Ja eigenlijk weinig te melden qua zwangerschap; 't gaat goed!quote:Op vrijdag 13 juli 2012 17:39 schreef Keshet het volgende:
LeNeHe, vertel ook eens hoe 't met jou gaat?
Hehe hier ook tig.keer naar.de wc.s.nachts. Althans vooral als.k niet in slaap kan komen.quote:Op vrijdag 13 juli 2012 21:20 schreef -DikkieDik- het volgende:
[..]
Serieus? Vind je 2x per nacht naar het toilet veel?
Dat haal ik soms niet zwanger al. Nu is het een keer of 5 per nacht....
Tico, fijn dat je een goede uitslag hebt.
Fijne vakantie Nytar!
Oh tofquote:Op vrijdag 13 juli 2012 21:30 schreef Skoap het volgende:
[..]
hier kon je kiezen, ook alleen 2D was mogelijk. Maar ik heb 2D en 3D gedaan!
Ik ga idd ook wel wat vaker dan 2x, maar gemiddeld zeg maar. In het begin ging ik idd vaker, maar in het tweede trimester zeggen ze dat 't minder wordt gezien de beeb hoger gaat liggen, maar dat heb ik niet echt gemerktquote:Op vrijdag 13 juli 2012 21:20 schreef -DikkieDik- het volgende:
[..]
Serieus? Vind je 2x per nacht naar het toilet veel?
Dat haal ik soms niet zwanger al. Nu is het een keer of 5 per nacht....
Tico, fijn dat je een goede uitslag hebt.
Fijne vakantie Nytar!
Klinkt als een goed moment om tevoorschijn te komen!quote:Op zaterdag 14 juli 2012 10:09 schreef Sonnetje85 het volgende:
Volgens mij denkt de baby er anders.over As![]()
Of.ze wacht tot dr broer weg is vanmiddag. Peuter gaat naar de dierentuin met zn neef
quote:Op zaterdag 14 juli 2012 10:12 schreef pessie het volgende:
[..]
Klinkt als een goed moment om tevoorschijn te komen!
moet kunnen met jou beval tempo!quote:Op zaterdag 14 juli 2012 10:29 schreef Sonnetje85 het volgende:
[..]![]()
Gewoon even tussen lunch en avondeten ofzo
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |