Ey! Niks mis met aardbeien ja!quote:Op dinsdag 20 november 2012 09:49 schreef Luigi het volgende:
Too much time topic.
Wat is er mis met het zakje chips. Daar was je vroeger toch helemaal trots op, als je van je ouders op een zakje chips mocht trakteren? Doosje paprika en naturel en delen maar. Ik zag me vroeger al met een schaal aardbeien langs gaan.
Het lijkt wel of er neergekeken wordt op een zakje snoep of chips. Of gewoon een stuk fruit zoals idd een mandarijn in een zakdoek. Die knutsels gaan meestal linea recta de vuilnisbak in, dat doe je echt voor je zelf vrees ik. Terwijl ze 2 weken terug hyper thuis kwam dat ze chips op school had gegeten! Normaal moet je zo'n freubeltje uit d'r tas vissen en hoor je d'r niks over.quote:Op dinsdag 20 november 2012 10:03 schreef laziness het volgende:
Vroegah deelde ik juist heel trots niet het standaard zakje chips uit hoor. En niet als enige afwijkend ook nog.
Mijn kind wordt trouwens twee. Deelde A. toen ook al chips uit Luigi?
ik zou er persoonlijk niet vrolijk van worden als alle 30 kinderen in de klas chips gingen trakteren. Net als die tray, zo van de groothandel, met enorme lollies erop.quote:Op dinsdag 20 november 2012 10:05 schreef Luigi het volgende:
[..]
Het lijkt wel of er neergekeken wordt op een zakje snoep of chips. Of gewoon een stuk fruit zoals idd een mandarijn in een zakdoek. Die knutsels gaan meestal linea recta de vuilnisbak in, dat doe je echt voor je zelf vrees ik. Terwijl ze 2 weken terug hyper thuis kwam dat ze chips op school had gegeten! Normaal moet je zo'n freubeltje uit d'r tas vissen en hoor je d'r niks over.
het lijkt me dat dat erg snel inzakt (en er dan dus niet meer uitziet). frustrerend! maar voor 't kerstdiner wel een leuk idee.quote:Op maandag 19 november 2012 16:49 schreef snakelady het volgende:
Misschien een leuk idee voor kindjes die rond de feestdagen jarig zijn.
[ afbeelding ]
Iedereen gelijk... brrrrrrrr. Dat is juist de verkeerde boodschap om kinderen te leren.quote:Op dinsdag 20 november 2012 10:56 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
ik ben al blij dat ze bij ons op school niet mogen trakteren en daar ook een koekje van de school mogen uitdelen. Veel beter en zo is het voor ieder kindje ook gelijk
Hier welquote:Op dinsdag 20 november 2012 11:12 schreef miss_sly het volgende:
Maar wordt er dan op school en op de BSO getrakteerd?
het is bij jou ook niet gauw goed he? of eigenlijk nooit.quote:Op dinsdag 20 november 2012 11:16 schreef Luigi het volgende:
[..]
Iedereen gelijk... brrrrrrrr. Dat is juist de verkeerde boodschap om kinderen te leren.
Lees het dan niet.quote:Op dinsdag 20 november 2012 11:27 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
het is bij jou ook niet gauw goed he? of eigenlijk nooit.
Ja, dan is het op twee dagen, de verjaardag zelf op de BSO want geen school en voor of na de vakantie op school, toch? Dat vind ik wat anders. Maar als ze op een gewone schooldag jarig zijn dan op school en op de BSO? Waar ook nog eens overlap is met kindjes enzo? Beetje overdreven, denk ik.quote:Op dinsdag 20 november 2012 11:27 schreef Stiemie het volgende:
[..]
Hier welMaar jarig midden in de zomer. Dus bij de bso waterijsjes.
dat is niet de reden van de school hoor..ze willen gewoon voorkomen dat er godmagweten wat allemaal getrakteerd wordt. En om te voorkomen dat er ouders zijn die toch geen gehoor geven aan wat wel of niet is toegestaan hebben ze het zo opgelost.quote:Op dinsdag 20 november 2012 11:16 schreef Luigi het volgende:
[..]
Iedereen gelijk... brrrrrrrr. Dat is juist de verkeerde boodschap om kinderen te leren.
Dat sowieso. Maar later in het leven wordt je ook niet gelijk behandelt. Dus ik vind het raar dat er op school zo de nadruk op ligt. Bij ons op school ook hoor. Er zijn nu eenmaal arme en rijke kindjes, slimme en wat minder slimme kinderen, volgzame en brutale kinderen. En kinderen die graag op een zak snoep trakteren en kinderen met een overactieve moederquote:
Nee nee, da's een foute aanname. Ik verbáás me erover dat het gebeurt, en vooral het hoe gekker/groter/maller/creatiever gedeelte er aan maar iedereen moet verder vooral doen wat ze nodig achten. Maar dan mag ik er nog wel eenquote:Op dinsdag 20 november 2012 14:15 schreef trui het volgende:
iedereen trakteert op zakjes chips wat jou betreft, toch?
En alleen de oogjes trakteren? En als je een oven hebt, zou ik eerder zelf de cupcakes maken dan ze kopen, veel goedkoperquote:Op dinsdag 20 november 2012 14:25 schreef _Ingrid_ het volgende:
Hmmm, ben er nog steeds niet over uit wat de kinderen gaan trakteren. Tyler heeft dus wiebeloogjes, maar geen idee wat ik erbij moet geven op de peuterspeelzaal. Hij lust zelf al zo weinig, sowieso geen snoep. Misschien maar gewoon een koekje erbij, of een mini cupcake, die zag ik in de supermarkt.
Kim gaat klaphandjes geven en ze wil er graag cupcakes bij trakteren. Of kaas en worst. Ik zal eens aan de juf vragen wat er zoal wordt getrakteerd.
Dat vind ik zo karig. En ik heb een oven. Geen mini cupcake vorm. Maar is vast wel een mouw aan te passen. Of ik doe er 1 dora/garfield koekje bij.quote:Op dinsdag 20 november 2012 14:28 schreef Troel het volgende:
[..]
En alleen de oogjes trakteren? En als je een oven hebt, zou ik eerder zelf de cupcakes maken dan ze kopen, veel goedkoper
Een eierkoek en daar de oogjes insteken?quote:Op dinsdag 20 november 2012 14:25 schreef _Ingrid_ het volgende:
Hmmm, ben er nog steeds niet over uit wat de kinderen gaan trakteren. Tyler heeft dus wiebeloogjes, maar geen idee wat ik erbij moet geven op de peuterspeelzaal. Hij lust zelf al zo weinig, sowieso geen snoep. Misschien maar gewoon een koekje erbij, of een mini cupcake, die zag ik in de supermarkt.
Kim gaat klaphandjes geven en ze wil er graag cupcakes bij trakteren. Of kaas en worst. Ik zal eens aan de juf vragen wat er zoal wordt getrakteerd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |