Dat doet Thomas nooit, net zoals hij ook nooooiiitt in mijn schoenen met hakken rondloopt of mijn handtas meeneemtquote:Op donderdag 12 juli 2012 19:53 schreef Bleie het volgende:
Gefeliciteerd Nytar en Sonnetje!
Schoenenvraagje: mijn meiske is opeens () uit haar goede, dure schoenen gegroeid. Wat ze nu nog wel past: een paar gympjes van H&M, een paar Birkenstocks, en een paar Havajana-slippers (heten die zo?). Is t heel slecht voor haar voeten om daar afwisselend op te lopen de komende weken, tot we terug zijn van vakantie?
Oh, en wat hebben peuters toch met dingen in tasjes doen? Volgensis het nu al een vrouwending van haar, maar volgens mij doen jongetjes het ook (toch?).
Mijn bijna-peuter-jongetje vind het inderdaad ook geweldig om van alles in tasjes te stoppen, hoe feller de kleuren hoe beter ook nog haha.quote:Op donderdag 12 juli 2012 19:53 schreef Bleie het volgende:
Gefeliciteerd Nytar en Sonnetje!
Schoenenvraagje: mijn meiske is opeens () uit haar goede, dure schoenen gegroeid. Wat ze nu nog wel past: een paar gympjes van H&M, een paar Birkenstocks, en een paar Havajana-slippers (heten die zo?). Is t heel slecht voor haar voeten om daar afwisselend op te lopen de komende weken, tot we terug zijn van vakantie?
Oh, en wat hebben peuters toch met dingen in tasjes doen? Volgensis het nu al een vrouwending van haar, maar volgens mij doen jongetjes het ook (toch?).
wat een knapperdquote:Op vrijdag 13 juli 2012 14:23 schreef nytar het volgende:
Nog even voor de volledigheid: Jonas op zn 2e verjaardag!
[ afbeelding ]
Thanks!quote:Op vrijdag 13 juli 2012 15:05 schreef simmu het volgende:
[..]
wat een knapperdwat staat dat blauw hem mooi!
quote:
wij hebben een zeer peuterbestendige fisher price zaklamp die al tig kindjes meegaat (was van broertje, stamt uit 1985 ofzo). dus het is er wel hoor!quote:Op zaterdag 14 juli 2012 09:49 schreef miss_sly het volgende:
Heb je al gevraagd wat zou willen?
Onze dame heeft zelf haar lijstje samengesteld, en daar stonden echt heel grappige dingen op, zoals bijvoorbeeld een vlieger! Leuk om eens samen te doen. Verder een zaklamp, maar dat is misschien niet handig met jongste. Verder schmink, een sieradendoosje met dansend popje en een zandschepauto
Ik heb er zelf verder niet naar gekeken. Mijn moeder heeft er eentje gezocht en gevonden, een roze uiteraard. Nog geen idee hoe kidsproof die isquote:Op zaterdag 14 juli 2012 09:58 schreef simmu het volgende:
[..]
wij hebben een zeer peuterbestendige fisher price zaklamp die al tig kindjes meegaat (was van broertje, stamt uit 1985 ofzo). dus het is er wel hoor!
hmmm... ga k over na denken, we delen de buitenruimte hier met de rest van de buren dus tmoet wel een beetje kunnen allemaal op het pleintje.quote:Op zaterdag 14 juli 2012 10:17 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Ik zag bij de aldi van de week twee van die tenjes met een slurf ertussen. Voor buiten?
hahaha dat mag sowiesoquote:Op zaterdag 14 juli 2012 10:21 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Oh, dus je bedoelt dast ik dure dingen mag bedenken?:-p
quote:Op zaterdag 14 juli 2012 10:23 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Klein maar duur en geen sieraad. Ik haak af....
Een kassa?
Hebben ze alquote:Op zaterdag 14 juli 2012 10:24 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Allemaal mooi houten speelgoed voor in het keukentje? Taartje met kaarsjes, pizza met beleg, enz enz. In van die hout spelciaalzaken heb je natuurlijk ook veel leuk en duurzaam spul.
Echt ik word er niet goed vanquote:Op zaterdag 14 juli 2012 10:28 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Oh man. En ik vind al dat mijn kinderen zoveel hebben. Maar vaak ben ik toch nog geshockeerd als ik zie en hoor wat andere kinderen allemaal 'hebben en krijgen' :-O
Alvast veel spelletjes verzamelen. Wie is het? S gaat het van de sint krijgen. Zo'n krokodillenspel met tanden weet je wel, dat bij één tand de bek dicht valt. Die krijgt R van de sint straks. (Was in de uitverkoop dus ik ben alvast aan het verzamelen.
Wat dacht je van petshop? Een mooi huis/ding ervan en veel poppetjes erbij. Ook belachelijk duus maar wel heel mopoi volgens S.
Wat knap dat fietsen!quote:Op zaterdag 14 juli 2012 10:31 schreef -Spring het volgende:
Een step is leuk! L komt daar best goed mee weg al. En Knappe Koppen is idd een érg leuk spel.
Klossen vind ik zo eng. Bij L op ff kinderopvang is er een paar jaar geleden een meisje overleden omdat ze die dingen mee de glijbaan op nam. Ze klom vervolgens over dat 'veiligheids'schot bovenaan de trap, viel er overheen en hing zichzelf op. Ze is eraan overleden.
Kan met allerlei speelgoed gebeuren natuurlijk, maar ik zal altijd een nare associatie bij die dingen hebben.
L krijgt een (tweedehands) fiets voor dr verjaardag. Op dr driewieler is ze al uitgekeken en op dr loopfiets gaat ze als een speer. Als ze al een beetje vaart heeft, houdt ze zo 30 sec. dr voetjes van de vloer.
quote:Op zaterdag 14 juli 2012 10:41 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Oh, als je een treinbaan overweegt dan zou ik de grote duplotreinset vragen. Duur :p en hier altijd de basis van alle duplospel.
L is er ook helemaal weg van. N heeft het tweedehands op één of andere speciale tweedehands Lego-site gekocht. Daar hadden ze destijds ontzettend veel. Weet alleen niet meer waar.quote:Op zaterdag 14 juli 2012 10:41 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Oh, als je een treinbaan overweegt dan zou ik de grote duplotreinset vragen. Duuren hier altijd de basis van alle duplospel.
Dat is vooral prettig iddquote:Op zaterdag 14 juli 2012 10:44 schreef groofskendezoveelste het volgende:
En ook handig, de trein rijdt ook heel goed zonder rails. Haha.
viezezistquote:Op zaterdag 14 juli 2012 10:53 schreef Poppedein het volgende:
Ik vrees dat er bij Lena zo'n afschuwelijke kappop op t lijstje gaat komen, die wil de hele dag viezezist spelen
Ik ben ook zo opgegroeid, ik vraag me af waar het mis is gegaanquote:Op zaterdag 14 juli 2012 10:59 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Hier ook niet Spring. Van mij krijgen ze één cadeau (wat groter, maar echt niet duurder dan 50 euro) van de verjaardag en een hele zak vol met sinterklaas. verder tussendoor knutselspul waar nodig en eens iets kleins zoals straks dus zo'n nep fototoestelletje voor op vakantie van 3 euro ofzo.
Mijn ouders geven de kinderen ook met hun verjaardag iets en ook met de sint. En dat is het. Ik ben zelf ook zo opgevoed en heb er niks aan gemist in elk geval.
S is nu in de leeftijd dat ze ineens van alles wil hebben dat andere kindjes ook hebben. Een soort eerste jaloesie. We hebben al twee brieven aan de sint geschreven samen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |