Als je ervan uitgaat dat het materiele het enige is wat er is wel ja. Ik ken het beeld van as above, so below, en dat we allemaal van dezelfde soort deeltjes gemaakt zijn, zij het op grote of juist miniscule schaal. Maar wat is daarbuiten dan? Wat is datgene wat het materiele het materiele maakt? Ze zeggen dat alles energie is, maar is dat dan niet te gelimiteerd? Is er ook nog iets buiten die energie? Ik geloof zelf dat er zeker iets buiten de cyclus is waarbinnen wij leven. Alles beweegt zich voort in een cyclus, maar misschien is die cyclus zelf wel een soort van gevangenis.quote:Op woensdag 18 juli 2012 21:07 schreef valandil25 het volgende:
dus je gelooft in verdeeldheid,,ja dat zal het zijn...
we zijn allemaal gemaakt van de zelfde moleculen en atomen weet je nog?
het is energie/bewustzijn wat zich uitbeeld in materie omdat de trillingsfreqeuntie van deze planeet laag ligt in vergelijking met andere planetenquote:Op vrijdag 20 juli 2012 15:21 schreef Kroketvulling het volgende:
[..]
Als je ervan uitgaat dat het materiele het enige is wat er is wel ja. Ik ken het beeld van as above, so below, en dat we allemaal van dezelfde soort deeltjes gemaakt zijn, zij het op grote of juist miniscule schaal. Maar wat is daarbuiten dan? Wat is datgene wat het materiele het materiele maakt? Ze zeggen dat alles energie is, maar is dat dan niet te gelimiteerd? Is er ook nog iets buiten die energie? Ik geloof zelf dat er zeker iets buiten de cyclus is waarbinnen wij leven. Alles beweegt zich voort in een cyclus, maar misschien is die cyclus zelf wel een soort van gevangenis.
Nou ja, in elk geval geloof ik zeker wel dat alles in de kern 1 is, maar de vraag is of die gedachte wel toepasbaar is in onze realiteit. Op het niveau waarin wij leven geloof ik zeker in verdeeldheid, al bestaat die niet meer als je veel dieper gaat. Ik denk dat veel van die slogans die je vaak hoort zoals alles is liefde, alles is 1, en jij bent de ander en vice versa op 1 niveau wel waar is, maar waar wij op ons niveau niet veel aan hebben, omdat het veel stappen overslaat om alles echt te kunnen doorzien.
Als er al een laatste oordeel geveld zal worden, ga ik ervan uit dat je zelf diegene zal zijn die in alle eerlijkheid dat oordeel zal vellen.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 18:23 schreef sientelo het volgende:
zag net deze tekst staan als commentaar bij een filmpje:
"Should the day come where I MIGHT meet God and his judgment, I won't judge him for whatever he says or feels about me. He is forgiven for all his judgment and transgressions against me.
Do you see what I'm saying?"
vegetarian musicquote:Op dinsdag 24 juli 2012 15:27 schreef valandil25 het volgende:
Quote of the day
Enlightment has nothing
to do with slow talking
and listening to
vegetarian music.
(Tony Parsons)
je moet die reactie niet al te letterlijk nemenquote:Op dinsdag 24 juli 2012 15:36 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
vegetarian music![]()
oh wacht, zoiets?
http://www.youtube.com/us(...)feature=results_main
Die persoon lijkt zichzelf op de een of andere manier gelijk- of zelfs meerwaardig te willen maken aan god, en doet net alsof hij over god kan oordelen.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 18:23 schreef sientelo het volgende:
zag net deze tekst staan als commentaar bij een filmpje:
"Should the day come where I MIGHT meet God and his judgment, I won't judge him for whatever he says or feels about me. He is forgiven for all his judgment and transgressions against me.
Do you see what I'm saying?"
Waarom is dit de 'quote of the day'?quote:Op dinsdag 24 juli 2012 15:27 schreef valandil25 het volgende:
Quote of the day
Enlightment has nothing
to do with slow talking
and listening to
vegetarian music.
(Tony Parsons)
Hemel, aarde en ik leven samen, en alle dingen en ik vormen een ondeelbare eenheidquote:Op woensdag 18 juli 2012 21:49 schreef valandil25 het volgende:
LIEFDE=EENHEID liefde is de connectie die je maakt met een ander wezen, op het moment dat je liefde voelt voel je eenheid en connectie, het gaat het denken te boven..
liefde bestaat dus niet voor niets..
Precies.quote:Maar de wijzen weten beter. Dat universiteit de ware kennis links laten liggen, berust op een complot en daar zit de duivel achter. Zo zit dat.
En wat mag dat dan wel betekenen? Ik kan ook zeggen 'je bent al een aardbei, alleen noem ik het bewustzijn'. Net zo betekenisloos.quote:en je bent al god (alleen noem ik het bewustzijn)
Net zo'n betekenisloze kreet. "Alles is energie". Wat betekent dat, concreet gezien?quote:Ze zeggen dat alles energie is
had m van een andere site afgehaald en daar was die de qoute van de dag.quote:Op woensdag 25 juli 2012 11:12 schreef GoedeVraag het volgende:
[..]
Waarom is dit de 'quote of the day'?
wij zijn energie(materie,langzaam vibrerend) en alles om ons heen is energie(is bewezen)quote:Op woensdag 25 juli 2012 14:28 schreef PontifexMaximus het volgende:
[..]
Net zo'n betekenisloze kreet. "Alles is energie". Wat betekent dat, concreet gezien?
daarmee wil ik zeggen dat je een stukje bewustzijn/energie bent,,sommige zeggen dat je al god bent, dat is ook zo maar ik geef het zelf de naam bewustzijn, omdat ik dat makkelijker vind.quote:Op woensdag 25 juli 2012 14:21 schreef PontifexMaximus het volgende:
[..]
En wat mag dat dan wel betekenen? Ik kan ook zeggen 'je bent al een aardbei, alleen noem ik het bewustzijn'. Net zo betekenisloos.
OK, ik denk bij 'god' meer aan een bovennatuurlijk wezen dat kan ingrijpen in de natuurwetten. En ik ben meer dan alleen bewustzijn, ik besta gewoon uit aardse materie.quote:Op woensdag 25 juli 2012 20:39 schreef valandil25 het volgende:
[..]
daarmee wil ik zeggen dat je een stukje bewustzijn/energie bent,,sommige zeggen dat je al god bent, dat is ook zo maar ik geef het zelf de naam bewustzijn, omdat ik dat makkelijker vind.
En merken we ook iets van deze verbinding? Of moet je daarvoor verlichting bereikt hebben?quote:Op woensdag 25 juli 2012 20:33 schreef valandil25 het volgende:
[..]
wij zijn energie(materie,langzaam vibrerend) en alles om ons heen is energie(is bewezen)
dat betekent dat alles 1 is, alles staat met elkaar in verbinding.
is ook zo, maar je bent er ook een onderdeel van..quote:Op woensdag 25 juli 2012 21:56 schreef PontifexMaximus het volgende:
[..]
OK, ik denk bij 'god' meer aan een bovennatuurlijk wezen dat kan ingrijpen in de natuurwetten. En ik ben meer dan alleen bewustzijn, ik besta gewoon uit aardse materie.
haha ja en ook dat is prima..quote:Op woensdag 25 juli 2012 22:01 schreef PontifexMaximus het volgende:
Overigens ben ik een "dark soul" met een zeer laag vibratieniveau
je bent al verlicht, je bent namelijk perfect zoals je bent, alleen moet die realisatie bij velen nog komenquote:Op woensdag 25 juli 2012 22:11 schreef PontifexMaximus het volgende:
[..]
En merken we ook iets van deze verbinding? Of moet je daarvoor verlichting bereikt hebben?
Overigens zijn in de fysica energie en materie 2 verschillende begrippen. De '=' in E=mc2 staat voor 'is equivalent aan', niet voor 'is hetzelfde als'. Einstein had het wel grappig gevonden, deze verwarring.
Ik had het laatst wel, een paar uur van extase waarin ik van alle mensen hield (kort moment van verlichting? Ik had iig. geen drugs of alcohol gebruikt) ... dus misschien zit er toch wel iets in.quote:Op woensdag 25 juli 2012 22:30 schreef valandil25 het volgende:
[..]
je bent al verlicht, je bent namelijk perfect zoals je bent, alleen moet die realisatie bij velen nog komen
ja einstein heeft het helemaal begrepen idd..
de verbinding is liefde..
de verbinding is ook dat niets kan bestaan zonder het ander omdat alles 1 is.
ja het NU is de verlichting..quote:Op woensdag 25 juli 2012 22:42 schreef PontifexMaximus het volgende:
[..]
Ik had het laatst wel, een paar uur van extase waarin ik van alle mensen hield (kort moment van verlichting? Ik had iig. geen drugs of alcohol gebruikt) ... dus misschien zit er toch wel iets in.
Mwah, als je er al overtuigd van bent dat je perfect ben zal dat gemakzucht inde hand werken. Het kan nooit kwaad om aan jezelf te blijven werken lijkt mij.quote:Op woensdag 25 juli 2012 22:30 schreef valandil25 het volgende:
[..]
je bent al verlicht, je bent namelijk perfect zoals je bent, alleen moet die realisatie bij velen nog komen
ja einstein heeft het helemaal begrepen idd..
de verbinding is liefde..
de verbinding is ook dat niets kan bestaan zonder het ander omdat alles 1 is.
dat is ook gemakkelijk, en dat is ook de bedoeling..gemakzucht heeft bij jou blijkbaar een negatieve lading, en dat is ook prima..quote:Op woensdag 25 juli 2012 22:55 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Mwah, als je er al overtuigd van bent dat je perfect ben zal dat gemakzucht inde hand werken. Het kan nooit kwaad om aan jezelf te blijven werken lijkt mij.
Bij jou niet dan? Zelfvoldaanheid ben ik niet zo'n fan van eigenlijk.quote:Op woensdag 25 juli 2012 23:01 schreef valandil25 het volgende:
[..]
dat is ook gemakkelijk, en dat is ook de bedoeling..gemakzucht heeft bij jou blijkbaar een negatieve lading, en dat is ook prima..
en als de inpuls in je opkomt om je te ontwikkelen is dat ook prima en is dat de evolutie van het bewustzijn..
ook prima, als je denkt dat je niet compleet bent en blijft zoeken naar een soort denkbeeldig concept van verlossing in de toekomst , die bestaat namelijk niet..quote:Op woensdag 25 juli 2012 23:02 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Bij jou niet dan? Zelfvoldaanheid ben ik niet zo'n fan van eigenlijk.
Nou, ik denk dus wl dat er een ik is. Dat hebben we namelijk allemaal. Of je het nu leuk vindt of niet.quote:Op woensdag 25 juli 2012 23:09 schreef valandil25 het volgende:
[..]
ook prima, als je denkt dat je niet compleet bent en blijft zoeken naar een soort denkbeeldig concept van verlossing in de toekomst , die bestaat namelijk niet..
de verlossing is NU op dit moment het enigste wat er ooit zal zijn.
er is geen ik in mijn optiek,,dus ook niets wat zich zelfvoldaan zou voelen aangezien er geen zelf is...
ja ons denken houdt dat ik idee hardnekkig vast idd en dat is ook de reden dat je het zo ervaart, omdat je je met je gedachtes identificeertquote:Op woensdag 25 juli 2012 23:12 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nou, ik denk dus wl dat er een ik is. Dat hebben we namelijk allemaal. Of je het nu leuk vindt of niet.
Logisch toch?quote:Op woensdag 25 juli 2012 23:25 schreef valandil25 het volgende:
[..]
ja ons denken houdt dat ik idee hardnekkig vast idd en dat is ook de reden dat je het zo ervaart, omdat je je met je gedachtes identificeert
ja dat is idd logisch ja..quote:
omdat deze tekst me erg raakte en er echt een verschuiving in me bewustzijn plaatsvond toen ik het las. wat ik erin las was vrijheid van de onderdrukking. waarin je beoordeelt wordt en waarin er tegen je gezondigd wordt. de angst voor fouten en de schuld, die van "boven" naar je toe gezonden wordt. dus vrijheid en vooral ook dat deze persoon alles vergeven heeft en dus in vrijheid leeft en deze donkere machten met oordelen en schuld geen enkele invloed meer op hem hebben. hij vergeeft ze en ziet ze dus als gelijkwaardig en hij investeert niet langer in woede of angst erover.quote:Op woensdag 25 juli 2012 11:10 schreef GoedeVraag het volgende:
[..]
Die persoon lijkt zichzelf op de een of andere manier gelijk- of zelfs meerwaardig te willen maken aan god, en doet net alsof hij over god kan oordelen.
Dat moet de betreffende persoon zelf weten, maar waarom haal je de quote aan?
God and his judgementquote:Op zaterdag 21 juli 2012 18:23 schreef sientelo het volgende:
zag net deze tekst staan als commentaar bij een filmpje:
"Should the day come where I MIGHT meet God and his judgment, I won't judge him for whatever he says or feels about me. He is forgiven for all his judgment and transgressions against me.
Do you see what I'm saying?"
onderdrukking, zonde, angst , fout, schuld ... die van boven naar je gezonden wordt ???quote:omdat deze tekst me erg raakte en er echt een verschuiving in me bewustzijn plaatsvond toen ik het las. wat ik erin las was vrijheid van de onderdrukking. waarin je beoordeelt wordt en waarin er tegen je gezondigd wordt. de angst voor fouten en de schuld, die van "boven" naar je toe gezonden wordt.
Vergeving is idd de kortste weg om karma te verwerken maar niet altijd de eenvoudigste.quote:dus vrijheid en vooral ook dat deze persoon alles vergeven heeft en dus in vrijheid leeft en deze donkere machten met oordelen en schuld geen enkele invloed meer op hem hebben. hij vergeeft ze en ziet ze dus als gelijkwaardig en hij investeert niet langer in woede of angst erover
Ik had de indruk dat de tekst aan god gericht was... God is volgens mij geen donkere machten.quote:Op donderdag 26 juli 2012 02:31 schreef sientelo het volgende:
[..]
omdat deze tekst me erg raakte en er echt een verschuiving in me bewustzijn plaatsvond toen ik het las. wat ik erin las was vrijheid van de onderdrukking. waarin je beoordeelt wordt en waarin er tegen je gezondigd wordt. de angst voor fouten en de schuld, die van "boven" naar je toe gezonden wordt. dus vrijheid en vooral ook dat deze persoon alles vergeven heeft en dus in vrijheid leeft en deze donkere machten met oordelen en schuld geen enkele invloed meer op hem hebben. hij vergeeft ze en ziet ze dus als gelijkwaardig en hij investeert niet langer in woede of angst erover.
En de kerk, dit zich als verlengstuk van god probeert neer te zetten (wat hij misschien in sommige gevallen ook wel is, maar zeker niet altijd).quote:Op donderdag 26 juli 2012 08:53 schreef UncleScorp het volgende:
God and his judgement![]()
"God" oordeelt niet ... enkel jijzelf oordeelt
Dat lijkt me ook, volgens mij zijn het vooral andere mensen die zich er mee bezig houden.quote:onderdrukking, zonde, angst , fout, schuld ... die van boven naar je gezonden wordt ???
Dit klinkt zo onlogisch![]()
Volgens mij ging het over oordelen na de dood.quote:Op donderdag 26 juli 2012 13:11 schreef GoedeVraag het volgende:
En de kerk, dit zich als verlengstuk van god probeert neer te zetten (wat hij misschien in sommige gevallen ook wel is, maar zeker niet altijd).
De kerk probeert dat al vast bij dit leven te doen cq waarschuwt er vast voor.quote:Op donderdag 26 juli 2012 13:14 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Volgens mij ging het over oordelen na de dood.
Dan komt de kerk er niet meer aan te pas
Dat is dus de macht die religie uitoefent/uit kan oefenen op mensen.quote:Op donderdag 26 juli 2012 13:15 schreef GoedeVraag het volgende:
[..]
De kerk probeert dat al vast bij dit leven te doen cq waarschuwt er vast voor.
Even aangepast voor je.quote:Op donderdag 26 juli 2012 13:49 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat is dus de macht die religie de kerk uitoefent/uit kan oefenen op mensen.
Onder de duim houden door ze de hel voor te spiegelen als men zich niet gedraagt.
Een mens heeft zelf normbesef, heeft daar geen instituut voor nodig lijkt mij.
Nou nee, dat hoef je niet aan te passen. Ik heb het over religie in de ruimste zin van het woord.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |