In 1982 was het economische crisis met veel bezuinigingen e.d. en alle leraren van de linkse school waar ik op zat gingen staken. De hele school ging voor 2 weken dicht!quote:Op zondag 15 juli 2012 12:25 schreef gebrokenglas het volgende:
Ja, vroeger hadden we een homecomputer, met BASIC natuurlijk, en later kwam er assembler en pascal bij. Ik heb heel veel programmaatjes geschreven - ook vanwege school, en uiteindelijk heeft dat ertoe geleid dat ik nu in de ICT zit.
Nee dat was ik nietquote:Op zondag 15 juli 2012 12:31 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik bedoelde eigenlijk: draai je nog steeds Windows 95 op één van je computers? Ik dacht dat je zoiets ooit hebt gezegd in DIG, dat je voor een bepaalde applicatie Windows 95 in een virtuele machine nog draait ofzo.
Ah ok, ik heb eens mensen die boeken zien overtikken. Zelf niet geduldig genoeg voor programmeren en veel verder dan basic VBA kom ik niet en zelfs dat liever ook niet. Ik ben ooit met een cursus C++ opgehouden na 'Hello world'quote:Op zondag 15 juli 2012 12:30 schreef SeLang het volgende:
[..]
Overtikken??? Nee man, zelf bedenken, ontwerpen en programmeren!
Ik vind C++ ook een klotetaalquote:Op zondag 15 juli 2012 12:54 schreef Individual het volgende:
[..]
Ah ok, ik heb eens mensen die boeken zien overtikken. Zelf niet geduldig genoeg voor programmeren en veel verder dan basic VBA kom ik niet en zelfs dat liever ook niet. Ik ben ooit met een cursus C++ opgehouden na 'Hello world'
Turbo Pascalquote:Op zondag 15 juli 2012 13:15 schreef Tijn het volgende:
Pascal is nooit bedoeld om direct in de praktijk gebruikt te worden, het is vooral ontwikkeld om studenten te leren programmeren. Maar desalniettemin is er volgens mij best veel software ontwikkeld met Turbo Pascal en al helemaal veel met Borland Delphi.
Tegenwoordig is dat echter allemaal nogal dood (vooral door de opkomst van programmeertalen die via een interpreter worden uitgevoerd).
Lucky me, kan ik ook mooi stoppen met werken.quote:Op zondag 15 juli 2012 12:37 schreef Tijn het volgende:
Oh, misschien Arcee. Ik haal jullie wel eens door elkaar
Bazen-OS.quote:
Da's waar. Die kans is niet groot meer.quote:Op zondag 15 juli 2012 14:27 schreef SeLang het volgende:
Het probleem is als je een nieuwe PC koopt. XP zal de nieuwe hardware niet meer ondersteunen vrees ik?
Dat wist ik helemaal niet, grappig.quote:Op zondag 15 juli 2012 15:15 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ow, dat had ik eigenlijk even moeten melden hier: ik heb al tijden geleden een W95 opstart geluid in XP gezet
Want die is tof en gecomponeerd door Brian Eno.
die laatste geluidjes keek k ff raar vanquote:
Brian Eno heeft ambiant music uitgevondenquote:
koop nu eens een 1GB sd kaart die zijn ruim 20 euro terwijl een 4gb 4,50 is...quote:Op zaterdag 14 juli 2012 00:17 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
ongelooflijk hoe de pc gegroeit is
Als je besft dat een mini-sd kaart meer gb heeft dan de toenmalige HD
wat voor liedje 1 met alleen piepjes? want een geluidskaart had je toen nog niet in je pcquote:Op zaterdag 14 juli 2012 01:46 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
je kan met 5mb een liedje afspelen
ik heb van af win 1.0 nog pc's draaien. gewoon voor de fun.quote:Op zondag 15 juli 2012 13:53 schreef Arcee het volgende:
[..]
Lucky me, kan ik ook mooi stoppen met werken.
Ik ben wel van heel lang met hetzelfde OS draaien, ja. Maar Windows 95 is toch wel heel lang geleden. Waarschijnlijk draaide ik daar nog wel mee toen ik me hier registreerde. Maar goed, dat is dan ook heel lang geleden.
Ik draai een OS net zo lang tot ik er iets wat ik per se wil kunnen draaien er niet meer op wil draaien.
waarom een nieuwe kopen? ik koop alleen oudquote:Op zondag 15 juli 2012 14:27 schreef SeLang het volgende:
Het probleem is als je een nieuwe PC koopt. XP zal de nieuwe hardware niet meer ondersteunen vrees ik?
Zeker weten dat het geen 8086 was?quote:
Who needs a sound card? Er waren programmaatjes om muziek uit je floppy drive te laten komenquote:Op zondag 15 juli 2012 17:05 schreef T42 het volgende:
[..]
wat voor liedje 1 met alleen piepjes? want een geluidskaart had je toen nog niet in je pc
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |