Je bevalling lijkt me ook het belangrijkste op het moment. Maar breng het CWI/UWV wel op de hoogte. Je kan er iig niet op achteruit gaan en misschien kunnen zij nog iets voor je doen.quote:Op woensdag 11 juli 2012 18:59 schreef maffemuts het volgende:
Ik ga me eerst maar eens focussen op een naderende bevalling komende maand, en daarna stop ik hier wel weer energie in. Het is alleen frustrerend en <insert willekeurig gekozen termen> na alle eerdere toezeggingen.
T komt goed, en wie weet kom ik nog wel iets beters tegen in de tussentijd. En zo niet, kan ik altijd nog beslissen aan het eind van m'n verlof of ik inga op de toezeggingen. (het min/max gebeuren dus na 3 maanden)
quote:Op woensdag 11 juli 2012 19:03 schreef Rucky het volgende:
[..]
Je bevalling lijkt me ook het belangrijkste op het moment. Maar breng het CWI/UWV wel op de hoogte. Je kan er iig niet op achteruit gaan en misschien kunnen zij nog iets voor je doen.
Al gedaan schatquote:Op woensdag 11 juli 2012 18:45 schreef maffemuts het volgende:
8< knip >8
[..]
Dit gaf het UWV dus aan toen ik hen vanmiddag al belde voor inlichtingen, wel gaf ze aan dat mocht ik WW gaan aanvragen na mijn verlof het CWI mogelijkerwijs nog een hartig woordje met de werkgever gaat hebben ivm de reden en constructiemisbruik.
Die regeling is er in principe ook. Alleen is die periode geen jaar, maar maar 3 maandquote:Op woensdag 11 juli 2012 19:06 schreef komrad het volgende:
juridisch idd solide constructie, met of zonder reden. Moreel echterik begrijp de wens/noodzaak tot bepaalde flexibiliteit voor een werkgever, maar dan zou ik er van maken dat als de werkgever na 3 jaar contracten een werknemer niet verlengd een volgend contract binnen een jaar na afloop vh vorige contract automatisch leidt tot een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd.
Ik word altijd heel boos van dat soort praktijken. Als een werkgever dat bij mij flikt solliciteer ik er niet meer. Dat zou mijn eer te na zijn. Ik ben geen gebruiksvoorwerp.quote:Op woensdag 11 juli 2012 18:32 schreef maffemuts het volgende:
[..]
korte samenvatting:
contractgesprek gehad vandaag... wordt niet omgezet naar vast.
Mag wel na 3 maanden einde datum weer opnieuw solliciteren...
weet nog niet of ik dat nog wel wil op deze manier.
Dit.quote:Op woensdag 11 juli 2012 19:10 schreef Kentekenplaat het volgende:
[..]
Ik word altijd heel boos van dat soort praktijken. Als een werkgever dat bij mij flikt solliciteer ik er niet meer. Dat zou mijn eer te na zijn. Ik ben geen gebruiksvoorwerp.
Hoi JaleesaJoia.quote:
Schoonheid!quote:
Wat liefquote:
Hey Ruck!quote:
ZO ben ik nou eenmaalquote:
Doel je ergens op komrad?quote:
Helemaal mee eens, bij zo'n bedrijf wil ik ook niet terug. Maar je zou wel een betere ontslagvergoeding kunnen krijgen.quote:
quote:
Merlijn zit met zijn hoofd in de wolken en beseft niet meer wat hij zegt.quote:
Ik sta met beide voeten op de grond Ruck....quote:Op woensdag 11 juli 2012 19:18 schreef Rucky het volgende:
[..]
Merlijn zit met zijn hoofd in de wolken en beseft niet meer wat hij zegt.
Eindelijk vakantie! Jammer dat iemand nu al weg isquote:
Ahwwquote:Op woensdag 11 juli 2012 19:20 schreef Merlijn het volgende:
[..]
Eindelijk vakantie! Jammer dat iemand nu al weg is
Als er nou nog één iemand de y vergeet dan gaat die iets van mij krijgen. 3x raden wat.quote:Op woensdag 11 juli 2012 19:20 schreef Merlijn het volgende:
[..]
Ik sta met beide voeten op de grond Ruck....
[..]
Eindelijk vakantie! Jammer dat iemand nu al weg is
Een dreun, jaja.... Ik mag datquote:Op woensdag 11 juli 2012 19:22 schreef Rucky het volgende:
[..]
Als er nou nog één iemand de y vergeet dan gaat die iets van mij krijgen. 3x raden wat.
Kon je niet meer mee op vakantie?
Ruckie mn toets tussen de t en de u is kapot... wat nu??? ga ik het dan nu krijgen?quote:Op woensdag 11 juli 2012 19:22 schreef Rucky het volgende:
[..]
Als er nou nog één iemand de y vergeet dan gaat die iets van mij krijgen. 3x raden wat.
Kon je niet meer mee op vakantie?
Alt + 121 inquote:Op woensdag 11 juli 2012 19:29 schreef maffemuts het volgende:
[..]
Ruckie mn toets tussen de t en de u is kapot... wat nu??? ga ik het dan nu krijgen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |