstrook: de horror!quote:Op vrijdag 20 juli 2012 16:09 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Ik vraag het me ook wel eens af of het zin heeft, soms krijg je ook wel geïrriteerde blikken met een blik in hun ogen van "wat doe jij nu weer voor een idiote actie?", terwijl ze zelf niet in de gaten hebben hoe weinig verkeersinzicht ze hebben...
Zo'n traject hoef ik tegenwoordig niet meer te rijden, maar dat is inderdaad een drama. Als jij netjes zoveel mogelijk rechts houdt, haal je meer rechts in dan iets anders....quote:Op vrijdag 20 juli 2012 16:17 schreef Mister1977 het volgende:
[..]
Dat is het vervelende van het verkeer: je moet je rustig houden, je niks van het andere gedrag aantrekken en gewoon je ding doen op een normale manier ondanks dat dit door anderen onmogelijk gemaakt wordt. Nu kan ik dan ook vaak, maar voor ieder normaal mens is er een limiet. Je kan niet 350 dagen per jaar iedere keer de grootste mallotigheid, onkunde en domheid slikken zonder een keer agressief te worden. Ik rij iedere dag op een tweebaans snelweg mét spitsstrook: de horror!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |